/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

hun_bud_rkfb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0106 Öreg Kaszások Toldy Vízivárosi Hó. 2018/12/18 21:00 52-48
(17-8,15-14,8-12,12-14)
III. kerületi Sporttelep Minár László Balázs Rózsavölgyi Alexandra
RKFB0095 Toldy Vízivárosi Hó. Student SE 2019/01/10 20:20 62-66
(23-25,12-11,14-18,13-12)
Toldy Ferenc Gimnázium Józsa András Junior Major Ádám
RKFB0112 NKE SE MAFC Martos 2019/01/11 18:30 52-63
(20-19,6-15,14-16,12-13)
NKE kisterem Jankovics Viktor Zsolt Csoma Viktor
RKFB0052 BLF KK/A Budafok/A 2019/01/12 12:00 93-81
(26-17,24-32,22-20,21-12)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Goda László Rózsavölgyi Alexandra
RKFB0115 Budai Space Jam Öreg Kaszások 2019/01/13 16:00 80-51
(18-19,25-16,23-6,14-10)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Szőke Attila
RKFB0111 DMTK Haraszti Sasok Józsefvárosi KC 2019/01/13 19:00 74-55
(15-7,22-23,16-11,21-14)
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Nagy Viktor Makay Dániel József
RKFB0113 Budafok/B Student SE 2019/01/16 20:45 76-56
(-, -, -, -)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nepp László Oszkár Jankovics Viktor Zsolt

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

hun_bud_rkfb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0133 Józsefvárosi KC Öreg Kaszások 2019/01/18 20:15 Toldy Ferenc Gimnázium Goda László Sancilio Alexis
RKFB0137 Budai Space Jam Budafok/A 2019/01/20 16:00 Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Kapros Roland
RKFB0121 MAFC Martos DMTK Haraszti Sasok 2019/01/21 20:30 Őrmezei Általános Iskola Major Ádám Oláh Márk
RKFB0117 Toldy Vízivárosi Hó. BLF KK/A 2019/01/22 20:20 Toldy Ferenc Gimnázium Goda László Tóth Kitti
RKFB0124 Öreg Kaszások Budafok/B 2019/01/22 21:00 III. kerületi Sporttelep Bagi Bálint Pohánka Balázs
RKFB0127 Toldy Vízivárosi Hó. Budafok/A 2019/01/24 20:20 Toldy Ferenc Gimnázium Pohánka Balázs Csoma Viktor
RKFB0131 DMTK Haraszti Sasok Student SE 2019/01/27 19:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Student SE 9 0.94 17 8 1 617 483
2 MAFC Martos 9 0.89 16 7 2 693 579
3 Budafok/B 9 0.83 15 6 3 675 638
4 DMTK Haraszti Sasok 8 0.81 13 5 3 599 538
5 NKE SE 8 0.81 13 5 3 560 505
6 Toldy Vízivárosi Hódok 7 0.79 11 4 3 454 434
7 BLF KK/A 7 0.79 11 4 3 560 552
8 Józsefvárosi KC 8 0.75 12 4 4 601 539
9 Öreg Kaszások 9 0.72 13 4 5 508 606
10 Hidegkúti KK 8 0.56 9 1 7 453 602
11 Budai Space Jam 8 0.56 9 1 7 504 573
12 Budafok/A 8 0.50 8 0 8 519 694

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Kristóf (Budai Space Jam) 140 8
2. Garai Gergő (NKE SE) 133 8
3. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 132 7
4. Jász Gábor (Budai Space Jam) 123 7
5. Vadász Ákos Barna (Öreg Kaszások) 113 9
6. Kelemen Kristóf (DMTK Haraszti Sasok) 112 6
7. Reszeli Soós Gábor (Józsefvárosi KC) 108 8
8. Várkonyi Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 104 7
9. Debreceni Gergő (DMTK Haraszti Sasok) 99 7
10. Takács Péter (Budafok/B) 97 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Garai Gergő (NKE SE) 22 8
2. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 16 7
3. Bubcsó Kristóf (NKE SE) 15 7
4. Glavatity Dénes (Budafok/A) 14 7
5. Törőcsik Marcell (DMTK Haraszti Sasok) 14 8
6. Simon Kristóf (Budai Space Jam) 12 8
7. Szenteleki László (Budafok/B) 12 8
8. Lőrinczy Mátyás (Öreg Kaszások) 12 8
9. Jánosi Soma (NKE SE) 12 8
10. Mindler István (MAFC Martos) 11 6
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 18.86 7
2. Kelemen Kristóf (DMTK Haraszti Sasok) 18.67 6
3. Jász Gábor (Budai Space Jam) 17.57 7
4. Simon Kristóf (Budai Space Jam) 17.5 8
5. Garai Gergő (NKE SE) 16.63 8
6. Dudás Soma (Józsefvárosi KC) 16 4
7. Szilágyi Gábor (Student SE) 15.83 6
8. Gáspár Zoltán (Józsefvárosi KC) 15.5 4
9. Mindler István (MAFC Martos) 15.17 6
10. Várkonyi Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 14.86 7
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Garai Gergő (NKE SE) 2.75 8
2. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.29 7
3. Bubcsó Kristóf (NKE SE) 2.14 7
4. Ghyczy Dénes (Öreg Kaszások) 2 5
5. Glavatity Dénes (Budafok/A) 2 7
6. Mindler István (MAFC Martos) 1.83 6
7. Törőcsik Marcell (DMTK Haraszti Sasok) 1.75 8
8. Kelemen Kristóf (DMTK Haraszti Sasok) 1.5 6
9. Simon Kristóf (Budai Space Jam) 1.5 8
10. Bartus Gergely (MAFC Martos) 1.5 6
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Jász Gábor (Budai Space Jam) 7.43 7
2. Várkonyi Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 6.14 7
3. Csernák Ádám (MAFC Martos) 5.75 4
4. Kelemen Kristóf (DMTK Haraszti Sasok) 5.5 6
5. Vadász Ákos Barna (Öreg Kaszások) 5.44 9
6. Takács Péter (Budafok/B) 5.13 8
7. Kónyi Benjamin (BLF KK/A) 5 7
8. Ribánszky Miklós József (NKE SE) 5 5
9. Lovas Dávid (Budai Space Jam) 4.88 8
10. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 4.86 7
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szentpáli-Gavallér Csaba (BLF KK/A) 3.71 7
2. Gáspár Zoltán (Józsefvárosi KC) 3.25 4
3. Szabadi Szilveszter (NKE SE) 3.25 8
4. Major Ádám (Budafok/A) 3.17 6
5. Szijj Norbert (Budafok/B) 3.13 8
6. Kovács Máté (Toldy Vízivárosi Hódok) 3 7
7. Bognár Dániel (Student SE) 3 8
8. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 3 7
9. Pintér Ákos (Józsefvárosi KC) 2.88 8
10. Radnai Rudolf (Budai Space Jam) 2.75 4
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Debreceni Gergő (DMTK Haraszti Sasok) 4.71 7
2. Simon Kristóf (Budai Space Jam) 4 8
3. Dudás Soma (Józsefvárosi KC) 4 4
4. Reszeli Soós Gábor (Józsefvárosi KC) 3.75 8
5. Szilágyi Gábor (Student SE) 3.67 6
6. Maric Petar (Józsefvárosi KC) 3.43 7
7. Gáspár Zoltán (Józsefvárosi KC) 3.25 4
8. Kelemen Kristóf (DMTK Haraszti Sasok) 3.17 6
9. Garai Gergő (NKE SE) 2.63 8
10. Várkonyi Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.57 7
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Bence (Hidegkúti KK) 100% (8/8) 8
2. Balogh Márton (Budafok/B) 90.91% (10/11) 8
3. Kozma Gábor (Budafok/A) 83.33% (10/12) 6
4. Révész Marcell (BLF KK/A) 82.35% (14/17) 7
5. Gáspár Zoltán (Józsefvárosi KC) 81.25% (13/16) 4
6. Dudás Soma (Józsefvárosi KC) 80% (16/20) 4
7. Szilágyi Gábor (Student SE) 78.57% (22/28) 6
8. Hensch Norbert (MAFC Martos) 78.57% (11/14) 6
9. Bartus Gergely (MAFC Martos) 78.57% (11/14) 6
10. Szűcs Imre (MAFC Martos) 76.92% (10/13) 4
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu