Elérhetőségek

Budapesti Kosárlabda Szövetség
1146, Budapest Istvánmezei út 1-3. IV/1/1

E-mail:
elnök, ügyvezető: mksz_bp@hunbasket.hu
versenybizottság: szlota.tibor@hunbasket.hu

Telefonszámok:
hivatalos időben:
Versenybizottság/Átigazolás: 460-6830

hivatalos időn kívűl:
BKSZ ügyvezető: 20-470-4499
Versenybizottság vezető: 20-929-4959

Facebook oldal: 
https://www.facebook.com/budbasket/

Hivatalos ügyfélfogadási idő:
Hétfő:   16.00-18.00
Péntek: 14.00-16.00

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Heti Műsor, 2017/03/27 - 2017/04/10

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0224 Student SE BC Csepel 2017/03/28 18:50 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Tőzsér Dénes Hegedűs Roland
RKFB0226 Öreg Kaszások Budafok/B 2017/03/28 21:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Goda László Móricz Krisztián
RKFB0227 Hidegkúti KK BLF Palota 2017/03/29 20:15 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Nagy László Hegedűs Roland
RKFB0233 Budafok/A Student SE 2017/03/30 18:50 0 - 0 Kempelen Farkas Gimnázium Nagy István Pohánka Gergely
RKFB0234 Budai Space Jam Hobbi Bikák 2017/03/31 20:40 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Oláh Márk Gruber Nikolett
RKFB0237 Budafok/B BLF Palota 2017/04/01 12:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Lövei László Hegedűs Roland
RKFB0235 BC Csepel Öreg Kaszások 2017/04/01 16:00 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola Hervay Tibor Bódis László
RKFB0232 Maccabi VAC Budai XI Öregfiúk 2017/04/02 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Lövei László
RKFB0236 Budaörsi DSE Hidegkúti KK 2017/04/02 17:00 0 - 0 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet Vida József Jankovics Viktor
RKFB0231 MAFC Martos NKE SE 2017/04/03 20:30 0 - 0 Menyecske utcai Általános Iskola Bátovszky Zsolt Steier Krisztián
RKFB0132 Öreg Kaszások Student SE 2017/04/04 21:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Nagy Viktor Gaál Norbert
RKFB0241 Budai XI Öregfiúk MAFC Martos 2017/04/06 20:30 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Lövei László Hegedűs Roland
RKFB0186 NKE SE Hobbi Bikák 2017/04/07 18:30 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
RKFB0247 Budafok/B Budaörsi DSE 2017/04/08 12:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
RKFB0246 BLF Palota BC Csepel 2017/04/09 17:00 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
RKFB0243 Hobbi Bikák Maccabi VAC 2017/04/09 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Budapest, Férfi A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0222 Centi Eötvös BC Csepel 2017/03/27 21:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Lövei László Paulus Bence Máté
FA0182 Net 54 BEAC Kobak 2017/03/28 20:40 0 - 0 Menyecske utcai Általános Iskola Gyuris Péter Oláh Márk
FA0227 Eldorádó KE Meteor SE 2017/03/29 18:45 0 - 0 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola Józsa A. Junior Makay Dániel
FA0236 Közgáz Eldorádó KE 2017/03/30 19:45 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium Bagi Bálint Móricz Krisztián
FA0232 MVSE KSE Saskacsák MF 2017/04/01 09:00 0 - 0 Menyecske utcai Általános Iskola Lövei László Hegedűs Roland
FA0233 BC Csepel VárosMajor 2017/04/01 14:20 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola Hervay Tibor Kozma Balázs
FA0237 BEAC Kobak Meteor SE 2017/04/02 16:30 0 - 0 BEAC Sporttelep Major Ádám Makay Dániel
FA0241 Saskacsák MF Hajós Alfréd DSE 2017/04/06 20:30 0 - 0 Egressy Gábor Szakközépiskola Goda László Pohánka Gergely
FA0146 Net 54 MVSE KSE 2017/04/06 20:40 0 - 0 Menyecske utcai Általános Iskola Bagi Bálint Nagy István
FA0242 VárosMajor Centi Eötvös 2017/04/08 16:30 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola
FA0243 Old Flash MVSE KSE 2017/04/09 15:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FA0247 BEAC Kobak Közgáz 2017/04/09 16:30 0 - 0 BEAC Sporttelep

Budapest, Férfi B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0232 Honvéd Zrínyi SE Malév SC 2017/03/30 19:10 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Csabai-Kaskötő Brigitta Szabó István
FB0234 TFSE Öregfiúk Albatrosz 2017/03/30 21:30 0 - 0 TF E-terem Goda László Rózsavölgyi Alexandra
FB0236 VICE KSE Fortress KK 2017/04/01 19:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Vida József Tahin András
FB0233 Ultimate Warriors Iparterv KK 2017/04/02 13:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Menyhárt Ferenc Schäffer Béla
FB0153 Albatrosz Józsefvárosi KC 2017/04/02 17:00 0 - 0 Törökugrató Általános Iskola Hervay Tibor Nagy László
FB0231 7 + SC Törekvés SE 2017/04/02 18:30 0 - 0 Törökugrató Általános Iskola Hervay Tibor Nagy László
FB0237 Józsefvárosi KC Kőbánya Oldboys 2017/04/04 20:15 0 - 0 IX. kerületi Sportcsarnok Szilágyi Bálint Simon Kristóf
FB0242 Iparterv KK Törekvés SE 2017/04/08 09:00 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
FB0241 Malév SC 7 + SC 2017/04/08 15:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FB0245 VICE KSE TFSE Öregfiúk 2017/04/09 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0243 Albatrosz Honvéd Zrínyi SE 2017/04/09 17:00 0 - 0 Törökugrató Általános Iskola
FB0246 Kőbánya Oldboys Szinyei KC 2017/04/09 19:00 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium

Budapest, Férfi C

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0222 Budai XI Vasököl Cap City Crew 2017/03/29 20:40 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Matejovics Márk Steier Roland
FC0234 Piarista Öregfiúk Híd-Unió SE 2017/03/30 18:20 0 - 0 Piarista Gimnázium Lövei László Szilágyi Tamás
FC0236 Álló Farkasok BLF Palota/B 2017/03/30 20:20 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK Tőzsér Dénes Komlódi Benedek
FC0237 Párkány Street Szentendrei Kinizsi 2017/04/01 17:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Vida József Tarnai Gyula
FC0232 Hobbi SK Terézvárosi BC 2017/04/02 09:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Varga Fanni
FC0233 Cap City Crew Szabadtéri SE/A 2017/04/02 15:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Lövei László Bódis László
FC0231 Budai XI Bikák Budai XI Vasököl 2017/04/02 19:00 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Bagi Bálint Koncsag Csaba
FC0243 Híd-Unió SE Hobbi SK 2017/04/06 20:45 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Major Ádám Bózsó Gábor
FC0242 Szabadtéri SE/A Budai XI Vasököl 2017/04/07 20:15 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0245 BLF Palota/B Piarista Öregfiúk 2017/04/08 14:40 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FC0241 Terézvárosi BC Budai XI Bikák 2017/04/09 10:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0246 Párkány Street István Öregfiúk 2017/04/09 12:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0247 Szentendrei Kinizsi Álló Farkasok 2017/04/10 20:00 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola

Budapest, Férfi D

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0227 Szabadtéri SE/B KOKEC 2017/03/27 20:15 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Tőzsér Dénes Major Ádám
FD0215 K K S ASE nemecsek 2017/03/29 19:45 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Gyuris Péter Szőts Dávid
FD0232 Budai XI Old Boys Superheroes 2017/03/31 20:45 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Tőzsér Dénes Lövei László
FD0234 Kölcsey Hősei E5vös NGRK 2017/04/01 16:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Tahin András
FD0236 Ziccer KS Szabadtéri SE/B 2017/04/04 19:20 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Varga-Záray Kata Komlódi Benedek
FD0237 K K S KOKEC 2017/04/05 19:45 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Kozma Balázs Varga Fanni
FD0233 Semi Pro ASE nemecsek 2017/04/05 20:45 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. Nagy Viktor Hartai Tamás
FD0246 KOKEC Budai XI Mind1 2017/04/07 18:10 0 - 0 BEAC Sporttelep
FD0242 ASE nemecsek Nagytétényi KE 2017/04/07 18:30 0 - 0 ÁSE Terem
FD0243 E5vös NGRK Budai XI Old Boys 2017/04/08 11:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0241 Superheroes SZPA-HSE 2017/04/08 13:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0231 SZPA-HSE Nagytétényi KE 2017/04/09 10:00 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok
FD0245 Szabadtéri SE/B Kölcsey Hősei 2017/04/10 20:15 0 - 0 Eötvös József Gimnázium

Budapest, Senior Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SF0163 BEAC Öregfiúk Kisbojtár 2017/03/28 19:15 0 - 0 BEAC Sporttelep Gyurka Tamás Koncsag Csaba
SF0132 Unitef-Céh Bontó KK 2017/03/29 18:45 0 - 0 Arany János Gimnázium Lövei László Steier Krisztián
SF0161 Külker SC Chemol 2017/03/29 20:15 0 - 0 Tungsram Csarnok Bagi Bálint Bános Csaba
SF0173 BLSE BEAC Öregfiúk 2017/04/01 09:00 0 - 0 Egressy Gábor Szakközépiskola Bános Csaba Németh Péter
SF0174 Chemol Bontó KK 2017/04/02 10:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Varga Fanni
SF0172 Kisbojtár Unitef-Céh 2017/04/02 12:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Menyhárt Ferenc Schäffer Béla
SF0171 BKGDSE Senior Külker SC 2017/04/02 19:00 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium Gyuris Péter Szőke Gábor
SF0141 Unitef-Céh Külker SC 2017/04/05 18:45 0 - 0 Arany János Gimnázium Magyar Zoltán Bános Csaba
SF0184 Bontó KK BKGDSE Senior 2017/04/06 20:15 0 - 0 Hajós Alfréd Általános Iskola Józsa A. Junior Móricz Krisztián
SF0183 BEAC Öregfiúk Chemol 2017/04/08 08:00 0 - 0 BEAC Sporttelep
SF0182 Unitef-Céh BLSE 2017/04/08 09:00 0 - 0 Arany János Gimnázium

Budapest, Női A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0142 BEAC Budafok BKG DSE 2017/04/02 09:30 0 - 0 BEAC Sporttelep Gaál István Tarnai Gyula
NA0143 MAFC ELTE-BEAC 2017/04/02 10:00 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Nagy Viktor Nagy László
NA0141 BEAC Muff ICO SE 2017/04/02 11:00 0 - 0 BEAC Sporttelep Gaál István Tarnai Gyula
NA0153 BKG DSE ELTE-BEAC 2017/04/07 20:20 0 - 0 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
NA0151 ICO SE BEAC Budafok 2017/04/08 10:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
NA0152 BEAC Muff MAFC 2017/04/08 11:00 0 - 0 BEAC Sporttelep

Budapest, Női B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0155 Diósdi KK Híd-Unió SE 2017/03/29 18:45 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Nagy László Hegedűs Roland
NB0232 Kiss Lenke KS Diósdi KK 2017/04/01 09:00 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Minár László Szőke Attila
NB0231 BLSE Törekvés SE 2017/04/01 10:30 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szokolainé Váradi Csilla Szabó István
NB0234 Viharos Szenyórák BC Csepel 2017/04/02 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Szőts Dávid
NB0187 Diósdi KK Külker SC 2017/04/04 18:15 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium Major Ádám Havas Gábor
NB0235 Híd-Unió SE Megyeri Tigrisek 2017/04/04 18:45 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium Gyurka Tamás Koncsag Csaba
NB0236 Józsefvárosi KC Kölcsey Amazonok 2017/04/04 19:15 0 - 0 Práter Általános Iskola Gyuris Péter Réger Zsolt
NB0247 BEAC Senior Józsefvárosi KC 2017/04/08 09:30 0 - 0 BEAC Sporttelep
NB0241 Diósdi KK BLSE 2017/04/08 10:00 0 - 0 Eötvös József Általános Iskola
NB0242 Külker SC Törekvés SE 2017/04/08 10:30 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium
NB0243 BC Csepel Kiss Lenke KS 2017/04/08 16:00 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola
NB0245 Kölcsey Amazonok Viharos Szenyórák 2017/04/09 13:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Budapest, Fiú Junior B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB1021 Kaszások Akadémia Budafok 2017/03/29 18:30 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Kozma Balázs Havas Gábor
FJB1032 Budapesti Honvéd Budafok 2017/04/02 10:40 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Tahin András Bognár Domokos
FJB2032 Gold Boys Ziccer KS 2017/04/02 14:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Goda László Nepp László
FJB2031 Zuglói Sasok Malév SC 2017/04/02 16:15 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Nagy István Rózsavölgyi Alexandra
FJB1031 Kaszások Akadémia Újpest MT 2017/04/02 16:30 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Tahin András Horváth Kinga
FJB2011 Gold Boys KOKEC 2017/04/08 14:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium

Budapest, Fiú Kadett B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB2033 Szentendrei KSE MAFC/A 2017/04/01 16:00 0 - 0 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Koncsag Csaba Paulus Bence Máté
FKB2031 Zsíros Akadémia Kőbánya/A Vasas Akadémia/B 2017/04/02 10:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Kapros Roland Nagy István
FKB3032 MAFC/B Malév SC 2017/04/02 10:40 0 - 0 Menyecske utcai Általános Iskola
FKB4031 Malév Kobrák BC Csepel 2017/04/02 13:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Steier Roland Adjudani Pezsman
FKB3033 Kaszások Akadémia Budafok 2017/04/04 18:15 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Győri Ferenc Gruber Nikolett
FKB3071 Zsíros Akadémia Kőbánya/B Malév SC 2017/04/08 15:40 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
FKB3072 Kaszások Akadémia Újpest-MT/B 2017/04/09 12:20 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
FKB2071 Vasas Akadémia/B Budapesti Honvéd 2017/04/09 12:20 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum

Budapest, Fiú Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSA0121 MAFC/A Budapesti Honvéd/A 2017/03/30 17:30 0 - 0 Menyecske utcai Általános Iskola Gruber Nikolett Simon Kristóf
FSA0124 Zsíros Akadémia Kőbánya/A Vasas Akadémia/A 2017/04/01 12:20 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szabó István Németh Péter
FSA0131 Budapesti Honvéd/A Kiss Lenke KS/A 2017/04/02 09:00 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Tahin András Bognár Domokos
FSA0132 Kaszások Akadémia MAFC/A 2017/04/02 09:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Pohánka Balázs Makay Dániel

Budapest, Fiú Serdülő B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB3063 Zsíros Akadémia Kőbánya 2005 Újpest-MT/B 2017/04/01 09:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szokolainé Váradi Csilla Vizsgázó
FSB3061 Malév Kobrák Budafok 2017/04/01 10:00 0 - 0 Móra Ferenc Általános Iskola Varga Fanni Magyar Zoltán
FSB2064 BC Csepel Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2017/04/01 12:40 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola Bódis László Bános Csaba
FSB2062 Kiss Lenke KS/C Kaszás Reménységek 2017/04/01 14:00 0 - 0 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Kukhely Zoltán Oláh Gabriella
FSB3064 Kiss Lenke KS/B Zuglói Sasok/A 2017/04/01 15:40 0 - 0 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Kukhely Zoltán Oláh Gabriella
FSB3062 Zuglói Sasok/B MAFC/D 2017/04/02 12:20 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Hartai Tamás Vizsgázó
FSB2063 Vasas Akadémia/B Budapesti Honvéd/B 2017/04/02 14:00 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum Pál Roland Oláh Gabriella
FSB3084 Zuglói Sasok/A Budafok 2017/04/03 17:10 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola Simon Kristóf Szilágyi Tamás
FSB2033 MAFC/C BC Csepel 2017/04/06 16:00 0 - 0 Menyecske utcai Általános Iskola Horváth Kinga Szilágyi Tamás
FSB2072 MAFC/C Kaszás Reménységek 2017/04/08 09:00 0 - 0 Menyecske utcai Általános Iskola
FSB3073 Újpest-MT/B Zuglói Sasok/A 2017/04/08 09:00 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium
FSB3071 Malév Kobrák MAFC/D 2017/04/08 10:00 0 - 0 Móra Ferenc Általános Iskola
FSB3074 Kiss Lenke KS/B Zsíros Akadémia Kőbánya 2005 2017/04/08 10:00 0 - 0 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
FSB2071 Kiss Lenke KS/C Gödi SE 2017/04/08 14:00 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
FSB2074 BC Csepel Budapesti Honvéd/B 2017/04/08 14:20 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola
FSB3072 Zuglói Sasok/B Budafok 2017/04/09 09:00 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok

Budapest, Fiú Serdülő C

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSC0122 BLF Palota Kaszások U12 2017/04/01 09:00 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Nepp László Kapros Roland
FSC0124 Keresztúri SE Szentendrei KHSE 2017/04/01 12:30 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. Szőke Attila Vizsgázó
FSC1005 Ziccer KS Kölökös Fiúk 2017/04/01 14:15 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Adjudani Pezsman Vizsgázó
FSC0121 Újpest MT/C Kaszás Tornyok 2017/04/02 09:00 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Szabó István Vizsgázó
FSC0063 Keresztúri SE Ziccer KS 2017/04/08 09:00 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
FSC0134 Szentendrei KHSE K K S 2017/04/08 09:30 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FSC0131 Kaszás Tornyok BLF Palota 2017/04/09 09:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
FSC0132 Kaszások U12 Újpest MT/C 2017/04/09 10:30 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
FSC0112 Ziccer KS Kaszások U12 2017/04/10 17:30 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola

Budapest, Leány Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA2031 Csata Pacik Török Flóris - Törekvés SE 2017/04/01 10:00 0 - 0 Csata utcai Általános Iskola Kukhely Zoltán Szentpáli-Gavallér Csaba
NSA3033 Kiss Lenke KS BEAC Újbuda KA 2017/04/01 14:00 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Varga Fanni Erzsébet Horváth Kinga
NSA2022 Török Flóris - Törekvés SE Vasas Akadémia 2017/04/02 09:00 0 - 0 Török Flóris Általános Iskola Magyar Zoltán Gaál Norbert
NSA3023 Szolnoki VSI Kiss Lenke KS 2017/04/02 09:30 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Kukhely Zoltán Sebestyén Richárd
NSA3032 Újpest MT Szolnoki VSI 2017/04/02 12:20 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Szabó István Vizsgázó
NSA2062 Zsíros Akadémia Kőbánya Vasas Akadémia 2017/04/02 14:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Magyar Zoltán Szőts Dávid

Budapest, Leány Tini

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
TK1014 Kiss Lenke KS Török Flóris - Törekvés SE 2017/03/31 18:00 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Komlódi Benedek Szilágyi Tamás
TK0091 BEAC Újbuda KA MTK Budapest 2017/04/01 09:00 0 - 0 Grosics Gyula Általános Iskola Bognár Domokos Makay Dániel
TK0093 Vasas Akadémia Zsíros Akadémia Kőbánya 2017/04/02 09:00 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum Bános Csaba Újhelyi Ádám
TK1015 Kiss Lenke KS Vasas Akadémia 2017/04/07 18:00 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
TK0102 Zsíros Akadémia Kőbánya MTK Budapest 2017/04/08 10:40 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
TK0041 MTK Budapest BEAC Újbuda KA 2017/04/09 10:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok
TK0103 Vasas Akadémia Török Flóris - Törekvés SE 2017/04/09 10:40 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum

Budapest, Leány Gyermek

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NGy0022 Török Flóris - Törekvés SE Kaszás Girls 2017/04/08 10:00 0 - 0 Török Flóris Általános Iskola
NGy0103 Vasas Akadémia Török Flóris - Törekvés SE 2017/04/09 09:00 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum
NGy0043 Kaszás Girls Vasas Akadémia 2017/04/09 14:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu