Név:
E-mail:
Leány serdülő
 Török Flóris  
 Újpest-MT  
2014/12/21 83:0
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 93:0
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szolnoki VSI  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szombathelyi K.  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Siófoki Kosárs.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Atomerőmű KSC  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Mágusok Egyesü.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 BEAC Alapítván.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Újpest-MT  
 FKE  
2014/12/21 10:15
Leány serdülő
 Szombathelyi S.  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 BEAC - Újbuda  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE / A  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2014/12/21 11:30
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Vásárhelyi KS  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Jövő Bajnokai  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Kanizsa KK  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 BEAC Alapítván.  
 Debreceni KA-D.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 FKE  
 Török Flóris  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Kanizsa DKK  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:30
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke-BLF  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Csata DSE/B  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Pécsi VSK  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 NyFSE-NyKS  
2014/12/21 13:30
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 14:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Debreceni KA-D.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 CEKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Kanizsa DKK  
2014/12/21 14:00
Fiú junior Ny
 MAFC  
 Körmendi Törpö.  
2014/12/21 14:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Százhalombatta.  
2014/12/21 15:00
Amatőr Női NB I. K
 DEAC  
 MTK  
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Csata DSE/B  
 BEAC - Újbuda  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kiss Lenke-BLF  
 Szombathelyi S.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Szeged KE / A  
 Pécsi VSK  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Fiú junior K
 SZEDEÁK  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Férfi NB II. Ny
 Treff 07 SE  
 Sopron  
2014/12/21 16:00
Férfi NB II. Kö B
 HIDIGUT-Hidegk.  
 Malév  
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 SZEDEÁK / A  
2014/12/21 16:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Bajai NKK  
2014/12/21 16:00
Fiú junior K
 Budapesti Honv.  
 Békési SzSK  
2014/12/21 16:00
Fiú junior K
 Kecskeméti Kos.  
 Debreceni KA -.  
2014/12/21 16:30
Férfi NB II. Kö B
 BLF Palota  
 FSzSE  
2014/12/21 17:00
Női NB I. A
 DVTK  
 Győr  
2014/12/21 17:00
Női NB I. A
 PINKK Pécsi 42.  
 Sopron  
2014/12/21 17:00
Fiú serdülő
 Jövő Bajnokai  
 Békési SZSK  
2014/12/21 17:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Bajai NKK  
 Török Flóris  
2014/12/21 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Öregkaszások  
 Dunaharaszti  
2014/12/21 19:00
MKOSZ
 
Szakmai és Utánpótlás Bizottság
  • Zsoldos András (elnök)
  • Váradi Attila (társelnök)
  • Bencze Tamás
  • Branislav Dzunic
  • Czukorné Hollós Anna
  • Patonay Imre
  • Pór Péter

Fegyelmi bizottság
  • Dr. Nyilas Levente (elnök)
  • Villányi Zsuzsa (tag)
  • Hegyi Tekla (tag)
  • Dr. Tóth Bars (tag)

Versenybizottság
  • Dr. Gencsev Plámen (elnök)
  • Dr. Gincsai János (tag)
  • Halmos Péter (tag)
  • Neszmélyi Emil dr. (tag)

Játékvezetői bizottság
  • Faidt Mihály (elnök)
  • Benczur Lajos (tag)
  • Bukta Bertalan (tag)
  • Valovics István dr. (tag)

Fellebviteli bizottság
  • Dr. Óvári Győző (elnök)
  • Dr. Bihari Ákos (tag)
  • Dr. Preiner Gábor (tag)
  • Puskás Árpád dr. (tag)

Minősítő Bizottság
  • Dr. Schmidt Ádám (elnök)
  • Matskási István (tag)
  • Földházi György (tag)

Technikai Bizottság
  • Lugossy Norbert (elnök)
  • Harsányi József (tag)
  • Kovács Zoltán (tag)

Biztonsági bizottság
  • Kovács Péter (elnök)
  • Bári András (tag)
  • Dr. Fazekas Attila Erik (tag)
  • Kis Tamás Dávid (tag)
  • Marton Zoltán (tag)

Fogyatékkal Élő Kosárlabdázók Bizottsága
  • Buday Zsolt (elnök)
  • Farkas László (tag)
  • Záray Kata (tag)
  • Gódor László (tag)

Etikai Bizottság
  • Dr Villányi Antal (elnök)
  • Dr Laluska Pál (tag)
  • Téczely Tamás (tag)

Amatőr Bizottság
  • Elnök: Várhalmi Zsolt
  • Tagok: Ádám József
  • Bácskai Kornél



A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok