Műsor - Eredmények

Budapest, Fiú Kadett B - Eredmények - Rájátszás a 7-11 helyért csoport

hun_bud_fkb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB3012 Malév Kobrák Kiss Lenke KS/B 2018/04/08 14:40 48-101
(6-26,9-29,15-18,18-28)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Csilla Ürögi Zsolt
FKB3013 Újpest-MT/B MAFC/A 2018/04/08 16:00 20-0
(-, -, -, -)
Babits Mihály Gimnázium Bános Csaba Paulus Bence Máté
FKB3021 Kiss Lenke KS/B BLF Palota 2018/04/14 16:00 70-50
(-, -, -, -)
Nyár utcai Általános Iskola Tahin András Németh Péter
FKB3023 Malév Kobrák Újpest-MT/B 2018/04/15 14:40 33-61
(10-12,7-16,14-12,2-21)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Csilla Pál Roland
FKB3031 BLF Palota MAFC/A 2018/04/21 09:00 20-0
(-, -, -, -)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Bujtor Péter Bózsó Gábor

Budapest, Fiú Kadett B - Eredmények - Rájátszás az 1-6 helyért csoport

hun_bud_fkb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB2013 Budafok Kaszások Akadémia 2018/04/11 17:50 93-66
(19-28,16-5,34-21,24-12)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Horváth Kinga Varga Gergely
FKB2023 MAFC Kosársuli Budafok 2018/04/15 10:40 77-52
(16-13,23-9,18-17,20-13)
Őrmezei Általános Iskola Zádeczki Donát László Varga Gergely

Budapest, Fiú Kadett B - Műsor - Rájátszás a 7-11 helyért csoport

hun_bud_fkb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB3041 Újpest-MT/B BLF Palota 2018/05/06 12:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FKB3053 Kiss Lenke KS/B MAFC/A 2018/05/12 12:20 Őrmezei Általános Iskola

Budapest, Fiú Kadett B - Műsor - Rájátszás az 1-6 helyért csoport

hun_bud_fkb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB2031 Kaszások Akadémia Kiss Lenke KS/A 2018/04/29 12:00 III. kerületi Sporttelep Winkler Áron Paulus Bence Máté
FKB2041 Kiss Lenke KS/A Budafok 2018/05/06 12:00 Nyár utcai Általános Iskola
FKB2042 Kaszások Akadémia MAFC Kosársuli 2018/05/06 15:00 III. kerületi Sporttelep
FKB2043 Budapesti Honvéd Malév SC 2018/05/08 19:15 Simon János Kosárlabda Csarnok
FKB2022 Kaszások Akadémia Budapesti Honvéd 2018/05/10 16:30 III. kerületi Sporttelep

Tabellák

csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Kiss Lenke KS/A 10 1.00 20 10 0 940 464
2 MAFC Kosársuli 10 0.95 19 9 1 880 426
3 Budafok 10 0.90 18 8 2 713 626
4 Kaszások Akadémia 10 0.85 17 7 3 741 610
5 Malév SC 10 0.75 15 5 5 631 565
6 Budapesti Honvéd 10 0.75 15 5 5 622 622
7 BLF Palota 10 0.70 14 4 6 587 728
8 MAFC/A 10 0.60 12 2 8 508 695
9 Újpest-MT/B 10 0.60 12 2 8 481 764
10 Malév Kobrák 10 0.60 12 2 8 530 792
11 Kiss Lenke KS/B 10 0.55 11 1 9 500 841

Rájátszás a 7-11 helyért csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 BLF Palota 12 0.71 17 5 7 657 798
2 Újpest-MT/B 12 0.67 16 4 8 562 797
3 Kiss Lenke KS/B 12 0.63 15 3 9 671 939
4 MAFC/A 12 0.58 14 2 10 508 735
5 Malév Kobrák 12 0.58 14 2 10 611 954

Rájátszás az 1-6 helyért csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Kiss Lenke KS/A 10 1.00 20 10 0 940 464
2 MAFC Kosársuli 12 0.96 23 11 1 1042 533
3 Budafok 12 0.88 21 9 3 858 769
4 Kaszások Akadémia 11 0.82 18 7 4 807 703
5 Budapesti Honvéd 10 0.75 15 5 5 622 622
6 Malév SC 11 0.73 16 5 6 686 650

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 223 11
2. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 208 12
3. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 188 10
4. BODORKOS Richárd (Budafok) 174 9
5. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 164 8
6. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 159 9
7. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/A) 159 9
8. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 154 10
9. SCHINOGL Márton (Budafok) 148 8
10. HEGEDÛS Milán (Kaszások Akadémia) 145 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 14 12
2. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 12 10
3. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 12 9
4. SCHINOGL Márton (Budafok) 8 8
5. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 8 9
6. SIRÁK Bertalan (Budafok) 8 11
7. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 7 8
8. GLATZ Soma Gábor (MAFC Kosársuli) 7 7
9. RÉTI Gergely (MAFC Kosársuli) 7 8
10. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS/A) 7 9
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 20.5 8
2. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 20.27 11
3. BODORKOS Richárd (Budafok) 19.33 9
4. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 18.8 10
5. SCHINOGL Márton (Budafok) 18.5 8
6. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 17.67 9
7. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/A) 17.67 9
8. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 17.33 12
9. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 16.88 8
10. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 15.4 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 1.33 9
2. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 1.2 10
3. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 1.17 12
4. SCHINOGL Márton (Budafok) 1 8
5. GLATZ Soma Gábor (MAFC Kosársuli) 1 7
6. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS/A) 1 6
7. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 0.89 9
8. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.88 8
9. RÉTI Gergely (MAFC Kosársuli) 0.88 8
10. KÉKESI Kristóf (Újpest-MT/B) 0.86 7
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. BODORKOS Richárd (Budafok) 8.89 9
2. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 8.38 8
3. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 7.55 11
4. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/A) 7.22 9
5. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 6.7 10
6. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 6.56 9
7. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 6.25 8
8. HEGEDÛS Milán (Kaszások Akadémia) 6.2 10
9. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS/A) 6.14 7
10. SCHINOGL Márton (Budafok) 6.13 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OSZTOVITS Pál József (Kaszások Akadémia) 4.13 8
2. BOKA-MAGÓ Áron (MAFC/A) 4 5
3. MALY Benedek Álmos (MAFC/A) 3.67 6
4. SZENDECZKI Zsombor (Budapesti Honvéd) 3.6 5
5. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 3.56 9
6. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS/A) 3.33 9
7. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 3.22 9
8. KÉKESI Kristóf (Újpest-MT/B) 3.14 7
9. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 3 10
10. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 3 12
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 5 meccs, min. 10 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 3.75 8
2. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 3.6 10
3. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 3.55 11
4. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 3.44 9
5. SCHINOGL Márton (Budafok) 3.25 8
6. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 3.22 9
7. BOKA-MAGÓ Áron (MAFC/A) 3.2 5
8. BIBER áron Benedek (MAFC Kosársuli) 2.6 5
9. PETRI Szabolcs (Kiss Lenke KS/B) 2 10
10. FODOR Ádám (MAFC Kosársuli) 2 5
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 5 meccs, min. 10 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. HÁMORI Belián (MAFC Kosársuli) 84.21% (16/19) 9
2. FODOR Ádám (MAFC Kosársuli) 71.43% (10/14) 5
3. BOKA-MAGÓ Áron (MAFC/A) 69.57% (16/23) 5
4. DARVAS Ágoston (Budapesti Honvéd) 69.23% (9/13) 6
5. BÖGÖS Ádám (Kiss Lenke KS/B) 68.42% (13/19) 8
6. KOVÁCS Gedeon (Kaszások Akadémia) 66.67% (14/21) 10
7. SCHINOGL Márton (Budafok) 61.9% (26/42) 8
8. MARCZULA Bálint (Kiss Lenke KS/B) 61.9% (13/21) 8
9. LENKÓ Vencel (MAFC/A) 60% (9/15) 9
10. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS/A) 58.82% (10/17) 9
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu