/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Fiú Junior B - Eredmények - Alapszakasz csoport

hun_bud_fjb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0105 Gold Boys Ziccer KS 2019/02/02 10:00 20-0
(-, -, -, -)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Steiner Máté Matóczay Bálint
FJB0023 Budapesti Honvéd Újpest-MT/B 2019/02/02 18:00 135-34
(33-6,29-15,32-7,41-6)
Simon János Kosárlabda Csarnok Lövei László Hartai Tamás
FJB0103 Budapesti Honvéd Malév SC 2019/02/03 09:00 96-40
(45-6,25-14,15-8,11-12)
Simon János Kosárlabda Csarnok Makay Dániel József Csoma Viktor
FJB0104 BLF KK Újpest-MT/B 2019/02/03 09:00 57-73
(-, -, -, -)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Nagy István Tahin András
FJB0113 Újpest-MT/B Budapesti Honvéd 2019/02/08 19:30 58-77
(17-23,9-10,19-23,13-21)
Babits Mihály Gimnázium Bujtor Péter Bózsó Gábor
FJB0114 Ziccer KS BLF KK 2019/02/09 09:00 20-0
(-, -, -, -)
Jókai Mór Általános Iskola Tahin András Szabó István
FJB0115 Kiss Lenke KA Gold Boys 2019/02/09 09:00 86-49
(29-10,15-13,22-12,20-14)
Nyár utcai Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen Balogh Kristóf

Budapest, Fiú Junior B - Műsor - Alapszakasz csoport

hun_bud_fjb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0124 Gold Boys BLF KK 2019/02/21 17:30 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Szabó István Matóczay Bálint
FJB0122 Budapest Csepel Újpest-MT/B 2019/02/22 18:30 Kazinczy Általános Iskola
FJB0121 Budafok Malév SC 2019/02/23 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0123 Budapesti Honvéd Ziccer KS 2019/02/24 17:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
FJB0131 Újpest-MT/B Budafok 2019/03/01 18:30 Bajza József Általános Iskola
FJB0132 Ziccer KS Budapest Csepel 2019/03/02 09:00 Jókai Mór Általános Iskola
FJB0133 Gold Boys Budapesti Honvéd 2019/03/02 10:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium

Tabellák

Alapszakasz csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Budapesti Honvéd 10 1.00 20 10 0 1039 439
1 Budapesti Honvéd 8 1.00 16 8 0 864 323
2 Kiss Lenke KA 7 0.93 13 6 1 662 364
2 Budafok 7 0.93 13 6 1 624 363
3 Budafok 7 0.93 13 6 1 624 363
3 Kiss Lenke KA 6 0.92 11 5 1 576 315
4 Újpest-MT/B 10 0.80 16 6 4 682 649
4 Újpest-MT/B 9 0.83 15 6 3 624 572
5 BLF KK 9 0.72 13 4 5 653 509
5 BLF KK 7 0.79 11 4 3 595 391
6 Malév SC 9 0.67 12 3 6 598 630
6 Malév SC 9 0.67 12 3 6 598 630
7 Budapest Csepel 8 0.63 10 2 6 460 692
7 Budapest Csepel 8 0.63 10 2 6 460 692
8 Ziccer KS 10 0.60 12 2 8 357 884
8 Gold Boys 9 0.56 10 1 8 282 790
9 Budafok 7 0.93 13 6 1 624 363
9 Gold Boys 10 0.55 11 1 9 331 876

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 825 40
2. Száraz Ádám (Malév SC) 795 45
3. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 795 25
4. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 575 25
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 550 30
6. Kiss Marcell (Budafok) 505 35
7. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 505 40
8. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 500 35
9. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 475 30
10. Meizl Domonkos (Budafok) 465 35
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 95 40
2. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 80 35
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 65 30
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 55 25
5. Száraz Ádám (Malév SC) 55 45
6. Koncz Dominik (Malév SC) 55 45
7. Meizl Domonkos (Budafok) 45 35
8. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 45 40
9. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 40 35
10. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 40 30
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 31.8 25
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 28 15
3. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 23 25
4. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 22.33 15
5. Andráczy Dániel (BLF KK) 21.75 20
6. Vadász Márton (Budapest Csepel) 20.63 40
7. Bányay Csongor (Gold Boys) 19.5 10
8. Farkas Péter (Ziccer KS) 18.33 30
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 18.25 20
10. Száraz Ádám (Malév SC) 17.67 45
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.38 40
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.33 15
3. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.29 35
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.2 25
5. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.17 30
6. Schinogl Márton (Budafok) 1.5 10
7. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.33 30
8. Meizl Domonkos (Budafok) 1.29 35
9. Száraz Ádám (Malév SC) 1.22 45
10. Koncz Dominik (Malév SC) 1.22 45
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 10.8 25
2. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 10.67 15
3. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 9.33 15
4. Andráczy Dániel (BLF KK) 9.25 20
5. Bányay Csongor (Gold Boys) 9 10
6. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 8.8 25
7. Farkas Péter (Ziccer KS) 7.17 30
8. Vadász Márton (Budapest Csepel) 6.75 40
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 6.5 20
10. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 6.25 20
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 4 5
2. Kósa Dominik (Malév SC) 3.86 35
3. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.83 30
4. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3.5 40
5. Horváth Domonkos (Gold Boys) 3.4 25
6. Száraz Ádám (Malév SC) 3.33 45
7. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 3.25 20
8. Bányay Csongor (Gold Boys) 3 10
9. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 3 35
10. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 3 25
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 4.5 40
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 3.6 25
3. Andráczy Dániel (BLF KK) 3.25 20
4. Száraz Ádám (Malév SC) 3.11 45
5. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 3 20
6. Kiss Marcell (Budafok) 2.57 35
7. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.5 20
8. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.5 30
9. Császár Máté István (Malév SC) 2.33 45
10. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2 30
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Xiong Da Wei (BLF KK) 100% (25/25) 25
2. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 100% (10/10) 20
3. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 100% (10/10) 30
4. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 80% (60/75) 40
5. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 80% (20/25) 35
6. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 75% (90/120) 25
7. Róth András (Budapest Csepel) 75% (15/20) 30
8. Száraz Ádám (Malév SC) 73.68% (140/190) 45
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 70.59% (180/255) 40
10. Tóth Kristóf (BLF KK) 70% (35/50) 25
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu