Műsor - Eredmények

Budapest, Leány Serdülő A

whun_bud_nsa 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0082 Csata Pacik KKS-Girls 2018/03/17 11:00 125-2
(20-0,34-0,30-2,41-0)
Csata utcai Általános Iskola Rózsavölgyi Alexandra Paulus Bence Máté
NSA0112 Kiss Lenke KS/A Kaszások Akadémia 2018/03/17 12:20 137-24
(39-2,37-6,28-8,33-8)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Gruber Nikolett Németh Fanni
NSA0114 Török Flóris - Tör. MTK Budapest 2018/03/22 19:00 58-55
(11-12,17-18,16-9,14-16)
Török Flóris Általános Iskola Lukács Rezső Winkler Áron
NSA0092 Kaszások Akadémia Csata Pacik 2018/03/23 19:00 14-128
(0-44, 5-28, 3-34, 6-22)
Csata utcai Általános Iskola Horváth Kinga Winkler Áron

Budapest, Leány Serdülő A - Eredmények - Rájátszás a 6-10 helyért csoport

whun_bud_nsa 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA2012 MTK Budapest KKS-Girls 2018/04/22 11:40 49-17
(-, -, -, -)
MTK Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Török Béla
NSA2013 Kaszások Akadémia BEAC Újbuda KA 2018/04/22 13:30 36-73
(-, -, -, -)
III. kerületi Sporttelep Szőke Gábor Zádeczki Donát László

Budapest, Leány Serdülő A - Eredmények - Rájátszás az 1-5 helyért csoport

whun_bud_nsa 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA1013 Vasas Akadémia/B Zsíros Akadémia Kőb. 2018/04/22 10:30 64-67
(-, -, -, -)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Bárány Levente Pál Roland

Budapest, Leány Serdülő A - Műsor - Rájátszás a 6-10 helyért csoport

whun_bud_nsa 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA2023 BEAC Újbuda KA MTK Budapest 2018/04/27 15:30 Tüske csarnok - 1. terem Horváth Kinga Vizsgázó
NSA2032 BEAC Újbuda KA KKS-Girls 2018/05/05 09:30 BEAC Sporttelep
NSA2051 MTK Budapest Vasas Akadémia/A 2018/05/17 16:00 MTK Kosárlabda Csarnok

Budapest, Leány Serdülő A - Műsor - Rájátszás az 1-5 helyért csoport

whun_bud_nsa 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA1023 Zsíros Akadémia Kőb. Kiss Lenke KS/A 2018/04/28 16:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Horváth Kinga Konta Csanád János
NSA1032 Zsíros Akadémia Kőb. Török Flóris - Tör. 2018/05/05 11:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NSA1021 Csata Pacik Török Flóris - Tör. 2018/05/06 15:00 Csata utcai Általános Iskola
NSA1041 Zsíros Akadémia Kőb. Csata Pacik 2018/05/06 17:00 Csata utcai Általános Iskola

Tabellák

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Csata Pacik 9 0.94 17 8 1 767 302
2 Kiss Lenke KS/A 9 0.94 17 8 1 907 390
3 Zsíros Akadémia Kőbánya 9 0.83 15 6 3 705 403
4 Vasas Akadémia/B 9 0.83 15 6 3 528 391
5 Török Flóris - Törekvés SE 9 0.78 14 5 4 544 493
6 Vasas Akadémia/A 9 0.78 14 5 4 566 374
7 MTK Budapest 9 0.67 12 3 6 446 550
8 BEAC Újbuda KA 9 0.67 12 3 6 345 668
9 Kaszások Akadémia 9 0.56 10 1 8 299 844
10 KKS-Girls 9 0.50 9 0 9 178 870

Rájátszás a 6-10 helyért csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 BEAC Újbuda KA 1 1.00 2 1 0 73 36
2 MTK Budapest 1 1.00 2 1 0 49 17
3 KKS-Girls 1 0.50 1 0 1 17 49
4 Kaszások Akadémia 1 0.50 1 0 1 36 73

Rájátszás az 1-5 helyért csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Zsíros Akadémia Kőbánya 1 1.00 2 1 0 67 64
2 Vasas Akadémia/B 1 0.50 1 0 1 64 67

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 131 8
2. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 117 7
3. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 103 7
4. TOMIS Boglárka (Csata Pacik) 94 9
5. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 92 6
6. VÁLYI-NAGY Dóra (Kiss Lenke KS/A) 91 7
7. PÁNCZÉL Anna (Csata Pacik) 86 9
8. STRAUSZ Edina (Csata Pacik) 86 8
9. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 84 8
10. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 79 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. FARKAS Jázmin Fruzsina (Csata Pacik) 5 8
2. RÁTKAI Eszter (Vasas Akadémia/B) 3 6
3. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 2 8
4. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 2 8
5. HERZOG Bora (KKS-Girls) 2 8
6. STEFÁNCSIK Petra (KKS-Girls) 2 9
7. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 1 4
8. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 1 6
9. CZÉRÓ Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 3
10. MÉSZÁROS Tánja (Vasas Akadémia/B) 1 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 19.75 4
2. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16.71 7
3. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 16.38 8
4. MARKÓ Zsófia (MTK Budapest) 16.25 4
5. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 15.33 6
6. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14.71 7
7. KESZTE Sára (Kiss Lenke KS/A) 14.4 5
8. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 13 6
9. VÁLYI-NAGY Dóra (Kiss Lenke KS/A) 13 7
10. VAN RIJS Luca (Vasas Akadémia/A) 12.75 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. FARKAS Jázmin Fruzsina (Csata Pacik) 0.63 8
2. RÁTKAI Eszter (Vasas Akadémia/B) 0.5 6
3. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 0.25 4
4. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 0.25 8
5. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 0.25 8
6. MÉSZÁROS Tánja (Vasas Akadémia/B) 0.25 4
7. PELLE Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.25 4
8. HERZOG Bora (KKS-Girls) 0.25 8
9. STEFÁNCSIK Petra (KKS-Girls) 0.22 9
10. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 0.17 6
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 8.75 4
2. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.57 7
3. MARKÓ Zsófia (MTK Budapest) 7.5 4
4. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.71 7
5. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 6.67 6
6. KESZTE Sára (Kiss Lenke KS/A) 6.6 5
7. VÁLYI-NAGY Dóra (Kiss Lenke KS/A) 6.29 7
8. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 6.25 8
9. VAN RIJS Luca (Vasas Akadémia/A) 6.25 4
10. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 5.67 6
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.14 7
2. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 3 8
3. ZACHER Nikolett (KKS-Girls) 2.89 9
4. BODNÁR Virág Bianka (Kiss Lenke KS/A) 2.83 6
5. FEKETE Zsófia (MTK Budapest) 2.83 6
6. KONTA Sarolt Mária (Kaszások Akadémia) 2.83 6
7. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.67 6
8. BORBÉLY Lilla (KKS-Girls) 2.67 6
9. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 2.63 8
10. MURÁNYI Réka Jerne (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.57 7
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 3.13 8
2. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 2 4
3. KEREKES Boglárka (Kaszások Akadémia) 1.8 5
4. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 6
5. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.67 6
6. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.57 7
7. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 1.5 6
8. RÁTKAI Eszter (Vasas Akadémia/B) 1.5 6
9. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.29 7
10. LÁNYI Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.29 7
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 80% (8/10) 8
2. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 69.44% (25/36) 8
3. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 66.67% (10/15) 6
4. KOZMA Zoé (Vasas Akadémia/A) 66.67% (6/9) 7
5. VÁMOS Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 63.64% (7/11) 7
6. PELLE Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 62.5% (5/8) 4
7. TOMIS Boglárka (Csata Pacik) 60% (6/10) 9
8. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 60% (6/10) 4
9. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 55.56% (10/18) 6
10. RIVASZ Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 54.55% (6/11) 7
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu