Név:
E-mail:
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Szedeák / B  
2014/12/20 93:0
Amatőr Női NB I. Ny
 Győr  
 Tata  
2014/12/20 10:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Egri KOK VSI  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 Mez?berényi KK.  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 BEAC-MAFC  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/20 10:00
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Veszprémi UKE  
2014/12/20 11:00
Leány serdülő
 Gyakorló DSE  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 11:00
Férfi NB II. Kö A
 NKE-KTK DSE  
 Budafok/B  
2014/12/20 11:30
Fiú serdülő
 Szedeák / B  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 11:30
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Salgótarjáni  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Ko.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 DKA - DSI  
 BEAC-MAFC  
2014/12/20 12:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tatabánya  
 SZOESE-Sportis.  
2014/12/20 13:00
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 F?zf?i Atlétik.  
2014/12/20 13:00
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Vásárhelyi KS  
2014/12/20 13:30
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Zala Volán TE  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Százhalombatta.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI  
2014/12/20 14:00
Fiú junior K
 Debreceni KA -.  
 Békési SzSK  
2014/12/20 14:30
Férfi NB I. B Ny.
 Vasas  
 PVSK - Kronosz  
2014/12/20 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 MAFC  
 Kanizsa  
2014/12/20 15:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 15:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 15:00
Fiú junior Ny
 Kosárlabda Aka.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/20 15:00
Férfi NB II. K
 Szolnoki Olaj  
 Hajdúhadház  
2014/12/20 15:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 15:30
Fiú junior Ny
 Szombathelyi K.  
 Alba Fehérvár  
2014/12/20 15:30
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Tiszaújváros  
2014/12/20 16:00
Amatőr Női NB I. K
 BEAC  
 Szeged  
2014/12/20 16:00
Amatőr Női NB I. K
 MTK  
 NyKS  
2014/12/20 16:00
Leány serdülő
 Százhalombatta.  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 16:00
Férfi NB I. A
 NYKK  
 JKSE  
2014/12/20 17:00
Férfi NB I. B K.
 DEAC  
 Békési SzSK  
2014/12/20 17:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Gödöllô  
2014/12/20 17:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 17:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 17:00
Leány serdülő
 Zala Volán TE  
 Gyakorló DSE  
2014/12/20 17:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 MAFC  
2014/12/20 18:00
Férfi NB I. A
 ASE  
 Körmend  
2014/12/20 18:00
Férfi NB I. B K.
 Kaszások  
 Eger  
2014/12/20 18:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 Salgótarján  
2014/12/20 18:00
Férfi NB II. Ny
 Dombóvár  
 Kanizsa KK  
2014/12/20 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 SZPA  
2014/12/20 18:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel  
 MAFC Martos  
2014/12/20 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 Cegléd  
2014/12/20 18:00
Férfi NB I. B K.
 TF-BP  
 Budafok  
2014/12/20 18:30
Férfi NB II. Kö B
 ELTE-BEAC  
 BC Csepel II.  
2014/12/20 18:30
Férfi NB II. Kö B
 Kandó  
 Nagyk?rös  
2014/12/20 19:00
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 93:0
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Atomerőmű KSC  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Mágusok Egyesü.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 BEAC Alapítván.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Újpest-MT  
 FKE  
2014/12/21 10:15
Leány serdülő
 BEAC - Újbuda  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szombathelyi S.  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE / A  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2014/12/21 11:30
Leány serdülő
 BEAC Alapítván.  
 Debreceni KA-D.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 FKE  
 Török Flóris  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Kanizsa DKK  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:30
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Csata DSE/B  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Pécsi VSK  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke-BLF  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 NyFSE-NyKS  
2014/12/21 13:30
Leány serdülő
 Debreceni KA-D.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 CEKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Kanizsa DKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Csata DSE/B  
 BEAC - Újbuda  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Szeged KE / A  
 Pécsi VSK  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kiss Lenke-BLF  
 Szombathelyi S.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Bajai NKK  
2014/12/21 16:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Bajai NKK  
 Török Flóris  
2014/12/21 18:00
MKOSZ
 
Tiszteletbeli elnökség

Cziffra Mihály
Feketéné Túróczi Nóra
Dr. Istvánfi Csaba
Killik László
Szécsi Szilveszter
Tóth Andorné
Tóth Viktor id.


ELHUNYTAK:

Bánki Ferenc
B. Domokos Irma
Bogár Pál
Bokody Károly
Borbély Pál
Egyed Mihály
Greminger János
Gyöngyösi Elek
Horváth Elemér
Kassai Ervin
Lőrincz Andor
Paku Ernő
Páder János
Simon János
Szabó István
Szabó Ödön
Szilágyi Géza
Szittya Imre
Velkey Ferenc
Verbényi József
Vígh József
Zsíros Tibor

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport

j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok