Műsor - Eredmények

Budapest, Fiú Serdülő C

hun_bud_fsc 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSC0144 Malév Zsiráfok KKS Boys 2018/03/18 13:20 39-83
(12-29,8-26,7-16,12-12)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Csilla Bozóki Domonkos
FSC0143 Keresztúri SE Ziccer KS 2018/03/21 18:15 89-54
(28-6,11-11,25-19,25-18)
Jókai Mór Általános Iskola Havas Gábor Pál Roland
FSC0153 Ziccer KS Malév Zsiráfok 2018/03/24 11:00 96-47
(15-13,35-6,29-12,17-16)
Jókai Mór Általános Iskola Bános Csaba Koncsag Csaba
FSC0112 Kaszás Tornyok Újpest-MT/C 2018/04/09 18:00 69-72
(-, -, -, -)
Babits Mihály Gimnázium Bujtor Péter Vizsgázó
FSC0133 Szentendrei KHSE Ziccer KS 2018/04/11 18:30 51-70
(-, -, -, -)
Jókai Mór Általános Iskola Gruber Nikolett Vizsgázó
FSC0142 Újpest-MT/C Szentendrei KHSE 2018/04/18 18:00 61-53
(-, -, -, -)
Babits Mihály Gimnázium Bujtor Péter Vizsgázó
FSC0131 Kaszások Akadémia U1. BLF Palota 2018/04/21 10:00 73-105
(-, -, -, -)
III. kerületi Sporttelep Simon Kristóf Paulus Bence Máté

Budapest, Fiú Serdülő C

hun_bud_fsc 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSC0151 Szentendrei KHSE BLF Palota 2018/04/25 16:45 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Szőke Gábor Hőgerl Bence
FSC0174 Keresztúri SE Kaszás Tornyok 2018/04/28 09:00 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Szőke Gábor Győri Ferenc
FSC0172 KKS Boys Újpest-MT/C 2018/04/28 09:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Winkler Áron Koncsag Csaba
FSC0124 Szentendrei KHSE KKS Boys 2018/04/29 09:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Nagy István Hőgerl Bence
FSC0171 Ziccer KS BLF Palota 2018/05/02 17:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Gruber Nikolett Vizsgázó
FSC0183 Kaszás Tornyok Szentendrei KHSE 2018/05/06 09:00 III. kerületi Sporttelep
FSC0182 KKS Boys Ziccer KS 2018/05/06 09:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Újpest-MT/C 12 0.92 22 10 2 928 619
2 BLF Palota 12 0.92 22 10 2 933 803
3 KKS Boys 10 0.90 18 8 2 702 536
4 Keresztúri SE 12 0.83 20 8 4 1122 800
5 Szentendrei KHSE 10 0.80 16 6 4 678 619
6 Ziccer KS 13 0.77 20 7 6 896 816
7 Kaszás Tornyok 12 0.63 15 3 9 708 767
8 Malév Zsiráfok 13 0.54 14 1 12 484 1057
9 Kaszások Akadémia U12 12 0.50 12 0 12 714 1148

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 468 11
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 327 11
3. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 231 11
4. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 182 9
5. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 176 9
6. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 176 11
7. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 143 8
8. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 140 12
9. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 137 8
10. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 130 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 12 8
2. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 5 9
3. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 3 8
4. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 1 11
5. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 1 12
6. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 1 8
7. LESTI Botond (Keresztúri SE) 0 11
8. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 0 11
9. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 0 9
10. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 0 11
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 42.55 11
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 29.73 11
3. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 21 11
4. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 20.22 9
5. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 19.56 9
6. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 17.88 8
7. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 17.13 8
8. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 16 11
9. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 15.63 8
10. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 14.44 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 1.5 8
2. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 0.56 9
3. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 0.38 8
4. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 0.13 8
5. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 0.09 11
6. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 0.08 12
7. LESTI Botond (Keresztúri SE) 0 11
8. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 0 11
9. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 0 9
10. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 0 11
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 19.27 11
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 13.55 11
3. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 9.73 11
4. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 9.11 9
5. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 8.78 9
6. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 7.63 8
7. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 7.25 8
8. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 7 11
9. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 6.63 8
10. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 6.56 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 3.58 12
2. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 3.29 7
3. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 3.09 11
4. POKU Maximilian (KKS Boys) 2.88 8
5. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 2.8 10
6. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 2.67 9
7. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 2.63 8
8. TÓTH Olivér Ernõ (Keresztúri SE) 2.57 7
9. HANNYA Khalil Nimer (Kaszások Akadémia U12) 2.57 7
10. KORNYA Mátyás (Újpest-MT/C) 2.56 9
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 3.73 11
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 2.64 11
3. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 2.44 9
4. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 2 11
5. KORNYA Mátyás (Újpest-MT/C) 2 9
6. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 1.86 7
7. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 1.75 12
8. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 1.7 10
9. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 1.55 11
10. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 1.44 9
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 56.67% (17/30) 10
2. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 56.41% (22/39) 9
3. TÓTH Krisztián (BLF Palota) 50% (7/14) 6
4. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 48.89% (22/45) 11
5. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 48.84% (21/43) 12
6. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 48.15% (13/27) 9
7. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 47.06% (8/17) 7
8. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 45% (9/20) 10
9. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 45% (9/20) 11
10. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 44.44% (8/18) 13
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu