Műsor - Eredmények

Budapest, Leány Kadett A

whun_bud_nka 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0061 Kiss Lenke KS/B Csata Lovak 2018/04/12 18:30 29-115
(-, -, -, -)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Gruber Nikolett Vizsgázó
NKA0051 Csata Lovak MTK Budapest 2018/04/13 19:00 20-0
(-, -, -, -)
Csata utcai Általános Iskola Gruber Nikolett Vizsgázó
NKA0132 Gold Boys SE MTK Budapest 2018/04/14 12:30 4-144
(-, -, -, -)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Horváth Péter Németh Péter
NKA0111 Zsíros Akadémia Kőb. Csata Lovak 2018/04/19 17:45 39-74
(-, -, -, -)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Horváth Kinga Matóczay Bálint
NKA0124 Török Flóris - Tör. Radobasket 2018/04/19 19:00 130-26
(-, -, -, -)
Török Flóris Általános Iskola Simon Kristóf Vizsgázó
NKA0141 Gold Boys SE Csata Lovak 2018/04/21 10:00 20-0
(-, -, -, -)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Balogh Kristóf Szabó II. Péter
NKA0142 MTK Budapest Kiss Lenke KS/B 2018/04/22 10:00 60-57
(-, -, -, -)
MTK Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Török Béla

Budapest, Leány Kadett A

whun_bud_nka 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0041 Csata Lovak Zsíros Akadémia Kőb. 2018/04/27 19:00 Csata utcai Általános Iskola Tahin András Szentpáli-Gavallér Csaba
NKA0072 Kiss Lenke KS/B MTK Budapest 2018/04/28 10:00 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Csoma Viktor Steier Krisztián
NKA0143 Radobasket Pénzügyőr SE 2018/05/02 17:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet Bujtor Péter Varga Gergely
NKA0144 Zsíros Akadémia Kőb. Török Flóris - Tör. 2018/05/03 17:45 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Németh Fanni
NKA0133 Pénzügyőr SE Török Flóris - Tör. 2018/05/19 15:00 Babits Mihály Gimnázium
NKA0114 Török Flóris - Tör. MTK Budapest 2018/06/30 00: Török Flóris Általános Iskola

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Zsíros Akadémia Kőbánya 12 0.96 23 11 1 1087 479
2 Csata Lovak 13 0.92 24 11 2 1267 307
3 Török Flóris - Törekvés SE 11 0.91 20 9 2 822 455
4 MTK Budapest 12 0.79 19 7 5 757 525
5 Kiss Lenke KS/B 13 0.69 18 5 8 852 966
6 Pénzügyőr SE 12 0.67 16 4 8 482 789
7 Radobasket 13 0.58 15 2 11 518 1334
8 Gold Boys SE 14 0.54 15 1 13 178 1108

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 155 10
2. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 135 8
3. TOMAN Petra (Csata Lovak) 134 6
4. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 128 10
5. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 115 11
6. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 114 8
7. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 106 8
8. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 103 6
9. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 103 5
10. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 97 7
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 5
2. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 8
3. MEZEI Rebeka Dóra (Gold Boys SE) 6 6
4. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 5 5
5. KECSKÉS Maja (Gold Boys SE) 5 4
6. EGRI Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
7. REDLING Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
8. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 3 11
9. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 3 8
10. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 8
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. TOMAN Petra (Csata Lovak) 22.33 6
2. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 20.6 5
3. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 17.17 6
4. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16.88 8
5. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 5
6. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 15.5 10
7. STELCZER Virág (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14.8 5
8. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 14.25 8
9. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 13.86 7
10. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 13.25 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.2 5
2. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 1 5
3. MEZEI Rebeka Dóra (Gold Boys SE) 1 6
4. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.75 8
5. OROSZ Zsófia (Csata Lovak) 0.4 5
6. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 0.38 8
7. HORVÁTH Jázmin (Török Flóris - Törekvés SE) 0.33 6
8. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.29 7
9. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 0.27 11
10. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.25 8
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. TOMAN Petra (Csata Lovak) 10.67 6
2. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 8.4 5
3. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 8 6
4. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.5 8
5. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 6.63 8
6. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 6.6 10
7. STELCZER Virág (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.6 5
8. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 6.5 8
9. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.14 7
10. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 5
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 3 8
2. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 2.89 9
3. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 2.8 10
4. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 2.64 11
5. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.4 5
6. GELEI Karola (Csata Lovak) 2.4 5
7. VRANEK Katalin (Radobasket) 2.38 8
8. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 2.36 11
9. HORVÁTH Panna (Radobasket) 2.29 7
10. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 2.27 11
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 5 meccs, min. 10 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 3.09 11
2. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 2.36 11
3. HORVÁTH Jázmin (Török Flóris - Törekvés SE) 2.17 6
4. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 1.78 9
5. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 1.7 10
6. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 1.5 10
7. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 1.22 9
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 5 meccs, min. 10 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 66.67% (26/39) 11
2. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 61.11% (11/18) 9
3. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 58.33% (7/12) 8
4. SZABADOS Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 58.33% (7/12) 5
5. NAGY Júlia (MTK Budapest) 56.25% (9/16) 5
6. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 54.84% (17/31) 10
7. HORVÁTH Jázmin (Török Flóris - Törekvés SE) 54.17% (13/24) 6
8. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 53.85% (7/13) 11
9. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 53.33% (8/15) 9
10. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 50% (16/32) 9
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu