/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Elérhetőségek

Budapesti Kosárlabda Szövetség
1146, Budapest Istvánmezei út 1-3. IV/401/9

E-mail:
elnök, ügyvezető: mksz_bp@hunbasket.hu
versenybizottság: szlota.tibor@hunbasket.hu

Telefonszámok:
hivatalos időben:
Versenybizottság/Átigazolás: 460-6830

hivatalos időn kívűl:
BKSZ ügyvezető: 20-470-4499
Versenybizottság vezető: 20-929-4959

Facebook oldal: 
https://www.facebook.com/budbasket/

Hivatalos ügyfélfogadási idő:
Hétfő -péntek: 10.00-14.00

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Heti Műsor, 2020/01/27 - 2020/02/10

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0133 Student SE SZPA-HSE U23 2020/01/28 18:50 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Gaál István Tamás Gruber Nikolett Lilla
RKFB0135 Budafok Öreg Kaszások 2020/01/29 20:45 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Gaál István Tamás Jankovics Viktor Zsolt
RKFB0034 BLF KK Hidegkúti KK 2020/01/30 19:30 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Nagy Viktor Sancilio Alexis
RKFB0147 Toldy Vízivárosi Hódok NKE SE 2020/01/30 20:20 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium Jankovics Viktor Zsolt Csoma Viktor
RKFB0143 Kőbánya Oldboys Józsefvárosi KC 2020/01/30 20:45 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium Goda László László Zsolt Károly
RKFB0142 SZPA-HSE U23 BLF KK 2020/02/01 15:00 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok
RKFB0145 Budai Space Jam MAFC Martos 2020/02/02 16:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola
RKFB0144 Öreg Kaszások Student SE 2020/02/04 21:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
RKFB0146 Budafok Hidegkúti KK 2020/02/05 20:45 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
RKFB0161 Kőbánya Oldboys DMTK Haraszti Sasok 2020/02/06 20:45 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
RKFB0092 NKE SE MAFC Martos 2020/02/07 18:30 0 - 0 NKE kisterem
RKFB0076 SZPA-HSE U23 Józsefvárosi KC 2020/02/08 15:00 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok
RKFB0077 Kiss Lenke KA BLF KK 2020/02/08 16:00 0 - 0 Nyár utcai Általános Iskola

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0136 Centi-Eötvös Diósdi Sasok 2020/01/27 21:15 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Goda László Gaál Norbert
FA0132 Bp. Honvéd Monsters Saskacsák MF 2020/01/29 19:45 0 - 0 IX. kerületi Sportcsarnok Goda László Józsa András Junior
FA0144 Honvéd Zrínyi SE/A Ultimate Warriors 2020/01/30 19:10 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Józsa András Junior Szentpáli-Gavallér Csaba
FA0147 Közgáz Centi-Eötvös 2020/01/30 19:45 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium Major Ádám Tóth Kitti
FA0146 Budai XI. Öregfiúk Malév SC 2020/01/30 20:10 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK Bagi Bálint Matics Sándor
FA0145 Diósdi Sasok Budafok/A 2020/01/30 20:10 0 - 0 Eötvös József Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen Hervay Tibor
FA0011 Hajós Alfréd DSE Bp. Honvéd Monsters 2020/01/31 19:00 0 - 0 Budapest Baptista Középiskola Tornaterme
FA0143 VICE KS Saskacsák MF 2020/02/02 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FA0142 Szentendrei Kinizsi Sberbank Rockers Kerék 2020/02/03 20:00 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0141 Bp. Honvéd Monsters Hajós Alfréd DSE 2020/02/05 19:45 0 - 0 IX. kerületi Sportcsarnok
FA0082 Malév SC Közgáz 2020/02/05 20:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FA0051 Hajós Alfréd DSE Diósdi Sasok 2020/02/08 10:00 0 - 0 Hajós Alfréd Általános Iskola

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0135 Budai Vasököl HSE Budapest 2020/01/27 20:40 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Rózsavölgyi Alexandra Szőke Attila
FB0036 Piarista Öregfiúk Törekvés SE 2020/01/30 18:20 0 - 0 Piarista Gimnázium NAGY ISTVÁN Bujtor Péter
FB0142 SZPA-HSE Legends TFSE 2020/01/31 19:30 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok
FB0145 MVSE KSE Iparterv 2020/01/31 20:15 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
FB0143 Budafok/B Eldorádó KE 2020/02/01 12:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FB0144 HSE Budapest Piarista Öregfiúk 2020/02/02 11:30 0 - 0 NKE kisterem
FB0141 Cap City Crew 7 + SC 2020/02/02 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0146 BEAC Kobak Budai Vasököl 2020/02/02 16:30 0 - 0 BEAC Sporttelep
FB0147 Albatrosz Törekvés SE 2020/02/02 18:00 0 - 0 Törökugrató Általános Iskola
FB0042 MVSE KSE Budafok/B 2020/02/07 20:15 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
FB0026 Albatrosz Iparterv 2020/02/09 18:00 0 - 0 Törökugrató Általános Iskola
FB0043 BEAC Kobak SZPA-HSE Legends 2020/02/09 18:30 0 - 0 BEAC Sporttelep

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0122 Budai Old Boys Budai Mind1 2020/01/29 19:10 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Bagi Bálint Szentpáli-Gavallér Csaba
FD0135 Szentendrei KSE U20 Honvéd Zrínyi SE/B 2020/01/29 20:30 0 - 0 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Pohánka Balázs Bujtor Péter
FD0143 QPAC Nagytétényi KE 2020/01/31 20:20 0 - 0 Szent Benedek Gimnázium
FD0142 Gold Boys Budai Old Boys 2020/02/01 11:30 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0147 2.NFB SE Superheroes 2020/02/02 09:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0145 Eötvös Halak Treff 07 SE 2020/02/02 12:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0146 Kölcsey Hősei Szentendrei KSE U20 2020/02/02 19:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0144 Honvéd Zrínyi SE/B Budai Mind1 2020/02/06 19:10 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FD0094 Kölcsey Hősei Nagytétényi KE 2020/02/09 19:15 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola

Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SF0122 Külker SC BKGDSE Senior/B 2020/01/29 20:15 0 - 0 Tungsram Csarnok NAGY ISTVÁN Szabó István
SF0133 Unitef-Céh Bontó KK 2020/02/01 09:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola
SF0135 Chemol BEAC Öregfiúk 2020/02/02 10:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
SF0131 BKGDSE Senior/B Powear-TNT 2020/02/02 18:30 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium
SF0134 BKGDSE Senior/A Kisbojtár 2020/02/02 20:30 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium
SF0025 Unitef-Céh Kisbojtár 2020/02/08 09:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0011 Kék Rókák Törekvés SE/A 2020/01/27 19:30 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gaál István Tamás Mocsai László
NA0124 DMTK Haraszti Sasok MAFC BME 2020/01/27 20:45 0 - 0 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Józsa András Junior László Zsolt Károly
NA0062 BEAC BLSE/A BEAC Muff 2020/01/28 19:15 0 - 0 Szent László Gimnázium Minár László Balázs Csoma Viktor
NA0123 ELTE BEAC Kék Rókák 2020/01/30 18:30 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Hartai Tamás Szőke Gábor
NA0131 Törekvés SE/A BEAC Budafok 2020/01/31 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0132 BEAC Muff BEAC BLSE/A 2020/02/02 09:30 0 - 0 BEAC Sporttelep
NA0133 Kék Rókák DMTK Haraszti Sasok 2020/02/03 19:30 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0071 Törekvés SE/A BEAC Muff 2020/02/04 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0023 BEAC Budafok ELTE BEAC 2020/02/05 18:30 0 - 0 BEAC Sporttelep

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0137 Józsefvárosi KC BEAC Bics 2020/01/28 18:20 0 - 0 Ludovika Aréna Bátovszky Zsolt Magyar Zoltán
NB0143 BEAC/M Külker SC 2020/01/29 19:30 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Bátovszky Zsolt Nagy László
NB0084 BEAC BLSE/B Treff 07 SE 2020/01/29 19:40 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Sancilio Alexis Balogh Kristóf
NB0012 PSK-Csepel Reáltanoda 2020/01/31 19:15 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola
NB0141 REGI Waldorf Törekvés SE/B 2020/02/01 10:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
NB0144 Pénzügyőr SE BEAC BLSE/B 2020/02/01 10:00 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK
NB0142 Reáltanoda PSK-Csepel 2020/02/02 09:00 0 - 0 Eötvös József Gimnázium
NB0146 BEAC Bics BEAC Dzsoni Angyalai 2020/02/02 15:00 0 - 0 BEAC Sporttelep
NB0145 Treff 07 SE Kinizsi NKK 2020/02/05 19:40 0 - 0 Eötvös József Gimnázium
NB0121 Külker SC Törekvés SE/B 2020/02/08 10:30 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium
NB0123 REGI Waldorf Kinizsi NKK 2020/02/08 14:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium

Budapest, Fiú Junior B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0075 Keresztúri SE Malév Kobrák 2020/01/27 19:20 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium NAGY ISTVÁN Bujtor Péter
FJB0045 Malév SC Kiss Lenke KA 2020/01/28 19:30 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum NAGY ISTVÁN Bárány Levente
FJB0103 Budafok Malév SC 2020/01/30 19:15 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Győri Ferenc Tompa Gellért
FJB0104 Gold Boys Malév Kobrák 2020/02/01 13:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FJB0101 Budapest Basket Keresztúri SE 2020/02/02 12:20 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FJB0114 Újpest-MT/B Gold Boys 2020/02/08 10:00 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium
FJB0111 Budapest Basket Kiss Lenke KA 2020/02/09 12:20 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FJB0113 Malév Kobrák Budafok 2020/02/09 14:40 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FJB0094 Keresztúri SE Újpest-MT/B 2020/02/10 19:20 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium

Budapest, Fiú Kadett B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0095 Újpest-MT/C Budapesti Honvéd 2020/01/28 18:00 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK Bujtor Péter Tahin András
FKB0096 BKG Veresegyház Budafok 2020/01/29 17:45 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Szőke Gábor Matejovics Márk
FKB0105 Budafok MAFC/B 2020/02/01 09:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FKB0101 Óbudai KA/B Budapest Basket 2020/02/01 10:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
FKB0102 Gödi SE Kiss Lenke KA 2020/02/01 13:00 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
FKB0103 Budapesti Honvéd/C Malév Kobrák 2020/02/02 10:40 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok
FKB0106 Budapest Blazers Újpest-MT/C 2020/02/02 10:40 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FKB0104 Budapesti Honvéd MAFC 2020/02/02 12:20 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok
FKB0108 Zuglói Sasok Ziccer KS 2020/02/03 19:15 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola
FKB0057 Budafok Gödi SE 2020/02/05 17:45 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FKB0118 Ziccer KS BKG Veresegyház 2020/02/07 19:20 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola
FKB0094 MAFC/B Budapesti Honvéd/C 2020/02/08 09:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FKB0117 Újpest-MT/C Zuglói Sasok 2020/02/08 11:40 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium
FKB0113 Kiss Lenke KA Budapesti Honvéd 2020/02/08 12:00 0 - 0 Nyár utcai Általános Iskola
FKB0115 MAFC Budapest Blazers 2020/02/09 09:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FKB0112 Óbudai KA/B Budapesti Honvéd/C 2020/02/09 10:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
FKB0111 Budapest Basket Gödi SE 2020/02/09 10:40 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FKB0114 Malév Kobrák Budafok 2020/02/09 13:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum

Budapest, Fiú Serdülő B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB1073 Óbudai KA/B MAFC/C 2020/01/31 15:15 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
FSB2042 Gödi SE SZEDEÁK 2020/02/01 09:15 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
FSB2041 MAFC/B Kiss Lenke KA/B 2020/02/01 10:30 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FSB1081 Szolnoki KA Budafok 2020/02/01 10:30 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FSB2092 SZEDEÁK Gödi SE 2020/02/01 11:00 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
FSB1103 Zsíros Akadémia Kőbánya/2008 Szolnoki KA 2020/02/01 14:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
FSB2081 SZEDEÁK Kiss Lenke KA/B 2020/02/01 14:00 0 - 0 Nyár utcai Általános Iskola
FSB1082 Óbudai KA/B Zsíros Akadémia Kőbánya/2008 2020/02/02 11:40 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
FSB1083 MAFC/C Kiss Lenke KA/A 2020/02/02 15:40 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FSB1091 Budafok Óbudai KA/B 2020/02/08 09:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FSB2083 Gödi SE Zuglói Sasok 2020/02/08 09:30 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
FSB1093 Zsíros Akadémia Kőbánya/2008 Kiss Lenke KA/A 2020/02/09 09:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
FSB1023 MAFC/C Óbudai KA/B 2020/02/09 10:40 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FSB2093 Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 Zuglói Sasok 2020/02/09 10:40 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
FSB2051 Kiss Lenke KA/B Gödi SE 2020/02/09 12:00 0 - 0 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
FSB2091 Kiss Lenke KA/B MAFC/B 2020/02/10 18:30 0 - 0 Szűcs Sándor Ált. Iskola

Budapest, Fiú Serdülő C

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSC0071 Budapest Blazers Ziccer KS 2020/02/02 09:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FSC0073 Malév Zsiráfok Józsefvárosi KC 2020/02/02 13:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FSC0072 Zsíros Akadémia Kőbánya Újpest-MT/C 2020/02/08 09:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
FSC0051 Budapest Blazers Józsefvárosi KC 2020/02/09 12:20 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola

Budapest, Leány Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0053 Török Flóris - Törekvés SE Zsíros Akadémia Kőbánya 2020/01/31 19:00 0 - 0 Török Flóris Általános Iskola
NSA0061 MTK Budapest BEAC Újbuda KA 2020/02/01 10:30 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok
NSA0064 Zsíros Akadémia Kőbánya Vasas Akadémia 2020/02/01 10:40 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NSA0062 Óbudai Kaszások/B Kiss Lenke KA 2020/02/02 10:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
NSA0092 Csata Pacik Kiss Lenke KA 2020/02/02 14:30 0 - 0 Csata utcai Általános Iskola

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu