/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

whun_bud_nb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0012 PSK Csepel Parthus SE 2021/10/12 19:00 49-56
(-, -, -, -)
Kazinczy Általános Iskola Bujtor Péter Kovács Róbert Márió
NB0024 REGI Waldorf U23 Külker SC 2021/10/16 10:00 33-109
(-, -, -, -)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Tarnai Gyula Csaba Török Béla
NB0023 Ferencvárosi KE PSK Csepel 2021/10/16 12:45 35-70
(-, -, -, -)
Hegyvidéki Sportközpont Szőke Attila Németh Fanni
NB0027 BEAC Senior Józsefvárosi KC 2021/10/16 16:00 50-78
(-, -, -, -)
Mechatronikai Szakközépiskola Simon Kristóf Kolos Szőke Attila
NB0026 BEAC Bics ELTE BEAC 2021/10/17 14:30 50-56
(-, -, -, -)
Mechatronikai Szakközépiskola Gaál István Tamás Gaál Norbert
NB0021 Parthus SE Törekvés SE 2021/10/17 15:00 50-63
(-, -, -, -)
Sólyom-Fészek Tornacsarnok Győri Ferenc Vigh Balázs
NB0011 Törekvés SE BEAC BLSE 2021/10/24 14:00 72-49
(9-12,17-12,28-9,18-16)
Kocsis Sándor Sportközpont Tarnai Gyula Csaba Vigh Balázs

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

whun_bud_nb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0034 PSK Csepel Treff 07 SE 2021/10/29 19:15 Kazinczy Általános Iskola Bujtor Péter Horváth Kinga
NB0035 Külker SC BEAC Bics 2021/10/30 10:30 Berzsenyi Dániel Gimnázium Major Ádám Győri Ferenc
NB0033 BEAC BLSE REGI Waldorf U23 2021/10/30 10:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Réger Zsolt Péter Bujtor Péter
NB0032 Parthus SE Ferencvárosi KE 2021/10/31 15:00 Sólyom-Fészek Tornacsarnok Tarnai Gyula Csaba Vigh Balázs
NB0025 Treff 07 SE Párkány Street 2021/11/03 19:30 Szent István Gimnázium Tőzsér Dénes Kelemen Borsos Balázs
NB0037 ELTE BEAC BEAC Senior 2021/11/05 18:10 Grosics Gyula Általános Iskola
NB0041 Ferencvárosi KE Törekvés SE 2021/11/06 12:45 Hegyvidéki Sportközpont

Tabellák

Bajnokság -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Külker SC 1 1.00 2 1 0 109 33
2 Józsefvárosi KC 2 1.00 4 2 0 164 88
3 Törekvés SE 2 1.00 4 2 0 135 99
4 Párkány Street 1 1.00 2 1 0 47 34
5 ELTE BEAC 1 1.00 2 1 0 56 50
6 Parthus SE 2 0.75 3 1 1 106 112
7 PSK Csepel 2 0.75 3 1 1 119 91
8 BEAC BLSE 1 0.50 1 0 1 49 72
9 BEAC Senior 1 0.50 1 0 1 50 78
10 Ferencvárosi KE 2 0.50 2 0 2 69 117
11 BEAC Bics 2 0.50 2 0 2 88 142
12 REGI Waldorf U23 1 0.50 1 0 1 33 109
13 Treff 07 SE 0 0.00 0 0 0 0 0

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 21 1
2. Redling Blanka (Törekvés SE) 20 1
3. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 18 1
4. Széplaki Márta (Törekvés SE) 13 1
5. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 13 1
6. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 9 1
7. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 7 1
8. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 6 1
9. Samu Flóra (Törekvés SE) 4 1
10. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Redling Blanka (Törekvés SE) 3 1
2. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 2 1
3. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 1
4. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1 1
5. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1 1
6. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 1 1
7. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0 1
8. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 0 1
9. Samu Flóra (Törekvés SE) 0 1
10. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 21 1
2. Redling Blanka (Törekvés SE) 20 1
3. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 18 1
4. Széplaki Márta (Törekvés SE) 13 1
5. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 13 1
6. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 9 1
7. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 7 1
8. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 6 1
9. Samu Flóra (Törekvés SE) 4 1
10. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 2 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Redling Blanka (Törekvés SE) 3 1
2. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 2 1
3. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 1
4. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1 1
5. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1 1
6. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 1 1
7. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0 1
8. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 0 1
9. Samu Flóra (Törekvés SE) 0 1
10. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 8 1
2. Redling Blanka (Törekvés SE) 5 1
3. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 5 1
4. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 4 1
5. Széplaki Márta (Törekvés SE) 3 1
6. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 3 1
7. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 2 1
8. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 2 1
9. Samu Flóra (Törekvés SE) 1 1
10. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 1 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Samu Flóra (Törekvés SE) 5 1
2. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 4 1
3. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 4 1
4. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 3 1
5. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 3 1
6. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 2 1
7. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 1
8. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 2 1
9. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 1 1
10. Redling Blanka (Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 4 1
2. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 3 1
3. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 2 1
4. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 2 1
5. Samu Flóra (Törekvés SE) 2 1
6. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 2 1
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 100% (2/2) 1
2. Samu Flóra (Törekvés SE) 100% (2/2) 1
3. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 100% (2/2) 1
4. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 66.67% (2/3) 1
5. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 57.14% (4/7) 1
6. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 50% (3/6) 1
7. Széplaki Márta (Törekvés SE) 50% (1/2) 1
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu