/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Elérhetőségek

Budapesti Kosárlabda Szövetség
1146, Budapest Istvánmezei út 1-3. IV/401/9

E-mail:
elnök, ügyvezető: mksz_bp@hunbasket.hu
versenybizottság: szlota.tibor@hunbasket.hu

Telefonszámok:
hivatalos időben:
Versenybizottság/Átigazolás: 460-6830

hivatalos időn kívűl:
BKSZ ügyvezető: 20-470-4499
Versenybizottság vezető: 20-929-4959

Facebook oldal: 
https://www.facebook.com/budbasket/

Hivatalos ügyfélfogadási idő:
Hétfő -péntek: 10.00-14.00

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Heti Műsor, 2021/01/18 - 2021/02/01

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0117 SOTE WSK Bikák 2021/01/20 19:30 0 - 0 SOTE Csarnok Minár László Balázs NAGY ISTVÁN
RKFB0125 Budafok U20 Toldy Vízivárosi Hódok 2021/01/21 19:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium Gaál István Tamás NAGY ISTVÁN
RKFB0131 DMTK Józsefvárosi KC 2021/01/21 20:45 0 - 0 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Tőzsér Dénes Kelemen Bátovszky Zsolt
RKFB0133 MAFC Martos QPAC 2021/01/25 20:45 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál István Tamás Sancilio Alexis
RKFB0045 Toldy Vízivárosi Hódok Józsefvárosi KC 2021/01/26 20:45 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Minár László Balázs Major Ádám
RKFB0144 WSK Bikák MAFC Martos 2021/01/29 19:40 0 - 0 British International School
RKFB0016 NKE SE SZPA-HSE U23 2021/01/29 20:30 0 - 0 NKE kisterem
RKFB0146 SZPA-HSE U23 NKE SE 2021/01/31 10:00 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok
RKFB0141 Újpest-MT U20/B DMTK 2021/01/31 18:00 0 - 0 Tungsram Csarnok
RKFB0145 SOTE Budafok 2021/01/31 19:30 0 - 0 SOTE Csarnok

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0127 Újpest-MT Öregfiúk Diósdi Sasok 2021/01/19 20:10 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Gaál István Tamás Bagi Bálint
FA0131 Piar Sberbank Rockers Kerék 2021/01/21 18:20 0 - 0 Piarista Gimnázium Major Ádám Simon Kristóf Kolos
FA0037 Budafok/A Malév SC 2021/01/23 09:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium Goda László Matics Sándor
FA0154 Saskacsák MF Diósdi Sasok 2021/01/23 11:00 0 - 0 Tungsram Csarnok Bagi Bálint Pohánka Balázs
FA0077 Bp. Honvéd Monsters Sberbank Rockers Kerék 2021/01/26 20:45 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Tőzsér Dénes Kelemen Szilágyi Bálint
FA0135 Malév SC Honvéd Zrínyi SE/A 2021/01/27 20:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Varga-Záray Katalin Pál Roland
FA0101 Piar Budafok/A 2021/01/28 18:20 0 - 0 Piarista Gimnázium Tőzsér Dénes Kelemen Goda László
FA0142 SZKHSE Sberbank Rockers Kerék 2021/02/01 20:00 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0146 Újpest-MT Öregfiúk Malév SC 2021/02/01 20:00 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0206 Eldorádó KE X-Debrecen 2021/01/24 13:00 0 - 0 Tungsram Csarnok Tőzsér Dénes Kelemen Józsa András Junior
FB0153 TFSE Senior Gödi SE 2021/01/24 18:30 0 - 0 TF E-terem Minár László Balázs Szőke Attila
FB0141 Cap City Crew 7 + SC 2021/01/31 16:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0146 BEAC Kobak Budai Vasököl 2021/01/31 16:30 0 - 0 BEAC Sporttelep
FB0147 Albatrosz Törekvés SE 2021/01/31 17:45 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0126 Ziccer KS Budai Bikák 2021/01/23 19:20 0 - 0 Sashalmi Közösségi terem Minár László Balázs Józsa András Junior
FC0132 Hobbi SK BLF KK 2021/01/24 09:00 0 - 0 Tungsram Csarnok Bagi Bálint Jankovics Viktor Zsolt
FC0133 ÁSE nemecsek Újpest-MT Old Boys 2021/01/24 14:30 0 - 0 Tungsram Csarnok Tőzsér Dénes Kelemen Józsa András Junior
FC0134 Budai TriplaDupla HSE 2021/01/24 18:50 0 - 0 Kertészeti Egyetem Nagy László Tarnai Gyula Csaba
FC0141 BLF KK Szinyei KC 2021/01/30 18:00 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FC0143 HSE Hobbi SK 2021/01/31 13:30 0 - 0 Sport 11 Sportcentrum

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0134 Pénzügyőr SE BKG Príma Bp. 2021/01/24 18:00 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál Norbert Réger Zsolt Péter
FD0135 Superheroes REGI Waldorf U23 2021/01/24 20:15 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál Norbert Réger Zsolt Péter
FD0142 Kölcsey Hősei Budai Mind1 2021/01/30 09:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0146 Eötvös Halak Superheroes 2021/01/31 12:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0143 BKG Príma Bp. Treff 07 SE U23 2021/01/31 16:00 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium

Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SF0043 Bontó KK Kisbojtár 2021/01/21 20:45 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Bagi Bálint Matics Sándor
SF0102 Külker SC Chemol 2021/01/27 20:15 0 - 0 Tungsram Csarnok Bagi Bálint Bárány Levente
SF0112 Unitef-Céh Külker SC 2021/01/30 09:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola
SF0113 Kisbojtár Bontó KK 2021/01/31 10:45 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
SF0111 Chemol Powear-TNT 2021/01/31 17:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0024 BKG Príma Akadémia Kék Rókák 2021/01/21 20:45 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál Norbert Németh Fanni
NA0323 Kiss Lenke KA BEAC Budafok 2021/01/23 16:00 0 - 0 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Tarnai Gyula Csaba Tahin András
NA0317 ELTE BEAC Kiss Lenke KA 2021/01/26 17:15 0 - 0 Tüske csarnok - 1. terem Nagy László László Zsolt Károly
NA0122 BEAC Budafok BEAC Muff 2021/01/30 08:00 0 - 0 BEAC Sporttelep
NA0121 BKG Príma Akadémia SZPA-HSE 2021/01/31 18:30 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
NA0123 DMTK Kék Rókák 2021/02/01 20:30 0 - 0 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0135 BEAC Dzsoni Angyalai REGI Waldorf U23 2021/01/22 18:15 0 - 0 BEAC Sporttelep László Zsolt Károly Réger Zsolt Péter
NB0134 Kinizsi NKK Ferencvárosi KE 2021/01/24 09:30 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Bátovszky Zsolt Horváth Péter
NB0144 REGI Waldorf U23 BEAC BLSE 2021/01/30 10:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
NB0142 Kölcsey Kincsei PSK-Csepel 2021/01/30 10:45 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu