Műsor - Eredmények

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fd 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFD0116 KOKEC U23 Újpest-MT U20 2018/01/05 20:40 49-116
(8-28,16-37,10-32,15-19)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Nagy Viktor Gruber Nikolett
BUFD0115 SZPA-HSE Budai TriplaDupla 2018/01/07 16:00 69-60
(10-20,21-11,26-16,12-13)
HIT Park Labdacsarnok Bárány Levente Koncsag Csaba
BUFD0112 Nagytétényi Kohász Semi Pro 2018/01/07 19:15 42-49
(15-19,14-13,5-12,8-5)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nagy I. László Mocsai László
BUFD0125 Budai Old Boys Újpest-MT U20 2018/01/10 19:15 69-134
(7-28,24-22,19-29,19-55)
Mechatronikai Szakközépiskola Bózsó Gábor Bárány Levente
BUFD0124 Budai TriplaDupla ASE nemecsek 2018/01/12 18:45 55-60
(12-6,7-12,20-9,16-33)
IX. kerületi Sportcsarnok László Zsolt Bujtor Péter
BUFD0127 Keresztúri SE KOKEC U23 2018/01/12 19:20 87-91
(18-24,21-12,23-29,25-26)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Magyar Zoltán Jankovics Viktor
BUFD0122 Treff 07 SE Budai Mind1 2018/01/14 10:30 38-72
(12-14,13-17,4-21,9-20)
Lázár Ervin Általános Iskola Schäffer Béla Gruber Nikolett

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fd 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFD0131 E5vös NGRK Treff 07 SE 2018/01/21 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Schäffer Béla
BUFD0137 SZPA-HSE KOKEC U23 2018/01/21 16:00 HIT Park Labdacsarnok Major Ádám Vizsgázó
BUFD0134 Nagytétényi Kohász Újpest-MT U20 2018/01/21 19:15 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Mocsai László Bános Csaba
BUFD0142 Budai TriplaDupla Treff 07 SE 2018/01/26 18:45 IX. kerületi Sportcsarnok
BUFD0147 Budai Old Boys SZPA-HSE 2018/01/26 19:10 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
BUFD0145 Keresztúri SE Nagytétényi Kohász 2018/01/26 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
BUFD0143 Újpest-MT U20 Semi Pro 2018/01/26 20:40 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Újpest-MT U20 11 1.00 22 11 0 1087 643
2 E5vös NGRK 10 0.95 19 9 1 796 521
3 Semi Pro 11 0.91 20 9 2 811 558
4 SZPA-HSE 9 0.83 15 6 3 679 564
5 ASE nemecsek 9 0.78 14 5 4 587 617
6 Nagytétényi Kohász 11 0.77 17 6 5 629 598
7 Honvéd Zrínyi SE/B 8 0.75 12 4 4 451 506
8 Budai TriplaDupla 10 0.70 14 4 6 457 546
9 KOKEC U23 11 0.68 15 4 7 629 670
10 Keresztúri SE 11 0.68 15 4 7 789 821
11 Budai Mind1 11 0.64 14 3 8 589 714
12 Budai Old Boys 9 0.50 9 0 9 448 805
13 Treff 07 SE 9 0.50 9 0 9 372 761

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 259 10
2. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 248 9
3. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 214 11
4. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 211 10
5. RADICS Ádám (KOKEC U23) 187 8
6. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 174 9
7. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 170 11
8. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 165 11
9. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 161 9
10. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 158 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 45 11
2. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 30 9
3. BORI István (Budai Old Boys) 29 8
4. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 26 9
5. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 20 8
6. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 18 11
7. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 16 11
8. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 15 11
9. RADICS Ádám (KOKEC U23) 14 8
10. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 14 9
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 27.56 9
2. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 25.9 10
3. RADICS Ádám (KOKEC U23) 23.38 8
4. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 21.1 10
5. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 19.46 11
6. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 19.33 9
7. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 19 8
8. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 17.89 9
9. VERES Ádám (Treff 07 SE) 16.38 8
10. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 16.22 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 4.09 11
2. BORI István (Budai Old Boys) 3.63 8
3. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 3.33 9
4. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.89 9
5. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.5 8
6. RADICS Ádám (KOKEC U23) 1.75 8
7. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 1.64 11
8. VERES Ádám (Treff 07 SE) 1.63 8
9. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 1.56 9
10. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 1.46 11
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 12.56 9
2. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 11.7 10
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 8.7 10
4. RADICS Ádám (KOKEC U23) 7.5 8
5. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 7.36 11
6. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 6.7 10
7. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.63 8
8. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 6 9
9. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 5.33 9
10. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 5.22 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 3.44 9
2. ENGLENDER Richárd (Újpest-MT U20) 3 5
3. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 2.88 8
4. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2.67 9
5. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 2.6 10
6. BECZ Attila (Budai Mind1) 2.6 10
7. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 2.5 8
8. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 2.46 11
9. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 2.44 9
10. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.44 9
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 5 meccs, min. 10 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 3.82 11
2. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 3.75 8
3. RADICS Ádám (KOKEC U23) 3.13 8
4. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 2.89 9
5. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.89 9
6. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 2.55 11
7. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2.5 10
8. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 2.5 10
9. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 2.46 11
10. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 2.46 11
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 5 meccs, min. 10 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. BODAI Levente (KOKEC U23) 81.82% (9/11) 9
2. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 78.13% (25/32) 10
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 75.76% (25/33) 10
4. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 75% (9/12) 7
5. GÁL Tibor (Semi Pro) 72.73% (8/11) 7
6. VERES Ádám (Treff 07 SE) 71.43% (10/14) 8
7. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 71.05% (27/38) 11
8. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 70% (28/40) 11
9. MÜLLER András (Budai TriplaDupla) 70% (7/10) 7
10. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 70% (7/10) 11
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu