/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Fiú Serdülő A - Eredmények - Alapszakasz csoport

hun_bud_fsa 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSA0053 MAFC/A Vasas Akadémia U13 2019/01/05 12:20 60-53
(24-16,9-9,18-18,9-10)
Őrmezei Általános Iskola Rózsavölgyi Alexandra Hőgerl Bence
FSA0051 Budapesti Honvéd/A Kiss Lenke KA/A 2019/01/06 09:00 62-93
(14-33,23-15,17-12,8-33)
Simon János Kosárlabda Csarnok Csoma Viktor Gere Kálmán Richárd
FSA0062 Vasas Akadémia U13 Kiss Lenke KA/A 2019/01/20 15:00 78-96
(19-22,8-35,29-10,22-29)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Komlódi Benedek Zádeczki Donát László
FSA0071 Budapesti Honvéd/A Vasas Akadémia U13 2019/01/27 14:00 91-69
(-, -, -, -)
Simon János Kosárlabda Csarnok Nagy István Balogh Kristóf
FSA0082 Zsíros Akadémia Kőb. Vasas Akadémia U13 2019/02/09 10:00 38-94
(8-35,16-19,8-18,6-22)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Hartai Tamás Matics Sándor
FSA0081 MAFC/A Budapesti Honvéd/A 2019/02/10 12:20 53-80
(22-23,5-21,9-19,17-17)
Őrmezei Általános Iskola Balogh Kristóf Matóczay Bálint
FSA0032 Vasas Akadémia U13 Zsíros Akadémia Kőb. 2019/02/10 15:00 92-40
(12-9,30-13,24-13,26-5)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Horváth Kinga Hőgerl Bence

Budapest, Fiú Serdülő A - Műsor - Alapszakasz csoport

hun_bud_fsa 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSA0091 Budapesti Honvéd/A Zsíros Akadémia Kőb. 2019/02/17 09:00 Simon János Kosárlabda Csarnok Nagy István Waigand Ágoston
FSA0092 MAFC/A Kiss Lenke KA/A 2019/02/17 09:00 Őrmezei Általános Iskola Horváth Kinga Adjudani Dániel Pezsman
FSA0012 Kiss Lenke KA/A Vasas Akadémia U13 2019/02/20 17:50 Szigeti József Általános Iskola Pál Roland Gere Kálmán Richárd
FSA0101 Kiss Lenke KA/A Budapesti Honvéd/A 2019/03/02 09:00 Szigeti József Általános Iskola
FSA0073 Zsíros Akadémia Kőb. Kiss Lenke KA/A 2019/03/03 13:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
FSA0103 Vasas Akadémia U13 MAFC/A 2019/03/03 15:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
FSA0112 Kiss Lenke KA/A Vasas Akadémia U13 2019/03/09 09:00 Szigeti József Általános Iskola

Tabellák

Alapszakasz csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Kiss Lenke KA/A 3 1.00 6 3 0 283 207
2 MAFC/A 3 1.00 6 3 0 234 196
3 Zsíros Akadémia Kőbánya/A 3 0.67 4 1 2 193 240
4 Vasas Akadémia U13 4 0.63 5 1 3 263 298
5 Budapesti Honvéd/A 5 0.60 6 1 4 351 383

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kiss Benedek (Budapesti Honvéd/A) 66 4
2. Komlós Barnabás (Kiss Lenke KA/A) 49 2
3. Márkus Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 48 3
4. Tóth Vajk János (Kiss Lenke KA/A) 46 3
5. Kiss-Leizer Gergő (Vasas Akadémia U13) 45 3
6. Horváth Márk (Budapesti Honvéd/A) 43 4
7. Szlama Barnabás (Kiss Lenke KA/A) 41 3
8. Divinyi-Tóth Barnabás (MAFC/A) 34 2
9. Erdős Ákos (Budapesti Honvéd/A) 33 4
10. Gesztesi Márk (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 29 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Márk (Budapesti Honvéd/A) 6 4
2. Kiss Benedek (Budapesti Honvéd/A) 2 4
3. Márkus Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 2 3
4. Chandler Olivér (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 2 3
5. Molnár-Sóvágó Tamás (Budapesti Honvéd/A) 2 4
6. Divinyi-Tóth Barnabás (MAFC/A) 1 2
7. Szlama Barnabás (Kiss Lenke KA/A) 1 3
8. Szlama Botond (Kiss Lenke KA/A) 1 3
9. Szemes Ádám István (Kiss Lenke KA/A) 1 3
10. Erdős Ákos (Budapesti Honvéd/A) 1 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Komlós Barnabás (Kiss Lenke KA/A) 24.5 2
2. Laczházi Bence Botond (MAFC/A) 19 1
3. Neczpál Barnabás (MAFC/A) 18 1
4. Tökölyi Márton (MAFC/A) 18 1
5. Divinyi-Tóth Barnabás (MAFC/A) 17 2
6. Kiss Benedek (Budapesti Honvéd/A) 16.5 4
7. Márkus Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 16 3
8. Tóth Vajk János (Kiss Lenke KA/A) 15.33 3
9. Kiss-Leizer Gergő (Vasas Akadémia U13) 15 3
10. Molnár Bálint János (MAFC/A) 15 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Márk (Budapesti Honvéd/A) 1.5 4
2. Bernáth Mátyás (Budapesti Honvéd/A) 1 1
3. Márkus Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 0.67 3
4. Chandler Olivér (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 0.67 3
5. Divinyi-Tóth Barnabás (MAFC/A) 0.5 2
6. Kiss Benedek (Budapesti Honvéd/A) 0.5 4
7. Molnár-Sóvágó Tamás (Budapesti Honvéd/A) 0.5 4
8. András Ádám Barnabás (MAFC/A) 0.5 2
9. Bérczi Artemon (Kiss Lenke KA/A) 0.5 2
10. Szlama Barnabás (Kiss Lenke KA/A) 0.33 3
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Komlós Barnabás (Kiss Lenke KA/A) 11.5 2
2. Laczházi Bence Botond (MAFC/A) 9 1
3. Tóth Vajk János (Kiss Lenke KA/A) 7.33 3
4. Neczpál Barnabás (MAFC/A) 7 1
5. Tökölyi Márton (MAFC/A) 7 1
6. Molnár Bálint János (MAFC/A) 7 1
7. Kiss-Leizer Gergő (Vasas Akadémia U13) 6.33 3
8. Divinyi-Tóth Barnabás (MAFC/A) 6 2
9. Kiss Benedek (Budapesti Honvéd/A) 6 4
10. Márkus Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 5.67 3
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Laczházi Bence Botond (MAFC/A) 5 1
2. Párkányi Máté (MAFC/A) 5 1
3. Komlós Barnabás (Kiss Lenke KA/A) 4 2
4. Csáky Konor (Kiss Lenke KA/A) 4 3
5. Czeba Máté (Kiss Lenke KA/A) 3.33 3
6. Horváth Márk (Budapesti Honvéd/A) 3.25 4
7. Márkus Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 3 3
8. Molnár-Sóvágó Tamás (Budapesti Honvéd/A) 3 4
9. Dóczy Bálint (MAFC/A) 3 3
10. Klötzl Ferenc István (Vasas Akadémia U13) 3 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Neczpál Barnabás (MAFC/A) 4 1
2. Tökölyi Márton (MAFC/A) 4 1
3. Divinyi-Tóth Barnabás (MAFC/A) 3.5 2
4. Kiss Benedek (Budapesti Honvéd/A) 3 4
5. Gesztesi Márk (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 3 3
6. Sárik-Veress Marcell (Vasas Akadémia U13) 3 3
7. Gyurity Lázár (Budapesti Honvéd/A) 3 2
8. Márkus Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 2.67 3
9. Szlama Barnabás (Kiss Lenke KA/A) 2.67 3
10. Kozári Gergő (Vasas Akadémia U13) 2.5 2
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kiss Gergely (MAFC/A) 100% (2/2) 3
2. Sipos Balázs (Budapesti Honvéd/A) 100% (2/2) 2
3. Szlama Barnabás (Kiss Lenke KA/A) 88.89% (8/9) 3
4. Tökölyi Márton (MAFC/A) 80% (4/5) 1
5. Kelemen Tamás (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 80% (4/5) 3
6. Czeba Máté (Kiss Lenke KA/A) 80% (4/5) 3
7. Bihari Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 75% (3/4) 3
8. Chandler Olivér (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 75% (3/4) 3
9. Szőke Gergő (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) 75% (3/4) 2
10. Szabó Soma Barnabás (Vasas Akadémia U13) 75% (3/4) 3
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu