/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Leány Serdülő A

whun_bud_nsa 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0081 BEAC Újbuda KA Török Flóris - Tör. 2020/02/23 09:00 54-66
(7-18,18-16,8-18,21-14)
BEAC Sporttelep Kiss Mihály Barna Tőzsér Dénes Kelemen
NSA0084 Óbudai Kaszások/B Zsíros Akadémia Kőb. 2020/02/23 10:00 64-46
(11-9,16-7,21-12,16-18)
III. kerületi Sporttelep NAGY ISTVÁN Goda László
NSA0083 MTK Budapest Csata Pacik 2020/02/23 14:00 46-59
(5-20,12-8,20-10,9-21)
MTK Kosárlabda Csarnok Matóczay Bálint Kiss Mihály Barna
NSA0082 Kiss Lenke KA Vasas Akadémia 2020/03/04 18:30 73-48
(20-8,15-14,22-8,16-18)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bujtor Péter Zakár Adrienn
NSA0094 Török Flóris - Tör. Óbudai Kaszások/B 2020/03/07 10:00 64-69
(20-18,14-6,24-7,2-29)
Török Flóris Általános Iskola Szőke Gábor Szokolainé Váradi Anetta Csilla
NSA0091 Vasas Akadémia BEAC Újbuda KA 2020/03/08 09:00 50-41
(16-10,6-13,12-10,16-8)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Győri Ferenc Zakár Adrienn
NSA0062 Óbudai Kaszások/B Kiss Lenke KA 2020/03/10 16:30 40-38
(7-10,10-6,4-11,19-11)
III. kerületi Sporttelep Tahin András Szántó Dénes

Tabellák

Bajnokság -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Török Flóris - Törekvés SE 9 0.94 17 8 1 817 382
2 Kiss Lenke KA 9 0.89 16 7 2 565 442
3 Óbudai Kaszások/B 8 0.88 14 6 2 442 401
4 Csata Pacik 10 0.80 16 6 4 475 531
5 Zsíros Akadémia Kőbánya 10 0.70 14 4 6 538 565
6 Vasas Akadémia 8 0.63 10 2 6 379 511
7 MTK Budapest 6 0.58 7 1 5 283 422
8 BEAC Újbuda KA 10 0.55 11 1 9 399 644

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 133 7
2. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 113 10
3. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 103 8
4. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 103 8
5. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 93 8
6. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 91 9
7. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 90 5
8. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 90 7
9. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 83 7
10. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata Pacik) 75 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 5 8
2. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 3 7
3. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 3 8
4. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 1 10
5. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 1 5
6. Zakor Izabella (Csata Pacik) 1 10
7. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 1 9
8. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 1 4
9. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások/B) 1 8
10. Henglár Zita (Óbudai Kaszások/B) 1 8
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 19 7
2. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 18 5
3. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 12.88 8
4. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 12.88 8
5. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 12.86 7
6. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 11.86 7
7. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 11.83 6
8. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 11.63 8
9. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 11.3 10
10. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 11.17 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 0.63 8
2. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 0.43 7
3. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0.38 8
4. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0.25 4
5. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 0.2 5
6. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások/B) 0.13 8
7. Henglár Zita (Óbudai Kaszások/B) 0.13 8
8. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 0.11 9
9. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 0.1 10
10. Zakor Izabella (Csata Pacik) 0.1 10
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 9.29 7
2. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 8 5
3. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 6.13 8
4. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 5.86 7
5. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 5.67 6
6. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 5.63 8
7. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 5.17 6
8. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 5.14 7
9. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 5 7
10. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.67 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 3.2 5
2. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 3 8
3. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata Pacik) 3 10
4. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 3 7
5. Juhász Luca (Csata Pacik) 3 9
6. Károlyi Violetta (Török Flóris - Törekvés SE) 3 4
7. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 3 4
8. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.89 9
9. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.89 9
10. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 2.6 5
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 2.8 10
2. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.56 9
3. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 2.5 8
4. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 2 5
5. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 1.83 6
6. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 1.63 8
7. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 1.57 7
8. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 9
9. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.29 7
10. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 1.29 7
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 75% (6/8) 4
2. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 66.67% (8/12) 9
3. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 64.71% (11/17) 6
4. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 62.5% (10/16) 5
5. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 60.87% (28/46) 10
6. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 57.14% (8/14) 8
7. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 55.56% (5/9) 9
8. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 53.85% (7/13) 9
9. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 52.38% (11/21) 7
10. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 50% (4/8) 6
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu