Műsor - Eredmények

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fd 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0046 Treff 07 SE Nagytétényi KE 2018/11/04 09:00 27-61
(6-11,6-17,9-12,6-21)
Lázár Ervin Általános Iskola Réger Zsolt Péter Schäffer Béla Róbert
FD0042 SZPA-HSE Talents Superheroes 2018/11/04 15:00 46-61
(14-18,13-6,11-22,8-15)
HIT Park Labdacsarnok Bagi Bálint Bárány Levente
FD0056 Keresztúri SE Ziccer KS 2018/11/09 19:20 84-49
(16-15,22-14,23-10,23-10)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Lövei László Szőts Dávid István
FD0051 Budai Old Boys SZPA-HSE Talents 2018/11/09 20:10 68-55
(16-17,12-15,25-7,15-16)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Nagy István László Zsolt
FD0053 Superheroes Budai Mind1 2018/11/11 13:30 45-58
(8-22,8-9,18-14,11-13)
Lázár Ervin Általános Iskola Jankovics Viktor Zsolt Réger Zsolt Péter
FD0052 2.NFB SE X-Debrecen 2018/11/11 15:00 42-51
(16-15,6-13,10-11,10-12)
Lázár Ervin Általános Iskola Réger Zsolt Péter Horváth Péter
FD0057 Nagytétényi KE Honvéd Zrínyi SE/B 2018/11/11 19:15 75-40
(27-13,15-12,15-8,18-7)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nagy László Koncsag Csaba

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fd 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0067 Keresztúri SE Nagytétényi KE 2018/11/16 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Szőts Dávid István Szabó István
FD0062 Budai Mind1 SZPA-HSE Talents 2018/11/16 20:20 Újbudai Petőfi Sándor Iskola Matics Sándor Bujtor Péter
FD0043 Szentendrei KSE U23 X-Debrecen 2018/11/17 16:00 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Tarnai Gyula Csaba Matics Sándor
FD0064 Treff 07 SE Superheroes 2018/11/18 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola Schäffer Béla Róbert Horváth Péter
FD0061 X-Debrecen Budai Old Boys 2018/11/18 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola Lövei László Nagy István
FD0065 Ziccer KS Szentendrei KSE U23 2018/11/22 19:20 Jókai Mór Általános Iskola László Zsolt Győri Ferenc
FD-0077 Keresztúri SE Kölcsey Hősei 2018/11/23 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Nagytétényi KE 5 1.00 10 5 0 330 222
2 X-Debrecen 4 1.00 8 4 0 255 166
3 Budai Old Boys 3 1.00 6 3 0 233 152
4 Keresztúri SE 4 0.88 7 3 1 233 182
5 Ziccer KS 3 0.83 5 2 1 193 178
6 Budai Mind1 4 0.75 6 2 2 190 186
7 2.NFB SE 3 0.67 4 1 2 151 166
8 Superheroes 4 0.63 5 1 3 182 228
9 Honvéd Zrínyi SE/B 2 0.50 2 0 2 78 131
10 Szentendrei KSE U23 3 0.50 3 0 3 109 166
11 Treff 07 SE 2 0.50 2 0 2 50 127
12 SZPA-HSE Talents 4 0.50 4 0 4 199 279

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 122 5
2. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 101 3
3. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 87 4
4. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 85 3
5. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 61 5
6. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 58 5
7. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 52 4
8. Acsai Béla (2.NFB SE) 46 3
9. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 44 3
10. Polgári Bence (Keresztúri SE) 44 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 14 4
2. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 12 3
3. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 8 5
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 7 5
5. Bori István (Budai Old Boys) 6 3
6. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 6 5
7. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 5 3
8. Babik Barnabás (Ziccer KS) 5 2
9. Szilas Gábor (Budai Mind1) 5 3
10. Acsai Béla (2.NFB SE) 4 3
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 33.67 3
2. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 28.33 3
3. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 24.4 5
4. Horváth Ádám Bence (Ziccer KS) 24 1
5. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 21.75 4
6. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 16.5 2
7. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 16 1
8. Acsai Béla (2.NFB SE) 15.33 3
9. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 14.67 3
10. Polgári Bence (Keresztúri SE) 14.67 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 4 3
2. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 3.5 4
3. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 3 1
4. Babik Barnabás (Ziccer KS) 2.5 2
5. Bori István (Budai Old Boys) 2 3
6. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 1.67 3
7. Szilas Gábor (Budai Mind1) 1.67 3
8. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 1.6 5
9. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.5 2
10. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 1.5 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 12.67 3
2. Horváth Ádám Bence (Ziccer KS) 11 1
3. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 8 3
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 7.6 5
5. Kovács Miklós (Budai Mind1) 6.67 3
6. Sipos Nándor (2.NFB SE) 6.5 2
7. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 2
8. Polgári Bence (Keresztúri SE) 6 3
9. Papp Mátyás (X-Debrecen) 6 3
10. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 5.67 3
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 4.5 2
2. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 4.25 4
3. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 4 1
4. Kovács András (Treff 07 SE) 4 1
5. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 1
6. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 3.67 3
7. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 3.5 2
8. Veres Ádám (Treff 07 SE) 3.5 2
9. Turán Krisztián (Budai Mind1) 3 2
10. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 3 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Juhász István (Budai Mind1) 5.5 2
2. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 5 5
3. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 4.8 5
4. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 4.67 3
5. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 4 3
6. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 3.33 3
7. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 2
8. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 3 4
9. Hodossi Márk (X-Debrecen) 3 4
10. Sveda Tamás (X-Debrecen) 3 1
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 100% (4/4) 2
2. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 100% (4/4) 3
3. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 100% (2/2) 3
4. Bata Boldizsár (Superheroes) 100% (2/2) 3
5. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 100% (2/2) 3
6. Tatai Ádám (Budai Mind1) 100% (2/2) 3
7. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 100% (2/2) 2
8. Sipos Nándor (2.NFB SE) 100% (2/2) 2
9. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 83.33% (25/30) 5
10. Sveda Tamás (X-Debrecen) 75% (3/4) 1
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu