Műsor - Eredmények

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0227 BEAC Kobak TFSE Öregfiúk 2018/04/17 18:20 73-75
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep Józsa A. Junior Lövei László
BUFB0196 Budai Vasököl Darazsak Old Boys 2018/04/18 20:40 64-61
(15-10,17-9,10-18,22-24)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy Viktor Matics Sándor
BUFB0247 Színyei KC Honvéd Zrínyi SE/A 2018/04/20 21:00 65-57
(-, -, -, -)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Alexis Sancilio
BUFB0243 VICE KSE Malév SC 2018/04/22 15:00 61-68
(-, -, -, -)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Nagy I. László
BUFB0245 BEAC Kobak Albatrosz 2018/04/22 16:30 56-74
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep László Zsolt Mocsai László
BUFB0241 7 + SC Darazsak Old Boys 2018/04/22 18:00 56-73
(-, -, -, -)
Mechatronikai Szakközépiskola Szirt Lajos Bárány Levente
BUFB0246 TFSE Öregfiúk Ultimate Warriors 2018/04/22 18:00 52-60
(-, -, -, -)
TF E-terem Tahin András Zádeczki Donát László

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0244 Budai Vasököl Törekvés SE 2018/04/25 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola Szakáll István dr. Jankovics Viktor
BUFB0073 Színyei KC Malév SC 2018/04/25 21:00 Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Simon Kristóf
BUFB0187 Darazsak Old Boys Iparterv 2018/04/29 18:00 Zrínyi Miklós Gimnázium Szirt Lajos László Zsolt
BUFB0253 Piarista DSE Budai Vasököl 2018/05/03 18:20 Piarista Gimnázium Lövei László Forintos József
BUFB0265 Honvéd Zrínyi SE/A Malév SC 2018/05/03 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Matics Sándor Mocsai László
BUFB0255 Törekvés SE TFSE Öregfiúk 2018/05/03 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont Magyar Zoltán Szirt Lajos
BUFB0251 Iparterv 7 + SC 2018/05/05 09:00 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Malév SC 22 0.93 41 19 3 1572 1319
2 Darazsak Old Boys 23 0.89 41 18 5 1787 1504
3 Ultimate Warriors 22 0.89 39 17 5 1207 1086
4 Iparterv 21 0.88 37 16 5 1408 1205
5 VICE KSE 24 0.81 39 15 9 1519 1337
6 Honvéd Zrínyi SE/A 22 0.75 33 11 11 1446 1377
7 Törekvés SE 23 0.74 34 11 12 1485 1487
8 Budai Vasököl 23 0.72 33 10 13 1414 1500
9 Piarista DSE 23 0.72 33 10 13 1455 1464
10 BEAC Kobak 24 0.71 34 10 14 1427 1591
11 Albatrosz 24 0.65 31 7 17 1519 1606
12 7 + SC 23 0.63 29 6 17 1398 1578
13 Színyei KC 22 0.61 27 5 17 1261 1556
14 TFSE Öregfiúk 24 0.60 29 5 19 1442 1730

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 534 22
2. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 433 21
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 390 21
4. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 363 20
5. NAGY Péter (7 + SC) 357 17
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 345 23
7. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 339 22
8. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 333 22
9. JUHÁSZ András (Iparterv) 312 21
10. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 303 13
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 71 20
2. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 63 23
3. NAGY Péter (7 + SC) 54 17
4. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 49 22
5. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 39 23
6. BIBITY Norbert (Malév SC) 39 21
7. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 36 21
8. OLÁH István (Malév SC) 35 20
9. JUHÁSZ András (Iparterv) 33 21
10. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 31 21
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 24.27 22
2. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 20.62 21
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 18.57 21
4. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 18.15 20
5. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 15.41 22
6. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 15.14 22
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 15 23
8. JUHÁSZ András (Iparterv) 14.86 21
9. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 14.7 20
10. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 14.28 18
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 3.55 20
2. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 2.74 23
3. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.23 22
4. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.86 21
5. OLÁH István (Malév SC) 1.75 20
6. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 1.71 21
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 1.7 23
8. JUHÁSZ András (Iparterv) 1.57 21
9. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 1.48 21
10. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.21 19
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 8.27 22
2. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 8.19 21
3. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 6.59 22
4. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 5.86 22
5. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 5.72 18
6. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 5.58 19
7. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 5.19 21
8. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 5.1 20
9. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 5.05 20
10. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 5.05 22
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 3.05 19
2. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 2.87 23
3. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 2.86 22
4. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 2.68 19
5. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.6 20
6. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 2.59 22
7. LAPOSA Dávid (7 + SC) 2.5 22
8. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 2.48 21
9. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 2.42 19
10. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.39 23
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 18 meccs, min. 36 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 4.32 22
2. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 4.24 21
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 3.76 21
4. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.85 20
5. JUHÁSZ András (Iparterv) 2.81 21
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.7 23
7. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2.5 18
8. JANTNER László (Színyei KC) 2.5 20
9. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 2.45 20
10. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.4 20
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 18 meccs, min. 36 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 78.69% (48/61) 20
2. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 72.06% (49/68) 23
3. JANTNER László (Színyei KC) 71.43% (50/70) 20
4. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 70.21% (33/47) 19
5. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 69.77% (30/43) 18
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 67.39% (62/92) 23
7. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 66.95% (79/118) 21
8. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 66.18% (45/68) 18
9. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 65.71% (46/70) 22
10. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 63.64% (28/44) 19
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu