/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Fiú Kadett B

hun_bud_fkb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0013 Újpest-MT/C TFSE/B U16 2022/11/13 12:00 112-29
(30-14,26-6,24-5,32-4)
PHOENIX Sportcsarnok Fót Bujtor Péter, Tahin András
FKB0023 Budafok TFSE/B U16 2022/11/17 17:45 76-32
(24-8,20-6,17-8,15-10)
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium Nagy László, Bujtor Péter
FKB0022 Újpest-MT/C Csepel-Bontó U16/B 2022/11/20 09:00 105-26
(34-7,37-3,18-9,16-7)
PHOENIX Sportcsarnok Fót Fekete Csaba, Farkas Dominik
FKB0021 Malév SC MAFC-U15 2022/11/20 13:00 38-54
(4-24,7-10,11-10,16-10)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bujtor Péter, Szabó István
FKB0033 Csepel-Bontó U16/B Budafok 2022/12/02 17:45 37-73
(8-20,8-9,12-17,9-27)
Kazinczy Általános Iskola Tahin András, Korpás Máté
FKB0031 MAFC-U15 Újpest-MT/C 2022/12/03 13:30 60-44
(16-10,10-6,20-12,14-16)
Őrmezei Általános Iskola Pohánka Balázs, Kovács István
FKB0032 Malév SC TFSE/B U16 2022/12/04 13:00 61-51
(20-10,15-18,13-8,13-15)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szabó István, Frányó Csanád

Budapest, Fiú Kadett B

hun_bud_fkb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0032 Malév SC TFSE/B U16 2022/12/04 13:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szabó István, Frányó Csanád
FKB0042 Budafok Újpest-MT/C 2022/12/10 10:40 Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
FKB0041 TFSE/B U16 MAFC-U15 2022/12/11 10:00 Testnevelési Egyetem L2 Terem
FKB0043 Csepel-Bontó U16/B Malév SC 2022/12/12 18:00 Kazinczy Általános Iskola
FKB0053 Újpest-MT/C Malév SC 2023/01/15 09:00 PHOENIX Sportcsarnok Fót
FKB0052 TFSE/B U16 Csepel-Bontó U16/B 2023/01/15 10:00 Testnevelési Egyetem L2 Terem
FKB0062 Malév SC Budafok 2023/01/17 19:30 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum

Tabellák

Bajnokság -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Budafok 3 1.00 6 3 0 205 122
2 MAFC-U15 2 1.00 4 2 0 114 82
3 Újpest-MT/C 3 0.83 5 2 1 261 115
4 Malév SC 3 0.67 4 1 2 152 161
5 Csepel-Bontó U16/B 2 0.50 2 0 2 63 178
6 TFSE/B U16 3 0.50 3 0 3 112 249

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Csillag Balázs Máté (Budafok) 65 3
2. Stancz Gábor (Budafok) 44 2
3. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 39 3
4. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 37 3
5. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 37 3
6. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 29 3
7. Szulák Csaba Levente (Újpest-MT/C) 27 3
8. Bodnár Áron (Újpest-MT/C) 25 3
9. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 24 2
10. Tóth Kristóf (Malév SC) 24 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 4 2
2. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 2 3
3. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 1 3
4. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 1 2
5. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 1 3
6. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 1 1
7. Szekeres Teó (MAFC-U15) 1 2
8. Lassányi Dávid Tamás (MAFC-U15) 1 2
9. Badinier Oliver Mark (TFSE/B U16) 1 3
10. Breuer Barnabás János (TFSE/B U16) 1 3
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Stancz Gábor (Budafok) 22 2
2. Csillag Balázs Máté (Budafok) 21.67 3
3. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 21 1
4. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 13 3
5. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 12.33 3
6. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 12.33 3
7. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 12 2
8. Máté Levente (Budafok) 11.5 2
9. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 11 2
10. Városi Márk (Újpest-MT/C) 10 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 2 2
2. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 1 1
3. Czárán János (MAFC-U15) 1 1
4. Magyar Ádám Zorán (Újpest-MT/C) 1 1
5. Mihálkovics Botond (TFSE/B U16) 1 1
6. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 0.67 3
7. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 0.5 2
8. Szekeres Teó (MAFC-U15) 0.5 2
9. Lassányi Dávid Tamás (MAFC-U15) 0.5 2
10. Irk Nándor (MAFC-U15) 0.5 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Csillag Balázs Máté (Budafok) 10.67 3
2. Stancz Gábor (Budafok) 10 2
3. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 6.33 3
4. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 5 3
5. Máté Levente (Budafok) 5 2
6. Városi Márk (Újpest-MT/C) 5 1
7. Ertinger Ádám (Újpest-MT/C) 5 1
8. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 4.5 2
9. Somogyi-Nagy András (Újpest-MT/C) 4.5 2
10. Szulák Csaba Levente (Újpest-MT/C) 4.33 3
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gulyás Alex István (TFSE/B U16) 4 1
2. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 3.67 3
3. Laczka András Péter (Budafok) 3.5 2
4. Szabó Csongor (Budafok) 3.5 2
5. Csillag Balázs Máté (Budafok) 3 3
6. Somogyi-Nagy András (Újpest-MT/C) 3 2
7. Mazur Károly Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 3 1
8. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 3 1
9. Breuer Barnabás János (TFSE/B U16) 2.67 3
10. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 2.5 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 15 1
2. Mazur Károly Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 4 1
3. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 3.33 3
4. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 3 1
5. Szekeres Teó (MAFC-U15) 2.5 2
6. Stancz Gábor (Budafok) 2 2
7. Mocán Csongor Balázs (Csepel-Bontó U16/B) 2 1
8. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 2 3
9. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 2 1
10. Tóth Kristóf (Malév SC) 2 3
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Lovász Bence (Újpest-MT/C) 100% (2/2) 3
2. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 100% (2/2) 1
3. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 100% (2/2) 2
4. Karácsonyi Richárd Tivadar (TFSE/B U16) 100% (2/2) 2
5. Kroll Péter (TFSE/B U16) 100% (2/2) 2
6. Badinier Oliver Mark (TFSE/B U16) 85.71% (6/7) 3
7. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 78.95% (15/19) 1
8. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 76.92% (10/13) 3
9. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 75% (3/4) 1
10. Bakos Péter (MAFC-U15) 66.67% (4/6) 2
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu