Budapest, Fiú Kadett Bhun_bud_fkb |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
FKB0121 | Radobasket/C-Budaörsi. | Budafok | 2024/03/23 10:00 | Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | |||||
FKB0122 | Újpest-MT/C | TFSE U16/B | 2024/03/24 09:00 | PHOENIX Sportcsarnok Fót | |||||
FKB0131 | Budafok | Újpest-MT/C | 2024/04/03 17:30 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | |||||
FKB0091 | Budafok | Malév SC | 2024/04/06 10:40 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | |||||
FKB0133 | TFSE U16/B | Zsíros Akadémia Kőb. | 2024/04/06 14:00 | Testnevelési Egyetem L2 Terem | |||||
FKB0123 | Zsíros Akadémia Kőb. | Malév SC | 2024/04/07 09:00 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | |||||
FKB0143 | TFSE U16/B | Radobasket/C-Budaörsi. | 2024/04/13 14:00 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Bajnokság - |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | Zsíros Akadémia Kőbánya | 10 | 1.00 | 20 | 10 | 0 | 931 | 308 | |
2 | Malév SC | 10 | 0.85 | 17 | 7 | 3 | 602 | 480 | |
3 | Újpest-MT/C | 10 | 0.75 | 15 | 5 | 5 | 489 | 641 | |
4 | TFSE U16/B | 10 | 0.70 | 14 | 4 | 6 | 518 | 621 | |
5 | Budafok | 10 | 0.65 | 13 | 3 | 7 | 433 | 680 | |
6 | Radobasket/C-Budaörsi DSE | 8 | 0.50 | 8 | 0 | 8 | 378 | 621 |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Gulyás Roland Attila | (TFSE U16/B) | 136 | 10 | |||||
2. | Bayomi Zsombor | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 128 | 10 | |||||
3. | Besze Szabolcs | (Malév SC) | 121 | 10 | |||||
4. | Szűcs Dániel | (Radobasket/C-Budaörsi DSE) | 111 | 7 | |||||
5. | Szük Huba Barnabás | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 109 | 5 | |||||
6. | Kindler Máté | (Malév SC) | 103 | 9 | |||||
7. | Langen Leonard | (TFSE U16/B) | 99 | 6 | |||||
8. | Tóth Kristóf | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 93 | 9 | |||||
9. | Pál Bendegúz András | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 92 | 9 | |||||
10. | Rácz Gergő Zoltán | (Malév SC) | 87 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Bayomi Zsombor | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 10 | 10 | |||||
2. | Tóth Kristóf | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 7 | 9 | |||||
3. | Bayomi Levente | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 7 | 10 | |||||
4. | Gulyás Roland Attila | (TFSE U16/B) | 6 | 10 | |||||
5. | Fekete Nándor | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 6 | 6 | |||||
6. | Mikó Levente | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 4 | 7 | |||||
7. | Veress Tamás Attila | (Radobasket/C-Budaörsi DSE) | 3 | 1 | |||||
8. | Berecz Bálint Áron | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 3 | 9 | |||||
9. | Tanka-Soponyai Marcell | (Újpest-MT/C) | 3 | 6 | |||||
10. | Farkas Zalán | (Újpest-MT/C) | 3 | 5 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Szük Huba Barnabás | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 21.8 | 5 | |||||
2. | Langen Leonard | (TFSE U16/B) | 16.5 | 6 | |||||
3. | Prokopp Dániel | (Újpest-MT/C) | 16 | 5 | |||||
4. | Szűcs Dániel | (Radobasket/C-Budaörsi DSE) | 15.86 | 7 | |||||
5. | Gulyás Roland Attila | (TFSE U16/B) | 13.6 | 10 | |||||
6. | Fekete Nándor | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 13.33 | 6 | |||||
7. | Bayomi Zsombor | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 12.8 | 10 | |||||
8. | Besze Szabolcs | (Malév SC) | 12.1 | 10 | |||||
9. | Czinege Zsombor | (Újpest-MT/C) | 11.83 | 6 | |||||
10. | Kindler Máté | (Malév SC) | 11.44 | 9 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Fekete Nándor | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1 | 6 | |||||
2. | Bayomi Zsombor | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1 | 10 | |||||
3. | Tóth Kristóf | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.78 | 9 | |||||
4. | Bayomi Levente | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.7 | 10 | |||||
5. | Gulyás Roland Attila | (TFSE U16/B) | 0.6 | 10 | |||||
6. | Farkas Zalán | (Újpest-MT/C) | 0.6 | 5 | |||||
7. | Mikó Levente | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.57 | 7 | |||||
8. | Tanka-Soponyai Marcell | (Újpest-MT/C) | 0.5 | 6 | |||||
9. | Prokopp Dániel | (Újpest-MT/C) | 0.4 | 5 | |||||
10. | Langen Leonard | (TFSE U16/B) | 0.33 | 6 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték (db) | M. | |||||
1. | Szük Huba Barnabás | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 10.8 | 5 | |||||
2. | Langen Leonard | (TFSE U16/B) | 7.33 | 6 | |||||
3. | Prokopp Dániel | (Újpest-MT/C) | 6.4 | 5 | |||||
4. | Szűcs Dániel | (Radobasket/C-Budaörsi DSE) | 6.14 | 7 | |||||
5. | Besze Szabolcs | (Malév SC) | 5.2 | 10 | |||||
6. | Fekete Nándor | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 5.17 | 6 | |||||
7. | Kindler Máté | (Malév SC) | 4.89 | 9 | |||||
8. | Bayomi Zsombor | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 4.6 | 10 | |||||
9. | Nagy Ágoston | (Budafok) | 4.6 | 5 | |||||
10. | Gulyás Roland Attila | (TFSE U16/B) | 4.5 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Szabó Álmos Bence | (Budafok) | 3.43 | 7 | |||||
2. | Gulyás Roland Attila | (TFSE U16/B) | 3 | 10 | |||||
3. | Zahorecz Kornél | (Újpest-MT/C) | 3 | 5 | |||||
4. | LaBelle Maxim Carnegie | (TFSE U16/B) | 2.71 | 7 | |||||
5. | Melhem Mathéo | (Újpest-MT/C) | 2.6 | 5 | |||||
6. | Nógrádi Boldizsár László | (Budafok) | 2.5 | 6 | |||||
7. | Molnár Áron | (Radobasket/C-Budaörsi DSE) | 2.43 | 7 | |||||
8. | Szász-Nagy Bálint | (Malév SC) | 2.25 | 8 | |||||
9. | Herpák Noel | (Budafok) | 2.22 | 9 | |||||
10. | Prokopp Dániel | (Újpest-MT/C) | 2.2 | 5 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Szűcs Dániel | (Radobasket/C-Budaörsi DSE) | 3.57 | 7 | |||||
2. | Czinege Zsombor | (Újpest-MT/C) | 3.33 | 6 | |||||
3. | Gulyás Roland Attila | (TFSE U16/B) | 2.8 | 10 | |||||
4. | Prokopp Dániel | (Újpest-MT/C) | 2 | 5 | |||||
5. | Lusztig Dániel Tamás | (Újpest-MT/C) | 1.71 | 7 | |||||
6. | Kindler Máté | (Malév SC) | 1.67 | 9 | |||||
7. | Molnár Áron | (Radobasket/C-Budaörsi DSE) | 1.43 | 7 | |||||
8. | Sipos Alfréd Tamás | (Malév SC) | 1.25 | 8 | |||||
9. | Besze Szabolcs | (Malév SC) | 1.1 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Sipos Alfréd Tamás | (Malév SC) | 71.43% (10/14) | 8 | |||||
2. | Gulyás Roland Attila | (TFSE U16/B) | 68.29% (28/41) | 10 | |||||
3. | Kindler Máté | (Malév SC) | 60% (15/25) | 9 | |||||
4. | Molnár Áron | (Radobasket/C-Budaörsi DSE) | 55.56% (10/18) | 7 | |||||
5. | Nagy Ágoston | (Budafok) | 54.55% (6/11) | 5 | |||||
6. | Bayomi Zsombor | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 54.55% (6/11) | 10 | |||||
7. | Czinege Zsombor | (Újpest-MT/C) | 50% (20/40) | 6 | |||||
8. | Bálint Döme Árpád | (Malév SC) | 50% (5/10) | 9 | |||||
9. | Gugi Máté | (TFSE U16/B) | 50% (5/10) | 6 | |||||
10. | Szűcs Dániel | (Radobasket/C-Budaörsi DSE) | 48.08% (25/52) | 7 | |||||
teljes ranglisták >> |