/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

whun_bud_na 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0164 Kiss Lenke KA BEAC Budafok 2019/02/26 20:15 93-86
(23-17,26-22,23-20,21-27)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Magyar Zoltán
NA0162 ELTE BEAC MTK Budapest 2019/02/28 18:40 67-46
(16-10,17-15,19-11,15-10)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Jankovics Viktor Zsolt
NA0173 MTK Budapest Kiss Lenke KA 2019/03/02 16:00 68-40
(11-14,21-11,11-6,25-9)
MTK Kosárlabda Csarnok Hervay Tibor Sancilio Alexis
NA0177 MAFC BME BKGDSE 2019/03/03 11:00 69-71
(19-19,21-17,13-13,16-22)
Lónyay Református Gimnázium Jankovics Viktor Zsolt Sancilio Alexis
NA0172 Szolnoki Sportcentrum BEAC Bics 2019/03/03 15:00 35-46
(12-16,10-17,4-9,9-4)
BEAC Sporttelep Szilágyi Bálint Szőke Attila
NA0171 BEAC Muff ELTE BEAC 2019/03/07 18:40 53-62
(8-19,17-15,12-14,16-14)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Rózsavölgyi Alexandra Gruber Nikolett Lilla
NA0186 MAFC BME BEAC Budafok 2019/03/10 11:00 73-61
(12-18,14-18,19-12,28-13)
Lónyay Református Gimnázium Jankovics Viktor Zsolt László Zsolt

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

whun_bud_na 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0191 BEAC Muff Kiss Lenke KA 2019/03/23 09:30 BEAC Sporttelep Gaál István Mocsai László
NA0195 MTK Budapest MAFC BME 2019/03/23 15:00 MTK Kosárlabda Csarnok Kozma Balázs Magyar Zoltán
NA0194 Szolnoki Sportcentrum ICO 2019/03/23 16:00 Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior Jankovics Viktor Zsolt
NA0192 BEAC Bics Törekvés SE 2019/03/24 12:30 BEAC Sporttelep Gaál István Szőke Attila
NA0176 BLSE/A ICO 2019/03/27 18:40 IX. kerületi Sportcsarnok Nagy Viktor Sancilio Alexis
NA0144 ELTE BEAC BKGDSE 2019/03/28 18:30 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Gruber Nikolett Lilla
NA0201 Törekvés SE BEAC Muff 2019/03/29 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 BLSE/A 13 0.96 25 12 1 813 654
2 MAFC BME 15 0.87 26 11 4 1039 863
3 Törekvés SE 11 0.86 19 8 3 722 621
4 Kiss Lenke KA 15 0.83 25 10 5 1030 986
5 ELTE BEAC 12 0.83 20 8 4 775 648
6 MTK Budapest 14 0.75 21 7 7 850 809
7 BKGDSE 11 0.73 16 5 6 620 694
8 BEAC Budafok 15 0.70 21 6 9 988 964
9 BEAC Muff 13 0.69 18 5 8 764 768
10 ICO 12 0.67 16 4 8 686 743
11 BEAC Bics 14 0.61 17 3 11 651 841
12 Szolnoki Sportcentrum 15 0.53 16 1 14 587 934

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 322 14
2. Nagy Viktória (ICO) 249 12
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 197 12
4. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 179 15
5. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 178 13
6. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 173 9
7. Tarnai Kata (MAFC BME) 161 12
8. Fülep Csilla (MAFC BME) 152 12
9. Dőry Viktória (ICO) 152 12
10. Ujváry Judit (BLSE/A) 150 13
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 41 14
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 30 10
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 26 12
4. Dőry Viktória (ICO) 24 12
5. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 23 12
6. Kléner Kata (Törekvés SE) 17 11
7. Horváth Enikő (MAFC BME) 15 14
8. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 13 8
9. Varga Fanni (BEAC Bics) 12 10
10. Fülep Csilla (MAFC BME) 12 12
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 23 14
2. Nagy Viktória (ICO) 20.75 12
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 19.22 9
4. Kosjár Katalin (BLSE/A) 16.42 12
5. Balogh Júlia (BEAC Muff) 14.7 10
6. Varga Fanni (BEAC Bics) 14.1 10
7. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 13.69 13
8. Tarnai Kata (MAFC BME) 13.42 12
9. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 13.2 10
10. Fülep Csilla (MAFC BME) 12.67 12
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3 10
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.93 14
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.17 12
4. Dőry Viktória (ICO) 2 12
5. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.92 12
6. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.55 11
7. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1.22 9
8. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.22 9
9. Varga Fanni (BEAC Bics) 1.2 10
10. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.2 10
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 10.14 14
2. Nagy Viktória (ICO) 8.25 12
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 7.22 9
4. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 6.1 10
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.5 12
6. Földi Anna (MTK Budapest) 5.18 11
7. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 4.92 13
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 4.87 15
9. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 4.73 11
10. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 4.33 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2.89 9
2. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 2.89 9
3. Földi Anna (MTK Budapest) 2.82 11
4. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.71 14
5. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 2.67 9
6. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2.67 9
7. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.6 10
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.6 15
9. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.54 13
10. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.5 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Viktória (ICO) 4.25 12
2. Kosjár Katalin (BLSE/A) 3.92 12
3. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.69 13
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 3.62 13
5. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3.11 9
6. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3.1 10
7. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.9 10
8. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.8 10
9. Fülep Csilla (MAFC BME) 2.5 12
10. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.29 14
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Enikő (MAFC BME) 85.19% (23/27) 14
2. Dőry Viktória (ICO) 80% (16/20) 12
3. Fülep Csilla (MAFC BME) 78.95% (30/38) 12
4. Soós Edit (BEAC Muff) 78.79% (26/33) 12
5. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 77.78% (28/36) 10
6. Ujváry Judit (BLSE/A) 77.42% (48/62) 13
7. Dobos Kíra (Törekvés SE) 76.92% (20/26) 11
8. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 75.68% (28/37) 9
9. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 74.6% (47/63) 13
10. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 73.68% (14/19) 11
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu