/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

BKG Príma Akadémia - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Németh Nóra 30/481-0747 nora.nemeth17@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Gaál Zoltán 30/627-7739 zoltan.gaal@bkgdse.hu

Csarnok

Csarnok Cím
CAMUGO® SPORTLAB KOSÁRLABDA CSARNOK 1117 - Budapest Hunyadi János út 16.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Czivinger Lilla 1992
- Doktor Anna 1998
- Gundel-Takács Anna 1996
- Imre Nóra 1996
- Katona Bianka Krisztina 1998
- Kovács Adrienn Nóra 1992
- Lantos Adrienn Katalin 1993
- Légrádi Réka 1991
- Németh Kata 1989
- Ruttner Réka 1989
- Ruttner Zsóka 1989
- Szamosi Rita 1989

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0062 BKG Príma Akadémia BEAC Muff 2020/11/21 18:30 91-52
(25-11,26-17,20-9,20-15)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Rózsavölgyi Alexandra Gaál Norbert
NA0072 BEAC Budafok BKG Príma Akadémia 2020/11/28 08:00 42-73
(12-20,8-23,11-14,11-16)
BEAC Sporttelep Tőzsér Dénes Kelemen Hartai Tamás
NA0324 BKG Príma Akadémia Kiss Lenke KA 2020/12/03 20:45 87-43
(31-9,20-7,20-8,16-19)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Lövei László Gaál Norbert
NA0094 Kék Rókák BKG Príma Akadémia 2020/12/15 20:30 29-78
(4-25,11-18,8-19,6-16)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Major Ádám Gaál Norbert
NA0114 ELTE BEAC BKG Príma Akadémia 2021/01/16 10:00 16-99
(4-23,5-27,6-25,1-24)
BEAC Sporttelep Gaál Norbert Győri Ferenc
NA0024 BKG Príma Akadémia Kék Rókák 2021/01/21 20:45 75-43
(20-12,24-8,14-17,17-6)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál Norbert Németh Fanni
NA0121 BKG Príma Akadémia SZPA-HSE 2021/01/31 18:30 97-11
(22-0,20-3,27-4,28-4)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Józsa András Junior Gaál Norbert
NA0132 BEAC Muff BKG Príma Akadémia 2021/02/07 10:30 42-57
(9-23,8-11,11-4,14-19)
BEAC Sporttelep Szőke Gábor Győri Ferenc
NA0142 BKG Príma Akadémia BEAC Budafok 2021/02/21 09:00 92-43
(21-14,18-15,15-5,38-9)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Bátovszky Zsolt László Zsolt Károly
NA0044 BKG Príma Akadémia ELTE BEAC 2021/02/27 08:30 116-30
(39-5,25-8,26-9,26-8)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Simon Kornél Károly Réger Zsolt Péter
NA0154 DMTK BKG Príma Akadémia 2021/03/11 20:45 43-84
(18-24,6-26,14-19,5-15)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál Norbert Pál Roland
NA0191 SZPA-HSE BKG Príma Akadémia 2021/03/21 20:00 22-106
(7-27,6-23,6-29,3-27)
HIT Park Labdacsarnok Minár László Balázs Szőke Gábor
NA0164 BKG Príma Akadémia Kék Rókák 2021/03/25 20:45 38-25
(10-8,10-8,10-7,8-2)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Tőzsér Dénes Kelemen Gaál Norbert
NA0184 BKG Príma Akadémia ELTE BEAC 2021/03/27 18:30 110-31
(28-9,28-6,19-4,35-12)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Tarnai Gyula Csaba Szőke Attila
NA0202 BKG Príma Akadémia BEAC Muff 2021/04/17 18:30 83-40
(18-9,16-4,25-16,24-11)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál István Tamás Kovács Róbert Márió
NA0212 BEAC Budafok BKG Príma Akadémia 2021/04/24 08:00 32-72
(10-17,4-25,10-15,8-15)
BEAC Sporttelep Bagi Bálint Nagy László
NA0314 Kiss Lenke KA BKG Príma Akadémia 2021/04/29 20:45 44-88
(14-23,14-23,10-18,6-24)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál Norbert Zádeczki Donát László
NA0051 SZPA-HSE BKG Príma Akadémia 2021/05/14 18:00 43-105
(13-29,11-23,11-23,8-30)
HIT Park Labdacsarnok Csoma Viktor László Zsolt Károly
NA0334 Kiss Lenke KA BKG Príma Akadémia 2021/05/20 20:45 44-99
(15-23,9-24,13-30,7-22)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál Norbert Csoma Viktor
NA0014 DMTK BKG Príma Akadémia 2021/05/22 18:30 43-71
(2-15,15-11,15-19,11-26)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Tarnai Gyula Csaba Bujtor Péter
NA0084 BKG Príma Akadémia DMTK 2021/05/25 00: 20-0
(-, -, -, -)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 896 42
2. Kosjár Katalin (BEAC Muff) 778 38
3. Ozsváth-Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 746 38
4. Fabini Borbála (SZPA-HSE) 628 42
5. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 628 42
6. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 544 42
7. Óvári Fruzsina Dzsenifer (DMTK) 540 38
8. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 536 38
9. Ecker Viktória Janka (DMTK) 530 32
10. Doktor Anna (BKG Príma Akadémia) 518 38
11. Somkuti Janka (DMTK) 488 36
12. Lantos Adrienn Katalin (BKG Príma Akadémia) 476 40
13. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 464 42
14. Karlócai Zsófia (Kék Rókák) 460 38
15. Szamosi Rita (BKG Príma Akadémia) 458 38
16. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 432 40
17. Fabini Anna (SZPA-HSE) 410 42
18. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 406 36
19. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 378 38
20. Ruttner Zsóka (BKG Príma Akadémia) 374 40
21. Soós Edit (BEAC Muff) 372 42
22. Ruttner Réka (BKG Príma Akadémia) 358 32
23. Németh Kata (BKG Príma Akadémia) 354 34
24. Specht Sára (SZPA-HSE) 346 40
25. Angyal Réka (BEAC Muff) 312 42
26. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 312 32
27. Gebri Orsolya Júlia (DMTK) 304 36
28. Aszódy Dorka (Kék Rókák) 292 36
29. Gundel-Takács Anna (BKG Príma Akadémia) 286 40
30. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 278 42
31. Katona Bianka Krisztina (BKG Príma Akadémia) 270 32
32. Tánczos Tímea (DMTK) 266 30
33. Szabó Petra (ELTE BEAC) 266 24
34. Budavári Katalin Róza (ELTE BEAC) 260 34
35. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 236 34
36. Ferentzi Noémi (SZPA-HSE) 228 30
37. Solymosi Panna (DMTK) 228 40
38. Mészáros Eszter (ELTE BEAC) 224 26
39. Juhász Réka (Kiss Lenke KA) 222 38
40. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 218 40
41. Griffiths Emese Jane (ELTE BEAC) 212 38
42. Imre Nóra (BKG Príma Akadémia) 204 32
43. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 200 40
44. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 198 30
45. Kása Tamara Alexanda (ELTE BEAC) 196 18
46. Zelenák Sára Krisztina (Kék Rókák) 172 34
47. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 168 34
48. Horváth Mercédesz (ELTE BEAC) 164 20
49. Juhász Anna Bianka (Kiss Lenke KA) 160 30
50. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 156 34
51. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 154 26
52. Ádám Veronika (Kék Rókák) 152 36
53. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 144 26
54. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 140 30
55. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 136 22
56. Zubor Enikő (SZPA-HSE) 126 42
57. Kovács Adrienn Nóra (BKG Príma Akadémia) 120 22
58. Abaházi Hanna (SZPA-HSE) 118 16
59. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 108 38
60. Kökény Eszter (ELTE BEAC) 102 28
61. Vitéz Lili (ELTE BEAC) 94 30
62. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 86 8
63. Turcsics Zsófia (ELTE BEAC) 78 28
64. Szarka Zsófia Mária (ELTE BEAC) 76 24
65. Buró Blanka Sára (ELTE BEAC) 76 28
66. Kiács Dorina (SZPA-HSE) 74 22
67. Csicsai Kata (BEAC Muff) 74 4
68. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 74 20
69. Jécsák-Pap Judit (BEAC Budafok) 72 12
70. Szabados Kinga (DMTK) 70 18
71. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 64 26
72. Kuczik Lili (DMTK) 60 12
73. Csiki Mónika (Kiss Lenke KA) 60 22
74. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 58 16
75. Hajdú Petra Dominika (Kiss Lenke KA) 58 28
76. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 52 2
77. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 50 20
78. Láncos Emese (DMTK) 48 30
79. Klumpp Lona (DMTK) 44 26
80. Kiss Anna Virág (ELTE BEAC) 40 2
81. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 36 8
82. Regdánszki Tamara (Kék Rókák) 36 10
83. Konrády Ildikó Zsuzsanna (BEAC Budafok) 36 14
84. Orosz Zoé Virág (ELTE BEAC) 30 4
85. Sall Zsófia (Kék Rókák) 28 4
86. Szűcs Zsanett (ELTE BEAC) 26 2
87. Szokody Blanka (SZPA-HSE) 26 20
88. Bíró Anikó (BEAC Budafok) 24 2
89. Czivinger Lilla (BKG Príma Akadémia) 24 6
90. Szabados Nóra (DMTK) 22 2
91. Horváth Vanda (ELTE BEAC) 22 14
92. Szücs Linett Vivien (DMTK) 20 4
93. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 18 2
94. Trembóczki Liliána (SZPA-HSE) 18 22
95. Boros Márta (BEAC Budafok) 16 6
96. Kiss Zsófia (DMTK) 16 6
97. Kiss Dóra (SZPA-HSE) 16 14
98. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 16 22
99. Glatz Giza Bodza (Kiss Lenke KA) 14 4
100. Nagyi Tímea Brigitta (ELTE BEAC) 12 2
101. Bíró Nikolett (DMTK) 12 2
102. Farkas Gabriella (Kék Rókák) 12 6
103. Bundi Daniella (Kék Rókák) 12 8
104. Szilágyi Zsófia (Kiss Lenke KA) 10 12
105. Simoncsik Petra (ELTE BEAC) 8 2
106. Keil Zsófia (BEAC Muff) 8 2
107. Schien Andrea Krisztina (ELTE BEAC) 2 4
108. Balázs Bettina (Kék Rókák) 0 2
109. Zsilinszky Dorina (SZPA-HSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 154 42
2. Szamosi Rita (BKG Príma Akadémia) 96 38
3. Óvári Fruzsina Dzsenifer (DMTK) 84 38
4. Ecker Viktória Janka (DMTK) 74 32
5. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 74 40
6. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 48 42
7. Németh Kata (BKG Príma Akadémia) 48 34
8. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 38 26
9. Gebri Orsolya Júlia (DMTK) 32 36
10. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 30 34
11. Doktor Anna (BKG Príma Akadémia) 28 38
12. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 28 38
13. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 28 32
14. Kosjár Katalin (BEAC Muff) 26 38
15. Lantos Adrienn Katalin (BKG Príma Akadémia) 24 40
16. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 22 42
17. Ruttner Zsóka (BKG Príma Akadémia) 22 40
18. Abaházi Hanna (SZPA-HSE) 22 16
19. Juhász Réka (Kiss Lenke KA) 22 38
20. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 20 42
21. Horváth Mercédesz (ELTE BEAC) 20 20
22. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 20 26
23. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 18 36
24. Kása Tamara Alexanda (ELTE BEAC) 16 18
25. Soós Edit (BEAC Muff) 14 42
26. Mészáros Eszter (ELTE BEAC) 14 26
27. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 14 34
28. Fabini Anna (SZPA-HSE) 12 42
29. Juhász Anna Bianka (Kiss Lenke KA) 12 30
30. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 12 40
31. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 10 30
32. Turcsics Zsófia (ELTE BEAC) 10 28
33. Láncos Emese (DMTK) 10 30
34. Katona Bianka Krisztina (BKG Príma Akadémia) 8 32
35. Orosz Zoé Virág (ELTE BEAC) 8 4
36. Klumpp Lona (DMTK) 8 26
37. Csicsai Kata (BEAC Muff) 6 4
38. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 6 42
39. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 6 34
40. Kökény Eszter (ELTE BEAC) 6 28
41. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 6 16
42. Kiss Anna Virág (ELTE BEAC) 4 2
43. Fabini Borbála (SZPA-HSE) 4 42
44. Karlócai Zsófia (Kék Rókák) 4 38
45. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 4 22
46. Griffiths Emese Jane (ELTE BEAC) 4 38
47. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 4 8
48. Ádám Veronika (Kék Rókák) 4 36
49. Szabados Kinga (DMTK) 4 18
50. Hajdú Petra Dominika (Kiss Lenke KA) 4 28
51. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 2 38
52. Somkuti Janka (DMTK) 2 36
53. Ruttner Réka (BKG Príma Akadémia) 2 32
54. Szabó Petra (ELTE BEAC) 2 24
55. Szabados Nóra (DMTK) 2 2
56. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 2 8
57. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 2 2
58. Specht Sára (SZPA-HSE) 2 40
59. Ferentzi Noémi (SZPA-HSE) 2 30
60. Imre Nóra (BKG Príma Akadémia) 2 32
61. Zelenák Sára Krisztina (Kék Rókák) 2 34
62. Kuczik Lili (DMTK) 2 12
63. Simoncsik Petra (ELTE BEAC) 2 2
64. Szarka Zsófia Mária (ELTE BEAC) 2 24
65. Vitéz Lili (ELTE BEAC) 2 30
66. Buró Blanka Sára (ELTE BEAC) 2 28
67. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 2 26
68. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0 2
69. Ozsváth-Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0 38
70. Szűcs Zsanett (ELTE BEAC) 0 2
71. Bíró Anikó (BEAC Budafok) 0 2
72. Tánczos Tímea (DMTK) 0 30
73. Aszódy Dorka (Kék Rókák) 0 36
74. Budavári Katalin Róza (ELTE BEAC) 0 34
75. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 42
76. Gundel-Takács Anna (BKG Príma Akadémia) 0 40
77. Sall Zsófia (Kék Rókák) 0 4
78. Jécsák-Pap Judit (BEAC Budafok) 0 12
79. Bíró Nikolett (DMTK) 0 2
80. Nagyi Tímea Brigitta (ELTE BEAC) 0 2
81. Solymosi Panna (DMTK) 0 40
82. Kovács Adrienn Nóra (BKG Príma Akadémia) 0 22
83. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0 40
84. Szücs Linett Vivien (DMTK) 0 4
85. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 30
86. Czivinger Lilla (BKG Príma Akadémia) 0 6
87. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 2
88. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 20
89. Regdánszki Tamara (Kék Rókák) 0 10
90. Glatz Giza Bodza (Kiss Lenke KA) 0 4
91. Kiács Dorina (SZPA-HSE) 0 22
92. Zubor Enikő (SZPA-HSE) 0 42
93. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 38
94. Csiki Mónika (Kiss Lenke KA) 0 22
95. Kiss Zsófia (DMTK) 0 6
96. Boros Márta (BEAC Budafok) 0 6
97. Konrády Ildikó Zsuzsanna (BEAC Budafok) 0 14
98. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 20
99. Farkas Gabriella (Kék Rókák) 0 6
100. Horváth Vanda (ELTE BEAC) 0 14
101. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 8
102. Szokody Blanka (SZPA-HSE) 0 20
103. Kiss Dóra (SZPA-HSE) 0 14
104. Szilágyi Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 12
105. Trembóczki Liliána (SZPA-HSE) 0 22
106. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0 22
107. Schien Andrea Krisztina (ELTE BEAC) 0 4
108. Balázs Bettina (Kék Rókák) 0 2
109. Zsilinszky Dorina (SZPA-HSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 16 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 21.33 42
2. Kosjár Katalin (BEAC Muff) 20.47 38
3. Ozsváth-Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 19.63 38
4. Ecker Viktória Janka (DMTK) 16.56 32
5. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 14.95 42
6. Fabini Borbála (SZPA-HSE) 14.95 42
7. Óvári Fruzsina Dzsenifer (DMTK) 14.21 38
8. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 14.11 38
9. Doktor Anna (BKG Príma Akadémia) 13.63 38
10. Somkuti Janka (DMTK) 13.56 36
11. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 12.95 42
12. Karlócai Zsófia (Kék Rókák) 12.11 38
13. Szamosi Rita (BKG Príma Akadémia) 12.05 38
14. Lantos Adrienn Katalin (BKG Príma Akadémia) 11.9 40
15. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 11.28 36
16. Ruttner Réka (BKG Príma Akadémia) 11.19 32
17. Szabó Petra (ELTE BEAC) 11.08 24
18. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 11.05 42
19. Kása Tamara Alexanda (ELTE BEAC) 10.89 18
20. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 10.8 40
21. Németh Kata (BKG Príma Akadémia) 10.41 34
22. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 9.95 38
23. Fabini Anna (SZPA-HSE) 9.76 42
24. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 9.75 32
25. Ruttner Zsóka (BKG Príma Akadémia) 9.35 40
26. Tánczos Tímea (DMTK) 8.87 30
27. Soós Edit (BEAC Muff) 8.86 42
28. Specht Sára (SZPA-HSE) 8.65 40
29. Mészáros Eszter (ELTE BEAC) 8.62 26
30. Gebri Orsolya Júlia (DMTK) 8.44 36
31. Katona Bianka Krisztina (BKG Príma Akadémia) 8.44 32
32. Horváth Mercédesz (ELTE BEAC) 8.2 20
33. Aszódy Dorka (Kék Rókák) 8.11 36
34. Budavári Katalin Róza (ELTE BEAC) 7.65 34
35. Ferentzi Noémi (SZPA-HSE) 7.6 30
36. Angyal Réka (BEAC Muff) 7.43 42
37. Abaházi Hanna (SZPA-HSE) 7.38 16
38. Gundel-Takács Anna (BKG Príma Akadémia) 7.15 40
39. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 6.94 34
40. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 6.62 42
41. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 6.6 30
42. Imre Nóra (BKG Príma Akadémia) 6.38 32
43. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 6.18 22
44. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 5.92 26
45. Juhász Réka (Kiss Lenke KA) 5.84 38
46. Solymosi Panna (DMTK) 5.7 40
47. Griffiths Emese Jane (ELTE BEAC) 5.58 38
48. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 5.54 26
49. Kovács Adrienn Nóra (BKG Príma Akadémia) 5.46 22
50. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 5.45 40
51. Juhász Anna Bianka (Kiss Lenke KA) 5.33 30
52. Zelenák Sára Krisztina (Kék Rókák) 5.06 34
53. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 5 40
54. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 4.94 34
55. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 4.67 30
56. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 4.59 34
57. Ádám Veronika (Kék Rókák) 4.22 36
58. Szabados Kinga (DMTK) 3.89 18
59. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 3.7 20
60. Kökény Eszter (ELTE BEAC) 3.64 28
61. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.63 16
62. Kiács Dorina (SZPA-HSE) 3.36 22
63. Szarka Zsófia Mária (ELTE BEAC) 3.17 24
64. Vitéz Lili (ELTE BEAC) 3.13 30
65. Zubor Enikő (SZPA-HSE) 3 42
66. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 2.84 38
67. Turcsics Zsófia (ELTE BEAC) 2.79 28
68. Csiki Mónika (Kiss Lenke KA) 2.73 22
69. Buró Blanka Sára (ELTE BEAC) 2.71 28
70. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2.5 20
71. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 2.46 26
72. Hajdú Petra Dominika (Kiss Lenke KA) 2.07 28
73. Klumpp Lona (DMTK) 1.69 26
74. Láncos Emese (DMTK) 1.6 30
75. Szokody Blanka (SZPA-HSE) 1.3 20
76. Trembóczki Liliána (SZPA-HSE) 0.82 22
77. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.73 22
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 16 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.67 42
2. Szamosi Rita (BKG Príma Akadémia) 2.53 38
3. Ecker Viktória Janka (DMTK) 2.31 32
4. Óvári Fruzsina Dzsenifer (DMTK) 2.21 38
5. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.85 40
6. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 1.46 26
7. Németh Kata (BKG Príma Akadémia) 1.41 34
8. Abaházi Hanna (SZPA-HSE) 1.38 16
9. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1.14 42
10. Horváth Mercédesz (ELTE BEAC) 1 20
11. Kása Tamara Alexanda (ELTE BEAC) 0.89 18
12. Gebri Orsolya Júlia (DMTK) 0.89 36
13. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 0.88 34
14. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.88 32
15. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.77 26
16. Doktor Anna (BKG Príma Akadémia) 0.74 38
17. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 0.74 38
18. Kosjár Katalin (BEAC Muff) 0.68 38
19. Lantos Adrienn Katalin (BKG Príma Akadémia) 0.6 40
20. Juhász Réka (Kiss Lenke KA) 0.58 38
21. Ruttner Zsóka (BKG Príma Akadémia) 0.55 40
22. Mészáros Eszter (ELTE BEAC) 0.54 26
23. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 0.52 42
24. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 0.5 36
25. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.48 42
26. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 0.41 34
27. Juhász Anna Bianka (Kiss Lenke KA) 0.4 30
28. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.38 16
29. Turcsics Zsófia (ELTE BEAC) 0.36 28
30. Soós Edit (BEAC Muff) 0.33 42
31. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 0.33 30
32. Láncos Emese (DMTK) 0.33 30
33. Klumpp Lona (DMTK) 0.31 26
34. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0.3 40
35. Fabini Anna (SZPA-HSE) 0.29 42
36. Katona Bianka Krisztina (BKG Príma Akadémia) 0.25 32
37. Szabados Kinga (DMTK) 0.22 18
38. Kökény Eszter (ELTE BEAC) 0.21 28
39. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 0.18 22
40. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 0.18 34
41. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.14 42
42. Hajdú Petra Dominika (Kiss Lenke KA) 0.14 28
43. Ádám Veronika (Kék Rókák) 0.11 36
44. Karlócai Zsófia (Kék Rókák) 0.11 38
45. Griffiths Emese Jane (ELTE BEAC) 0.11 38
46. Fabini Borbála (SZPA-HSE) 0.1 42
47. Szabó Petra (ELTE BEAC) 0.08 24
48. Szarka Zsófia Mária (ELTE BEAC) 0.08 24
49. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.08 26
50. Buró Blanka Sára (ELTE BEAC) 0.07 28
51. Ferentzi Noémi (SZPA-HSE) 0.07 30
52. Vitéz Lili (ELTE BEAC) 0.07 30
53. Ruttner Réka (BKG Príma Akadémia) 0.06 32
54. Imre Nóra (BKG Príma Akadémia) 0.06 32
55. Zelenák Sára Krisztina (Kék Rókák) 0.06 34
56. Somkuti Janka (DMTK) 0.06 36
57. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 0.05 38
58. Specht Sára (SZPA-HSE) 0.05 40
59. Ozsváth-Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0 38
60. Tánczos Tímea (DMTK) 0 30
61. Aszódy Dorka (Kék Rókák) 0 36
62. Budavári Katalin Róza (ELTE BEAC) 0 34
63. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 42
64. Gundel-Takács Anna (BKG Príma Akadémia) 0 40
65. Solymosi Panna (DMTK) 0 40
66. Kovács Adrienn Nóra (BKG Príma Akadémia) 0 22
67. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0 40
68. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 30
69. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 20
70. Kiács Dorina (SZPA-HSE) 0 22
71. Zubor Enikő (SZPA-HSE) 0 42
72. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 38
73. Csiki Mónika (Kiss Lenke KA) 0 22
74. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 20
75. Szokody Blanka (SZPA-HSE) 0 20
76. Trembóczki Liliána (SZPA-HSE) 0 22
77. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0 22
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 16 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Ozsváth-Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 8.84 38
2. Kosjár Katalin (BEAC Muff) 7.05 38
3. Fabini Borbála (SZPA-HSE) 6.57 42
4. Somkuti Janka (DMTK) 5.94 36
5. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 5.9 38
6. Karlócai Zsófia (Kék Rókák) 5.53 38
7. Doktor Anna (BKG Príma Akadémia) 5.42 38
8. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 5.19 42
9. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 4.76 42
10. Szabó Petra (ELTE BEAC) 4.67 24
11. Ruttner Réka (BKG Príma Akadémia) 4.63 32
12. Balogh Júlia (BEAC Muff) 4.48 42
13. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 4.38 42
14. Lantos Adrienn Katalin (BKG Príma Akadémia) 4.25 40
15. Fabini Anna (SZPA-HSE) 4 42
16. Kása Tamara Alexanda (ELTE BEAC) 3.89 18
17. Tánczos Tímea (DMTK) 3.8 30
18. Specht Sára (SZPA-HSE) 3.8 40
19. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 3.67 36
20. Budavári Katalin Róza (ELTE BEAC) 3.65 34
21. Ruttner Zsóka (BKG Príma Akadémia) 3.6 40
22. Óvári Fruzsina Dzsenifer (DMTK) 3.47 38
23. Soós Edit (BEAC Muff) 3.43 42
24. Gundel-Takács Anna (BKG Príma Akadémia) 3.35 40
25. Ferentzi Noémi (SZPA-HSE) 3.33 30
26. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 3.32 38
27. Katona Bianka Krisztina (BKG Príma Akadémia) 3.25 32
28. Angyal Réka (BEAC Muff) 3.19 42
29. Ecker Viktória Janka (DMTK) 3.19 32
30. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 3.13 32
31. Mészáros Eszter (ELTE BEAC) 3.08 26
32. Imre Nóra (BKG Príma Akadémia) 2.94 32
33. Németh Kata (BKG Príma Akadémia) 2.82 34
34. Aszódy Dorka (Kék Rókák) 2.67 36
35. Solymosi Panna (DMTK) 2.6 40
36. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 2.57 42
37. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 2.5 40
38. Kovács Adrienn Nóra (BKG Príma Akadémia) 2.46 22
39. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.4 40
40. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 2.36 22
41. Griffiths Emese Jane (ELTE BEAC) 2.32 38
42. Horváth Mercédesz (ELTE BEAC) 2.3 20
43. Gebri Orsolya Júlia (DMTK) 2.28 36
44. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 2.2 30
45. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 2.13 30
46. Juhász Anna Bianka (Kiss Lenke KA) 2 30
47. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 2 40
48. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 1.88 34
49. Szamosi Rita (BKG Príma Akadémia) 1.84 38
50. Ádám Veronika (Kék Rókák) 1.78 36
51. Zelenák Sára Krisztina (Kék Rókák) 1.77 34
52. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 1.71 34
53. Juhász Réka (Kiss Lenke KA) 1.68 38
54. Abaházi Hanna (SZPA-HSE) 1.63 16
55. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 1.59 34
56. Szabados Kinga (DMTK) 1.56 18
57. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 1.5 20
58. Kökény Eszter (ELTE BEAC) 1.5 28
59. Szarka Zsófia Mária (ELTE BEAC) 1.42 24
60. Vitéz Lili (ELTE BEAC) 1.4 30
61. Zubor Enikő (SZPA-HSE) 1.38 42
62. Kiács Dorina (SZPA-HSE) 1.36 22
63. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 1.32 38
64. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 1.31 26
65. Buró Blanka Sára (ELTE BEAC) 1.21 28
66. Csiki Mónika (Kiss Lenke KA) 1.18 22
67. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1 16
68. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1 20
69. Turcsics Zsófia (ELTE BEAC) 0.86 28
70. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.85 26
71. Hajdú Petra Dominika (Kiss Lenke KA) 0.79 28
72. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.62 26
73. Szokody Blanka (SZPA-HSE) 0.5 20
74. Trembóczki Liliána (SZPA-HSE) 0.36 22
75. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.36 22
76. Klumpp Lona (DMTK) 0.31 26
77. Láncos Emese (DMTK) 0.27 30
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 16 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabados Kinga (DMTK) 1.11 18
2. Buró Blanka Sára (ELTE BEAC) 1.07 28
3. Ecker Viktória Janka (DMTK) 0.94 32
4. Solymosi Panna (DMTK) 0.9 40
5. Gebri Orsolya Júlia (DMTK) 0.89 36
6. Szabó Petra (ELTE BEAC) 0.83 24
7. Szarka Zsófia Mária (ELTE BEAC) 0.83 24
8. Somkuti Janka (DMTK) 0.72 36
9. Angyal Réka (BEAC Muff) 0.71 42
10. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.67 42
11. Turcsics Zsófia (ELTE BEAC) 0.64 28
12. Budavári Katalin Róza (ELTE BEAC) 0.59 34
13. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 0.59 34
14. Hajdú Petra Dominika (Kiss Lenke KA) 0.57 28
15. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 0.56 36
16. Láncos Emese (DMTK) 0.53 30
17. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 0.53 34
18. Soós Edit (BEAC Muff) 0.52 42
19. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.48 42
20. Óvári Fruzsina Dzsenifer (DMTK) 0.47 38
21. Tánczos Tímea (DMTK) 0.47 30
22. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 0.46 22
23. Csiki Mónika (Kiss Lenke KA) 0.46 22
24. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0.45 40
25. Kosjár Katalin (BEAC Muff) 0.42 38
26. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.4 40
27. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.39 26
28. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 0.38 42
29. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.38 32
30. Griffiths Emese Jane (ELTE BEAC) 0.37 38
31. Balogh Júlia (BEAC Muff) 0.33 42
32. Kása Tamara Alexanda (ELTE BEAC) 0.33 18
33. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 0.32 38
34. Doktor Anna (BKG Príma Akadémia) 0.32 38
35. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0.32 38
36. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.3 20
37. Kökény Eszter (ELTE BEAC) 0.29 28
38. Ádám Veronika (Kék Rókák) 0.28 36
39. Vitéz Lili (ELTE BEAC) 0.27 30
40. Ruttner Réka (BKG Príma Akadémia) 0.25 32
41. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 0.25 40
42. Gundel-Takács Anna (BKG Príma Akadémia) 0.25 40
43. Imre Nóra (BKG Príma Akadémia) 0.25 32
44. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 0.24 42
45. Klumpp Lona (DMTK) 0.23 26
46. Ozsváth-Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.21 38
47. Karlócai Zsófia (Kék Rókák) 0.21 38
48. Szamosi Rita (BKG Príma Akadémia) 0.21 38
49. Juhász Anna Bianka (Kiss Lenke KA) 0.2 30
50. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0.2 30
51. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 0.18 34
52. Mészáros Eszter (ELTE BEAC) 0.15 26
53. Specht Sára (SZPA-HSE) 0.15 40
54. Fabini Borbála (SZPA-HSE) 0.14 42
55. Fabini Anna (SZPA-HSE) 0.14 42
56. Abaházi Hanna (SZPA-HSE) 0.13 16
57. Németh Kata (BKG Príma Akadémia) 0.12 34
58. Zelenák Sára Krisztina (Kék Rókák) 0.12 34
59. Juhász Réka (Kiss Lenke KA) 0.11 38
60. Horváth Mercédesz (ELTE BEAC) 0.1 20
61. Kiács Dorina (SZPA-HSE) 0.09 22
62. Ferentzi Noémi (SZPA-HSE) 0.07 30
63. Katona Bianka Krisztina (BKG Príma Akadémia) 0.06 32
64. Aszódy Dorka (Kék Rókák) 0.06 36
65. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 0.05 38
66. Lantos Adrienn Katalin (BKG Príma Akadémia) 0.05 40
67. Ruttner Zsóka (BKG Príma Akadémia) 0.05 40
68. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 0 30
69. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0 26
70. Kovács Adrienn Nóra (BKG Príma Akadémia) 0 22
71. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 20
72. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0 16
73. Zubor Enikő (SZPA-HSE) 0 42
74. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 26
75. Szokody Blanka (SZPA-HSE) 0 20
76. Trembóczki Liliána (SZPA-HSE) 0 22
77. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0 22
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 16 meccs, min. 32 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kosjár Katalin (BEAC Muff) 4.32 38
2. Ecker Viktória Janka (DMTK) 3.25 32
3. Aszódy Dorka (Kék Rókák) 2.78 36
4. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 2.44 36
5. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 2.16 38
6. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 2 42
7. Ozsváth-Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 1.95 38
8. Ruttner Réka (BKG Príma Akadémia) 1.75 32
9. Lantos Adrienn Katalin (BKG Príma Akadémia) 1.6 40
10. Fabini Borbála (SZPA-HSE) 1.52 42
11. Somkuti Janka (DMTK) 1.5 36
12. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1.38 42
13. Zelenák Sára Krisztina (Kék Rókák) 1.35 34
14. Gebri Orsolya Júlia (DMTK) 1.22 36
15. Katona Bianka Krisztina (BKG Príma Akadémia) 1.19 32
16. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1.14 42
17. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 1.11 38
18. Angyal Réka (BEAC Muff) 1.05 42
19. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 1.05 42
20. Soós Edit (BEAC Muff) 1 42
21. Fabini Anna (SZPA-HSE) 0.91 42
22. Specht Sára (SZPA-HSE) 0.9 40
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 16 meccs, min. 32 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szamosi Rita (BKG Príma Akadémia) 83.33% (30/36) 38
2. Kosjár Katalin (BEAC Muff) 79.61% (164/206) 38
3. Lantos Adrienn Katalin (BKG Príma Akadémia) 76.19% (64/84) 40
4. Ruttner Réka (BKG Príma Akadémia) 75.68% (56/74) 32
5. Ozsváth-Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 75.51% (74/98) 38
6. Balogh Júlia (BEAC Muff) 74.36% (58/78) 42
7. Juhász Réka (Kiss Lenke KA) 73.68% (28/38) 38
8. Fabini Borbála (SZPA-HSE) 71.11% (64/90) 42
9. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 70.59% (48/68) 42
10. Katona Bianka Krisztina (BKG Príma Akadémia) 70.37% (38/54) 32
11. Zelenák Sára Krisztina (Kék Rókák) 69.7% (46/66) 34
12. Gebri Orsolya Júlia (DMTK) 68.75% (44/64) 36
13. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 67.74% (42/62) 38
14. Angyal Réka (BEAC Muff) 64.71% (44/68) 42
15. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 64.06% (82/128) 38
16. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 63.64% (28/44) 32
17. Griffiths Emese Jane (ELTE BEAC) 63.16% (24/38) 38
18. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 62.86% (44/70) 42
19. Aszódy Dorka (Kék Rókák) 61.73% (100/162) 36
20. Ecker Viktória Janka (DMTK) 61.18% (104/170) 32
21. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 61.11% (22/36) 34
22. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 60.87% (84/138) 42
23. Somkuti Janka (DMTK) 60% (54/90) 36
24. Óvári Fruzsina Dzsenifer (DMTK) 60% (24/40) 38
25. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 57.14% (88/154) 36
26. Soós Edit (BEAC Muff) 56.76% (42/74) 42
27. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 56.52% (26/46) 40
28. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 48.39% (30/62) 42
29. Fabini Anna (SZPA-HSE) 45.24% (38/84) 42
30. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 45% (18/40) 34
31. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 45% (18/40) 34
32. Solymosi Panna (DMTK) 43.48% (20/46) 40
33. Specht Sára (SZPA-HSE) 40.91% (36/88) 40
34. Karlócai Zsófia (Kék Rókák) 36.84% (28/76) 38
35. Gundel-Takács Anna (BKG Príma Akadémia) 30% (18/60) 40
36. Zubor Enikő (SZPA-HSE) 29.41% (10/34) 42
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu