Műsor - Eredmények

Budapest, Leány Gyermek

whun_bud_ngy 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NGy0092 Török Flóris - Tör. Kölökös Lányok 2018/03/11 14:30 101-47
(-, -, -, -)
Török Flóris Általános Iskola Bárány Levente Horváth Brúnó József
NGy0101 Kölökös Lányok Kaszások Akadémia 2018/03/17 09:00 54-60
(17-17,3-12,15-22,19-9)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Csoma Viktor Matóczay Bálint
NGy0073 Tiszai Virágok Kölökös Lányok 2018/03/17 14:00 47-43
(19-10,6-10,17-11,5-12)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Gruber Nikolett Németh Fanni
NGy0011 Kaszások Akadémia Zsiros Akadémia Kőb. 2018/03/27 17:30 46-87
(9-23,8-21,12-28,17-15)
Zrínyi Miklós Gimnázium Szilágyi Tamás Vizsgázó
NGy0022 Török Flóris - Tör. Zsiros Akadémia Kőb. 2018/04/08 09:00 62-102
(-, -, -, -)
Kocsis Sándor Sportközpont Makay Dániel Vizsgázó
NGy0081 Török Flóris - Tör. Kaszások Akadémia 2018/04/08 10:45 75-76
(-, -, -, -)
Kocsis Sándor Sportközpont Makay Dániel Vizsgázó
NGy0051 Kaszások Akadémia Kölökös Lányok 2018/04/22 12:00 70-65
(-, -, -, -)
III. kerületi Sporttelep Szőke Gábor Zádeczki Donát László

Budapest, Leány Gyermek

whun_bud_ngy 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NGy0102 Zsiros Akadémia Kőb. Tiszai Virágok 2018/05/06 10:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NGy0103 Vasas Akadémia Török Flóris - Tör. 2018/05/06 10:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
NGy0061 Zsiros Akadémia Kőb. Kaszások Akadémia 2018/05/13 09:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NGy0013 Tiszai Virágok Török Flóris - Tör. 2018/05/26 11:45 Török Flóris Általános Iskola
NGy0063 Török Flóris - Tör. Tiszai Virágok 2018/05/26 13:30 Török Flóris Általános Iskola

Tabellák

0 csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Zsiros Akadémia Kőbánya 8 1.00 16 8 0 716 298
2 Vasas Akadémia 8 0.88 14 6 2 565 347
3 Kaszások Akadémia 8 0.81 13 5 3 468 547
4 Török Flóris - Törekvés SE 7 0.71 10 3 4 463 498
5 Tiszai Virágok 7 0.57 8 1 6 236 460
6 Kölökös Lányok 10 0.55 11 1 9 399 697

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 91 7
2. BENYOVSZKI Petra (Vasas Akadémia) 78 7
3. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 74 6
4. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 73 6
5. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 69 6
6. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 68 7
7. KOVÁCS Fanni Noémi (Kölökös Lányok) 63 7
8. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 62 4
9. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 56 3
10. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 54 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 4
3. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
4. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 3
5. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 4
6. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 0 7
7. MASIER Sophia (Vasas Akadémia) 0 3
8. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 0 6
9. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 0 6
10. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 18.67 3
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 15.5 4
3. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 14.33 3
4. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 13.67 3
5. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 13.5 4
6. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 13 7
7. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 12.33 6
8. MASIER Sophia (Vasas Akadémia) 12.33 3
9. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 12.17 6
10. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 11.75 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 4
3. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
4. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 3
5. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 4
6. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 0 7
7. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 0 6
8. MASIER Sophia (Vasas Akadémia) 0 3
9. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 0 6
10. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 8.67 3
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 7.75 4
3. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 6.67 3
4. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 6.5 4
5. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 6.14 7
6. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 6 3
7. MASIER Sophia (Vasas Akadémia) 5.67 3
8. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 5.67 3
9. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 5.5 6
10. BENYOVSZKI Petra (Vasas Akadémia) 5.29 7
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. VASS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
2. KARDOS Luca (Tiszai Virágok) 3.86 7
3. MÜNCZ Kata Viktória (Kölökös Lányok) 3.14 7
4. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 3 3
5. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 3 3
6. KUNCZ Linda (Vasas Akadémia) 3 1
7. CSICSVÁRI Zelma (Kaszások Akadémia) 3 3
8. SZALMÁSI Szabina Csilla (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
9. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 2.67 3
10. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 2.57 7
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 2.33 3
2. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 2.33 6
3. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 2.17 6
4. SZABÓ Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 2 3
5. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 3
6. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 3
7. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.25 4
8. GYURICZA Bettina (Tiszai Virágok) 1.2 5
9. IGAZ Eszter (Vasas Akadémia) 1.2 5
10. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 1.17 6
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. KOVÁCS Dorottya (Kölökös Lányok) 80% (4/5) 4
2. KEREKES Ivett (Tiszai Virágok) 75% (6/8) 6
3. SZABÓ Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 75% (6/8) 3
4. MASIER Sophia (Vasas Akadémia) 75% (3/4) 3
5. BOSCH Emma Petra (Zsiros Akadémia Kőbánya) 75% (3/4) 4
6. SZOBOSZLAI Laura (Tiszai Virágok) 66.67% (4/6) 4
7. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 66.67% (2/3) 4
8. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 55.56% (5/9) 4
9. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 53.85% (7/13) 3
10. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (4/8) 3
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu