Név:
E-mail:
     HIVATALOS KÖZLEMÉNYEK



     TABELLÁK
    1.Atomerõmû SE20-4
    2.KTE-Duna Aszfalt19-5
    3.Soproni Sördögök17-7
    4.Kaposvári KK15-9
    5.Falco-Trend Optika KC Szombathely15-9
    6.PVSK-PANNONPOWER13-11
    7.Naturtex-SZTE-Szedeák12-12
    8.TLI-Alba Fehérvár11-13
    9.Egis Körmend10-14
    10.FAIRIUM JKSE8-16
    11.Marso Nyíregyháza KK8-16
    12.MAFC4-20
    13.Zalakerámia ZTE KK4-20
    Teljes tabella
    1.Vásárhelyi Kosársuli18-4
    2.DEAC17-5
    3.Tehetséges Fiatalok-Budapest15-7
    4.Konecranes-Salgótarjáni KSE15-7
    5.Békési SzSK14-8
    6.Tiszaújvárosi Termálfürdõ Phoenix KK13-9
    7.Budapesti Honvéd SE9-13
    8.EKF-Eger-KOK SE9-13
    9.Óbudai Kaszások8-14
    10.Szolnoki Olaj KK U235-17
    11.Mercedes-Benz Gyár KA5-17
    12.Budafok4-18
    Teljes tabella
    1.MTK Törökbálint19-3
    2.Metal-Work Bonyhádi KSE17-5
    3.Motax-Concordia KC Pápa13-9
    4.Bajai Bácska FKE13-9
    5.HOYA - Pannon Egyetem Veszprém12-10
    6.OSE Lions11-11
    7.Falco II.10-12
    8.MAFC II.9-13
    9.Széchenyi Egyetem Gyõri KC9-13
    10.SMAFC-NYME8-14
    11.PVSK-Kronosz Kiadó6-16
    12.MKB-Euroleasing Vasas5-17
    Teljes tabella
    1.DKA-DEAC19-1
    2.MEAFC17-3
    3.Ceglédi KE14-6
    4.DEAC14-6
    5.Szolnoki Olaj KK13-7
    6.Hajdúhadházi KK10-10
    7.Békéscsabai KK9-11
    8.Szerencs VSE8-12
    9.MEAFC II.3-17
    10.Gyulai Color KC3-17
    11.Mezõberény0-20
    Teljes tabella
    1.PEAC14-2
    2.Tigris KK13-3
    3.Casino - Soproni Tigrisek11-5
    4.Dombóvári KSE11-5
    5.Siófoki Kosársuli7-9
    6.Treff 07 SE6-10
    7.Marcali VSzSE5-11
    8.Kanizsa KK4-12
    9.FKSE Szekszárd1-15
    Teljes tabella
    1.MAFC Martos26-2
    2.BKG DSE24-4
    3.Közgáz/A22-6
    4.BOCI KLUB-BC Csepel20-8
    5.Szent Pál Akadémia19-9
    6.MAFC BME17-11
    7.TFSE14-14
    8.Százhalombattai KSE13-15
    9.Öregkaszások12-16
    10.Budafok/B12-16
    11.Szentendrei KSE9-19
    12.Tehetséges Fiatalok II.8-20
    13.NKE-KTK DSE6-22
    14.Dunaharaszti MTK5-23
    15.Újpest-Megyeri Tigrisek3-25
    Teljes tabella
    1.Nagykõrösi SKE30-0
    2.BC Csepel II.24-6
    3.Budaörsi DSE24-6
    4.Közgáz/B21-9
    5.Monori SE20-10
    6.Malév SC18-12
    7.Kõbánya Old Boys17-13
    8.Budapesti Honvéd SE14-16
    9.MAFC14-16
    10.BLF Palota14-16
    11.ELTE-BEAC11-19
    12.Toldy Vizivárosi Hódok11-19
    13.JKC10-20
    14.FSzSE8-22
    15.HIDIGUT-Hidegkúti KK3-27
    16.Kandó FSC1-29
    Teljes tabella
    1.UNIQA-Euroleasing Sopron17-1
    2.PEAC-Pécs13-5
    3.Aluinvent DVTK Miskolc12-6
    4.CMB CARGO UNI Gyõr12-6
    5.PINKK-Pécsi 42411-7
    6.ZTE Nõi KK10-8
    7.Atomerõmû KSC Szekszárd6-12
    8.Ceglédi EKK6-12
    9.MTK-Budapest3-15
    10.MKB-Euroleasing Vasas0-18
    Teljes tabella
    1.ELTE-BEAC Újbuda15-1
    2.MTK-Budapest13-3
    3.Nyíregyházi Kosársuli11-5
    4.Szegedi Kosárlabda Egylet10-6
    5.DEAC7-9
    6.Kecskeméti Kosárlabda Club6-10
    7.Aluinvent DVTK Miskolc U236-10
    8.Szolnoki MÁV Sportegyesület3-13
    9.Kiss Lenke KS1-15
    Teljes tabella
    1.TFSE17-1
    2.Tatabányai Kosárlabda Club17-1
    3.BKG DSE13-5
    4.SZOESE-Sportiskola11-7
    5.Kanizsai Vadmacskák SE11-7
    6.CMB CARGO UNI Gyõr II.7-11
    7.MAFC7-11
    8.Bajai Nõi KK4-14
    9.SMAFC-NYME2-16
    10.Tatai Sportegyesület1-17
    Teljes tabella
    1.Alba Fehérvár-DKKA-Balogh 200020-4
    2.Falco-Trend Optika KC Szombathely20-4
    3.Naturtex-SZTE-Szedeák19-5
    4.Marso Nyíregyháza KK15-9
    5.Soproni Sördögök15-9
    6.PVSK-PANNONPOWER14-10
    7.Mercedes-Benz Gyár KA13-11
    8.Zalakerámia ZTE KK11-13
    9.MAFC11-13
    10.Kaposvári KK6-18
    11.Atomerõmû SE5-19
    12.Egis Körmend4-20
    13.FAIRIUM JKSE3-21
    Teljes tabella
    1.DEAC18-0
    2.Budapesti Honvéd SE16-2
    3.Tehetséges Fiatalok-Budapest13-5
    4.Vásárhelyi Kosársuli10-8
    5.Budafok10-8
    6.Óbudai Kaszások10-8
    7.Békési SzSK6-12
    8.Konecranes-Salgótarjáni KSE4-14
    9.EKF-Eger-KOK SE2-16
    10.Tiszaújvárosi Termálfürdõ Phoenix KK1-17
    Teljes tabella
    1.MKB-Euroleasing Vasas16-0
    2.MTK Törökbálint12-4
    3.Bajai Bácska FKE11-5
    4.Hoya-Pannon Egyetem Veszprém11-5
    5.Széchenyi Egyetem Gyõri KC6-10
    6.OSE Lions6-10
    7.B-Beton Bonyhádi KSE5-11
    8.Motax-Concordia KC Pápa4-12
    9.SMAFC-NYME1-15
    Teljes tabella
     EXKLUZÍV VIDEÓ
    Dobd a kosárba!
    Get the Flash Player to see this player.

     DIÁKOLIMPIA B33
  • Megyei selejtezők
  • Eredmények
  • Regionális döntők helyszínei
  • Regionális döntők eredményei
  • Versenykiírás
  • A regisztráció menete
  • Nevezési útmutató
  • Tanulói jogviszony igazolása
  • U18 játékos nyilatkozat
  • U16 játékos nyilatkozat és szülői nyilatkozat
  • Régiós döntő, Budapest - Élő közvetítés

     MKOSZ PROGRAMOK

     TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY
     OLDALTÉRKÉP


    MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok