/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0187 Piarista Öregfiúk Eldorádó KE 2020/03/05 18:20 61-36
(17-7,10-16,20-5,14-8)
Piarista Gimnázium Gaál István Tamás Jankovics Viktor Zsolt
FB0184 Törekvés SE SZPA-HSE Legends 2020/03/05 20:50 64-59
(16-18,16-12,9-10,23-19)
Kocsis Sándor Sportközpont Józsa András Junior László Zsolt Károly
FB0181 MVSE KSE 7 + SC 2020/03/06 20:15 79-89
(17-26,18-23,21-23,23-17)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Tóth Kitti
FB0186 Iparterv TFSE 2020/03/07 09:00 78-67
(20-19,19-11,25-13,14-24)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Szilágyi Bálint Major Ádám
FB0182 BEAC Kobak HSE Budapest 2020/03/08 16:30 40-50
(13-5,7-15,9-10,11-20)
BEAC Sporttelep Gaál István Tamás Tarnai Gyula Csaba
FB0183 Albatrosz Budafok/B 2020/03/08 18:00 68-75
(19-14,17-19,20-25,12-17)
Törökugrató Általános Iskola Nagy László Szőke Attila
FB0185 Budai Vasököl Cap City Crew 2020/03/09 20:40 60-69
(17-19,21-10,15-21,7-19)
Mechatronikai Szakközépiskola Major Ádám Szőke Attila

Tabellák

Bajnokság -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Budafok/B 15 0.97 29 14 1 1059 901
2 Piarista Öregfiúk 17 0.91 31 14 3 1176 966
3 SZPA-HSE Legends 16 0.78 25 9 7 1069 1025
4 Albatrosz 16 0.78 25 9 7 1036 1013
5 Törekvés SE 18 0.78 28 10 8 1182 1135
6 Eldorádó KE 18 0.78 28 10 8 1049 991
7 7 + SC 17 0.76 26 9 8 1166 1140
8 Cap City Crew 16 0.75 24 8 8 1161 1140
9 Iparterv 15 0.73 22 7 8 937 977
10 TFSE 18 0.69 25 7 11 1078 1112
11 BEAC Kobak 18 0.69 25 7 11 1049 1172
12 Budai Vasököl 16 0.66 21 5 11 1016 1124
13 HSE Budapest 16 0.63 20 4 12 814 921
14 MVSE KSE 16 0.59 19 3 13 1025 1200

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 449 17
2. Cseh István (MVSE KSE) 423 15
3. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 336 18
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 327 18
5. Molnár Róbert (Cap City Crew) 290 13
6. Csikós Attila (Cap City Crew) 289 15
7. Piltmann Ákos (Iparterv) 282 14
8. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 274 15
9. Károly Máté István (Budafok/B) 242 13
10. Gulyás Dávid (Albatrosz) 240 16
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Csikós Attila (Cap City Crew) 69 15
2. Molnár Róbert (Cap City Crew) 64 13
3. Nagy Péter (7 + SC) 61 17
4. Gulyás Dávid (Albatrosz) 55 16
5. Rósa László (Eldorádó KE) 47 18
6. Pethő Zoltán (TFSE) 40 17
7. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 40 16
8. Siklós Bence (HSE Budapest) 32 15
9. Bánfalvi István Dániel (TFSE) 32 18
10. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 26 18
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 12 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 28.2 15
2. Nagy Péter (7 + SC) 26.41 17
3. Molnár Róbert (Cap City Crew) 22.31 13
4. Piltmann Ákos (Iparterv) 20.14 14
5. Csikós Attila (Cap City Crew) 19.27 15
6. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 18.67 18
7. Károly Máté István (Budafok/B) 18.62 13
8. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 18.27 15
9. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18.17 18
10. Berta Dániel László (Budai Vasököl) 15.77 13
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 12 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Molnár Róbert (Cap City Crew) 4.92 13
2. Csikós Attila (Cap City Crew) 4.6 15
3. Nagy Péter (7 + SC) 3.59 17
4. Gulyás Dávid (Albatrosz) 3.44 16
5. Rósa László (Eldorádó KE) 2.61 18
6. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.5 16
7. Pethő Zoltán (TFSE) 2.35 17
8. Siklós Bence (HSE Budapest) 2.13 15
9. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.83 12
10. Bánfalvi István Dániel (TFSE) 1.78 18
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 12 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 9.4 15
2. Piltmann Ákos (Iparterv) 8.21 14
3. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 6.73 15
4. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 6.17 18
5. László Zoltán (Törekvés SE) 5.64 14
6. Oláh Dániel (Albatrosz) 5.63 16
7. Herczeg Barnabás (7 + SC) 5.59 17
8. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 5.47 15
9. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 5.28 18
10. Károly Máté István (Budafok/B) 5.15 13
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 12 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Galamb Ádám Viktor (Budai Vasököl) 3.62 13
2. Korompay Márk (SZPA-HSE Legends) 3.15 13
3. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 3.13 15
4. Molnár Róbert (Cap City Crew) 2.77 13
5. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.75 16
6. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 2.67 15
7. Uzoni Simon Péter (SZPA-HSE Legends) 2.67 12
8. Emri Béla (Iparterv) 2.6 15
9. Laposa Dávid (7 + SC) 2.59 17
10. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 2.57 14
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 12 meccs, min. 24 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 6.47 17
2. Károly Máté István (Budafok/B) 5.31 13
3. Cseh István (MVSE KSE) 5.2 15
4. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 4.6 15
5. Piltmann Ákos (Iparterv) 3.71 14
6. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 3.67 18
7. Berta Dániel László (Budai Vasököl) 3.46 13
8. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 3.28 18
9. Bakk Richárd (SZPA-HSE Legends) 3.25 16
10. Nagy Roland (TFSE) 3.24 17
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 12 meccs, min. 24 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Károly Máté István (Budafok/B) 84.15% (69/82) 13
2. Nagy Péter (7 + SC) 80.88% (110/136) 17
3. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 79.17% (19/24) 14
4. Herczeg Barnabás (7 + SC) 79.03% (49/62) 17
5. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 71.74% (66/92) 18
6. Bakk Richárd (SZPA-HSE Legends) 70.27% (52/74) 16
7. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 69.41% (59/85) 18
8. Schulek Dávid (TFSE) 69.23% (18/26) 14
9. Szeles Péter (Eldorádó KE) 68% (17/25) 17
10. Takács Attila (Cap City Crew) 67.74% (21/31) 12
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu