/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

ELTE BEAC - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Gyarmati István Dr. 20/947-0217 gyarmati.istvan40@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szalay Krisztina 30/397-2512 szalay.kriszta12@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka 1118 - Budapest Mányoki u. 5.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Ádám Veronkia 1998-06-18
- Aho Sarah Martina 1999-12-19
- Aszódy Dorka 1997-11-11
- Barnjak Katarina 1995-01-06
- Bodnár Dóra 1991-09-09
- Budavári Katalin 2000-11-16
- Darnót Anna 1997-08-06
- Griffiths Emese 2001-11-13
- Hunkár Anna 2001-04-04
- Kedvessy Anna 1998-02-23
- Kenyeres Anett 1999-08-29
- Kutrik Andrea 2000-02-20
- Némedi Flóra 1999-01-19
- Regdánszki Tamara 1997-04-25
- Stekler Kamilla 1999-10-12
- Szabó Zsanett 1999-11-23
- Szakolczi Dorka 2001-10-08
- Szécsi Fanni 2001-10-20
- Tarnai Klára 1999-09-12
- Vágvölgyi Fanni 1997-02-21
- Varga Anna Dorottya 1998-01-30
- Varga Zsófia 1982-04-01
- Vitéz Luca 2001-10-13
- Zelenák Sára 1998-02-06

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0023 ELTE BEAC BEAC Budafok 2018/11/07 19:00 68-49
(20-14,16-11,15-14,17-10)
BEAC Sporttelep Nepp László Oszkár Magyar Zoltán
NA0052 ELTE BEAC Kiss Lenke KA 2018/11/22 18:30 75-82
(17-21,17-19,15-19,26-23)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gaál István Lövei László
NA0074 ELTE BEAC MAFC BME 2018/11/29 18:40 53-69
(18-11,11-29,10-20,14-9)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gruber Nikolett Lilla Szilágyi Tamás
NA0085 BLSE/A ELTE BEAC 2018/12/02 16:00 47-36
(13-9,10-2,12-11,12-14)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Pohánka Balázs Bujtor Péter
NA0107 Szolnoki Sportcentrum ELTE BEAC 2018/12/16 16:30 22-77
(8-23,7-21,2-15,5-18)
BEAC Sporttelep Tarnai Gyula Csaba Gruber Nikolett Lilla
NA0117 BEAC Bics ELTE BEAC 2019/01/13 15:00 46-89
(16-36,13-23,4-22,13-8)
BEAC Sporttelep Magyar Zoltán Pohánka Balázs
NA0126 ELTE BEAC Törekvés SE 2019/01/24 18:40 48-64
(18-9,11-20,11-16,8-19)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Nagy László Hartai Tamás
NA0032 MTK Budapest ELTE BEAC 2019/01/27 11:00 62-68
(17-20,15-17,19-15,11-16)
MTK Kosárlabda Csarnok Lövei László Szokolainé Váradi Anetta Csilla
NA0135 ICO ELTE BEAC 2019/01/27 15:00 65-72
(18-15,17-13,13-25,17-19)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László László Zsolt
NA0153 BEAC Budafok ELTE BEAC 2019/02/20 19:00 43-60
(10-6,9-12,8-21,16-21)
BEAC Sporttelep Nepp László Oszkár Komlódi Benedek
NA0162 ELTE BEAC MTK Budapest 2019/02/28 18:40 67-46
(16-10,17-15,19-11,15-10)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Jankovics Viktor Zsolt
NA0171 BEAC Muff ELTE BEAC 2019/03/07 18:40 53-62
(8-19,17-15,12-14,16-14)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Rózsavölgyi Alexandra Gruber Nikolett Lilla
NA0144 ELTE BEAC BKGDSE 2019/03/28 18:30 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Gruber Nikolett Lilla
NA0041 ELTE BEAC BEAC Muff 2019/04/04 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gaál István Major Ádám
NA0215 ELTE BEAC BLSE/A 2019/04/11 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0204 MAFC BME ELTE BEAC 2019/04/24 18:30 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0237 ELTE BEAC Szolnoki Sportcentrum 2019/05/02 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0247 ELTE BEAC BEAC Bics 2019/05/09 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0256 Törekvés SE ELTE BEAC 2019/05/14 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0182 Kiss Lenke KA ELTE BEAC 2019/05/16 17:30 Lónyay Református Gimnázium
NA0265 ELTE BEAC ICO 2019/05/23 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0014 BKGDSE ELTE BEAC 2019/06/30 00:00 Újbudai Petőfi Sándor Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 322 14
2. Nagy Viktória (ICO) 249 12
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 197 12
4. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 179 15
5. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 178 13
6. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 173 9
7. Tarnai Kata (MAFC BME) 161 12
8. Dőry Viktória (ICO) 152 12
9. Fülep Csilla (MAFC BME) 152 12
10. Ujváry Judit (BLSE/A) 150 13
11. Balogh Júlia (BEAC Muff) 147 10
12. Mile Veronika (BEAC Budafok) 147 14
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 141 10
14. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 139 13
15. Horváth Enikő (MAFC BME) 138 14
16. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 132 10
17. Földi Anna (MTK Budapest) 129 11
18. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 128 11
19. Soós Edit (BEAC Muff) 126 12
20. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 122 14
21. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 117 10
22. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 117 11
23. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 108 12
24. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 107 14
25. Hegyi Hanna (BKGDSE) 106 10
26. Dobos Kíra (Törekvés SE) 106 11
27. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 105 9
28. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 101 9
29. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 101 13
30. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 99 11
31. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 98 10
32. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 91 14
33. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 89 10
34. Vándor Szilvia (BKGDSE) 89 10
35. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 87 9
36. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 86 14
37. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 86 11
38. Hetényi Renáta (ICO) 84 11
39. Halász Melinda (BEAC Bics) 83 13
40. Aradi Zsanett (MAFC BME) 83 11
41. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 83 11
42. Baliga Barbara (BKGDSE) 81 11
43. Budai Zsófia (MTK Budapest) 80 11
44. Rozsics Lilla (MAFC BME) 80 10
45. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 79 13
46. Lutche Klaudia (MAFC BME) 79 10
47. Horváth Anna (MAFC BME) 76 14
48. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 76 9
49. Hetényi Viktória (ICO) 75 8
50. Tánczos Tímea (BKGDSE) 75 11
51. Béres Eszter (ICO) 74 9
52. Széky Anna (Törekvés SE) 74 9
53. Hercze Szandra (MAFC BME) 74 9
54. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 74 11
55. Kléner Kata (Törekvés SE) 73 11
56. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 72 12
57. Szabó Vivien (MAFC BME) 71 10
58. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 71 14
59. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 69 8
60. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 68 12
61. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 66 9
62. Szlávik Petra (BKGDSE) 64 9
63. Egri Vivien (Törekvés SE) 64 11
64. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 63 12
65. Deák Dóra (BEAC Bics) 62 14
66. Budánovics Noémi (BLSE/A) 61 11
67. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 59 11
68. Böröcz Anita (BEAC Bics) 58 13
69. Sziráki Edit (BEAC Bics) 58 11
70. Kiss Diána (BLSE/A) 57 11
71. Fekete Katalin (BLSE/A) 56 12
72. Szuchy Márta (BLSE/A) 56 13
73. Széplaki Márta (Törekvés SE) 55 10
74. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 54 13
75. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 53 10
76. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 52 11
77. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 51 14
78. Gróf Júlia (MTK Budapest) 51 6
79. Veres Orsolya (BEAC Bics) 50 13
80. Papp Judit (BEAC Budafok) 50 14
81. Padányi Réka (BEAC Budafok) 49 6
82. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 45 6
83. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 44 12
84. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 44 11
85. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 44 15
86. Keil Zsófia (BEAC Muff) 43 13
87. Légrádi Réka (BKGDSE) 41 9
88. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 41 12
89. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 41 13
90. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 41 4
91. Árvay Júlia (BEAC Bics) 41 8
92. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 41 10
93. Surán Andrea (BKGDSE) 40 7
94. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 40 9
95. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 39 8
96. Szalay Kinga (MTK Budapest) 39 9
97. Boksay Katalin (Törekvés SE) 38 7
98. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 37 10
99. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 35 7
100. Várnai Katalin (BKGDSE) 31 7
101. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 30 7
102. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 30 6
103. Hájer Tamara (BEAC Muff) 30 8
104. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 30 10
105. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 29 10
106. Széky Krisztina (Törekvés SE) 28 9
107. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 28 12
108. Fábián Ildikó (BKGDSE) 27 4
109. Jéhn Mónika (MAFC BME) 27 9
110. Fejér Éva (BLSE/A) 27 12
111. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 24 7
112. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 24 4
113. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 24 8
114. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 23 7
115. Ryan Júlia (MTK Budapest) 23 5
116. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 23 10
117. Lakos Magdolna (BKGDSE) 22 7
118. Szabó Anna (ICO) 22 7
119. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 22 9
120. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 22 12
121. Deli Ágnes (BEAC Muff) 20 2
122. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 20 9
123. Karlócai Daniella (BLSE/A) 17 8
124. László Boróka (Törekvés SE) 16 2
125. Bécser Janka (ICO) 15 11
126. Veress Lili (ICO) 15 5
127. Dénes Diána (MTK Budapest) 14 2
128. Gulyás Anna (MTK Budapest) 14 4
129. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 13 9
130. Munteán Lili (BLSE/A) 12 3
131. Müller Melinda (BKGDSE) 11 1
132. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
133. Kovács Kinga (MAFC BME) 11 4
134. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 10 12
135. Molnár Martina (MAFC BME) 9 7
136. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 9 3
137. Albert Dóra (BEAC Bics) 9 12
138. Vér Diána (BKGDSE) 8 7
139. Darnót Anna (ELTE BEAC) 8 1
140. Bódi Bettina (BKGDSE) 8 5
141. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 8 11
142. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
143. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 7 4
144. Szakáll Márta (BEAC Budafok) 7 3
145. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
146. Váits Petra (BEAC Bics) 6 4
147. Kiss Katalin (BEAC Bics) 6 5
148. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 5 13
149. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
150. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
151. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
152. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
153. Gáspár Sára (MTK Budapest) 4 5
154. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 3 7
155. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
156. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 2
157. Csomai Noémi (BKGDSE) 3 5
158. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 2 7
159. Zám Eszter (BLSE/A) 2 3
160. Sárközy Borbála (MTK Budapest) 2 1
161. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
162. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 2
163. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 2 4
164. Mansaré Finda (ICO) 0 2
165. Szűcs Laura (MTK Budapest) 0 1
166. Horváth Panna Flóra (ICO) 0 1
167. Serfőző Lea Szelli (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
168. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 3
169. Török Regina (MAFC BME) 0 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 41 14
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 30 10
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 26 12
4. Dőry Viktória (ICO) 24 12
5. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 23 12
6. Kléner Kata (Törekvés SE) 17 11
7. Horváth Enikő (MAFC BME) 15 14
8. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 13 8
9. Varga Fanni (BEAC Bics) 12 10
10. Fülep Csilla (MAFC BME) 12 12
11. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 12 10
12. Rozsics Lilla (MAFC BME) 12 10
13. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 12 12
14. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 11 9
15. Hercze Szandra (MAFC BME) 11 9
16. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 11 7
17. Deák Dóra (BEAC Bics) 11 14
18. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 10 11
19. Szabó Vivien (MAFC BME) 10 10
20. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 9 11
21. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 9 11
22. Budai Zsófia (MTK Budapest) 9 11
23. Szlávik Petra (BKGDSE) 9 9
24. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 8 10
25. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8 9
26. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 8 11
27. Padányi Réka (BEAC Budafok) 7 6
28. Kosjár Katalin (BLSE/A) 6 12
29. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 6 9
30. Soós Edit (BEAC Muff) 6 12
31. Hetényi Renáta (ICO) 6 11
32. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 6 12
33. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 6 14
34. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 5 9
35. Lutche Klaudia (MAFC BME) 5 10
36. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5 10
37. Légrádi Réka (BKGDSE) 5 9
38. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 5 14
39. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 5 10
40. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 4 13
41. Dobos Kíra (Törekvés SE) 4 11
42. Hetényi Viktória (ICO) 4 8
43. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 9
44. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 4 15
45. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 3 11
46. Hegyi Hanna (BKGDSE) 3 10
47. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 3 11
48. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 3 9
49. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 3 12
50. Budánovics Noémi (BLSE/A) 3 11
51. Fekete Katalin (BLSE/A) 3 12
52. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 3 9
53. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3 7
54. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3 13
55. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3 9
56. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 10
57. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2 14
58. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2 15
59. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 2 9
60. Széky Anna (Törekvés SE) 2 9
61. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 10
62. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2 13
63. Munteán Lili (BLSE/A) 2 3
64. Hájer Tamara (BEAC Muff) 2 8
65. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2 12
66. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 2 7
67. Molnár Martina (MAFC BME) 2 7
68. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1 13
69. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 10
70. Földi Anna (MTK Budapest) 1 11
71. Müller Melinda (BKGDSE) 1 1
72. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1 10
73. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 1 14
74. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1 6
75. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
76. Fábián Ildikó (BKGDSE) 1 4
77. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 1 4
78. Egri Vivien (Törekvés SE) 1 11
79. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
80. Horváth Anna (MAFC BME) 1 14
81. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1 11
82. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 8
83. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 7
84. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 7
85. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1 10
86. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1 11
87. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1 10
88. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 7
89. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 1 3
90. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1 10
91. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 1 9
92. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 9
93. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 5
94. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 9
95. Nagy Viktória (ICO) 0 12
96. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 13
97. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 4
98. Deli Ágnes (BEAC Muff) 0 2
99. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 10
100. Béres Eszter (ICO) 0 9
101. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
102. Darnót Anna (ELTE BEAC) 0 1
103. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 13
104. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 14
105. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 11
106. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 6
107. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 11
108. Dénes Diána (MTK Budapest) 0 2
109. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 11
110. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 14
111. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 13
112. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 14
113. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 13
114. Surán Andrea (BKGDSE) 0 7
115. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 7
116. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 11
117. Kiss Diána (BLSE/A) 0 11
118. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 8
119. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
120. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 6
121. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 11
122. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 5
123. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 13
124. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 9
125. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 13
126. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
127. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
128. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 13
129. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 14
130. Gulyás Anna (MTK Budapest) 0 4
131. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 12
132. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 13
133. Szabó Anna (ICO) 0 7
134. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 0 8
135. Veress Lili (ICO) 0 5
136. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
137. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
138. Kovács Kinga (MAFC BME) 0 4
139. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 12
140. Szakáll Márta (BEAC Budafok) 0 3
141. Fejér Éva (BLSE/A) 0 12
142. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 8
143. Sárközy Borbála (MTK Budapest) 0 1
144. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
145. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 12
146. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
147. Váits Petra (BEAC Bics) 0 4
148. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 2
149. Bécser Janka (ICO) 0 11
150. Kiss Katalin (BEAC Bics) 0 5
151. Vér Diána (BKGDSE) 0 7
152. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
153. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
154. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 12
155. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 5
156. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 12
157. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 11
158. Zám Eszter (BLSE/A) 0 3
159. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 5
160. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 4
161. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 7
162. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 13
163. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 7
164. Horváth Panna Flóra (ICO) 0 1
165. Serfőző Lea Szelli (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
166. Török Regina (MAFC BME) 0 6
167. Szűcs Laura (MTK Budapest) 0 1
168. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 3
169. Mansaré Finda (ICO) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 23 14
2. Nagy Viktória (ICO) 20.75 12
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 19.22 9
4. Kosjár Katalin (BLSE/A) 16.42 12
5. Balogh Júlia (BEAC Muff) 14.7 10
6. Varga Fanni (BEAC Bics) 14.1 10
7. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 13.69 13
8. Tarnai Kata (MAFC BME) 13.42 12
9. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 13.2 10
10. Dőry Viktória (ICO) 12.67 12
11. Fülep Csilla (MAFC BME) 12.67 12
12. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 11.93 15
13. Földi Anna (MTK Budapest) 11.73 11
14. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 11.7 10
15. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 11.67 9
16. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 11.64 11
17. Ujváry Judit (BLSE/A) 11.54 13
18. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 11.22 9
19. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 10.69 13
20. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 10.64 11
21. Hegyi Hanna (BKGDSE) 10.6 10
22. Soós Edit (BEAC Muff) 10.5 12
23. Mile Veronika (BEAC Budafok) 10.5 14
24. Horváth Enikő (MAFC BME) 9.86 14
25. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 9.8 10
26. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 9.67 9
27. Dobos Kíra (Törekvés SE) 9.64 11
28. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 9 11
29. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 9 12
30. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 8.9 10
31. Vándor Szilvia (BKGDSE) 8.9 10
32. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 8.71 14
33. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8.44 9
34. Széky Anna (Törekvés SE) 8.22 9
35. Hercze Szandra (MAFC BME) 8.22 9
36. Béres Eszter (ICO) 8.22 9
37. Rozsics Lilla (MAFC BME) 8 10
38. Lutche Klaudia (MAFC BME) 7.9 10
39. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7.82 11
40. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 7.77 13
41. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 7.64 14
42. Hetényi Renáta (ICO) 7.64 11
43. Aradi Zsanett (MAFC BME) 7.55 11
44. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 7.55 11
45. Baliga Barbara (BKGDSE) 7.36 11
46. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 7.33 9
47. Budai Zsófia (MTK Budapest) 7.27 11
48. Szlávik Petra (BKGDSE) 7.11 9
49. Szabó Vivien (MAFC BME) 7.1 10
50. Tánczos Tímea (BKGDSE) 6.82 11
51. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6.73 11
52. Kléner Kata (Törekvés SE) 6.64 11
53. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.5 14
54. Halász Melinda (BEAC Bics) 6.39 13
55. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 6.14 14
56. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 6.08 13
57. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 6 12
58. Egri Vivien (Törekvés SE) 5.82 11
59. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 5.67 12
60. Budánovics Noémi (BLSE/A) 5.55 11
61. Széplaki Márta (Törekvés SE) 5.5 10
62. Horváth Anna (MAFC BME) 5.43 14
63. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 5.36 11
64. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5.3 10
65. Sziráki Edit (BEAC Bics) 5.27 11
66. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 5.25 12
67. Kiss Diána (BLSE/A) 5.18 11
68. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 5.07 14
69. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 4.73 11
70. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.67 12
71. Légrádi Réka (BKGDSE) 4.56 9
72. Böröcz Anita (BEAC Bics) 4.46 13
73. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 4.44 9
74. Deák Dóra (BEAC Bics) 4.43 14
75. Szalay Kinga (MTK Budapest) 4.33 9
76. Szuchy Márta (BLSE/A) 4.31 13
77. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 4.15 13
78. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 4.1 10
79. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 4 11
80. Veres Orsolya (BEAC Bics) 3.85 13
81. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 3.7 10
82. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 3.67 12
83. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.64 14
84. Papp Judit (BEAC Budafok) 3.57 14
85. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 3.42 12
86. Keil Zsófia (BEAC Muff) 3.31 13
87. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3.15 13
88. Széky Krisztina (Törekvés SE) 3.11 9
89. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 3 10
90. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3 9
91. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2.93 15
92. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.9 10
93. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 2.44 9
94. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.33 12
95. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 2.3 10
96. Fejér Éva (BLSE/A) 2.25 12
97. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 2.22 9
98. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 1.83 12
99. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1.44 9
100. Bécser Janka (ICO) 1.36 11
101. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.83 12
102. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.75 12
103. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.73 11
104. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.39 13
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3 10
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.93 14
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.17 12
4. Dőry Viktória (ICO) 2 12
5. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.92 12
6. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.55 11
7. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1.22 9
8. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.22 9
9. Varga Fanni (BEAC Bics) 1.2 10
10. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.2 10
11. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.2 10
12. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.07 14
13. Fülep Csilla (MAFC BME) 1 12
14. Szlávik Petra (BKGDSE) 1 9
15. Szabó Vivien (MAFC BME) 1 10
16. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1 12
17. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 0.91 11
18. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 0.89 9
19. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 0.82 11
20. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 0.82 11
21. Budai Zsófia (MTK Budapest) 0.82 11
22. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 0.8 10
23. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.79 14
24. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0.73 11
25. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 0.67 9
26. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0.56 9
27. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.56 9
28. Hetényi Renáta (ICO) 0.55 11
29. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.5 12
30. Soós Edit (BEAC Muff) 0.5 12
31. Lutche Klaudia (MAFC BME) 0.5 10
32. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 0.5 10
33. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 12
34. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 10
35. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.44 9
36. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.43 14
37. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.36 11
38. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.36 14
39. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.33 9
40. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.33 9
41. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.33 9
42. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.31 13
43. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0.3 10
44. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.3 10
45. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 0.27 11
46. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0.27 11
47. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.27 11
48. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.27 15
49. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.25 12
50. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.25 12
51. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.23 13
52. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 0.22 9
53. Széky Anna (Törekvés SE) 0.22 9
54. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.2 10
55. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.17 12
56. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.15 13
57. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.14 14
58. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.13 15
59. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.11 9
60. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.11 9
61. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.11 9
62. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.1 10
63. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0.1 10
64. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0.1 10
65. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0.1 10
66. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.1 10
67. Földi Anna (MTK Budapest) 0.09 11
68. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.09 11
69. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0.09 11
70. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.09 11
71. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0.08 13
72. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.07 14
73. Horváth Anna (MAFC BME) 0.07 14
74. Nagy Viktória (ICO) 0 12
75. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 13
76. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 10
77. Béres Eszter (ICO) 0 9
78. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 13
79. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 14
80. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 11
81. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 11
82. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 11
83. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 14
84. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 13
85. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 14
86. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 13
87. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 11
88. Kiss Diána (BLSE/A) 0 11
89. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 11
90. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 13
91. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 9
92. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 13
93. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 13
94. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 14
95. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 12
96. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 13
97. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 12
98. Fejér Éva (BLSE/A) 0 12
99. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 12
100. Bécser Janka (ICO) 0 11
101. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 12
102. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 12
103. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 11
104. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 13
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 10.14 14
2. Nagy Viktória (ICO) 8.25 12
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 7.22 9
4. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 6.1 10
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.5 12
6. Földi Anna (MTK Budapest) 5.18 11
7. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 4.92 13
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 4.87 15
9. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 4.73 11
10. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 4.33 9
11. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4.11 9
12. Hegyi Hanna (BKGDSE) 4.1 10
13. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 4 14
14. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.92 13
15. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 3.92 13
16. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 3.91 11
17. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 3.82 11
18. Varga Fanni (BEAC Bics) 3.8 10
19. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3.69 13
20. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.58 12
21. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 3.5 10
22. Vándor Szilvia (BKGDSE) 3.5 10
23. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 3.44 9
24. Béres Eszter (ICO) 3.44 9
25. Soós Edit (BEAC Muff) 3.42 12
26. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.36 11
27. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 3.29 14
28. Baliga Barbara (BKGDSE) 3.27 11
29. Tánczos Tímea (BKGDSE) 3.27 11
30. Aradi Zsanett (MAFC BME) 3.18 11
31. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3.1 10
32. Széky Anna (Törekvés SE) 3 9
33. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.92 12
34. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 2.86 14
35. Halász Melinda (BEAC Bics) 2.85 13
36. Hetényi Renáta (ICO) 2.82 11
37. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.79 14
38. Dőry Viktória (ICO) 2.67 12
39. Balogh Júlia (BEAC Muff) 2.6 10
40. Horváth Enikő (MAFC BME) 2.5 14
41. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2.5 10
42. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.46 11
43. Kiss Diána (BLSE/A) 2.46 11
44. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2.44 9
45. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 2.44 9
46. Horváth Anna (MAFC BME) 2.36 14
47. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.27 11
48. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 2.23 13
49. Egri Vivien (Törekvés SE) 2.18 11
50. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.18 11
51. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 2.09 11
52. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.08 13
53. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 2 10
54. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 2 12
55. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 10
56. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.91 11
57. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1.91 11
58. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.82 11
59. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.82 11
60. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.78 9
61. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1.78 9
62. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.77 13
63. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.75 12
64. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.7 10
65. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.7 10
66. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.64 14
67. Papp Judit (BEAC Budafok) 1.64 14
68. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.62 13
69. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.6 10
70. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.56 9
71. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.54 13
72. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.5 12
73. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.5 12
74. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1.5 10
75. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.5 10
76. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.5 12
77. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.46 13
78. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.42 12
79. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.36 11
80. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.25 12
81. Légrádi Réka (BKGDSE) 1.22 9
82. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.14 14
83. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.11 9
84. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.1 10
85. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1.08 12
86. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.08 13
87. Fejér Éva (BLSE/A) 0.92 12
88. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.89 9
89. Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.86 14
90. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.86 14
91. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0.83 12
92. Kléner Kata (Törekvés SE) 0.82 11
93. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.73 15
94. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.67 9
95. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.67 9
96. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 9
97. Bécser Janka (ICO) 0.64 11
98. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.6 10
99. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.6 10
100. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.44 9
101. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.33 12
102. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.27 11
103. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.25 12
104. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.15 13
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2.89 9
2. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 2.89 9
3. Földi Anna (MTK Budapest) 2.82 11
4. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.71 14
5. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 2.67 9
6. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2.67 9
7. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.6 10
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.6 15
9. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.54 13
10. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.5 10
11. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.5 14
12. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 2.4 10
13. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 2.4 10
14. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.36 11
15. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.36 14
16. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.31 13
17. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.3 10
18. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.3 10
19. Béres Eszter (ICO) 2.22 9
20. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.2 10
21. Bécser Janka (ICO) 2.18 11
22. Szuchy Márta (BLSE/A) 2.15 13
23. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.14 14
24. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.09 11
25. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2.09 11
26. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.08 12
27. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 2.08 12
28. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.07 14
29. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2 11
30. Hetényi Renáta (ICO) 2 11
31. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 2 11
32. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2 12
33. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.9 10
34. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.9 10
35. Papp Judit (BEAC Budafok) 1.86 14
36. Dőry Viktória (ICO) 1.83 12
37. Fülep Csilla (MAFC BME) 1.75 12
38. Soós Edit (BEAC Muff) 1.75 12
39. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1.73 11
40. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 1.71 14
41. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.64 11
42. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.64 11
43. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.62 13
44. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.57 14
45. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1.56 9
46. Széky Anna (Törekvés SE) 1.56 9
47. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1.56 9
48. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.55 11
49. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.5 10
50. Horváth Anna (MAFC BME) 1.5 14
51. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.5 10
52. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.46 13
53. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.46 11
54. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 1.44 9
55. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.4 10
56. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.33 12
57. Légrádi Réka (BKGDSE) 1.33 9
58. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.33 12
59. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.31 13
60. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.3 10
61. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 1.3 10
62. Tánczos Tímea (BKGDSE) 1.27 11
63. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1.25 12
64. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.23 13
65. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.23 13
66. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.22 9
67. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.22 9
68. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1.2 10
69. Lutche Klaudia (MAFC BME) 1.2 10
70. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1.18 11
71. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.17 12
72. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.17 12
73. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.15 13
74. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.15 13
75. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.11 9
76. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.09 11
77. Nagy Viktória (ICO) 1.08 12
78. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.07 14
79. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1 11
80. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 9
81. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.93 14
82. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.92 13
83. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.92 12
84. Kléner Kata (Törekvés SE) 0.91 11
85. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.87 15
86. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.83 12
87. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.82 11
88. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.79 14
89. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.78 9
90. Halász Melinda (BEAC Bics) 0.77 13
91. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.7 10
92. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.7 10
93. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0.67 12
94. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.67 9
95. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.64 11
96. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.58 12
97. Fejér Éva (BLSE/A) 0.58 12
98. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.58 12
99. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.56 9
100. Kiss Diána (BLSE/A) 0.55 11
101. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.36 11
102. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.33 9
103. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.27 11
104. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.15 13
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Viktória (ICO) 4.25 12
2. Kosjár Katalin (BLSE/A) 3.92 12
3. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.69 13
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 3.62 13
5. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3.11 9
6. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3.1 10
7. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.9 10
8. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.8 10
9. Fülep Csilla (MAFC BME) 2.5 12
10. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.29 14
11. Soós Edit (BEAC Muff) 2.17 12
12. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 1.92 13
13. Dobos Kíra (Törekvés SE) 1.82 11
14. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.8 15
15. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.64 14
16. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.62 13
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Enikő (MAFC BME) 85.19% (23/27) 14
2. Dőry Viktória (ICO) 80% (16/20) 12
3. Fülep Csilla (MAFC BME) 78.95% (30/38) 12
4. Soós Edit (BEAC Muff) 78.79% (26/33) 12
5. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 77.78% (28/36) 10
6. Ujváry Judit (BLSE/A) 77.42% (48/62) 13
7. Dobos Kíra (Törekvés SE) 76.92% (20/26) 11
8. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 75.68% (28/37) 9
9. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 74.6% (47/63) 13
10. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 73.68% (14/19) 11
11. Kosjár Katalin (BLSE/A) 73.44% (47/64) 12
12. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 72.97% (27/37) 15
13. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 72.73% (16/22) 11
14. Tarnai Kata (MAFC BME) 72.22% (13/18) 12
15. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 72.09% (31/43) 10
16. Nagy Viktória (ICO) 70.83% (51/72) 12
17. Vándor Szilvia (BKGDSE) 69.57% (16/23) 10
18. Aradi Zsanett (MAFC BME) 68.42% (13/19) 11
19. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 68.42% (13/19) 10
20. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 68.09% (32/47) 14
21. Széky Anna (Törekvés SE) 66.67% (14/21) 9
22. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 65% (13/20) 14
23. Egri Vivien (Törekvés SE) 65% (13/20) 11
24. Földi Anna (MTK Budapest) 63.16% (12/19) 11
25. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 61.76% (21/34) 13
26. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 59.09% (13/22) 9
27. Hegyi Hanna (BKGDSE) 57.69% (15/26) 10
28. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 52.08% (25/48) 13
29. Lutche Klaudia (MAFC BME) 51.85% (14/27) 10
30. Varga Fanni (BEAC Bics) 51.79% (29/56) 10
31. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 51.72% (15/29) 14
32. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 51.52% (17/33) 11
33. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 50% (11/22) 11
34. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 47.83% (11/23) 12
35. Halász Melinda (BEAC Bics) 47.37% (9/19) 13
36. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 44.44% (8/18) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu