/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Benyovszki Petra (Parthus SE) 414 20
2. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 359 17
3. Kutrik Dóra (Külker SC) 310 21
4. Katona Bianka Krisztina (Százhalombattai KSE) 307 14
5. Papp Ízisz (Parthus SE) 307 21
6. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 291 18
7. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 285 22
8. Kiss Diána (BEAC BLSE) 277 20
9. Tarnai Kata (Százhalombattai KSE) 275 16
10. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 270 19
11. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 266 21
12. Sipos-Nagy Boglárka (Józsefvárosi KC) 263 18
13. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 263 19
14. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 256 20
15. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 252 20
16. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 251 20
17. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 238 18
18. Papp Boróka (BEAC BLSE) 227 21
19. Magyari Bianka Anna (Törekvés SE) 222 16
20. Farkas Gabriella (Párkány Street) 219 21
21. Trikkal Anna (Monor SE) 215 19
22. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 214 18
23. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 209 18
24. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 206 20
25. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 200 18
26. Ujváry Judit (Ezüst Rókák) 195 14
27. Seres Katalin (Párkány Street) 194 20
28. Sagát Dóra Veronika (Józsefvárosi KC) 186 13
29. Széplaki Márta (Törekvés SE) 184 21
30. Szammer Anett (Kék Rókák) 183 21
31. Soós Edit (BEAC Muff) 182 21
32. Partiné Szilágyi Gabriella (Ezüst Rókák) 181 16
33. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 181 22
34. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 178 16
35. Szabó Bettina Gréta (Külker SC) 177 16
36. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 174 18
37. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 174 20
38. Majsai Virág (BEAC Bics) 172 15
39. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 172 10
40. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 169 17
41. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 164 10
42. Czina-Ódry Anita (Külker SC) 160 16
43. Máriás Fruzsina (Monor SE) 155 16
44. Papp Lilla (Parthus SE) 153 22
45. Perei Vivien (Józsefvárosi KC) 150 14
46. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 148 17
47. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 148 22
48. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 147 20
49. Angyal Réka (BEAC Muff) 146 21
50. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 145 21
51. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 144 18
52. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 142 13
53. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 135 18
54. Szabóné Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 132 13
55. Soltész Viktória (Százhalombattai KSE) 131 15
56. Sziráki Edit (BEAC Bics) 129 18
57. Regdánszki Tamara (Monor SE) 129 17
58. Szabó Andrea Brigitta (Csepel-Bontó) 126 16
59. Szűcs-Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 124 12
60. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 124 19
61. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 115 13
62. Tóth Melinda Gabriella (Párkány Street) 115 14
63. Váits Petra (BEAC Bics) 114 18
64. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 112 17
65. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 111 16
66. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 111 7
67. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 109 17
68. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 108 21
69. Sárosi Judit (BEAC Senior) 107 20
70. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 107 15
71. Fekete Katalin (BEAC Muff) 105 12
72. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 105 21
73. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 105 11
74. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 104 17
75. Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta (Párkány Street) 103 16
76. Hidas Andrea (BEAC Senior) 103 19
77. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 102 18
78. Vitéz Lili (BEAC BLSE) 102 15
79. Strupka Renáta (Százhalombattai KSE) 99 13
80. Hajna Luca (Parthus SE) 98 19
81. Adamik Réka (Ezüst Rókák) 96 12
82. Sári Katalin (Százhalombattai KSE) 96 7
83. Majsai Melinda (BEAC Bics) 96 7
84. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 95 18
85. Paróczi Kata (Ezüst Rókák) 94 14
86. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 94 17
87. Dr. Paulicskáné Kalló Zsuzsanna (Ezüst Rókák) 93 13
88. Sándorfi Réka (BEAC Muff) 93 9
89. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 91 20
90. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 89 16
91. Jánosi-Aradi Zita (Külker SC) 89 9
92. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 89 18
93. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 85 21
94. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 84 22
95. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 81 13
96. Szvitek Barbara (Monor SE) 80 20
97. Kőszegi Zsófia (BEAC Senior) 77 16
98. Rózsás Anita (Törekvés SE) 76 7
99. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 76 21
100. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 75 18
101. Takács Edit (Párkány Street) 75 18
102. Morcz Viktória (BEAC BLSE) 73 9
103. Novák Anett (Százhalombattai KSE) 73 9
104. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 71 11
105. Dévay Kata (Százhalombattai KSE) 70 13
106. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 70 22
107. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 70 14
108. Nádasdi Anna (Monor SE) 69 8
109. Szentkirályi Réka Vera (Ezüst Rókák) 69 8
110. Hajna Sarolta (Parthus SE) 68 17
111. Veres Orsolya (BEAC Bics) 68 15
112. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 67 14
113. Raus Vivien (BEAC Muff) 66 3
114. Soltész Adrienn (Százhalombattai KSE) 63 4
115. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 62 21
116. Stocker Petra Zsuzsa (Parthus SE) 61 10
117. Gulyás Anna Sára (BEAC Budafok) 60 15
118. Gerstenmayer Detti (Monor SE) 60 15
119. Varjasi Éva (Monor SE) 60 13
120. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 58 14
121. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 57 16
122. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 57 16
123. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 57 19
124. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 56 21
125. Kocsis Andrea (Külker SC) 56 14
126. Kenderesné Fejes Adrienn (Ezüst Rókák) 55 8
127. Édes Luca Alma (Parthus SE) 54 7
128. Losonczy Orsolya Etelka (BEAC Senior) 53 13
129. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 51 17
130. Gáspár Zita (BEAC Senior) 50 18
131. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 50 6
132. Bundi Daniella (Kék Rókák) 49 18
133. Bércesi Dóra (Ezüst Rókák) 48 15
134. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 47 16
135. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 47 20
136. Varga Anna (BEAC Senior) 46 14
137. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 46 10
138. Tóth-Várnai Katalin (Ezüst Rókák) 46 10
139. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 46 7
140. Wejmola Andrea (Százhalombattai KSE) 45 9
141. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 45 18
142. Szalai Luca Laura (Törekvés SE) 44 7
143. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 44 14
144. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 44 18
145. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 43 8
146. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 42 13
147. Varga Dóra (Kék Rókák) 41 12
148. Sári Nikoletta (Százhalombattai KSE) 41 13
149. Pálfy Nóra (Parthus SE) 40 8
150. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 40 19
151. Bak Edina (Csepel-Bontó) 39 21
152. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 38 19
153. Buzás Liliána (Törekvés SE) 36 5
154. Bálintné Hegedűs Magdolna Ildikó (Százhalombattai KSE) 36 8
155. Gyarmati Eszter (Párkány Street) 36 15
156. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 35 11
157. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 33 20
158. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 33 17
159. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 32 18
160. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 31 2
161. Zágoni Kata Sára (REGI Waldorf U23) 30 7
162. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 30 16
163. Dr Lógó Emma (Százhalombattai KSE) 29 12
164. Márta Bettina (BEAC Senior) 28 5
165. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 28 8
166. Körmendy Gyöngyvér Erzsébet (Törekvés SE) 27 5
167. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 27 20
168. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 22 12
169. Czakó Dorottya (REGI Waldorf U23) 19 11
170. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 18 6
171. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 17 4
172. Bozsó Katica (Százhalombattai KSE) 16 2
173. Albert Dóra (BEAC Bics) 16 8
174. Steier Viktória Mónika (Kék Rókák) 15 7
175. Benkő Glória (Párkány Street) 15 3
176. Laknerfyné Lefkánics Orsolya (Százhalombattai KSE) 14 4
177. Bakajsza Hédi (REGI Waldorf U23) 14 8
178. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 13 6
179. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 13 7
180. Gál Csilla (Százhalombattai KSE) 12 6
181. Pásztor Sára (Kék Rókák) 11 5
182. Zátrok Nóra (Monor SE) 11 5
183. Seres Dóra (Monor SE) 11 6
184. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 9 2
185. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 8 7
186. Garai Eszter (Ezüst Rókák) 8 1
187. Nagyné Solti Gabriella (Százhalombattai KSE) 8 2
188. Rátkai Júlia Tekla (REGI Waldorf U23) 8 4
189. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 8 15
190. Laufer Lili (Monor SE) 7 6
191. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 7 4
192. Tóth Kitti (Külker SC) 6 1
193. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 6 1
194. Fazekas Lili (Százhalombattai KSE) 6 2
195. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 6 3
196. Lovas Evelin (Monor SE) 6 4
197. Molnár Lídia (REGI Waldorf U23) 6 5
198. Pál Flóra (Százhalombattai KSE) 5 5
199. Komora Adrienn (Törekvés SE) 4 6
200. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 4 4
201. Bánné Gyulai Orsolya Réka (Százhalombattai KSE) 4 4
202. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 4 4
203. Szőke Jázmin (REGI Waldorf U23) 4 7
204. Pénzes Kitti (Ezüst Rókák) 2 3
205. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 2 1
206. Lányi Léna Mónika (Törekvés SE) 2 1
207. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 1 7
208. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Ezüst Rókák) 1 3
209. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 3
210. Seres Lujza Nina (REGI Waldorf U23) 0 1
211. Polgár Patricia (Kék Rókák) 0 2
212. Illés-Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 61 20
2. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 56 20
3. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 45 19
4. Katona Bianka Krisztina (Százhalombattai KSE) 41 14
5. Papp Ízisz (Parthus SE) 40 21
6. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 39 17
7. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 38 18
8. Tarnai Kata (Százhalombattai KSE) 37 16
9. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 29 20
10. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 28 22
11. Kutrik Dóra (Külker SC) 26 21
12. Trikkal Anna (Monor SE) 26 19
13. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 24 10
14. Sipos-Nagy Boglárka (Józsefvárosi KC) 24 18
15. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 22 18
16. Magyari Bianka Anna (Törekvés SE) 21 16
17. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 19 22
18. Máriás Fruzsina (Monor SE) 19 16
19. Sagát Dóra Veronika (Józsefvárosi KC) 17 13
20. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 17 18
21. Szabóné Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 17 13
22. Czina-Ódry Anita (Külker SC) 17 16
23. Szabó Andrea Brigitta (Csepel-Bontó) 17 16
24. Perei Vivien (Józsefvárosi KC) 16 14
25. Papp Lilla (Parthus SE) 16 22
26. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 16 18
27. Stocker Petra Zsuzsa (Parthus SE) 15 10
28. Soós Edit (BEAC Muff) 14 21
29. Strupka Renáta (Százhalombattai KSE) 14 13
30. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 14 20
31. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 13 11
32. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 13 22
33. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 12 21
34. Szabó Bettina Gréta (Külker SC) 12 16
35. Fekete Katalin (BEAC Muff) 12 12
36. Benyovszki Petra (Parthus SE) 11 20
37. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 11 10
38. Szűcs-Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 11 12
39. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 11 17
40. Raus Vivien (BEAC Muff) 10 3
41. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 10 20
42. Szvitek Barbara (Monor SE) 10 20
43. Majsai Melinda (BEAC Bics) 9 7
44. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 9 18
45. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 9 18
46. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 9 8
47. Majsai Virág (BEAC Bics) 8 15
48. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 8 16
49. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 8 15
50. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 8 18
51. Gáspár Zita (BEAC Senior) 8 18
52. Széplaki Márta (Törekvés SE) 7 21
53. Morcz Viktória (BEAC BLSE) 7 9
54. Paróczi Kata (Ezüst Rókák) 7 14
55. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 7 11
56. Váits Petra (BEAC Bics) 7 18
57. Pálfy Nóra (Parthus SE) 7 8
58. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 6 13
59. Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta (Párkány Street) 6 16
60. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 6 14
61. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 6 21
62. Dr. Paulicskáné Kalló Zsuzsanna (Ezüst Rókák) 5 13
63. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 5 13
64. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 5 17
65. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 5 21
66. Sándorfi Réka (BEAC Muff) 4 9
67. Nádasdi Anna (Monor SE) 4 8
68. Novák Anett (Százhalombattai KSE) 4 9
69. Bozsó Katica (Százhalombattai KSE) 4 2
70. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 4 21
71. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 4 7
72. Hajna Luca (Parthus SE) 4 19
73. Zágoni Kata Sára (REGI Waldorf U23) 4 7
74. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 4 8
75. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 4 21
76. Szammer Anett (Kék Rókák) 3 21
77. Buzás Liliána (Törekvés SE) 3 5
78. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 3 19
79. Körmendy Gyöngyvér Erzsébet (Törekvés SE) 3 5
80. Gulyás Anna Sára (BEAC Budafok) 3 15
81. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 3 14
82. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 3 16
83. Dr Lógó Emma (Százhalombattai KSE) 3 12
84. Gyarmati Eszter (Párkány Street) 3 15
85. Kiss Diána (BEAC BLSE) 2 20
86. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 2 17
87. Jánosi-Aradi Zita (Külker SC) 2 9
88. Seres Katalin (Párkány Street) 2 20
89. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 2 18
90. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 2 17
91. Tóth Melinda Gabriella (Párkány Street) 2 14
92. Édes Luca Alma (Parthus SE) 2 7
93. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 2 22
94. Szalai Luca Laura (Törekvés SE) 2 7
95. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 2 1
96. Hidas Andrea (BEAC Senior) 2 19
97. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 2 21
98. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2 4
99. Kocsis Andrea (Külker SC) 2 14
100. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2 16
101. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 2 17
102. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2 16
103. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 1 7
104. Rózsás Anita (Törekvés SE) 1 7
105. Farkas Gabriella (Párkány Street) 1 21
106. Soltész Viktória (Százhalombattai KSE) 1 15
107. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 1 6
108. Garai Eszter (Ezüst Rókák) 1 1
109. Regdánszki Tamara (Monor SE) 1 17
110. Vitéz Lili (BEAC BLSE) 1 15
111. Benkő Glória (Párkány Street) 1 3
112. Varjasi Éva (Monor SE) 1 13
113. Tóth-Várnai Katalin (Ezüst Rókák) 1 10
114. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1 2
115. Takács Edit (Párkány Street) 1 18
116. Losonczy Orsolya Etelka (BEAC Senior) 1 13
117. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1 21
118. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 1 21
119. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 1 18
120. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 1 19
121. Seres Dóra (Monor SE) 1 6
122. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1 18
123. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 1 4
124. Czakó Dorottya (REGI Waldorf U23) 1 11
125. Laufer Lili (Monor SE) 1 6
126. Pál Flóra (Százhalombattai KSE) 1 5
127. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 0 18
128. Soltész Adrienn (Százhalombattai KSE) 0 4
129. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 0 2
130. Ujváry Judit (Ezüst Rókák) 0 14
131. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 0 19
132. Sári Katalin (Százhalombattai KSE) 0 7
133. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 0 20
134. Partiné Szilágyi Gabriella (Ezüst Rókák) 0 16
135. Papp Boróka (BEAC BLSE) 0 21
136. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0 13
137. Szentkirályi Réka Vera (Ezüst Rókák) 0 8
138. Adamik Réka (Ezüst Rókák) 0 12
139. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 18
140. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 18
141. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 21
142. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 0 16
143. Kenderesné Fejes Adrienn (Ezüst Rókák) 0 8
144. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 17
145. Tóth Kitti (Külker SC) 0 1
146. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 18
147. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 5
148. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 16
149. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 17
150. Dévay Kata (Százhalombattai KSE) 0 13
151. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 20
152. Wejmola Andrea (Százhalombattai KSE) 0 9
153. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 14
154. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 18
155. Kőszegi Zsófia (BEAC Senior) 0 16
156. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 14
157. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 0 10
158. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 20
159. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 15
160. Bálintné Hegedűs Magdolna Ildikó (Százhalombattai KSE) 0 8
161. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0 17
162. Nagyné Solti Gabriella (Százhalombattai KSE) 0 2
163. Gerstenmayer Detti (Monor SE) 0 15
164. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 16
165. Laknerfyné Lefkánics Orsolya (Százhalombattai KSE) 0 4
166. Varga Dóra (Kék Rókák) 0 12
167. Varga Anna (BEAC Senior) 0 14
168. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 13
169. Bércesi Dóra (Ezüst Rókák) 0 15
170. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 22
171. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 11
172. Sári Nikoletta (Százhalombattai KSE) 0 13
173. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 0 19
174. Fazekas Lili (Százhalombattai KSE) 0 2
175. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 0 6
176. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 18
177. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 0 18
178. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 20
179. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 5
180. Pásztor Sára (Kék Rókák) 0 5
181. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 6
182. Steier Viktória Mónika (Kék Rókák) 0 7
183. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 0 19
184. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 1
185. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0 3
186. Rátkai Júlia Tekla (REGI Waldorf U23) 0 4
187. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 8
188. Gál Csilla (Százhalombattai KSE) 0 6
189. Lányi Léna Mónika (Törekvés SE) 0 1
190. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 17
191. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0 21
192. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 7
193. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 12
194. Bakajsza Hédi (REGI Waldorf U23) 0 8
195. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 20
196. Lovas Evelin (Monor SE) 0 4
197. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 0 20
198. Molnár Lídia (REGI Waldorf U23) 0 5
199. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0 7
200. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0 4
201. Bánné Gyulai Orsolya Réka (Százhalombattai KSE) 0 4
202. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 4
203. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0 6
204. Pénzes Kitti (Ezüst Rókák) 0 3
205. Szőke Jázmin (REGI Waldorf U23) 0 7
206. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 15
207. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Ezüst Rókák) 0 3
208. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 0 7
209. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 3
210. Illés-Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 0 1
211. Polgár Patricia (Kék Rókák) 0 2
212. Seres Lujza Nina (REGI Waldorf U23) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 21.12 17
2. Benyovszki Petra (Parthus SE) 20.7 20
3. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 16.17 18
4. Kutrik Dóra (Külker SC) 14.76 21
5. Papp Ízisz (Parthus SE) 14.62 21
6. Sipos-Nagy Boglárka (Józsefvárosi KC) 14.61 18
7. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 14.21 19
8. Kiss Diána (BEAC BLSE) 13.85 20
9. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 13.84 19
10. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 13.22 18
11. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 12.96 22
12. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 12.8 20
13. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 12.67 21
14. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 12.6 20
15. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 12.55 20
16. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 11.89 18
17. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 11.61 18
18. Trikkal Anna (Monor SE) 11.32 19
19. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 11.11 18
20. Papp Boróka (BEAC BLSE) 10.81 21
21. Farkas Gabriella (Párkány Street) 10.43 21
22. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 10.3 20
23. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 9.94 17
24. Seres Katalin (Párkány Street) 9.7 20
25. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 9.67 18
26. Széplaki Márta (Törekvés SE) 8.76 21
27. Szammer Anett (Kék Rókák) 8.71 21
28. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 8.71 17
29. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 8.7 20
30. Soós Edit (BEAC Muff) 8.67 21
31. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 8.23 22
32. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 8 18
33. Regdánszki Tamara (Monor SE) 7.59 17
34. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 7.5 18
35. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 7.35 20
36. Sziráki Edit (BEAC Bics) 7.17 18
37. Papp Lilla (Parthus SE) 6.96 22
38. Angyal Réka (BEAC Muff) 6.95 21
39. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 6.91 21
40. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 6.73 22
41. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 6.59 17
42. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 6.53 19
43. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 6.41 17
44. Váits Petra (BEAC Bics) 6.33 18
45. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 6.12 17
46. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 5.67 18
47. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 5.53 17
48. Hidas Andrea (BEAC Senior) 5.42 19
49. Sárosi Judit (BEAC Senior) 5.35 20
50. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 5.28 18
51. Hajna Luca (Parthus SE) 5.16 19
52. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 5.14 21
53. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 5 21
54. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 4.94 18
55. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 4.55 20
56. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 4.17 18
57. Takács Edit (Párkány Street) 4.17 18
58. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 4.05 21
59. Szvitek Barbara (Monor SE) 4 20
60. Hajna Sarolta (Parthus SE) 4 17
61. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 3.82 22
62. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 3.62 21
63. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 3.18 22
64. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 3 19
65. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 3 17
66. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 2.95 21
67. Gáspár Zita (BEAC Senior) 2.78 18
68. Bundi Daniella (Kék Rókák) 2.72 18
69. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 2.67 21
70. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 2.5 18
71. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 2.44 18
72. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 2.35 20
73. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 2.11 19
74. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 2 19
75. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 1.94 17
76. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.86 21
77. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.78 18
78. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.65 20
79. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 1.35 20
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 3.05 20
2. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 2.8 20
3. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 2.37 19
4. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 2.29 17
5. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 2.11 18
6. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.91 21
7. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 1.45 20
8. Trikkal Anna (Monor SE) 1.37 19
9. Sipos-Nagy Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.33 18
10. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.27 22
11. Kutrik Dóra (Külker SC) 1.24 21
12. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 1.22 18
13. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 0.94 18
14. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 0.89 18
15. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.86 22
16. Papp Lilla (Parthus SE) 0.73 22
17. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 0.7 20
18. Soós Edit (BEAC Muff) 0.67 21
19. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 0.65 17
20. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 0.59 22
21. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.57 21
22. Benyovszki Petra (Parthus SE) 0.55 20
23. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 0.5 18
24. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.5 20
25. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 0.5 18
26. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.5 20
27. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 0.44 18
28. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.44 18
29. Váits Petra (BEAC Bics) 0.39 18
30. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.33 21
31. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0.29 17
32. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0.29 21
33. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.24 21
34. Hajna Luca (Parthus SE) 0.21 19
35. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 0.19 21
36. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 0.19 21
37. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0.16 19
38. Szammer Anett (Kék Rókák) 0.14 21
39. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0.12 17
40. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0.12 17
41. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.12 17
42. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.11 18
43. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0.11 19
44. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.1 20
45. Seres Katalin (Párkány Street) 0.1 20
46. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 0.1 21
47. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.09 22
48. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0.06 17
49. Takács Edit (Párkány Street) 0.06 18
50. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 0.06 18
51. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.06 18
52. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 0.05 19
53. Farkas Gabriella (Párkány Street) 0.05 21
54. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.05 21
55. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 0.05 21
56. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 0 18
57. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 0 19
58. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 0 20
59. Papp Boróka (BEAC BLSE) 0 21
60. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 18
61. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 18
62. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 21
63. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 17
64. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 18
65. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 17
66. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 20
67. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 18
68. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 20
69. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0 17
70. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 22
71. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 0 19
72. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 18
73. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 0 18
74. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 20
75. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 0 19
76. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 17
77. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0 21
78. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 20
79. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 0 20
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Benyovszki Petra (Parthus SE) 7.6 20
2. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 7.22 18
3. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 6.16 19
4. Kiss Diána (BEAC BLSE) 5.9 20
5. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 5.71 17
6. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 5.45 20
7. Papp Boróka (BEAC BLSE) 5 21
8. Sipos-Nagy Boglárka (Józsefvárosi KC) 4.83 18
9. Kutrik Dóra (Külker SC) 4.81 21
10. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 4.77 22
11. Farkas Gabriella (Párkány Street) 4.57 21
12. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 4.52 21
13. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 4.5 18
14. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 4.44 18
15. Seres Katalin (Párkány Street) 4.4 20
16. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 4.39 18
17. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 4.06 18
18. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 4 17
19. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 3.95 20
20. Szammer Anett (Kék Rókák) 3.76 21
21. Papp Ízisz (Parthus SE) 3.67 21
22. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 3.41 17
23. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 3.39 18
24. Trikkal Anna (Monor SE) 3.37 19
25. Széplaki Márta (Törekvés SE) 3.29 21
26. Angyal Réka (BEAC Muff) 3.29 21
27. Sziráki Edit (BEAC Bics) 3.28 18
28. Regdánszki Tamara (Monor SE) 3.24 17
29. Soós Edit (BEAC Muff) 2.95 21
30. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 2.86 22
31. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 2.78 18
32. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 2.71 21
33. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 2.59 17
34. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 2.55 20
35. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 2.53 17
36. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 2.45 20
37. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 2.42 19
38. Hidas Andrea (BEAC Senior) 2.37 19
39. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 2.32 19
40. Váits Petra (BEAC Bics) 2.28 18
41. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 2.25 20
42. Hajna Luca (Parthus SE) 2.21 19
43. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 2.18 17
44. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 2.17 18
45. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2.15 20
46. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 2.14 21
47. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 2.06 18
48. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 2.05 22
49. Papp Lilla (Parthus SE) 2 22
50. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 2 21
51. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 1.94 18
52. Takács Edit (Párkány Street) 1.94 18
53. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.88 17
54. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1.81 21
55. Hajna Sarolta (Parthus SE) 1.77 17
56. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.75 20
57. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.5 22
58. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 1.42 19
59. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.28 18
60. Szvitek Barbara (Monor SE) 1.25 20
61. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 1.24 17
62. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 1.19 21
63. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 1.17 18
64. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 1.14 21
65. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1.11 18
66. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 1.11 18
67. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 1.11 18
68. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 1.05 19
69. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.05 20
70. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 1.05 21
71. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0.94 17
72. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 0.9 19
73. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0.86 21
74. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 0.82 22
75. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.75 20
76. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.72 18
77. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.67 18
78. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 0.65 20
79. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.55 20
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Benyovszki Petra (Parthus SE) 3.2 20
2. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 2.56 18
3. Trikkal Anna (Monor SE) 2.53 19
4. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 2.47 17
5. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.4 20
6. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.24 17
7. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 2.23 22
8. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 2.06 18
9. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.95 20
10. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1.94 18
11. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.86 22
12. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 1.83 18
13. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 1.83 18
14. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 1.78 18
15. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.78 18
16. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.77 17
17. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 1.75 20
18. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.72 18
19. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.63 19
20. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.62 21
21. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 1.6 20
22. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 1.53 17
23. Hajna Luca (Parthus SE) 1.53 19
24. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.48 21
25. Sipos-Nagy Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.44 18
26. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 1.4 20
27. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.38 21
28. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 1.37 19
29. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 1.36 22
30. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 1.33 21
31. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 1.33 21
32. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.33 21
33. Papp Lilla (Parthus SE) 1.32 22
34. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 1.32 19
35. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.3 20
36. Soós Edit (BEAC Muff) 1.29 21
37. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 1.24 17
38. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.23 22
39. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 1.22 18
40. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 1.19 21
41. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 1.17 18
42. Szvitek Barbara (Monor SE) 1.15 20
43. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1.12 17
44. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.06 17
45. Farkas Gabriella (Párkány Street) 1.05 21
46. Kutrik Dóra (Külker SC) 1 21
47. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 1 18
48. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1 17
49. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1 21
50. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 1 21
51. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 1 18
52. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1 20
53. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0.95 20
54. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0.94 17
55. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.9 20
56. Váits Petra (BEAC Bics) 0.89 18
57. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 0.89 18
58. Papp Boróka (BEAC BLSE) 0.86 21
59. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0.83 18
60. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0.79 19
61. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.78 18
62. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0.77 17
63. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.75 20
64. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 0.72 18
65. Takács Edit (Párkány Street) 0.72 18
66. Angyal Réka (BEAC Muff) 0.71 21
67. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.71 21
68. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.71 17
69. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 0.7 20
70. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 0.67 21
71. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0.67 18
72. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 0.67 18
73. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.65 20
74. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 0.63 19
75. Seres Katalin (Párkány Street) 0.55 20
76. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 0.53 19
77. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.36 22
78. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 0.16 19
79. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0.1 21
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 17 meccs, min. 34 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Benyovszki Petra (Parthus SE) 3.85 20
2. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 2.82 17
3. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 2.47 19
4. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 2.1 20
5. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 1.91 21
6. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 1.9 20
7. Kiss Diána (BEAC BLSE) 1.75 20
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 17 meccs, min. 34 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kiss Diána (BEAC BLSE) 85.37% (35/41) 20
2. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 79.66% (47/59) 19
3. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 75% (42/56) 20
4. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 75% (27/36) 17
5. Benyovszki Petra (Parthus SE) 74.04% (77/104) 20
6. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 70.59% (48/68) 17
7. Kutrik Dóra (Külker SC) 68.18% (30/44) 21
8. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 66.67% (26/39) 17
9. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 64.41% (38/59) 20
10. Papp Ízisz (Parthus SE) 63.46% (33/52) 21
11. Széplaki Márta (Törekvés SE) 60.98% (25/41) 21
12. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 60.87% (28/46) 18
13. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 59.52% (25/42) 18
14. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 59.18% (29/49) 19
15. Farkas Gabriella (Párkány Street) 58.54% (24/41) 21
16. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 55.36% (31/56) 18
17. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 52.08% (25/48) 17
18. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 51.95% (40/77) 21
19. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 46% (23/50) 17
20. Papp Boróka (BEAC BLSE) 44.74% (17/38) 21
21. Sárosi Judit (BEAC Senior) 41.18% (21/51) 20
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu