Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 SZPA  
 MAFC BME  
2015/03/28 14:30
Férfi NB II. Kö A
 Újpest-Megyeri.  
 BC Csepel  
2015/03/28 17:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd  
 ELTE-BEAC  
2015/03/28 13:00
Férfi NB II. Kö B
 Malév  
 Kandó  
2015/03/28 17:00
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 Zala Volán  
2015/03/29 18:00
Női NB I. A 1-8.
   
   
2015/03/29 18:00
Női NB I. A 1-8.
 Győr  
 Sopron  
2015/03/30 18:00
Női NB I. A 1-8.
 DVTK  
 PEAC  
2015/03/30 18:30
Női NB I. A 1-8.
 Zala Volán  
 Szekszárd  
2015/03/31 17:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 SZOESE-Sportis.  
 NyKS  
2015/03/28 15:00
Fiú U21 NB I. B K
 DEAC  
 Salgótarján  
2015/03/29 19:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/28 11:00
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/28 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Szolnoki VSI  
2015/03/28 11:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/28 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/28 11:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Soproni Sporti.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Egri KOK VSI  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Budaörsi DSE  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Szolnoki VSI  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Alba Fehérvár  
2015/03/28 19:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Soproni Sporti.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Atomerőmű SE  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Békési SZSK  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Budapesti Honv.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Szerencsi VSE  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Bajai Bácska  
2015/03/29 10:45
Fiú kadett - Felsőház
 Körmendi Törpö.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/28 15:00
MKOSZ
 
Játékvezetők és komisszárok 2010/2011

NB I. "A" keret 32 fő - valamennyi NB I-es mérkőzésen vezethet

Ádám József (Kecskemét), Balog György (Pilisvörösvár), Benczur Tamás (Gyál), Bodnár Péter (Budapest), Bognár Tibor (Tata), Cziffra Csaba (Budapest), Farkas Gábor (Kapospula), Fodor Attila (Szolnok), Forrai Sámuel (Szombathely), Földházi Tamás (Miskolc), Frányó Péter (Budapest), Gál János (Szolnok), Gorka Szabolcs (Budapest), Győrffy Pál Attila (Budapest), Hartyáni Zsolt (Budakalász), Hegedűs Tibor (Miskolc), Jakab László (Monor), Jurák Krisztián (Dorog), Kapitány Gellért (Pécs), Király László (Kecskemét) , Kiss László (Baja), Makovsky Szabolcs (Székesfehérvár), Márton László (Pécs), Pálla Zoltán (Sopron), Pozsonyi László (Debrecen), Söjtöry Tamás (Kaposvár), Szabó Gergő (Szekszárd ), Szilas György (Budapest), Török Róbert (Zalaegerszeg), Valovics István dr. (Dunakeszi), Vétek Frigyes (Baja), Vígh Péter dr.(Budapest)

NB I. "AB" keret 15 fő - NB I/A és B mérkőzésen vezethet

Benedek Zoltán (Nagykanizsa), Boros Tamás (Sopron), Gelencsér György (Pécs), Horváth Alajos (Zalaegerszeg), Maár Gábor (Paks), Magyari Tibor dr. (Szombathely), Németh András (Szombathely), Németh Csaba (Zalaegerszeg), Németh Sándor (Zalaegerszeg), Sabáli László (Szombathely), Surányi Gábor (Győr), Tóth Kálmán (Szombathely), Török Zoltán (Szombathely), Tőzsér Dénes (Székesfehérvár), Vida Béla (Budapest),

NB I. "B" keret 36 fő - NB I/B mérkőzésen vezethet

Bálind Attila (Dombóvár), Balogh László (Szolnok), Bogárdi János (Kecskemét), Borgula György (Mezőberény), Dernei Gábor (Budapest), Domán István (Tiszaújváros), Dombay László (Zalaegerszeg), Domokos Lőrinc (Zomba), Farkas János (Szolnok), Fekete László (Sárbogárd), Gaál István (Budapest),Gergely Csaba (Nyíregyháza), Hervay Tibor (Érd), Horváth Orsolya (Székesfehérvár), Jobbágy István (Tiszaújváros), Józsa András (Budapest), Kovács Nimród (Baja), Kovács Zoltán (Budapest), Lakatos Viktor dr. (Budapest), Lövész Csaba (Baja), Menyhárt Ferenc (Nagykáta), Mester Ferenc (Kecskemét), Minár László (Budapest), Mintál Csaba (Kozármisleny), Rácz Zsolt (Szolnok), Radnóti Miklós (Baja), Reisz Péter (Szekszárd), Sági Zoltán (Pécs), Sallai István (Nyíregyháza), Szabó Attila (Budapest), Szakáll István dr. (Budapest), Szalai Zsolt (Zalaegerszeg), Torzsa Péter (Debrecen), Vadász Csaba (Szeged), Válé Flórián (Csömör), Varga Zoltán (Szeged),

NB II. "kiemelt" keret

Bátovszky Zsolt (Győr), Dokmanovic Milivoj (Szombathely), Földvári Tamás (Pécs), Kisházi Béla (Debrecen), Kollár Tamás (Dombóvár), Nagy I. László (Százhalombatta), Mocsai László (Budapest), Zalai Ákos (Nyíregyháza), Porpáczy László (Budapest), Szőcs Péter (Székesfehérvár)

Komisszári keret

Benczur Lajos, Bodrogváry Iván, Faidt Mihály, Farkas Zoltán, Földházi György, Gencsev Plámen dr., Gincsai János Péter dr., Halmos Péter, Harsányi József, Heisig József, Major György, Mustos Tamás János, Nagy József, Parádi Péter, Schäffer Béla, Szabadvári János, Szabados György, Szabari János, Szabó György, Szaniszló Sándor, Toók Ferenc, Várhalmi Zsolt, Zsiros Tibor



A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport

j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok