/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Papp Ízisz (Parthus SE) 206 12
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 172 10
3. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 172 12
4. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 169 11
5. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 153 12
6. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 149 12
7. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 149 11
8. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 146 10
9. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 144 8
10. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 140 9
11. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 140 12
12. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 140 11
13. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 136 8
14. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 136 10
15. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 135 11
16. Széplaki Márta (Törekvés SE) 134 12
17. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 129 12
18. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 129 11
19. Soós Edit (BEAC Muff) 126 12
20. Szammer Anett (Kék Rókák) 123 11
21. Ruttner Zsóka (TFSE) 121 11
22. Fekete Katalin (BEAC Muff) 120 12
23. Sándorfi Réka (TFSE) 119 12
24. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 119 11
25. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 118 12
26. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 117 8
27. Németh Kata (TFSE) 117 11
28. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 112 12
29. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 110 10
30. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 108 9
31. Angyal Réka (BEAC Muff) 107 12
32. Sipos Mirjam (TFSE) 106 10
33. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 105 10
34. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 100 10
35. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 100 9
36. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 98 12
37. Hidas Andrea (BEAC Senior) 96 12
38. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 95 10
39. Földesi Zsófia (TFSE U23) 95 11
40. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 93 12
41. Papp Lilla (Parthus SE) 92 12
42. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 91 11
43. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 90 10
44. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 90 12
45. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 89 11
46. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 84 8
47. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 84 9
48. Kiss Diána (BEAC BLSE) 83 9
49. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 83 11
50. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 82 8
51. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 81 12
52. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 80 7
53. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 79 11
54. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 79 11
55. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 78 8
56. Gundel-Takács Anna (TFSE) 78 10
57. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 77 9
58. Sziráki Edit (BEAC Bics) 77 10
59. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 76 6
60. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 75 9
61. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 75 9
62. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 74 9
63. Regdánszki Tamara (Monor SE) 74 7
64. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 74 11
65. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 73 8
66. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 73 10
67. Galambos Judit (Treff 07 SE) 71 10
68. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 70 10
69. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 70 12
70. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 69 12
71. Trikkal Anna (Monor SE) 67 11
72. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 67 10
73. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 66 9
74. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 65 11
75. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 64 12
76. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 63 9
77. Sárosi Judit (BEAC Senior) 63 10
78. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 62 12
79. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 62 10
80. Veres Orsolya (BEAC Bics) 62 10
81. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 62 10
82. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 61 5
83. Váits Petra (BEAC Bics) 61 8
84. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 61 10
85. Hajna Sarolta (Parthus SE) 60 12
86. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 59 7
87. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 59 8
88. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 58 7
89. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 57 10
90. Varga Anita (TFSE U23) 57 10
91. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 56 12
92. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 55 12
93. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 54 10
94. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 54 11
95. Máriás Fruzsina (Monor SE) 53 5
96. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 53 7
97. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 52 12
98. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 51 8
99. Hajna Luca (Parthus SE) 51 11
100. Bayer Helga (TFSE U23) 50 9
101. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 50 3
102. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 50 10
103. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 49 6
104. Redling Blanka (Törekvés SE) 49 6
105. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 49 8
106. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 47 11
107. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 47 6
108. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 46 8
109. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 44 9
110. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 44 8
111. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 44 10
112. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 44 11
113. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 43 12
114. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 42 7
115. Tóth Kitti (Külker SC) 42 8
116. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 41 11
117. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 40 8
118. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 39 6
119. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 39 8
120. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 39 11
121. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 38 10
122. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 37 11
123. Imre Nóra (TFSE) 37 9
124. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 36 11
125. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 35 12
126. Varga Anna (BEAC Senior) 35 9
127. Csiszér Klára (TFSE U23) 34 10
128. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 34 3
129. Feil Nikolett (Monor SE) 33 6
130. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 33 10
131. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 33 7
132. Édes Luca Alma (Parthus SE) 31 4
133. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 30 6
134. Gáspár Zita (BEAC Senior) 29 12
135. Kalmár Eszter (Parthus SE) 29 4
136. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 29 10
137. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 28 6
138. Varjasi Éva (Monor SE) 27 11
139. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 27 11
140. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 27 11
141. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 27 8
142. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 27 10
143. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 27 10
144. Bak Edina (Csepel-Bontó) 27 7
145. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 26 5
146. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 26 8
147. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 25 9
148. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 25 9
149. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 25 8
150. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 24 5
151. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 23 7
152. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 23 3
153. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 22 12
154. Komora Adrienn (Törekvés SE) 21 7
155. Bundi Daniella (Kék Rókák) 21 12
156. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 20 3
157. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 20 2
158. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 20 7
159. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 20 9
160. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 19 3
161. Samu Flóra (Törekvés SE) 19 7
162. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 18 3
163. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 17 3
164. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 17 9
165. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 17 5
166. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 17 6
167. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 16 4
168. Dévay Kata (Treff 07 SE) 16 4
169. Keil Zsófia (BEAC Muff) 16 10
170. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 16 10
171. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 15 11
172. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 15 6
173. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 15 8
174. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 15 10
175. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 14 10
176. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 13 9
177. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 12 1
178. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 12 3
179. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 12 3
180. Ránky Réka (Külker SC) 12 5
181. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 11 1
182. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 11 10
183. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 10 5
184. Hollósy Réka (Törekvés SE) 10 5
185. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 10 9
186. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 10 11
187. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 9 5
188. Márta Bettina (BEAC Senior) 8 3
189. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7 6
190. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 6 1
191. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6 2
192. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 6 2
193. Nagy Csenge (TFSE U23) 6 3
194. Zátrok Nóra (Monor SE) 6 8
195. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 6 7
196. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 6 7
197. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 5 11
198. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 5 9
199. Késmárky Noémi (TFSE U23) 5 2
200. Seres Dóra (Monor SE) 4 6
201. Benyovszki Petra (Parthus SE) 4 1
202. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 4 2
203. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 4 4
204. Nyíri Brigitta (Külker SC) 4 5
205. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 4 8
206. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 4 9
207. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 3 2
208. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 3 3
209. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 3 3
210. Bódi Barbara (Monor SE) 2 3
211. Köffer Mendi (Monor SE) 2 3
212. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 2 1
213. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 2 2
214. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 2 2
215. Szvitek Barbara (Monor SE) 2 9
216. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 2 9
217. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 1
218. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 1
219. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 2
220. Moskát Mónika (TFSE U23) 0 1
221. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 1
222. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0 2
223. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Papp Ízisz (Parthus SE) 26 12
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 25 10
3. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 24 11
4. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 20 11
5. Németh Kata (TFSE) 19 11
6. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 19 9
7. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 17 10
8. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 15 10
9. Sipos Mirjam (TFSE) 15 10
10. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 15 12
11. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 14 7
12. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 14 9
13. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 14 12
14. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 13 12
15. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 13 8
16. Ruttner Zsóka (TFSE) 12 11
17. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 12 8
18. Soós Edit (BEAC Muff) 12 12
19. Fekete Katalin (BEAC Muff) 12 12
20. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 11 11
21. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 11 6
22. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 11 11
23. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 11 12
24. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 11 9
25. Papp Lilla (Parthus SE) 11 12
26. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 10 9
27. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 10 8
28. Redling Blanka (Törekvés SE) 10 6
29. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 10 12
30. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 10 9
31. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 9 9
32. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 9 12
33. Hajna Luca (Parthus SE) 9 11
34. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 8 8
35. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 8 10
36. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 8 5
37. Széplaki Márta (Törekvés SE) 8 12
38. Sándorfi Réka (TFSE) 8 12
39. Váits Petra (BEAC Bics) 8 8
40. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 8 11
41. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 8 10
42. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 7 8
43. Máriás Fruzsina (Monor SE) 7 5
44. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 7 9
45. Édes Luca Alma (Parthus SE) 7 4
46. Trikkal Anna (Monor SE) 7 11
47. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 6 10
48. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 6 11
49. Hidas Andrea (BEAC Senior) 5 12
50. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 5 11
51. Feil Nikolett (Monor SE) 5 6
52. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5 12
53. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 5 8
54. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 5 12
55. Csiszér Klára (TFSE U23) 5 10
56. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 4 10
57. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 4 11
58. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4 11
59. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 4 3
60. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4 12
61. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 4 8
62. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 4 10
63. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 4 11
64. Földesi Zsófia (TFSE U23) 3 11
65. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 3 7
66. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 3 6
67. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 3 10
68. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 3 12
69. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 3 8
70. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 3 3
71. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 3 12
72. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3 12
73. Komora Adrienn (Törekvés SE) 3 7
74. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 3 9
75. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 2 11
76. Szammer Anett (Kék Rókák) 2 11
77. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 2 12
78. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 2 8
79. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 2 9
80. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2 6
81. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2 11
82. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 2 9
83. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 2 3
84. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 2 7
85. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 2 10
86. Varga Anita (TFSE U23) 2 10
87. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 2 12
88. Tóth Kitti (Külker SC) 2 8
89. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 2 6
90. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 2 10
91. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2 7
92. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 2 10
93. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 2 3
94. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 2 10
95. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 2 10
96. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 2 10
97. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 1 10
98. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 1 3
99. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 1 1
100. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 1 11
101. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1 12
102. Kiss Diána (BEAC BLSE) 1 9
103. Gundel-Takács Anna (TFSE) 1 10
104. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 1 3
105. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 1 8
106. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 1 10
107. Kalmár Eszter (Parthus SE) 1 4
108. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 12
109. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1 10
110. Hajna Sarolta (Parthus SE) 1 12
111. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 9
112. Varga Anna (BEAC Senior) 1 9
113. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1 7
114. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1 11
115. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 1 5
116. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 1 8
117. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 1 7
118. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 1 8
119. Samu Flóra (Törekvés SE) 1 7
120. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1 10
121. Késmárky Noémi (TFSE U23) 1 2
122. Varjasi Éva (Monor SE) 1 11
123. Gáspár Zita (BEAC Senior) 1 12
124. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 10
125. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 8
126. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 0 3
127. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 12
128. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 12
129. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0 1
130. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 7
131. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 10
132. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 2
133. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 10
134. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 12
135. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 9
136. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 7
137. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 11
138. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 10
139. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 7
140. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 10
141. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 11
142. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 6
143. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 8
144. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 10
145. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 10
146. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 10
147. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 8
148. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 0 1
149. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 3
150. Bayer Helga (TFSE U23) 0 9
151. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 5
152. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 8
153. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 5
154. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 6
155. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 12
156. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 11
157. Imre Nóra (TFSE) 0 9
158. Benyovszki Petra (Parthus SE) 0 1
159. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0 3
160. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 4
161. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 11
162. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0 4
163. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 10
164. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 11
165. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 11
166. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 8
167. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 2
168. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 0 2
169. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 12
170. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
171. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 7
172. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 6
173. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 9
174. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 9
175. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 10
176. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 3
177. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 6
178. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 11
179. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 11
180. Ránky Réka (Külker SC) 0 5
181. Hollósy Réka (Törekvés SE) 0 5
182. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 5
183. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 0 1
184. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 0 2
185. Nagy Csenge (TFSE U23) 0 3
186. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0 9
187. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 8
188. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 12
189. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0 5
190. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 12
191. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 10
192. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 10
193. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 2
194. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 9
195. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 11
196. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 6
197. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 9
198. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 0 2
199. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 0 3
200. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 4
201. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0 3
202. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0 2
203. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 11
204. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 7
205. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 7
206. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 5
207. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 8
208. Köffer Mendi (Monor SE) 0 3
209. Bódi Barbara (Monor SE) 0 3
210. Seres Dóra (Monor SE) 0 6
211. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 9
212. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 8
213. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 11
214. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 9
215. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 9
216. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 9
217. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 1
218. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 1
219. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0 2
220. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 1
221. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 1
222. Moskát Mónika (TFSE U23) 0 1
223. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 18 8
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 17.2 10
3. Papp Ízisz (Parthus SE) 17.17 12
4. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 17 8
5. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 15.56 9
6. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 15.36 11
7. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 14.63 8
8. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 14.6 10
9. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 14.33 12
10. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 13.6 10
11. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 13.55 11
12. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 12.75 12
13. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 12.73 11
14. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 12.42 12
15. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 12.27 11
16. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 12 9
17. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 11.73 11
18. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 11.67 12
19. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 11.43 7
20. Szammer Anett (Kék Rókák) 11.18 11
21. Széplaki Márta (Törekvés SE) 11.17 12
22. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 11.11 9
23. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 11 10
24. Ruttner Zsóka (TFSE) 11 11
25. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 10.82 11
26. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 10.75 12
27. Németh Kata (TFSE) 10.64 11
28. Sipos Mirjam (TFSE) 10.6 10
29. Regdánszki Tamara (Monor SE) 10.57 7
30. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 10.5 10
31. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 10.5 8
32. Soós Edit (BEAC Muff) 10.5 12
33. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 10.25 8
34. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 10 10
35. Fekete Katalin (BEAC Muff) 10 12
36. Sándorfi Réka (TFSE) 9.92 12
37. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 9.83 12
38. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 9.75 8
39. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 9.5 10
40. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 9.33 12
41. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 9.33 9
42. Kiss Diána (BEAC BLSE) 9.22 9
43. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 9.13 8
44. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 9 10
45. Angyal Réka (BEAC Muff) 8.92 12
46. Földesi Zsófia (TFSE U23) 8.64 11
47. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 8.56 9
48. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 8.43 7
49. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 8.33 9
50. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 8.33 9
51. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 8.29 7
52. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 8.27 11
53. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 8.22 9
54. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 8.17 12
55. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 8.09 11
56. Hidas Andrea (BEAC Senior) 8 12
57. Gundel-Takács Anna (TFSE) 7.8 10
58. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 7.75 12
59. Sziráki Edit (BEAC Bics) 7.7 10
60. Papp Lilla (Parthus SE) 7.67 12
61. Váits Petra (BEAC Bics) 7.63 8
62. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 7.57 7
63. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 7.55 11
64. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 7.5 12
65. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 7.38 8
66. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 7.33 9
67. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 7.3 10
68. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.18 11
69. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.18 11
70. Galambos Judit (Treff 07 SE) 7.1 10
71. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 7 10
72. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 7 9
73. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6.75 12
74. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 6.73 11
75. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 6.7 10
76. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 6.38 8
77. Sárosi Judit (BEAC Senior) 6.3 10
78. Veres Orsolya (BEAC Bics) 6.2 10
79. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 6.2 10
80. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 6.2 10
81. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.13 8
82. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 6.1 10
83. Trikkal Anna (Monor SE) 6.09 11
84. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 6 7
85. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 5.91 11
86. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 5.83 12
87. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5.75 12
88. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 5.75 8
89. Varga Anita (TFSE U23) 5.7 10
90. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 5.7 10
91. Bayer Helga (TFSE U23) 5.56 9
92. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 5.5 8
93. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 5.4 10
94. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 5.33 12
95. Tóth Kitti (Külker SC) 5.25 8
96. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5.17 12
97. Hajna Sarolta (Parthus SE) 5 12
98. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 5 8
99. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 5 10
100. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 4.91 11
101. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4.89 9
102. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 4.88 8
103. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 4.71 7
104. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 4.67 12
105. Hajna Luca (Parthus SE) 4.64 11
106. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 4.58 12
107. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 4.4 10
108. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 4.33 12
109. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 4.27 11
110. Imre Nóra (TFSE) 4.11 9
111. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 4 11
112. Varga Anna (BEAC Senior) 3.89 9
113. Bak Edina (Csepel-Bontó) 3.86 7
114. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.8 10
115. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 3.73 11
116. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.58 12
117. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 3.55 11
118. Csiszér Klára (TFSE U23) 3.4 10
119. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 3.38 8
120. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 3.36 11
121. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 3.3 10
122. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 3.29 7
123. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 3.27 11
124. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 3.25 8
125. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 3.13 8
126. Komora Adrienn (Törekvés SE) 3 7
127. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 2.92 12
128. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 2.9 10
129. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 2.86 7
130. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 2.78 9
131. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2.78 9
132. Samu Flóra (Törekvés SE) 2.71 7
133. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 2.7 10
134. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2.7 10
135. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2.46 11
136. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 2.46 11
137. Varjasi Éva (Monor SE) 2.46 11
138. Gáspár Zita (BEAC Senior) 2.42 12
139. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 2.22 9
140. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 1.89 9
141. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 1.88 8
142. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1.83 12
143. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.75 12
144. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.6 10
145. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 1.6 10
146. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.5 10
147. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1.44 9
148. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 1.4 10
149. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.36 11
150. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 1.11 9
151. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.1 10
152. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.91 11
153. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.86 7
154. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0.86 7
155. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.75 8
156. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.56 9
157. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.5 8
158. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.46 11
159. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0.44 9
160. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.22 9
161. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.22 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Czivinger Lilla (TFSE U23) 2.5 10
2. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 2.18 11
3. Papp Ízisz (Parthus SE) 2.17 12
4. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.11 9
5. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 2 7
6. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 1.82 11
7. Németh Kata (TFSE) 1.73 11
8. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.7 10
9. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.63 8
10. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.56 9
11. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 1.5 10
12. Sipos Mirjam (TFSE) 1.5 10
13. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.5 8
14. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1.25 8
15. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 1.25 12
16. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.22 9
17. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.17 12
18. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 1.11 9
19. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 1.11 9
20. Ruttner Zsóka (TFSE) 1.09 11
21. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1.08 12
22. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 1 8
23. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1 11
24. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1 11
25. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1 9
26. Soós Edit (BEAC Muff) 1 12
27. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1 12
28. Váits Petra (BEAC Bics) 1 8
29. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.92 12
30. Papp Lilla (Parthus SE) 0.92 12
31. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 0.88 8
32. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 0.83 12
33. Hajna Luca (Parthus SE) 0.82 11
34. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 0.8 10
35. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 0.8 10
36. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 0.78 9
37. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 0.75 12
38. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.73 11
39. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.67 12
40. Sándorfi Réka (TFSE) 0.67 12
41. Trikkal Anna (Monor SE) 0.64 11
42. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.63 8
43. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 0.6 10
44. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 0.55 11
45. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 0.5 8
46. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.5 10
47. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 0.46 11
48. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0.43 7
49. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.43 7
50. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0.42 12
51. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.42 12
52. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.42 12
53. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 0.4 10
54. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0.4 10
55. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 0.38 8
56. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.36 11
57. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.36 11
58. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.36 11
59. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.33 12
60. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.33 9
61. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.3 10
62. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 0.29 7
63. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 0.29 7
64. Földesi Zsófia (TFSE U23) 0.27 11
65. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.25 8
66. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.25 12
67. Tóth Kitti (Külker SC) 0.25 8
68. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.25 12
69. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.25 12
70. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.22 9
71. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 0.22 9
72. Varga Anita (TFSE U23) 0.2 10
73. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0.2 10
74. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 0.2 10
75. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.2 10
76. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.2 10
77. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.2 10
78. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.2 10
79. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.18 11
80. Szammer Anett (Kék Rókák) 0.18 11
81. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.18 11
82. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0.17 12
83. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.17 12
84. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0.14 7
85. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0.14 7
86. Samu Flóra (Törekvés SE) 0.14 7
87. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0.13 8
88. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0.13 8
89. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.13 8
90. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.11 9
91. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.11 9
92. Varga Anna (BEAC Senior) 0.11 9
93. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0.1 10
94. Gundel-Takács Anna (TFSE) 0.1 10
95. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 0.1 10
96. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.1 10
97. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0.1 10
98. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.1 10
99. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.09 11
100. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0.09 11
101. Varjasi Éva (Monor SE) 0.09 11
102. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0.08 12
103. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.08 12
104. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0.08 12
105. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.08 12
106. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 8
107. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 12
108. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 12
109. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 7
110. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 10
111. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 10
112. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 12
113. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 9
114. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 7
115. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 11
116. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 10
117. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 7
118. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 10
119. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 11
120. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 8
121. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 10
122. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 10
123. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 10
124. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 8
125. Bayer Helga (TFSE U23) 0 9
126. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 8
127. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 12
128. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 11
129. Imre Nóra (TFSE) 0 9
130. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 11
131. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 10
132. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 11
133. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 11
134. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 8
135. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 12
136. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
137. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 7
138. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 9
139. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 9
140. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 10
141. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 11
142. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 11
143. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0 9
144. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 8
145. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 12
146. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 12
147. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 10
148. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 10
149. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 9
150. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 11
151. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 9
152. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 11
153. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 7
154. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 7
155. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 8
156. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 9
157. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 8
158. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 11
159. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 9
160. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 9
161. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 7.13 8
2. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 6.75 8
3. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 6.75 12
4. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 5.5 12
5. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 5.4 10
6. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 5.4 10
7. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 5.18 11
8. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 4.91 11
9. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 4.89 9
10. Papp Ízisz (Parthus SE) 4.75 12
11. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 4.75 8
12. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 4.64 11
13. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 4.58 12
14. Szammer Anett (Kék Rókák) 4.55 11
15. Angyal Réka (BEAC Muff) 4.33 12
16. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 4.2 10
17. Széplaki Márta (Törekvés SE) 4.17 12
18. Regdánszki Tamara (Monor SE) 4.14 7
19. Kiss Diána (BEAC BLSE) 4.11 9
20. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 4 12
21. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 4 12
22. Czivinger Lilla (TFSE U23) 3.9 10
23. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 3.82 11
24. Sziráki Edit (BEAC Bics) 3.8 10
25. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 3.78 9
26. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 3.73 11
27. Ruttner Zsóka (TFSE) 3.73 11
28. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3.71 7
29. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 3.6 10
30. Sándorfi Réka (TFSE) 3.5 12
31. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 3.43 7
32. Gundel-Takács Anna (TFSE) 3.4 10
33. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 3.38 8
34. Galambos Judit (Treff 07 SE) 3.3 10
35. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 3.29 7
36. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 3.27 11
37. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 3.27 11
38. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 3.25 12
39. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.25 12
40. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 3.2 10
41. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 3.2 10
42. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 3.13 8
43. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 3.13 8
44. Földesi Zsófia (TFSE U23) 3.09 11
45. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 3 10
46. Fekete Katalin (BEAC Muff) 3 12
47. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 3 9
48. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 3 10
49. Soós Edit (BEAC Muff) 2.92 12
50. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 2.91 11
51. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 2.91 11
52. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 2.89 9
53. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 2.89 9
54. Hidas Andrea (BEAC Senior) 2.83 12
55. Sipos Mirjam (TFSE) 2.8 10
56. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 2.8 10
57. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 2.63 8
58. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.63 8
59. Veres Orsolya (BEAC Bics) 2.6 10
60. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 2.57 7
61. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 2.57 7
62. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 2.56 9
63. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 2.56 9
64. Bayer Helga (TFSE U23) 2.56 9
65. Németh Kata (TFSE) 2.55 11
66. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 2.5 12
67. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 2.42 12
68. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2.38 8
69. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.36 11
70. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.36 11
71. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 2.33 12
72. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.3 10
73. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 2.25 8
74. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 2.25 8
75. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 2.25 12
76. Tóth Kitti (Külker SC) 2.25 8
77. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2.2 10
78. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 2.2 10
79. Papp Lilla (Parthus SE) 2.17 12
80. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 2.1 10
81. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 2.1 10
82. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.09 11
83. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 2 10
84. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 2 11
85. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 2 8
86. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 2 12
87. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2 12
88. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 2 11
89. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.92 12
90. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 1.91 11
91. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.9 10
92. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 1.89 9
93. Imre Nóra (TFSE) 1.89 9
94. Váits Petra (BEAC Bics) 1.88 8
95. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 1.86 7
96. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.83 12
97. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.75 12
98. Trikkal Anna (Monor SE) 1.73 11
99. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.71 7
100. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 1.7 10
101. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.7 10
102. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.67 9
103. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1.67 12
104. Varga Anna (BEAC Senior) 1.67 9
105. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 1.64 11
106. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 1.63 8
107. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 1.6 10
108. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.56 9
109. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.55 11
110. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.5 12
111. Varga Anita (TFSE U23) 1.5 10
112. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 1.5 8
113. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 1.5 12
114. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 1.5 8
115. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.5 8
116. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1.46 11
117. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 1.44 9
118. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 1.43 7
119. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 1.42 12
120. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1.36 11
121. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.33 12
122. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.33 9
123. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 1.3 10
124. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 1.25 8
125. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.11 9
126. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 1.1 10
127. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 1.1 10
128. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.1 10
129. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.09 11
130. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 1.09 11
131. Gáspár Zita (BEAC Senior) 1.08 12
132. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 1 7
133. Samu Flóra (Törekvés SE) 1 7
134. Varjasi Éva (Monor SE) 1 11
135. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.91 11
136. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.86 7
137. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0.83 12
138. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0.83 12
139. Hajna Luca (Parthus SE) 0.82 11
140. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0.78 9
141. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0.75 8
142. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.7 10
143. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.7 10
144. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0.67 9
145. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0.6 10
146. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.56 9
147. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 10
148. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.46 11
149. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.44 9
150. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0.43 7
151. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.4 10
152. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.4 10
153. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.38 8
154. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.36 11
155. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.29 7
156. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.25 8
157. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.22 9
158. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0.22 9
159. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.18 11
160. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.11 9
161. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Trikkal Anna (Monor SE) 3.18 11
2. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 3.13 8
3. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 2.91 11
4. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.8 10
5. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 2.8 10
6. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 2.75 8
7. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.64 11
8. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.5 10
9. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.44 9
10. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 2.38 8
11. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.33 12
12. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 2.3 10
13. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 2.27 11
14. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2.25 8
15. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.25 8
16. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 2.22 9
17. Regdánszki Tamara (Monor SE) 2.14 7
18. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2.13 8
19. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 2.1 10
20. Földesi Zsófia (TFSE U23) 2.09 11
21. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 2.08 12
22. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 2 11
23. Ruttner Zsóka (TFSE) 2 11
24. Papp Lilla (Parthus SE) 2 12
25. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 2 7
26. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 2 10
27. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2 8
28. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2 7
29. Csiszér Klára (TFSE U23) 2 10
30. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 2 9
31. Czivinger Lilla (TFSE U23) 1.9 10
32. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.9 10
33. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.83 12
34. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.82 11
35. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 1.8 10
36. Sipos Mirjam (TFSE) 1.8 10
37. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.8 10
38. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1.78 9
39. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.78 9
40. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.75 8
41. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.73 11
42. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.73 11
43. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 1.7 10
44. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1.67 12
45. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.64 11
46. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 1.58 12
47. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1.58 12
48. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.58 12
49. Samu Flóra (Törekvés SE) 1.57 7
50. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1.55 11
51. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.55 11
52. Varjasi Éva (Monor SE) 1.55 11
53. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 1.5 12
54. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.5 12
55. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 1.5 10
56. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.5 12
57. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1.5 12
58. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1.5 10
59. Tóth Kitti (Külker SC) 1.5 8
60. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.44 9
61. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 1.43 7
62. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.42 12
63. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 1.42 12
64. Gundel-Takács Anna (TFSE) 1.4 10
65. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.4 10
66. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 1.38 8
67. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 1.36 11
68. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1.36 11
69. Hajna Luca (Parthus SE) 1.36 11
70. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.36 11
71. Soós Edit (BEAC Muff) 1.33 12
72. Angyal Réka (BEAC Muff) 1.33 12
73. Bayer Helga (TFSE U23) 1.33 9
74. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.29 7
75. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1.27 11
76. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.25 12
77. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.25 8
78. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.22 9
79. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 1.22 9
80. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1.22 9
81. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1.2 10
82. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 1.2 10
83. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.2 10
84. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.2 10
85. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.2 10
86. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.2 10
87. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 1.18 11
88. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 1.14 7
89. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 1.14 7
90. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.13 8
91. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 1.13 8
92. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 1.11 9
93. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 1.11 9
94. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 1.09 11
95. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1.08 12
96. Sándorfi Réka (TFSE) 1 12
97. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1 7
98. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1 12
99. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 1 8
100. Galambos Judit (Treff 07 SE) 1 10
101. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 1 9
102. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 12
103. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1 10
104. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 1 12
105. Imre Nóra (TFSE) 1 9
106. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1 12
107. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 1 10
108. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0.92 12
109. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0.92 12
110. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.92 12
111. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0.92 12
112. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.9 10
113. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0.9 10
114. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.89 9
115. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 0.88 8
116. Váits Petra (BEAC Bics) 0.88 8
117. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0.86 7
118. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.83 12
119. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.83 12
120. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0.82 11
121. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.82 11
122. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0.82 11
123. Varga Anita (TFSE U23) 0.8 10
124. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.78 9
125. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0.78 9
126. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.75 8
127. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0.75 12
128. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.73 11
129. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.71 7
130. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0.7 10
131. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 0.67 9
132. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.64 11
133. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0.6 10
134. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0.6 10
135. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 0.57 7
136. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.57 7
137. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.56 9
138. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.55 11
139. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 8
140. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.5 12
141. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.5 10
142. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.44 9
143. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.42 12
144. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.4 10
145. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.38 8
146. Varga Anna (BEAC Senior) 0.33 9
147. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.33 9
148. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.33 9
149. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.3 10
150. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.3 10
151. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.29 7
152. Németh Kata (TFSE) 0.27 11
153. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.25 8
154. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 0.22 9
155. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0.18 11
156. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0.18 11
157. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0.13 8
158. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.13 8
159. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.09 11
160. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 11
161. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 9
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 3.5 10
2. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 3.3 10
3. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 3.09 11
4. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2.75 8
5. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 2.67 12
6. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 2.56 9
7. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 2.44 9
8. Regdánszki Tamara (Monor SE) 2.29 7
9. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2.13 8
10. Varga Anita (TFSE U23) 2.1 10
11. Czivinger Lilla (TFSE U23) 1.9 10
12. Sárosi Judit (BEAC Senior) 1.9 10
13. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 1.88 8
14. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 1.78 9
15. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 1.75 12
16. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 1.73 11
17. Soós Edit (BEAC Muff) 1.67 12
18. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.64 11
19. Földesi Zsófia (TFSE U23) 1.64 11
20. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.56 9
21. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.55 11
22. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1.4 10
23. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 1.36 11
24. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.36 11
25. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1.33 12
26. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.33 12
27. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.27 11
28. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.17 12
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 86.84% (33/38) 10
2. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 85.71% (18/21) 11
3. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 85.71% (12/14) 12
4. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 78.57% (11/14) 12
5. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 78.57% (11/14) 8
6. Varga Anita (TFSE U23) 77.78% (21/27) 10
7. Szammer Anett (Kék Rókák) 77.27% (17/22) 11
8. Czivinger Lilla (TFSE U23) 76% (19/25) 10
9. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 75.86% (22/29) 8
10. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 75% (12/16) 12
11. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 75% (12/16) 9
12. Sándorfi Réka (TFSE) 73.33% (11/15) 12
13. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 73.33% (11/15) 11
14. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 73.08% (19/26) 11
15. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 71.43% (15/21) 8
16. Fekete Katalin (BEAC Muff) 70.59% (12/17) 12
17. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 70% (35/50) 10
18. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 70% (14/20) 10
19. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 69.7% (23/33) 9
20. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 69.39% (34/49) 11
21. Hidas Andrea (BEAC Senior) 68.42% (13/19) 12
22. Soós Edit (BEAC Muff) 66.67% (20/30) 12
23. Regdánszki Tamara (Monor SE) 66.67% (16/24) 7
24. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 66.67% (16/24) 12
25. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 66.67% (16/24) 12
26. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 66.67% (12/18) 8
27. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 66.67% (10/15) 12
28. Papp Ízisz (Parthus SE) 63.64% (14/22) 12
29. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 63.64% (14/22) 11
30. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 62.86% (22/35) 9
31. Veres Orsolya (BEAC Bics) 62.5% (10/16) 10
32. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 60% (15/25) 11
33. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 59.26% (32/54) 12
34. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 59.26% (16/27) 9
35. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 58.82% (10/17) 11
36. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 56% (14/25) 9
37. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 55.56% (15/27) 11
38. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 53.33% (8/15) 10
39. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 53.13% (17/32) 8
40. Sárosi Judit (BEAC Senior) 52.78% (19/36) 10
41. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 52.38% (11/21) 10
42. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 52.38% (11/21) 9
43. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 52% (13/25) 8
44. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 52% (13/25) 9
45. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 50% (21/42) 12
46. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 47.06% (8/17) 9
47. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 47.06% (8/17) 11
48. Váits Petra (BEAC Bics) 41.18% (7/17) 8
49. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 41.18% (7/17) 8
50. Gundel-Takács Anna (TFSE) 41.18% (7/17) 10
51. Földesi Zsófia (TFSE U23) 40.91% (18/44) 11
52. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 38.89% (7/18) 10
53. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 35.29% (6/17) 11
54. Hajna Sarolta (Parthus SE) 34.62% (9/26) 12
55. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 34.48% (10/29) 12
56. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 31.58% (6/19) 10
57. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 23.53% (4/17) 10
58. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 22.22% (4/18) 10
59. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 14.29% (2/14) 11
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu