Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 TF-BP  
 Szolnoki Olaj  
2015/03/06 19:30
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. K
 MEAFC II.  
 Hajdúhadház  
2015/03/06 18:45
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 MEAFC  
2015/03/06 20:20
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tigris KK  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. Ny
 Sopron  
 Treff 07 SE  
2015/03/06 19:30
Férfi NB II. Ny
 FKSE Szekszárd.  
 Marcali  
2015/03/06 19:50
Férfi NB II. Kö B
 Monor  
 K?bánya Old Bo.  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Nagyk?rös  
 BLF Palota  
2015/03/06 19:15
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 19:45
Fiú U21 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 20:00
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Békési SZSK  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 ELITE Basket T.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Békési SZSK  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 MTK Budapest  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/06 90:0
Leány junior
 Csata DSE  
 Kecskeméti KC  
2015/03/06 11:00
Leány junior
 Zsíros Akadémi.  
 PEAC - Kosárla.  
2015/03/06 13:00
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2015/03/06 15:00
Leány junior
 Kecskeméti KC  
 MTK Budapest  
2015/03/06 17:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Csata DSE  
2015/03/06 19:00
Fiú kadett - Alsóház, Kelet
 Kecskeméti KA  
 Nyírsuli Kosár.  
2015/03/06 17:30
Fiú junior - Alsóház, Kelet
 Szolnoki Olaj  
 ELITE Basket T.  
2015/03/06 17:00
Fiú junior - Felsőház
 Debreceni KA -.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/06 19:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
 Békési SzSK  
 Kecskeméti Kos.  
2015/03/06 20:00
HÍREK - MKOSZ
Február 7.
hírkép45938_gallt.jpg
A ZTE női csapata senkitől sem ijed meg, de Gáll Tamás azt mondja, egyelőre még csak félsikereket értek el

Február 8.
hírkép45937_670_hun_132.jpg
Hosszabbítás után verte a PINKK az MTK-t

Február 9.
hírkép45940_697_hun_129.jpg
Nagy vereségbe szaladt bele a Falco és a Szeged

Február 10.
hírkép45943_10406799_380923182088192_826647605492276562_n.jpg
Bemutató mérkőzés Sopronban

Február 10.
hírkép
Újra van magyar válogatott, néhány éve pedig a bajnokság is elindult hazánkban

Február 11.
hírkép
A jelentkezési határidő február 17-én 12 óra

Február 11.
hírkép
Óriási az érdeklődés

Február 12.
hírkép45951_eurobasket_horizontal_logo_20140515.jpg
Légy része az idei női kosárlabda Európa-bajnokságnak

Február 13.
hírkép45952_707_hun_137.jpg
A hajrában fordított a Jászberény ellen a Szeged

Február 14.
hírkép
A hétvégén fejeződik be az országos főtábla első köre

 




2015 Március

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
 
1
2 hír
2
3
3 hír
4
1 hír
5
1 hír
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok