/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Szolnoki Sportcentrum - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Tóth Viktor (Szolnok) 30/319-5350 tracktor63@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Tóth Viktor (Szolnok) 30/319-5350 tracktor63@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 - Budapest Erzsébet u. 31.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bede Noémi 2005-06-24
- Bede Petra 2003-01-13
- Béres Réka 2005-11-20
- Csordás Rozina 2004-08-12
- Emel Gyöngyi 2003-06-05
- Kovács Karina Erzsébet 2004-03-01
- Lukovszki Dorka 2004-03-31
- Munkácsi Adél Ivett 2003-10-08
- Nagy Dóra 2004-07-12
- Nieberl Dorina 2004-03-20
- Orbán Alexandra Marti 2004-07-19
- Serfőző Lea Szelli 2005-09-28
- Szabó Gréta Szilvia 2003-12-17
- Szilágyi Anna 2004-09-29
- Urbán Anna 2004-04-28
- Varga Viktória 2004-09-16

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0031 BEAC Muff Szolnoki Sportcentrum 2018/10/27 09:30 59-32
(14-10,20-7,11-10,14-5)
BEAC Sporttelep Gaál István Rózsavölgyi Alexandra
NA0013 BLSE/A Szolnoki Sportcentrum 2018/10/29 19:00 63-29
(14-5,19-8,17-7,13-9)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Nagy Viktor Komlódi Benedek
NA0053 Szolnoki Sportcentrum Törekvés SE 2018/11/02 20:50 39-54
(13-21,10-14,11-9,5-10)
Kocsis Sándor Sportközpont Kozma Balázs Makay Dániel József
NA0042 BEAC Bics Szolnoki Sportcentrum 2018/11/04 18:00 45-51
(9-12,12-10,18-12,6-17)
BEAC Sporttelep Gaál István Komlódi Benedek
NA0064 ICO Szolnoki Sportcentrum 2018/11/18 16:30 67-40
(19-10,13-16,17-10,18-4)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Nagy Viktor
NA0075 Szolnoki Sportcentrum BKGDSE 2018/11/27 20:15 47-62
(16-13,7-13,8-20,16-16)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Nagy Viktor Józsa András Junior
NA0086 BEAC Budafok Szolnoki Sportcentrum 2018/12/02 09:20 80-29
(10-6,26-5,15-8,29-10)
BEAC Sporttelep Gaál István Rózsavölgyi Alexandra
NA0097 MTK Budapest Szolnoki Sportcentrum 2018/12/09 17:00 64-42
(15-11,16-17,22-10,11-4)
MTK Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Lilla Szőts Dávid István
NA0205 BKGDSE Szolnoki Sportcentrum 2018/12/14 20:15 63-35
(16-7,13-6,20-7,14-15)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Hervay Tibor Tóth Kitti
NA0107 Szolnoki Sportcentrum ELTE BEAC 2018/12/16 16:30 22-77
(8-23,7-21,2-15,5-18)
BEAC Sporttelep Tarnai Gyula Csaba Gruber Nikolett Lilla
NA0116 Kiss Lenke KA Szolnoki Sportcentrum 2019/01/15 20:15 58-48
(10-20,12-6,21-11,15-11)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Kozma Balázs
NA0134 MAFC BME Szolnoki Sportcentrum 2019/01/27 11:00 61-49
(4-12,21-11,19-15,17-11)
Lónyay Református Gimnázium Gaál István Nagy István
NA0143 Szolnoki Sportcentrum BLSE/A 2019/02/09 11:40 44-67
(13-18,11-26,11-13,9-10)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Hartai Tamás Matics Sándor
NA0161 Szolnoki Sportcentrum BEAC Muff 2019/02/23 11:00 45-68
(8-19,6-16,25-20,6-13)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Rózsavölgyi Alexandra
NA0172 Szolnoki Sportcentrum BEAC Bics 2019/03/03 15:00 35-46
(12-16,10-17,4-9,9-4)
BEAC Sporttelep Szilágyi Bálint Szőke Attila
NA0194 Szolnoki Sportcentrum ICO 2019/03/23 16:00 45-62
(12-19,12-21,9-8,12-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior Jankovics Viktor Zsolt
NA0183 Törekvés SE Szolnoki Sportcentrum 2019/04/01 19:30 53-35
(16-10,18-8,10-8,9-9)
Kocsis Sándor Sportközpont Lövei László Tóth Kitti
NA0216 Szolnoki Sportcentrum BEAC Budafok 2019/04/06 10:00 47-87
(12-25,11-20,10-18,14-24)
BEAC Sporttelep Gaál István Mocsai László
NA0227 Szolnoki Sportcentrum MTK Budapest 2019/04/24 14:00 Tiszaligeti Sportcsarnok
NA0237 ELTE BEAC Szolnoki Sportcentrum 2019/05/02 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Rózsavölgyi Alexandra
NA0246 Szolnoki Sportcentrum Kiss Lenke KA 2019/05/07 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NA0264 Szolnoki Sportcentrum MAFC BME 2019/05/19 11:00 Lónyay Református Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 380 17
2. Kosjár Katalin (BLSE/A) 290 18
3. Nagy Viktória (ICO) 282 14
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 264 19
5. Dőry Viktória (ICO) 235 17
6. Ujváry Judit (BLSE/A) 235 19
7. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 229 12
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 213 18
9. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 211 17
10. Balogh Júlia (BEAC Muff) 207 13
11. Tarnai Kata (MAFC BME) 190 15
12. Horváth Enikő (MAFC BME) 178 17
13. Mile Veronika (BEAC Budafok) 172 17
14. Fülep Csilla (MAFC BME) 171 15
15. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 166 16
16. Dobos Kíra (Törekvés SE) 165 17
17. Varga Fanni (BEAC Bics) 163 13
18. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 162 13
19. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 157 17
20. Soós Edit (BEAC Muff) 150 16
21. Hegyi Hanna (BKGDSE) 143 13
22. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 142 17
23. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 141 13
24. Hetényi Viktória (ICO) 138 13
25. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 137 14
26. Földi Anna (MTK Budapest) 137 13
27. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 130 16
28. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 129 14
29. Béres Eszter (ICO) 128 14
30. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 126 13
31. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 121 14
32. Kléner Kata (Törekvés SE) 117 17
33. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 115 18
34. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 115 10
35. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 115 12
36. Széky Anna (Törekvés SE) 110 12
37. Aradi Zsanett (MAFC BME) 109 14
38. Egri Vivien (Törekvés SE) 109 17
39. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 109 11
40. Kiss Diána (BLSE/A) 108 17
41. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 105 10
42. Széplaki Márta (Törekvés SE) 103 16
43. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 102 13
44. Hetényi Renáta (ICO) 101 14
45. Tánczos Tímea (BKGDSE) 100 14
46. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 99 15
47. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 99 13
48. Rozsics Lilla (MAFC BME) 95 12
49. Szabó Vivien (MAFC BME) 95 12
50. Hercze Szandra (MAFC BME) 90 12
51. Fekete Katalin (BLSE/A) 90 18
52. Vándor Szilvia (BKGDSE) 89 10
53. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 88 15
54. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 88 15
55. Halász Melinda (BEAC Bics) 86 14
56. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 86 16
57. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 85 15
58. Horváth Anna (MAFC BME) 84 15
59. Szuchy Márta (BLSE/A) 84 19
60. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 83 12
61. Sziráki Edit (BEAC Bics) 83 15
62. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 81 16
63. Baliga Barbara (BKGDSE) 81 13
64. Budai Zsófia (MTK Budapest) 80 12
65. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 79 14
66. Lutche Klaudia (MAFC BME) 79 10
67. Szlávik Petra (BKGDSE) 78 11
68. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 78 12
69. Budánovics Noémi (BLSE/A) 77 16
70. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 76 10
71. Papp Judit (BEAC Budafok) 74 16
72. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 74 15
73. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 73 10
74. Böröcz Anita (BEAC Bics) 72 17
75. Deák Dóra (BEAC Bics) 70 15
76. Gróf Júlia (MTK Budapest) 70 9
77. Árvay Júlia (BEAC Bics) 68 11
78. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 67 13
79. Padányi Réka (BEAC Budafok) 64 7
80. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 64 16
81. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 59 10
82. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 57 16
83. Keil Zsófia (BEAC Muff) 57 17
84. Veres Orsolya (BEAC Bics) 55 16
85. Légrádi Réka (BKGDSE) 55 11
86. Szalay Kinga (MTK Budapest) 54 12
87. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 53 8
88. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 53 11
89. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 53 15
90. Surán Andrea (BKGDSE) 52 10
91. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 51 14
92. Boksay Katalin (Törekvés SE) 48 10
93. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 48 16
94. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 48 13
95. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 47 13
96. Lakos Magdolna (BKGDSE) 46 10
97. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 45 13
98. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 45 10
99. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 44 13
100. Hájer Tamara (BEAC Muff) 44 9
101. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 43 10
102. Karlócai Daniella (BLSE/A) 43 14
103. Deli Ágnes (BEAC Muff) 42 4
104. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 41 4
105. Veress Lili (ICO) 39 9
106. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 38 14
107. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 36 9
108. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 34 8
109. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 32 11
110. Jéhn Mónika (MAFC BME) 32 11
111. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 31 15
112. Várnai Katalin (BKGDSE) 31 7
113. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 31 12
114. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 30 7
115. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 30 12
116. Müller Melinda (BKGDSE) 29 3
117. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 28 6
118. Széky Krisztina (Törekvés SE) 28 9
119. Fejér Éva (BLSE/A) 27 14
120. Sváb Gréta (Törekvés SE) 27 3
121. Fábián Ildikó (BKGDSE) 27 4
122. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 26 9
123. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 26 2
124. Dénes Diána (MTK Budapest) 24 4
125. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 23 7
126. Ryan Júlia (MTK Budapest) 23 5
127. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 23 10
128. Szabó Anna (ICO) 22 7
129. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 22 12
130. Bécser Janka (ICO) 20 16
131. Albert Dóra (BEAC Bics) 17 15
132. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 16 15
133. László Boróka (Törekvés SE) 16 2
134. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 16 10
135. Váits Petra (BEAC Bics) 15 6
136. Gulyás Anna (MTK Budapest) 14 4
137. Kovács Kinga (MAFC BME) 13 6
138. Munteán Lili (BLSE/A) 12 3
139. Vér Diána (BKGDSE) 12 9
140. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
141. Kiss Katalin (BEAC Bics) 10 9
142. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 10 12
143. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 9 6
144. Molnár Martina (MAFC BME) 9 9
145. Darnót Anna (ELTE BEAC) 8 1
146. Bódi Bettina (BKGDSE) 8 5
147. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 7 4
148. Szakáll Márta (BEAC Budafok) 7 3
149. Mezei Dominika (BKGDSE) 6 2
150. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
151. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
152. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 5 15
153. Gáspár Sára (MTK Budapest) 4 6
154. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
155. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
156. Nagy Zsófia (Kiss Lenke KA) 4 2
157. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
158. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 4 8
159. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 3 7
160. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
161. Glavinics Anna (ELTE BEAC) 3 2
162. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 2
163. Csomai Noémi (BKGDSE) 3 5
164. Zám Eszter (BLSE/A) 2 3
165. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 3
166. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
167. Paróczi Petra (MAFC BME) 2 1
168. Sárközy Borbála (MTK Budapest) 2 1
169. Tuica Zsófia (Kiss Lenke KA) 2 2
170. Horváth Panna Flóra (ICO) 0 1
171. Török Regina (MAFC BME) 0 6
172. Mansaré Finda (ICO) 0 2
173. Serfőző Lea Szelli (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
174. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 3
175. Szűcs Laura (MTK Budapest) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 47 17
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 38 13
3. Dőry Viktória (ICO) 36 17
4. Tarnai Kata (MAFC BME) 28 15
5. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 26 14
6. Kléner Kata (Törekvés SE) 22 17
7. Horváth Enikő (MAFC BME) 19 17
8. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 18 13
9. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 17 10
10. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 16 17
11. Fülep Csilla (MAFC BME) 15 15
12. Hercze Szandra (MAFC BME) 14 12
13. Szabó Vivien (MAFC BME) 13 12
14. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 13 13
15. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 13 10
16. Deák Dóra (BEAC Bics) 13 15
17. Varga Fanni (BEAC Bics) 12 13
18. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 12 10
19. Rozsics Lilla (MAFC BME) 12 12
20. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 12 13
21. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 12 15
22. Szlávik Petra (BKGDSE) 11 11
23. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 10 13
24. Hetényi Viktória (ICO) 10 13
25. Padányi Réka (BEAC Budafok) 10 7
26. Kosjár Katalin (BLSE/A) 9 18
27. Budai Zsófia (MTK Budapest) 9 12
28. Dobos Kíra (Törekvés SE) 8 17
29. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8 10
30. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 8 12
31. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 7 15
32. Légrádi Réka (BKGDSE) 7 11
33. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 7 13
34. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 6 12
35. Hegyi Hanna (BKGDSE) 6 13
36. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 6 10
37. Soós Edit (BEAC Muff) 6 16
38. Hetényi Renáta (ICO) 6 14
39. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 6 16
40. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 5 16
41. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 5 14
42. Lutche Klaudia (MAFC BME) 5 10
43. Fekete Katalin (BLSE/A) 5 18
44. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5 11
45. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 5 14
46. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 4 2
47. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 4 14
48. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 4 12
49. Egri Vivien (Törekvés SE) 4 17
50. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 4 7
51. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 4 16
52. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 9
53. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 4 16
54. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 3 18
55. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 3 12
56. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 3 15
57. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 3 16
58. Hájer Tamara (BEAC Muff) 3 9
59. Budánovics Noémi (BLSE/A) 3 16
60. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 3 10
61. Veress Lili (ICO) 3 9
62. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3 7
63. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3 11
64. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 10
65. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2 17
66. Földi Anna (MTK Budapest) 2 13
67. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 2 17
68. Széky Anna (Törekvés SE) 2 12
69. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 16
70. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2 16
71. Munteán Lili (BLSE/A) 2 3
72. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2 13
73. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 2 9
74. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 2 10
75. Molnár Martina (MAFC BME) 2 9
76. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1 19
77. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 13
78. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 1 11
79. Müller Melinda (BKGDSE) 1 3
80. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1 10
81. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1 9
82. Fábián Ildikó (BKGDSE) 1 4
83. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 1 8
84. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 1 14
85. Horváth Anna (MAFC BME) 1 15
86. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1 15
87. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
88. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1 13
89. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 1 6
90. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 10
91. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 12
92. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 7
93. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 10
94. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 9
95. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1 13
96. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1 13
97. Mezei Dominika (BKGDSE) 1 2
98. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 1 11
99. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1 14
100. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 1 12
101. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 12
102. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1 15
103. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 5
104. Nagy Viktória (ICO) 0 14
105. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 19
106. Deli Ágnes (BEAC Muff) 0 4
107. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 4
108. Béres Eszter (ICO) 0 14
109. Sváb Gréta (Törekvés SE) 0 3
110. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 17
111. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 16
112. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
113. Darnót Anna (ELTE BEAC) 0 1
114. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 14
115. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 14
116. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 15
117. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 18
118. Kiss Diána (BLSE/A) 0 17
119. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 13
120. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 11
121. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 14
122. Dénes Diána (MTK Budapest) 0 4
123. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 15
124. Surán Andrea (BKGDSE) 0 10
125. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
126. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 10
127. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 16
128. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 5
129. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 19
130. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 8
131. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 17
132. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
133. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
134. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 15
135. Gulyás Anna (MTK Budapest) 0 4
136. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 16
137. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 17
138. Szabó Anna (ICO) 0 7
139. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 14
140. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
141. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
142. Váits Petra (BEAC Bics) 0 6
143. Szakáll Márta (BEAC Budafok) 0 3
144. Kovács Kinga (MAFC BME) 0 6
145. Nagy Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 2
146. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
147. Paróczi Petra (MAFC BME) 0 1
148. Sárközy Borbála (MTK Budapest) 0 1
149. Fejér Éva (BLSE/A) 0 14
150. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 12
151. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
152. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 6
153. Glavinics Anna (ELTE BEAC) 0 2
154. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 2
155. Vér Diána (BKGDSE) 0 9
156. Bécser Janka (ICO) 0 16
157. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 15
158. Kiss Katalin (BEAC Bics) 0 9
159. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 15
160. Tuica Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 2
161. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
162. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 12
163. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 6
164. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 3
165. Zám Eszter (BLSE/A) 0 3
166. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 5
167. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 8
168. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 7
169. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 15
170. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 3
171. Mansaré Finda (ICO) 0 2
172. Horváth Panna Flóra (ICO) 0 1
173. Török Regina (MAFC BME) 0 6
174. Szűcs Laura (MTK Budapest) 0 1
175. Serfőző Lea Szelli (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 13 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 22.35 17
2. Nagy Viktória (ICO) 20.14 14
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 16.11 18
4. Balogh Júlia (BEAC Muff) 15.92 13
5. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 13.9 19
6. Dőry Viktória (ICO) 13.82 17
7. Tarnai Kata (MAFC BME) 12.67 15
8. Varga Fanni (BEAC Bics) 12.54 13
9. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 12.46 13
10. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 12.41 17
11. Ujváry Judit (BLSE/A) 12.37 19
12. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 11.83 18
13. Fülep Csilla (MAFC BME) 11.4 15
14. Hegyi Hanna (BKGDSE) 11 13
15. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 10.85 13
16. Hetényi Viktória (ICO) 10.62 13
17. Földi Anna (MTK Budapest) 10.54 13
18. Horváth Enikő (MAFC BME) 10.47 17
19. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 10.38 16
20. Mile Veronika (BEAC Budafok) 10.12 17
21. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 9.79 14
22. Dobos Kíra (Törekvés SE) 9.71 17
23. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 9.69 13
24. Soós Edit (BEAC Muff) 9.38 16
25. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 9.24 17
26. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 9.21 14
27. Béres Eszter (ICO) 9.14 14
28. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 8.64 14
29. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 8.35 17
30. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 8.13 16
31. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 7.85 13
32. Aradi Zsanett (MAFC BME) 7.79 14
33. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7.62 13
34. Hetényi Renáta (ICO) 7.21 14
35. Tánczos Tímea (BKGDSE) 7.14 14
36. Kléner Kata (Törekvés SE) 6.88 17
37. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 6.6 15
38. Széplaki Márta (Törekvés SE) 6.44 16
39. Egri Vivien (Törekvés SE) 6.41 17
40. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.39 18
41. Kiss Diána (BLSE/A) 6.35 17
42. Baliga Barbara (BKGDSE) 6.23 13
43. Halász Melinda (BEAC Bics) 6.14 14
44. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 5.87 15
45. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 5.87 15
46. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 5.67 15
47. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 5.64 14
48. Horváth Anna (MAFC BME) 5.6 15
49. Sziráki Edit (BEAC Bics) 5.53 15
50. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 5.38 16
51. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 5.15 13
52. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 5.06 16
53. Fekete Katalin (BLSE/A) 5 18
54. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 4.93 15
55. Budánovics Noémi (BLSE/A) 4.81 16
56. Deák Dóra (BEAC Bics) 4.67 15
57. Papp Judit (BEAC Budafok) 4.63 16
58. Szuchy Márta (BLSE/A) 4.42 19
59. Böröcz Anita (BEAC Bics) 4.24 17
60. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 4 16
61. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 3.69 13
62. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.64 14
63. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 3.62 13
64. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3.56 16
65. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 3.53 15
66. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 3.46 13
67. Veres Orsolya (BEAC Bics) 3.44 16
68. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 3.39 13
69. Keil Zsófia (BEAC Muff) 3.35 17
70. Karlócai Daniella (BLSE/A) 3.07 14
71. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 3 16
72. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.71 14
73. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.07 15
74. Fejér Éva (BLSE/A) 1.93 14
75. Bécser Janka (ICO) 1.25 16
76. Albert Dóra (BEAC Bics) 1.13 15
77. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.07 15
78. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.33 15
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 13 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 2.92 13
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.77 17
3. Dőry Viktória (ICO) 2.12 17
4. Tarnai Kata (MAFC BME) 1.87 15
5. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.86 14
6. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.39 13
7. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.29 17
8. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.12 17
9. Fülep Csilla (MAFC BME) 1 15
10. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1 13
11. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 0.94 17
12. Varga Fanni (BEAC Bics) 0.92 13
13. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 0.92 13
14. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.87 15
15. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.8 15
16. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 0.77 13
17. Hetényi Viktória (ICO) 0.77 13
18. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.54 13
19. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.5 18
20. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.47 17
21. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.47 15
22. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0.46 13
23. Hetényi Renáta (ICO) 0.43 14
24. Soós Edit (BEAC Muff) 0.38 16
25. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.38 16
26. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0.36 14
27. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.36 14
28. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.31 16
29. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 0.29 14
30. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.28 18
31. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.25 16
32. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.25 16
33. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.24 17
34. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.2 15
35. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0.19 16
36. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.19 16
37. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.17 18
38. Földi Anna (MTK Budapest) 0.15 13
39. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.15 13
40. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.13 16
41. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.13 16
42. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.12 17
43. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.12 17
44. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.08 13
45. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0.08 13
46. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.08 13
47. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0.08 13
48. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0.07 14
49. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.07 14
50. Horváth Anna (MAFC BME) 0.07 15
51. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.07 15
52. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0.07 15
53. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0.05 19
54. Nagy Viktória (ICO) 0 14
55. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 19
56. Béres Eszter (ICO) 0 14
57. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 17
58. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 16
59. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 14
60. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 14
61. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 15
62. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 18
63. Kiss Diána (BLSE/A) 0 17
64. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 13
65. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 14
66. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 15
67. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 16
68. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 19
69. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 17
70. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 15
71. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 16
72. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 17
73. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 14
74. Fejér Éva (BLSE/A) 0 14
75. Bécser Janka (ICO) 0 16
76. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 15
77. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 15
78. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 15
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 13 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 9.82 17
2. Nagy Viktória (ICO) 8.21 14
3. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 5.77 13
4. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.44 18
5. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 5.16 19
6. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 4.78 18
7. Földi Anna (MTK Budapest) 4.54 13
8. Ujváry Judit (BLSE/A) 4.26 19
9. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 4.21 14
10. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 4.18 17
11. Hegyi Hanna (BKGDSE) 4.08 13
12. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 4.06 17
13. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 3.93 14
14. Béres Eszter (ICO) 3.93 14
15. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 3.81 16
16. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3.81 16
17. Varga Fanni (BEAC Bics) 3.62 13
18. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 3.59 17
19. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.41 17
20. Aradi Zsanett (MAFC BME) 3.29 14
21. Tánczos Tímea (BKGDSE) 3.29 14
22. Dőry Viktória (ICO) 3.18 17
23. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.13 15
24. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.08 13
25. Hetényi Viktória (ICO) 3.08 13
26. Soós Edit (BEAC Muff) 3.06 16
27. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.93 15
28. Kiss Diána (BLSE/A) 2.88 17
29. Horváth Enikő (MAFC BME) 2.82 17
30. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.78 18
31. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 2.77 13
32. Baliga Barbara (BKGDSE) 2.77 13
33. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 2.73 15
34. Halász Melinda (BEAC Bics) 2.71 14
35. Hetényi Renáta (ICO) 2.64 14
36. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.57 14
37. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 2.53 15
38. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.53 15
39. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2.5 16
40. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 2.27 15
41. Horváth Anna (MAFC BME) 2.27 15
42. Egri Vivien (Törekvés SE) 2.24 17
43. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.19 16
44. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.15 13
45. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 2.08 13
46. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2 17
47. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1.88 16
48. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.87 15
49. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.85 13
50. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.85 13
51. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.84 19
52. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.75 16
53. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.69 16
54. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.67 18
55. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.56 16
56. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.53 15
57. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.53 17
58. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.46 13
59. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.44 16
60. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.31 13
61. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.31 13
62. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.27 15
63. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.25 16
64. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.21 14
65. Karlócai Daniella (BLSE/A) 1.21 14
66. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.14 14
67. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.12 17
68. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.07 14
69. Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.88 17
70. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.87 15
71. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0.87 15
72. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.85 13
73. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.81 16
74. Fejér Éva (BLSE/A) 0.79 14
75. Bécser Janka (ICO) 0.56 16
76. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.47 15
77. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.47 15
78. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.13 15
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 13 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.72 18
2. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 2.54 13
3. Földi Anna (MTK Budapest) 2.54 13
4. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.53 15
5. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.5 16
6. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.46 13
7. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.44 18
8. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.36 14
9. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 2.31 13
10. Béres Eszter (ICO) 2.29 14
11. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.24 17
12. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.23 13
13. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.19 16
14. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.18 17
15. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.13 15
16. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.12 17
17. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.07 14
18. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.06 17
19. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.06 17
20. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.95 19
21. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.94 17
22. Papp Judit (BEAC Budafok) 1.94 16
23. Bécser Janka (ICO) 1.94 16
24. Hetényi Renáta (ICO) 1.93 14
25. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 1.87 15
26. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.85 13
27. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.85 13
28. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.85 13
29. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.74 19
30. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1.71 14
31. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.69 16
32. Dőry Viktória (ICO) 1.65 17
33. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.62 13
34. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.62 13
35. Fülep Csilla (MAFC BME) 1.6 15
36. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.6 15
37. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1.57 14
38. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.57 14
39. Horváth Anna (MAFC BME) 1.53 15
40. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.47 15
41. Soós Edit (BEAC Muff) 1.44 16
42. Tánczos Tímea (BKGDSE) 1.36 14
43. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.33 15
44. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.31 16
45. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.31 13
46. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.25 16
47. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.2 15
48. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.16 19
49. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1.15 13
50. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.13 16
51. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.11 18
52. Hetényi Viktória (ICO) 1.08 13
53. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.07 15
54. Horváth Enikő (MAFC BME) 1 17
55. Kléner Kata (Törekvés SE) 1 17
56. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1 17
57. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.94 17
58. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.94 16
59. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.94 16
60. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.93 15
61. Nagy Viktória (ICO) 0.93 14
62. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0.93 14
63. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.89 18
64. Kiss Diána (BLSE/A) 0.88 17
65. Halász Melinda (BEAC Bics) 0.86 14
66. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.81 16
67. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.81 16
68. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.67 15
69. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0.64 14
70. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.62 13
71. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.62 13
72. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.59 17
73. Fejér Éva (BLSE/A) 0.57 14
74. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.54 13
75. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.53 15
76. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.5 14
77. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.47 15
78. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.2 15
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 13 meccs, min. 26 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.84 19
2. Kosjár Katalin (BLSE/A) 3.72 18
3. Nagy Viktória (ICO) 3.71 14
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 3.42 19
5. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 13
6. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.54 13
7. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.35 17
8. Hetényi Viktória (ICO) 2.15 13
9. Fülep Csilla (MAFC BME) 2.13 15
10. Soós Edit (BEAC Muff) 2.13 16
11. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 1.81 16
12. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.78 18
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 13 meccs, min. 26 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Enikő (MAFC BME) 86.21% (25/29) 17
2. Soós Edit (BEAC Muff) 79.07% (34/43) 16
3. Fülep Csilla (MAFC BME) 78.05% (32/41) 15
4. Kosjár Katalin (BLSE/A) 75.28% (67/89) 18
5. Ujváry Judit (BLSE/A) 72.28% (73/101) 19
6. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 71.43% (65/91) 19
7. Dobos Kíra (Törekvés SE) 71.43% (25/35) 17
8. Nagy Viktória (ICO) 71.23% (52/73) 14
9. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 69.64% (39/56) 13
10. Hetényi Viktória (ICO) 68.29% (28/41) 13
11. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 68.09% (32/47) 18
12. Egri Vivien (Törekvés SE) 67.74% (21/31) 17
13. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 66.67% (18/27) 13
14. Széplaki Márta (Törekvés SE) 65.38% (17/26) 16
15. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 63.49% (40/63) 17
16. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 62.16% (23/37) 15
17. Hegyi Hanna (BKGDSE) 61.29% (19/31) 13
18. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 55.56% (25/45) 17
19. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 55.56% (20/36) 17
20. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 51.79% (29/56) 16
21. Varga Fanni (BEAC Bics) 50% (33/66) 13
22. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 47.22% (17/36) 16
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu