/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Elérhetőségek

Budapesti Kosárlabda Szövetség
1146, Budapest Istvánmezei út 1-3. IV/401/9

E-mail:
elnök, ügyvezető: mksz_bp@hunbasket.hu
versenybizottság: szlota.tibor@hunbasket.hu

Telefonszámok:
hivatalos időben:
Versenybizottság/Átigazolás: 460-6830

hivatalos időn kívűl:
BKSZ ügyvezető: 20-470-4499
Versenybizottság vezető: 20-929-4959

Facebook oldal: 
https://www.facebook.com/budbasket/

Hivatalos ügyfélfogadási idő:
Hétfő -péntek: 10.00-14.00

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Heti Műsor, 2020/09/28 - 2020/10/12

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0017 Toldy Vízivárosi Hódok Kőbánya Oldboys 2020/10/08 20:20 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium
RKFB0014 MAFC Martos WSK Bikák 2020/10/12 20:45 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0011 Piar Bp. Honvéd Monsters 2020/10/08 18:20 0 - 0 Piarista Gimnázium
FA0013 Saskacsák MF VICE KS 2020/10/08 20:30 0 - 0 Egressy Gábor Szakközépiskola
FA0015 Budafok/A Diósdi Sasok 2020/10/10 12:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FA0014 Ultimate Warriors Honvéd Zrínyi SE/A 2020/10/11 19:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FA0017 Centi-Eötvös Közgáz 2020/10/12 21:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0017 Törekvés SE Albatrosz 2020/10/08 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont
FB0014 SZPA-HSE Legends Gödi SE 2020/10/09 17:45 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok
FB0013 Eldorádó KE Budafok/B 2020/10/10 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0015 Iparterv MVSE KSE 2020/10/11 16:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0011 7 + SC Cap City Crew 2020/10/11 17:45 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0012 TFSE Senior Albatrosz 2020/10/11 18:30 0 - 0 TF E-terem
FB0016 Budai Vasököl BEAC Kobak 2020/10/12 20:40 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola

Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0011 Szinyei KC BLF KK 2020/10/09 20:45 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0013 Hobbi SK HSE 2020/10/11 10:45 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0014 ÁSE nemecsek Ziccer KS 2020/10/11 12:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0016 Párkány Street Álló Farkasok 2020/10/11 14:15 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0015 Budai TriplaDupla Terézvárosi BC 2020/10/11 18:50 0 - 0 Kertészeti Egyetem

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0015 Pénzügyőr SE Honvéd Zrínyi SE/B 2020/10/09 20:30 0 - 0 Tüske csarnok - 1. terem
FD0012 Budai Mind1 Kölcsey Hősei 2020/10/09 20:45 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FD0013 Treff 07 SE BKG Príma Bp. 2020/10/11 09:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0016 Superheroes Eötvös Halak 2020/10/11 17:00 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0011 Kék Rókák SZPA-HSE 2020/10/08 18:30 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0013 ELTE BEAC BEAC Budafok 2020/10/10 10:00 0 - 0 BEAC Sporttelep
NA0012 MAFC BME BEAC Muff 2020/10/11 11:00 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium
NA0014 DMTK Haraszti Sasok BKG Príma Akadémia 2020/10/12 20:30 0 - 0 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0016 BEAC Dzsoni Angyalai BEAC Bics 2020/10/09 18:15 0 - 0 BEAC Sporttelep
NB0012 PSK-Csepel Kölcsey Kincsei 2020/10/09 19:30 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola
NB0014 BEAC BLSE REGI Waldorf U23 2020/10/10 10:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0013 Külker SC Ferencvárosi KE 2020/10/10 10:30 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium
NB0015 Kinizsi NKK Treff 07 SE 2020/10/11 09:30 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium
NB0017 BEAC Senior Józsefvárosi KC 2020/10/11 10:30 0 - 0 BEAC Sporttelep

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu