/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

hun_bud_rkfb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0013 MAFC Martos PSK Csepel 2021/10/11 20:45 68-53
(-, -, -, -)
Őrmezei Általános Iskola dr. Németh Patrik Sancilio Alexis
RKFB0012 Kőbánya Oldboys TFSE U20 2021/10/14 19:15 90-87
(-, -, -, -)
Zrínyi Miklós Gimnázium Goda László Sancilio Alexis
RKFB0026 Budafok Ludovika SE 2021/10/15 18:30 74-60
(-, -, -, -)
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium Hartai Tamás Sancilio Alexis
RKFB0025 Budafok U20 QPAC 2021/10/16 14:00 78-75
(-, -, -, -)
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium Hervay Tibor Ntasis Lazaros
RKFB0021 TFSE U20 Dunaharaszti MTK 2021/10/16 18:00 79-45
(-, -, -, -)
TF E-terem Pohánka Balázs Matics Sándor
RKFB0024 Toldy Vízivárosi Hó. MAFC Martos 2021/10/21 20:15 51-105
(-, -, -, -)
Toldy Ferenc Gimnázium Gaál István Tamás Rózsavölgyi Alexandra
RKFB0011 Dunaharaszti MTK Budavári Sport Egyes. 2021/10/24 15:00 62-61
(15-14,11-13,19-16,17-18)
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Magyar Zoltán Sancilio Alexis

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

hun_bud_rkfb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0032 TFSE U20 Kiss Lenke KA 2021/10/30 18:00 TF E-terem Goda László Gruber Nikolett Lilla
RKFB0031 Dunaharaszti MTK PSK Csepel 2021/10/31 15:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Ntasis Lazaros Szentpáli-Gavallér Csaba
RKFB0033 Budavári Sport Egyes. Toldy Vízivárosi Hó. 2021/10/31 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola Sancilio Alexis Tahin András
RKFB0034 Kőbánya Oldboys Budafok U20 2021/11/04 19:15 Zrínyi Miklós Gimnázium Dr. Oláh Márk Nepp László Oszkár
RKFB0042 Toldy Vízivárosi Hó. PSK Csepel 2021/11/04 20:15 Toldy Ferenc Gimnázium Goda László Németh Fanni
RKFB0046 SZPA-HSE Legends MAFC Martos 2021/11/05 18:00 HIT Park Labdacsarnok
RKFB0047 QPAC Ludovika SE 2021/11/08 19:20 Szent Benedek Gimnázium

Tabellák

Bajnokság -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 MAFC Martos 2 1.00 4 2 0 173 104
2 Budafok U20 2 1.00 4 2 0 174 155
3 Budafok 1 1.00 2 1 0 74 60
4 Kőbánya Oldboys 1 1.00 2 1 0 90 87
5 TFSE U20 2 0.75 3 1 1 166 135
6 Dunaharaszti MTK 2 0.75 3 1 1 107 140
7 Budavári Sport Egyesület 1 0.50 1 0 1 61 62
8 QPAC 1 0.50 1 0 1 75 78
9 Ludovika SE 1 0.50 1 0 1 60 74
10 PSK Csepel 1 0.50 1 0 1 53 68
11 SZPA-HSE Legends 1 0.50 1 0 1 80 96
12 Toldy Vízivárosi Hódok 1 0.50 1 0 1 51 105
13 Józsefvárosi KC 0 0.00 0 0 0 0 0
14 Kiss Lenke KA 0 0.00 0 0 0 0 0

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Márkus Dániel (Dunaharaszti MTK) 22 1
2. Berényi Balázs Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 14 1
3. Szőke Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 14 1
4. Marton Ferenc László (Budavári Sport Egyesület) 12 1
5. Törőcsik Marcell Zénó (Dunaharaszti MTK) 11 1
6. Pázmándi Marcell (Dunaharaszti MTK) 8 1
7. Kosinsky Gordon Erik (Budavári Sport Egyesület) 7 1
8. Dr. Lőrinczy Mátyás (Budavári Sport Egyesület) 7 1
9. Piller Bálint Nándor (Dunaharaszti MTK) 5 1
10. Kőber Balázs Máté (Dunaharaszti MTK) 5 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Márkus Dániel (Dunaharaszti MTK) 3 1
2. Törőcsik Marcell Zénó (Dunaharaszti MTK) 2 1
3. Pázmándi Marcell (Dunaharaszti MTK) 2 1
4. Szőke Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 1 1
5. Marton Ferenc László (Budavári Sport Egyesület) 1 1
6. Dr. Lőrinczy Mátyás (Budavári Sport Egyesület) 1 1
7. Piller Bálint Nándor (Dunaharaszti MTK) 1 1
8. Berényi Balázs Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 0 1
9. Kosinsky Gordon Erik (Budavári Sport Egyesület) 0 1
10. Kőber Balázs Máté (Dunaharaszti MTK) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Márkus Dániel (Dunaharaszti MTK) 22 1
2. Szőke Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 14 1
3. Berényi Balázs Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 14 1
4. Marton Ferenc László (Budavári Sport Egyesület) 12 1
5. Törőcsik Marcell Zénó (Dunaharaszti MTK) 11 1
6. Pázmándi Marcell (Dunaharaszti MTK) 8 1
7. Dr. Lőrinczy Mátyás (Budavári Sport Egyesület) 7 1
8. Kosinsky Gordon Erik (Budavári Sport Egyesület) 7 1
9. Kőber Balázs Máté (Dunaharaszti MTK) 5 1
10. Varga Tamás (Budavári Sport Egyesület) 5 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Márkus Dániel (Dunaharaszti MTK) 3 1
2. Törőcsik Marcell Zénó (Dunaharaszti MTK) 2 1
3. Pázmándi Marcell (Dunaharaszti MTK) 2 1
4. Szőke Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 1 1
5. Marton Ferenc László (Budavári Sport Egyesület) 1 1
6. Dr. Lőrinczy Mátyás (Budavári Sport Egyesület) 1 1
7. Piller Bálint Nándor (Dunaharaszti MTK) 1 1
8. Berényi Balázs Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 0 1
9. Kosinsky Gordon Erik (Budavári Sport Egyesület) 0 1
10. Kőber Balázs Máté (Dunaharaszti MTK) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Berényi Balázs Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 6 1
2. Márkus Dániel (Dunaharaszti MTK) 5 1
3. Szőke Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 3 1
4. Marton Ferenc László (Budavári Sport Egyesület) 3 1
5. Dr. Lőrinczy Mátyás (Budavári Sport Egyesület) 2 1
6. Kőber Balázs Máté (Dunaharaszti MTK) 2 1
7. Varga Tamás (Budavári Sport Egyesület) 2 1
8. Bálint Zoltán (Dunaharaszti MTK) 2 1
9. Törőcsik Marcell Zénó (Dunaharaszti MTK) 1 1
10. Pázmándi Marcell (Dunaharaszti MTK) 1 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kőber Balázs Máté (Dunaharaszti MTK) 5 1
2. Bálint Zoltán (Dunaharaszti MTK) 5 1
3. Varga Máté (Dunaharaszti MTK) 5 1
4. Marton Ferenc László (Budavári Sport Egyesület) 4 1
5. Varga Tamás (Budavári Sport Egyesület) 4 1
6. Piller Bálint Nándor (Dunaharaszti MTK) 4 1
7. Szőke Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 3 1
8. Berényi Balázs Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 3 1
9. Pázmándi Marcell (Dunaharaszti MTK) 2 1
10. Dr. Lőrinczy Mátyás (Budavári Sport Egyesület) 2 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szőke Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 5 1
2. Kosinsky Gordon Erik (Budavári Sport Egyesület) 5 1
3. Márkus Dániel (Dunaharaszti MTK) 3 1
4. Marton Ferenc László (Budavári Sport Egyesület) 3 1
5. Törőcsik Marcell Zénó (Dunaharaszti MTK) 3 1
6. Berényi Balázs Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 2 1
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Marton Ferenc László (Budavári Sport Egyesület) 100% (3/3) 1
2. Kosinsky Gordon Erik (Budavári Sport Egyesület) 83.33% (5/6) 1
3. Törőcsik Marcell Zénó (Dunaharaszti MTK) 60% (3/5) 1
4. Szőke Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 50% (5/10) 1
5. Márkus Dániel (Dunaharaszti MTK) 50% (3/6) 1
6. Lakatos Csaba Balázs (Dunaharaszti MTK) 50% (1/2) 1
7. Kőber Balázs Máté (Dunaharaszti MTK) 50% (1/2) 1
8. Berényi Balázs Ferenc (Budavári Sport Egyesület) 33.33% (2/6) 1
9. Varga Tamás (Budavári Sport Egyesület) 25% (1/4) 1
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu