/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Férfi A csoport

hun_bud_fa 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0135 Saskacsák MF Újpest-MT Öregfiúk 2023/01/25 19:50 43-56
(10-21,14-8,7-12,12-15)
Ady Endre Gimnázium Józsa András Junior, Bagi Bálint
FA0134 Honvéd Zrínyi SE/A Malév SC 2023/01/25 20:00 98-51
(19-16,23-10,29-12,27-13)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum dr. Németh Patrik, NAGY ISTVÁN
FA0136 Piar Tüker MSC 2023/01/26 18:20 47-53
(12-25,15-8,7-7,13-13)
Piarista Gimnázium Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
FA0132 Ziccer KS Iparterv 2023/01/26 19:20 84-49
(22-9,20-20,17-13,25-7)
Jókai Mór Általános Iskola Nepp László Oszkár, Novák Bence
FA0131 Budafok/A Student SE 2023/01/28 09:00 65-70
(18-18,15-17,19-4,13-31)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Hervay Tibor, Hartai Tamás
FA0146 VICE KSE Saskacsák MF 2023/01/29 16:30 42-41
(9-12,9-12,13-12,11-5)
Lázár Ervin Általános Iskola dr. Németh Patrik, Pohánka Balázs
FA0147 Szentendrei KHSE Piar 2023/01/30 19:45 59-56
(15-20,20-14,14-12,10-10)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Józsa András Junior, Korompai Zsolt László

Budapest, Férfi A csoport

hun_bud_fa 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0141 Ziccer KS Budafok/A 2023/02/02 19:20 Jókai Mór Általános Iskola Nepp László Oszkár, Pohánka Balázs
FA0144 Újpest-MT Öregfiúk X-Debrecen 2023/02/02 19:40 Babits Mihály Gimnázium Kozma Balázs, Zádeczki Donát László
FA0145 Tüker MSC Honvéd Zrínyi SE/A 2023/02/02 19:45 Berzsenyi Dániel Gimnázium dr. Németh Patrik, Gruber Nikolett Lilla
FA0116 VICE KSE Malév SC 2023/02/05 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola Kruk Melinda, Tóth Kitti
FA0151 Budafok/A Budai Kardinális 2023/02/11 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FA0154 Iparterv Tüker MSC 2023/02/12 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FA0153 Student SE Újpest-MT Öregfiúk 2023/02/13 18:50 Eötvös József Gimnázium

Tabellák

Bajnokság -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Budai Kardinális 11 0.95 21 10 1 779 621
2 Honvéd Zrínyi SE/A 10 0.90 18 8 2 785 634
3 Student SE 11 0.86 19 8 3 711 675
4 Budafok/A 11 0.86 19 8 3 689 642
5 Ziccer KS 13 0.85 22 9 4 926 822
6 Szentendrei KHSE 13 0.81 21 8 5 789 795
7 VICE KSE 13 0.77 20 7 6 717 743
8 Piar 13 0.73 19 6 7 806 777
9 X-Debrecen 11 0.73 16 5 6 755 676
10 Saskacsák MF 12 0.67 16 4 8 643 677
11 Malév SC 11 0.64 14 3 8 614 736
12 Tüker MSC 12 0.63 15 3 9 692 797
13 Újpest-MT Öregfiúk 13 0.62 16 3 10 714 804
14 Iparterv 10 0.50 10 0 10 461 682

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 250 13
2. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 209 11
3. Polgári Bence (Ziccer KS) 192 13
4. Oláh István (Malév SC) 188 11
5. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 185 13
6. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei KHSE) 182 13
7. Fentős Bence (Piar) 173 12
8. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 172 12
9. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 165 11
10. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 162 13
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Polgári Bence (Ziccer KS) 38 13
2. Oláh István (Malév SC) 34 11
3. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 33 12
4. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 26 13
5. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 25 10
6. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 25 13
7. Laczkó Bálint (Szentendrei KHSE) 24 13
8. Szabó György András (VICE KSE) 23 13
9. Nagy Attila (Budai Kardinális) 19 11
10. Takács Máté (Saskacsák MF) 18 8
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 19.23 13
2. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 19 11
3. Oláh István (Malév SC) 17.09 11
4. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 16.1 10
5. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 15 11
6. Polgári Bence (Ziccer KS) 14.77 13
7. Fentős Bence (Piar) 14.42 12
8. Fazekas Mihály Imre (Piar) 14.36 11
9. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 14.33 12
10. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 14.23 13
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Oláh István (Malév SC) 3.09 11
2. Polgári Bence (Ziccer KS) 2.92 13
3. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.75 12
4. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.5 10
5. Takács Máté (Saskacsák MF) 2.25 8
6. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2 13
7. Pintér András József (Tüker MSC) 2 9
8. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 1.92 13
9. Herdinánd Balázs Árpád (Budafok/A) 1.86 7
10. Laczkó Bálint (Szentendrei KHSE) 1.85 13
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 7.54 13
2. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 7.18 11
3. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.11 9
4. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 5.82 11
5. Fentős Bence (Piar) 5.75 12
6. Fazekas Mihály Imre (Piar) 5.73 11
7. Kincses Barnabás Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.43 7
8. Horváth Gergely (Szentendrei KHSE) 5.38 8
9. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 5.36 11
10. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 5.27 11
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Halmos Szabolcs István (Újpest-MT Öregfiúk) 3.46 13
2. Víg Bence (Szentendrei KHSE) 3.23 13
3. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 3 9
4. Pintér Zalán (Ziccer KS) 2.92 12
5. Horváth Dávid (Ziccer KS) 2.85 13
6. Gyetvai Péter (Student SE) 2.82 11
7. Lovró József (Saskacsák MF) 2.8 10
8. Papp Mátyás (X-Debrecen) 2.73 11
9. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 2.7 10
10. Fentős Bence (Piar) 2.67 12
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dr. Stánicz Péter (Student SE) 3.67 9
2. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 3.42 12
3. Horváth Viktor Gábor (Szentendrei KHSE) 3.39 13
4. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 3.27 11
5. Szarka István (Iparterv) 3.1 10
6. Nagyfi László (Budafok/A) 3 9
7. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 2.73 11
8. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.7 10
9. Károly Máté István (Budafok/A) 2.57 7
10. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 2.55 11
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Károly Máté István (Budafok/A) 90% (18/20) 7
2. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 84% (21/25) 13
3. Horváth Viktor Gábor (Szentendrei KHSE) 81.48% (44/54) 13
4. Polgári Bence (Ziccer KS) 80% (24/30) 13
5. Halmos Szabolcs István (Újpest-MT Öregfiúk) 78.57% (11/14) 13
6. Bakk Richárd Győző (Ziccer KS) 75.86% (22/29) 12
7. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei KHSE) 75% (30/40) 13
8. Nagyfi László (Budafok/A) 75% (27/36) 9
9. Buró Szilárd (Budafok/A) 75% (12/16) 10
10. Dr. Stánicz Péter (Student SE) 73.33% (33/45) 9
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu