Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 Malév SC  
 Zuglói Sasok  
2017/02/23 20:00
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz SC és  
 Kandó FSC  
2017/02/23 18:45
Amatőr Női NB I. Ny
 BKG DSE  
 PINKK SE  
2017/02/23 20:00
Fiú egyetemi, Kelet
 DMSE  
 NyFSE  
2017/02/23 20:15
Fiú junior - Felsőház
 Szombathelyi S.  
 Nyírsuli Kosár.  
2017/02/23 20:00
Fiú junior Reg.
 Nagyk?rösi Sól.  
 Békési SzSK  
2017/02/23 17:15
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Nyírsuli Kosár.  
2017/02/23 18:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 Százhalombatta.  
2017/02/23 19:00
Fiú junior Reg.
 Gyulai SI  
 Békéscsabai KK.  
2017/02/23 19:50
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Kaposvári KK  
 Soproni Sporti.  
2017/02/23 18:30
HÍREK - Hírek - Válogatott
U18 Fiú válogatott (1996) - 2014/2015
  2014. Május 20.
Csapatvezetés:

Vezetőedző: Horváth Imre
Edző: Váradiné Szarka Ildikó
Gyúró: Radovics Richárd
Technikai vezető: Zentai Levente

Válogatott keret:

2014. május 26. Összetartás, erőnléti felmérés (Budapest)
2014. június 16-21. Edzőtábor (Marcali)
2014. június 23-28. Edzőtábor (Marcali)
2014. június 27-28. Felkészülési mérkőzések a szlovén válogatott ellen        
2014. június 30-július 5. Edzőtábor+2 felkészülési mérkőzés        
2014.  július 7-12. Edzőtábor (Marcali)
2014. július 11-12. Felkészülési mérkőzés a szlovák válogatott ellen         
2014. július 14-18. Edzőtábor (Marcali
2014. július 17-18. Felkészülési mérkőzések a szlovén válogatott ellen        
2014. július 20-22. Edzőtábor (Budapest)
2014. július 24-augusztus 4. Európa-bajnokság B dívizió [Szófia (Bulgária)]

Héraklész programban résztvevő válogatott keret tagjai:

Antóni Csanád Zoltán - 1996.04.23. - Atomerőmű SE
Andrássy Géza - 1996.11.16. - DEAC
Hódi Patrik - 1996.04.26. - Falco KC Szombathely
Filipovity Márkó - 1996.07.30. - Kaposvári KK
Mike János - 1996.02.28. - Naturex SZTE Szedeák
Vágvölgyi Ákos - 1996.07.28. - Naturex SZTE Szedeák
Skorcov Gergő - 1996.01.30. - Nyírsuli
Mészáros Bence - 1996.02.24. - Óbudai Kaszások SE
Mészáros Csaba - 1996.02.24. - Óbudai Kaszások SE
Pongó Marcell - 1997.03.03. - Rátgéber Akadémia Pécs
Golomán György - 1996.04.02. - Sagemount High School
Rátvay Tamás - 1996.02.12. - Soproni KC
Kovács Bence - 1996.10.26. - Szombathelyi Kosárlabda Akadémia
Szabó Domonkos - 1996.04.20. - Szombathelyi Kosárlabda Akadémia
Zrínyi Viktor - 1997.04.04. - Szombathelyi Kosárlabda Akadémia
Bagó Martin - 1996.09.17. - Szombathelyi Sportközpont és SI
Popgyákunik Balázs - 1996.07.10. - Szombathelyi Sportközpont és SI
Krivacevic Marko - 1996.11.07. - Vasas Akadémia
Nagy Levente - 1996.04.17. - Vasas Akadémia
Kiss Raul Attila - 1996.09.27. - Zalakerámia ZTE KK


Vissza a főoldalra!


  2014. Május 20.





2014 Május

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
1
2 hír
2
3
4
1 hír
5
1 hír
6
8 hír
7
3 hír
8
9
1 hír
10
2 hír
11
1 hír
12
2 hír
13
14
3 hír
15
3 hír
16
17
2 hír
18
1 hír
19
3 hír
20
2 hír
21
1 hír
22
1 hír
23
2 hír
24
25
1 hír
26
2 hír
27
1 hír
28
2 hír
29
4 hír
30
2 hír
31
1 hír
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok