/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

ELTE BEAC - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Gyarmati István Dr. 20/947-0217 gyarmati.istvan40@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szalay Krisztina 30/397-2512 szalay.kriszta12@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka 1118 - Budapest Mányoki u. 5.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Ádám Veronkia 1998-06-18
- Aho Sarah Martina 1999-12-19
- Aszódy Dorka 1997-11-11
- Barnjak Katarina 1995-01-06
- Bodnár Dóra 1991-09-09
- Budavári Katalin 2000-11-16
- Darnót Anna 1997-08-06
- Glavinics Anna 2002-03-25
- Griffiths Emese 2001-11-13
- Hunkár Anna 2001-04-04
- Kedvessy Anna 1998-02-23
- Kenyeres Anett 1999-08-29
- Kutrik Andrea 2000-02-20
- Némedi Flóra 1999-01-19
- Regdánszki Tamara 1997-04-25
- Stekler Kamilla 1999-10-12
- Szabó Zsanett 1999-11-23
- Szakolczi Dorka 2001-10-08
- Szécsi Fanni 2001-10-20
- Tarnai Klára 1999-09-12
- Vágvölgyi Fanni 1997-02-21
- Varga Anna Dorottya 1998-01-30
- Varga Zsófia 1982-04-01
- Vitéz Luca 2001-10-13
- Zelenák Sára 1998-02-06

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0023 ELTE BEAC BEAC Budafok 2018/11/07 19:00 68-49
(20-14,16-11,15-14,17-10)
BEAC Sporttelep Nepp László Oszkár Magyar Zoltán
NA0052 ELTE BEAC Kiss Lenke KA 2018/11/22 18:30 75-82
(17-21,17-19,15-19,26-23)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gaál István Lövei László
NA0074 ELTE BEAC MAFC BME 2018/11/29 18:40 53-69
(18-11,11-29,10-20,14-9)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gruber Nikolett Lilla Szilágyi Tamás
NA0085 BLSE/A ELTE BEAC 2018/12/02 16:00 47-36
(13-9,10-2,12-11,12-14)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Pohánka Balázs Bujtor Péter
NA0107 Szolnoki Sportcentrum ELTE BEAC 2018/12/16 16:30 22-77
(8-23,7-21,2-15,5-18)
BEAC Sporttelep Tarnai Gyula Csaba Gruber Nikolett Lilla
NA0117 BEAC Bics ELTE BEAC 2019/01/13 15:00 46-89
(16-36,13-23,4-22,13-8)
BEAC Sporttelep Magyar Zoltán Pohánka Balázs
NA0126 ELTE BEAC Törekvés SE 2019/01/24 18:40 48-64
(18-9,11-20,11-16,8-19)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Nagy László Hartai Tamás
NA0032 MTK Budapest ELTE BEAC 2019/01/27 11:00 62-68
(17-20,15-17,19-15,11-16)
MTK Kosárlabda Csarnok Lövei László Szokolainé Váradi Anetta Csilla
NA0135 ICO ELTE BEAC 2019/01/27 15:00 65-72
(18-15,17-13,13-25,17-19)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László László Zsolt
NA0153 BEAC Budafok ELTE BEAC 2019/02/20 19:00 43-60
(10-6,9-12,8-21,16-21)
BEAC Sporttelep Nepp László Oszkár Komlódi Benedek
NA0162 ELTE BEAC MTK Budapest 2019/02/28 18:40 67-46
(16-10,17-15,19-11,15-10)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Jankovics Viktor Zsolt
NA0171 BEAC Muff ELTE BEAC 2019/03/07 18:40 53-62
(8-19,17-15,12-14,16-14)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Rózsavölgyi Alexandra Gruber Nikolett Lilla
NA0144 ELTE BEAC BKGDSE 2019/03/28 18:30 68-51
(17-14,25-7,14-12,12-18)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Gruber Nikolett Lilla
NA0041 ELTE BEAC BEAC Muff 2019/04/09 18:30 61-69
(18-21,12-17,12-13,19-18)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gaál István Lövei László
NA0215 ELTE BEAC BLSE/A 2019/04/11 18:40 70-82
(13-26,18-18,24-13,15-25)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gaál István Lövei László
NA0204 MAFC BME ELTE BEAC 2019/04/25 18:30 58-70
(15-15,9-17,23-22,11-16)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gaál Norbert Simon Kristóf Kolos
NA0237 ELTE BEAC Szolnoki Sportcentrum 2019/05/02 18:40 63-35
(17-7,19-12,9-5,18-11)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Rózsavölgyi Alexandra
NA0014 BKGDSE ELTE BEAC 2019/05/08 19:15 53-64
(13-16,22-20,4-16,14-12)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Nepp László Oszkár Kapros Roland
NA0256 Törekvés SE ELTE BEAC 2019/05/14 20:50 70-76
(17-25,23-9,16-12,14-30)
Kocsis Sándor Sportközpont Bagi Bálint Nagy István
NA0182 Kiss Lenke KA ELTE BEAC 2019/05/16 17:00 73-64
(15-14,28-16,14-18,16-16)
Lónyay Református Gimnázium Gaál Norbert Gruber Nikolett Lilla
NA0247 ELTE BEAC BEAC Bics 2019/05/22 19:00 67-34
(25-8,10-8,16-14,16-4)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Komlódi Benedek
NA0265 ELTE BEAC ICO 2019/05/23 18:40 57-49
(14-15,14-13,12-8,17-13)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Major Ádám Gruber Nikolett Lilla

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 485 21
2. Nagy Viktória (ICO) 375 18
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 347 21
4. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 330 17
5. Dőry Viktória (ICO) 324 21
6. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 320 22
7. Balogh Júlia (BEAC Muff) 314 18
8. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 262 22
9. Ujváry Judit (BLSE/A) 260 22
10. Dobos Kíra (Törekvés SE) 240 22
11. Mile Veronika (BEAC Budafok) 233 21
12. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 226 19
13. Horváth Enikő (MAFC BME) 219 20
14. Tarnai Kata (MAFC BME) 215 17
15. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 210 17
16. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 209 20
17. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 207 20
18. Hegyi Hanna (BKGDSE) 206 17
19. Soós Edit (BEAC Muff) 190 21
20. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 186 21
21. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 183 17
22. Földi Anna (MTK Budapest) 181 16
23. Kléner Kata (Törekvés SE) 181 22
24. Béres Eszter (ICO) 180 18
25. Fülep Csilla (MAFC BME) 177 16
26. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 176 16
27. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 171 20
28. Varga Fanni (BEAC Bics) 169 14
29. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 166 20
30. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 162 20
31. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 162 19
32. Hetényi Viktória (ICO) 159 16
33. Széplaki Márta (Törekvés SE) 150 21
34. Széky Anna (Törekvés SE) 148 17
35. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 147 18
36. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 147 14
37. Tánczos Tímea (BKGDSE) 140 18
38. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 136 14
39. Rozsics Lilla (MAFC BME) 135 15
40. Kiss Diána (BLSE/A) 135 20
41. Budai Zsófia (MTK Budapest) 133 15
42. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 133 15
43. Hetényi Renáta (ICO) 132 18
44. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 129 17
45. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 128 22
46. Egri Vivien (Törekvés SE) 127 21
47. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 125 18
48. Aradi Zsanett (MAFC BME) 123 15
49. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 120 17
50. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 118 21
51. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 112 19
52. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 109 19
53. Surán Andrea (BKGDSE) 107 16
54. Sziráki Edit (BEAC Bics) 106 19
55. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 106 17
56. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 105 14
57. Gróf Júlia (MTK Budapest) 104 11
58. Papp Judit (BEAC Budafok) 103 19
59. Böröcz Anita (BEAC Bics) 101 21
60. Szlávik Petra (BKGDSE) 101 13
61. Baliga Barbara (BKGDSE) 100 15
62. Deák Dóra (BEAC Bics) 100 19
63. Hercze Szandra (MAFC BME) 99 13
64. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 96 18
65. Fekete Katalin (BLSE/A) 96 21
66. Szabó Vivien (MAFC BME) 95 12
67. Szuchy Márta (BLSE/A) 94 22
68. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 91 18
69. Vándor Szilvia (BKGDSE) 89 10
70. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 89 15
71. Horváth Anna (MAFC BME) 88 16
72. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 87 20
73. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 87 18
74. Halász Melinda (BEAC Bics) 86 14
75. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 83 12
76. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 82 17
77. Sváb Gréta (Törekvés SE) 82 8
78. Árvay Júlia (BEAC Bics) 81 13
79. Budánovics Noémi (BLSE/A) 81 18
80. Lutche Klaudia (MAFC BME) 79 10
81. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 79 20
82. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 76 10
83. Keil Zsófia (BEAC Muff) 74 22
84. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 73 5
85. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 73 13
86. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 69 14
87. Müller Melinda (BKGDSE) 69 8
88. Lakos Magdolna (BKGDSE) 69 15
89. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 68 19
90. Boksay Katalin (Törekvés SE) 67 13
91. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 65 17
92. Padányi Réka (BEAC Budafok) 64 7
93. Veres Orsolya (BEAC Bics) 63 19
94. Szalay Kinga (MTK Budapest) 63 13
95. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 62 16
96. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 61 17
97. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 60 12
98. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 59 17
99. Légrádi Réka (BKGDSE) 59 14
100. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 54 19
101. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 53 12
102. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 53 8
103. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 53 11
104. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 52 10
105. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 51 17
106. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 48 17
107. Karlócai Daniella (BLSE/A) 47 17
108. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 47 9
109. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 47 22
110. Veress Lili (ICO) 46 11
111. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 46 13
112. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 45 10
113. Glavinics Anna (ELTE BEAC) 44 9
114. Hájer Tamara (BEAC Muff) 44 9
115. Kovács Kinga (MAFC BME) 43 10
116. Deli Ágnes (BEAC Muff) 42 5
117. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 41 4
118. Szakolczi Dorka (ELTE BEAC) 40 7
119. Jéhn Mónika (MAFC BME) 40 14
120. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 40 12
121. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 39 14
122. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 37 15
123. Fejér Éva (BLSE/A) 33 17
124. Várnai Katalin (BKGDSE) 31 7
125. Bécser Janka (ICO) 30 18
126. Vér Diána (BKGDSE) 30 16
127. Albert Dóra (BEAC Bics) 29 19
128. Széky Krisztina (Törekvés SE) 28 9
129. Fábián Ildikó (BKGDSE) 27 4
130. Váits Petra (BEAC Bics) 27 9
131. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 25 11
132. Dénes Diána (MTK Budapest) 24 4
133. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 23 18
134. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 23 7
135. Ryan Júlia (MTK Budapest) 23 5
136. Szabó Anna (ICO) 22 7
137. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 22 12
138. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 19 13
139. Gulyás Anna (MTK Budapest) 19 6
140. Szakáll Márta (BEAC Budafok) 19 5
141. Németh Kata (BKGDSE) 18 2
142. László Boróka (Törekvés SE) 16 2
143. Paróczi Petra (MAFC BME) 16 4
144. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 15 6
145. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 15 8
146. Németh Nóra (BKGDSE) 14 1
147. Molnár Martina (MAFC BME) 13 13
148. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 12 17
149. Munteán Lili (BLSE/A) 12 3
150. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
151. Tuica Zsófia (Kiss Lenke KA) 11 6
152. Csomai Noémi (BKGDSE) 11 7
153. Kiss Katalin (BEAC Bics) 10 11
154. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 10 12
155. Darnót Anna (ELTE BEAC) 8 1
156. Bódi Bettina (BKGDSE) 8 5
157. Mezei Dominika (BKGDSE) 7 3
158. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
159. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 6 12
160. Imre Nóra (BKGDSE) 5 1
161. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
162. Gáspár Sára (MTK Budapest) 4 6
163. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
164. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
165. Sárközy Borbála (MTK Budapest) 4 2
166. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
167. Nagy Zsófia (Kiss Lenke KA) 4 4
168. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 3 7
169. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
170. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 2
171. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 3
172. Zám Eszter (BLSE/A) 2 3
173. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
174. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 2 6
175. Török Regina (MAFC BME) 0 6
176. Belánszky-Demkó Katalin (BEAC Muff) 0 4
177. Mansaré Finda (ICO) 0 2
178. Szűcs Laura (MTK Budapest) 0 1
179. Horváth Panna Flóra (ICO) 0 1
180. Serfőző Lea Szelli (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 60 21
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 58 18
3. Dőry Viktória (ICO) 54 21
4. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 34 20
5. Kléner Kata (Törekvés SE) 32 22
6. Tarnai Kata (MAFC BME) 31 17
7. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 30 18
8. Horváth Enikő (MAFC BME) 23 20
9. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 21 22
10. Rozsics Lilla (MAFC BME) 21 15
11. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 20 14
12. Deák Dóra (BEAC Bics) 19 19
13. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 18 13
14. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 17 17
15. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 17 20
16. Fülep Csilla (MAFC BME) 16 16
17. Budai Zsófia (MTK Budapest) 16 15
18. Hercze Szandra (MAFC BME) 16 13
19. Szlávik Petra (BKGDSE) 14 13
20. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 14 18
21. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 14 18
22. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 13 17
23. Hetényi Viktória (ICO) 13 16
24. Szabó Vivien (MAFC BME) 13 12
25. Varga Fanni (BEAC Bics) 12 14
26. Dobos Kíra (Törekvés SE) 12 22
27. Kosjár Katalin (BLSE/A) 11 21
28. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 10 16
29. Padányi Réka (BEAC Budafok) 10 7
30. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 9 5
31. Soós Edit (BEAC Muff) 9 21
32. Hetényi Renáta (ICO) 9 18
33. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 9 17
34. Hegyi Hanna (BKGDSE) 8 17
35. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8 10
36. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 8 15
37. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 8 18
38. Légrádi Réka (BKGDSE) 7 14
39. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 7 17
40. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 6 14
41. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 6 20
42. Sváb Gréta (Törekvés SE) 6 8
43. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 6 20
44. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 6 12
45. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 5 21
46. Lutche Klaudia (MAFC BME) 5 10
47. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 5 17
48. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 5 10
49. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5 11
50. Fekete Katalin (BLSE/A) 5 21
51. Földi Anna (MTK Budapest) 4 16
52. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 4 15
53. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 4 12
54. Egri Vivien (Törekvés SE) 4 21
55. Glavinics Anna (ELTE BEAC) 4 9
56. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 4 19
57. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 4 17
58. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 9
59. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 4 19
60. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 3 22
61. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 3 19
62. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 3 17
63. Széplaki Márta (Törekvés SE) 3 21
64. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 3 21
65. Hájer Tamara (BEAC Muff) 3 9
66. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 3 10
67. Budánovics Noémi (BLSE/A) 3 18
68. Veress Lili (ICO) 3 11
69. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 3 20
70. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 3 17
71. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3 7
72. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3 14
73. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 3 14
74. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 11
75. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 3 13
76. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2 21
77. Németh Nóra (BKGDSE) 2 1
78. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 2 17
79. Németh Kata (BKGDSE) 2 2
80. Széky Anna (Törekvés SE) 2 17
81. Müller Melinda (BKGDSE) 2 8
82. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 2 20
83. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 2 12
84. Szalay Kinga (MTK Budapest) 2 13
85. Munteán Lili (BLSE/A) 2 3
86. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 2 13
87. Váits Petra (BEAC Bics) 2 9
88. Molnár Martina (MAFC BME) 2 13
89. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 1 14
90. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1 11
91. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1 10
92. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 1 20
93. Fábián Ildikó (BKGDSE) 1 4
94. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 1 8
95. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 1 19
96. Szakolczi Dorka (ELTE BEAC) 1 7
97. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1 19
98. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
99. Horváth Anna (MAFC BME) 1 16
100. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 1 9
101. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1 14
102. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 15
103. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 7
104. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1 16
105. Gulyás Anna (MTK Budapest) 1 6
106. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1 17
107. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 1 17
108. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 15
109. Mezei Dominika (BKGDSE) 1 3
110. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1 22
111. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 5
112. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 1 17
113. Nagy Viktória (ICO) 0 18
114. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 22
115. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 4
116. Béres Eszter (ICO) 0 18
117. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 19
118. Deli Ágnes (BEAC Muff) 0 5
119. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 15
120. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
121. Darnót Anna (ELTE BEAC) 0 1
122. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 18
123. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 17
124. Kiss Diána (BLSE/A) 0 20
125. Surán Andrea (BKGDSE) 0 16
126. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 15
127. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 13
128. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 14
129. Dénes Diána (MTK Budapest) 0 4
130. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 22
131. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 19
132. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 19
133. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 13
134. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
135. Imre Nóra (BKGDSE) 0 1
136. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 18
137. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 21
138. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 5
139. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 12
140. Kovács Kinga (MAFC BME) 0 10
141. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 22
142. Paróczi Petra (MAFC BME) 0 4
143. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
144. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
145. Szakáll Márta (BEAC Budafok) 0 5
146. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 22
147. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 19
148. Szabó Anna (ICO) 0 7
149. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
150. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
151. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 17
152. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
153. Sárközy Borbála (MTK Budapest) 0 2
154. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
155. Fejér Éva (BLSE/A) 0 17
156. Vér Diána (BKGDSE) 0 16
157. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 8
158. Tuica Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 6
159. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 12
160. Bécser Janka (ICO) 0 18
161. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 7
162. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 19
163. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 2
164. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 18
165. Nagy Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 4
166. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
167. Kiss Katalin (BEAC Bics) 0 11
168. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 12
169. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 3
170. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 6
171. Zám Eszter (BLSE/A) 0 3
172. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 12
173. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 7
174. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 6
175. Belánszky-Demkó Katalin (BEAC Muff) 0 4
176. Mansaré Finda (ICO) 0 2
177. Horváth Panna Flóra (ICO) 0 1
178. Serfőző Lea Szelli (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
179. Török Regina (MAFC BME) 0 6
180. Szűcs Laura (MTK Budapest) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 23.1 21
2. Nagy Viktória (ICO) 20.83 18
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 19.41 17
4. Balogh Júlia (BEAC Muff) 17.44 18
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 16.52 21
6. Dőry Viktória (ICO) 15.43 21
7. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 14.55 22
8. Tarnai Kata (MAFC BME) 12.65 17
9. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 12.35 17
10. Hegyi Hanna (BKGDSE) 12.12 17
11. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 11.91 22
12. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 11.9 19
13. Ujváry Judit (BLSE/A) 11.82 22
14. Mile Veronika (BEAC Budafok) 11.1 21
15. Horváth Enikő (MAFC BME) 10.95 20
16. Dobos Kíra (Törekvés SE) 10.91 22
17. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 10.77 17
18. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 10.45 20
19. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 10.35 20
20. Béres Eszter (ICO) 10 18
21. Soós Edit (BEAC Muff) 9.05 21
22. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 8.86 21
23. Széky Anna (Törekvés SE) 8.71 17
24. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 8.55 20
25. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 8.53 19
26. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 8.3 20
27. Kléner Kata (Törekvés SE) 8.23 22
28. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 8.17 18
29. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 8.1 20
30. Tánczos Tímea (BKGDSE) 7.78 18
31. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 7.59 17
32. Hetényi Renáta (ICO) 7.33 18
33. Széplaki Márta (Törekvés SE) 7.14 21
34. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 7.06 17
35. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 6.94 18
36. Kiss Diána (BLSE/A) 6.75 20
37. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 6.24 17
38. Egri Vivien (Törekvés SE) 6.05 21
39. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 5.9 19
40. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 5.82 22
41. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 5.74 19
42. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 5.62 21
43. Sziráki Edit (BEAC Bics) 5.58 19
44. Papp Judit (BEAC Budafok) 5.42 19
45. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 5.33 18
46. Deák Dóra (BEAC Bics) 5.26 19
47. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 5.06 18
48. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 4.83 18
49. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 4.82 17
50. Böröcz Anita (BEAC Bics) 4.81 21
51. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.57 21
52. Budánovics Noémi (BLSE/A) 4.5 18
53. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 4.35 20
54. Szuchy Márta (BLSE/A) 4.27 22
55. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 3.95 20
56. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 3.82 17
57. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.59 17
58. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3.58 19
59. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 3.47 17
60. Keil Zsófia (BEAC Muff) 3.36 22
61. Veres Orsolya (BEAC Bics) 3.32 19
62. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 3 17
63. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2.84 19
64. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 2.82 17
65. Karlócai Daniella (BLSE/A) 2.77 17
66. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.14 22
67. Fejér Éva (BLSE/A) 1.94 17
68. Bécser Janka (ICO) 1.67 18
69. Albert Dóra (BEAC Bics) 1.53 19
70. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.28 18
71. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.71 17
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.22 18
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.86 21
3. Dőry Viktória (ICO) 2.57 21
4. Tarnai Kata (MAFC BME) 1.82 17
5. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.7 20
6. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.67 18
7. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.46 22
8. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.15 20
9. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1 17
10. Deák Dóra (BEAC Bics) 1 19
11. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 0.96 22
12. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 0.85 20
13. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 0.78 18
14. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.78 18
15. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0.77 17
16. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.55 22
17. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.53 17
18. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.52 21
19. Hetényi Renáta (ICO) 0.5 18
20. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0.47 17
21. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.44 18
22. Soós Edit (BEAC Muff) 0.43 21
23. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.41 17
24. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.3 20
25. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.3 20
26. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 17
27. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0.24 21
28. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.24 21
29. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.24 17
30. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.21 19
31. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.21 19
32. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.19 21
33. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 0.18 17
34. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.18 17
35. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.17 18
36. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.16 19
37. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.15 20
38. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.14 21
39. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0.14 21
40. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0.14 22
41. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.12 17
42. Széky Anna (Törekvés SE) 0.12 17
43. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.1 20
44. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.1 21
45. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.06 17
46. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 0.06 17
47. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.06 17
48. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0.05 19
49. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.05 19
50. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0.05 20
51. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0.05 22
52. Nagy Viktória (ICO) 0 18
53. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 22
54. Béres Eszter (ICO) 0 18
55. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 19
56. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 18
57. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 17
58. Kiss Diána (BLSE/A) 0 20
59. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 22
60. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 19
61. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 19
62. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 18
63. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 21
64. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 22
65. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 22
66. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 19
67. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 17
68. Fejér Éva (BLSE/A) 0 17
69. Bécser Janka (ICO) 0 18
70. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 19
71. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 18
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 10.19 21
2. Nagy Viktória (ICO) 8.78 18
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 7 17
4. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 5.59 17
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.48 21
6. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 5.41 22
7. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 4.84 19
8. Hegyi Hanna (BKGDSE) 4.59 17
9. Béres Eszter (ICO) 4.33 18
10. Ujváry Judit (BLSE/A) 4.05 22
11. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 4 19
12. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 3.86 22
13. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 3.86 21
14. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 3.85 20
15. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.77 22
16. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 3.65 20
17. Tánczos Tímea (BKGDSE) 3.56 18
18. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 3.45 20
19. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.44 18
20. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 3.35 17
21. Dőry Viktória (ICO) 3.29 21
22. Széky Anna (Törekvés SE) 3.18 17
23. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 3.12 17
24. Horváth Enikő (MAFC BME) 3 20
25. Soós Edit (BEAC Muff) 2.95 21
26. Kiss Diána (BLSE/A) 2.95 20
27. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.82 17
28. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 2.77 17
29. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2.76 21
30. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.68 19
31. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 2.63 19
32. Hetényi Renáta (ICO) 2.61 18
33. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.58 19
34. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.53 19
35. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.5 22
36. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 2.29 17
37. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2.22 18
38. Egri Vivien (Törekvés SE) 2.14 21
39. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.14 21
40. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.1 21
41. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.06 18
42. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 2.05 20
43. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 2 20
44. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.77 22
45. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.61 18
46. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.57 21
47. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.56 18
48. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.5 22
49. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.5 18
50. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 20
51. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 20
52. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.5 22
53. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.41 17
54. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.37 19
55. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.32 19
56. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 1.29 17
57. Mile Veronika (BEAC Budafok) 1.24 21
58. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.24 17
59. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1.18 17
60. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.17 18
61. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.06 17
62. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.06 17
63. Karlócai Daniella (BLSE/A) 1.06 17
64. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.95 19
65. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0.91 22
66. Fejér Éva (BLSE/A) 0.82 17
67. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.79 19
68. Bécser Janka (ICO) 0.78 18
69. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.68 19
70. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.56 18
71. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.24 17
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 3.18 17
2. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 3 17
3. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.73 22
4. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.63 19
5. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2.53 17
6. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.53 19
7. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.42 19
8. Béres Eszter (ICO) 2.39 18
9. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.38 21
10. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.38 21
11. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.25 20
12. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.23 22
13. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.19 21
14. Szuchy Márta (BLSE/A) 2.18 22
15. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.12 17
16. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.05 21
17. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2 20
18. Papp Judit (BEAC Budafok) 1.95 19
19. Hegyi Hanna (BKGDSE) 1.94 17
20. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.91 22
21. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.9 20
22. Bécser Janka (ICO) 1.83 18
23. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.77 17
24. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.77 17
25. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.75 20
26. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 1.74 19
27. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.73 22
28. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1.73 22
29. Hetényi Renáta (ICO) 1.72 18
30. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.71 21
31. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.67 18
32. Dőry Viktória (ICO) 1.52 21
33. Tánczos Tímea (BKGDSE) 1.5 18
34. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.5 18
35. Soós Edit (BEAC Muff) 1.43 21
36. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.41 17
37. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.32 19
38. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.28 18
39. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1.24 21
40. Széky Anna (Törekvés SE) 1.24 17
41. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.24 17
42. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1.21 19
43. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.2 20
44. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.18 22
45. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.14 22
46. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.12 17
47. Nagy Viktória (ICO) 1.11 18
48. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1.11 18
49. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.11 18
50. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.1 20
51. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 1.06 17
52. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.05 19
53. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1.05 19
54. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.05 21
55. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.05 22
56. Kiss Diána (BLSE/A) 0.95 20
57. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.94 17
58. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.9 20
59. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.9 19
60. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.85 20
61. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.81 21
62. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.78 18
63. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.77 17
64. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.77 17
65. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.77 17
66. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.71 21
67. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.68 19
68. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0.67 18
69. Fejér Éva (BLSE/A) 0.53 17
70. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.44 18
71. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.18 17
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 17 meccs, min. 34 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kosjár Katalin (BLSE/A) 4 21
2. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.73 22
3. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 3.32 22
4. Nagy Viktória (ICO) 3.28 18
5. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3.12 17
6. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.43 21
7. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.15 20
8. Széky Anna (Törekvés SE) 2 17
9. Soós Edit (BEAC Muff) 1.86 21
10. Dobos Kíra (Törekvés SE) 1.73 22
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 17 meccs, min. 34 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Enikő (MAFC BME) 85.71% (30/35) 20
2. Tarnai Kata (MAFC BME) 76.47% (26/34) 17
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 75% (84/112) 21
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 72.28% (73/101) 22
5. Soós Edit (BEAC Muff) 72.22% (39/54) 21
6. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 71.62% (53/74) 17
7. Széky Anna (Törekvés SE) 70.83% (34/48) 17
8. Ujváry Judit (BLSE/A) 70.09% (82/117) 22
9. Nagy Viktória (ICO) 69.41% (59/85) 18
10. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 68.75% (33/48) 19
11. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 68.75% (33/48) 20
12. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 68.42% (26/38) 17
13. Dobos Kíra (Törekvés SE) 67.86% (38/56) 22
14. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 66.23% (51/77) 21
15. Hegyi Hanna (BKGDSE) 65% (26/40) 17
16. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 62.79% (27/43) 20
17. Széplaki Márta (Törekvés SE) 62.5% (25/40) 21
18. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 61.9% (26/42) 17
19. Egri Vivien (Törekvés SE) 60.98% (25/41) 21
20. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 55.26% (21/38) 20
21. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 54.43% (43/79) 20
22. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 53.7% (29/54) 22
23. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 42.22% (19/45) 21
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu