Műsor - Eredmények

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0162 Honvéd Zrínyi SE/A BEAC Kobak 2018/02/15 19:10 68-60
(16-22,14-5,20-20,18-13)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem László Zsolt Szőts Dávid
BUFB0166 Törekvés SE Darazsak Old Boys 2018/02/15 20:50 66-88
(22-24,19-22,15-23,10-19)
Kocsis Sándor Sportközpont Matics Sándor Kapros Roland
BUFB0167 Malév SC Piarista DSE 2018/02/17 15:00 87-66
(25-17,18-15,20-9,24-25)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bujtor Péter Szokolainé Váradi Csilla
BUFB0164 Ultimate Warriors VICE KSE 2018/02/18 12:00 38-34
(12-11,11-7,8-9,7-7)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Szirt Lajos
BUFB0032 BEAC Kobak Honvéd Zrínyi SE/A 2018/02/18 16:30 64-87
(11-22,16-21,16-21,21-23)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Steiner Máté
BUFB0161 TFSE Öregfiúk 7 + SC 2018/02/18 18:00 68-45
(18-20,10-14,22-6,18-5)
TF E-terem Szirt Lajos Simon Kristóf
BUFB0165 Albatrosz Iparterv 2018/02/18 18:00 66-62
(14-14,12-25,15-6,25-17)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy I. László Szőts Dávid

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

hun_bud_fb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0175 VICE KSE Törekvés SE 2018/02/24 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola Hegedűs Roland László Zsolt
BUFB0171 7 + SC Honvéd Zrínyi SE/A 2018/02/25 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola Pál Tibor Szőke Attila
BUFB0174 Budai Vasököl Albatrosz 2018/02/28 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola László Zsolt Zádeczki Donát László
BUFB0186 Piarista DSE VICE KSE 2018/03/01 18:20 Piarista Gimnázium Lövei László Gruber Nikolett
BUFB0184 Törekvés SE BEAC Kobak 2018/03/01 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont Major Ádám Szabó István
BUFB0181 Színyei KC 7 + SC 2018/03/02 21:00 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFB0185 Malév SC Budai Vasököl 2018/03/03 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Iparterv 16 0.94 30 14 2 1117 901
2 Darazsak Old Boys 16 0.91 29 13 3 1239 1032
3 Malév SC 15 0.90 27 12 3 1038 916
4 Ultimate Warriors 16 0.88 28 12 4 867 789
5 VICE KSE 17 0.79 27 10 7 1079 941
6 Piarista DSE 16 0.75 24 8 8 1026 1042
7 Törekvés SE 16 0.75 24 8 8 1072 1040
8 Honvéd Zrínyi SE/A 15 0.73 22 7 8 963 958
9 BEAC Kobak 17 0.71 24 7 10 1001 1139
10 7 + SC 16 0.69 22 6 10 1018 1068
11 Budai Vasököl 15 0.67 20 5 10 903 986
12 TFSE Öregfiúk 15 0.63 19 4 11 926 1026
13 Albatrosz 16 0.63 20 4 12 990 1077
14 Színyei KC 14 0.50 14 0 14 774 1098

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 394 16
2. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 328 17
3. NAGY Péter (7 + SC) 300 13
4. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 296 15
5. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 291 12
6. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 271 14
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 261 17
8. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 252 16
9. JUHÁSZ András (Iparterv) 250 16
10. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 247 16
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 53 14
2. NAGY Péter (7 + SC) 44 13
3. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 41 16
4. JUHÁSZ András (Iparterv) 30 16
5. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 30 15
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 29 17
7. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 27 17
8. BIBITY Norbert (Malév SC) 27 15
9. OLÁH István (Malév SC) 22 14
10. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 18 16
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 24.63 16
2. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 24.25 12
3. NAGY Péter (7 + SC) 23.08 13
4. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 19.73 15
5. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 19.36 14
6. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 19.29 17
7. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 15.75 16
8. JUHÁSZ András (Iparterv) 15.63 16
9. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 15.44 16
10. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 15.35 17
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 3.79 14
2. NAGY Péter (7 + SC) 3.39 13
3. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 2.56 16
4. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2 15
5. JUHÁSZ András (Iparterv) 1.88 16
6. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.8 15
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 1.71 17
8. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 1.59 17
9. OLÁH István (Malév SC) 1.57 14
10. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 12
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 9.58 12
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 8.5 16
3. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 7.73 15
4. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 6.56 16
5. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 6.13 16
6. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 5.53 15
7. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 5.5 14
8. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 5.42 12
9. OLÁH Dániel (Albatrosz) 5.36 14
10. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 5.15 13
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.18 11
2. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 3.06 16
3. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 2.85 13
4. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 2.8 15
5. NAGY Péter (7 + SC) 2.77 13
6. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.71 14
7. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 2.67 15
8. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 2.54 13
9. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 2.5 16
10. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 2.5 12
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Péter (7 + SC) 4.77 13
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 4.63 16
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 4.29 17
4. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 4.27 15
5. JANTNER László (Színyei KC) 3.15 13
6. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 3.08 12
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.94 17
8. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.67 15
9. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.57 14
10. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.57 14
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Péter (7 + SC) 80.52% (62/77) 13
2. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 80% (36/45) 14
3. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 76.32% (29/38) 13
4. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 75.86% (22/29) 12
5. JANTNER László (Színyei KC) 74.55% (41/55) 13
6. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 74% (37/50) 12
7. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 71.43% (35/49) 17
8. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 71.43% (25/35) 15
9. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 70.59% (24/34) 12
10. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 70.45% (31/44) 13
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu