Eldorádó - Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Homa Csaba 30/527-2109 homa.csaba1@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Homa Csaba 30/527-2109 homa.csaba1@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
XIII. Eötvös J. Általános Iskola Tornaterme 1131 - Budapest Futár u. 18

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bakondi János 1989-07-07
- Barta István 1973-02-17
- Berzy Lajos 1997-08-16
- Décsi András 1986-10-17
- Hancsók Szabolcs 1982-08-23
- Hóma Csaba 1973-04-26
- Horváth Tibor 1978-05-07
- Hubert Gábor 1976-09-17
- Radics Péter 1970-11-17
- Rósa László 1976-11-10
- Sütő Krisztián 1977-02-15
- Szeles Péter 1981-12-02
- Zala Gábor 1986-11-01

Műsor

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0015 Hajós Alfréd DSE Eldorádó 2018/10/05 19:00 61-44
(16-16,16-13,14-6,15-9)
Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola Józsa András Junior Tóth Kitti
FA0024 Eldorádó Budai XI. Öregfiúk 2018/10/17 18:45 51-53
(11-9,16-22,18-16,6-6)
XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola Tóth Kitti Sancilio Alexis
FA0033 Kőbánya Oldboys Eldorádó 2018/10/28 18:00 62-54
(14-11,10-13,17-16,21-14)
Zrínyi Miklós Gimnázium Bagi Bálint Sancilio Alexis
FA0042 Eldorádó Vasas Old Boys 2018/11/07 18:45 58-85
(22-18,12-15,13-27,11-25)
XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola Józsa András Junior Gruber Nikolett Lilla
FA0051 Old Flash Eldorádó 2018/11/11 18:00 56-40
(16-8,8-11,13-13,19-8)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy Viktor Komlódi Benedek
FA0062 Ultimate Warriors Eldorádó 2018/11/18 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Nagy Viktor
FA0073 Eldorádó Meteor 2018/11/28 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
FA0084 Saskacsák MF Eldorádó 2018/12/06 20:30 Egressy Gábor Szakközépiskola
FA0095 Eldorádó Sberbank Rockers Kerék 2018/12/12 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
FA0106 Malév SC Eldorádó 2018/12/15 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FA0117 Eldorádó Centi-Eötvös 2019/01/16 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
FA0127 Eldorádó Közgáz 2019/01/23 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
FA0136 Diósdi Sasok Eldorádó 2019/01/29 20:00 Eötvös József Általános Iskola
FA0145 Eldorádó Hajós Alfréd DSE 2019/02/13 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
FA0154 Budai XI. Öregfiúk Eldorádó 2019/02/21 20:10 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
FA0163 Eldorádó Kőbánya Oldboys 2019/02/27 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
FA0172 Vasas Old Boys Eldorádó 2019/03/03 19:15 Vasas Pasaréti Sportcentrum
FA0181 Eldorádó Old Flash 2019/03/13 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
FA0192 Eldorádó Ultimate Warriors 2019/03/27 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
FA0203 Meteor Eldorádó 2019/04/02 19:15 Csonka János Szakközépiskola
FA0214 Eldorádó Saskacsák MF 2019/04/10 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
FA0225 Sberbank Rockers Kerék Eldorádó 2019/04/18 20:45 MTK Kosárlabda Csarnok
FA0236 Eldorádó Malév SC 2019/05/01 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
FA0247 Centi-Eötvös Eldorádó 2019/05/06 21:00 MTK Kosárlabda Csarnok
FA0257 Közgáz Eldorádó 2019/05/16 19:45 Berzsenyi Dániel Gimnázium
FA0266 Eldorádó Diósdi Sasok 2019/05/22 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 96 5
2. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 83 5
3. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 74 4
4. Rósa László (Eldorádó) 72 4
5. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 70 4
6. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 64 4
7. Oláh István (Malév SC) 64 5
8. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 64 3
9. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 63 4
10. Helik Miklós (Meteor) 61 2
11. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 60 5
12. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 59 5
13. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 58 3
14. Frankovits György (Vasas Old Boys) 57 4
15. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 56 4
16. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 56 4
17. Jász Levente (Old Flash) 56 4
18. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 56 4
19. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 54 4
20. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 54 4
21. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 52 4
22. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 52 3
23. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 48 3
24. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 48 4
25. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 48 4
26. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 46 5
27. Bogár Balázs (Old Flash) 43 4
28. May Gábor (Saskacsák MF) 43 4
29. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 42 4
30. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 41 3
31. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 41 4
32. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 41 5
33. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 40 5
34. Décsi András (Eldorádó) 40 5
35. Antal Dávid (Old Flash) 39 4
36. Bibity Norbert (Malév SC) 39 5
37. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 38 3
38. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 35 5
39. Pápai Balázs (Malév SC) 34 5
40. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 33 3
41. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 33 4
42. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 33 4
43. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 32 4
44. Horváth Tibor (Eldorádó) 30 2
45. Terjéki Péter (Közgáz) 30 3
46. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 29 3
47. Németh Géza (Old Flash) 29 3
48. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 29 4
49. Hubert Gábor (Eldorádó) 29 5
50. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 28 4
51. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 27 4
52. Molnár Péter (Közgáz) 26 3
53. Bodnár Csaba (Meteor) 26 2
54. Hóma Csaba (Eldorádó) 26 5
55. Zala Gábor (Eldorádó) 26 5
56. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 25 4
57. Besze Tamás (Malév SC) 25 5
58. Naser Ali Ahmed (Meteor) 24 2
59. Pohánka Gergely (Old Flash) 24 4
60. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 24 4
61. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 24 5
62. Siklóssy Tamás (Közgáz) 23 3
63. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 22 4
64. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 22 5
65. Széles István (Saskacsák MF) 21 4
66. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 20 3
67. Tabajdi Márton (Közgáz) 20 3
68. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 20 2
69. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 20 4
70. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 20 5
71. Lovró József (Saskacsák MF) 19 4
72. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 18 4
73. Pohánka Balázs (Old Flash) 17 3
74. Füzesi Zoltán (Közgáz) 16 2
75. Viczián István (Malév SC) 16 5
76. Palánk Bálint (Vasas Old Boys) 15 2
77. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 15 3
78. Stoller Balázs (Old Flash) 15 3
79. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 14 4
80. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 14 4
81. Tóth Viktor (Malév SC) 13 5
82. Kránicz András (Közgáz) 12 2
83. Bakondi János (Eldorádó) 12 2
84. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 12 3
85. Konta Gyula (Közgáz) 12 3
86. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 12 4
87. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 12 5
88. Kapusi László (Meteor) 11 2
89. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 11 4
90. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 10 4
91. Pucser Márton (Közgáz) 10 3
92. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 10 3
93. Róth Norbert (Vasas Old Boys) 10 3
94. Garai Gábor (Meteor) 9 2
95. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 9 3
96. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 9 4
97. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 9 4
98. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 9 5
99. Fekete Balázs (Hajós Alfréd DSE) 8 3
100. Szabó Péter (Old Flash) 8 3
101. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 8 2
102. Esék Tamás (Malév SC) 8 4
103. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 8 4
104. Kántor László (Sberbank Rockers Kerék) 7 2
105. Menyhárt Miklós (Budai XI. Öregfiúk) 6 1
106. Hável Krisztián (Vasas Old Boys) 6 3
107. Tompa Ákos (Centi-Eötvös) 6 3
108. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 6 3
109. Tatai András (Old Flash) 6 4
110. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 6 4
111. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 6 4
112. Stájer Péter (Malév SC) 6 5
113. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 5 3
114. Práger Tamás (Közgáz) 5 3
115. Katona Ferenc (Malév SC) 5 4
116. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 5 4
117. Bodnár András (Meteor) 4 2
118. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 4 2
119. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 4 4
120. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 4 3
121. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 4 3
122. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 4 3
123. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 3 3
124. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 3 4
125. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 2 3
126. Sziroczák Richárd (Közgáz) 2 3
127. Erben Péter (Közgáz) 2 3
128. Szeles Péter (Eldorádó) 2 3
129. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 2 3
130. Vajda Zoltán (Közgáz) 2 1
131. Varga Károly (Diósdi Sasok) 2 4
132. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 2 4
133. Szarka Sándor (Malév SC) 1 1
134. Ujhelyi Gyula (Vasas Old Boys) 0 1
135. Papp Gábor (Meteor) 0 2
136. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0 4
137. Babai László (Diósdi Sasok) 0 3
138. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 4
139. Ködmön József (Centi-Eötvös) 0 2
140. Radics Péter (Eldorádó) 0 2
141. Barta István (Eldorádó) 0 2
142. Polgár Tibor (Old Flash) 0 1
143. Pető Dániel (Közgáz) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Rósa László (Eldorádó) 13 4
2. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 10 4
3. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 10 4
4. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 9 5
5. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 9 5
6. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 9 4
7. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 8 3
8. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 8 3
9. Frankovits György (Vasas Old Boys) 8 4
10. Bogár Balázs (Old Flash) 8 4
11. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 8 4
12. Oláh István (Malév SC) 7 5
13. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 7 4
14. Bibity Norbert (Malév SC) 7 5
15. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 6 4
16. Jász Levente (Old Flash) 6 4
17. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 6 5
18. Naser Ali Ahmed (Meteor) 5 2
19. Antal Dávid (Old Flash) 5 4
20. Németh Géza (Old Flash) 5 3
21. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 5 4
22. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 4 4
23. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 4 3
24. Bodnár Csaba (Meteor) 4 2
25. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 4 2
26. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 4 3
27. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 4 4
28. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 4 5
29. Pápai Balázs (Malév SC) 4 5
30. Hubert Gábor (Eldorádó) 4 5
31. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 4 5
32. Konta Gyula (Közgáz) 4 3
33. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 3 5
34. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 3 5
35. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 3 5
36. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 3 4
37. Besze Tamás (Malév SC) 3 5
38. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 2 4
39. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 2 4
40. May Gábor (Saskacsák MF) 2 4
41. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 2 5
42. Décsi András (Eldorádó) 2 5
43. Palánk Bálint (Vasas Old Boys) 2 2
44. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 2 4
45. Kránicz András (Közgáz) 2 2
46. Hóma Csaba (Eldorádó) 2 5
47. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 2 4
48. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 2 5
49. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 2 3
50. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 2 4
51. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 2 4
52. Fekete Balázs (Hajós Alfréd DSE) 2 3
53. Tóth Viktor (Malév SC) 2 5
54. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 2 4
55. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 2 4
56. Helik Miklós (Meteor) 1 2
57. Horváth Tibor (Eldorádó) 1 2
58. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 1 4
59. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 1 4
60. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 1 4
61. Tabajdi Márton (Közgáz) 1 3
62. Pohánka Gergely (Old Flash) 1 4
63. Pohánka Balázs (Old Flash) 1 3
64. Kapusi László (Meteor) 1 2
65. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 1 4
66. Széles István (Saskacsák MF) 1 4
67. Lovró József (Saskacsák MF) 1 4
68. Garai Gábor (Meteor) 1 2
69. Kántor László (Sberbank Rockers Kerék) 1 2
70. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 1 4
71. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 1 4
72. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 1 4
73. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 1 4
74. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 0 3
75. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 0 4
76. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 0 3
77. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 0 4
78. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 0 4
79. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 0 3
80. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 0 4
81. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
82. Terjéki Péter (Közgáz) 0 3
83. Molnár Péter (Közgáz) 0 3
84. Füzesi Zoltán (Közgáz) 0 2
85. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 0 4
86. Siklóssy Tamás (Közgáz) 0 3
87. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 0 5
88. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 0 3
89. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 0 4
90. Menyhárt Miklós (Budai XI. Öregfiúk) 0 1
91. Bakondi János (Eldorádó) 0 2
92. Zala Gábor (Eldorádó) 0 5
93. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
94. Stoller Balázs (Old Flash) 0 3
95. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 0 4
96. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 0 2
97. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 0 4
98. Róth Norbert (Vasas Old Boys) 0 3
99. Pucser Márton (Közgáz) 0 3
100. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 0 3
101. Viczián István (Malév SC) 0 5
102. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
103. Szabó Péter (Old Flash) 0 3
104. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 0 5
105. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 0 2
106. Esék Tamás (Malév SC) 0 4
107. Tompa Ákos (Centi-Eötvös) 0 3
108. Vajda Zoltán (Közgáz) 0 1
109. Bodnár András (Meteor) 0 2
110. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
111. Hável Krisztián (Vasas Old Boys) 0 3
112. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 0 5
113. Práger Tamás (Közgáz) 0 3
114. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
115. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 0 4
116. Tatai András (Old Flash) 0 4
117. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 0 4
118. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 0 3
119. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
120. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 0 3
121. Katona Ferenc (Malév SC) 0 4
122. Stájer Péter (Malév SC) 0 5
123. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 0 4
124. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
125. Szarka Sándor (Malév SC) 0 1
126. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 0 4
127. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0 3
128. Erben Péter (Közgáz) 0 3
129. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 0 3
130. Szeles Péter (Eldorádó) 0 3
131. Sziroczák Richárd (Közgáz) 0 3
132. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0 4
133. Varga Károly (Diósdi Sasok) 0 4
134. Papp Gábor (Meteor) 0 2
135. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0 4
136. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 4
137. Ködmön József (Centi-Eötvös) 0 2
138. Barta István (Eldorádó) 0 2
139. Pető Dániel (Közgáz) 0 1
140. Radics Péter (Eldorádó) 0 2
141. Babai László (Diósdi Sasok) 0 3
142. Ujhelyi Gyula (Vasas Old Boys) 0 1
143. Polgár Tibor (Old Flash) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Helik Miklós (Meteor) 30.5 2
2. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 21.33 3
3. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 19.33 3
4. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 19.2 5
5. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 18.5 4
6. Rósa László (Eldorádó) 18 4
7. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 17.5 4
8. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 17.33 3
9. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 16.6 5
10. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 16 3
11. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 16 4
12. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 15.75 4
13. Horváth Tibor (Eldorádó) 15 2
14. Frankovits György (Vasas Old Boys) 14.25 4
15. Jász Levente (Old Flash) 14 4
16. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 14 4
17. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 14 4
18. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 14 4
19. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 13.67 3
20. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 13.5 4
21. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 13.5 4
22. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 13 4
23. Bodnár Csaba (Meteor) 13 2
24. Oláh István (Malév SC) 12.8 5
25. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 12.67 3
26. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 12 4
27. Naser Ali Ahmed (Meteor) 12 2
28. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 12 5
29. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 12 4
30. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 11.8 5
31. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 11 3
32. May Gábor (Saskacsák MF) 10.75 4
33. Bogár Balázs (Old Flash) 10.75 4
34. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 10.5 4
35. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 10.25 4
36. Terjéki Péter (Közgáz) 10 3
37. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 10 2
38. Antal Dávid (Old Flash) 9.75 4
39. Németh Géza (Old Flash) 9.67 3
40. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 9.67 3
41. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 9.2 5
42. Molnár Péter (Közgáz) 8.67 3
43. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 8.25 4
44. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 8.25 4
45. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 8.2 5
46. Décsi András (Eldorádó) 8 5
47. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 8 5
48. Füzesi Zoltán (Közgáz) 8 2
49. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 8 4
50. Bibity Norbert (Malév SC) 7.8 5
51. Siklóssy Tamás (Közgáz) 7.67 3
52. Palánk Bálint (Vasas Old Boys) 7.5 2
53. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 7.25 4
54. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 7 4
55. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 7 5
56. Pápai Balázs (Malév SC) 6.8 5
57. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 6.75 4
58. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 6.67 3
59. Tabajdi Márton (Közgáz) 6.67 3
60. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 6.25 4
61. Menyhárt Miklós (Budai XI. Öregfiúk) 6 1
62. Bakondi János (Eldorádó) 6 2
63. Kránicz András (Közgáz) 6 2
64. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 6 4
65. Pohánka Gergely (Old Flash) 6 4
66. Hubert Gábor (Eldorádó) 5.8 5
67. Pohánka Balázs (Old Flash) 5.67 3
68. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 5.5 4
69. Kapusi László (Meteor) 5.5 2
70. Széles István (Saskacsák MF) 5.25 4
71. Hóma Csaba (Eldorádó) 5.2 5
72. Zala Gábor (Eldorádó) 5.2 5
73. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 5 3
74. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 5 4
75. Stoller Balázs (Old Flash) 5 3
76. Besze Tamás (Malév SC) 5 5
77. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 4.8 5
78. Lovró József (Saskacsák MF) 4.75 4
79. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 4.5 4
80. Garai Gábor (Meteor) 4.5 2
81. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 4.4 5
82. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 4 5
83. Konta Gyula (Közgáz) 4 3
84. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 4 3
85. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 4 2
86. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 3.5 4
87. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 3.5 4
88. Kántor László (Sberbank Rockers Kerék) 3.5 2
89. Róth Norbert (Vasas Old Boys) 3.33 3
90. Pucser Márton (Közgáz) 3.33 3
91. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 3.33 3
92. Viczián István (Malév SC) 3.2 5
93. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 3 4
94. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 3 3
95. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 2.75 4
96. Szabó Péter (Old Flash) 2.67 3
97. Fekete Balázs (Hajós Alfréd DSE) 2.67 3
98. Tóth Viktor (Malév SC) 2.6 5
99. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 2.5 4
100. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 2.4 5
101. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 2.25 4
102. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 2.25 4
103. Tompa Ákos (Centi-Eötvös) 2 3
104. Vajda Zoltán (Közgáz) 2 1
105. Hável Krisztián (Vasas Old Boys) 2 3
106. Bodnár András (Meteor) 2 2
107. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 2 3
108. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 2 4
109. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 2 2
110. Esék Tamás (Malév SC) 2 4
111. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 1.8 5
112. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 1.67 3
113. Práger Tamás (Közgáz) 1.67 3
114. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 1.5 4
115. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 1.5 4
116. Tatai András (Old Flash) 1.5 4
117. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 1.33 3
118. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 1.33 3
119. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 1.33 3
120. Katona Ferenc (Malév SC) 1.25 4
121. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 1.25 4
122. Stájer Péter (Malév SC) 1.2 5
123. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 1 4
124. Szarka Sándor (Malév SC) 1 1
125. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 1 3
126. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 0.75 4
127. Erben Péter (Közgáz) 0.67 3
128. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 0.67 3
129. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0.67 3
130. Szeles Péter (Eldorádó) 0.67 3
131. Sziroczák Richárd (Közgáz) 0.67 3
132. Varga Károly (Diósdi Sasok) 0.5 4
133. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0.5 4
134. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 4
135. Radics Péter (Eldorádó) 0 2
136. Ködmön József (Centi-Eötvös) 0 2
137. Ujhelyi Gyula (Vasas Old Boys) 0 1
138. Babai László (Diósdi Sasok) 0 3
139. Polgár Tibor (Old Flash) 0 1
140. Barta István (Eldorádó) 0 2
141. Papp Gábor (Meteor) 0 2
142. Pető Dániel (Közgáz) 0 1
143. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Rósa László (Eldorádó) 3.25 4
2. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 2.67 3
3. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 2.67 3
4. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 2.5 4
5. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 2.5 4
6. Naser Ali Ahmed (Meteor) 2.5 2
7. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 2.25 4
8. Frankovits György (Vasas Old Boys) 2 4
9. Bodnár Csaba (Meteor) 2 2
10. Bogár Balázs (Old Flash) 2 4
11. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 2 4
12. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 2 2
13. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 1.8 5
14. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 1.8 5
15. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 1.75 4
16. Németh Géza (Old Flash) 1.67 3
17. Jász Levente (Old Flash) 1.5 4
18. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 1.5 4
19. Oláh István (Malév SC) 1.4 5
20. Bibity Norbert (Malév SC) 1.4 5
21. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 1.33 3
22. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 1.33 3
23. Konta Gyula (Közgáz) 1.33 3
24. Antal Dávid (Old Flash) 1.25 4
25. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 1.25 4
26. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 1.2 5
27. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 1 4
28. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 1 4
29. Palánk Bálint (Vasas Old Boys) 1 2
30. Kránicz András (Közgáz) 1 2
31. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 0.8 5
32. Pápai Balázs (Malév SC) 0.8 5
33. Hubert Gábor (Eldorádó) 0.8 5
34. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 0.8 5
35. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 0.75 4
36. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 0.67 3
37. Fekete Balázs (Hajós Alfréd DSE) 0.67 3
38. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 0.6 5
39. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 0.6 5
40. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 0.6 5
41. Besze Tamás (Malév SC) 0.6 5
42. Helik Miklós (Meteor) 0.5 2
43. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 0.5 4
44. Horváth Tibor (Eldorádó) 0.5 2
45. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 0.5 4
46. May Gábor (Saskacsák MF) 0.5 4
47. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 0.5 4
48. Kapusi László (Meteor) 0.5 2
49. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 0.5 4
50. Garai Gábor (Meteor) 0.5 2
51. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 0.5 4
52. Kántor László (Sberbank Rockers Kerék) 0.5 2
53. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 0.5 4
54. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 0.5 4
55. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 0.5 4
56. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 0.4 5
57. Décsi András (Eldorádó) 0.4 5
58. Hóma Csaba (Eldorádó) 0.4 5
59. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 0.4 5
60. Tóth Viktor (Malév SC) 0.4 5
61. Tabajdi Márton (Közgáz) 0.33 3
62. Pohánka Balázs (Old Flash) 0.33 3
63. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 0.25 4
64. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 0.25 4
65. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 0.25 4
66. Pohánka Gergely (Old Flash) 0.25 4
67. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 0.25 4
68. Széles István (Saskacsák MF) 0.25 4
69. Lovró József (Saskacsák MF) 0.25 4
70. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 0.25 4
71. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 0.25 4
72. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 0.25 4
73. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 0.25 4
74. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 0 3
75. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 0 4
76. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 0 3
77. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 0 4
78. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 0 4
79. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 0 3
80. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 0 4
81. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
82. Terjéki Péter (Közgáz) 0 3
83. Molnár Péter (Közgáz) 0 3
84. Füzesi Zoltán (Közgáz) 0 2
85. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 0 4
86. Siklóssy Tamás (Közgáz) 0 3
87. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 0 5
88. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 0 3
89. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 0 4
90. Menyhárt Miklós (Budai XI. Öregfiúk) 0 1
91. Bakondi János (Eldorádó) 0 2
92. Zala Gábor (Eldorádó) 0 5
93. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
94. Stoller Balázs (Old Flash) 0 3
95. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 0 4
96. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 0 2
97. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 0 4
98. Róth Norbert (Vasas Old Boys) 0 3
99. Pucser Márton (Közgáz) 0 3
100. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 0 3
101. Viczián István (Malév SC) 0 5
102. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
103. Szabó Péter (Old Flash) 0 3
104. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 0 5
105. Tompa Ákos (Centi-Eötvös) 0 3
106. Vajda Zoltán (Közgáz) 0 1
107. Hável Krisztián (Vasas Old Boys) 0 3
108. Bodnár András (Meteor) 0 2
109. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
110. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 0 2
111. Esék Tamás (Malév SC) 0 4
112. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 0 5
113. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
114. Práger Tamás (Közgáz) 0 3
115. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 0 4
116. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 0 4
117. Tatai András (Old Flash) 0 4
118. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 0 3
119. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
120. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 0 3
121. Katona Ferenc (Malév SC) 0 4
122. Stájer Péter (Malév SC) 0 5
123. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 0 4
124. Szarka Sándor (Malév SC) 0 1
125. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
126. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 0 4
127. Erben Péter (Közgáz) 0 3
128. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 0 3
129. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0 3
130. Szeles Péter (Eldorádó) 0 3
131. Sziroczák Richárd (Közgáz) 0 3
132. Varga Károly (Diósdi Sasok) 0 4
133. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0 4
134. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 4
135. Radics Péter (Eldorádó) 0 2
136. Ködmön József (Centi-Eötvös) 0 2
137. Ujhelyi Gyula (Vasas Old Boys) 0 1
138. Babai László (Diósdi Sasok) 0 3
139. Polgár Tibor (Old Flash) 0 1
140. Barta István (Eldorádó) 0 2
141. Papp Gábor (Meteor) 0 2
142. Pető Dániel (Közgáz) 0 1
143. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Helik Miklós (Meteor) 12.5 2
2. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 8 4
3. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 7.67 3
4. Horváth Tibor (Eldorádó) 6.5 2
5. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 6.33 3
6. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 6.25 4
7. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 6.25 4
8. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 5.5 4
9. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 5.4 5
10. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 5.33 3
11. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 5 3
12. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 5 4
13. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 5 4
14. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 4.75 4
15. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 4.67 3
16. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 4.67 3
17. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 4.6 5
18. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 4.5 4
19. Terjéki Péter (Közgáz) 4.33 3
20. Molnár Péter (Közgáz) 4.33 3
21. May Gábor (Saskacsák MF) 4.25 4
22. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 4.2 5
23. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 4 5
24. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 4 5
25. Rósa László (Eldorádó) 3.75 4
26. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 3.75 4
27. Siklóssy Tamás (Közgáz) 3.67 3
28. Oláh István (Malév SC) 3.6 5
29. Frankovits György (Vasas Old Boys) 3.5 4
30. Jász Levente (Old Flash) 3.5 4
31. Bodnár Csaba (Meteor) 3.5 2
32. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 3.5 4
33. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 3.33 3
34. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 3.25 4
35. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 3.25 4
36. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 3.2 5
37. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 3 4
38. Décsi András (Eldorádó) 3 5
39. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 3 4
40. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 3 3
41. Menyhárt Miklós (Budai XI. Öregfiúk) 3 1
42. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 2.75 4
43. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 2.75 4
44. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 2.67 3
45. Füzesi Zoltán (Közgáz) 2.5 2
46. Bakondi János (Eldorádó) 2.5 2
47. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.4 5
48. Zala Gábor (Eldorádó) 2.4 5
49. Tabajdi Márton (Közgáz) 2.33 3
50. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 2.25 4
51. Antal Dávid (Old Flash) 2.25 4
52. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 2.25 4
53. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 2.25 4
54. Pohánka Gergely (Old Flash) 2.25 4
55. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 2.25 4
56. Bogár Balázs (Old Flash) 2 4
57. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 2 4
58. Németh Géza (Old Flash) 2 3
59. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 2 5
60. Palánk Bálint (Vasas Old Boys) 2 2
61. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 2 4
62. Pápai Balázs (Malév SC) 2 5
63. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 2 4
64. Széles István (Saskacsák MF) 2 4
65. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 2 3
66. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 1.75 4
67. Pohánka Balázs (Old Flash) 1.67 3
68. Stoller Balázs (Old Flash) 1.67 3
69. Róth Norbert (Vasas Old Boys) 1.67 3
70. Pucser Márton (Közgáz) 1.67 3
71. Bibity Norbert (Malév SC) 1.6 5
72. Viczián István (Malév SC) 1.6 5
73. Naser Ali Ahmed (Meteor) 1.5 2
74. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 1.5 2
75. Kránicz András (Közgáz) 1.5 2
76. Kapusi László (Meteor) 1.5 2
77. Garai Gábor (Meteor) 1.5 2
78. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 1.5 2
79. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 1.5 4
80. Hubert Gábor (Eldorádó) 1.4 5
81. Hóma Csaba (Eldorádó) 1.4 5
82. Besze Tamás (Malév SC) 1.4 5
83. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 1.4 5
84. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 1.33 3
85. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 1.33 3
86. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 1.2 5
87. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 1 4
88. Lovró József (Saskacsák MF) 1 4
89. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 1 5
90. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 1 4
91. Kántor László (Sberbank Rockers Kerék) 1 2
92. Szabó Péter (Old Flash) 1 3
93. Tompa Ákos (Centi-Eötvös) 1 3
94. Vajda Zoltán (Közgáz) 1 1
95. Hável Krisztián (Vasas Old Boys) 1 3
96. Bodnár András (Meteor) 1 2
97. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 1 2
98. Esék Tamás (Malév SC) 1 4
99. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 0.75 4
100. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 0.75 4
101. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 0.75 4
102. Tatai András (Old Flash) 0.75 4
103. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 0.67 3
104. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 0.67 3
105. Práger Tamás (Közgáz) 0.67 3
106. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 0.67 3
107. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0.67 3
108. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 0.67 3
109. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 0.6 5
110. Tóth Viktor (Malév SC) 0.6 5
111. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 0.6 5
112. Stájer Péter (Malév SC) 0.6 5
113. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 0.5 4
114. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 0.5 4
115. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 0.5 4
116. Fekete Balázs (Hajós Alfréd DSE) 0.33 3
117. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0.33 3
118. Erben Péter (Közgáz) 0.33 3
119. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0.33 3
120. Szeles Péter (Eldorádó) 0.33 3
121. Sziroczák Richárd (Közgáz) 0.33 3
122. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 0.25 4
123. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 0.25 4
124. Katona Ferenc (Malév SC) 0.25 4
125. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 0.25 4
126. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 0.25 4
127. Varga Károly (Diósdi Sasok) 0.25 4
128. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0.25 4
129. Konta Gyula (Közgáz) 0 3
130. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 0 4
131. Szarka Sándor (Malév SC) 0 1
132. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
133. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 0 3
134. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 4
135. Radics Péter (Eldorádó) 0 2
136. Ködmön József (Centi-Eötvös) 0 2
137. Ujhelyi Gyula (Vasas Old Boys) 0 1
138. Babai László (Diósdi Sasok) 0 3
139. Polgár Tibor (Old Flash) 0 1
140. Barta István (Eldorádó) 0 2
141. Papp Gábor (Meteor) 0 2
142. Pető Dániel (Közgáz) 0 1
143. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0 4
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 4 3
2. Bodnár András (Meteor) 3.5 2
3. Zala Gábor (Eldorádó) 3.4 5
4. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 3.25 4
5. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 3.25 4
6. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 3.25 4
7. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 3.2 5
8. Jász Levente (Old Flash) 3 4
9. Bodnár Csaba (Meteor) 3 2
10. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 3 4
11. Garai Gábor (Meteor) 3 2
12. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 2.8 5
13. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 2.75 4
14. Antal Dávid (Old Flash) 2.75 4
15. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 2.67 3
16. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 2.67 3
17. Róth Norbert (Vasas Old Boys) 2.67 3
18. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 2.67 3
19. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 2.6 5
20. Rósa László (Eldorádó) 2.5 4
21. Pohánka Gergely (Old Flash) 2.5 4
22. Kapusi László (Meteor) 2.5 2
23. Décsi András (Eldorádó) 2.4 5
24. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 2.33 3
25. Szabó Péter (Old Flash) 2.33 3
26. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 2.25 4
27. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 2.25 4
28. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 2.25 4
29. Oláh István (Malév SC) 2.2 5
30. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 2.2 5
31. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 2.2 5
32. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 2 4
33. Horváth Tibor (Eldorádó) 2 2
34. May Gábor (Saskacsák MF) 2 4
35. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 2 4
36. Terjéki Péter (Közgáz) 2 3
37. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2 5
38. Bibity Norbert (Malév SC) 2 5
39. Pohánka Balázs (Old Flash) 2 3
40. Besze Tamás (Malév SC) 2 5
41. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 2 5
42. Tóth Viktor (Malév SC) 2 5
43. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 2 4
44. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 2 3
45. Szeles Péter (Eldorádó) 2 3
46. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 1.8 5
47. Hubert Gábor (Eldorádó) 1.8 5
48. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 1.8 5
49. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 1.8 5
50. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 1.75 4
51. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 1.75 4
52. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 1.75 4
53. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 1.75 4
54. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 1.75 4
55. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 1.67 3
56. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 1.67 3
57. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 1.6 5
58. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.6 5
59. Helik Miklós (Meteor) 1.5 2
60. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 1.5 4
61. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 1.5 4
62. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 1.5 4
63. Naser Ali Ahmed (Meteor) 1.5 2
64. Bogár Balázs (Old Flash) 1.5 4
65. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 1.5 2
66. Palánk Bálint (Vasas Old Boys) 1.5 2
67. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 1.5 4
68. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 1.5 2
69. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 1.5 4
70. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 1.5 4
71. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 1.5 4
72. Varga Károly (Diósdi Sasok) 1.5 4
73. Viczián István (Malév SC) 1.4 5
74. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 1.33 3
75. Molnár Péter (Közgáz) 1.33 3
76. Tabajdi Márton (Közgáz) 1.33 3
77. Erben Péter (Közgáz) 1.33 3
78. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 1.25 4
79. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 1.25 4
80. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 1.25 4
81. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 1.25 4
82. Tatai András (Old Flash) 1.25 4
83. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 1.25 4
84. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 1.2 5
85. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 1 3
86. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 1 3
87. Németh Géza (Old Flash) 1 3
88. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 1 4
89. Pápai Balázs (Malév SC) 1 5
90. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 1 3
91. Bakondi János (Eldorádó) 1 2
92. Széles István (Saskacsák MF) 1 4
93. Stoller Balázs (Old Flash) 1 3
94. Lovró József (Saskacsák MF) 1 4
95. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 1 4
96. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 1 3
97. Vajda Zoltán (Közgáz) 1 1
98. Esék Tamás (Malév SC) 1 4
99. Katona Ferenc (Malév SC) 1 4
100. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 1 3
101. Sziroczák Richárd (Közgáz) 1 3
102. Hóma Csaba (Eldorádó) 0.8 5
103. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 0.75 4
104. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 0.67 3
105. Konta Gyula (Közgáz) 0.67 3
106. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 0.67 3
107. Pucser Márton (Közgáz) 0.67 3
108. Fekete Balázs (Hajós Alfréd DSE) 0.67 3
109. Hável Krisztián (Vasas Old Boys) 0.67 3
110. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 0.67 3
111. Babai László (Diósdi Sasok) 0.67 3
112. Frankovits György (Vasas Old Boys) 0.5 4
113. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 0.5 4
114. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 0.5 4
115. Kránicz András (Közgáz) 0.5 2
116. Kántor László (Sberbank Rockers Kerék) 0.5 2
117. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 0.5 4
118. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 0.5 2
119. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0.5 4
120. Barta István (Eldorádó) 0.5 2
121. Stájer Péter (Malév SC) 0.4 5
122. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 0.33 3
123. Siklóssy Tamás (Közgáz) 0.33 3
124. Tompa Ákos (Centi-Eötvös) 0.33 3
125. Práger Tamás (Közgáz) 0.33 3
126. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0.33 3
127. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 0.25 4
128. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 0.25 4
129. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 0 4
130. Füzesi Zoltán (Közgáz) 0 2
131. Menyhárt Miklós (Budai XI. Öregfiúk) 0 1
132. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
133. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 0 3
134. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 0 4
135. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 0 4
136. Szarka Sándor (Malév SC) 0 1
137. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0 4
138. Radics Péter (Eldorádó) 0 2
139. Ködmön József (Centi-Eötvös) 0 2
140. Ujhelyi Gyula (Vasas Old Boys) 0 1
141. Polgár Tibor (Old Flash) 0 1
142. Papp Gábor (Meteor) 0 2
143. Pető Dániel (Közgáz) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 6 3
2. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 4.5 4
3. Helik Miklós (Meteor) 4 2
4. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 3 5
5. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 3 4
6. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 3 4
7. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 3 4
8. Füzesi Zoltán (Közgáz) 3 2
9. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 2.75 4
10. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 2.67 3
11. Jász Levente (Old Flash) 2.5 4
12. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 2.5 4
13. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 2.2 5
14. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 2 3
15. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 2 5
16. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 2 3
17. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 2 4
18. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 2 3
19. Lovró József (Saskacsák MF) 2 4
20. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 1.75 4
21. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 1.67 3
22. Stoller Balázs (Old Flash) 1.67 3
23. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 1.6 5
24. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 1.6 5
25. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.6 5
26. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 1.5 4
27. Naser Ali Ahmed (Meteor) 1.5 2
28. Antal Dávid (Old Flash) 1.5 4
29. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 1.5 4
30. Oláh István (Malév SC) 1.4 5
31. Terjéki Péter (Közgáz) 1.33 3
32. Pohánka Balázs (Old Flash) 1.33 3
33. Frankovits György (Vasas Old Boys) 1.25 4
34. Hóma Csaba (Eldorádó) 1.2 5
35. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 1 3
36. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 1 4
37. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 1 2
38. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 1 4
39. Tabajdi Márton (Közgáz) 1 3
40. Bakondi János (Eldorádó) 1 2
41. Kapusi László (Meteor) 1 2
42. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 1 3
43. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 1 2
44. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 1 4
45. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 1 3
46. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 1 4
47. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 1 3
48. Décsi András (Eldorádó) 0.8 5
49. Rósa László (Eldorádó) 0.75 4
50. May Gábor (Saskacsák MF) 0.75 4
51. Bogár Balázs (Old Flash) 0.75 4
52. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 0.75 4
53. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 0.75 4
54. Pohánka Gergely (Old Flash) 0.75 4
55. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 0.75 4
56. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 0.75 4
57. Katona Ferenc (Malév SC) 0.75 4
58. Németh Géza (Old Flash) 0.67 3
59. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 0.67 3
60. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 0.67 3
61. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 0.67 3
62. Szabó Péter (Old Flash) 0.67 3
63. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 0.67 3
64. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 0.67 3
65. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 0.6 5
66. Hubert Gábor (Eldorádó) 0.6 5
67. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 0.6 5
68. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 0.5 4
69. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 0.5 4
70. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 0.5 4
71. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 0.5 4
72. Széles István (Saskacsák MF) 0.5 4
73. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 0.5 4
74. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 0.5 4
75. Bibity Norbert (Malév SC) 0.4 5
76. Pápai Balázs (Malév SC) 0.4 5
77. Zala Gábor (Eldorádó) 0.4 5
78. Besze Tamás (Malév SC) 0.4 5
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 100% (4/4) 4
2. Bogár Balázs (Old Flash) 100% (3/3) 4
3. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 100% (2/2) 3
4. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 100% (2/2) 3
5. Németh Géza (Old Flash) 100% (2/2) 3
6. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 100% (2/2) 3
7. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 100% (2/2) 4
8. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 100% (2/2) 4
9. Kapusi László (Meteor) 100% (2/2) 2
10. Bibity Norbert (Malév SC) 100% (2/2) 5
11. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 100% (2/2) 2
12. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 91.67% (11/12) 4
13. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 90.91% (10/11) 4
14. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 80% (12/15) 4
15. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 77.78% (7/9) 4
16. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 75% (3/4) 4
17. Hubert Gábor (Eldorádó) 75% (3/4) 5
18. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 75% (3/4) 4
19. Katona Ferenc (Malév SC) 75% (3/4) 4
20. Rósa László (Eldorádó) 75% (3/4) 4
21. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 75% (3/4) 4
22. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 75% (3/4) 3
23. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 75% (3/4) 4
24. Tabajdi Márton (Közgáz) 75% (3/4) 3
25. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 72.73% (8/11) 5
26. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 71.43% (15/21) 5
27. Jász Levente (Old Flash) 71.43% (10/14) 4
28. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 68.75% (11/16) 5
29. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 66.67% (12/18) 4
30. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 66.67% (8/12) 5
31. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 66.67% (8/12) 4
32. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 66.67% (6/9) 3
33. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 66.67% (6/9) 3
34. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 66.67% (2/3) 3
35. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 66.67% (2/3) 2
36. Pápai Balázs (Malév SC) 66.67% (2/3) 5
37. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 64.29% (18/28) 4
38. Frankovits György (Vasas Old Boys) 62.5% (5/8) 4
39. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 61.54% (8/13) 5
40. May Gábor (Saskacsák MF) 60% (3/5) 4
41. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 60% (3/5) 5
42. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 60% (3/5) 3
43. Naser Ali Ahmed (Meteor) 60% (3/5) 2
44. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 58.82% (10/17) 5
45. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 57.14% (8/14) 3
46. Lovró József (Saskacsák MF) 57.14% (8/14) 4
47. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 57.14% (4/7) 4
48. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 56.25% (18/32) 3
49. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 54.55% (6/11) 4
50. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 52.17% (12/23) 4
51. Antal Dávid (Old Flash) 50% (6/12) 4
52. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 50% (6/12) 3
53. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 50% (5/10) 3
54. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 50% (4/8) 4
55. Pohánka Gergely (Old Flash) 50% (3/6) 4
56. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 50% (3/6) 3
57. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 50% (2/4) 3
58. Széles István (Saskacsák MF) 50% (2/4) 4
59. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 50% (2/4) 4
60. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 50% (2/4) 4
61. Szarka Sándor (Malév SC) 50% (1/2) 1
62. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 50% (1/2) 4
63. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 50% (1/2) 4
64. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 50% (1/2) 4
65. Tóth Viktor (Malév SC) 50% (1/2) 5
66. Práger Tamás (Közgáz) 50% (1/2) 3
67. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 50% (1/2) 3
68. Hóma Csaba (Eldorádó) 46.15% (6/13) 5
69. Füzesi Zoltán (Közgáz) 46.15% (6/13) 2
70. Stoller Balázs (Old Flash) 45.45% (5/11) 3
71. Helik Miklós (Meteor) 44.44% (8/18) 2
72. Terjéki Péter (Közgáz) 44.44% (4/9) 3
73. Oláh István (Malév SC) 41.18% (7/17) 5
74. Décsi András (Eldorádó) 40% (4/10) 5
75. Besze Tamás (Malév SC) 40% (2/5) 5
76. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 37.5% (3/8) 5
77. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 37.5% (3/8) 3
78. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 33.33% (2/6) 4
79. Horváth Tibor (Eldorádó) 33.33% (1/3) 2
80. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 33.33% (1/3) 3
81. Siklóssy Tamás (Közgáz) 33.33% (1/3) 3
82. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 28.57% (4/14) 4
83. Pohánka Balázs (Old Flash) 28.57% (4/14) 3
84. Bakondi János (Eldorádó) 28.57% (2/7) 2
85. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 28.57% (2/7) 4
86. Szabó Péter (Old Flash) 25% (2/8) 3
87. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 24% (6/25) 4
88. Zala Gábor (Eldorádó) 22.22% (2/9) 5
89. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 16.67% (1/6) 4
90. Konta Gyula (Közgáz) 0% (0/2) 3
91. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 0% (0/2) 5
92. Bodnár András (Meteor) 0% (0/4) 2
93. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 0% (0/2) 3
94. Polgár Tibor (Old Flash) 0% (0/2) 1
95. Bodnár Csaba (Meteor) 0% (0/2) 2
96. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 0% (0/3) 4
97. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 0% (0/2) 4
98. Pucser Márton (Közgáz) 0% (0/2) 3
99. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 0% (0/2) 5
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu