Név:
E-mail:
Férfi NB I. B 1-8.
 Vasas  
 Oroszlány  
2016/05/28 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Salgótarján  
 Veszprém  
2016/05/28 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Tiszaújváros  
 Győr  
2016/05/28 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 MAFC II.  
 Alba Fehérvár-.  
2016/05/28 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 MAFC II.  
 Alba Fehérvár-.  
2016/05/28 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 BC Csepel  
2016/05/28 17:30
Amatőr Női NB I. 1-8.
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Tatabánya  
2016/05/28 15:30
Amatőr Női NB I. 1-8.
 DEAC  
 BKG DSE  
2016/05/28 19:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Egri KOK VSI  
2016/05/28 10:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Soproni Sporti.  
2016/05/28 10:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Budapesti Honv.  
2016/05/28 12:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/05/28 12:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/28 14:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/28 14:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/28 16:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 ZTE KK / A  
2016/05/28 16:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 CEKK  
2016/05/28 10:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Atomerőmű KSC  
2016/05/28 10:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Kanizsa DKK  
2016/05/28 12:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/05/28 12:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 NyFSE-NyKS  
2016/05/28 14:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Török Flóris  
2016/05/28 14:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Zala Volán TE  
2016/05/28 16:00
Leány serdülő
 Csata DSE  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/28 16:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Szolnok  
 Körmend  
2016/05/29 20:15
Férfi NB I. B 1-8.
 Kaszások  
 MTK  
2016/05/29 18:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC BME  
 Tehetséges Fia.  
2016/05/29 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szombathely  
 Baja  
2016/05/29 14:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szombathely  
 Baja  
2016/05/29 14:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 Békési SzSK  
2016/05/31 19:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Bp. Honvéd  
 Baja  
2016/05/31 19:00
Férfi NB I. B 17-24.
 PVSK - Kronosz  
 Eger  
2016/05/31 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 PVSK - Kronosz  
 Eger  
2016/05/31 18:00
MKOSZ
 
Szakmai és Utánpótlás Bizottság
  • Mészáros Lajos (elnök)
  • Balogh Judit
  • Ivkovicsné Béres Tímea
  • Pór Péter
  • Zsoldos András

Fegyelmi bizottság
  • Dr. Nyilas Levente (elnök)
  • Villányi Zsuzsa (tag)
  • Hegyi Tekla (tag)
  • Dr. Tóth Bars (tag)

Versenybizottság
  • Dr. Gencsev Plámen (elnök)
  • Dr. Gincsai János (tag)
  • Halmos Péter (tag)
  • Neszmélyi Emil dr. (tag)

Játékvezetői bizottság
  • Faidt Mihály (elnök)
  • Benczur Lajos (tag)
  • Bukta Bertalan (tag)
  • Valovics István dr. (tag)
  • Hartyáni Zsolt
  • Dr. Páli Kálmán

Fellebviteli bizottság
  • Dr. Óvári Győző (elnök)
  • Dr. Bihari Ákos (tag)
  • Dr. Preiner Gábor (tag)
  • Puskás Árpád dr. (tag)

Minősítő Bizottság
  • Dr. Schmidt Ádám (elnök)
  • Matskási István (tag)
  • Földházi György (tag)

Technikai Bizottság
  • Lugossy Norbert (elnök)
  • Harsányi József (tag)
  • Kovács Zoltán (tag)

Biztonsági bizottság
  • Kovács Péter (elnök)
  • Bári András (tag)
  • Dr. Fazekas Attila Erik (tag)
  • Kis Tamás Dávid (tag)
  • Marton Zoltán (tag)

Fogyatékkal Élő Kosárlabdázók Bizottsága
  • Magyar András (elnök)
  • Farkas László (tag)
  • Dr. Horváth Patrícia (tag)
  • Magyar Attila (tag)
  • Nagy Tamás (tag)

Etikai Bizottság
  • Dr Villányi Antal (elnök)
  • Dr Laluska Pál (tag)
  • Téczely Tamás (tag)

Amatőr Bizottság
  • Elnök: Várhalmi Zsolt
  • Tagok: Ádám József
  • Bácskai Kornél


Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok