/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fc 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0014 Treff 07 SE U23 Csepel-Bontó/B 2023/10/06
19:10
Eötvös József Általános Iskola Tóth Kitti, Kiss Bálint
FC0011 Kőbánya Old Boys/B ÁSE nemecsek 2023/10/06
20:45
Zrínyi Miklós Gimnázium Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron
FC0016 Huszares REGI Waldorf U23 2023/10/08
13:30
Lázár Ervin Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs
FC0013 Optofit VKB Vác FKE Öreg Sasok 2023/10/08
16:00
Piarista Gimnázium Goda László, Sancilio Mattia
FC0015 Monor SE Parthus SE 2023/10/09
18:30
József Attila Gimnázium Bátovszky Zsolt, Kruk Melinda
FC0022 FKE Öreg Sasok ÁSE nemecsek 2023/10/13
17:00
Lónyay Református Gimnázium Gruber Nikolett Lilla, Tahin András
FC0024 Parthus SE Optofit VKB Vác 2023/10/13
20:15
Sólyom-Fészek Tornacsarnok Bagi Bálint, Kruk Melinda

Tabellák

Bajnokság -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 FKE Öreg Sasok 26 0.96 50 24 2 2022 1469
2 BEAC Und Einz 26 0.94 49 23 3 1881 1414
3 Monor SE 26 0.90 47 21 5 2022 1572
4 Huszares 26 0.81 42 16 10 1426 1363
5 Eötvös Halak 26 0.79 41 15 11 1721 1602
6 Optofit VKB Vác 26 0.73 38 12 14 1625 1497
7 Parthus SE 26 0.73 38 12 14 1821 1861
8 Kőbánya Old Boys/B 26 0.71 37 11 15 1757 1805
9 Treff 07 SE U23 26 0.71 37 11 15 1552 1622
10 Álló Farkasok 26 0.67 35 9 17 1583 1848
11 REGI Waldorf U23 26 0.67 35 9 17 1553 1761
12 Csepel-Bontó/B 26 0.65 34 8 18 1503 1893
13 Honvéd Zrínyi SE/B 26 0.62 32 6 20 1551 1816
14 ÁSE nemecsek 26 0.60 31 5 21 1365 1859

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 468 22
2. Görömbey András István (Eötvös Halak) 452 22
3. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 440 26
4. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 427 24
5. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 422 22
6. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 420 26
7. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 404 24
8. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 399 24
9. Simon Szabolcs (Parthus SE) 357 17
10. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 348 26
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 84 26
2. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 60 22
3. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 60 26
4. Forgács Tamás (Optofit VKB Vác) 58 19
5. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 56 24
6. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 53 26
7. Smolcz József (Csepel-Bontó/B) 53 24
8. Lendér Armand András (Monor SE) 48 21
9. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 48 22
10. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE U23) 46 25
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 21.27 22
2. Görömbey András István (Eötvös Halak) 20.55 22
3. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 19.18 22
4. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 17.79 24
5. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 16.92 26
6. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 16.83 24
7. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 16.63 24
8. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 16.15 26
9. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 13.73 22
10. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 13.39 26
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 3.23 26
2. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 2.73 22
3. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 2.33 24
4. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 2.31 26
5. Smolcz József (Csepel-Bontó/B) 2.21 24
6. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 2.18 22
7. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 2.04 26
8. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.96 22
9. Sipos Brúnó (FKE Öreg Sasok) 1.91 22
10. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE U23) 1.84 25
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 8.59 22
2. Görömbey András István (Eötvös Halak) 7.23 22
3. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 6.75 24
4. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 6.58 24
5. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 5 22
6. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.83 24
7. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.27 22
8. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 4.15 26
9. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 4.04 25
10. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 4 24
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.92 24
2. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2.91 23
3. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 2.87 23
4. Hadnagy András (Álló Farkasok) 2.59 22
5. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 2.58 24
6. Dinnyés László (ÁSE nemecsek) 2.31 26
7. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 2.21 24
8. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 2.2 25
9. Smolcz József (Csepel-Bontó/B) 2.13 24
10. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 2.13 24
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 22 meccs, min. 44 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Görömbey András István (Eötvös Halak) 4.05 22
2. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.59 22
3. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 3.27 22
4. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 3.09 22
5. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 2.5 26
6. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 2.31 26
7. Szabó András (Optofit VKB Vác) 2.09 23
8. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 1.96 24
9. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 1.83 24
10. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 1.77 26
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 22 meccs, min. 44 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 83.02% (44/53) 24
2. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 79.27% (65/82) 26
3. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 75.95% (60/79) 26
4. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 71.58% (68/95) 22
5. Görömbey András István (Eötvös Halak) 68.99% (89/129) 22
6. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 67.74% (42/62) 26
7. Szabó András (Optofit VKB Vác) 67.61% (48/71) 23
8. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 61.43% (43/70) 22
9. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 59.74% (46/77) 26
10. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 58.33% (28/48) 26
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu