Műsor - Eredmények

Budapest, Leány Kadett A

whun_bud_nka 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0094 Pénzügyőr SE MTK Budapest 2018/02/04 10:00 34-58
(8-13,9-13,5-20,12-12)
Babits Mihály Gimnázium Szentpáli-Gavallér Csaba Matóczay Bálint
NKA0074 Török Flóris - Tör. Zsíros Akadémia Kőb. 2018/02/04 13:00 53-81
(20-27,7-23,13-19,13-12)
Török Flóris Általános Iskola Magyar Zoltán Pál Roland
NKA0092 Török Flóris - Tör. Gold Boys SE 2018/02/04 14:45 20-0
(-, -, -, -)
Török Flóris Általános Iskola Magyar Zoltán Pál Roland
NKA0091 Radobasket Csata Lovak 2018/02/05 19:00 17-152
(7-32,2-42,6-29,2-49)
Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet Bujtor Péter Horváth Kinga
NKA0102 Gold Boys SE Zsíros Akadémia Kőb. 2018/02/13 17:30 24-57
(-, -, -, -)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Gruber Nikolett Matóczay Bálint
NKA0103 Kiss Lenke KS/B Pénzügyőr SE 2018/02/17 10:40 73-41
(-, -, -, -)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Gruber Nikolett Steiner Máté
NKA0104 MTK Budapest Radobasket 2018/02/18 10:00 116-25
(-, -, -, -)
MTK Kosárlabda Csarnok Zádeczki Donát László Villányi Mátyás

Budapest, Leány Kadett A

whun_bud_nka 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0101 Csata Lovak Török Flóris - Tör. 2018/02/24 10:45 Török Flóris Általános Iskola Szokolainé Váradi Csilla Baranyi Bernadett
NKA0112 Pénzügyőr SE Gold Boys SE 2018/03/08 17:15 Lázár Ervin Általános Iskola
NKA0113 Radobasket Kiss Lenke KS/B 2018/03/10 09:30 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
NKA0114 Török Flóris - Tör. MTK Budapest 2018/03/10 10:45 Török Flóris Általános Iskola
NKA0111 Zsíros Akadémia Kőb. Csata Lovak 2018/03/10 12:20 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NKA0122 Kiss Lenke KS/B Gold Boys SE 2018/03/17 10:40 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NKA0121 MTK Budapest Csata Lovak 2018/03/18 10:00 MTK Kosárlabda Csarnok

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Csata Lovak 6 1.00 12 6 0 766 118
2 Zsíros Akadémia Kőbánya 9 1.00 18 9 0 850 330
3 Török Flóris - Törekvés SE 9 0.89 16 7 2 633 371
4 MTK Budapest 8 0.81 13 5 3 530 363
5 Kiss Lenke KS/B 8 0.69 11 3 5 535 569
6 Pénzügyőr SE 10 0.65 13 3 7 417 713
7 Radobasket 10 0.60 12 2 8 418 978
8 Gold Boys SE 10 0.50 10 0 10 129 836

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. TOMAN Petra (Csata Lovak) 126 5
2. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 116 7
3. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 103 6
4. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 102 7
5. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 96 6
6. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 87 9
7. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 87 6
8. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 83 6
9. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 80 5
10. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 75 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 5
2. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 6
3. MEZEI Rebeka Dóra (Gold Boys SE) 6 5
4. EGRI Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
5. REDLING Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
6. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 3 4
7. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 3 9
8. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 7
9. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 6
10. MÁTYÁSY Lili (MTK Budapest) 2 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. TOMAN Petra (Csata Lovak) 25.2 5
2. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 18.75 4
3. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 17.17 6
4. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16.57 7
5. STELCZER Virág (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16.25 4
6. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 16 6
7. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 5
8. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 14.67 3
9. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 14.57 7
10. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 14.5 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.2 5
2. MEZEI Rebeka Dóra (Gold Boys SE) 1.2 5
3. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 6
4. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0.75 4
5. MÁTYÁSY Lili (MTK Budapest) 0.5 4
6. OROSZ Zsófia (Csata Lovak) 0.4 5
7. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.33 6
8. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 0.33 6
9. HOFFMANN Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0.33 3
10. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 0.33 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. TOMAN Petra (Csata Lovak) 12 5
2. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 8 6
3. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 7.83 6
4. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 7.75 4
5. STELCZER Virág (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.5 4
6. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.29 7
7. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 7 6
8. KUTRIK Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.25 4
9. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 6.14 7
10. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 5
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HOFFMANN Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 3.33 3
2. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 3.33 6
3. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 3 7
4. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 3
5. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 2.78 9
6. WAIGAND Kinga (MTK Budapest) 2.67 3
7. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 2.57 7
8. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 2.44 9
9. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 2.44 9
10. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 2.44 9
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 3.11 9
2. HOFFMANN Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 3 3
3. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 2.78 9
4. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 2.67 3
5. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 2.25 4
6. HORVÁTH Jázmin (Török Flóris - Törekvés SE) 2.17 6
7. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 1.86 7
8. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 1.57 7
9. SZILVÁSI Kincsõ (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 4
10. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 1.29 7
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 83.33% (5/6) 9
2. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 81.82% (9/11) 4
3. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 70% (7/10) 7
4. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 67.57% (25/37) 9
5. SZILVÁSI Kincsõ (Török Flóris - Törekvés SE) 66.67% (6/9) 4
6. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 66.67% (6/9) 7
7. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 66.67% (4/6) 6
8. NAGY Júlia (MTK Budapest) 66.67% (4/6) 3
9. SZABADOS Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 62.5% (5/8) 3
10. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 61.9% (13/21) 7
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu