Műsor - Eredmények

Budapest, Fiú Serdülő B - Eredmények - Rájátszás a 13-17. helyért csoport

hun_bud_fsb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB4031 Kaszás Reménységek Budapest Csepel 2018/04/15 12:00 84-54
(-, -, -, -)
III. kerületi Sporttelep Bujtor Péter Vizsgázó
FSB4042 Zsíros Akadémia Kőb. MAFC/C 2018/04/21 17:20 86-54
(-, -, -, -)
Zrínyi Miklós Gimnázium Zádeczki Donát László Vizsgázó
FSB4043 Zuglói Sasok /B Kaszás Reménységek 2018/04/22 13:00 56-80
(-, -, -, -)
Simon János Kosárlabda Csarnok Matóczay Bálint Vizsgázó

Budapest, Fiú Serdülő B - Eredmények - Rájátszás a 7-12. helyért csoport

hun_bud_fsb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB3042 Zsíros Akadémia Kőb. Vasas Akadémia/B 2018/04/21 15:40 99-26
(-, -, -, -)
Zrínyi Miklós Gimnázium Zádeczki Donát László Vizsgázó

Budapest, Fiú Serdülő B - Eredmények - Rájátszás az 1-6. helyért csoport

hun_bud_fsb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB2131 Malév Kobrák Kiss Lenke KS 2018/04/15 16:20 71-65
(-, -, -, -)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Csilla Pál Roland
FSB2122 Újpest-MT/B Zsíros Akadémia Kőb. 2018/04/16 17:30 64-78
(-, -, -, -)
Babits Mihály Gimnázium Szőke Gábor Hőgerl Bence
FSB2043 Budafok Zuglói Sasok /A 2018/04/20 18:00 36-117
(-, -, -, -)
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Szőke Gábor Szilágyi Tamás

Budapest, Fiú Serdülő B - Műsor - Rájátszás a 13-17. helyért csoport

hun_bud_fsb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB4052 Kaszás Reménységek Zsíros Akadémia Kőb. 2018/04/29 09:00 III. kerületi Sporttelep Paulus Bence Máté Matóczay Bálint

Budapest, Fiú Serdülő B - Műsor - Rájátszás a 7-12. helyért csoport

hun_bud_fsb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB3031 SZEDEÁK Sasok MAFC/B 2018/04/28 10:00 Őrmezei Általános Iskola Makay Dániel Vizsgázó
FSB3052 SZEDEÁK Sasok Zsíros Akadémia Kőb. 2018/04/28 14:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Horváth Kinga Vizsgázó
FSB3053 Budapest Basket Budapesti Honvéd/B 2018/04/29 09:00 Őrmezei Általános Iskola Makay Dániel Vizsgázó

Budapest, Fiú Serdülő B - Műsor - Rájátszás az 1-6. helyért csoport

hun_bud_fsb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB2051 Zsíros Akadémia Kőb. Kiss Lenke KS 2018/04/25 17:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Forintos József Matóczay Bálint
FSB2042 Malév Kobrák Zsíros Akadémia Kőb. 2018/04/27 17:00 Móra Ferenc Általános Iskola Havas Gábor Paulus Bence Máté
FSB2053 Újpest-MT/B Budafok 2018/04/29 10:00 Babits Mihály Gimnázium Komlódi Benedek Lukács Rezső

Tabellák

1 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Kiss Lenke KS 8 1.00 16 8 0 762 420
2 Malév Kobrák 8 0.94 15 7 1 834 359
3 Budafok 8 0.88 14 6 2 704 438
4 MAFC/B 8 0.81 13 5 3 561 519
5 Zsíros Akadémia Kőbánya/B 8 0.75 12 4 4 519 526
6 Budapesti Honvéd/B 8 0.69 11 3 5 403 552
7 Budapest Csepel 8 0.63 10 2 6 414 681
8 Zsíros Akadémia Kőbánya/2006 8 0.56 9 1 7 420 685
9 Zuglói Sasok /B 8 0.50 8 0 8 259 696

2 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Zuglói Sasok /A 7 1.00 14 7 0 661 187
2 Zsíros Akadémia Kőbánya/2005 7 0.93 13 6 1 623 307
3 Újpest-MT/B 7 0.86 12 5 2 538 411
4 Vasas Akadémia/B 7 0.71 10 3 4 356 481
5 SZEDEÁK Sasok 7 0.71 10 3 4 399 497
6 Budapest Basket 7 0.71 10 3 4 410 566
7 Kaszás Reménységek 7 0.57 8 1 6 352 551
8 MAFC/C 7 0.50 7 0 7 280 619

Rájátszás a 13-17. helyért csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Zsíros Akadémia Kőbánya/2006 7 0.93 13 6 1 527 393
2 Kaszás Reménységek 6 0.92 11 5 1 484 308
3 Budapest Csepel 6 0.83 10 4 2 464 388
4 MAFC/C 6 0.58 7 1 5 302 498
5 Zuglói Sasok /B 7 0.50 7 0 7 297 487

Rájátszás a 7-12. helyért csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 MAFC/B 5 1.00 10 5 0 444 212
2 Zsíros Akadémia Kőbánya/B 6 0.92 11 5 1 457 276
3 Budapesti Honvéd/B 7 0.71 10 3 4 356 416
4 Budapest Basket 6 0.67 8 2 4 307 422
5 SZEDEÁK Sasok 4 0.63 5 1 3 222 288
6 Vasas Akadémia/B 6 0.58 7 1 5 257 429

Rájátszás az 1-6. helyért csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Zuglói Sasok /A 8 0.94 15 7 1 696 345
2 Malév Kobrák 7 0.86 12 5 2 513 416
3 Kiss Lenke KS 7 0.86 12 5 2 541 527
4 Zsíros Akadémia Kőbánya/2005 7 0.79 11 4 3 460 470
5 Budafok 8 0.56 9 1 7 510 757
6 Újpest-MT/B 7 0.50 7 0 7 382 587

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 426 11
2. MATEJOVICS Máté (Budapest Csepel) 316 10
3. MÁRKUS Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/2006) 216 10
4. JOÓB Ambrus (Budapest Basket) 210 10
5. VARGYAS Barna (Budafok) 207 10
6. KENEDI Róbert (Zsíros Akadémia Kőbánya/2005) 193 18
7. IPACS Zorán (Újpest-MT/B) 185 11
8. KISS Benedek (Budapesti Honvéd/B) 156 11
9. KOMLÓS Barnabás (Kiss Lenke KS) 149 10
10. IVANOV Péter (Zuglói Sasok /A) 147 11
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. IPACS Zorán (Újpest-MT/B) 4 11
2. KOMLÓS Barnabás (Kiss Lenke KS) 4 10
3. SZEMES ádám István (Kiss Lenke KS) 4 7
4. SZLAMA Botond (Kiss Lenke KS) 4 10
5. MÁRKUS Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/2006) 3 10
6. SZLAMA Barnabás (Kiss Lenke KS) 3 9
7. HAJDU Gergely (Zsíros Akadémia Kőbánya/2005) 3 10
8. IHRING Szabolcs (Zuglói Sasok /A) 3 10
9. MOLNÁR Zsombor (Malév Kobrák) 3 10
10. KELEMEN Tamás (Zsíros Akadémia Kőbánya/2005) 3 20
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 38.73 11
2. MATEJOVICS Máté (Budapest Csepel) 31.6 10
3. MÁRKUS Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/2006) 21.6 10
4. JOÓB Ambrus (Budapest Basket) 21 10
5. VARGYAS Barna (Budafok) 20.7 10
6. IPACS Zorán (Újpest-MT/B) 16.82 11
7. TÓTH Vajk János (Kiss Lenke KS) 15.57 7
8. KOMLÓS Barnabás (Kiss Lenke KS) 14.9 10
9. KISS Benedek (Budapesti Honvéd/B) 14.18 11
10. LÕRINCZ Boldizsár (SZEDEÁK Sasok) 14 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZEMES ádám István (Kiss Lenke KS) 0.57 7
2. KOMLÓS Barnabás (Kiss Lenke KS) 0.4 10
3. SZLAMA Botond (Kiss Lenke KS) 0.4 10
4. IPACS Zorán (Újpest-MT/B) 0.36 11
5. SZLAMA Barnabás (Kiss Lenke KS) 0.33 9
6. MÁRKUS Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/2006) 0.3 10
7. HAJDU Gergely (Zsíros Akadémia Kőbánya/2005) 0.3 10
8. IHRING Szabolcs (Zuglói Sasok /A) 0.3 10
9. MOLNÁR Zsombor (Malév Kobrák) 0.3 10
10. GYÖRKÖS Erik (Zsíros Akadémia Kőbánya/2005) 0.29 7
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 17.09 11
2. MATEJOVICS Máté (Budapest Csepel) 13.4 10
3. VARGYAS Barna (Budafok) 9.1 10
4. MÁRKUS Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/2006) 9 10
5. JOÓB Ambrus (Budapest Basket) 8.8 10
6. TÓTH Vajk János (Kiss Lenke KS) 7.43 7
7. IPACS Zorán (Újpest-MT/B) 6.82 11
8. IVANOV Péter (Zuglói Sasok /A) 6.18 11
9. LACZHÁZI Bence Botond (MAFC/B) 6.11 9
10. LÕRINCZ Boldizsár (SZEDEÁK Sasok) 6 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. WEIDEMANN Ákos (Budapesti Honvéd/B) 3.22 9
2. SZABÓ Soma (Vasas Akadémia/B) 3.13 8
3. VÁRADI Levente Vajk (Budafok) 3 11
4. MOLNÁR Zsombor (Malév Kobrák) 2.9 10
5. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/B) 2.89 9
6. SZABÓ Áron (Újpest-MT/B) 2.88 8
7. VERMES Péter Örs (Kaszás Reménységek) 2.75 8
8. IVANOV Péter (Zuglói Sasok /A) 2.73 11
9. KOMLÓS Barnabás (Kiss Lenke KS) 2.7 10
10. GHYCZY Ákos (Budafok) 2.7 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. MATEJOVICS Máté (Budapest Csepel) 4.8 10
2. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 4.27 11
3. KOMLÓS Barnabás (Kiss Lenke KS) 3.5 10
4. JOÓB Ambrus (Budapest Basket) 3.1 10
5. MÉSZÁROS Tamás József (SZEDEÁK Sasok) 2.78 9
6. MÁRKUS Balázs (Zsíros Akadémia Kőbánya/2006) 2.7 10
7. KOCSIS Marcell László (Kaszás Reménységek) 2.29 7
8. VARGYAS Barna (Budafok) 2.2 10
9. ANDRÁS Ádám (MAFC/B) 2.17 6
10. IPACS Zorán (Újpest-MT/B) 2.09 11
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/B) 83.33% (15/18) 10
2. HAJDU Gergely (Zsíros Akadémia Kőbánya/2005) 69.23% (9/13) 10
3. SALLAI Bence (Újpest-MT/B) 66.67% (16/24) 11
4. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 63.51% (47/74) 11
5. SZLAMA Botond (Kiss Lenke KS) 63.16% (12/19) 10
6. CSÁKY Konor (Kiss Lenke KS) 61.54% (8/13) 8
7. SZABÓ Soma (Vasas Akadémia/B) 57.14% (8/14) 8
8. SIMONICS Levente Dávid (Zsíros Akadémia Kőbánya/2005) 56.25% (9/16) 6
9. RINGWALD Alex (Újpest-MT/B) 56.25% (9/16) 8
10. CZEBA Máté (Kiss Lenke KS) 55.88% (19/34) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu