/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Női A csoport - Eredmények - "A" csoport

whun_bud_na 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA1062 Kék Rókák Parthus SE 2022/11/22 19:15 67-52
(23-6,10-16,14-12,20-18)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Vida József, Korpás Máté
NA1024 Törekvés SE BKG Príma Szigetszent. 2022/11/23 19:20 65-44
(20-12,11-8,18-9,16-15)
Kocsis Sándor Sportközpont Kruk Melinda, Réger Zsolt Péter
NA1091 Kék Rókák TFSE 2022/11/24 20:10 41-78
(8-25,6-20,12-18,15-15)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "B" épület Tőzsér Dénes Kelemen, Szőts Dávid István
NA1073 Csepel-Bontó Treff 07 SE 2022/11/25 19:15 67-50
(13-4,18-15,18-13,18-18)
Kazinczy Általános Iskola Vida József, László Zsolt Károly
NA1071 Törekvés SE TFSE 2022/11/27 19:30 37-71
(11-9,7-21,8-15,11-26)
Kocsis Sándor Sportközpont dr. Németh Patrik, Kozma Balázs
NA1072 Külker SC Kék Rókák 2022/11/29 18:30 67-62
(19-14,16-14,16-14,16-20)
Berzsenyi Dániel Gimnázium Bagi Bálint, Pohánka Balázs

Budapest, Női A csoport - Eredmények - "B" csoport

whun_bud_na 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA2072 Józsefvárosi KC BEAC Budafok 2022/11/28 20:15 58-55
(12-10,13-21,12-5,11-12)
Toldy Ferenc Gimnázium Gruber Nikolett Lilla, Kutrik Andrea

Budapest, Női A csoport - Műsor - "A" csoport

whun_bud_na 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA1025 Csepel-Bontó Parthus SE 2022/12/02 19:15 Kazinczy Általános Iskola Tahin András, Korpás Máté
NA1031 BEAC Senior TFSE 2022/12/03 11:00 Mechatronikai Szakközépiskola Szőke Attila, Nagy László
NA1085 Treff 07 SE BKG Príma Szigetszent. 2022/12/04 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola Hervay Tibor, Zádeczki Donát László
NA1083 REGI Waldorf U23 Csepel-Bontó 2022/12/04 10:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Réger Zsolt Péter, Horváth Péter

Budapest, Női A csoport - Műsor - "B" csoport

whun_bud_na 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA2073 Kiss Lenke KA SzKHSE-Párkány Stree. 2022/12/01 18:30 Szigeti József Általános Iskola Kruk Melinda, Sancilio Alexis
NA2064 TFSE U23 BEAC BLSE 2022/12/01 19:15 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Hartai Tamás, Szőts Dávid István
NA2081 BEAC Muff Józsefvárosi KC 2022/12/04 12:00 Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior, Vida József

Tabellák

Bajnokság - "A" csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 TFSE 7 1.00 14 7 0 614 237
2 Külker SC 6 1.00 12 6 0 510 215
3 Kék Rókák 8 0.88 14 6 2 559 396
4 Törekvés SE 7 0.86 12 5 2 431 316
5 Parthus SE 6 0.75 9 3 3 309 332
6 Csepel-Bontó 5 0.70 7 2 3 271 300
7 BEAC Senior 6 0.67 8 2 4 307 337
8 BKG Príma Szigetszentmiklós 6 0.58 7 1 5 246 397
9 Treff 07 SE 7 0.50 7 0 7 279 451
10 REGI Waldorf U23 6 0.50 6 0 6 110 655

Bajnokság - "B" csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Józsefvárosi KC 6 1.00 12 6 0 358 263
2 BEAC Muff 4 1.00 8 4 0 246 165
3 BEAC Budafok 5 0.90 9 4 1 323 261
4 BEAC BLSE 4 0.88 7 3 1 269 208
5 TFSE U23 5 0.70 7 2 3 267 244
6 Kiss Lenke KA 5 0.60 6 1 4 305 345
7 Monor SE 5 0.60 6 1 4 213 262
8 BEAC Bics 5 0.60 6 1 4 259 286
9 SzKHSE-Párkány Street 5 0.50 5 0 5 131 337

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 115 6
2. Széplaki Márta (Törekvés SE) 97 7
3. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 94 8
4. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 90 8
5. Németh Kata (TFSE) 90 7
6. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 89 6
7. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 89 7
8. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 88 6
9. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 85 7
10. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 84 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Németh Kata (TFSE) 15 7
2. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 12 7
3. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 11 5
4. Papp Ízisz (Parthus SE) 11 6
5. Czivinger Lilla (TFSE U23) 10 5
6. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 10 8
7. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 9 5
8. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 8 5
9. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 8 8
10. Papp Lilla (Parthus SE) 8 6
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 20 3
2. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 19.17 6
3. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 18 4
4. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 17 4
5. Czivinger Lilla (TFSE U23) 16.4 5
6. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 16 5
7. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 16 4
8. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 15.67 3
9. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 14.83 6
10. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 14.67 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Redling Blanka (Törekvés SE) 3 2
2. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 2.2 5
3. Németh Kata (TFSE) 2.14 7
4. Czivinger Lilla (TFSE U23) 2 5
5. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 2 3
6. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 2 2
7. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.83 6
8. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 1.8 5
9. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.71 7
10. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 1.67 3
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 9.17 6
2. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 6.67 6
3. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 6.5 4
4. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 6.25 4
5. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 6 3
6. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 6 6
7. Angyal Réka (BEAC Muff) 6 4
8. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6 1
9. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 5.67 3
10. Széplaki Márta (Törekvés SE) 5.43 7
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 4.67 3
2. Édes Luca Alma (Parthus SE) 4 1
3. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 3.33 3
4. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 3.2 5
5. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 3 3
6. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 3 1
7. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 3 2
8. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.83 6
9. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.8 5
10. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2.8 5
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 4.5 4
2. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 3.6 5
3. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 3.5 4
4. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 3.5 4
5. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 3.5 2
6. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 3 3
7. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 3 2
8. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.8 5
9. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2.8 5
10. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 2.75 4
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 100% (6/6) 5
2. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 100% (3/3) 6
3. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 100% (2/2) 3
4. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 100% (2/2) 3
5. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 100% (2/2) 3
6. Kiss Diána (BEAC BLSE) 100% (2/2) 2
7. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 100% (2/2) 4
8. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 100% (2/2) 5
9. Trikkal Anna (Monor SE) 100% (2/2) 5
10. Ruttner Zsóka (TFSE) 100% (2/2) 6
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu