/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

TFSE U23 - Budapest, Női A csoport

Edző

Név Telefon E-mail
Németh Nóra 30/481-0747 nemeth.nora@tfse.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Félix Ákos 20/255-1305 felix.akos@tfse.hu

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bayer Helga 1998
- Csiszér Klára 2001
- Czivinger Lilla 1992
- Fejér Zsófia Zsuzsanna 1995
- Földesi Zsófia 2001
- Késmárky Noémi 2003
- Kovács Lilla Katalin 2000
- Lőrincz Erzsébet Sára 1999
- Moskát Mónika 2002
- Nagy Csenge 2003
- Sváb Auguszta Veronika 1999
- Tarr Emese Petra 1997
- Varga Anita 1999
- Zágoni Kata Sára 2001

Műsor

Budapest, Női A csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA2022 BEAC Budafok TFSE U23 2022/10/11 18:10 69-48
(15-14,23-11,14-14,17-9)
Grosics Gyula Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, Gruber Nikolett Lilla
NA2013 TFSE U23 Józsefvárosi KC 2022/10/27 19:15 43-45
(14-15,9-12,12-6,8-12)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
NA2045 TFSE U23 SzKHSE-Párkány Street 2022/11/03 19:15 62-27
(18-1,13-6,13-14,18-6)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
NA2031 TFSE U23 BEAC Muff 2022/11/08 17:45 56-57
(12-11,13-11,21-16,10-19)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál István Tamás, Boros Krisztina
NA2055 Monor SE TFSE U23 2022/11/16 19:00 46-58
(21-5,4-23,10-12,11-18)
József Attila Gimnázium Magyar Zoltán Gábor, Kara Zsombor
NA2064 TFSE U23 BEAC BLSE 2022/12/01 19:15 64-51
(17-10,14-11,24-18,9-12)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Hartai Tamás, Szőts Dávid István
NA2093 Kiss Lenke KA TFSE U23 2022/12/10 11:00 46-64
(14-19,13-21,4-17,15-7)
Fóti úti Általános Iskola Szentpáli-Gavallér Csaba, Horváth Péter
NA2084 TFSE U23 BEAC Bics 2022/12/15 19:15 44-43
(14-9,10-8,10-15,10-11)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Lilla, Gaál István Tamás
NA3012 Külker SC TFSE U23 2023/01/14 12:00 58-44
(18-9,15-11,9-9,16-15)
Berzsenyi Dániel Gimnázium Bárány Levente, Boros Krisztina
NA3021 TFSE U23 TFSE 2023/01/26 19:15 33-57
(4-9,4-16,11-18,14-14)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint
NA3035 Törekvés SE TFSE U23 2023/01/29 18:00 59-47
(10-14,17-10,22-11,10-12)
Kocsis Sándor Sportközpont Tőzsér Dénes Kelemen, Bátovszky Zsolt
NA3044 TFSE U23 Parthus SE 2023/02/16 19:15 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Lilla, Horváth Petra
NA3053 Kék Rókák TFSE U23 2023/02/21 19:15 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
NA3516 TFSE U23 BEAC Budafok 2023/03/02 19:15 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
NA3534 BEAC Muff TFSE U23 2023/03/19 19:30 Lázár Ervin Általános Iskola
NA3545 Józsefvárosi KC TFSE U23 2023/03/27 20:15 Toldy Ferenc Gimnázium
NA3556 BEAC BLSE TFSE U23 2023/04/01 10:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA3062 TFSE U23 Külker SC 2023/04/13 19:15 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
NA3071 TFSE TFSE U23 2023/04/27 19:15 Testnevelési Egyetem L2 Terem
NA3085 TFSE U23 Törekvés SE 2023/05/11 19:15 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
NA3094 Parthus SE TFSE U23 2023/05/17 18:30 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
NA3103 TFSE U23 Kék Rókák 2023/05/25 19:15 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Papp Ízisz (Parthus SE) 412 24
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 344 20
3. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 344 24
4. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 338 22
5. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 306 24
6. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 298 24
7. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 298 22
8. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 292 20
9. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 288 16
10. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 280 18
11. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 280 24
12. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 280 22
13. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 272 20
14. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 272 16
15. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 270 22
16. Széplaki Márta (Törekvés SE) 268 24
17. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 258 24
18. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 258 22
19. Soós Edit (BEAC Muff) 252 24
20. Szammer Anett (Kék Rókák) 246 22
21. Ruttner Zsóka (TFSE) 242 22
22. Fekete Katalin (BEAC Muff) 240 24
23. Sándorfi Réka (TFSE) 238 24
24. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 238 22
25. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 236 24
26. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 234 16
27. Németh Kata (TFSE) 234 22
28. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 224 24
29. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 220 20
30. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 216 18
31. Angyal Réka (BEAC Muff) 214 24
32. Sipos Mirjam (TFSE) 212 20
33. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 210 20
34. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 200 20
35. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 200 18
36. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 196 24
37. Hidas Andrea (BEAC Senior) 192 24
38. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 190 20
39. Földesi Zsófia (TFSE U23) 190 22
40. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 186 24
41. Papp Lilla (Parthus SE) 184 24
42. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 182 22
43. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 180 20
44. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 180 24
45. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 178 22
46. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 168 16
47. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 168 18
48. Kiss Diána (BEAC BLSE) 166 18
49. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 166 22
50. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 164 16
51. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 162 24
52. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 160 14
53. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 158 22
54. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 158 22
55. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 156 16
56. Gundel-Takács Anna (TFSE) 156 20
57. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 154 18
58. Sziráki Edit (BEAC Bics) 154 20
59. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 152 12
60. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 150 18
61. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 150 18
62. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 148 18
63. Regdánszki Tamara (Monor SE) 148 14
64. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 148 22
65. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 146 16
66. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 146 20
67. Galambos Judit (Treff 07 SE) 142 20
68. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 140 20
69. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 140 24
70. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 138 24
71. Trikkal Anna (Monor SE) 134 22
72. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 134 20
73. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 132 18
74. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 130 22
75. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 128 24
76. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 126 18
77. Sárosi Judit (BEAC Senior) 126 20
78. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 124 24
79. Veres Orsolya (BEAC Bics) 124 20
80. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 124 20
81. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 124 20
82. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 122 10
83. Váits Petra (BEAC Bics) 122 16
84. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 122 20
85. Hajna Sarolta (Parthus SE) 120 24
86. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 118 14
87. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 118 16
88. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 116 14
89. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 114 20
90. Varga Anita (TFSE U23) 114 20
91. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 112 24
92. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 110 24
93. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 108 20
94. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 108 22
95. Máriás Fruzsina (Monor SE) 106 10
96. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 106 14
97. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 104 24
98. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 102 16
99. Hajna Luca (Parthus SE) 102 22
100. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 100 6
101. Bayer Helga (TFSE U23) 100 18
102. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 100 20
103. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 98 12
104. Redling Blanka (Törekvés SE) 98 12
105. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 98 16
106. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 94 22
107. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 94 12
108. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 92 16
109. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 88 22
110. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 88 18
111. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 88 20
112. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 88 16
113. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 86 24
114. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 84 14
115. Tóth Kitti (Külker SC) 84 16
116. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 82 22
117. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 80 16
118. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 78 12
119. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 78 16
120. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 78 22
121. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 76 20
122. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 74 22
123. Imre Nóra (TFSE) 74 18
124. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 72 22
125. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 70 24
126. Varga Anna (BEAC Senior) 70 18
127. Csiszér Klára (TFSE U23) 68 20
128. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 68 6
129. Feil Nikolett (Monor SE) 66 12
130. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 66 20
131. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 66 14
132. Édes Luca Alma (Parthus SE) 62 8
133. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 60 12
134. Gáspár Zita (BEAC Senior) 58 24
135. Kalmár Eszter (Parthus SE) 58 8
136. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 58 20
137. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 56 12
138. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 54 22
139. Varjasi Éva (Monor SE) 54 22
140. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 54 22
141. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 54 16
142. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 54 20
143. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 54 20
144. Bak Edina (Csepel-Bontó) 54 14
145. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 52 10
146. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 52 16
147. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 50 18
148. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 50 18
149. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 50 16
150. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 48 10
151. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 46 14
152. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 46 6
153. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 44 24
154. Komora Adrienn (Törekvés SE) 42 14
155. Bundi Daniella (Kék Rókák) 42 24
156. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 40 6
157. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 40 4
158. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 40 14
159. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 40 18
160. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 38 6
161. Samu Flóra (Törekvés SE) 38 14
162. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 36 6
163. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 34 6
164. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 34 18
165. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 34 10
166. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 34 12
167. Keil Zsófia (BEAC Muff) 32 20
168. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 32 8
169. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 32 20
170. Dévay Kata (Treff 07 SE) 32 8
171. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 30 22
172. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 30 16
173. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 30 12
174. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 30 20
175. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 28 20
176. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 26 18
177. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 24 2
178. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 24 6
179. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 24 6
180. Ránky Réka (Külker SC) 24 10
181. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 22 2
182. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 22 20
183. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 20 22
184. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 20 18
185. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 20 10
186. Hollósy Réka (Törekvés SE) 20 10
187. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 18 10
188. Márta Bettina (BEAC Senior) 16 6
189. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 14 12
190. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 12 2
191. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 12 4
192. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 12 4
193. Nagy Csenge (TFSE U23) 12 6
194. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 12 14
195. Zátrok Nóra (Monor SE) 12 16
196. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 12 14
197. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 10 22
198. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 10 18
199. Késmárky Noémi (TFSE U23) 10 4
200. Seres Dóra (Monor SE) 8 12
201. Benyovszki Petra (Parthus SE) 8 2
202. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 8 4
203. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 8 8
204. Nyíri Brigitta (Külker SC) 8 10
205. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 8 16
206. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 8 18
207. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 6 4
208. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 6 6
209. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 6 6
210. Köffer Mendi (Monor SE) 4 6
211. Bódi Barbara (Monor SE) 4 6
212. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 4 2
213. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 4 4
214. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 4 4
215. Szvitek Barbara (Monor SE) 4 18
216. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 4 18
217. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0 4
218. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
219. Moskát Mónika (TFSE U23) 0 2
220. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
221. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
222. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
223. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Papp Ízisz (Parthus SE) 52 24
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 50 20
3. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 48 22
4. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 40 22
5. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 38 18
6. Németh Kata (TFSE) 38 22
7. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 34 20
8. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 30 24
9. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 30 20
10. Sipos Mirjam (TFSE) 30 20
11. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 28 14
12. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 28 18
13. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 28 24
14. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 26 24
15. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 26 16
16. Ruttner Zsóka (TFSE) 24 22
17. Soós Edit (BEAC Muff) 24 24
18. Fekete Katalin (BEAC Muff) 24 24
19. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 24 16
20. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 22 12
21. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 22 22
22. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 22 22
23. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 22 24
24. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 22 18
25. Papp Lilla (Parthus SE) 22 24
26. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 20 18
27. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 20 16
28. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 20 24
29. Redling Blanka (Törekvés SE) 20 12
30. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 20 18
31. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 18 18
32. Hajna Luca (Parthus SE) 18 22
33. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 18 24
34. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 16 10
35. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 16 16
36. Sándorfi Réka (TFSE) 16 24
37. Váits Petra (BEAC Bics) 16 16
38. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 16 22
39. Széplaki Márta (Törekvés SE) 16 24
40. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 16 20
41. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 16 20
42. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 14 16
43. Máriás Fruzsina (Monor SE) 14 10
44. Édes Luca Alma (Parthus SE) 14 8
45. Trikkal Anna (Monor SE) 14 22
46. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 14 18
47. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 12 20
48. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 12 22
49. Hidas Andrea (BEAC Senior) 10 24
50. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 10 22
51. Csiszér Klára (TFSE U23) 10 20
52. Feil Nikolett (Monor SE) 10 12
53. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 10 24
54. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 10 24
55. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 10 16
56. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 8 16
57. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 8 22
58. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 8 20
59. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 8 6
60. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 8 24
61. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 8 22
62. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 8 22
63. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 8 20
64. Komora Adrienn (Törekvés SE) 6 14
65. Földesi Zsófia (TFSE U23) 6 22
66. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 6 14
67. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 6 24
68. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 6 12
69. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 6 6
70. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6 24
71. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 6 20
72. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 6 16
73. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 6 24
74. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 6 18
75. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 4 16
76. Szammer Anett (Kék Rókák) 4 22
77. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 4 24
78. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 4 22
79. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 4 12
80. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 4 22
81. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 4 20
82. Tóth Kitti (Külker SC) 4 16
83. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 4 6
84. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 4 18
85. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 4 14
86. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 4 12
87. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 4 18
88. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 4 24
89. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 4 6
90. Varga Anita (TFSE U23) 4 20
91. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 4 20
92. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 4 20
93. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 4 14
94. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 4 20
95. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 4 20
96. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 4 20
97. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2 20
98. Varga Anna (BEAC Senior) 2 18
99. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 2 6
100. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 2 24
101. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 2 2
102. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 2 22
103. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 18
104. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 2 6
105. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 2 14
106. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 2 16
107. Kiss Diána (BEAC BLSE) 2 18
108. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 2 16
109. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 2 20
110. Kalmár Eszter (Parthus SE) 2 8
111. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 24
112. Gundel-Takács Anna (TFSE) 2 20
113. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 2 20
114. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2 22
115. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 2 16
116. Varjasi Éva (Monor SE) 2 22
117. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2 24
118. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 2 10
119. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2 20
120. Samu Flóra (Törekvés SE) 2 14
121. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 20
122. Bak Edina (Csepel-Bontó) 2 14
123. Gáspár Zita (BEAC Senior) 2 24
124. Késmárky Noémi (TFSE U23) 2 4
125. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 0 6
126. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 24
127. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 16
128. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 14
129. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
130. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 24
131. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 4
132. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 14
133. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 16
134. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 20
135. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 20
136. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 20
137. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 20
138. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 22
139. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 24
140. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 12
141. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 16
142. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
143. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 18
144. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 16
145. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 12
146. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 20
147. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 6
148. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 14
149. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 22
150. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 16
151. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 18
152. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 10
153. Imre Nóra (TFSE) 0 18
154. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 12
155. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 18
156. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 22
157. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 22
158. Benyovszki Petra (Parthus SE) 0 2
159. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 12
160. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 22
161. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0 8
162. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0 6
163. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 10
164. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 20
165. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 24
166. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 22
167. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 20
168. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 0 4
169. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
170. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 8
171. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 14
172. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 20
173. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 16
174. Ránky Réka (Külker SC) 0 10
175. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 20
176. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 20
177. Bayer Helga (TFSE U23) 0 18
178. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 18
179. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0 18
180. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 0 2
181. Nagy Csenge (TFSE U23) 0 6
182. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 18
183. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 0 4
184. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0 10
185. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 24
186. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 22
187. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 4
188. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 22
189. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 8
190. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 0 4
191. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 22
192. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 0 6
193. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0 4
194. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 18
195. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 12
196. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 14
197. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 24
198. Köffer Mendi (Monor SE) 0 6
199. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 24
200. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
201. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 22
202. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0 4
203. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 14
204. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 20
205. Moskát Mónika (TFSE U23) 0 2
206. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 6
207. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
208. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 22
209. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 10
210. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
211. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0 6
212. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 18
213. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 16
214. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
215. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 18
216. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 20
217. Hollósy Réka (Törekvés SE) 0 10
218. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 16
219. Bódi Barbara (Monor SE) 0 6
220. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
221. Seres Dóra (Monor SE) 0 12
222. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 10
223. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 18
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 18 16
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 17.2 20
3. Papp Ízisz (Parthus SE) 17.17 24
4. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 17 16
5. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 15.56 18
6. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 15.36 22
7. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 14.62 16
8. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 14.6 20
9. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 14.33 24
10. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 13.6 20
11. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 13.55 22
12. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 12.75 24
13. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 12.73 22
14. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 12.67 12
15. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 12.42 24
16. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 12.27 22
17. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 12.2 10
18. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 12 18
19. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 11.73 22
20. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 11.67 24
21. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 11.43 14
22. Szammer Anett (Kék Rókák) 11.18 22
23. Széplaki Márta (Törekvés SE) 11.17 24
24. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 11.11 18
25. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 11 20
26. Ruttner Zsóka (TFSE) 11 22
27. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 10.82 22
28. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 10.75 24
29. Németh Kata (TFSE) 10.64 22
30. Sipos Mirjam (TFSE) 10.6 20
31. Máriás Fruzsina (Monor SE) 10.6 10
32. Regdánszki Tamara (Monor SE) 10.57 14
33. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 10.5 20
34. Soós Edit (BEAC Muff) 10.5 24
35. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 10.5 16
36. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 10.25 16
37. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 10 20
38. Fekete Katalin (BEAC Muff) 10 24
39. Sándorfi Réka (TFSE) 9.92 24
40. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 9.83 24
41. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 9.75 16
42. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 9.5 20
43. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 9.33 18
44. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 9.33 24
45. Kiss Diána (BEAC BLSE) 9.22 18
46. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 9.13 16
47. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 9 20
48. Angyal Réka (BEAC Muff) 8.92 24
49. Földesi Zsófia (TFSE U23) 8.64 22
50. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 8.56 18
51. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 8.43 14
52. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 8.33 18
53. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 8.33 18
54. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 8.29 14
55. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 8.27 22
56. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 8.22 18
57. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 8.17 24
58. Redling Blanka (Törekvés SE) 8.17 12
59. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8.17 12
60. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 8.09 22
61. Hidas Andrea (BEAC Senior) 8 24
62. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 7.83 12
63. Gundel-Takács Anna (TFSE) 7.8 20
64. Édes Luca Alma (Parthus SE) 7.75 8
65. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 7.75 24
66. Sziráki Edit (BEAC Bics) 7.7 20
67. Papp Lilla (Parthus SE) 7.67 24
68. Váits Petra (BEAC Bics) 7.63 16
69. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 7.57 14
70. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 7.55 22
71. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 7.5 24
72. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 7.37 16
73. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 7.33 18
74. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 7.3 20
75. Kalmár Eszter (Parthus SE) 7.25 8
76. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.18 22
77. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.18 22
78. Galambos Judit (Treff 07 SE) 7.1 20
79. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 7 18
80. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 7 20
81. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6.75 24
82. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 6.73 22
83. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 6.7 20
84. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 6.5 12
85. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 6.38 16
86. Sárosi Judit (BEAC Senior) 6.3 20
87. Veres Orsolya (BEAC Bics) 6.2 20
88. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 6.2 20
89. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 6.2 20
90. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.12 16
91. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 6.1 20
92. Trikkal Anna (Monor SE) 6.09 22
93. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 6 14
94. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 5.91 22
95. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 5.83 24
96. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5.75 24
97. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 5.75 16
98. Varga Anita (TFSE U23) 5.7 20
99. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 5.7 20
100. Bayer Helga (TFSE U23) 5.56 18
101. Feil Nikolett (Monor SE) 5.5 12
102. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 5.5 16
103. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 5.4 20
104. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 5.33 24
105. Tóth Kitti (Külker SC) 5.25 16
106. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 5.2 10
107. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5.17 24
108. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 5 16
109. Hajna Sarolta (Parthus SE) 5 24
110. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 5 12
111. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 5 20
112. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 4.91 22
113. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4.89 18
114. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 4.87 16
115. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 4.8 10
116. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 4.71 14
117. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 4.67 12
118. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 4.67 24
119. Hajna Luca (Parthus SE) 4.64 22
120. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 4.58 24
121. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 4.4 20
122. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 4.33 24
123. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 4.27 22
124. Imre Nóra (TFSE) 4.11 18
125. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 4 22
126. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 4 8
127. Dévay Kata (Treff 07 SE) 4 8
128. Varga Anna (BEAC Senior) 3.89 18
129. Bak Edina (Csepel-Bontó) 3.86 14
130. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.8 20
131. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 3.73 22
132. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.58 24
133. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 3.55 22
134. Csiszér Klára (TFSE U23) 3.4 20
135. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 3.4 10
136. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 3.38 16
137. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 3.36 22
138. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 3.3 20
139. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 3.29 14
140. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 3.27 22
141. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 3.25 16
142. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 3.12 16
143. Komora Adrienn (Törekvés SE) 3 14
144. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 2.92 24
145. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 2.9 20
146. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 2.86 14
147. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 2.83 12
148. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2.78 18
149. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 2.78 18
150. Samu Flóra (Törekvés SE) 2.71 14
151. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 2.7 20
152. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2.7 20
153. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 2.5 12
154. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 2.45 22
155. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2.45 22
156. Varjasi Éva (Monor SE) 2.45 22
157. Gáspár Zita (BEAC Senior) 2.42 24
158. Ránky Réka (Külker SC) 2.4 10
159. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 2.22 18
160. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 2 10
161. Hollósy Réka (Törekvés SE) 2 10
162. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 1.89 18
163. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 1.88 16
164. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1.83 24
165. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 1.8 10
166. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.75 24
167. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.6 20
168. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 1.6 20
169. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.5 20
170. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1.44 18
171. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 1.4 20
172. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.36 22
173. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.17 12
174. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 1.11 18
175. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.1 20
176. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 1 8
177. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.91 22
178. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0.86 14
179. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.86 14
180. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0.8 10
181. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.75 16
182. Seres Dóra (Monor SE) 0.67 12
183. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.56 18
184. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.5 16
185. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.45 22
186. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0.44 18
187. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.22 18
188. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.22 18
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Czivinger Lilla (TFSE U23) 2.5 20
2. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 2.18 22
3. Papp Ízisz (Parthus SE) 2.17 24
4. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.11 18
5. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 2 14
6. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1.83 12
7. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 1.82 22
8. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1.75 8
9. Németh Kata (TFSE) 1.73 22
10. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.7 20
11. Redling Blanka (Törekvés SE) 1.67 12
12. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.63 16
13. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 1.6 10
14. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.56 18
15. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 1.5 20
16. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.5 16
17. Sipos Mirjam (TFSE) 1.5 20
18. Máriás Fruzsina (Monor SE) 1.4 10
19. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1.25 16
20. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 1.25 24
21. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.22 18
22. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.17 24
23. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 1.11 18
24. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 1.11 18
25. Ruttner Zsóka (TFSE) 1.09 22
26. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1.08 24
27. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 1 16
28. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1 22
29. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1 22
30. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1 18
31. Soós Edit (BEAC Muff) 1 24
32. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1 24
33. Váits Petra (BEAC Bics) 1 16
34. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.92 24
35. Papp Lilla (Parthus SE) 0.92 24
36. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 0.88 16
37. Feil Nikolett (Monor SE) 0.83 12
38. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 0.83 24
39. Hajna Luca (Parthus SE) 0.82 22
40. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 0.8 20
41. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 0.8 20
42. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 0.78 18
43. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 0.75 24
44. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.73 22
45. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.67 24
46. Sándorfi Réka (TFSE) 0.67 24
47. Trikkal Anna (Monor SE) 0.64 22
48. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.62 16
49. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 0.6 20
50. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 0.55 22
51. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.5 20
52. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 0.5 12
53. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 0.5 16
54. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 0.45 22
55. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.43 14
56. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0.43 14
57. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.42 24
58. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0.42 24
59. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.42 24
60. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0.4 20
61. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 0.4 20
62. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 0.38 16
63. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.36 22
64. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.36 22
65. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.36 22
66. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 0.33 12
67. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.33 18
68. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.33 24
69. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 0.33 12
70. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.3 20
71. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 0.29 14
72. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 0.29 14
73. Földesi Zsófia (TFSE U23) 0.27 22
74. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.25 24
75. Tóth Kitti (Külker SC) 0.25 16
76. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.25 16
77. Kalmár Eszter (Parthus SE) 0.25 8
78. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.25 24
79. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.25 24
80. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.22 18
81. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 0.22 18
82. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.2 20
83. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.2 20
84. Varga Anita (TFSE U23) 0.2 20
85. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0.2 20
86. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 0.2 20
87. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.2 20
88. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.2 20
89. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 0.2 10
90. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.18 22
91. Szammer Anett (Kék Rókák) 0.18 22
92. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.18 22
93. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0.17 24
94. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.17 24
95. Samu Flóra (Törekvés SE) 0.14 14
96. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0.14 14
97. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0.14 14
98. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0.13 16
99. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0.13 16
100. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.13 16
101. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.11 18
102. Varga Anna (BEAC Senior) 0.11 18
103. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.11 18
104. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0.1 20
105. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 0.1 20
106. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.1 20
107. Gundel-Takács Anna (TFSE) 0.1 20
108. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0.1 20
109. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.1 20
110. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0.09 22
111. Varjasi Éva (Monor SE) 0.09 22
112. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.09 22
113. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0.08 24
114. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.08 24
115. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0.08 24
116. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.08 24
117. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 16
118. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 24
119. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 24
120. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 14
121. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 20
122. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 20
123. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 24
124. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 18
125. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 14
126. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 22
127. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 20
128. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 14
129. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 20
130. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 22
131. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 12
132. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 16
133. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 20
134. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 20
135. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 20
136. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 16
137. Bayer Helga (TFSE U23) 0 18
138. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 10
139. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 16
140. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 10
141. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 12
142. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 24
143. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 22
144. Imre Nóra (TFSE) 0 18
145. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 22
146. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0 8
147. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 8
148. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 20
149. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 22
150. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 22
151. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 16
152. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 24
153. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 20
154. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 14
155. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 12
156. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 18
157. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 18
158. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 20
159. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 12
160. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 22
161. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 22
162. Ránky Réka (Külker SC) 0 10
163. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 10
164. Hollósy Réka (Törekvés SE) 0 10
165. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0 18
166. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 16
167. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 24
168. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0 10
169. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 24
170. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 20
171. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 20
172. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 18
173. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 22
174. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 12
175. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 18
176. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 8
177. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 22
178. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 14
179. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 14
180. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 10
181. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 16
182. Seres Dóra (Monor SE) 0 12
183. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 18
184. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 16
185. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 22
186. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 18
187. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 18
188. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 18
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 7.12 16
2. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 6.75 16
3. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 6.75 24
4. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 5.5 24
5. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 5.4 20
6. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 5.4 20
7. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 5.18 22
8. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 4.91 22
9. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 4.89 18
10. Papp Ízisz (Parthus SE) 4.75 24
11. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 4.75 16
12. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 4.64 22
13. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 4.58 24
14. Szammer Anett (Kék Rókák) 4.55 22
15. Angyal Réka (BEAC Muff) 4.33 24
16. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 4.2 20
17. Széplaki Márta (Törekvés SE) 4.17 24
18. Regdánszki Tamara (Monor SE) 4.14 14
19. Kiss Diána (BEAC BLSE) 4.11 18
20. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 4 24
21. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 4 24
22. Czivinger Lilla (TFSE U23) 3.9 20
23. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 3.82 22
24. Sziráki Edit (BEAC Bics) 3.8 20
25. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 3.78 18
26. Ruttner Zsóka (TFSE) 3.73 22
27. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 3.73 22
28. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3.71 14
29. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 3.6 20
30. Sándorfi Réka (TFSE) 3.5 24
31. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 3.43 14
32. Gundel-Takács Anna (TFSE) 3.4 20
33. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 3.38 16
34. Galambos Judit (Treff 07 SE) 3.3 20
35. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 3.29 14
36. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 3.27 22
37. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 3.27 22
38. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.25 24
39. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 3.25 24
40. Kalmár Eszter (Parthus SE) 3.25 8
41. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 3.2 20
42. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 3.2 20
43. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 3.17 12
44. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 3.17 12
45. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 3.17 12
46. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 3.13 16
47. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 3.12 16
48. Földesi Zsófia (TFSE U23) 3.09 22
49. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 3 20
50. Fekete Katalin (BEAC Muff) 3 24
51. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 3 18
52. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 3 12
53. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 3 10
54. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 3 20
55. Soós Edit (BEAC Muff) 2.92 24
56. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 2.91 22
57. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 2.91 22
58. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 2.89 18
59. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 2.89 18
60. Hidas Andrea (BEAC Senior) 2.83 24
61. Sipos Mirjam (TFSE) 2.8 20
62. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 2.8 20
63. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.63 16
64. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 2.62 16
65. Veres Orsolya (BEAC Bics) 2.6 20
66. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 2.57 14
67. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 2.57 14
68. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 2.56 18
69. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 2.56 18
70. Bayer Helga (TFSE U23) 2.56 18
71. Németh Kata (TFSE) 2.55 22
72. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 2.5 24
73. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 2.42 24
74. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2.38 16
75. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.36 22
76. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.36 22
77. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 2.33 24
78. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 2.33 12
79. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.3 20
80. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 2.25 16
81. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 2.25 16
82. Tóth Kitti (Külker SC) 2.25 16
83. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 2.25 24
84. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2.2 10
85. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2.2 20
86. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 2.2 20
87. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 2.2 10
88. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 2.2 10
89. Papp Lilla (Parthus SE) 2.17 24
90. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 2.1 20
91. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 2.1 20
92. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.09 22
93. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 2 16
94. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 2 20
95. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 2 8
96. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 2 22
97. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 2 22
98. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 2 24
99. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2 24
100. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.92 24
101. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 1.91 22
102. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.9 20
103. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 1.89 18
104. Imre Nóra (TFSE) 1.89 18
105. Váits Petra (BEAC Bics) 1.88 16
106. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 1.86 14
107. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.83 24
108. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.75 24
109. Dévay Kata (Treff 07 SE) 1.75 8
110. Trikkal Anna (Monor SE) 1.73 22
111. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.71 14
112. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 1.7 20
113. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.7 20
114. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.67 12
115. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.67 18
116. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1.67 24
117. Varga Anna (BEAC Senior) 1.67 18
118. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 1.64 22
119. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 1.63 16
120. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 1.6 20
121. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.56 18
122. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.55 22
123. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 1.5 24
124. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.5 16
125. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.5 24
126. Varga Anita (TFSE U23) 1.5 20
127. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 1.5 16
128. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 1.5 16
129. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1.45 22
130. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 1.44 18
131. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 1.43 14
132. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 1.42 24
133. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 1.4 10
134. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1.36 22
135. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.33 18
136. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 1.33 12
137. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.33 24
138. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 1.3 20
139. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 1.25 16
140. Ránky Réka (Külker SC) 1.2 10
141. Redling Blanka (Törekvés SE) 1.17 12
142. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.11 18
143. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 1.1 20
144. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.1 20
145. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 1.1 20
146. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.09 22
147. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 1.09 22
148. Gáspár Zita (BEAC Senior) 1.08 24
149. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1 8
150. Feil Nikolett (Monor SE) 1 12
151. Samu Flóra (Törekvés SE) 1 14
152. Varjasi Éva (Monor SE) 1 22
153. Hollósy Réka (Törekvés SE) 1 10
154. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 1 10
155. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 1 14
156. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.91 22
157. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.86 14
158. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0.83 12
159. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0.83 24
160. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0.83 24
161. Hajna Luca (Parthus SE) 0.82 22
162. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0.78 18
163. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0.75 16
164. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.7 20
165. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.7 20
166. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0.67 18
167. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0.6 20
168. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.56 18
169. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 20
170. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.5 12
171. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0.5 8
172. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.45 22
173. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.44 18
174. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0.43 14
175. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.4 20
176. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0.4 10
177. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0.4 10
178. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.4 20
179. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.38 16
180. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.36 22
181. Seres Dóra (Monor SE) 0.33 12
182. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.29 14
183. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.25 16
184. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0.22 18
185. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.22 18
186. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.18 22
187. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.11 18
188. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 18
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Trikkal Anna (Monor SE) 3.18 22
2. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 3.13 16
3. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 2.91 22
4. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.8 20
5. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2.8 10
6. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 2.8 20
7. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 2.75 16
8. Feil Nikolett (Monor SE) 2.67 12
9. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.64 22
10. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.5 20
11. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.44 18
12. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 2.38 16
13. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.33 24
14. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 2.3 20
15. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 2.27 22
16. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.25 16
17. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2.25 16
18. Dévay Kata (Treff 07 SE) 2.25 8
19. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 2.22 18
20. Regdánszki Tamara (Monor SE) 2.14 14
21. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2.13 16
22. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 2.1 20
23. Földesi Zsófia (TFSE U23) 2.09 22
24. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 2.08 24
25. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2 16
26. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 2 18
27. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 2 10
28. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 2 20
29. Ruttner Zsóka (TFSE) 2 22
30. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 2 12
31. Papp Lilla (Parthus SE) 2 24
32. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 2 14
33. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2 14
34. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 2 8
35. Csiszér Klára (TFSE U23) 2 20
36. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 2 22
37. Czivinger Lilla (TFSE U23) 1.9 20
38. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.9 20
39. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.83 24
40. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.82 22
41. Sipos Mirjam (TFSE) 1.8 20
42. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 1.8 20
43. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.8 20
44. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.78 18
45. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1.78 18
46. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.75 16
47. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.73 22
48. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.73 22
49. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 1.7 20
50. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1.67 24
51. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.64 22
52. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.58 24
53. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1.58 24
54. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 1.58 24
55. Samu Flóra (Törekvés SE) 1.57 14
56. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.55 22
57. Varjasi Éva (Monor SE) 1.55 22
58. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1.55 22
59. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.5 24
60. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.5 24
61. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 1.5 20
62. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1.5 12
63. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1.5 8
64. Tóth Kitti (Külker SC) 1.5 16
65. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 1.5 12
66. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 1.5 24
67. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1.5 24
68. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1.5 20
69. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.44 18
70. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 1.43 14
71. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.42 24
72. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 1.42 24
73. Gundel-Takács Anna (TFSE) 1.4 20
74. Ránky Réka (Külker SC) 1.4 10
75. Hollósy Réka (Törekvés SE) 1.4 10
76. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.4 20
77. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 1.38 16
78. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 1.36 22
79. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1.36 22
80. Hajna Luca (Parthus SE) 1.36 22
81. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.36 22
82. Bayer Helga (TFSE U23) 1.33 18
83. Soós Edit (BEAC Muff) 1.33 24
84. Angyal Réka (BEAC Muff) 1.33 24
85. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.29 14
86. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1.27 22
87. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.25 16
88. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.25 24
89. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1.22 18
90. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 1.22 18
91. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.22 18
92. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 1.2 20
93. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.2 20
94. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.2 20
95. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 1.2 10
96. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.2 20
97. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.2 20
98. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1.2 20
99. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 1.18 22
100. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.17 12
101. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 1.14 14
102. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 1.14 14
103. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 1.13 16
104. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.12 16
105. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 1.11 18
106. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 1.11 18
107. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 1.09 22
108. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1.08 24
109. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1 24
110. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 1 16
111. Imre Nóra (TFSE) 1 18
112. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1 14
113. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1 12
114. Sándorfi Réka (TFSE) 1 24
115. Galambos Judit (Treff 07 SE) 1 20
116. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 24
117. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 1 24
118. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1 24
119. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 1 20
120. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1 20
121. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 1 18
122. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0.92 24
123. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.92 24
124. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0.92 24
125. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0.92 24
126. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.9 20
127. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0.9 20
128. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.89 18
129. Váits Petra (BEAC Bics) 0.88 16
130. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 0.87 16
131. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0.86 14
132. Redling Blanka (Törekvés SE) 0.83 12
133. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.83 24
134. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.83 24
135. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.82 22
136. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0.82 22
137. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0.82 22
138. Varga Anita (TFSE U23) 0.8 20
139. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0.8 10
140. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 0.8 10
141. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.78 18
142. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0.78 18
143. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0.75 24
144. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.75 16
145. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.73 22
146. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.71 14
147. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0.7 20
148. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 0.67 18
149. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.67 12
150. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.64 22
151. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0.6 20
152. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0.6 10
153. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0.6 20
154. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.57 14
155. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 0.57 14
156. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.56 18
157. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.55 22
158. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.5 20
159. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 16
160. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.5 24
161. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.44 18
162. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.42 24
163. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.4 20
164. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.38 16
165. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.33 18
166. Varga Anna (BEAC Senior) 0.33 18
167. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.33 18
168. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0.33 12
169. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.3 20
170. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.3 20
171. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.29 14
172. Németh Kata (TFSE) 0.27 22
173. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.25 16
174. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 0.22 18
175. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0.2 10
176. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0.2 10
177. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0.18 22
178. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0.18 22
179. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0.17 12
180. Seres Dóra (Monor SE) 0.17 12
181. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.13 16
182. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0.13 16
183. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.09 22
184. Kalmár Eszter (Parthus SE) 0 8
185. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 12
186. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 22
187. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 8
188. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 18
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 2.9 20
2. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 3.22 18
3. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 3.29 17
4. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2.67 15
5. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 2.56 9
6. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 2.44 9
7. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2.27 15
8. Soós Edit (BEAC Muff) 1.95 20
9. Regdánszki Tamara (Monor SE) 2.29 7
10. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 2 16
11. Czivinger Lilla (TFSE U23) 2 18
12. Varga Anita (TFSE U23) 2.11 18
13. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 1.85 20
14. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.75 16
15. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.75 20
16. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 1.88 8
17. Sárosi Judit (BEAC Senior) 1.89 18
18. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 1.76 21
19. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.53 19
20. Földesi Zsófia (TFSE U23) 1.68 19
21. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.41 17
22. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.53 19
23. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1.4 20
24. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1.41 17
25. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 1.35 20
26. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.19 21
27. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 1.17 18
28. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.3 20
29. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.21 19
30. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.05 19
31. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1 18
32. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 1 19
33. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.14 21
34. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.24 21
35. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1.05 21
36. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.9 21
37. Sándorfi Réka (TFSE) 0.95 21
38. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0.86 21
39. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 0.91 21
40. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.74 19
41. Gundel-Takács Anna (TFSE) 0.78 18
42. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 0.9 20
43. Váits Petra (BEAC Bics) 0.88 16
44. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.78 18
45. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.94 17
46. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0.82 17
47. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0.81 21
48. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.86 21
49. Papp Lilla (Parthus SE) 0.67 21
50. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 0.9 21
51. Fekete Katalin (BEAC Muff) 0.9 20
52. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.74 19
53. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.74 19
54. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.71 21
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 89.29% (58/66) 18
2. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 89.47% (35/40) 20
3. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 88.89% (19/22) 21
4. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 87.5% (18/21) 21
5. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 85.71% (12/14) 19
6. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 83.33% (12/14) 21
7. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 83.33% (22/26) 21
8. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 80% (15/18) 21
9. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 87.5% (14/17) 19
10. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 90% (18/22) 18
11. Szammer Anett (Kék Rókák) 85.71% (29/36) 19
12. Széplaki Márta (Törekvés SE) 81.82% (19/24) 21
13. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 78.57% (11/14) 8
14. Czivinger Lilla (TFSE U23) 80.95% (36/46) 18
15. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 77.78% (19/25) 21
16. Varga Anita (TFSE U23) 73.91% (38/50) 18
17. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 70% (18/24) 20
18. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 75% (24/32) 17
19. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 72% (40/54) 15
20. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 75% (20/27) 19
21. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 75% (37/50) 20
22. Fekete Katalin (BEAC Muff) 75% (18/25) 20
23. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 75% (13/18) 17
24. Sándorfi Réka (TFSE) 69.23% (20/28) 21
25. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 71.43% (15/21) 8
26. Hidas Andrea (BEAC Senior) 75% (25/35) 21
27. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 66.67% (10/14) 15
28. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 75% (28/40) 20
29. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 69.7% (23/33) 9
30. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 67.74% (56/81) 17
31. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 71.43% (26/38) 21
32. Trikkal Anna (Monor SE) 75% (11/17) 19
33. Soós Edit (BEAC Muff) 67.86% (39/58) 20
34. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 63.64% (48/71) 19
35. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 62.5% (24/36) 17
36. Regdánszki Tamara (Monor SE) 66.67% (16/24) 7
37. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 66.67% (12/18) 8
38. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 64.29% (23/36) 19
39. Papp Lilla (Parthus SE) 63.64% (14/22) 21
40. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 55.56% (14/22) 19
41. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 69.23% (19/30) 19
42. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 62.86% (22/35) 9
43. Veres Orsolya (BEAC Bics) 60% (16/26) 17
44. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 61.9% (58/96) 20
45. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 57.14% (9/15) 17
46. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 61.54% (32/53) 16
47. Papp Ízisz (Parthus SE) 55.56% (24/40) 21
48. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 50% (13/21) 21
49. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 57.89% (26/44) 20
50. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 63.64% (14/24) 18
51. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 75% (8/15) 17
52. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 50% (8/14) 17
53. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 57.14% (27/48) 20
54. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 60% (14/25) 17
55. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 56% (28/50) 16
56. Sárosi Judit (BEAC Senior) 60% (34/61) 18
57. Csiszér Klára (TFSE U23) 55.56% (10/18) 17
58. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 58.82% (21/38) 18
59. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 54.55% (12/22) 17
60. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 53.13% (34/64) 15
61. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 60% (14/27) 19
62. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 52.38% (11/21) 9
63. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 52% (13/25) 8
64. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 52% (13/25) 9
65. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 53.33% (37/72) 21
66. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 57.14% (9/18) 16
67. Galambos Judit (Treff 07 SE) 50% (10/20) 19
68. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 50% (11/22) 18
69. Bayer Helga (TFSE U23) 50% (8/16) 16
70. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 50% (9/18) 18
71. Németh Kata (TFSE) 50% (7/14) 19
72. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 50% (7/14) 19
73. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 47.06% (8/17) 9
74. Gundel-Takács Anna (TFSE) 53.85% (14/30) 18
75. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 50% (9/20) 19
76. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 50% (8/18) 19
77. Angyal Réka (BEAC Muff) 50% (6/14) 20
78. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 41.18% (7/17) 8
79. Váits Petra (BEAC Bics) 41.18% (14/34) 16
80. Sipos Mirjam (TFSE) 40% (9/22) 17
81. Földesi Zsófia (TFSE U23) 37.84% (32/81) 19
82. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 37.5% (13/34) 18
83. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 37.5% (6/16) 17
84. Hajna Luca (Parthus SE) 22.22% (8/22) 19
85. Hajna Sarolta (Parthus SE) 37.5% (18/50) 21
86. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 33.33% (9/26) 19
87. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 27.27% (8/24) 21
88. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 31.82% (17/51) 21
89. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 33.33% (6/18) 19
90. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 29.41% (11/36) 18
91. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 25% (6/24) 20
92. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 25% (8/34) 17
93. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 18.18% (6/28) 17
94. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 8.33% (3/26) 20
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu