Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 18:30
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. B K.
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. K
 DKA-DEAC  
 NYIKSE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB II. K
 DEAC  
 MEAFC II.  
2016/02/10 20:15
Férfi NB II. K
 Szerencs VSE  
 Szolnoki Olaj  
2016/02/12 17:45
Férfi NB II. K
 Hajdúhadház  
 Békéscsaba  
2016/02/12 18:30
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tatai Sportegy.  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Ny
 Tigris KK  
 Göcsej Sport K.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Treff 07 SE  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Közgáz/B  
2016/02/11 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 BLF Palota  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 MAFC BME  
2016/02/09 19:40
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Nagyk?rös  
2016/02/11 20:30
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Öregkaszások  
2016/02/11 20:45
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Nagyk?rös  
2016/02/12 18:15
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Toldy Viziváro.  
2016/02/12 19:30
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Győr  
2016/02/09 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/11 17:00
Fiú egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/09 18:15
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/10 20:15
Fiú egyetemi, Nyugat
 Esély a Sportr.  
 ELTE-BEAC  
2016/02/09 20:20
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/10 18:15
Leány egyetemi, Nyugat
 UNI Győr  
 ELTE-BEAC  
2016/02/10 15:30
Leány egyetemi, Nyugat
 NKE SE  
 ELTE-BEAC  
2016/02/11 19:30
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 15:15
Fiú U20 NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 16:00
Fiú U20 NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 17:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 16:45
Fiú U20 NB I. B Ny
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 20:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/09 17:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/10 18:00
Fiú kadett
 Szentesi KK  
 ELITE Basket T.  
2016/02/11 18:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 OSE Lions  
2016/02/12 14:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/12 15:30
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/10 13:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Kanizsai Vadma.  
2016/02/10 16:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/12 15:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/12 18:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/12 18:00
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/12 14:30
MKOSZ
 
Játékvezetők és komisszárok 2010/2011

NB I. "A" keret 32 fő - valamennyi NB I-es mérkőzésen vezethet

Ádám József (Kecskemét), Balog György (Pilisvörösvár), Benczur Tamás (Gyál), Bodnár Péter (Budapest), Bognár Tibor (Tata), Cziffra Csaba (Budapest), Farkas Gábor (Kapospula), Fodor Attila (Szolnok), Forrai Sámuel (Szombathely), Földházi Tamás (Miskolc), Frányó Péter (Budapest), Gál János (Szolnok), Gorka Szabolcs (Budapest), Győrffy Pál Attila (Budapest), Hartyáni Zsolt (Budakalász), Hegedűs Tibor (Miskolc), Jakab László (Monor), Jurák Krisztián (Dorog), Kapitány Gellért (Pécs), Király László (Kecskemét) , Kiss László (Baja), Makovsky Szabolcs (Székesfehérvár), Márton László (Pécs), Pálla Zoltán (Sopron), Pozsonyi László (Debrecen), Söjtöry Tamás (Kaposvár), Szabó Gergő (Szekszárd ), Szilas György (Budapest), Török Róbert (Zalaegerszeg), Valovics István dr. (Dunakeszi), Vétek Frigyes (Baja), Vígh Péter dr.(Budapest)

NB I. "AB" keret 15 fő - NB I/A és B mérkőzésen vezethet

Benedek Zoltán (Nagykanizsa), Boros Tamás (Sopron), Gelencsér György (Pécs), Horváth Alajos (Zalaegerszeg), Maár Gábor (Paks), Magyari Tibor dr. (Szombathely), Németh András (Szombathely), Németh Csaba (Zalaegerszeg), Németh Sándor (Zalaegerszeg), Sabáli László (Szombathely), Surányi Gábor (Győr), Tóth Kálmán (Szombathely), Török Zoltán (Szombathely), Tőzsér Dénes (Székesfehérvár), Vida Béla (Budapest),

NB I. "B" keret 36 fő - NB I/B mérkőzésen vezethet

Bálind Attila (Dombóvár), Balogh László (Szolnok), Bogárdi János (Kecskemét), Borgula György (Mezőberény), Dernei Gábor (Budapest), Domán István (Tiszaújváros), Dombay László (Zalaegerszeg), Domokos Lőrinc (Zomba), Farkas János (Szolnok), Fekete László (Sárbogárd), Gaál István (Budapest),Gergely Csaba (Nyíregyháza), Hervay Tibor (Érd), Horváth Orsolya (Székesfehérvár), Jobbágy István (Tiszaújváros), Józsa András (Budapest), Kovács Nimród (Baja), Kovács Zoltán (Budapest), Lakatos Viktor dr. (Budapest), Lövész Csaba (Baja), Menyhárt Ferenc (Nagykáta), Mester Ferenc (Kecskemét), Minár László (Budapest), Mintál Csaba (Kozármisleny), Rácz Zsolt (Szolnok), Radnóti Miklós (Baja), Reisz Péter (Szekszárd), Sági Zoltán (Pécs), Sallai István (Nyíregyháza), Szabó Attila (Budapest), Szakáll István dr. (Budapest), Szalai Zsolt (Zalaegerszeg), Torzsa Péter (Debrecen), Vadász Csaba (Szeged), Válé Flórián (Csömör), Varga Zoltán (Szeged),

NB II. "kiemelt" keret

Bátovszky Zsolt (Győr), Dokmanovic Milivoj (Szombathely), Földvári Tamás (Pécs), Kisházi Béla (Debrecen), Kollár Tamás (Dombóvár), Nagy I. László (Százhalombatta), Mocsai László (Budapest), Zalai Ákos (Nyíregyháza), Porpáczy László (Budapest), Szőcs Péter (Székesfehérvár)

Komisszári keret

Benczur Lajos, Bodrogváry Iván, Faidt Mihály, Farkas Zoltán, Földházi György, Gencsev Plámen dr., Gincsai János Péter dr., Halmos Péter, Harsányi József, Heisig József, Major György, Mustos Tamás János, Nagy József, Parádi Péter, Schäffer Béla, Szabadvári János, Szabados György, Szabari János, Szabó György, Szaniszló Sándor, Toók Ferenc, Várhalmi Zsolt, Zsiros Tibor



A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok