Kiss Lenke KS - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Fekete Balázs 70/770-8944 fekete.basil@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Kövér Krisztián 20/225-9003 kkover29@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lónyay Református Gimnázium tornaterme 1092 - Budapest Kinizsi u. 1-7.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BÁSTI Gabriella 1994-07-23
- BERÉNYI Luca 1995-12-07
- BIHARI Anna Júlia 1999-09-11
- FAZEKAS Adrienn 1997-04-17
- FIEDLER Emese 1996-11-16
- KOZMA Renáta 1997-03-14
- KULCSÁR Henriett 1999-11-02
- LAJKÓ Dóra Kata 1997-11-13
- MÉSZÁROS Anna 1994-02-22
- MOLNÁR Dóra 1995-09-01
- NAGY Andrea 1995-08-10
- NAGY Zsófia 1997-09-16
- OPITZ Kitti 1999-10-04
- OPITZ Petra 1999-10-04
- OROSZ Anett 1995-03-01
- SÁRPÁTKI Eszter 1999-07-20
- SOÓS Alexandra 1992-03-30
- SZABÓ Enikõ 1995-12-15
- TÓTH Tímea 1996-03-27
- TUICA Zsófia 1999-04-03

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUNA0025 Kiss Lenke KS BKGDSE 2017/10/14 09:00 90-67
(20-22,34-15,22-17,14-13)
Lónyay Református Gimnázium Szőke Attila Horváth Péter
BUNA0034 BEAC Muff Kiss Lenke KS 2017/10/21 09:20 59-57
(10-18,18-18,19-7,12-14)
BEAC Sporttelep Tarnai Gyula László Zsolt
BUNA0043 Kiss Lenke KS BEAC Bics 2017/11/07 19:15 78-51
(19-10,26-16,13-16,20-9)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Nagy Viktor Steiner Máté
BUNA0061 Kiss Lenke KS BEAC Budafok 2017/11/14 19:15 105-52
(30-16,29-10,21-8,25-18)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Nagy Viktor Bognár Domokos
BUNA0072 Kiss Lenke KS Törekvés SE 2017/11/21 19:15 68-58
(20-11,23-17,9-17,16-13)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Lövei László Komlódi Benedek
BUNA0083 MAFC BME Kiss Lenke KS 2017/12/03 11:00 82-80
(22-18,18-22,27-22,15-18)
Lónyay Református Gimnázium Gaál István Varga Fanni Erzsébet
BUNA0094 Kiss Lenke KS BLSE-Csata 2017/12/12 19:15 86-71
(24-8,21-23,21-19,20-21)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Magyar Zoltán Szirt Lajos
BUNA0116 Kiss Lenke KS Szolnoki Sportcentrum 2018/01/09 19:15 72-68
(13-18,28-13,14-16,17-21)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Nepp László Pohánka Balázs
BUNA0137 ICO Kiss Lenke KS 2018/01/21 16:30 58-71
(19-8,17-28,11-20,11-15)
Lázár Ervin Általános Iskola Minár László Matics Sándor
BUNA0155 BKGDSE Kiss Lenke KS 2018/01/31 20:45 48-66
(10-16,16-16,13-9,9-25)
Őrmezei utcai Általános Iskola Pohánka Balázs Gruber Nikolett
BUNA0127 MTK Budapest Kiss Lenke KS 2018/02/10 13:00 76-78
(24-25,19-12,14-22,19-19)
MTK Kosárlabda Csarnok Szakáll István dr. Tarnai Gyula
BUNA0052 ELTE NKE Kiss Lenke KS 2018/02/15 19:50 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Goda László Zádeczki Donát László
BUNA0173 BEAC Bics Kiss Lenke KS 2018/02/18 15:00 BEAC Sporttelep Hervay Tibor Steiner Máté
BUNA0164 Kiss Lenke KS BEAC Muff 2018/02/20 19:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Pohánka Balázs Magyar Zoltán
BUNA0182 Kiss Lenke KS ELTE NKE 2018/03/06 19:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
BUNA0191 BEAC Budafok Kiss Lenke KS 2018/03/11 08:30 BEAC Sporttelep
BUNA0202 Törekvés SE Kiss Lenke KS 2018/03/13 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
BUNA0213 Kiss Lenke KS MAFC BME 2018/03/20 19:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
BUNA0224 BLSE-Csata Kiss Lenke KS 2018/04/07 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
BUNA0246 Szolnoki Sportcentrum Kiss Lenke KS 2018/04/19 18:30 Tiszaligeti Sportcsarnok
BUNA0267 Kiss Lenke KS ICO 2018/05/08 19:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
BUNA0257 Kiss Lenke KS MTK Budapest 2018/05/15 19:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 233 13
2. NAGY Viktória (ICO) 201 9
3. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 168 12
4. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 166 11
5. BÉRES Eszter (ICO) 151 11
6. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 147 8
7. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 145 11
8. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 133 12
9. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 121 9
10. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 119 10
11. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 117 11
12. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 111 8
13. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 110 11
14. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 108 10
15. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 102 11
16. IZSÁK Judit (BKGDSE) 101 12
17. TARNAI Kata (MAFC BME) 100 10
18. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 97 9
19. HETÉNYI Viktória (ICO) 96 9
20. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 93 11
21. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 91 10
22. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 91 10
23. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 87 10
24. SOÓS Edit (BEAC Muff) 87 11
25. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 85 8
26. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 84 8
27. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 84 9
28. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 84 11
29. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 82 10
30. HERCZE Szandra (MAFC BME) 81 10
31. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 80 10
32. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 78 10
33. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 76 10
34. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 76 11
35. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 74 11
36. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 70 10
37. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 69 9
38. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 69 8
39. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 69 10
40. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 69 10
41. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 69 10
42. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 67 8
43. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 64 10
44. KULCSÁR Bianka (ELTE NKE) 62 4
45. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 62 10
46. TARNAI Klára (ELTE NKE) 62 10
47. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 62 7
48. DÕRY Viktória (ICO) 62 6
49. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 62 11
50. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 61 8
51. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 61 8
52. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 61 11
53. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 60 10
54. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 60 13
55. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 59 10
56. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 58 11
57. KENYERES Anett (ELTE NKE) 58 8
58. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 58 10
59. NÉMETH Kata (BKGDSE) 57 10
60. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 56 11
61. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 56 8
62. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 55 8
63. TÓTH Emese (BKGDSE) 55 8
64. NÉMETH Krisztina (BEAC Budafok) 54 4
65. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 54 8
66. SURÁN Andrea (BKGDSE) 54 10
67. VERES Orsolya (BEAC Bics) 54 11
68. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 51 7
69. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 49 11
70. AHO Sarah Martina (ELTE NKE) 49 6
71. SZABÓ Anna (ICO) 49 7
72. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 49 7
73. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 47 10
74. MÉSZÁROS Anna (Kiss Lenke KS) 47 6
75. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 45 7
76. NAGY Zsófia (Kiss Lenke KS) 44 5
77. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 44 8
78. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 44 10
79. BÖRÖCZ Anita (BEAC Bics) 44 6
80. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 42 9
81. BÁSTI Gabriella (Kiss Lenke KS) 42 4
82. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 41 9
83. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 41 10
84. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 40 9
85. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 39 9
86. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 38 11
87. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 38 11
88. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 38 7
89. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 38 8
90. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 38 9
91. SZALAY Kinga (MTK Budapest) 37 6
92. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 37 7
93. VARGA Fanni (BEAC Bics) 36 4
94. ANTAL Andrea (BEAC Budafok) 36 5
95. VÁITS Petra (BEAC Bics) 36 9
96. KAPORNAI Dóra (ELTE NKE) 34 3
97. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 33 9
98. SÁRPÁTKI Eszter (Kiss Lenke KS) 33 3
99. LANCZKOR Nikolett (BEAC Bics) 33 6
100. PAPP Judit (BEAC Budafok) 31 4
101. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 30 7
102. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 30 7
103. NAGY Andrea (Kiss Lenke KS) 30 2
104. BUDAI Zsófia (MTK Budapest) 30 4
105. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 29 7
106. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 29 7
107. JÉHN Mónika (MAFC BME) 29 10
108. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 29 10
109. KOZMA Renáta (Kiss Lenke KS) 29 6
110. MAJSAI Virág (MAFC BME) 28 2
111. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 27 11
112. KISS Dalma (MTK Budapest) 27 3
113. SZALAI Dóra (BKGDSE) 27 8
114. VAJAI Virág (Törekvés SE) 27 10
115. BARTA Sára Liliána (Szolnoki Sportcentrum) 26 5
116. BENCZE Vivien (BKGDSE) 26 8
117. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 26 8
118. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 26 7
119. WUNDERLICH Anna (BEAC Bics) 25 5
120. STRBIK Zsófia Anna (Törekvés SE) 22 6
121. CSAJKÓ Dóra (BEAC Bics) 22 6
122. NÉMETH Nóra (BKGDSE) 22 3
123. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 21 10
124. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 21 11
125. ZÁM Eszter (BLSE-Csata) 20 4
126. URBÁN Andrea (BKGDSE) 20 5
127. NAGY Eszter (Szolnoki Sportcentrum) 19 2
128. GAÁL Dorottya (ICO) 19 5
129. GYÕR Zsuzsa (BKGDSE) 18 3
130. MANSARÉ Finda (ICO) 18 3
131. LUKOVSZKI Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 18 4
132. RYAN Júlia (MTK Budapest) 18 4
133. NAGY Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 18 6
134. VERESS Lili (ICO) 17 9
135. KONRÁDY Ildikó (BEAC Budafok) 17 4
136. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 17 5
137. KISS Diána (BLSE-Csata) 16 6
138. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 15 7
139. BÉCSER Janka (ICO) 15 10
140. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 14 7
141. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 14 7
142. VÉR Diána (BKGDSE) 13 11
143. REGDÁNSZKI Tamara (ELTE NKE) 13 5
144. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 12 10
145. VUKOV Stephanie (MTK Budapest) 11 3
146. PAPP Patrícia Gyöngy (Szolnoki Sportcentrum) 11 2
147. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 11 8
148. HADRÉVI Henriett (Szolnoki Sportcentrum) 10 2
149. NAGY Anna Flóra (MTK Budapest) 10 4
150. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 9 7
151. ANGYAL Lilla (MAFC BME) 9 1
152. FÖLDI Anna (MTK Budapest) 9 2
153. TÖRÖK Viktória (BKGDSE) 9 5
154. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 8 9
155. LÓGÓ Emma (MAFC BME) 8 1
156. FAZEKAS Adrienn (Kiss Lenke KS) 8 2
157. BUZINKAY Zorka (MTK Budapest) 8 2
158. KMETTY Dorottya (Törekvés SE) 8 4
159. SZABÓ Dóra (MAFC BME) 6 2
160. KOVÁCS Nelli (ELTE NKE) 4 6
161. KÁRPÁTI Edina (BEAC Budafok) 4 1
162. JÁSZAY Kata (MAFC BME) 4 1
163. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 4 8
164. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 4 7
165. HORVÁTH Enikõ (ELTE NKE) 3 1
166. NÉMETH Fanni (MTK Budapest) 3 1
167. KULCSÁR Henriett (Kiss Lenke KS) 2 2
168. HETÉNYI Renáta (ICO) 1 1
169. HEGEDÛS Hanna (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
170. FARKAS Gabriella (ELTE NKE) 0 3
171. DELI Ágnes (BEAC Muff) 0 1
172. SZABÓ Anna (BEAC Muff) 0 1
173. DELY Szilvia (BLSE-Csata) 0 2
174. ÁDÁM Veronkia (ELTE NKE) 0 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 35 13
2. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 27 12
3. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 17 9
4. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 15 11
5. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 14 8
6. TARNAI Kata (MAFC BME) 13 10
7. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 13 9
8. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 13 10
9. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 12 11
10. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 12 8
11. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 11 9
12. HERCZE Szandra (MAFC BME) 11 10
13. DÕRY Viktória (ICO) 10 6
14. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 9 11
15. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 8 11
16. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 8 10
17. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 8 11
18. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 7 8
19. HETÉNYI Viktória (ICO) 7 9
20. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 7 8
21. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 7 10
22. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 6 11
23. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 6 10
24. SOÓS Edit (BEAC Muff) 6 11
25. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 6 8
26. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 6 10
27. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 6 11
28. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 6 9
29. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 6 13
30. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 5 10
31. MÉSZÁROS Anna (Kiss Lenke KS) 5 6
32. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 5 11
33. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 5 7
34. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 4 7
35. KENYERES Anett (ELTE NKE) 4 8
36. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 4 10
37. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 4 11
38. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 4 10
39. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 4 10
40. KULCSÁR Bianka (ELTE NKE) 3 4
41. BÁSTI Gabriella (Kiss Lenke KS) 3 4
42. NAGY Eszter (Szolnoki Sportcentrum) 3 2
43. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 3 10
44. IZSÁK Judit (BKGDSE) 3 12
45. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 3 10
46. NÉMETH Kata (BKGDSE) 3 10
47. KOZMA Renáta (Kiss Lenke KS) 3 6
48. LUKOVSZKI Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 3 4
49. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 3 10
50. VÁITS Petra (BEAC Bics) 3 9
51. SZALAI Dóra (BKGDSE) 3 8
52. NAGY Andrea (Kiss Lenke KS) 2 2
53. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 2 12
54. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 2 10
55. VARGA Fanni (BEAC Bics) 2 4
56. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 2 7
57. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 2 7
58. HADRÉVI Henriett (Szolnoki Sportcentrum) 2 2
59. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 2 8
60. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 2 11
61. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 2 7
62. CSAJKÓ Dóra (BEAC Bics) 2 6
63. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 2 9
64. JÉHN Mónika (MAFC BME) 2 10
65. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 2 7
66. SÁRPÁTKI Eszter (Kiss Lenke KS) 1 3
67. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 1 8
68. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 1 8
69. AHO Sarah Martina (ELTE NKE) 1 6
70. PAPP Judit (BEAC Budafok) 1 4
71. NÉMETH Nóra (BKGDSE) 1 3
72. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 1 10
73. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 1 10
74. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 1 8
75. SZALAY Kinga (MTK Budapest) 1 6
76. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 1 10
77. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 1 10
78. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1 11
79. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 1 9
80. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 1 7
81. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 1 9
82. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 10
83. FAZEKAS Adrienn (Kiss Lenke KS) 1 2
84. STRBIK Zsófia Anna (Törekvés SE) 1 6
85. VUKOV Stephanie (MTK Budapest) 1 3
86. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1 11
87. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 1 5
88. BENCZE Vivien (BKGDSE) 1 8
89. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1 10
90. VAJAI Virág (Törekvés SE) 1 10
91. NAGY Anna Flóra (MTK Budapest) 1 4
92. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 1 11
93. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 1 10
94. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 1 7
95. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 1 8
96. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 1 10
97. NAGY Viktória (ICO) 0 9
98. MAJSAI Virág (MAFC BME) 0 2
99. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 0 8
100. BÉRES Eszter (ICO) 0 11
101. NÉMETH Krisztina (BEAC Budafok) 0 4
102. KAPORNAI Dóra (ELTE NKE) 0 3
103. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 0 8
104. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 0 11
105. KISS Dalma (MTK Budapest) 0 3
106. ANGYAL Lilla (MAFC BME) 0 1
107. NAGY Zsófia (Kiss Lenke KS) 0 5
108. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 0 10
109. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 0 10
110. LÓGÓ Emma (MAFC BME) 0 1
111. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 0 10
112. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 0 9
113. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0 11
114. BUDAI Zsófia (MTK Budapest) 0 4
115. BÖRÖCZ Anita (BEAC Bics) 0 6
116. ANTAL Andrea (BEAC Budafok) 0 5
117. SZABÓ Anna (ICO) 0 7
118. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 0 8
119. TÓTH Emese (BKGDSE) 0 8
120. TARNAI Klára (ELTE NKE) 0 10
121. MANSARÉ Finda (ICO) 0 3
122. GYÕR Zsuzsa (BKGDSE) 0 3
123. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 0 11
124. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 0 8
125. PAPP Patrícia Gyöngy (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
126. LANCZKOR Nikolett (BEAC Bics) 0 6
127. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 0 7
128. SURÁN Andrea (BKGDSE) 0 10
129. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 0 7
130. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 0 7
131. BARTA Sára Liliána (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
132. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 0 11
133. ZÁM Eszter (BLSE-Csata) 0 4
134. WUNDERLICH Anna (BEAC Bics) 0 5
135. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 0 9
136. RYAN Júlia (MTK Budapest) 0 4
137. FÖLDI Anna (MTK Budapest) 0 2
138. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 0 9
139. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 0 7
140. KONRÁDY Ildikó (BEAC Budafok) 0 4
141. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 0 7
142. JÁSZAY Kata (MAFC BME) 0 1
143. BUZINKAY Zorka (MTK Budapest) 0 2
144. URBÁN Andrea (BKGDSE) 0 5
145. KÁRPÁTI Edina (BEAC Budafok) 0 1
146. GAÁL Dorottya (ICO) 0 5
147. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 0 11
148. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 8
149. NAGY Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
150. NÉMETH Fanni (MTK Budapest) 0 1
151. HORVÁTH Enikõ (ELTE NKE) 0 1
152. SZABÓ Dóra (MAFC BME) 0 2
153. KISS Diána (BLSE-Csata) 0 6
154. REGDÁNSZKI Tamara (ELTE NKE) 0 5
155. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 0 7
156. KMETTY Dorottya (Törekvés SE) 0 4
157. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0 11
158. VERESS Lili (ICO) 0 9
159. TÖRÖK Viktória (BKGDSE) 0 5
160. BÉCSER Janka (ICO) 0 10
161. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 0 7
162. VÉR Diána (BKGDSE) 0 11
163. KULCSÁR Henriett (Kiss Lenke KS) 0 2
164. HETÉNYI Renáta (ICO) 0 1
165. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0 9
166. KOVÁCS Nelli (ELTE NKE) 0 6
167. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 0 7
168. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0 8
169. ÁDÁM Veronkia (ELTE NKE) 0 6
170. FARKAS Gabriella (ELTE NKE) 0 3
171. SZABÓ Anna (BEAC Muff) 0 1
172. DELI Ágnes (BEAC Muff) 0 1
173. DELY Szilvia (BLSE-Csata) 0 2
174. HEGEDÛS Hanna (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Viktória (ICO) 22.33 9
2. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 18.38 8
3. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 17.92 13
4. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 15.09 11
5. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 14 12
6. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 13.88 8
7. BÉRES Eszter (ICO) 13.73 11
8. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 13.44 9
9. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 13.18 11
10. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 11.9 10
11. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 11.08 12
12. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 10.8 10
13. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 10.78 9
14. HETÉNYI Viktória (ICO) 10.67 9
15. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 10.64 11
16. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 10.63 8
17. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 10.5 8
18. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 10 11
19. TARNAI Kata (MAFC BME) 10 10
20. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 9.33 9
21. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 9.27 11
22. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 9.1 10
23. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 9.1 10
24. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 8.86 7
25. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 8.7 10
26. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 8.63 8
27. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 8.46 11
28. IZSÁK Judit (BKGDSE) 8.42 12
29. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 8.38 8
30. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 8.2 10
31. HERCZE Szandra (MAFC BME) 8.1 10
32. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 8 10
33. SOÓS Edit (BEAC Muff) 7.91 11
34. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 7.8 10
35. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 7.67 9
36. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 7.64 11
37. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 7.63 8
38. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 7.63 8
39. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 7.6 10
40. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 7.29 7
41. KENYERES Anett (ELTE NKE) 7.25 8
42. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 7 10
43. SZABÓ Anna (ICO) 7 7
44. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 7 8
45. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 7 7
46. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 6.91 11
47. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 6.9 10
48. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 6.9 10
49. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 6.9 10
50. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 6.88 8
51. TÓTH Emese (BKGDSE) 6.88 8
52. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 6.75 8
53. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 6.73 11
54. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 6.43 7
55. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 6.4 10
56. TARNAI Klára (ELTE NKE) 6.2 10
57. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 6.2 10
58. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 6 10
59. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 5.9 10
60. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 5.8 10
61. NÉMETH Kata (BKGDSE) 5.7 10
62. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 5.64 11
63. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 5.55 11
64. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 5.5 8
65. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 5.43 7
66. SURÁN Andrea (BKGDSE) 5.4 10
67. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 5.29 7
68. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 5.27 11
69. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 5.09 11
70. VERES Orsolya (BEAC Bics) 4.91 11
71. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 4.75 8
72. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 4.7 10
73. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 4.67 9
74. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 4.62 13
75. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 4.56 9
76. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 4.46 11
77. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 4.44 9
78. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 4.4 10
79. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 4.33 9
80. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 4.29 7
81. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 4.29 7
82. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 4.22 9
83. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 4.14 7
84. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 4.14 7
85. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 4.1 10
86. VÁITS Petra (BEAC Bics) 4 9
87. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 3.71 7
88. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 3.67 9
89. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 3.46 11
90. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 3.46 11
91. SZALAI Dóra (BKGDSE) 3.38 8
92. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 3.25 8
93. BENCZE Vivien (BKGDSE) 3.25 8
94. JÉHN Mónika (MAFC BME) 2.9 10
95. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 2.9 10
96. VAJAI Virág (Törekvés SE) 2.7 10
97. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 2.46 11
98. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 2.14 7
99. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 2.1 10
100. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 2 7
101. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 2 7
102. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 1.91 11
103. VERESS Lili (ICO) 1.89 9
104. BÉCSER Janka (ICO) 1.5 10
105. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 1.38 8
106. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 1.29 7
107. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 1.2 10
108. VÉR Diána (BKGDSE) 1.18 11
109. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0.89 9
110. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 0.57 7
111. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0.5 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 2.69 13
2. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 2.25 12
3. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 1.89 9
4. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 1.75 8
5. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 1.5 8
6. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 1.44 9
7. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 1.36 11
8. TARNAI Kata (MAFC BME) 1.3 10
9. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 1.3 10
10. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 1.22 9
11. HERCZE Szandra (MAFC BME) 1.1 10
12. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 1.09 11
13. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 0.88 8
14. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 0.88 8
15. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 0.82 11
16. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 0.8 10
17. HETÉNYI Viktória (ICO) 0.78 9
18. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 0.75 8
19. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 0.73 11
20. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 0.73 11
21. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 0.71 7
22. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 0.7 10
23. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 9
24. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 0.6 10
25. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 0.6 10
26. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 0.57 7
27. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 0.55 11
28. SOÓS Edit (BEAC Muff) 0.55 11
29. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 0.55 11
30. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 0.5 10
31. KENYERES Anett (ELTE NKE) 0.5 8
32. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 0.46 13
33. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 0.46 11
34. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.4 10
35. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 0.4 10
36. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 0.4 10
37. SZALAI Dóra (BKGDSE) 0.38 8
38. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 0.36 11
39. VÁITS Petra (BEAC Bics) 0.33 9
40. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 0.3 10
41. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 0.3 10
42. NÉMETH Kata (BKGDSE) 0.3 10
43. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 0.3 10
44. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 0.29 7
45. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 0.29 7
46. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 0.29 7
47. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 0.29 7
48. IZSÁK Judit (BKGDSE) 0.25 12
49. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 0.25 8
50. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 0.22 9
51. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 0.2 10
52. JÉHN Mónika (MAFC BME) 0.2 10
53. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 0.18 11
54. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 0.17 12
55. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 0.14 7
56. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 0.14 7
57. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 0.13 8
58. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 0.13 8
59. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 0.13 8
60. BENCZE Vivien (BKGDSE) 0.13 8
61. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 0.13 8
62. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 0.11 9
63. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 0.11 9
64. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 0.1 10
65. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 0.1 10
66. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 0.1 10
67. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 0.1 10
68. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.1 10
69. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 0.1 10
70. VAJAI Virág (Törekvés SE) 0.1 10
71. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.1 10
72. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 0.1 10
73. VERES Orsolya (BEAC Bics) 0.09 11
74. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.09 11
75. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 0.09 11
76. NAGY Viktória (ICO) 0 9
77. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 0 8
78. BÉRES Eszter (ICO) 0 11
79. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 0 8
80. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 0 11
81. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 0 10
82. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 0 10
83. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 0 10
84. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 0 9
85. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0 11
86. SZABÓ Anna (ICO) 0 7
87. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 0 8
88. TÓTH Emese (BKGDSE) 0 8
89. TARNAI Klára (ELTE NKE) 0 10
90. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 0 11
91. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 0 8
92. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 0 7
93. SURÁN Andrea (BKGDSE) 0 10
94. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 0 7
95. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 0 11
96. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 0 9
97. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 0 9
98. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 0 7
99. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 0 7
100. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 0 7
101. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 0 11
102. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 8
103. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 0 7
104. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0 11
105. VERESS Lili (ICO) 0 9
106. BÉCSER Janka (ICO) 0 10
107. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 0 7
108. VÉR Diána (BKGDSE) 0 11
109. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0 9
110. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 0 7
111. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0 8
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. NAGY Viktória (ICO) 9.67 9
2. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 7.25 8
3. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 6.75 8
4. BÉRES Eszter (ICO) 6 11
5. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 5.83 12
6. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 5.18 11
7. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 4.7 10
8. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 4.63 8
9. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 4 9
10. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 4 11
11. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 3.91 11
12. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 3.9 10
13. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 3.62 13
14. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 3.6 10
15. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 3.5 10
16. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 3.5 10
17. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 3.5 8
18. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 3.46 11
19. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 3.38 8
20. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 3.38 8
21. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 3.29 7
22. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 3.2 10
23. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 3.18 11
24. SZABÓ Anna (ICO) 3.14 7
25. TÓTH Emese (BKGDSE) 3.13 8
26. HETÉNYI Viktória (ICO) 3.11 9
27. IZSÁK Judit (BKGDSE) 3.08 12
28. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 3 10
29. TARNAI Klára (ELTE NKE) 3 10
30. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 2.9 10
31. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 2.89 9
32. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 2.8 10
33. TARNAI Kata (MAFC BME) 2.7 10
34. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 2.64 11
35. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 2.64 11
36. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 2.6 10
37. KENYERES Anett (ELTE NKE) 2.5 8
38. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 2.5 10
39. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 2.46 11
40. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 2.43 7
41. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 2.4 10
42. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 2.4 10
43. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 2.38 8
44. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 2.38 8
45. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 2.36 11
46. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 2.36 11
47. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 2.33 9
48. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 2.29 7
49. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 2.29 7
50. SOÓS Edit (BEAC Muff) 2.27 11
51. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 2.25 8
52. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 2.2 10
53. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 2.2 10
54. NÉMETH Kata (BKGDSE) 2.2 10
55. SURÁN Andrea (BKGDSE) 2.2 10
56. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 2.14 7
57. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 2.13 8
58. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 2.13 8
59. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 2.1 10
60. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 2 9
61. HERCZE Szandra (MAFC BME) 2 10
62. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 2 10
63. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 2 7
64. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 1.91 11
65. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1.91 11
66. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 1.89 9
67. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 1.88 8
68. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 1.86 7
69. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 10
70. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 1.78 9
71. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 1.73 11
72. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 1.71 7
73. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 1.67 12
74. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 1.67 9
75. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 1.64 11
76. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 1.6 10
77. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 1.57 7
78. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 1.56 9
79. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 1.46 13
80. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 1.46 11
81. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 1.44 9
82. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 1.43 7
83. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.38 8
84. VÁITS Petra (BEAC Bics) 1.33 9
85. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 1.3 10
86. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 1.27 11
87. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1.2 10
88. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.18 11
89. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.11 9
90. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 1.1 10
91. JÉHN Mónika (MAFC BME) 1.1 10
92. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 1 8
93. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 1 7
94. BENCZE Vivien (BKGDSE) 1 8
95. VAJAI Virág (Törekvés SE) 1 10
96. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 1 11
97. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.9 10
98. VERESS Lili (ICO) 0.89 9
99. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0.82 11
100. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 0.71 7
101. SZALAI Dóra (BKGDSE) 0.63 8
102. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 0.57 7
103. VÉR Diána (BKGDSE) 0.55 11
104. BÉCSER Janka (ICO) 0.5 10
105. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0.44 9
106. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 0.43 7
107. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 0.4 10
108. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 0.38 8
109. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 0.29 7
110. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 0.29 7
111. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0.25 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 2.8 10
2. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 2.75 12
3. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 2.5 8
4. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 2.5 10
5. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 2.43 7
6. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 2.4 10
7. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 2.4 10
8. TARNAI Klára (ELTE NKE) 2.4 10
9. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 2.38 8
10. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 2.36 11
11. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 2.36 11
12. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 2.33 9
13. BÉRES Eszter (ICO) 2.18 11
14. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 2.18 11
15. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 2.11 9
16. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 2 8
17. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 2 11
18. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 2 11
19. SZABÓ Anna (ICO) 2 7
20. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 2 11
21. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 1.91 11
22. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 1.91 11
23. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 1.89 9
24. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 1.89 9
25. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 1.88 8
26. KENYERES Anett (ELTE NKE) 1.88 8
27. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 1.88 8
28. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.88 8
29. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 1.88 8
30. SOÓS Edit (BEAC Muff) 1.82 11
31. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 1.8 10
32. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 1.8 10
33. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 1.8 10
34. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 1.8 10
35. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 1.75 12
36. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 1.75 8
37. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 1.73 11
38. NÉMETH Kata (BKGDSE) 1.7 10
39. SURÁN Andrea (BKGDSE) 1.7 10
40. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 1.6 10
41. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1.6 10
42. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 1.57 7
43. NAGY Viktória (ICO) 1.56 9
44. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 1.55 11
45. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 1.54 13
46. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 1.5 10
47. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 1.5 8
48. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 10
49. JÉHN Mónika (MAFC BME) 1.5 10
50. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 1.46 11
51. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 1.46 11
52. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 1.43 7
53. SZALAI Dóra (BKGDSE) 1.38 8
54. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 1.36 11
55. IZSÁK Judit (BKGDSE) 1.33 12
56. VAJAI Virág (Törekvés SE) 1.3 10
57. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 1.29 7
58. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 1.25 8
59. BENCZE Vivien (BKGDSE) 1.25 8
60. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.22 9
61. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 1.22 9
62. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 1.14 7
63. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 1.1 10
64. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 1.1 10
65. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.1 10
66. TARNAI Kata (MAFC BME) 1 10
67. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 1 10
68. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 1 8
69. HERCZE Szandra (MAFC BME) 1 10
70. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 1 10
71. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
72. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 1 10
73. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1 11
74. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 1 7
75. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 1 10
76. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 0.91 11
77. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 0.89 9
78. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 0.89 9
79. TÓTH Emese (BKGDSE) 0.88 8
80. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 0.86 7
81. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 0.86 7
82. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 0.82 11
83. VÉR Diána (BKGDSE) 0.82 11
84. HETÉNYI Viktória (ICO) 0.78 9
85. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 0.78 9
86. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 0.75 8
87. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 0.75 8
88. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.73 11
89. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 0.7 10
90. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 0.7 10
91. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.7 10
92. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 0.67 9
93. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0.64 11
94. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 0.63 8
95. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.6 10
96. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 0.6 10
97. BÉCSER Janka (ICO) 0.6 10
98. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 0.57 7
99. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 0.57 7
100. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 0.54 13
101. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0.5 8
102. VÁITS Petra (BEAC Bics) 0.33 9
103. VERESS Lili (ICO) 0.33 9
104. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 0.29 7
105. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 0.29 7
106. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 0.29 7
107. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 0.29 7
108. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 0.27 11
109. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0.22 9
110. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 0.14 7
111. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 0.13 8
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Viktória (ICO) 3 9
2. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 2.64 11
3. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 2.62 13
4. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 2.55 11
5. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 2.3 10
6. HETÉNYI Viktória (ICO) 2.11 9
7. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 2 10
8. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 1.91 11
9. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 1.89 9
10. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 1.83 12
11. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 1.78 9
12. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 1.75 8
13. BÉRES Eszter (ICO) 1.73 11
14. SOÓS Edit (BEAC Muff) 1.73 11
15. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 1.7 10
16. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 1.6 10
17. IZSÁK Judit (BKGDSE) 1.5 12
18. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 1.46 11
19. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 1.4 10
20. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 1.27 11
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 85% (17/20) 10
2. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 80% (16/20) 9
3. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 77.27% (34/44) 13
4. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 76.32% (29/38) 11
5. BÉRES Eszter (ICO) 76% (19/25) 11
6. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 75% (21/28) 11
7. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 75% (12/16) 8
8. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 73.68% (14/19) 11
9. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 73.68% (14/19) 8
10. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 71.43% (10/14) 7
11. SURÁN Andrea (BKGDSE) 71.43% (10/14) 10
12. SOÓS Edit (BEAC Muff) 70.37% (19/27) 11
13. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 70% (28/40) 11
14. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 69.7% (23/33) 10
15. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 68.75% (11/16) 10
16. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 68.42% (13/19) 11
17. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 66.67% (12/18) 12
18. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 65.38% (17/26) 9
19. IZSÁK Judit (BKGDSE) 64.29% (18/28) 12
20. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 64% (16/25) 10
21. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 61.9% (13/21) 8
22. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 61.54% (16/26) 11
23. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 61.11% (22/36) 12
24. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 60.61% (20/33) 10
25. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 60% (12/20) 11
26. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 60% (9/15) 7
27. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 60% (9/15) 11
28. NAGY Viktória (ICO) 58.7% (27/46) 9
29. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 57.89% (11/19) 10
30. SZALAI Dóra (BKGDSE) 57.14% (8/14) 8
31. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 55.56% (10/18) 8
32. HETÉNYI Viktória (ICO) 54.29% (19/35) 9
33. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 53.33% (8/15) 11
34. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 52.63% (10/19) 7
35. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 52.38% (11/21) 8
36. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 50% (8/16) 8
37. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 48.28% (14/29) 10
38. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 38.89% (7/18) 10
39. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 36.36% (12/33) 11
40. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 21.74% (5/23) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu