/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fc 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0087 Semi Pro Keresztúri SE U23 2019/12/03 20:45 79-75
(18-18,23-24,11-17,27-16)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium NAGY ISTVÁN László Zsolt Károly
FC0094 Álló Farkasok Hobbi SK 2019/12/05 19:45 57-88
(-, -, -, -)
Babits Mihály Gimnázium Pohánka Balázs Bujtor Péter
FC0093 ÁSE nemecsek Szabadtéri SE 2019/12/06 18:30 61-56
(12-16,17-9,13-21,19-10)
ÁSE Terem Tőzsér Dénes Kelemen Szőke Gábor
FC0091 Szinyei KC Párkány Street 2019/12/06 20:40 84-74
(20-22,23-15,25-14,16-23)
Lázár Ervin Általános Iskola Pohánka Balázs Szentpáli-Gavallér Csaba
FC0095 Terézvárosi BC E5vös NGRK 2019/12/08 15:00 42-71
(12-17,8-13,11-15,11-26)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Matics Sándor
FC0096 X-Debrecen Semi Pro 2019/12/08 16:30 67-50
(18-15,14-14,17-12,18-9)
Lázár Ervin Általános Iskola Pohánka Balázs Komlódi Benedek
FC0092 Budai Bikák Budai TriplaDupla 2019/12/08 18:30 66-64
(11-15,23-19,19-19,13-11)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Tarnai Gyula Csaba Szőke Attila

Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fc 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0107 Ziccer KS X-Debrecen 2019/12/17 19:20 Jókai Mór Általános Iskola Kapros Roland Tahin András
FC0105 Semi Pro Álló Farkasok 2019/12/17 20:45 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium NAGY ISTVÁN Szőke Gábor
FC0116 Álló Farkasok Ziccer KS 2020/01/09 19:45 Babits Mihály Gimnázium
FC0111 ÁSE nemecsek Szinyei KC 2020/01/10 18:30 ÁSE Terem
FC0115 Szabadtéri SE Keresztúri SE U23 2020/01/10 20:40 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0117 Terézvárosi BC X-Debrecen 2020/01/12 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0113 Párkány Street E5vös NGRK 2020/01/12 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola

Tabellák

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Semi Pro 9 0.94 17 8 1 692 528
2 E5vös NGRK 9 0.94 17 8 1 648 552
3 X-Debrecen 8 0.94 15 7 1 492 439
4 Ziccer KS 8 0.81 13 5 3 578 475
5 Hobbi SK 9 0.78 14 5 4 551 506
6 Szinyei KC 8 0.75 12 4 4 483 490
7 Budai Bikák 8 0.75 12 4 4 559 515
8 Párkány Street 8 0.75 12 4 4 534 530
9 Budai TriplaDupla 9 0.72 13 4 5 667 567
10 Álló Farkasok 8 0.69 11 3 5 485 541
11 Szabadtéri SE 8 0.63 10 2 6 447 552
12 Keresztúri SE U23 5 0.60 6 1 4 331 377
13 Terézvárosi BC 8 0.56 9 1 7 380 558
14 ÁSE nemecsek 9 0.56 10 1 8 467 684

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 211 9
2. Theisz Attila (Párkány Street) 193 7
3. Tajti Róbert (Semi Pro) 183 8
4. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 148 9
5. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 144 8
6. Budinszki Gábor Zoltán (Ziccer KS) 138 8
7. Héczei András (Szabadtéri SE) 132 8
8. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 130 7
9. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 127 6
10. Reményi Ádám (Ziccer KS) 126 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 23 9
2. Tajti Róbert (Semi Pro) 21 8
3. Holik Zoltán (Semi Pro) 21 8
4. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 18 8
5. Héczei András (Szabadtéri SE) 17 8
6. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 17 7
7. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 12 8
8. Kanó Péter (Terézvárosi BC) 12 5
9. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 12 6
10. Heisig András (Terézvárosi BC) 11 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE U23) 27.67 3
2. Theisz Attila (Párkány Street) 27.57 7
3. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 23.44 9
4. Tajti Róbert (Semi Pro) 22.88 8
5. Bozsik László (Szinyei KC) 22.67 3
6. Viczina Balázs (Hobbi SK) 22 5
7. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 21.17 6
8. Müller István (Álló Farkasok) 21 5
9. Markó Péter Ádám (Semi Pro) 19.5 4
10. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 18.57 7
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Heisig András (Terézvárosi BC) 2.75 4
2. Tajti Róbert (Semi Pro) 2.63 8
3. Holik Zoltán (Semi Pro) 2.63 8
4. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 2.56 9
5. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 2.43 7
6. Kanó Péter (Terézvárosi BC) 2.4 5
7. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 2.25 8
8. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 2.2 5
9. Héczei András (Szabadtéri SE) 2.13 8
10. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 2 6
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE U23) 11.67 3
2. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 10.56 9
3. Viczina Balázs (Hobbi SK) 10.2 5
4. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 9.5 6
5. Theisz Attila (Párkány Street) 9 7
6. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 7.71 7
7. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 6.89 9
8. Reményi Ádám (Ziccer KS) 6.88 8
9. Bozsik László (Szinyei KC) 6.67 3
10. Tajti Róbert (Semi Pro) 6.38 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 3.63 8
2. Papp Mátyás (X-Debrecen) 3.25 8
3. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 3.22 9
4. Tőrös Balázs István (Szinyei KC) 3.17 6
5. Szőnyi Zoltán Károly (Álló Farkasok) 3.17 6
6. Pruck Márton (Semi Pro) 3 3
7. Kovács Dávid (Szabadtéri SE) 3 5
8. Bognár Ferenc András (Budai TriplaDupla) 2.75 4
9. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 2.75 8
10. Farkas Péter (Ziccer KS) 2.75 4
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Budinszki Gábor Zoltán (Ziccer KS) 5.75 8
2. Theisz Attila (Párkány Street) 5.71 7
3. Bozsik László (Szinyei KC) 4.33 3
4. Bandúr Ádám (Keresztúri SE U23) 3.33 3
5. Tőrös Balázs István (Szinyei KC) 3.33 6
6. Markó Péter Ádám (Semi Pro) 3.25 4
7. Müller István (Álló Farkasok) 3.2 5
8. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 3.14 7
9. Helli Roland (Szabadtéri SE) 3 3
10. Bóné Gergely István (ÁSE nemecsek) 2.83 6
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Győri Gergely István (Keresztúri SE U23) 100% (6/6) 4
2. Bandúr Ádám (Keresztúri SE U23) 90.91% (10/11) 3
3. Bánhegyi András József (Szinyei KC) 87.5% (7/8) 6
4. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 83.33% (5/6) 5
5. Theisz Attila (Párkány Street) 78.43% (40/51) 7
6. Polgári Bence (Keresztúri SE U23) 77.78% (14/18) 5
7. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 76.92% (10/13) 4
8. Reményi Ádám (Ziccer KS) 76.92% (10/13) 8
9. Bozsik László (Szinyei KC) 76.47% (13/17) 3
10. Müller István (Álló Farkasok) 76.19% (16/21) 5
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu