ELTE NKE - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Gyarmati István Dr. 20/947-0217 gyarmati.istvan40@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Sándor Ádám 30/944-0993 beac.basket@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka 1118 - Budapest Mányoki u. 5.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- ÁDÁM Veronkia 1998-06-18
- AHO Sarah Martina 1999-12-19
- BODNÁR Dóra 1991-09-09
- FARKAS Gabriella 1994-01-28
- GALLI-HIRLING Borbála 1997-05-22
- HARTAI Krisztina 1998-12-17
- HIZSNYIK Dóra 1999-12-20
- HORVÁTH Enikõ 1997-03-11
- KENYERES Anett 1999-08-29
- KOVÁCS Nelli 1997-12-24
- PÁLMAI Dóra 1999-11-08
- REGDÁNSZKI Tamara 1997-04-25
- SZABÓ Zsanett 1999-11-23
- TARNAI Klára 1999-09-12
- TULEZI Flóra 1997-09-02
- VÁGVÖLGYI Fanni 1997-02-21
- VARGA Anna Dorottya 1998-01-30
- VARGA Zsófia 1982-04-01
- ZELENÁK Sára 1998-02-06

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUNA0041 BEAC Budafok ELTE NKE 2017/11/08 19:00 61-65
(18-25,21-13,15-9,7-18)
BEAC Sporttelep Csabai-Kaskötő Brigitta Magyar Zoltán
BUNA0063 Törekvés SE ELTE NKE 2017/11/17 20:50 82-75
(7-16,16-10,15-16,21-17,7-7)
Kocsis Sándor Sportközpont László Zsolt Magyar Zoltán
BUNA0074 ELTE NKE MAFC BME 2017/11/23 19:50 37-61
(5-19,9-15,7-11,16-16)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Szilágyi Bálint Gruber Nikolett
BUNA0144 ELTE NKE BKGDSE 2017/12/07 19:50 104-44
(25-12,23-10,28-8,28-14)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Szakáll István dr. Gruber Nikolett
BUNA0032 BEAC Bics ELTE NKE 2017/12/10 15:00 44-67
(9-14,9-17,14-16,12-20)
BEAC Sporttelep Gaál István Győri Ferenc
BUNA0117 MTK Budapest ELTE NKE 2018/01/03 18:00 41-70
(9-19,10-17,9-13,13-21)
MTK Kosárlabda Csarnok Pohánka Balázs László Zsolt
BUNA0126 ELTE NKE ICO 2018/01/11 19:50 58-66
(15-22,10-10,13-17,20-17)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Rózsavölgyi Alexandra Gruber Nikolett
BUNA0085 BLSE-Csata ELTE NKE 2018/01/20 10:40 65-50
(20-12,14-14,15-12,16-12)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Józsa A. Junior Szokolainé Váradi Csilla
BUNA0014 BKGDSE ELTE NKE 2018/01/24 20:45 48-55
(10-19,14-9,11-15,13-12)
Őrmezei utcai Általános Iskola Józsa A. Junior László Zsolt
BUNA0193 ELTE NKE Törekvés SE 2018/01/29 20:20 63-57
(6-18,15-15,21-10,21-14)
Tüske csarnok - 1. terem Major Ádám Vizsgázó
BUNA0162 ELTE NKE BEAC Bics 2018/02/08 19:50 73-33
(23-6,17-8,20-8,13-11)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Major Ádám Vizsgázó
BUNA0052 ELTE NKE Kiss Lenke KS 2018/02/15 19:50 70-63
(13-13,21-16,15-23,21-11)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Goda László Zádeczki Donát László
BUNA0171 ELTE NKE BEAC Budafok 2018/02/22 19:50 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gaál István Forintos József
BUNA0182 Kiss Lenke KS ELTE NKE 2018/03/06 19:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
BUNA0204 MAFC BME ELTE NKE 2018/03/25 11:00 Lónyay Református Gimnázium
BUNA0215 ELTE NKE BLSE-Csata 2018/04/05 19:50 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
BUNA0023 ELTE NKE BEAC Muff 2018/04/09 20:20 Tüske csarnok - 1. terem
BUNA0247 ELTE NKE MTK Budapest 2018/04/19 19:50 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
BUNA0153 BEAC Muff ELTE NKE 2018/04/21 12:30 BEAC Sporttelep
BUNA0107 Szolnoki Sportcentrum ELTE NKE 2018/04/27 19:30 Tiszaligeti Sportcsarnok
BUNA0256 ICO ELTE NKE 2018/05/06 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
BUNA0237 ELTE NKE Szolnoki Sportcentrum 2018/05/17 19:50 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 242 14
2. NAGY Viktória (ICO) 209 10
3. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 168 12
4. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 166 11
5. BÉRES Eszter (ICO) 160 12
6. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 147 8
7. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 145 11
8. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 138 10
9. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 135 11
10. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 134 13
11. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 131 11
12. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 129 12
13. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 123 9
14. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 120 11
15. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 112 12
16. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 110 11
17. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 107 11
18. IZSÁK Judit (BKGDSE) 105 13
19. HETÉNYI Viktória (ICO) 103 10
20. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 102 11
21. TARNAI Kata (MAFC BME) 100 10
22. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 93 11
23. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 91 10
24. SOÓS Edit (BEAC Muff) 87 11
25. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 87 11
26. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 85 8
27. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 84 8
28. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 84 9
29. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 84 11
30. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 82 10
31. HERCZE Szandra (MAFC BME) 81 10
32. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 80 10
33. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 78 11
34. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 78 10
35. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 77 13
36. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 76 10
37. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 76 11
38. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 76 11
39. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 72 8
40. DÕRY Viktória (ICO) 70 7
41. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 69 8
42. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 69 10
43. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 69 10
44. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 68 11
45. NAGY Zsófia (Kiss Lenke KS) 68 7
46. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 67 8
47. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 67 12
48. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 66 12
49. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 64 10
50. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 64 10
51. NÉMETH Kata (BKGDSE) 63 11
52. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 62 9
53. KULCSÁR Bianka (ELTE NKE) 62 4
54. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 62 10
55. TARNAI Klára (ELTE NKE) 62 10
56. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 62 11
57. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 61 8
58. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 61 8
59. VERES Orsolya (BEAC Bics) 61 12
60. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 61 11
61. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 60 14
62. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 60 11
63. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 59 11
64. KENYERES Anett (ELTE NKE) 58 8
65. AHO Sarah Martina (ELTE NKE) 57 7
66. TÓTH Emese (BKGDSE) 57 9
67. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 56 8
68. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 56 9
69. NÉMETH Krisztina (BEAC Budafok) 54 4
70. SURÁN Andrea (BKGDSE) 54 10
71. MÉSZÁROS Anna (Kiss Lenke KS) 54 7
72. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 51 7
73. BÖRÖCZ Anita (BEAC Bics) 50 7
74. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 49 11
75. SZABÓ Anna (ICO) 49 7
76. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 49 7
77. NAGY Andrea (Kiss Lenke KS) 48 4
78. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 47 10
79. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 45 7
80. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 45 10
81. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 44 10
82. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 43 10
83. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 42 9
84. BÁSTI Gabriella (Kiss Lenke KS) 42 4
85. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 41 10
86. LANCZKOR Nikolett (BEAC Bics) 41 7
87. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 40 9
88. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 38 11
89. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 38 11
90. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 38 7
91. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 38 8
92. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 38 8
93. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 38 9
94. SZALAY Kinga (MTK Budapest) 37 6
95. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 37 7
96. VARGA Fanni (BEAC Bics) 36 4
97. ANTAL Andrea (BEAC Budafok) 36 5
98. VÁITS Petra (BEAC Bics) 36 9
99. KAPORNAI Dóra (ELTE NKE) 34 3
100. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 33 9
101. SÁRPÁTKI Eszter (Kiss Lenke KS) 33 3
102. SZALAI Dóra (BKGDSE) 32 9
103. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 32 11
104. CSAJKÓ Dóra (BEAC Bics) 31 7
105. PAPP Judit (BEAC Budafok) 31 4
106. BUDAI Zsófia (MTK Budapest) 30 4
107. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 30 8
108. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 29 8
109. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 29 7
110. JÉHN Mónika (MAFC BME) 29 10
111. KOZMA Renáta (Kiss Lenke KS) 29 6
112. MAJSAI Virág (MAFC BME) 28 2
113. VAJAI Virág (Törekvés SE) 28 11
114. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 27 11
115. KISS Dalma (MTK Budapest) 27 3
116. BARTA Sára Liliána (Szolnoki Sportcentrum) 26 5
117. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 26 8
118. BENCZE Vivien (BKGDSE) 26 8
119. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 26 7
120. WUNDERLICH Anna (BEAC Bics) 25 5
121. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 23 12
122. STRBIK Zsófia Anna (Törekvés SE) 22 7
123. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 22 7
124. NÉMETH Nóra (BKGDSE) 22 3
125. REGDÁNSZKI Tamara (ELTE NKE) 21 6
126. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 21 10
127. BÉCSER Janka (ICO) 21 11
128. ZÁM Eszter (BLSE-Csata) 20 4
129. URBÁN Andrea (BKGDSE) 20 5
130. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 20 8
131. KISS Diána (BLSE-Csata) 20 7
132. NAGY Eszter (Szolnoki Sportcentrum) 19 2
133. GAÁL Dorottya (ICO) 19 5
134. MANSARÉ Finda (ICO) 18 3
135. GYÕR Zsuzsa (BKGDSE) 18 3
136. LUKOVSZKI Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 18 4
137. RYAN Júlia (MTK Budapest) 18 4
138. NAGY Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 18 6
139. VERESS Lili (ICO) 17 9
140. KONRÁDY Ildikó (BEAC Budafok) 17 4
141. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 15 11
142. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 14 7
143. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 14 8
144. KOSJÁR Katalin (BLSE-Csata) 13 1
145. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 13 10
146. VÉR Diána (BKGDSE) 13 12
147. VUKOV Stephanie (MTK Budapest) 11 3
148. PAPP Patrícia Gyöngy (Szolnoki Sportcentrum) 11 2
149. HADRÉVI Henriett (Szolnoki Sportcentrum) 10 2
150. NAGY Anna Flóra (MTK Budapest) 10 4
151. ANGYAL Lilla (MAFC BME) 9 1
152. FÖLDI Anna (MTK Budapest) 9 2
153. TÖRÖK Viktória (BKGDSE) 9 5
154. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 9 8
155. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 8 9
156. LÓGÓ Emma (MAFC BME) 8 1
157. BUZINKAY Zorka (MTK Budapest) 8 2
158. FAZEKAS Adrienn (Kiss Lenke KS) 8 2
159. KMETTY Dorottya (Törekvés SE) 8 5
160. SZABÓ Dóra (MAFC BME) 6 2
161. JÁSZAY Kata (MAFC BME) 4 1
162. KÁRPÁTI Edina (BEAC Budafok) 4 1
163. KOVÁCS Nelli (ELTE NKE) 4 7
164. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 4 7
165. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 4 9
166. NÉMETH Fanni (MTK Budapest) 3 1
167. HORVÁTH Enikõ (ELTE NKE) 3 1
168. KULCSÁR Henriett (Kiss Lenke KS) 2 2
169. HETÉNYI Renáta (ICO) 1 1
170. ÁDÁM Veronkia (ELTE NKE) 0 6
171. DELY Szilvia (BLSE-Csata) 0 3
172. FARKAS Gabriella (ELTE NKE) 0 3
173. HEGEDÛS Hanna (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
174. SZABÓ Anna (BEAC Muff) 0 1
175. DELI Ágnes (BEAC Muff) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 36 14
2. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 27 13
3. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 25 11
4. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 15 11
5. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 14 8
6. TARNAI Kata (MAFC BME) 13 10
7. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 13 9
8. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 13 10
9. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 12 10
10. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 12 11
11. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 12 8
12. DÕRY Viktória (ICO) 12 7
13. HERCZE Szandra (MAFC BME) 11 10
14. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 9 11
15. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 9 11
16. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 8 11
17. HETÉNYI Viktória (ICO) 8 10
18. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 8 10
19. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 8 11
20. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 7 8
21. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 7 12
22. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 7 12
23. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 7 10
24. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 6 10
25. SOÓS Edit (BEAC Muff) 6 11
26. MÉSZÁROS Anna (Kiss Lenke KS) 6 7
27. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 6 8
28. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 6 10
29. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 6 9
30. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 6 14
31. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 5 12
32. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 5 11
33. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 5 7
34. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 4 7
35. KENYERES Anett (ELTE NKE) 4 8
36. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 4 10
37. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 4 10
38. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 4 13
39. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 4 11
40. SZALAI Dóra (BKGDSE) 4 9
41. KULCSÁR Bianka (ELTE NKE) 3 4
42. BÁSTI Gabriella (Kiss Lenke KS) 3 4
43. NAGY Eszter (Szolnoki Sportcentrum) 3 2
44. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 3 10
45. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 3 8
46. IZSÁK Judit (BKGDSE) 3 13
47. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 3 10
48. NÉMETH Kata (BKGDSE) 3 11
49. KOZMA Renáta (Kiss Lenke KS) 3 6
50. LUKOVSZKI Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 3 4
51. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 3 10
52. VÁITS Petra (BEAC Bics) 3 9
53. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 2 12
54. NAGY Andrea (Kiss Lenke KS) 2 4
55. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 2 11
56. VARGA Fanni (BEAC Bics) 2 4
57. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 2 7
58. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 2 11
59. HADRÉVI Henriett (Szolnoki Sportcentrum) 2 2
60. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 2 8
61. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 2 11
62. CSAJKÓ Dóra (BEAC Bics) 2 7
63. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 2 7
64. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 2 9
65. JÉHN Mónika (MAFC BME) 2 10
66. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 2 7
67. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 2 11
68. SÁRPÁTKI Eszter (Kiss Lenke KS) 1 3
69. NAGY Zsófia (Kiss Lenke KS) 1 7
70. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 1 8
71. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 1 8
72. AHO Sarah Martina (ELTE NKE) 1 7
73. PAPP Judit (BEAC Budafok) 1 4
74. NÉMETH Nóra (BKGDSE) 1 3
75. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 1 11
76. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 1 9
77. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 1 11
78. SZALAY Kinga (MTK Budapest) 1 6
79. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1 12
80. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 1 11
81. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 1 10
82. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 1 9
83. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 10
84. FAZEKAS Adrienn (Kiss Lenke KS) 1 2
85. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 1 8
86. VUKOV Stephanie (MTK Budapest) 1 3
87. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1 11
88. BENCZE Vivien (BKGDSE) 1 8
89. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 1 7
90. STRBIK Zsófia Anna (Törekvés SE) 1 7
91. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1 11
92. VAJAI Virág (Törekvés SE) 1 11
93. NAGY Anna Flóra (MTK Budapest) 1 4
94. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 1 11
95. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 1 10
96. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 1 8
97. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 1 10
98. NAGY Viktória (ICO) 0 10
99. MAJSAI Virág (MAFC BME) 0 2
100. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 0 9
101. NÉMETH Krisztina (BEAC Budafok) 0 4
102. BÉRES Eszter (ICO) 0 12
103. KOSJÁR Katalin (BLSE-Csata) 0 1
104. KAPORNAI Dóra (ELTE NKE) 0 3
105. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 0 8
106. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 0 11
107. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 0 11
108. KISS Dalma (MTK Budapest) 0 3
109. ANGYAL Lilla (MAFC BME) 0 1
110. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 0 10
111. LÓGÓ Emma (MAFC BME) 0 1
112. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 0 11
113. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 0 10
114. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0 11
115. BUDAI Zsófia (MTK Budapest) 0 4
116. ANTAL Andrea (BEAC Budafok) 0 5
117. BÖRÖCZ Anita (BEAC Bics) 0 7
118. SZABÓ Anna (ICO) 0 7
119. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 0 8
120. TÓTH Emese (BKGDSE) 0 9
121. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 0 9
122. TARNAI Klára (ELTE NKE) 0 10
123. MANSARÉ Finda (ICO) 0 3
124. GYÕR Zsuzsa (BKGDSE) 0 3
125. LANCZKOR Nikolett (BEAC Bics) 0 7
126. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 0 12
127. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 0 11
128. PAPP Patrícia Gyöngy (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
129. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 0 7
130. SURÁN Andrea (BKGDSE) 0 10
131. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 0 8
132. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 0 7
133. BARTA Sára Liliána (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
134. ZÁM Eszter (BLSE-Csata) 0 4
135. WUNDERLICH Anna (BEAC Bics) 0 5
136. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 0 8
137. FÖLDI Anna (MTK Budapest) 0 2
138. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 0 10
139. RYAN Júlia (MTK Budapest) 0 4
140. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 0 9
141. KONRÁDY Ildikó (BEAC Budafok) 0 4
142. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 0 7
143. URBÁN Andrea (BKGDSE) 0 5
144. KÁRPÁTI Edina (BEAC Budafok) 0 1
145. BUZINKAY Zorka (MTK Budapest) 0 2
146. JÁSZAY Kata (MAFC BME) 0 1
147. GAÁL Dorottya (ICO) 0 5
148. REGDÁNSZKI Tamara (ELTE NKE) 0 6
149. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 0 11
150. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 8
151. NÉMETH Fanni (MTK Budapest) 0 1
152. SZABÓ Dóra (MAFC BME) 0 2
153. NAGY Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
154. HORVÁTH Enikõ (ELTE NKE) 0 1
155. KISS Diána (BLSE-Csata) 0 7
156. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 0 8
157. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0 12
158. BÉCSER Janka (ICO) 0 11
159. VERESS Lili (ICO) 0 9
160. TÖRÖK Viktória (BKGDSE) 0 5
161. KMETTY Dorottya (Törekvés SE) 0 5
162. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 0 8
163. VÉR Diána (BKGDSE) 0 12
164. HETÉNYI Renáta (ICO) 0 1
165. KULCSÁR Henriett (Kiss Lenke KS) 0 2
166. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0 9
167. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 0 7
168. KOVÁCS Nelli (ELTE NKE) 0 7
169. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0 9
170. HEGEDÛS Hanna (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
171. SZABÓ Anna (BEAC Muff) 0 1
172. FARKAS Gabriella (ELTE NKE) 0 3
173. ÁDÁM Veronkia (ELTE NKE) 0 6
174. DELI Ágnes (BEAC Muff) 0 1
175. DELY Szilvia (BLSE-Csata) 0 3
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Viktória (ICO) 20.9 10
2. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 18.38 8
3. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 17.29 14
4. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 15.09 11
5. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 14 12
6. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 13.8 10
7. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 13.67 9
8. BÉRES Eszter (ICO) 13.33 12
9. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 13.18 11
10. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 12.27 11
11. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 11.91 11
12. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 10.91 11
13. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 10.75 12
14. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 10.63 8
15. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 10.5 8
16. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 10.31 13
17. HETÉNYI Viktória (ICO) 10.3 10
18. TARNAI Kata (MAFC BME) 10 10
19. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 10 11
20. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 9.73 11
21. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 9.33 12
22. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 9.33 9
23. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 9.27 11
24. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 9.1 10
25. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 9 8
26. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 8.63 8
27. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 8.46 11
28. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 8.38 8
29. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 8.2 10
30. HERCZE Szandra (MAFC BME) 8.1 10
31. IZSÁK Judit (BKGDSE) 8.08 13
32. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 8 10
33. SOÓS Edit (BEAC Muff) 7.91 11
34. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 7.91 11
35. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 7.8 10
36. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 7.64 11
37. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 7.63 8
38. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 7.63 8
39. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 7.6 10
40. KENYERES Anett (ELTE NKE) 7.25 8
41. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 7.09 11
42. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 7 8
43. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 6.91 11
44. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 6.91 11
45. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 6.9 10
46. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 6.9 10
47. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 6.89 9
48. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 6.4 10
49. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 6.4 10
50. TÓTH Emese (BKGDSE) 6.33 9
51. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 6.22 9
52. TARNAI Klára (ELTE NKE) 6.2 10
53. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 6.2 10
54. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 6.18 11
55. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 5.92 13
56. NÉMETH Kata (BKGDSE) 5.73 11
57. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 5.64 11
58. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 5.58 12
59. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 5.55 11
60. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 5.5 12
61. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 5.45 11
62. SURÁN Andrea (BKGDSE) 5.4 10
63. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 5.36 11
64. VERES Orsolya (BEAC Bics) 5.08 12
65. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 4.75 8
66. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 4.75 8
67. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 4.7 10
68. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 4.67 9
69. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 4.5 10
70. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 4.46 11
71. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 4.44 9
72. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 4.4 10
73. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 4.3 10
74. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 4.29 14
75. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 4.22 9
76. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 4.1 10
77. VÁITS Petra (BEAC Bics) 4 9
78. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 3.75 8
79. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 3.67 9
80. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 3.63 8
81. SZALAI Dóra (BKGDSE) 3.56 9
82. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 3.46 11
83. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 3.46 11
84. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 3.25 8
85. BENCZE Vivien (BKGDSE) 3.25 8
86. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 2.91 11
87. JÉHN Mónika (MAFC BME) 2.9 10
88. VAJAI Virág (Törekvés SE) 2.55 11
89. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 2.5 8
90. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 2.46 11
91. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 2.1 10
92. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 1.92 12
93. BÉCSER Janka (ICO) 1.91 11
94. VERESS Lili (ICO) 1.89 9
95. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 1.75 8
96. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 1.36 11
97. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 1.3 10
98. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 1.13 8
99. VÉR Diána (BKGDSE) 1.08 12
100. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0.89 9
101. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0.44 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 2.57 14
2. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 2.27 11
3. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 2.08 13
4. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 1.75 8
5. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 1.5 8
6. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 1.44 9
7. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 1.36 11
8. TARNAI Kata (MAFC BME) 1.3 10
9. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 1.3 10
10. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 1.2 10
11. HERCZE Szandra (MAFC BME) 1.1 10
12. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 1.09 11
13. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 0.88 8
14. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 0.82 11
15. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 0.82 11
16. HETÉNYI Viktória (ICO) 0.8 10
17. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 0.8 10
18. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 0.75 8
19. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 0.73 11
20. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 0.73 11
21. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 0.7 10
22. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 9
23. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 0.6 10
24. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 0.6 10
25. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 0.58 12
26. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 0.58 12
27. SOÓS Edit (BEAC Muff) 0.55 11
28. KENYERES Anett (ELTE NKE) 0.5 8
29. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 0.46 11
30. SZALAI Dóra (BKGDSE) 0.44 9
31. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 0.43 14
32. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 0.42 12
33. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.4 10
34. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 0.4 10
35. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 0.38 8
36. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 0.36 11
37. VÁITS Petra (BEAC Bics) 0.33 9
38. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 0.31 13
39. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 0.3 10
40. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 0.3 10
41. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 0.3 10
42. NÉMETH Kata (BKGDSE) 0.27 11
43. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 0.25 8
44. IZSÁK Judit (BKGDSE) 0.23 13
45. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 0.22 9
46. JÉHN Mónika (MAFC BME) 0.2 10
47. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 0.18 11
48. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 0.18 11
49. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 0.18 11
50. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 0.18 11
51. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 0.17 12
52. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 0.13 8
53. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 0.13 8
54. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 0.13 8
55. BENCZE Vivien (BKGDSE) 0.13 8
56. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 0.13 8
57. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 0.11 9
58. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 0.11 9
59. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 0.1 10
60. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.1 10
61. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.1 10
62. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 0.1 10
63. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 0.09 11
64. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 0.09 11
65. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.09 11
66. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 0.09 11
67. VAJAI Virág (Törekvés SE) 0.09 11
68. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 0.09 11
69. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 0.09 11
70. VERES Orsolya (BEAC Bics) 0.08 12
71. NAGY Viktória (ICO) 0 10
72. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 0 9
73. BÉRES Eszter (ICO) 0 12
74. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 0 8
75. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 0 11
76. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 0 11
77. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 0 10
78. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 0 11
79. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 0 10
80. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0 11
81. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 0 8
82. TÓTH Emese (BKGDSE) 0 9
83. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 0 9
84. TARNAI Klára (ELTE NKE) 0 10
85. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 0 12
86. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 0 11
87. SURÁN Andrea (BKGDSE) 0 10
88. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 0 8
89. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 0 10
90. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 0 9
91. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 0 8
92. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 0 11
93. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 8
94. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 0 8
95. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0 12
96. BÉCSER Janka (ICO) 0 11
97. VERESS Lili (ICO) 0 9
98. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 0 8
99. VÉR Diána (BKGDSE) 0 12
100. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0 9
101. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. NAGY Viktória (ICO) 9 10
2. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 7.25 8
3. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 6.67 9
4. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 5.83 12
5. BÉRES Eszter (ICO) 5.75 12
6. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 5.18 11
7. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 4.82 11
8. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 4.63 8
9. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 4.3 10
10. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 4 11
11. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 4 11
12. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 3.91 11
13. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 3.9 10
14. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 3.82 11
15. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 3.75 12
16. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 3.5 14
17. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 3.5 8
18. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 3.46 11
19. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 3.38 8
20. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 3.38 8
21. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 3.25 8
22. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 3.2 10
23. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 3.08 12
24. HETÉNYI Viktória (ICO) 3 10
25. IZSÁK Judit (BKGDSE) 3 13
26. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 3 10
27. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 3 11
28. TARNAI Klára (ELTE NKE) 3 10
29. TÓTH Emese (BKGDSE) 2.89 9
30. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 2.82 11
31. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 2.82 11
32. TARNAI Kata (MAFC BME) 2.7 10
33. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 2.64 11
34. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 2.64 11
35. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 2.6 10
36. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 2.56 9
37. KENYERES Anett (ELTE NKE) 2.5 8
38. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 2.46 11
39. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 2.44 9
40. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 2.4 10
41. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 2.4 10
42. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 2.38 8
43. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 2.36 11
44. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 2.36 11
45. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 2.33 9
46. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 2.31 13
47. SOÓS Edit (BEAC Muff) 2.27 11
48. NÉMETH Kata (BKGDSE) 2.27 11
49. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 2.2 10
50. SURÁN Andrea (BKGDSE) 2.2 10
51. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 2.17 12
52. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 2.13 8
53. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 2.1 10
54. HERCZE Szandra (MAFC BME) 2 10
55. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 2 11
56. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 1.91 11
57. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 1.9 10
58. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 1.9 10
59. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 1.88 8
60. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1.83 12
61. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 1.82 11
62. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 1.8 10
63. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 10
64. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 1.73 11
65. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 1.67 9
66. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 1.64 11
67. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 1.63 8
68. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 1.62 8
69. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 1.6 10
70. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 1.56 9
71. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 1.54 13
72. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 1.5 8
73. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 1.46 11
74. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 1.44 9
75. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.38 8
76. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 1.36 14
77. VÁITS Petra (BEAC Bics) 1.33 9
78. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 1.3 10
79. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 1.25 12
80. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.18 11
81. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1.18 11
82. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.11 9
83. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 1.1 10
84. JÉHN Mónika (MAFC BME) 1.1 10
85. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 1 8
86. BENCZE Vivien (BKGDSE) 1 8
87. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 1 11
88. VAJAI Virág (Törekvés SE) 0.91 11
89. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.9 10
90. VERESS Lili (ICO) 0.89 9
91. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 0.88 8
92. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0.83 12
93. BÉCSER Janka (ICO) 0.73 11
94. SZALAI Dóra (BKGDSE) 0.67 9
95. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 0.5 8
96. VÉR Diána (BKGDSE) 0.5 12
97. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0.44 9
98. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 0.4 10
99. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 0.38 8
100. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 0.36 11
101. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0.22 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 2.8 10
2. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 2.75 12
3. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 2.63 8
4. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 2.5 8
5. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 2.46 11
6. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 2.4 10
7. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 2.4 10
8. TARNAI Klára (ELTE NKE) 2.4 10
9. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 2.38 8
10. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 2.36 11
11. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 2.33 9
12. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 2.33 12
13. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 2.18 11
14. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 2.1 10
15. BÉRES Eszter (ICO) 2.08 12
16. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 2 8
17. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 2 11
18. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 2 10
19. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 2 11
20. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 2 11
21. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 2 10
22. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 2 11
23. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 2 10
24. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 1.91 11
25. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 1.89 9
26. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 1.88 8
27. KENYERES Anett (ELTE NKE) 1.88 8
28. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.88 8
29. SOÓS Edit (BEAC Muff) 1.82 11
30. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 1.8 10
31. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 1.75 8
32. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 1.75 12
33. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 1.73 11
34. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 1.73 11
35. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1.73 11
36. SURÁN Andrea (BKGDSE) 1.7 10
37. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 1.67 9
38. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 1.64 14
39. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 1.64 11
40. NÉMETH Kata (BKGDSE) 1.64 11
41. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 1.64 11
42. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 1.62 13
43. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 1.58 12
44. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 1.54 13
45. NAGY Viktória (ICO) 1.5 10
46. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 1.5 12
47. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 1.5 8
48. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 10
49. JÉHN Mónika (MAFC BME) 1.5 10
50. SZALAI Dóra (BKGDSE) 1.44 9
51. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 1.42 12
52. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 1.36 11
53. VAJAI Virág (Törekvés SE) 1.36 11
54. IZSÁK Judit (BKGDSE) 1.31 13
55. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 1.25 8
56. BENCZE Vivien (BKGDSE) 1.25 8
57. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.22 9
58. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 1.2 10
59. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 1.11 9
60. TÓTH Emese (BKGDSE) 1.11 9
61. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 1.1 10
62. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.1 10
63. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 1.09 11
64. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 1.09 11
65. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 1.09 11
66. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1.08 12
67. TARNAI Kata (MAFC BME) 1 10
68. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 1 10
69. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 1 8
70. HERCZE Szandra (MAFC BME) 1 10
71. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 1 10
72. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 1 10
73. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 1 8
74. VÉR Diána (BKGDSE) 0.92 12
75. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 0.91 11
76. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 0.91 11
77. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 0.89 9
78. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 0.88 8
79. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 0.88 8
80. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 0.82 11
81. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 0.78 9
82. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 0.78 9
83. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 0.75 8
84. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 0.75 8
85. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.73 11
86. HETÉNYI Viktória (ICO) 0.7 10
87. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.7 10
88. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 0.64 11
89. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0.64 11
90. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 0.64 11
91. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.6 10
92. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 0.6 10
93. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 0.57 14
94. BÉCSER Janka (ICO) 0.55 11
95. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0.44 9
96. VÁITS Petra (BEAC Bics) 0.33 9
97. VERESS Lili (ICO) 0.33 9
98. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 0.27 11
99. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0.22 9
100. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 0.13 8
101. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 0.12 8
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Viktória (ICO) 2.9 10
2. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 2.83 12
3. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 2.57 14
4. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 2.55 11
5. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 2.18 11
6. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 2 10
7. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 1.91 11
8. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 1.91 11
9. HETÉNYI Viktória (ICO) 1.9 10
10. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 1.83 12
11. BÉRES Eszter (ICO) 1.83 12
12. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 1.73 11
13. SOÓS Edit (BEAC Muff) 1.73 11
14. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 1.6 10
15. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 1.6 10
16. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 1.46 11
17. IZSÁK Judit (BKGDSE) 1.39 13
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 86.36% (19/22) 11
2. VERES Orsolya (BEAC Bics) 82.35% (14/17) 12
3. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 78.26% (36/46) 14
4. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 77.27% (34/44) 12
5. BÉRES Eszter (ICO) 75.86% (22/29) 12
6. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 75% (21/28) 11
7. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 75% (15/20) 12
8. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 75% (12/16) 8
9. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 73.68% (14/19) 8
10. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 72.73% (16/22) 10
11. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 70.59% (24/34) 11
12. SOÓS Edit (BEAC Muff) 70.37% (19/27) 11
13. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 70% (28/40) 11
14. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 70% (14/20) 11
15. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 68.75% (11/16) 10
16. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 68.75% (11/16) 8
17. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 68.42% (13/19) 11
18. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 65.63% (21/32) 11
19. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 65.22% (15/23) 9
20. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 65% (13/20) 13
21. IZSÁK Judit (BKGDSE) 64.29% (18/28) 13
22. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 64% (16/25) 10
23. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 62.5% (15/24) 12
24. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 61.54% (16/26) 11
25. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 61.11% (22/36) 12
26. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 60.61% (20/33) 10
27. NAGY Viktória (ICO) 60.42% (29/48) 10
28. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 57.89% (11/19) 10
29. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 57.14% (12/21) 8
30. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 55.56% (10/18) 8
31. HETÉNYI Viktória (ICO) 54.29% (19/35) 10
32. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 52.38% (11/21) 8
33. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 50% (10/20) 9
34. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 48.28% (14/29) 10
35. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 38.89% (7/18) 11
36. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 36.36% (12/33) 11
37. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 21.74% (5/23) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu