/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Monor SE - Budapest, Női A csoport

Edző

Név Telefon E-mail
Gyuricskó András 30/447-3262 gyuricsko.a92@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Finta Mária 70/433-3184 mariafinta.mse@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bódi Barbara 1997
- Feil Nikolett 1990
- Halauca Anna Roxána 2006
- Kádár Gabriella 2005
- Köffer Mendi 1998
- Koltai Regina Szófia 2005
- Laufer Lili 2006
- Lovas Rebeka Anna 2001
- Máriás Fruzsina 1995
- Nánási Zsófia Anna 2006
- Novotarski Csenge Virág 2004
- Radványi Rebeka Judit 1994
- Regdánszki Tamara 1997
- Seres Dóra 2005
- Szvitek Barbara 1998
- Todor Boglárka 2005
- Trikkal Anna 2001
- Varjasi Éva 1985
- Zátrok Nóra 2005

Műsor

Budapest, Női A csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA2014 Monor SE BEAC BLSE 2022/10/05 19:00 63-44
(11-14,8-8,15-11,29-11)
Szterényi József Sportcsarnok Magyar Zoltán Gábor, Tóth Olivér
NA2023 Józsefvárosi KC Monor SE 2022/10/10 20:15 44-37
(11-10,14-9,9-10,10-8)
Toldy Ferenc Gimnázium Gaál István Tamás, Vida József
NA2032 Monor SE BEAC Budafok 2022/10/26 19:00 33-70
(9-14,9-13,9-22,6-21)
József Attila Gimnázium Magyar Zoltán Gábor, Szabó István
NA2041 BEAC Muff Monor SE 2022/11/06 10:30 46-34
(13-6,14-14,7-7,12-7)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior, Hartai Tamás
NA2055 Monor SE TFSE U23 2022/11/16 19:00 46-58
(21-5,4-23,10-12,11-18)
József Attila Gimnázium Magyar Zoltán Gábor, Kara Zsombor
NA2095 SzKHSE-Párkány Street Monor SE 2022/12/11 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
NA2075 BEAC Bics Monor SE 2022/12/18 14:30 Mechatronikai Szakközépiskola
NA2083 Monor SE Kiss Lenke KA 2022/12/19 17:30 József Attila Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 230 12
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 212 12
3. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 208 14
4. Papp Ízisz (Parthus SE) 200 14
5. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 198 16
6. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 196 14
7. Széplaki Márta (Törekvés SE) 194 14
8. Németh Kata (TFSE) 188 16
9. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 188 16
10. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 186 14
11. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 180 16
12. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 178 14
13. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 176 12
14. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 176 12
15. Sándorfi Réka (TFSE) 176 16
16. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 168 12
17. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 160 12
18. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 154 10
19. Szammer Anett (Kék Rókák) 154 14
20. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 152 12
21. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 144 8
22. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 144 10
23. Sipos Mirjam (TFSE) 140 12
24. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 140 16
25. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 138 14
26. Ruttner Zsóka (TFSE) 134 14
27. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 132 10
28. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 130 16
29. Gundel-Takács Anna (TFSE) 126 14
30. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 120 6
31. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 120 10
32. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 118 10
33. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 118 12
34. Papp Lilla (Parthus SE) 116 14
35. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 116 10
36. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 114 12
37. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 114 12
38. Fekete Katalin (BEAC Muff) 112 10
39. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 112 16
40. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 112 12
41. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 108 12
42. Hidas Andrea (BEAC Senior) 108 14
43. Máriás Fruzsina (Monor SE) 106 10
44. Angyal Réka (BEAC Muff) 106 10
45. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 106 14
46. Földesi Zsófia (TFSE U23) 104 12
47. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 104 10
48. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 100 14
49. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 100 8
50. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 100 10
51. Soós Edit (BEAC Muff) 96 10
52. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 96 12
53. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 94 6
54. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 94 10
55. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 92 12
56. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 92 16
57. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 88 8
58. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 88 12
59. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 86 10
60. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 86 16
61. Galambos Judit (Treff 07 SE) 86 16
62. Varga Anita (TFSE U23) 84 12
63. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 84 14
64. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 84 16
65. Váits Petra (BEAC Bics) 82 10
66. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 82 14
67. Hajna Sarolta (Parthus SE) 82 14
68. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 82 12
69. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 80 8
70. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 80 10
71. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 78 12
72. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 76 14
73. Sárosi Judit (BEAC Senior) 76 12
74. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 74 14
75. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 74 14
76. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 74 8
77. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 74 10
78. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 74 16
79. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 72 6
80. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 72 12
81. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 70 8
82. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 68 8
83. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 68 10
84. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 68 10
85. Kiss Diána (BEAC BLSE) 68 6
86. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 66 10
87. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 66 16
88. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 64 6
89. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 64 14
90. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 62 12
91. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 62 8
92. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 60 14
93. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 60 8
94. Sziráki Edit (BEAC Bics) 60 8
95. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 60 10
96. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 60 12
97. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 58 6
98. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 58 8
99. Imre Nóra (TFSE) 56 14
100. Veres Orsolya (BEAC Bics) 54 8
101. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 54 10
102. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 54 12
103. Hajna Luca (Parthus SE) 50 12
104. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 50 14
105. Gáspár Zita (BEAC Senior) 50 14
106. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 50 14
107. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 50 14
108. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 48 10
109. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 48 12
110. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 46 14
111. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 46 14
112. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 46 6
113. Redling Blanka (Törekvés SE) 46 4
114. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 46 10
115. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 44 6
116. Tóth Kitti (Külker SC) 42 8
117. Bayer Helga (TFSE U23) 42 10
118. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 40 6
119. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 40 10
120. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 40 10
121. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 40 10
122. Regdánszki Tamara (Monor SE) 38 4
123. Bundi Daniella (Kék Rókák) 38 16
124. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 38 6
125. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 38 6
126. Bak Edina (Csepel-Bontó) 38 6
127. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 38 14
128. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 36 6
129. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 36 8
130. Csiszér Klára (TFSE U23) 36 10
131. Trikkal Anna (Monor SE) 36 10
132. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 36 12
133. Varga Anna (BEAC Senior) 34 14
134. Feil Nikolett (Monor SE) 34 6
135. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 34 6
136. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 34 10
137. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 32 8
138. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 32 6
139. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 30 10
140. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 30 12
141. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 28 10
142. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 28 12
143. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 26 12
144. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 26 10
145. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 26 10
146. Dévay Kata (Treff 07 SE) 26 6
147. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 24 2
148. Édes Luca Alma (Parthus SE) 24 4
149. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 24 6
150. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 24 6
151. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 24 8
152. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 24 10
153. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 22 6
154. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 22 2
155. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 22 8
156. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 22 10
157. Varjasi Éva (Monor SE) 22 10
158. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 22 10
159. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 22 12
160. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 20 2
161. Ránky Réka (Külker SC) 20 4
162. Hollósy Réka (Törekvés SE) 20 8
163. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 20 8
164. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 20 10
165. Komora Adrienn (Törekvés SE) 20 10
166. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 20 6
167. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 20 6
168. Samu Flóra (Törekvés SE) 18 8
169. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 18 10
170. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 18 10
171. Márta Bettina (BEAC Senior) 16 4
172. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 16 8
173. Keil Zsófia (BEAC Muff) 16 10
174. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 14 12
175. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 14 10
176. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 14 10
177. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 12 2
178. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 12 4
179. Nagy Csenge (TFSE U23) 12 6
180. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 12 8
181. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 12 8
182. Késmárky Noémi (TFSE U23) 10 2
183. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 10 12
184. Nyíri Brigitta (Külker SC) 8 2
185. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 8 4
186. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 8 8
187. Seres Dóra (Monor SE) 8 8
188. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 8 10
189. Zátrok Nóra (Monor SE) 8 10
190. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 8 6
191. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 8 6
192. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 6 2
193. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 6 4
194. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 6 8
195. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 6 10
196. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 6 10
197. Köffer Mendi (Monor SE) 4 6
198. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 4 2
199. Bódi Barbara (Monor SE) 4 2
200. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 4 2
201. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 4 2
202. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 4 4
203. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 4 10
204. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
205. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
206. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 10
207. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 4
208. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
209. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 12
210. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0 6
211. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
212. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
213. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Czivinger Lilla (TFSE U23) 30 12
2. Németh Kata (TFSE) 30 16
3. Papp Ízisz (Parthus SE) 26 14
4. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 24 14
5. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 22 14
6. Sipos Mirjam (TFSE) 20 12
7. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 20 16
8. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 18 10
9. Papp Lilla (Parthus SE) 18 14
10. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 16 16
11. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 16 10
12. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 16 16
13. Fekete Katalin (BEAC Muff) 16 10
14. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 16 12
15. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 16 16
16. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 16 12
17. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 16 10
18. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 14 12
19. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 14 14
20. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 14 16
21. Máriás Fruzsina (Monor SE) 14 10
22. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 14 14
23. Hajna Luca (Parthus SE) 14 12
24. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 12 6
25. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 12 6
26. Redling Blanka (Törekvés SE) 12 4
27. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 10 6
28. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 10 10
29. Széplaki Márta (Törekvés SE) 10 14
30. Sándorfi Réka (TFSE) 10 16
31. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 10 10
32. Ruttner Zsóka (TFSE) 10 14
33. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 10 12
34. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 10 10
35. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 10 14
36. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 8 8
37. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 8 12
38. Váits Petra (BEAC Bics) 8 10
39. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 8 12
40. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 8 8
41. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 8 6
42. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 8 12
43. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 8 14
44. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 8 16
45. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 6 10
46. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 6 10
47. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 6 8
48. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 6 8
49. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 6 16
50. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 6 6
51. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 6 6
52. Csiszér Klára (TFSE U23) 6 10
53. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 6 14
54. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 6 14
55. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 6 12
56. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 4 8
57. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 4 10
58. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 4 8
59. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 4 8
60. Földesi Zsófia (TFSE U23) 4 12
61. Hidas Andrea (BEAC Senior) 4 14
62. Varga Anita (TFSE U23) 4 12
63. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 4 12
64. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 4 6
65. Édes Luca Alma (Parthus SE) 4 4
66. Feil Nikolett (Monor SE) 4 6
67. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4 14
68. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 4 12
69. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 4 12
70. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 4 12
71. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 4 6
72. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 4 10
73. Trikkal Anna (Monor SE) 4 10
74. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 2 12
75. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2 12
76. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 2 8
77. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 2 2
78. Szammer Anett (Kék Rókák) 2 14
79. Soós Edit (BEAC Muff) 2 10
80. Gundel-Takács Anna (TFSE) 2 14
81. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 2 8
82. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 2 12
83. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 2 6
84. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 14
85. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 2 10
86. Bak Edina (Csepel-Bontó) 2 6
87. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 14
88. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 14
89. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 2 16
90. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 2 14
91. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 2 16
92. Tóth Kitti (Külker SC) 2 8
93. Késmárky Noémi (TFSE U23) 2 2
94. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 2 10
95. Gáspár Zita (BEAC Senior) 2 14
96. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 14
97. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2 8
98. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2 14
99. Varga Anna (BEAC Senior) 2 14
100. Samu Flóra (Törekvés SE) 2 8
101. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 2 10
102. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 10
103. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 2 12
104. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 12
105. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 10
106. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 14
107. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0 10
108. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 12
109. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
110. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0 6
111. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 6
112. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 10
113. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 10
114. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 2
115. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 14
116. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0 12
117. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 6
118. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 4
119. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0 12
120. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 12
121. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 8
122. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0 10
123. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
124. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0 6
125. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 12
126. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 8
127. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 10
128. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 12
129. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 6
130. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
131. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 10
132. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0 14
133. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 10
134. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 16
135. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 6
136. Ránky Réka (Külker SC) 0 4
137. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 10
138. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 16
139. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 14
140. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0 8
141. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 6
142. Bayer Helga (TFSE U23) 0 10
143. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 16
144. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 10
145. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 2
146. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0 12
147. Imre Nóra (TFSE) 0 14
148. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 4
149. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0 6
150. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0 8
151. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
152. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 6
153. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 14
154. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
155. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 6
156. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 6
157. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 14
158. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 12
159. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
160. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 2
161. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 10
162. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 0 8
163. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 10
164. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 10
165. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 10
166. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 8
167. Hollósy Réka (Törekvés SE) 0 8
168. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 12
169. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 10
170. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 16
171. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 10
172. Varjasi Éva (Monor SE) 0 10
173. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 12
174. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0 10
175. Nagy Csenge (TFSE U23) 0 6
176. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 0 2
177. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 0 4
178. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 0 2
179. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 10
180. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0 8
181. Bódi Barbara (Monor SE) 0 2
182. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 0 2
183. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 12
184. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0 10
185. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0 10
186. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 10
187. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 4
188. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 8
189. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 8
190. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0 10
191. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 6
192. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 6
193. Seres Dóra (Monor SE) 0 8
194. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0 4
195. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 8
196. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 12
197. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 10
198. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 10
199. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 8
200. Köffer Mendi (Monor SE) 0 6
201. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 10
202. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 10
203. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 10
204. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
205. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
206. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
207. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0 6
208. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
209. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 12
210. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 4
211. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
212. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 10
213. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 20 6
2. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 19.17 12
3. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 18 8
4. Czivinger Lilla (TFSE U23) 17.67 12
5. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 15.67 6
6. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 15.4 10
7. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 14.86 14
8. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 14.67 12
9. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 14.67 12
10. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 14.4 10
11. Papp Ízisz (Parthus SE) 14.29 14
12. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 14 14
13. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 14 12
14. Széplaki Márta (Törekvés SE) 13.86 14
15. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 13.33 12
16. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 13.29 14
17. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 13.2 10
18. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 12.71 14
19. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 12.67 12
20. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 12.5 8
21. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 12.38 16
22. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 12 2
23. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 12 10
24. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 12 6
25. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 11.8 10
26. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 11.75 16
27. Németh Kata (TFSE) 11.75 16
28. Sipos Mirjam (TFSE) 11.67 12
29. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 11.6 10
30. Redling Blanka (Törekvés SE) 11.5 4
31. Kiss Diána (BEAC BLSE) 11.33 6
32. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 11.25 16
33. Fekete Katalin (BEAC Muff) 11.2 10
34. Sándorfi Réka (TFSE) 11 16
35. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 11 8
36. Szammer Anett (Kék Rókák) 11 14
37. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 11 2
38. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 10.67 6
39. Angyal Réka (BEAC Muff) 10.6 10
40. Máriás Fruzsina (Monor SE) 10.6 10
41. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 10.4 10
42. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 10 2
43. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 10 8
44. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 10 10
45. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 9.86 14
46. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 9.83 12
47. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 9.67 6
48. Soós Edit (BEAC Muff) 9.6 10
49. Ruttner Zsóka (TFSE) 9.57 14
50. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 9.5 12
51. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 9.5 12
52. Regdánszki Tamara (Monor SE) 9.5 4
53. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 9.4 10
54. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 9.33 12
55. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 9.25 8
56. Gundel-Takács Anna (TFSE) 9 14
57. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 9 12
58. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 8.75 16
59. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 8.75 8
60. Földesi Zsófia (TFSE U23) 8.67 12
61. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 8.6 10
62. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 8.5 8
63. Papp Lilla (Parthus SE) 8.29 14
64. Váits Petra (BEAC Bics) 8.2 10
65. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 8.13 16
66. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 8 10
67. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 8 12
68. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 7.75 8
69. Hidas Andrea (BEAC Senior) 7.71 14
70. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 7.67 6
71. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 7.67 12
72. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.57 14
73. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 7.5 8
74. Sziráki Edit (BEAC Bics) 7.5 8
75. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 7.4 10
76. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.33 12
77. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 7.33 6
78. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 7.25 8
79. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 7.14 14
80. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 7 16
81. Varga Anita (TFSE U23) 7 12
82. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 6.83 12
83. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 6.8 10
84. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 6.8 10
85. Veres Orsolya (BEAC Bics) 6.75 8
86. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 6.67 6
87. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 6.6 10
88. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 6.5 12
89. Bak Edina (Csepel-Bontó) 6.33 6
90. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 6.33 6
91. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 6.33 6
92. Sárosi Judit (BEAC Senior) 6.33 12
93. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 6 6
94. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 6 2
95. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6 14
96. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6 10
97. Édes Luca Alma (Parthus SE) 6 4
98. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 6 12
99. Hajna Sarolta (Parthus SE) 5.86 14
100. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 5.86 14
101. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 5.75 16
102. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 5.67 6
103. Feil Nikolett (Monor SE) 5.67 6
104. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5.43 14
105. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 5.4 10
106. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 5.38 16
107. Galambos Judit (Treff 07 SE) 5.38 16
108. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 5.33 6
109. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5.29 14
110. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 5.29 14
111. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 5.25 16
112. Tóth Kitti (Külker SC) 5.25 8
113. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 5.17 12
114. Késmárky Noémi (TFSE U23) 5 2
115. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 5 12
116. Ránky Réka (Külker SC) 5 4
117. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 4.8 10
118. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 4.63 16
119. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 4.6 10
120. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4.57 14
121. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 4.5 8
122. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 4.5 12
123. Dévay Kata (Treff 07 SE) 4.33 6
124. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 4.29 14
125. Bayer Helga (TFSE U23) 4.2 10
126. Hajna Luca (Parthus SE) 4.17 12
127. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 4.13 16
128. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 4 6
129. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 4 10
130. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 4 10
131. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 4 10
132. Márta Bettina (BEAC Senior) 4 4
133. Nyíri Brigitta (Külker SC) 4 2
134. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 4 6
135. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 4 8
136. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 4 12
137. Imre Nóra (TFSE) 4 14
138. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 3.67 6
139. Csiszér Klára (TFSE U23) 3.6 10
140. Trikkal Anna (Monor SE) 3.6 10
141. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 3.57 14
142. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 3.57 14
143. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 3.57 14
144. Gáspár Zita (BEAC Senior) 3.57 14
145. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 3.4 10
146. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 3.33 6
147. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 3.33 6
148. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 3.29 14
149. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.29 14
150. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 3 8
151. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3 4
152. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 3 10
153. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 3 2
154. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3 12
155. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2.8 10
156. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2.75 8
157. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2.71 14
158. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 2.6 10
159. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 2.6 10
160. Hollósy Réka (Törekvés SE) 2.5 8
161. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 2.5 12
162. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 2.5 8
163. Varga Anna (BEAC Senior) 2.43 14
164. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 2.4 10
165. Bundi Daniella (Kék Rókák) 2.38 16
166. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 2.33 12
167. Samu Flóra (Törekvés SE) 2.25 8
168. Varjasi Éva (Monor SE) 2.2 10
169. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 2.2 10
170. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 2.2 10
171. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2.17 12
172. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 2 2
173. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 2 2
174. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 2 10
175. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 2 8
176. Komora Adrienn (Törekvés SE) 2 10
177. Nagy Csenge (TFSE U23) 2 6
178. Bódi Barbara (Monor SE) 2 2
179. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 2 2
180. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 2 4
181. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.83 12
182. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 1.8 10
183. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 1.8 10
184. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.6 10
185. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 1.5 8
186. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 1.5 8
187. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 1.5 4
188. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.4 10
189. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 1.4 10
190. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 1.33 6
191. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 1.33 6
192. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 1.17 12
193. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 1 8
194. Seres Dóra (Monor SE) 1 8
195. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 1 4
196. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.83 12
197. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.8 10
198. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.8 10
199. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.75 8
200. Köffer Mendi (Monor SE) 0.67 6
201. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.6 10
202. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0.6 10
203. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.4 10
204. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
205. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0 6
206. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
207. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 12
208. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
209. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 4
210. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
211. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
212. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
213. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Redling Blanka (Törekvés SE) 3 4
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 2.5 12
3. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 2 6
4. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 2 6
5. Németh Kata (TFSE) 1.88 16
6. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.86 14
7. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 1.8 10
8. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.71 14
9. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 1.67 6
10. Sipos Mirjam (TFSE) 1.67 12
11. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 1.6 10
12. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1.6 10
13. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 1.6 10
14. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 1.57 14
15. Máriás Fruzsina (Monor SE) 1.4 10
16. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.33 12
17. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 1.33 12
18. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.33 6
19. Papp Lilla (Parthus SE) 1.29 14
20. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.25 16
21. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 1.17 12
22. Hajna Luca (Parthus SE) 1.17 12
23. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1 8
24. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1 10
25. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1 14
26. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1 16
27. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1 16
28. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 1 2
29. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1 10
30. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 1 16
31. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1 8
32. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1 14
33. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 1 10
34. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1 6
35. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1 4
36. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 1 6
37. Késmárky Noémi (TFSE U23) 1 2
38. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.88 16
39. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 0.83 12
40. Váits Petra (BEAC Bics) 0.8 10
41. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 0.75 8
42. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 0.75 8
43. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.71 14
44. Ruttner Zsóka (TFSE) 0.71 14
45. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 0.71 14
46. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 0.67 12
47. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.67 12
48. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 0.67 6
49. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.67 12
50. Feil Nikolett (Monor SE) 0.67 6
51. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 0.67 6
52. Sándorfi Réka (TFSE) 0.63 16
53. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 0.6 10
54. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 0.6 10
55. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.6 10
56. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 0.57 14
57. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.5 8
58. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0.5 8
59. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 0.5 8
60. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.5 16
61. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.5 12
62. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.43 14
63. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 0.43 14
64. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.4 10
65. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 0.4 10
66. Trikkal Anna (Monor SE) 0.4 10
67. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.38 16
68. Földesi Zsófia (TFSE U23) 0.33 12
69. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 0.33 6
70. Varga Anita (TFSE U23) 0.33 12
71. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.33 12
72. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0.33 6
73. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.33 12
74. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 0.33 12
75. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 0.33 12
76. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0.29 14
77. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.29 14
78. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 0.25 8
79. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.25 8
80. Tóth Kitti (Külker SC) 0.25 8
81. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 0.25 8
82. Samu Flóra (Törekvés SE) 0.25 8
83. Soós Edit (BEAC Muff) 0.2 10
84. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 0.2 10
85. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.2 10
86. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.2 10
87. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.2 10
88. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.17 12
89. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0.17 12
90. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 0.17 12
91. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.17 12
92. Szammer Anett (Kék Rókák) 0.14 14
93. Gundel-Takács Anna (TFSE) 0.14 14
94. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.14 14
95. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.14 14
96. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.14 14
97. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0.14 14
98. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.14 14
99. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.14 14
100. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.14 14
101. Varga Anna (BEAC Senior) 0.14 14
102. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.13 16
103. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.13 16
104. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 12
105. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 10
106. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 14
107. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0 10
108. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 12
109. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
110. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0 6
111. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 6
112. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 10
113. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 10
114. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 2
115. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 14
116. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0 12
117. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 6
118. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 4
119. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0 12
120. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 12
121. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 8
122. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0 10
123. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
124. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0 6
125. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 12
126. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 8
127. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 10
128. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 12
129. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 6
130. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
131. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 10
132. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0 14
133. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 10
134. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 16
135. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 6
136. Ránky Réka (Külker SC) 0 4
137. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 10
138. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 16
139. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 14
140. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0 8
141. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 6
142. Bayer Helga (TFSE U23) 0 10
143. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 16
144. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
145. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 10
146. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 4
147. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 2
148. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0 6
149. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0 8
150. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0 12
151. Imre Nóra (TFSE) 0 14
152. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 6
153. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 14
154. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
155. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 6
156. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 6
157. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 14
158. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 0 8
159. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
160. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 10
161. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 2
162. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 12
163. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 10
164. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 10
165. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 10
166. Hollósy Réka (Törekvés SE) 0 8
167. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 12
168. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 8
169. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 10
170. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 16
171. Varjasi Éva (Monor SE) 0 10
172. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 10
173. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 12
174. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 0 2
175. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 0 2
176. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 10
177. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0 8
178. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0 10
179. Nagy Csenge (TFSE U23) 0 6
180. Bódi Barbara (Monor SE) 0 2
181. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 0 2
182. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 0 4
183. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 12
184. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0 10
185. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0 10
186. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 10
187. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 8
188. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 8
189. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 4
190. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0 10
191. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 6
192. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 6
193. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 8
194. Seres Dóra (Monor SE) 0 8
195. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0 4
196. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 12
197. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 10
198. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 10
199. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 8
200. Köffer Mendi (Monor SE) 0 6
201. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 10
202. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 10
203. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 10
204. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
205. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0 6
206. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
207. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 12
208. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
209. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 4
210. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
211. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
212. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
213. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 10
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 9.17 12
2. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 6.67 12
3. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 6.5 8
4. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 6 6
5. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6 2
6. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 5.71 14
7. Széplaki Márta (Törekvés SE) 5.43 14
8. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 5.4 10
9. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 5.17 12
10. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 5 10
11. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 5 14
12. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 5 12
13. Kiss Diána (BEAC BLSE) 5 6
14. Angyal Réka (BEAC Muff) 5 10
15. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 5 2
16. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 4.83 12
17. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 4.8 10
18. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 4.67 6
19. Szammer Anett (Kék Rókák) 4.57 14
20. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 4.5 12
21. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 4.4 10
22. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 4.33 12
23. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 4.33 12
24. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 4.29 14
25. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 4.25 8
26. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 4.25 8
27. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 4.25 8
28. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 4.2 10
29. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 4.13 16
30. Czivinger Lilla (TFSE U23) 4 12
31. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 4 6
32. Sándorfi Réka (TFSE) 4 16
33. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 4 2
34. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 4 14
35. Regdánszki Tamara (Monor SE) 4 4
36. Gundel-Takács Anna (TFSE) 3.86 14
37. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 3.83 12
38. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 3.75 8
39. Sziráki Edit (BEAC Bics) 3.75 8
40. Papp Ízisz (Parthus SE) 3.71 14
41. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 3.63 16
42. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 3.63 16
43. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 3.6 10
44. Ruttner Zsóka (TFSE) 3.57 14
45. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.57 14
46. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 3.5 8
47. Soós Edit (BEAC Muff) 3.4 10
48. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 3.4 10
49. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 3.33 6
50. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 3.33 12
51. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 3.25 8
52. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 3.2 10
53. Fekete Katalin (BEAC Muff) 3.2 10
54. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 3.2 10
55. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 3.2 10
56. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 3 14
57. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 3 6
58. Sipos Mirjam (TFSE) 3 12
59. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 3 12
60. Földesi Zsófia (TFSE U23) 3 12
61. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 3 6
62. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 3 6
63. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 3 12
64. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 3 2
65. Németh Kata (TFSE) 2.88 16
66. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 2.88 16
67. Hidas Andrea (BEAC Senior) 2.86 14
68. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 2.8 10
69. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 2.75 16
70. Veres Orsolya (BEAC Bics) 2.75 8
71. Bak Edina (Csepel-Bontó) 2.67 6
72. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 2.6 10
73. Váits Petra (BEAC Bics) 2.6 10
74. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.6 10
75. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 2.6 10
76. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.5 12
77. Ránky Réka (Külker SC) 2.5 4
78. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.4 10
79. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 2.38 16
80. Galambos Judit (Treff 07 SE) 2.38 16
81. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 2.33 6
82. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.29 14
83. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.29 14
84. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 2.25 8
85. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 2.25 16
86. Tóth Kitti (Külker SC) 2.25 8
87. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2.2 10
88. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 2.2 10
89. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 2.17 12
90. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.17 12
91. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 2.14 14
92. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 2 12
93. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 2 14
94. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 2 6
95. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2 12
96. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 2 6
97. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 14
98. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 2 12
99. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 2 16
100. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 14
101. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 2 12
102. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 2 16
103. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 14
104. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2 8
105. Dévay Kata (Treff 07 SE) 2 6
106. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 2 16
107. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 2 10
108. Márta Bettina (BEAC Senior) 2 4
109. Nyíri Brigitta (Külker SC) 2 2
110. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 2 8
111. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 2 12
112. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 1.86 14
113. Imre Nóra (TFSE) 1.86 14
114. Varga Anita (TFSE U23) 1.83 12
115. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 1.8 10
116. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 1.8 10
117. Bayer Helga (TFSE U23) 1.8 10
118. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.75 16
119. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 1.75 8
120. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.75 8
121. Papp Lilla (Parthus SE) 1.71 14
122. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1.67 6
123. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.67 12
124. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 1.67 6
125. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1.67 6
126. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 1.67 6
127. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 1.57 14
128. Gáspár Zita (BEAC Senior) 1.57 14
129. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 1.57 14
130. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.5 12
131. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 1.5 8
132. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.43 14
133. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 1.4 10
134. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 1.4 10
135. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.4 10
136. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1.4 10
137. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.4 10
138. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.33 6
139. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 1.33 6
140. Feil Nikolett (Monor SE) 1.33 6
141. Hollósy Réka (Törekvés SE) 1.25 8
142. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.2 10
143. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 1.2 10
144. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.17 12
145. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.14 14
146. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.13 16
147. Redling Blanka (Törekvés SE) 1 4
148. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 1 10
149. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1 4
150. Késmárky Noémi (TFSE U23) 1 2
151. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 1 14
152. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 1 6
153. Trikkal Anna (Monor SE) 1 10
154. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 4
155. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 1 2
156. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 1 8
157. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1 12
158. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 1 8
159. Varga Anna (BEAC Senior) 1 14
160. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1 10
161. Varjasi Éva (Monor SE) 1 10
162. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1 12
163. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 1 2
164. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 1 2
165. Komora Adrienn (Törekvés SE) 1 10
166. Nagy Csenge (TFSE U23) 1 6
167. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 1 2
168. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 1 4
169. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.86 14
170. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0.83 12
171. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0.8 10
172. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.8 10
173. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0.8 10
174. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0.8 10
175. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.8 10
176. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0.75 8
177. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 0.71 14
178. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 0.67 6
179. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0.67 6
180. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0.67 6
181. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.6 10
182. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.6 10
183. Samu Flóra (Törekvés SE) 0.5 8
184. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0.5 8
185. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.5 8
186. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 4
187. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.5 8
188. Seres Dóra (Monor SE) 0.5 8
189. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0.5 4
190. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0.4 10
191. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.4 10
192. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.4 10
193. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.4 10
194. Hajna Luca (Parthus SE) 0.33 12
195. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.33 12
196. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.33 12
197. Köffer Mendi (Monor SE) 0.33 6
198. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.25 8
199. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0.2 10
200. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.17 12
201. Bódi Barbara (Monor SE) 0 2
202. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 10
203. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 10
204. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
205. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0 6
206. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
207. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 12
208. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
209. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 4
210. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
211. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
212. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
213. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 10
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 4.5 8
2. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 3.33 6
3. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 3.2 10
4. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 3 10
5. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 3 2
6. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 3 4
7. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.8 10
8. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2.8 10
9. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.8 10
10. Trikkal Anna (Monor SE) 2.8 10
11. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.71 14
12. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 2.71 14
13. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.67 12
14. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 2.5 8
15. Regdánszki Tamara (Monor SE) 2.5 4
16. Ránky Réka (Külker SC) 2.5 4
17. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 2.4 10
18. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.4 10
19. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 2.33 6
20. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2.33 12
21. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 2.33 6
22. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.33 12
23. Dévay Kata (Treff 07 SE) 2.33 6
24. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2.33 6
25. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2.25 8
26. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2.25 8
27. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 2.2 10
28. Csiszér Klára (TFSE U23) 2.2 10
29. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2.17 12
30. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 2.17 12
31. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 2.17 12
32. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 2.14 14
33. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.14 14
34. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 2 10
35. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 2 14
36. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 2 2
37. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2 8
38. Földesi Zsófia (TFSE U23) 2 12
39. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 2 6
40. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 2 6
41. Édes Luca Alma (Parthus SE) 2 4
42. Feil Nikolett (Monor SE) 2 6
43. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 2 6
44. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 2 14
45. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 2 8
46. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 2 2
47. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 2 6
48. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 2 10
49. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 1.88 16
50. Papp Lilla (Parthus SE) 1.86 14
51. Hajna Luca (Parthus SE) 1.83 12
52. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.83 12
53. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1.8 10
54. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 1.8 10
55. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.8 10
56. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 1.8 10
57. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1.75 8
58. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.75 8
59. Hollósy Réka (Törekvés SE) 1.75 8
60. Samu Flóra (Törekvés SE) 1.75 8
61. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.71 14
62. Ruttner Zsóka (TFSE) 1.71 14
63. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.67 6
64. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 1.67 6
65. Köffer Mendi (Monor SE) 1.67 6
66. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.63 16
67. Angyal Réka (BEAC Muff) 1.6 10
68. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1.6 10
69. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 1.6 10
70. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.6 10
71. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.57 14
72. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.57 14
73. Czivinger Lilla (TFSE U23) 1.5 12
74. Redling Blanka (Törekvés SE) 1.5 4
75. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 1.5 8
76. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 1.5 8
77. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1.5 8
78. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.5 12
79. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.5 8
80. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.5 12
81. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.43 14
82. Gundel-Takács Anna (TFSE) 1.43 14
83. Bayer Helga (TFSE U23) 1.4 10
84. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 1.4 10
85. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1.4 10
86. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.33 6
87. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.33 12
88. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.33 6
89. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1.33 6
90. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1.33 6
91. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.33 12
92. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.29 14
93. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.29 14
94. Imre Nóra (TFSE) 1.29 14
95. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1.29 14
96. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 1.25 8
97. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 1.25 16
98. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.25 16
99. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 1.25 8
100. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 1.2 10
101. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1.2 10
102. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 1.2 10
103. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 1.2 10
104. Sipos Mirjam (TFSE) 1.17 12
105. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 1.17 12
106. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 1.17 12
107. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.17 12
108. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.17 12
109. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 1.17 12
110. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1.14 14
111. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.14 14
112. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.14 14
113. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 1.13 16
114. Galambos Judit (Treff 07 SE) 1.13 16
115. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 1.13 16
116. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 1 12
117. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 1 12
118. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 1 8
119. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1 2
120. Kiss Diána (BEAC BLSE) 1 6
121. Sándorfi Réka (TFSE) 1 16
122. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 1 2
123. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1 10
124. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1 8
125. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1 16
126. Gáspár Zita (BEAC Senior) 1 14
127. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1 6
128. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1 10
129. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 1 14
130. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 1 8
131. Varjasi Éva (Monor SE) 1 10
132. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 1 8
133. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 1 8
134. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 1 4
135. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 10
136. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 1 6
137. Szvitek Barbara (Monor SE) 1 10
138. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0.86 14
139. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.86 14
140. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.86 14
141. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0.86 14
142. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 0.83 12
143. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0.83 12
144. Varga Anita (TFSE U23) 0.83 12
145. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.83 12
146. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.83 12
147. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 0.8 10
148. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.8 10
149. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 0.75 16
150. Tóth Kitti (Külker SC) 0.75 8
151. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0.75 16
152. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 0.71 14
153. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 0.67 6
154. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0.67 12
155. Nagy Csenge (TFSE U23) 0.67 6
156. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 0.63 16
157. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0.6 10
158. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.6 10
159. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0.6 10
160. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0.6 10
161. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.6 10
162. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0.57 14
163. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.5 12
164. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.5 12
165. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.5 16
166. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.5 4
167. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.5 8
168. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.5 8
169. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.4 10
170. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0.4 10
171. Soós Edit (BEAC Muff) 0.4 10
172. Váits Petra (BEAC Bics) 0.4 10
173. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0.4 10
174. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.4 10
175. Németh Kata (TFSE) 0.38 16
176. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 0.33 12
177. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0.33 6
178. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.33 12
179. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.29 14
180. Varga Anna (BEAC Senior) 0.29 14
181. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.25 8
182. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.25 16
183. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.2 10
184. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.2 10
185. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.2 10
186. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.2 10
187. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.2 10
188. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.17 12
189. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0.17 12
190. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 0 6
191. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 0 6
192. Késmárky Noémi (TFSE U23) 0 2
193. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 4
194. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 2
195. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 14
196. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 6
197. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 2
198. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 0 2
199. Bódi Barbara (Monor SE) 0 2
200. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 0 2
201. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 6
202. Seres Dóra (Monor SE) 0 8
203. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0 4
204. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 10
205. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 10
206. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
207. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
208. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 12
209. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
210. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 4
211. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
212. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
213. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 4.4 10
2. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 4 10
3. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 3.5 8
4. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 3 6
5. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 3 12
6. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 3 6
7. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.83 12
8. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 2.4 10
9. Varga Anita (TFSE U23) 2.33 12
10. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2.33 12
11. Soós Edit (BEAC Muff) 2.2 10
12. Czivinger Lilla (TFSE U23) 2.17 12
13. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2.17 12
14. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 2.13 16
15. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 2 8
16. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2 10
17. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 2 8
18. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 2 6
19. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 2 6
20. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 1.86 14
21. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 1.86 14
22. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1.8 10
23. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 1.75 8
24. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.67 6
25. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1.67 12
26. Földesi Zsófia (TFSE U23) 1.67 12
27. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 1.6 10
28. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 1.57 14
29. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.57 14
30. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.57 14
31. Regdánszki Tamara (Monor SE) 1.5 4
32. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 1.5 8
33. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.43 14
34. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 1.4 10
35. Kiss Diána (BEAC BLSE) 1.33 6
36. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.33 6
37. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 1.33 12
38. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 1.33 6
39. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.29 14
40. Hajna Sarolta (Parthus SE) 1.29 14
41. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.25 8
42. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 1.2 10
43. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 1.2 10
44. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.2 10
45. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 1.2 10
46. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.17 12
47. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.17 12
48. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 1.17 12
49. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.14 14
50. Sándorfi Réka (TFSE) 1.13 16
51. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1 14
52. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1 16
53. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 1 12
54. Papp Lilla (Parthus SE) 1 14
55. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1 4
56. Feil Nikolett (Monor SE) 1 6
57. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 4
58. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 1 8
59. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 1 10
60. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.88 16
61. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 0.88 16
62. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.86 14
63. Gundel-Takács Anna (TFSE) 0.86 14
64. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 0.86 14
65. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0.83 12
66. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.83 12
67. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0.83 12
68. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0.8 10
69. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 0.75 8
70. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 0.75 8
71. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.75 8
72. Sipos Mirjam (TFSE) 0.67 12
73. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.67 12
74. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 0.67 6
75. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0.67 6
76. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 0.67 12
77. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 0.67 6
78. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.67 12
79. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0.63 16
80. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.63 16
81. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 0.6 10
82. Angyal Réka (BEAC Muff) 0.6 10
83. Váits Petra (BEAC Bics) 0.6 10
84. Bayer Helga (TFSE U23) 0.6 10
85. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.6 10
86. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.6 10
87. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0.6 10
88. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.6 10
89. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0.57 14
90. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.57 14
91. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.57 14
92. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 0.5 12
93. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0.5 8
94. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 0.5 12
95. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0.5 12
96. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.5 8
97. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.5 12
98. Samu Flóra (Törekvés SE) 0.5 8
99. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.5 8
100. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 0.43 14
101. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.43 14
102. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.43 14
103. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0.43 14
104. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 0.4 10
105. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 0.4 10
106. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0.4 10
107. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.4 10
108. Trikkal Anna (Monor SE) 0.4 10
109. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.4 10
110. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0.4 10
111. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.4 10
112. Németh Kata (TFSE) 0.38 16
113. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.38 16
114. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.33 12
115. Ruttner Zsóka (TFSE) 0.29 14
116. Imre Nóra (TFSE) 0.29 14
117. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 0.25 16
118. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.25 16
119. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.25 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 100% (12/12) 10
2. Kiss Diána (BEAC BLSE) 100% (8/8) 6
3. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 100% (6/6) 14
4. Ruttner Zsóka (TFSE) 100% (4/4) 14
5. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 100% (4/4) 6
6. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 100% (4/4) 6
7. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 100% (4/4) 10
8. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 100% (4/4) 8
9. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 100% (4/4) 10
10. Trikkal Anna (Monor SE) 100% (4/4) 10
11. Édes Luca Alma (Parthus SE) 100% (4/4) 4
12. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 100% (4/4) 12
13. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 91.67% (44/48) 10
14. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 89.47% (34/38) 16
15. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 88.89% (16/18) 16
16. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 87.5% (14/16) 12
17. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 87.5% (14/16) 16
18. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 85.71% (12/14) 14
19. Szammer Anett (Kék Rókák) 83.33% (20/24) 14
20. Varga Anita (TFSE U23) 82.35% (28/34) 12
21. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 80% (24/30) 10
22. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 80% (16/20) 8
23. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 80% (8/10) 6
24. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 78.57% (22/28) 14
25. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 77.78% (14/18) 12
26. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 77.78% (14/18) 16
27. Czivinger Lilla (TFSE U23) 76.47% (26/34) 12
28. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 75% (18/24) 6
29. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 75% (12/16) 6
30. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 75% (12/16) 10
31. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 75% (12/16) 10
32. Széplaki Márta (Törekvés SE) 75% (12/16) 14
33. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 75% (6/8) 8
34. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 75% (6/8) 10
35. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 75% (6/8) 10
36. Soós Edit (BEAC Muff) 73.33% (22/30) 10
37. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 72.73% (16/22) 10
38. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 72% (36/50) 12
39. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 71.43% (10/14) 16
40. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 70% (14/20) 12
41. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 70% (14/20) 10
42. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 70% (14/20) 8
43. Sándorfi Réka (TFSE) 69.23% (18/26) 16
44. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 68.42% (26/38) 14
45. Máriás Fruzsina (Monor SE) 66.67% (20/30) 10
46. Hidas Andrea (BEAC Senior) 66.67% (16/24) 14
47. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 66.67% (12/18) 6
48. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 66.67% (12/18) 10
49. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 66.67% (8/12) 8
50. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 66.67% (8/12) 6
51. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 66.67% (4/6) 6
52. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 66.67% (4/6) 16
53. Papp Ízisz (Parthus SE) 64.29% (18/28) 14
54. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 64.29% (18/28) 10
55. Sárosi Judit (BEAC Senior) 63.64% (28/44) 12
56. Papp Lilla (Parthus SE) 63.64% (14/22) 14
57. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 62.96% (34/54) 12
58. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 62.5% (20/32) 12
59. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 62.5% (10/16) 6
60. Veres Orsolya (BEAC Bics) 62.5% (10/16) 8
61. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 61.54% (16/26) 12
62. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 60% (12/20) 8
63. Bayer Helga (TFSE U23) 60% (6/10) 10
64. Angyal Réka (BEAC Muff) 60% (6/10) 10
65. Regdánszki Tamara (Monor SE) 60% (6/10) 4
66. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 59.09% (26/44) 14
67. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 58.82% (40/68) 10
68. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 58.33% (28/48) 8
69. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 58.33% (14/24) 14
70. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 57.89% (22/38) 14
71. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 57.14% (8/14) 12
72. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 55.56% (10/18) 12
73. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 55% (22/40) 14
74. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 54.55% (12/22) 12
75. Gundel-Takács Anna (TFSE) 54.55% (12/22) 14
76. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 50% (26/52) 12
77. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 50% (18/36) 6
78. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 50% (16/32) 8
79. Galambos Judit (Treff 07 SE) 50% (10/20) 16
80. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 50% (10/20) 10
81. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 50% (8/16) 12
82. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 50% (8/16) 14
83. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 50% (6/12) 8
84. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 50% (6/12) 8
85. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 50% (6/12) 10
86. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 50% (6/12) 12
87. Németh Kata (TFSE) 50% (6/12) 16
88. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 50% (6/12) 12
89. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 50% (6/12) 10
90. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 50% (6/12) 12
91. Feil Nikolett (Monor SE) 50% (6/12) 6
92. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 50% (6/12) 16
93. Imre Nóra (TFSE) 50% (4/8) 14
94. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 50% (4/8) 10
95. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 50% (4/8) 10
96. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 50% (4/8) 10
97. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 50% (4/8) 8
98. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 50% (4/8) 10
99. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 50% (4/8) 16
100. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 50% (4/8) 4
101. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 50% (4/8) 8
102. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 50% (2/4) 12
103. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 50% (2/4) 12
104. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 50% (2/4) 12
105. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 50% (2/4) 14
106. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 50% (2/4) 10
107. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 50% (2/4) 8
108. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 50% (2/4) 10
109. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 50% (2/4) 16
110. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 50% (2/4) 10
111. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 50% (2/4) 10
112. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 50% (2/4) 10
113. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 50% (2/4) 10
114. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 10
115. Varjasi Éva (Monor SE) 50% (2/4) 10
116. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 50% (2/4) 6
117. Dévay Kata (Treff 07 SE) 50% (2/4) 6
118. Csiszér Klára (TFSE U23) 42.86% (6/14) 10
119. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 42.86% (6/14) 12
120. Hajna Sarolta (Parthus SE) 40.91% (18/44) 14
121. Földesi Zsófia (TFSE U23) 40% (20/50) 12
122. Sipos Mirjam (TFSE) 40% (8/20) 12
123. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 40% (8/20) 12
124. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 40% (4/10) 16
125. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 36.36% (8/22) 10
126. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 35.71% (10/28) 12
127. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 33.33% (10/30) 12
128. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 33.33% (6/18) 14
129. Redling Blanka (Törekvés SE) 33.33% (2/6) 4
130. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 30.77% (8/26) 14
131. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 27.27% (6/22) 14
132. Váits Petra (BEAC Bics) 27.27% (6/22) 10
133. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 25% (8/32) 14
134. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 25% (6/24) 14
135. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 25% (4/16) 10
136. Samu Flóra (Törekvés SE) 25% (4/16) 8
137. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 25% (2/8) 12
138. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 25% (2/8) 4
139. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 25% (2/8) 10
140. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 25% (2/8) 6
141. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 16.67% (2/12) 10
142. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 8.33% (2/24) 14
143. Hajna Luca (Parthus SE) 0% (0/8) 12
144. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 0% (0/4) 8
145. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0% (0/6) 8
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu