Szolnoki Sportcentrum - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Tóth Viktor (Szolnok) 30/319-5350 tracktor@freemail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Tóth Viktor (Szolnok) 30/319-5350 tracktor@freemail.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 - Budapest Erzsébet u. 31.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BARTA Sára Liliána 2002-09-25
- BEDE Petra 2003-01-13
- CZINGER Boglárka 2002-02-06
- EMEL Gyöngyi 2003-06-05
- FRANK Fanni Lili 2002-07-26
- HADRÉVI Henriett 2002-07-02
- HARMATI Adrienn 2002-01-17
- HEGEDÛS Hanna 2002-07-22
- KOVÁCS Jázmin 2002-12-14
- LUKOVSZKI Dorka 2004-03-31
- MUNKÁCSI Adél Ivett 2003-10-08
- NAGY Dóra 2004-07-12
- NAGY Eszter 2002-01-20
- PAPP Patrícia Gyöngy 2003-10-11
- SZABÓ Gréta Szilvia 2003-12-17
- VÁRALJAI Fanni 2002-05-03

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUNA0042 MTK Budapest Szolnoki Sportcentrum 2017/11/03 18:00 49-43
(12-6,11-15,7-11,19-11)
MTK Kosárlabda Csarnok Major Ádám Szentpáli-Gavallér Csaba
BUNA0031 BEAC Budafok Szolnoki Sportcentrum 2017/11/11 09:30 68-63
(12-18,15-12,12-18,29-15)
BEAC Sporttelep Major Ádám Tarnai Gyula
BUNA0053 Szolnoki Sportcentrum ICO 2017/11/11 13:30 34-47
(11-16,11-12,4-12,8-7)
Lázár Ervin Általános Iskola Nepp László Alexis Sancilio
BUNA0075 Szolnoki Sportcentrum BKGDSE 2017/11/24 20:30 70-66
(25-14,10-20,14-19,21-13)
Batthyány Kázmér Gimnázium László Zsolt Forintos József
BUNA0086 BEAC Muff Szolnoki Sportcentrum 2017/12/16 12:30 85-26
(24-9,12-6,23-4,26-7)
BEAC Sporttelep Varga Fanni Erzsébet Kozma Balázs
BUNA0116 Kiss Lenke KS Szolnoki Sportcentrum 2018/01/09 19:15 72-68
(13-18,28-13,14-16,17-21)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Nepp László Pohánka Balázs
BUNA0125 Szolnoki Sportcentrum Törekvés SE 2018/01/12 20:50 59-75
(9-18,18-19,15-21,17-17)
Kocsis Sándor Sportközpont Bagi Bálint Mocsai László
BUNA0134 MAFC BME Szolnoki Sportcentrum 2018/01/13 18:00 69-21
(20-8,15-6,17-4,17-3)
Lónyay Református Gimnázium Nepp László Alexis Sancilio
BUNA0161 Szolnoki Sportcentrum BEAC Budafok 2018/02/10 11:00 58-91
(15-19,14-17,16-24,13-31)
BEAC Sporttelep Józsa A. Junior Major Ádám
BUNA0013 BLSE-Csata Szolnoki Sportcentrum 2018/02/10 14:30 78-40
(21-10,14-10,22-9,21-11)
Csata utcai Általános Iskola Nagy László Hegedűs Roland
BUNA0097 Szolnoki Sportcentrum BEAC Bics 2018/02/11 15:00 20-64
(8-18,6-22,4-12,2-12)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Goda László
BUNA0172 Szolnoki Sportcentrum MTK Budapest 2018/03/04 12:00 36-75
(12-14,12-18,7-28,5-15)
MTK Kosárlabda Csarnok Goda László Szőke Attila
BUNA0183 ICO Szolnoki Sportcentrum 2018/03/04 16:30 65-36
(18-10,14-6,18-12,15-8)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Matics Sándor
BUNA0143 Szolnoki Sportcentrum BLSE-Csata 2018/03/24 10:00 47-63
(17-20,7-21,17-8,6-14)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Nagy István László Zsolt
BUNA0216 Szolnoki Sportcentrum BEAC Muff 2018/03/24 16:30 51-66
(11-14,8-21,19-18,13-13)
Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Alexis Sancilio
BUNA0205 BKGDSE Szolnoki Sportcentrum 2018/03/28 20:45 57-53
(10-14,14-19,14-9,19-11)
Őrmezei Általános Iskola Szilágyi Bálint Gaál Norbert
BUNA0246 Szolnoki Sportcentrum Kiss Lenke KS 2018/04/19 18:30 52-85
(16-24,18-25,5-22,13-14)
Zöld Ház Zahorán Kitti Mária Farkas János
BUNA0255 Törekvés SE Szolnoki Sportcentrum 2018/05/04 20:50 56-36
(11-4,13-6,17-19,15-7)
Kocsis Sándor Sportközpont László Zsolt Jankovics Viktor
BUNA0264 Szolnoki Sportcentrum MAFC BME 2018/05/11 18:30 73-89
(20-34,18-12,17-23,18-20)
Lónyay Református Gimnázium Major Ádám Zádeczki Donát László
BUNA0237 ELTE NKE Szolnoki Sportcentrum 2018/05/17 19:50 70-52
(31-9,9-14,16-8,14-21)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Lövei László Nagy István
BUNA0107 Szolnoki Sportcentrum ELTE NKE 2018/05/22 19:15 Zöld Ház
BUNA0227 BEAC Bics Szolnoki Sportcentrum 2018/05/27 14:30 BEAC Sporttelep Szőke Attila Alexis Sancilio

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 370 21
2. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 310 19
3. NAGY Viktória (ICO) 301 15
4. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 273 18
5. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 269 21
6. BÉRES Eszter (ICO) 242 19
7. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 239 21
8. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 235 19
9. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 227 20
10. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 220 17
11. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 217 19
12. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 204 19
13. DÕRY Viktória (ICO) 204 15
14. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 199 19
15. KOSJÁR Katalin (BLSE-Csata) 195 11
16. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 190 17
17. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 184 18
18. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 183 16
19. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 181 19
20. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 177 17
21. TARNAI Kata (MAFC BME) 176 17
22. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 174 18
23. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 174 17
24. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 173 21
25. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 167 21
26. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 166 19
27. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 161 18
28. SOÓS Edit (BEAC Muff) 159 21
29. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 158 18
30. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 154 16
31. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 154 19
32. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 153 15
33. NAGY Andrea (Kiss Lenke KS) 149 13
34. HETÉNYI Viktória (ICO) 149 14
35. AHO Sarah Martina (ELTE NKE) 147 14
36. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 147 9
37. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 145 15
38. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 142 20
39. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 136 12
40. IZSÁK Judit (BKGDSE) 135 18
41. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 132 14
42. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 132 18
43. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 131 21
44. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 122 16
45. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 120 19
46. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 120 17
47. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 118 19
48. NÉMETH Kata (BKGDSE) 113 16
49. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 113 18
50. MÉSZÁROS Anna (Kiss Lenke KS) 113 14
51. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 112 18
52. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 111 20
53. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 108 15
54. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 102 19
55. HERCZE Szandra (MAFC BME) 100 15
56. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 100 19
57. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 100 13
58. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 100 22
59. VARGA Fanni (BEAC Bics) 97 10
60. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 97 20
61. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 92 12
62. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 90 17
63. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 87 12
64. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 86 16
65. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 85 20
66. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 84 18
67. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 84 15
68. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 84 20
69. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 83 16
70. BÖRÖCZ Anita (BEAC Bics) 82 11
71. SZALAY Kinga (MTK Budapest) 82 13
72. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 82 16
73. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 81 14
74. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 81 15
75. VERES Orsolya (BEAC Bics) 80 19
76. NAGY Zsófia (Kiss Lenke KS) 77 8
77. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 75 16
78. TÓTH Emese (BKGDSE) 73 11
79. VÁITS Petra (BEAC Bics) 72 12
80. KISS Dalma (MTK Budapest) 71 8
81. VÁNDOR Szilvia (BKGDSE) 70 6
82. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 70 18
83. SURÁN Andrea (BKGDSE) 70 14
84. KENYERES Anett (ELTE NKE) 69 11
85. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 69 10
86. TARNAI Klára (ELTE NKE) 68 12
87. BUDAI Zsófia (MTK Budapest) 64 10
88. NÉMETH Krisztina (BEAC Budafok) 63 11
89. KOZMA Renáta (Kiss Lenke KS) 62 14
90. KULCSÁR Bianka (ELTE NKE) 62 4
91. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 62 10
92. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 61 19
93. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 61 11
94. LANCZKOR Nikolett (BEAC Bics) 60 10
95. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 60 13
96. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 59 17
97. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 58 15
98. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 58 17
99. KONRÁDY Ildikó (BEAC Budafok) 58 12
100. CSAJKÓ Dóra (BEAC Bics) 56 11
101. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 56 8
102. MANSARÉ Finda (ICO) 55 6
103. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 54 15
104. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 53 8
105. CZINTOS Boglárka (Törekvés SE) 53 7
106. BÉCSER Janka (ICO) 50 18
107. BARTA Sára Liliána (Szolnoki Sportcentrum) 50 11
108. SZABÓ Anna (ICO) 49 7
109. JÉHN Mónika (MAFC BME) 48 18
110. KISS Diána (BLSE-Csata) 48 11
111. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 46 12
112. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 45 21
113. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 45 11
114. NAGY Anna Flóra (MTK Budapest) 44 10
115. BALIGA Barbara (BKGDSE) 43 5
116. SZALAI Dóra (BKGDSE) 42 13
117. BÁSTI Gabriella (Kiss Lenke KS) 42 4
118. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 42 10
119. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 41 17
120. VAJAI Virág (Törekvés SE) 41 15
121. HADRÉVI Henriett (Szolnoki Sportcentrum) 40 8
122. RYAN Júlia (MTK Budapest) 40 8
123. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 39 19
124. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 39 13
125. GAÁL Dorottya (ICO) 38 7
126. PAPP Judit (BEAC Budafok) 38 6
127. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 38 9
128. DOBOS Kíra (Törekvés SE) 37 6
129. ZÁM Eszter (BLSE-Csata) 37 7
130. STRBIK Zsófia Anna (Törekvés SE) 37 10
131. NAGY Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 37 12
132. ANTAL Andrea (BEAC Budafok) 36 5
133. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 36 16
134. RÓZSAVÖLGYI Szabina (MAFC BME) 35 5
135. VERESS Lili (ICO) 35 14
136. REGDÁNSZKI Tamara (ELTE NKE) 35 15
137. KAPORNAI Dóra (ELTE NKE) 34 3
138. GORÁCZ Eszter (MAFC BME) 33 3
139. SÁRPÁTKI Eszter (Kiss Lenke KS) 33 3
140. MÜLLER Melinda (BKGDSE) 32 3
141. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 31 11
142. BUZINKAY Zorka (MTK Budapest) 31 9
143. MAJSAI Virág (MAFC BME) 28 2
144. BENCZE Vivien (BKGDSE) 28 10
145. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 27 12
146. FABÓK Fanni (MAFC BME) 26 3
147. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 26 9
148. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 26 8
149. WUNDERLICH Anna (BEAC Bics) 25 5
150. GYÕR Zsuzsa (BKGDSE) 25 5
151. VÉR Diána (BKGDSE) 23 19
152. EGRI Vivien (Törekvés SE) 23 4
153. LUKOVSZKI Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 23 6
154. NÉMETH Nóra (BKGDSE) 22 3
155. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 21 15
156. OZSVÁRT Kata (MTK Budapest) 21 9
157. URBÁN Andrea (BKGDSE) 20 5
158. KÁROLYI Lilla (Törekvés SE) 20 6
159. NAGY Eszter (Szolnoki Sportcentrum) 19 2
160. FÖLDI Anna (MTK Budapest) 19 5
161. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 19 12
162. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 17 13
163. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 15 15
164. IMRE Nóra (BKGDSE) 14 2
165. SZAKÁLL Márta (BEAC Budafok) 13 3
166. VUKOV Stephanie (MTK Budapest) 11 3
167. DARVAS Dóra (MTK Budapest) 11 1
168. PAPP Patrícia Gyöngy (Szolnoki Sportcentrum) 11 2
169. KMETTY Dorottya (Törekvés SE) 10 7
170. HEGEDÛS Hanna (Szolnoki Sportcentrum) 10 5
171. ANGYAL Lilla (MAFC BME) 9 1
172. TÖRÖK Viktória (BKGDSE) 9 5
173. LÓGÓ Emma (MAFC BME) 8 1
174. FAZEKAS Adrienn (Kiss Lenke KS) 8 2
175. CZIGLER Dorka (MTK Budapest) 8 2
176. KESZTHELYI Nóra (MAFC BME) 8 4
177. KOVÁCS Nelli (ELTE NKE) 8 10
178. SZABÓ Dóra (MAFC BME) 6 2
179. HATVANI Csenge (MTK Budapest) 5 1
180. DELY Szilvia (BLSE-Csata) 5 4
181. JÁSZAY Kata (MAFC BME) 4 1
182. HRUBY Lili (MTK Budapest) 4 1
183. KÁRPÁTI Edina (BEAC Budafok) 4 1
184. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 4 7
185. ÁDÁM Veronkia (ELTE NKE) 4 12
186. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 4 12
187. NÉMETH Fanni (MTK Budapest) 3 1
188. HORVÁTH Enikõ (ELTE NKE) 3 1
189. TARKOVÁCS Andrea (BLSE-Csata) 2 1
190. BENEDA Piroska (MAFC BME) 2 1
191. KULCSÁR Henriett (Kiss Lenke KS) 2 2
192. HETÉNYI Renáta (ICO) 1 1
193. HEGYVÁRI Krisztina (BLSE-Csata) 0 1
194. DELI Ágnes (BEAC Muff) 0 2
195. SZABÓ Anna (BEAC Muff) 0 1
196. GÁBOR Dóra (BLSE-Csata) 0 1
197. FARKAS Gabriella (ELTE NKE) 0 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 48 19
2. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 35 17
3. DÕRY Viktória (ICO) 33 15
4. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 30 15
5. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 28 18
6. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 28 17
7. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 28 15
8. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 27 19
9. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 24 19
10. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 23 21
11. TARNAI Kata (MAFC BME) 22 17
12. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 19 16
13. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 19 15
14. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 18 21
15. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 17 12
16. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 16 21
17. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 15 17
18. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 13 18
19. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 13 21
20. NÉMETH Kata (BKGDSE) 13 16
21. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 13 17
22. HERCZE Szandra (MAFC BME) 12 15
23. SOÓS Edit (BEAC Muff) 11 21
24. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 10 13
25. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 10 20
26. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 10 19
27. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 10 18
28. KOZMA Renáta (Kiss Lenke KS) 10 14
29. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 10 20
30. KOSJÁR Katalin (BLSE-Csata) 9 11
31. MÉSZÁROS Anna (Kiss Lenke KS) 9 14
32. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 9 17
33. HETÉNYI Viktória (ICO) 8 14
34. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 8 19
35. HADRÉVI Henriett (Szolnoki Sportcentrum) 8 8
36. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 8 13
37. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 8 15
38. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 7 9
39. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 7 18
40. VÁITS Petra (BEAC Bics) 7 12
41. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 7 16
42. KONRÁDY Ildikó (BEAC Budafok) 6 12
43. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 6 16
44. NAGY Andrea (Kiss Lenke KS) 5 13
45. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 5 19
46. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 5 20
47. AHO Sarah Martina (ELTE NKE) 5 14
48. CZINTOS Boglárka (Törekvés SE) 5 7
49. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 5 12
50. KENYERES Anett (ELTE NKE) 5 11
51. DOBOS Kíra (Törekvés SE) 5 6
52. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 5 20
53. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 5 20
54. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 4 21
55. VARGA Fanni (BEAC Bics) 4 10
56. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 4 14
57. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 4 8
58. BUDAI Zsófia (MTK Budapest) 4 10
59. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 4 21
60. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 4 18
61. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 4 10
62. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 4 17
63. CSAJKÓ Dóra (BEAC Bics) 4 11
64. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 4 20
65. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 4 18
66. SZALAI Dóra (BKGDSE) 4 13
67. KULCSÁR Bianka (ELTE NKE) 3 4
68. BÁSTI Gabriella (Kiss Lenke KS) 3 4
69. NAGY Eszter (Szolnoki Sportcentrum) 3 2
70. IZSÁK Judit (BKGDSE) 3 18
71. RÓZSAVÖLGYI Szabina (MAFC BME) 3 5
72. LUKOVSZKI Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
73. JÉHN Mónika (MAFC BME) 3 18
74. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 3 16
75. NAGY Zsófia (Kiss Lenke KS) 2 8
76. EGRI Vivien (Törekvés SE) 2 4
77. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 2 15
78. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 2 19
79. BARTA Sára Liliána (Szolnoki Sportcentrum) 2 11
80. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 2 17
81. NAGY Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 2 12
82. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 2 9
83. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 2 17
84. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 2 12
85. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 2 13
86. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 1 16
87. SÁRPÁTKI Eszter (Kiss Lenke KS) 1 3
88. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 1 19
89. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 1 18
90. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 1 19
91. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 1 12
92. NÉMETH Nóra (BKGDSE) 1 3
93. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 1 10
94. PAPP Judit (BEAC Budafok) 1 6
95. SZALAY Kinga (MTK Budapest) 1 13
96. LANCZKOR Nikolett (BEAC Bics) 1 10
97. GAÁL Dorottya (ICO) 1 7
98. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 1 16
99. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 1 16
100. GYÕR Zsuzsa (BKGDSE) 1 5
101. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 1 22
102. NAGY Anna Flóra (MTK Budapest) 1 10
103. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 1 9
104. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1 19
105. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 1 11
106. FAZEKAS Adrienn (Kiss Lenke KS) 1 2
107. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 1 12
108. STRBIK Zsófia Anna (Törekvés SE) 1 10
109. VUKOV Stephanie (MTK Budapest) 1 3
110. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1 19
111. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 1 11
112. BENCZE Vivien (BKGDSE) 1 10
113. VAJAI Virág (Törekvés SE) 1 15
114. OZSVÁRT Kata (MTK Budapest) 1 9
115. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 1 12
116. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 1 21
117. NAGY Viktória (ICO) 0 15
118. MAJSAI Virág (MAFC BME) 0 2
119. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 0 17
120. BÉRES Eszter (ICO) 0 19
121. VÁNDOR Szilvia (BKGDSE) 0 6
122. KAPORNAI Dóra (ELTE NKE) 0 3
123. DARVAS Dóra (MTK Budapest) 0 1
124. GORÁCZ Eszter (MAFC BME) 0 3
125. MÜLLER Melinda (BKGDSE) 0 3
126. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 0 19
127. MANSARÉ Finda (ICO) 0 6
128. ANGYAL Lilla (MAFC BME) 0 1
129. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 0 18
130. KISS Dalma (MTK Budapest) 0 8
131. FABÓK Fanni (MAFC BME) 0 3
132. BALIGA Barbara (BKGDSE) 0 5
133. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0 19
134. LÓGÓ Emma (MAFC BME) 0 1
135. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 0 16
136. BÖRÖCZ Anita (BEAC Bics) 0 11
137. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 0 18
138. ANTAL Andrea (BEAC Budafok) 0 5
139. IMRE Nóra (BKGDSE) 0 2
140. SZABÓ Anna (ICO) 0 7
141. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 0 8
142. TÓTH Emese (BKGDSE) 0 11
143. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 0 19
144. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 0 14
145. NÉMETH Krisztina (BEAC Budafok) 0 11
146. TARNAI Klára (ELTE NKE) 0 12
147. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 0 11
148. PAPP Patrícia Gyöngy (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
149. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 0 15
150. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 0 13
151. ZÁM Eszter (BLSE-Csata) 0 7
152. WUNDERLICH Anna (BEAC Bics) 0 5
153. RYAN Júlia (MTK Budapest) 0 8
154. SURÁN Andrea (BKGDSE) 0 14
155. HATVANI Csenge (MTK Budapest) 0 1
156. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 0 18
157. KISS Diána (BLSE-Csata) 0 11
158. SZAKÁLL Márta (BEAC Budafok) 0 3
159. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 0 10
160. HRUBY Lili (MTK Budapest) 0 1
161. KÁRPÁTI Edina (BEAC Budafok) 0 1
162. JÁSZAY Kata (MAFC BME) 0 1
163. URBÁN Andrea (BKGDSE) 0 5
164. CZIGLER Dorka (MTK Budapest) 0 2
165. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 0 15
166. FÖLDI Anna (MTK Budapest) 0 5
167. BUZINKAY Zorka (MTK Budapest) 0 9
168. KÁROLYI Lilla (Törekvés SE) 0 6
169. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 8
170. HORVÁTH Enikõ (ELTE NKE) 0 1
171. SZABÓ Dóra (MAFC BME) 0 2
172. NÉMETH Fanni (MTK Budapest) 0 1
173. BÉCSER Janka (ICO) 0 18
174. VERESS Lili (ICO) 0 14
175. REGDÁNSZKI Tamara (ELTE NKE) 0 15
176. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0 19
177. HEGEDÛS Hanna (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
178. TARKOVÁCS Andrea (BLSE-Csata) 0 1
179. KESZTHELYI Nóra (MAFC BME) 0 4
180. BENEDA Piroska (MAFC BME) 0 1
181. TÖRÖK Viktória (BKGDSE) 0 5
182. KMETTY Dorottya (Törekvés SE) 0 7
183. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0 15
184. DELY Szilvia (BLSE-Csata) 0 4
185. VÉR Diána (BKGDSE) 0 19
186. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 0 15
187. HETÉNYI Renáta (ICO) 0 1
188. KULCSÁR Henriett (Kiss Lenke KS) 0 2
189. KOVÁCS Nelli (ELTE NKE) 0 10
190. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 0 7
191. ÁDÁM Veronkia (ELTE NKE) 0 12
192. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0 12
193. DELI Ágnes (BEAC Muff) 0 2
194. SZABÓ Anna (BEAC Muff) 0 1
195. HEGYVÁRI Krisztina (BLSE-Csata) 0 1
196. FARKAS Gabriella (ELTE NKE) 0 9
197. GÁBOR Dóra (BLSE-Csata) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 17.62 21
2. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 16.32 19
3. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 15.17 18
4. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 12.94 17
5. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 12.81 21
6. BÉRES Eszter (ICO) 12.74 19
7. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 12.37 19
8. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 11.42 19
9. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 11.38 21
10. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 11.35 20
11. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 11.18 17
12. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 10.74 19
13. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 10.47 19
14. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 10.41 17
15. TARNAI Kata (MAFC BME) 10.35 17
16. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 10.24 17
17. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 10.22 18
18. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 9.67 18
19. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 9.53 19
20. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 8.94 18
21. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 8.78 18
22. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 8.74 19
23. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 8.24 21
24. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 8.11 19
25. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 7.95 21
26. SOÓS Edit (BEAC Muff) 7.57 21
27. IZSÁK Judit (BKGDSE) 7.5 18
28. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 7.33 18
29. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 7.1 20
30. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 7.06 17
31. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 6.32 19
32. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 6.28 18
33. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 6.24 21
34. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 6.22 18
35. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 6.21 19
36. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 5.55 20
37. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 5.37 19
38. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 5.29 17
39. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 5.26 19
40. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 4.85 20
41. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 4.67 18
42. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 4.55 22
43. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 4.25 20
44. VERES Orsolya (BEAC Bics) 4.21 19
45. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 4.2 20
46. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 3.89 18
47. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 3.47 17
48. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 3.41 17
49. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 3.21 19
50. BÉCSER Janka (ICO) 2.78 18
51. JÉHN Mónika (MAFC BME) 2.67 18
52. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 2.41 17
53. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 2.14 21
54. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 2.05 19
55. VÉR Diána (BKGDSE) 1.21 19
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 2.53 19
2. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 2.06 17
3. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 1.65 17
4. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 1.56 18
5. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 1.42 19
6. TARNAI Kata (MAFC BME) 1.29 17
7. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 1.26 19
8. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 1.1 21
9. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 0.88 17
10. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 0.86 21
11. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 0.77 17
12. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 0.76 21
13. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 0.72 18
14. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 0.62 21
15. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.56 18
16. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.53 17
17. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 0.53 19
18. SOÓS Edit (BEAC Muff) 0.52 21
19. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 0.5 20
20. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 0.5 20
21. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 0.42 19
22. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 0.39 18
23. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 0.26 19
24. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 0.25 20
25. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 0.25 20
26. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 0.25 20
27. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 0.24 17
28. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 0.22 18
29. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.22 18
30. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.2 20
31. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 0.19 21
32. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 0.19 21
33. IZSÁK Judit (BKGDSE) 0.17 18
34. JÉHN Mónika (MAFC BME) 0.17 18
35. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 0.12 17
36. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 0.12 17
37. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 0.1 19
38. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 0.06 18
39. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 0.05 19
40. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 0.05 19
41. VERES Orsolya (BEAC Bics) 0.05 19
42. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 0.05 19
43. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 0.05 21
44. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 0.05 22
45. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 0 17
46. BÉRES Eszter (ICO) 0 19
47. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 0 19
48. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 0 18
49. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0 19
50. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 0 18
51. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 0 19
52. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 0 18
53. BÉCSER Janka (ICO) 0 18
54. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0 19
55. VÉR Diána (BKGDSE) 0 19
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 6.1 21
2. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 5.94 17
3. BÉRES Eszter (ICO) 5.58 19
4. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 5.33 21
5. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 4.56 18
6. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 4.55 20
7. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 4.53 19
8. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 4.14 21
9. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 3.84 19
10. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 3.74 19
11. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 3.68 19
12. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 3.67 18
13. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 3.63 19
14. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 3.44 18
15. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 3.42 19
16. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 3.22 18
17. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 3.18 17
18. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 3.11 19
19. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 3 18
20. TARNAI Kata (MAFC BME) 2.82 17
21. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 2.78 18
22. IZSÁK Judit (BKGDSE) 2.78 18
23. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 2.74 19
24. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 2.63 19
25. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 2.53 17
26. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 2.52 21
27. SOÓS Edit (BEAC Muff) 2.38 21
28. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 2.29 17
29. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 2.29 21
30. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 2.28 18
31. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 2.25 20
32. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 2.11 19
33. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 2.06 18
34. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 2.05 19
35. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 2 18
36. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 2 20
37. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 2 17
38. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 2 22
39. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 1.91 21
40. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 1.88 17
41. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 1.75 20
42. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 1.68 19
43. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1.58 19
44. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 18
45. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.45 20
46. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 1.41 17
47. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1.37 19
48. BÉCSER Janka (ICO) 1.22 18
49. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 1.2 20
50. JÉHN Mónika (MAFC BME) 1 18
51. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.94 17
52. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 0.86 21
53. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0.84 19
54. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 0.82 17
55. VÉR Diána (BKGDSE) 0.58 19
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 2.91 21
2. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 2.89 18
3. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 2.79 19
4. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 2.57 21
5. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 2.48 21
6. BÉRES Eszter (ICO) 2.26 19
7. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 2.24 21
8. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 2.22 18
9. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 2.22 18
10. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 2.21 19
11. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 2.05 19
12. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 2.05 20
13. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 2 18
14. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 2 18
15. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1.9 19
16. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 1.88 17
17. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 1.82 17
18. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 1.77 17
19. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 1.75 20
20. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 1.74 19
21. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 1.72 18
22. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 1.68 22
23. JÉHN Mónika (MAFC BME) 1.67 18
24. SOÓS Edit (BEAC Muff) 1.62 21
25. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 1.53 19
26. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 1.53 19
27. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 1.5 18
28. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 1.47 19
29. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 1.38 21
30. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 1.37 19
31. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 1.29 17
32. IZSÁK Judit (BKGDSE) 1.28 18
33. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 1.28 18
34. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 1.24 17
35. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 1.19 21
36. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 1.18 17
37. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1.16 19
38. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.11 18
39. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 1.06 17
40. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 1.05 19
41. VÉR Diána (BKGDSE) 1.05 19
42. TARNAI Kata (MAFC BME) 1 17
43. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 1 17
44. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 0.95 20
45. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 0.95 19
46. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 0.91 21
47. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 0.84 19
48. BÉCSER Janka (ICO) 0.83 18
49. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.82 17
50. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.78 18
51. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 0.75 20
52. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 0.74 19
53. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0.74 19
54. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 0.7 20
55. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.65 20
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 17 meccs, min. 34 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 3.14 21
2. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 2.63 19
3. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 2.61 18
4. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 2.53 19
5. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 2.18 17
6. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 2.16 19
7. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 2.06 18
8. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 1.94 18
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 17 meccs, min. 34 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 78.57% (33/42) 19
2. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 77.42% (48/62) 19
3. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 75.51% (37/49) 17
4. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 74.6% (47/63) 18
5. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 74.16% (66/89) 21
6. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 71.43% (30/42) 20
7. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 71.43% (25/35) 19
8. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 70.42% (50/71) 19
9. SOÓS Edit (BEAC Muff) 70.27% (26/37) 21
10. IZSÁK Judit (BKGDSE) 68.42% (26/38) 18
11. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 67.57% (25/37) 18
12. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 67.21% (41/61) 19
13. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 64.86% (24/37) 21
14. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 62.26% (33/53) 21
15. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 61.67% (37/60) 18
16. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 61.4% (35/57) 18
17. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 61.22% (30/49) 19
18. BÉRES Eszter (ICO) 60% (30/50) 19
19. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 47.37% (18/38) 18
20. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 46.38% (32/69) 21
21. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 45.28% (24/53) 18
22. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 26.19% (11/42) 18
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu