Műsor - Eredmények

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fd 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFD0263 Budai TriplaDupla Budai Mind1 2018/05/11 18:45 52-29
(12-4,5-6,11-11,24-8)
IX. kerületi Sportcsarnok Szőke Gábor Koncsag Csaba
BUFD0266 Budai Old Boys Keresztúri SE 2018/05/11 20:30 68-100
(13-22,18-30,13-23,24-25)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Nepp László Magyar Zoltán
BUFD0264 Újpest-MT U20 Nagytétényi Kohász 2018/05/11 20:40 81-40
(24-6,17-8,20-13,20-13)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Nepp László Magyar Zoltán
BUFD0261 Treff 07 SE E5vös NGRK 2018/05/13 13:30 17-96
(6-30,2-29,2-21,7-16)
Lázár Ervin Általános Iskola Réger Zsolt Schäffer Béla
BUFD0063 Budai Old Boys Honvéd Zrínyi SE/B 2018/05/18 19:10 54-65
(-, -, -, -)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Matics Sándor Bujtor Péter
BUFD0252 Budai Mind1 Treff 07 SE 2018/05/18 20:40 86-38
(-, -, -, -)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Matics Sándor Bujtor Péter
BUFD0267 KOKEC U23 SZPA-HSE 2018/05/19 17:00 64-92
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep Rózsavölgyi Alexandra Szokolainé Váradi Csilla

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fd 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFD0167 ASE nemecsek Nagytétényi Kohász 2018/05/25 18:30 ÁSE Terem Nagy István László Zsolt

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Újpest-MT U20 24 1.00 48 24 0 2337 1431
2 E5vös NGRK 24 0.92 44 20 4 1823 1198
3 SZPA-HSE 24 0.90 43 19 5 1923 1510
4 Semi Pro 24 0.88 42 18 6 1647 1249
5 ASE nemecsek 23 0.80 37 14 9 1456 1456
6 Budai TriplaDupla 24 0.75 36 12 12 1278 1312
7 Keresztúri SE 24 0.73 35 11 13 1865 1784
8 KOKEC U23 24 0.71 34 10 14 1527 1550
9 Nagytétényi Kohász 23 0.70 32 9 14 1320 1404
10 Honvéd Zrínyi SE/B 24 0.69 33 9 15 1364 1557
11 Budai Mind1 24 0.63 30 6 18 1294 1641
12 Budai Old Boys 24 0.54 26 2 22 1252 2077
13 Treff 07 SE 24 0.52 25 1 23 1038 1955

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 637 21
2. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 594 23
3. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 564 23
4. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 442 23
5. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 434 20
6. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 420 24
7. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 375 23
8. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 373 21
9. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 370 24
10. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 366 23
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 124 24
2. BORI István (Budai Old Boys) 65 20
3. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 64 23
4. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 48 23
5. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 46 22
6. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 43 15
7. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 37 23
8. KOZMA Dániel (KOKEC U23) 32 10
9. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 32 21
10. RADICS Ádám (KOKEC U23) 31 14
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 30.33 21
2. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 25.83 23
3. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 24.52 23
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 21.7 20
5. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 19.22 23
6. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 17.76 21
7. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 17.5 24
8. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 16.3 23
9. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 15.91 23
10. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 15.42 24
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 5.17 24
2. BORI István (Budai Old Boys) 3.25 20
3. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.78 23
4. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 2.09 22
5. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 2.09 23
6. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.61 23
7. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.52 21
8. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 1.45 20
9. VERES Ádám (Treff 07 SE) 1.33 18
10. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 1.33 21
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 13.33 21
2. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 11.09 23
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 10.48 23
4. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 7.09 23
5. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 7 20
6. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 6.86 21
7. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 5.5 24
8. VERES Ádám (Treff 07 SE) 4.94 18
9. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 4.91 21
10. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 4.73 22
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 3.11 18
2. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 3.05 22
3. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 2.76 21
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 2.6 20
5. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 2.55 22
6. VERES Ádám (Treff 07 SE) 2.5 18
7. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.41 22
8. BECZ Attila (Budai Mind1) 2.33 21
9. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 2.3 23
10. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 2.28 18
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 18 meccs, min. 36 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 3.5 22
2. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3.47 19
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 3.44 23
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 3.35 20
5. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 2.67 21
6. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2.45 20
7. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 2.43 21
8. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 2.33 18
9. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2.32 22
10. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 2.29 24
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 18 meccs, min. 36 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 74.53% (79/106) 23
2. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 71.43% (55/77) 24
3. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 69.57% (48/69) 23
4. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 69.09% (38/55) 23
5. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 69.09% (38/55) 23
6. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 65.88% (56/85) 21
7. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 63.21% (67/106) 20
8. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 61.36% (27/44) 22
9. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 57.39% (66/115) 19
10. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 57.38% (35/61) 23
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu