Műsor - Eredmények

Budapest, Leány Gyermek

whun_bud_ngy 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NGy0071 Kaszások Akadémia Vasas Akadémia 2018/04/22 10:30 33-61
(1-19,6-15,8-13,18-14)
III. kerületi Sporttelep Komlódi Benedek Vizsgázó
NGy0051 Kaszások Akadémia Kölökös Lányok 2018/04/22 12:00 70-65
(21-15,24-15,10-22,15-13)
III. kerületi Sporttelep Szőke Gábor Zádeczki Donát László
NGy0103 Vasas Akadémia Török Flóris - Tör. 2018/05/06 10:00 41-44
(16-14,10-12,7-8,8-10)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Hartai Tamás Vizsgázó
NGy0102 Zsiros Akadémia Kőb. Tiszai Virágok 2018/05/06 14:30 82-38
(21-8,16-9,24-7,21-14)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Koncsag Csaba Bozóki Domonkos
NGy0061 Zsiros Akadémia Kőb. Kaszások Akadémia 2018/05/13 09:30 110-48
(24-10,31-11,31-11,24-16)
Zrínyi Miklós Gimnázium Bozóki Domonkos Boros Krisztina
NGy0013 Tiszai Virágok Török Flóris - Tör. 2018/05/26 11:45 36-93
(8-19,9-34,10-18,9-22)
Török Flóris Általános Iskola Szokolainé Váradi Csilla Szőke Gábor
NGy0063 Török Flóris - Tör. Tiszai Virágok 2018/05/26 13:30 87-47
(16-2,20-20,27-7,24-18)
Török Flóris Általános Iskola Szőke Gábor Boros Krisztina

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Zsiros Akadémia Kőbánya 10 1.00 20 10 0 908 384
2 Vasas Akadémia 10 0.85 17 7 3 667 424
3 Török Flóris - Törekvés SE 10 0.80 16 6 4 687 622
4 Kaszások Akadémia 10 0.75 15 5 5 549 718
5 Tiszai Virágok 10 0.55 11 1 9 357 722
6 Kölökös Lányok 10 0.55 11 1 9 399 697

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 171 9
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 169 10
3. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 134 10
4. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 130 10
5. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 127 10
6. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 126 10
7. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 118 10
8. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 111 10
9. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 109 9
10. SZELES Dorka (Zsiros Akadémia Kőbánya) 103 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
3. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 7
4. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
5. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 6
6. MASIER Sophia (Vasas Akadémia) 0 4
7. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 0 10
8. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
9. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 0 10
10. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 9
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 19 9
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 16.9 10
3. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 13.57 7
4. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 13.4 10
5. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 13.33 6
6. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 13 10
7. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 12.7 10
8. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 12.6 10
9. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 12.11 9
10. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 11.8 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
3. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 7
4. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
5. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 6
6. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 0 10
7. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
8. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 0 10
9. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 9
10. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 0 10
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 8.67 9
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 7.9 10
3. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 6.7 10
4. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 6.33 6
5. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 6 7
6. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 5.8 10
7. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 5.67 9
8. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 5.6 10
9. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 5.6 10
10. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 5.22 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. KARDOS Luca (Tiszai Virágok) 3.4 10
2. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 2.8 10
3. MÜNCZ Kata Viktória (Kölökös Lányok) 2.78 9
4. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 2.4 10
5. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 2.4 10
6. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 2.3 10
7. KOVÁCS Fanni Noémi (Kölökös Lányok) 2.3 10
8. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 2.22 9
9. CSICSVÁRI Zelma (Kaszások Akadémia) 2.17 6
10. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 2.1 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 1.8 10
2. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 1.8 10
3. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 9
4. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 10
5. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.2 10
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZABÓ Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 69.23% (9/13) 6
2. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 57.89% (11/19) 10
3. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 57.69% (15/26) 10
4. KEREKES Ivett (Tiszai Virágok) 57.14% (8/14) 8
5. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 54.55% (12/22) 10
6. KOVÁCS Fanni Noémi (Kölökös Lányok) 50% (8/16) 10
7. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 48.39% (15/31) 9
8. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 47.62% (10/21) 10
9. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 46.67% (7/15) 9
10. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 45.83% (11/24) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu