/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Fiú Junior B - Eredmények - Alapszakasz csoport

hun_bud_fjb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0162 Budapest Csepel Budapesti Honvéd 2019/03/30 14:20 37-115
(12-24,9-39,6-26,10-26)
Kazinczy Általános Iskola Nagy István Bózsó Gábor
FJB0164 Malév SC Ziccer KS 2019/03/31 13:00 70-51
(13-13,21-10,15-19,21-9)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Anetta Csilla Szőke Gábor
FJB0101 Budafok Kiss Lenke KA 2019/04/07 10:00 85-84
(23-23,22-16,21-31,19-14)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Bárány Levente Győri Ferenc
FJB0173 Gold Boys Újpest-MT/B 2019/04/09 17:30 36-99
(13-24,8-19,6-31,9-25)
Karinthy Frigyes ÁMK Matóczay Bálint Szabó István
FJB0143 Budapesti Honvéd Kiss Lenke KA 2019/04/09 19:45 90-71
(31-19,18-18,24-14,17-20)
Simon János Kosárlabda Csarnok Zádeczki Donát László Korhetz Szilárd
FJB0171 Budapesti Honvéd Budafok 2019/04/13 12:00 100-55
(28-13,31-12,25-14,16-16)
Simon János Kosárlabda Csarnok Bárány Levente Szőke Gábor
FJB0183 Malév SC Gold Boys 2019/04/16 19:30 20-0
(-, -, -, -)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor Matejovics Márk

Budapest, Fiú Junior B - Műsor - Alapszakasz csoport

hun_bud_fjb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0182 BLF KK Budapesti Honvéd 2019/04/28 09:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Kapros Roland Matóczay Bálint
FJB0161 Budafok BLF KK 2019/05/03 18:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0184 Ziccer KS Kiss Lenke KA 2019/05/04 10:30 Jókai Mór Általános Iskola
FJB0172 BLF KK Budapest Csepel 2019/05/05 09:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FJB0174 Kiss Lenke KA Malév SC 2019/05/09 18:30 Nyár utcai Általános Iskola
FJB0181 Budafok Budapest Csepel 2019/05/18 11:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola

Tabellák

Alapszakasz csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Budapesti Honvéd 15 1.00 30 15 0 1642 664
2 Kiss Lenke KA 14 0.89 25 11 3 1330 797
3 Budafok 14 0.86 24 10 4 1168 830
4 Újpest-MT/B 16 0.84 27 11 5 1172 969
5 Malév SC 15 0.73 22 7 8 936 895
6 BLF KK 13 0.69 18 5 8 941 825
7 Budapest Csepel 14 0.61 17 3 11 682 1191
8 Ziccer KS 15 0.60 18 3 12 600 1369
9 Gold Boys 16 0.53 17 1 15 462 1393

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 260 10
2. Vadász Márton (Budapest Csepel) 260 13
3. Száraz Ádám (Malév SC) 232 14
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 231 7
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 230 11
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 224 14
7. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 213 14
8. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 186 14
9. Kiss Marcell (Budafok) 182 14
10. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 177 11
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 33 15
2. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 31 14
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 24 14
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 21 6
5. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 19 7
6. Meizl Domonkos (Budafok) 16 13
7. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 15 10
8. Száraz Ádám (Malév SC) 14 14
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 13 13
10. Koncz Dominik (Malév SC) 13 14
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 26 10
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 20.91 11
3. Vadász Márton (Budapest Csepel) 20 13
4. Száraz Ádám (Malév SC) 16.57 14
5. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 16.09 11
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 16 14
7. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 15.91 11
8. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 15.21 14
9. Tóth Attila Károly (BLF KK) 14.67 9
10. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 13.4 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.21 14
2. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.2 15
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.71 14
4. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1.5 10
5. Meizl Domonkos (Budafok) 1.23 13
6. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 1.2 10
7. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 1.09 11
8. Farkas Péter (Ziccer KS) 1 11
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1 13
10. Száraz Ádám (Malév SC) 1 14
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 11.5 10
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 7.82 11
3. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 6.5 14
4. Vadász Márton (Budapest Csepel) 6.31 13
5. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 5.91 11
6. Száraz Ádám (Malév SC) 5.57 14
7. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5.56 9
8. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 5.08 13
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 5 11
10. Kósa Dominik (Malév SC) 5 10
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kósa Dominik (Malév SC) 3.6 10
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.27 11
3. Száraz Ádám (Malév SC) 3.07 14
4. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.93 15
5. Turóczi Roland (Ziccer KS) 2.92 13
6. Egervári Márton (Malév SC) 2.89 9
7. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2.77 13
8. Csodó Leon (Gold Boys) 2.67 9
9. Koncz Dominik (Malév SC) 2.64 14
10. Fekete Béla (Budafok) 2.64 14
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 4.39 13
2. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.31 13
3. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 3 11
4. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 2.82 11
5. Meizl Domonkos (Budafok) 2.54 13
6. Száraz Ádám (Malév SC) 2.43 14
7. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.43 14
8. Farkas Péter (Ziccer KS) 2.27 11
9. Császár Máté István (Malév SC) 2.14 14
10. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2.1 10
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 68.97% (20/29) 13
2. Száraz Ádám (Malév SC) 68% (34/50) 14
3. Vadász Márton (Budapest Csepel) 67.86% (57/84) 13
4. Meizl Domonkos (Budafok) 64.71% (33/51) 13
5. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 64% (16/25) 10
6. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 63.64% (21/33) 10
7. Farkas Péter (Ziccer KS) 62.5% (25/40) 11
8. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 61.82% (34/55) 14
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 60.78% (31/51) 11
10. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 60.61% (20/33) 14
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu