/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

MTK Budapest - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Konta Gyula 20/823-3159 kontagy@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Petõné, Nagy Dóra 30/938-2226 dorikosarlabda@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
MTK Kosárlabda Csarnok 1122 - Budapest Acsády Ignác u. 3.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bojtár Boglárka 2002-03-28
- Budai Zsófia 1999-05-07
- Buzinkay Zorka 2000-01-17
- Földi Anna 2001-08-01
- Gáspár Sára 1999-06-08
- Gróf Júlia 2002-07-02
- Gulyás Anna 1998-08-08
- Halmosi Anna Virág 1999-08-19
- Hruby Lili 2002-11-14
- Kelemen Barbara 2002-09-27
- Munkácsi Éva 1999-06-16
- Nagy Anna Flóra 2001-10-25
- Ozsvárt Kata 2001-10-27
- Ryan Júlia 2000-12-05
- Sárközy Borbála 2002-06-06
- Serfőző Viktória 1998-11-05
- Szalay Kinga 1998-11-14
- Szűcs Laura 2002-02-09
- Vukov Stephanie 1997-05-16

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0012 BEAC Budafok MTK Budapest 2018/10/07 18:00 70-67
(24-18,17-20,22-12,7-17)
MTK Kosárlabda Csarnok Sancilio Alexis Zádeczki Donát László
NA0021 MTK Budapest BEAC Muff 2018/10/16 18:30 67-56
(20-13,15-11,16-16,16-16)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Magyar Zoltán Horváth Kinga
NA0043 Kiss Lenke KA MTK Budapest 2018/11/06 20:15 73-67
(19-18,22-18,14-21,18-10)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Oláh Márk
NA0065 MAFC BME MTK Budapest 2018/11/17 16:30 62-49
(25-7,6-12,20-8,11-22)
Lónyay Református Gimnázium Nepp László Oszkár Major Ádám
NA0076 MTK Budapest BLSE/A 2018/12/04 19:15 50-56
(19-11,11-21,7-8,13-16)
MTK Kosárlabda Csarnok Goda László Kozma Balázs
NA0097 MTK Budapest Szolnoki Sportcentrum 2018/12/09 17:00 64-42
(15-11,16-17,22-10,11-4)
MTK Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Lilla Szőts Dávid István
NA0106 MTK Budapest BEAC Bics 2018/12/16 15:00 MTK Kosárlabda Csarnok Bagi Bálint Szirt Lajos
NA0115 MTK Budapest Törekvés SE 2019/01/13 18:00 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0124 MTK Budapest ICO 2019/01/20 14:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NA0032 MTK Budapest ELTE BEAC 2019/01/26 11:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NA0133 MTK Budapest BKGDSE 2019/02/01 19:15 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
NA0142 MTK Budapest BEAC Budafok 2019/02/10 14:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NA0151 BEAC Muff MTK Budapest 2019/02/16 09:30 BEAC Sporttelep
NA0162 ELTE BEAC MTK Budapest 2019/02/28 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0173 MTK Budapest Kiss Lenke KA 2019/03/03 14:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NA0195 MTK Budapest MAFC BME 2019/03/24 14:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NA0206 BLSE/A MTK Budapest 2019/03/30 10:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA0245 Törekvés SE MTK Budapest 2019/04/12 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0227 Szolnoki Sportcentrum MTK Budapest 2019/04/14 14:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NA0236 BEAC Bics MTK Budapest 2019/04/28 15:00 BEAC Sporttelep
NA0254 ICO MTK Budapest 2019/05/12 13:30 Lázár Ervin Általános Iskola
NA0263 BKGDSE MTK Budapest 2019/05/17 20:15 Újbudai Petőfi Sándor Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 175 7
2. Nagy Viktória (ICO) 138 7
3. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 132 8
4. Kosjár Katalin (BLSE/A) 125 8
5. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 95 7
6. Tarnai Kata (MAFC BME) 93 7
7. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 92 7
8. Dőry Viktória (ICO) 91 7
9. Horváth Enikő (MAFC BME) 88 8
10. Ujváry Judit (BLSE/A) 85 8
11. Balogh Júlia (BEAC Muff) 80 5
12. Fülep Csilla (MAFC BME) 78 7
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 75 6
14. Földi Anna (MTK Budapest) 73 6
15. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 72 4
16. Hetényi Renáta (ICO) 69 7
17. Mile Veronika (BEAC Budafok) 67 6
18. Soós Edit (BEAC Muff) 62 6
19. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 61 7
20. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 60 6
21. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 59 4
22. Széky Anna (Törekvés SE) 58 7
23. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 58 5
24. Dobos Kíra (Törekvés SE) 55 7
25. Kléner Kata (Törekvés SE) 50 7
26. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 50 4
27. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 50 8
28. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 48 5
29. Hercze Szandra (MAFC BME) 48 6
30. Sziráki Edit (BEAC Bics) 48 8
31. Budai Zsófia (MTK Budapest) 47 5
32. Halász Melinda (BEAC Bics) 47 8
33. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 47 6
34. Aradi Zsanett (MAFC BME) 46 6
35. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 46 5
36. Deák Dóra (BEAC Bics) 45 8
37. Hegyi Hanna (BKGDSE) 44 5
38. Budánovics Noémi (BLSE/A) 44 8
39. Béres Eszter (ICO) 43 5
40. Horváth Anna (MAFC BME) 43 8
41. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 42 5
42. Lutche Klaudia (MAFC BME) 39 5
43. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 39 7
44. Egri Vivien (Törekvés SE) 38 7
45. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 38 5
46. Szabó Vivien (MAFC BME) 37 6
47. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 37 5
48. Böröcz Anita (BEAC Bics) 36 7
49. Árvay Júlia (BEAC Bics) 36 6
50. Fekete Katalin (BLSE/A) 35 8
51. Kiss Diána (BLSE/A) 34 7
52. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 32 3
53. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 31 7
54. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 31 5
55. Gróf Júlia (MTK Budapest) 31 3
56. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 31 3
57. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 30 7
58. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 30 4
59. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 30 4
60. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 30 6
61. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 29 6
62. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 28 6
63. Vándor Szilvia (BKGDSE) 28 4
64. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 28 4
65. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 28 5
66. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 27 3
67. Baliga Barbara (BKGDSE) 27 5
68. Szuchy Márta (BLSE/A) 26 8
69. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 26 6
70. Papp Judit (BEAC Budafok) 25 6
71. Szlávik Petra (BKGDSE) 25 4
72. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 25 5
73. Veres Orsolya (BEAC Bics) 24 7
74. Rozsics Lilla (MAFC BME) 24 4
75. Surán Andrea (BKGDSE) 24 4
76. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 24 5
77. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 23 4
78. Várnai Katalin (BKGDSE) 23 5
79. Széplaki Márta (Törekvés SE) 23 6
80. Szabó Anna (ICO) 22 7
81. Boksay Katalin (Törekvés SE) 22 4
82. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 21 3
83. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 21 4
84. Hetényi Viktória (ICO) 21 4
85. Tánczos Tímea (BKGDSE) 21 5
86. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 21 6
87. Jéhn Mónika (MAFC BME) 21 6
88. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 20 3
89. Fábián Ildikó (BKGDSE) 19 1
90. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 18 2
91. Szalay Kinga (MTK Budapest) 18 4
92. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 18 5
93. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 18 6
94. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 18 8
95. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 17 4
96. Széky Krisztina (Törekvés SE) 16 6
97. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 16 6
98. Padányi Réka (BEAC Budafok) 16 2
99. László Boróka (Törekvés SE) 16 2
100. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 16 2
101. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 16 4
102. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 16 3
103. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 16 3
104. Keil Zsófia (BEAC Muff) 15 6
105. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 14 4
106. Bécser Janka (ICO) 14 7
107. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 14 6
108. Hájer Tamara (BEAC Muff) 13 4
109. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 13 5
110. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 13 7
111. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 12 4
112. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 12 5
113. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
114. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 11 5
115. Fejér Éva (BLSE/A) 11 7
116. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 9 1
117. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 9 3
118. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 9 3
119. Légrádi Réka (BKGDSE) 9 3
120. Bódi Bettina (BKGDSE) 8 4
121. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 8 6
122. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
123. Ryan Júlia (MTK Budapest) 7 2
124. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 7 3
125. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
126. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 6 4
127. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 6 4
128. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
129. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
130. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
131. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 4 4
132. Vér Diána (BKGDSE) 4 4
133. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
134. Karlócai Daniella (BLSE/A) 4 5
135. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 4 5
136. Lakos Magdolna (BKGDSE) 4 3
137. Albert Dóra (BEAC Bics) 4 7
138. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 1
139. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
140. Veress Lili (ICO) 2 1
141. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
142. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 2
143. Gáspár Sára (MTK Budapest) 2 2
144. Zám Eszter (BLSE/A) 2 2
145. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 1 5
146. Török Regina (MAFC BME) 0 4
147. Mansaré Finda (ICO) 0 2
148. Molnár Martina (MAFC BME) 0 1
149. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
150. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
151. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
152. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
153. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 19 6
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 16 5
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 15 7
4. Dőry Viktória (ICO) 14 7
5. Kléner Kata (Törekvés SE) 11 7
6. Horváth Enikő (MAFC BME) 9 8
7. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 8 7
8. Hercze Szandra (MAFC BME) 8 6
9. Deák Dóra (BEAC Bics) 8 8
10. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 7 4
11. Hetényi Renáta (ICO) 6 7
12. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 6 6
13. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 6 4
14. Varga Fanni (BEAC Bics) 5 6
15. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 5 5
16. Budai Zsófia (MTK Budapest) 5 5
17. Kosjár Katalin (BLSE/A) 4 8
18. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 4 4
19. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4 5
20. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 4 5
21. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 6
22. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 3 3
23. Soós Edit (BEAC Muff) 3 6
24. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 3 4
25. Szlávik Petra (BKGDSE) 3 4
26. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 3 5
27. Szabó Vivien (MAFC BME) 3 6
28. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 3 7
29. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 3 4
30. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
31. Fekete Katalin (BLSE/A) 3 8
32. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2 4
33. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 2 4
34. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2 6
35. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2 5
36. Széky Anna (Törekvés SE) 2 7
37. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2 5
38. Rozsics Lilla (MAFC BME) 2 4
39. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 2 3
40. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 2 7
41. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 2 4
42. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 6
43. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 2 4
44. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2 7
45. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 1 7
46. Fábián Ildikó (BKGDSE) 1 1
47. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1 7
48. Földi Anna (MTK Budapest) 1 6
49. Fülep Csilla (MAFC BME) 1 7
50. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
51. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1 3
52. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1 5
53. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1 1
54. Padányi Réka (BEAC Budafok) 1 2
55. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 1 2
56. Dobos Kíra (Törekvés SE) 1 7
57. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
58. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
59. Egri Vivien (Törekvés SE) 1 7
60. Horváth Anna (MAFC BME) 1 8
61. Hetényi Viktória (ICO) 1 4
62. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1 5
63. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 5
64. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
65. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1 4
66. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 5
67. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1 6
68. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 6
69. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 4
70. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 1 3
71. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 1 3
72. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 3
73. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 5
74. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 5
75. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
76. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1 8
77. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 4
78. Nagy Viktória (ICO) 0 7
79. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0 8
80. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 8
81. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 3
82. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
83. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 7
84. Béres Eszter (ICO) 0 5
85. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 5
86. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
87. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 6
88. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 5
89. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 4
90. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 5
91. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 4
92. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 3
93. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
94. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 8
95. Surán Andrea (BKGDSE) 0 4
96. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
97. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 6
98. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 8
99. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
100. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0 8
101. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 4
102. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 5
103. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 3
104. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 7
105. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 6
106. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
107. Kiss Diána (BLSE/A) 0 7
108. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 6
109. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 4
110. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 6
111. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 5
112. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 6
113. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
114. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
115. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 2
116. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 7
117. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 8
118. Szabó Anna (ICO) 0 7
119. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
120. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 4
121. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
122. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
123. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 1
124. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
125. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 6
126. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
127. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 5
128. Bécser Janka (ICO) 0 7
129. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
130. Veress Lili (ICO) 0 1
131. Fejér Éva (BLSE/A) 0 7
132. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 4
133. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 4
134. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0 3
135. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 6
136. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 4
137. Zám Eszter (BLSE/A) 0 2
138. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
139. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 2
140. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
141. Vér Diána (BKGDSE) 0 4
142. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 5
143. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 5
144. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 7
145. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 5
146. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
147. Molnár Martina (MAFC BME) 0 1
148. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
149. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
150. Mansaré Finda (ICO) 0 2
151. Török Regina (MAFC BME) 0 4
152. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
153. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 25 7
2. Nagy Viktória (ICO) 19.71 7
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 18 4
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 16.5 8
5. Balogh Júlia (BEAC Muff) 16 5
6. Kosjár Katalin (BLSE/A) 15.63 8
7. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 14.75 4
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 13.57 7
9. Tarnai Kata (MAFC BME) 13.29 7
10. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 13.14 7
11. Dőry Viktória (ICO) 13 7
12. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 12.5 4
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 12.5 6
14. Földi Anna (MTK Budapest) 12.17 6
15. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 11.6 5
16. Mile Veronika (BEAC Budafok) 11.17 6
17. Fülep Csilla (MAFC BME) 11.14 7
18. Horváth Enikő (MAFC BME) 11 8
19. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 10.67 3
20. Ujváry Judit (BLSE/A) 10.63 8
21. Gróf Júlia (MTK Budapest) 10.33 3
22. Soós Edit (BEAC Muff) 10.33 6
23. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 10.33 3
24. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 10 6
25. Hetényi Renáta (ICO) 9.86 7
26. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 9.6 5
27. Budai Zsófia (MTK Budapest) 9.4 5
28. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 9.2 5
29. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 9 3
30. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 9 2
31. Hegyi Hanna (BKGDSE) 8.8 5
32. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 8.71 7
33. Béres Eszter (ICO) 8.6 5
34. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 8.4 5
35. Széky Anna (Törekvés SE) 8.29 7
36. Hercze Szandra (MAFC BME) 8 6
37. Padányi Réka (BEAC Budafok) 8 2
38. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 8 2
39. László Boróka (Törekvés SE) 8 2
40. Dobos Kíra (Törekvés SE) 7.86 7
41. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7.83 6
42. Lutche Klaudia (MAFC BME) 7.8 5
43. Aradi Zsanett (MAFC BME) 7.67 6
44. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 7.6 5
45. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 7.5 4
46. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 7.5 4
47. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 7.4 5
48. Kléner Kata (Törekvés SE) 7.14 7
49. Vándor Szilvia (BKGDSE) 7 4
50. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 7 3
51. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 7 4
52. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 6.67 3
53. Szlávik Petra (BKGDSE) 6.25 4
54. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.25 8
55. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6.2 5
56. Szabó Vivien (MAFC BME) 6.17 6
57. Sziráki Edit (BEAC Bics) 6 8
58. Surán Andrea (BKGDSE) 6 4
59. Rozsics Lilla (MAFC BME) 6 4
60. Árvay Júlia (BEAC Bics) 6 6
61. Halász Melinda (BEAC Bics) 5.88 8
62. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 5.75 4
63. Deák Dóra (BEAC Bics) 5.63 8
64. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 5.6 5
65. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 5.57 7
66. Budánovics Noémi (BLSE/A) 5.5 8
67. Boksay Katalin (Törekvés SE) 5.5 4
68. Mihalik Janka (MAFC BME) 5.5 2
69. Egri Vivien (Törekvés SE) 5.43 7
70. Baliga Barbara (BKGDSE) 5.4 5
71. Horváth Anna (MAFC BME) 5.38 8
72. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 5.33 3
73. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 5.33 3
74. Hetényi Viktória (ICO) 5.25 4
75. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5.25 4
76. Böröcz Anita (BEAC Bics) 5.14 7
77. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 5 6
78. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 5 5
79. Kiss Diána (BLSE/A) 4.86 7
80. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 4.83 6
81. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 4.8 5
82. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 4.67 6
83. Várnai Katalin (BKGDSE) 4.6 5
84. Szalay Kinga (MTK Budapest) 4.5 4
85. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 4.43 7
86. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.38 8
87. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 4.33 6
88. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 4.29 7
89. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 4.25 4
90. Tánczos Tímea (BKGDSE) 4.2 5
91. Papp Judit (BEAC Budafok) 4.17 6
92. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 4 4
93. Széplaki Márta (Törekvés SE) 3.83 6
94. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 3.6 5
95. Ryan Júlia (MTK Budapest) 3.5 2
96. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3.5 4
97. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.5 6
98. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3.5 6
99. Veres Orsolya (BEAC Bics) 3.43 7
100. Hájer Tamara (BEAC Muff) 3.25 4
101. Szuchy Márta (BLSE/A) 3.25 8
102. Szabó Anna (ICO) 3.14 7
103. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 3 4
104. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 3
105. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
106. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 3 2
107. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 3 3
108. Légrádi Réka (BKGDSE) 3 3
109. Széky Krisztina (Törekvés SE) 2.67 6
110. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 2.67 6
111. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 2.6 5
112. Keil Zsófia (BEAC Muff) 2.5 6
113. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 2.4 5
114. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 3
115. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 6
116. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2.25 8
117. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.2 5
118. Bódi Bettina (BKGDSE) 2 4
119. Bécser Janka (ICO) 2 7
120. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.86 7
121. Fejér Éva (BLSE/A) 1.57 7
122. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1.5 4
123. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.5 4
124. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.33 6
125. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1.33 3
126. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 1 4
127. Gáspár Sára (MTK Budapest) 1 2
128. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1 4
129. Zám Eszter (BLSE/A) 1 2
130. Vér Diána (BKGDSE) 1 4
131. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 1 2
132. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.8 5
133. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.8 5
134. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.57 7
135. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.2 5
136. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
137. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
138. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
139. Török Regina (MAFC BME) 0 4
140. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
141. Mansaré Finda (ICO) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.2 5
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 3.17 6
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.14 7
4. Dőry Viktória (ICO) 2 7
5. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.75 4
6. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.57 7
7. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.5 4
8. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.33 6
9. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.14 7
10. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.13 8
11. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 1 4
12. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1 3
13. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1 5
14. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1 5
15. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1 6
16. Deák Dóra (BEAC Bics) 1 8
17. Hetényi Renáta (ICO) 0.86 7
18. Varga Fanni (BEAC Bics) 0.83 6
19. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 0.8 5
20. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.8 5
21. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 0.75 4
22. Szlávik Petra (BKGDSE) 0.75 4
23. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 0.75 4
24. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 0.67 3
25. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.67 6
26. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0.6 5
27. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0.5 4
28. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.5 8
29. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 0.5 4
30. Soós Edit (BEAC Muff) 0.5 6
31. Padányi Réka (BEAC Budafok) 0.5 2
32. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 0.5 2
33. Szabó Vivien (MAFC BME) 0.5 6
34. Rozsics Lilla (MAFC BME) 0.5 4
35. Mihalik Janka (MAFC BME) 0.5 2
36. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 6
37. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.5 4
38. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.5 4
39. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.43 7
40. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0.4 5
41. Lutche Klaudia (MAFC BME) 0.4 5
42. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.38 8
43. Gróf Júlia (MTK Budapest) 0.33 3
44. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.33 3
45. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.33 6
46. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.33 6
47. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 3
48. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.33 3
49. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.33 3
50. Széky Anna (Törekvés SE) 0.29 7
51. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 7
52. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 7
53. Hetényi Viktória (ICO) 0.25 4
54. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.25 4
55. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.25 4
56. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.25 4
57. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.2 5
58. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.2 5
59. Várnai Katalin (BKGDSE) 0.2 5
60. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 0.2 5
61. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.2 5
62. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.2 5
63. Földi Anna (MTK Budapest) 0.17 6
64. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.17 6
65. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.17 6
66. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.17 6
67. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.14 7
68. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.14 7
69. Fülep Csilla (MAFC BME) 0.14 7
70. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.14 7
71. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.14 7
72. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.14 7
73. Horváth Anna (MAFC BME) 0.13 8
74. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.13 8
75. Nagy Viktória (ICO) 0 7
76. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0 8
77. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 8
78. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 3
79. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
80. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 7
81. Béres Eszter (ICO) 0 5
82. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 5
83. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
84. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 6
85. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 5
86. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 4
87. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 5
88. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 4
89. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 3
90. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
91. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 8
92. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
93. Surán Andrea (BKGDSE) 0 4
94. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 6
95. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 8
96. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
97. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0 8
98. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 4
99. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 5
100. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 3
101. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 7
102. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 6
103. Kiss Diána (BLSE/A) 0 7
104. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 6
105. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 4
106. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 6
107. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 5
108. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 6
109. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 2
110. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 7
111. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 8
112. Szabó Anna (ICO) 0 7
113. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 4
114. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
115. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
116. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
117. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 6
118. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
119. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 5
120. Bécser Janka (ICO) 0 7
121. Fejér Éva (BLSE/A) 0 7
122. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 4
123. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 4
124. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 6
125. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0 3
126. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 4
127. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 2
128. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
129. Zám Eszter (BLSE/A) 0 2
130. Vér Diána (BKGDSE) 0 4
131. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
132. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 5
133. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 5
134. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 7
135. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 5
136. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
137. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
138. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
139. Török Regina (MAFC BME) 0 4
140. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
141. Mansaré Finda (ICO) 0 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 10.43 7
2. Nagy Viktória (ICO) 8.14 7
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 6.75 4
4. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 6.25 4
5. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 6 8
6. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 5.57 7
7. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5 8
8. Földi Anna (MTK Budapest) 5 6
9. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 4.67 3
10. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4.4 5
11. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 4.14 7
12. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 4 7
13. Gróf Júlia (MTK Budapest) 4 3
14. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 4 6
15. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 4 2
16. Béres Eszter (ICO) 4 5
17. László Boróka (Törekvés SE) 4 2
18. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.86 7
19. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 3.75 4
20. Soós Edit (BEAC Muff) 3.67 6
21. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 3.67 3
22. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 3.6 5
23. Hetényi Renáta (ICO) 3.57 7
24. Varga Fanni (BEAC Bics) 3.5 6
25. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 3.4 5
26. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 3.4 5
27. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 3.33 3
28. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.29 7
29. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.25 8
30. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.2 5
31. Aradi Zsanett (MAFC BME) 3.17 6
32. Széky Anna (Törekvés SE) 3.14 7
33. Tarnai Kata (MAFC BME) 3 7
34. Dőry Viktória (ICO) 3 7
35. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 4
36. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 3 5
37. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 3 2
38. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 3 3
39. Horváth Enikő (MAFC BME) 2.88 8
40. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.8 5
41. Vándor Szilvia (BKGDSE) 2.75 4
42. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.75 8
43. Surán Andrea (BKGDSE) 2.75 4
44. Árvay Júlia (BEAC Bics) 2.67 6
45. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.67 3
46. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.63 8
47. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.6 5
48. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.57 7
49. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2.5 2
50. Halász Melinda (BEAC Bics) 2.5 8
51. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.5 4
52. Baliga Barbara (BKGDSE) 2.4 5
53. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 2.33 3
54. Kiss Diána (BLSE/A) 2.29 7
55. Horváth Anna (MAFC BME) 2.25 8
56. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2.2 5
57. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2.2 5
58. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 2.2 5
59. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.17 6
60. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.17 6
61. Budánovics Noémi (BLSE/A) 2.13 8
62. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 2 5
63. Mihalik Janka (MAFC BME) 2 2
64. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 2 6
65. Tánczos Tímea (BKGDSE) 2 5
66. Papp Judit (BEAC Budafok) 2 6
67. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.86 7
68. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.83 6
69. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.8 5
70. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.75 4
71. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1.75 4
72. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.71 7
73. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1.67 6
74. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.6 5
75. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.57 7
76. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.57 7
77. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.5 6
78. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.5 4
79. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.5 4
80. Hetényi Viktória (ICO) 1.5 4
81. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.5 4
82. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.5 4
83. Ryan Júlia (MTK Budapest) 1.5 2
84. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.5 6
85. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 6
86. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.38 8
87. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.33 3
88. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.33 6
89. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.33 6
90. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.29 7
91. Szabó Anna (ICO) 1.29 7
92. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1.25 4
93. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.25 8
94. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 1.25 4
95. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.2 5
96. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.17 6
97. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.14 7
98. Deák Dóra (BEAC Bics) 1.13 8
99. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1 4
100. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 5
101. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 6
102. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 1 2
103. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
104. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 1 3
105. Bécser Janka (ICO) 1 7
106. Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.83 6
107. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.83 6
108. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.8 5
109. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.8 5
110. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0.75 4
111. Fejér Éva (BLSE/A) 0.71 7
112. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 3
113. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.67 3
114. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.67 3
115. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.63 8
116. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.6 5
117. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0.5 4
118. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.5 4
119. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.5 4
120. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.5 4
121. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.5 6
122. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.5 4
123. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0.5 2
124. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0.5 4
125. Zám Eszter (BLSE/A) 0.5 2
126. Vér Diána (BKGDSE) 0.5 4
127. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0.5 2
128. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.4 5
129. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0.33 3
130. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 7
131. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.29 7
132. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.2 5
133. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.17 6
134. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 0 4
135. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 5
136. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
137. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
138. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
139. Török Regina (MAFC BME) 0 4
140. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
141. Mansaré Finda (ICO) 0 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gróf Júlia (MTK Budapest) 4 3
2. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 4 2
3. Surán Andrea (BKGDSE) 3.25 4
4. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 3.25 4
5. Hegyi Hanna (BKGDSE) 3.2 5
6. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3 4
7. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 4
8. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 3 3
9. Béres Eszter (ICO) 3 5
10. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 3 4
11. Boksay Katalin (Törekvés SE) 3 4
12. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 3
13. Földi Anna (MTK Budapest) 2.83 6
14. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 2.67 3
15. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.63 8
16. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 2.5 2
17. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.5 8
18. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2.5 4
19. Ryan Júlia (MTK Budapest) 2.5 2
20. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2.5 6
21. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.43 7
22. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.43 7
23. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.43 7
24. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.33 6
25. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.33 6
26. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.29 7
27. Szuchy Márta (BLSE/A) 2.25 8
28. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.2 5
29. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.17 6
30. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.17 6
31. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.17 6
32. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.17 6
33. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2 5
34. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2 2
35. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 2 3
36. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2 3
37. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2 5
38. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2 4
39. Fülep Csilla (MAFC BME) 1.86 7
40. Széky Anna (Törekvés SE) 1.86 7
41. Bécser Janka (ICO) 1.86 7
42. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.83 6
43. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.83 6
44. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
45. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 1.8 5
46. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
47. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.75 4
48. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 1.75 4
49. Dőry Viktória (ICO) 1.71 7
50. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.67 6
51. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.67 6
52. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.63 8
53. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1.6 5
54. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.6 5
55. Tánczos Tímea (BKGDSE) 1.6 5
56. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1.6 5
57. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1.6 5
58. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.57 7
59. Hetényi Renáta (ICO) 1.57 7
60. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1.5 4
61. Soós Edit (BEAC Muff) 1.5 6
62. László Boróka (Törekvés SE) 1.5 2
63. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.5 4
64. Horváth Anna (MAFC BME) 1.5 8
65. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.5 4
66. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.5 6
67. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.43 7
68. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.4 5
69. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.4 5
70. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.4 5
71. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1.33 3
72. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.29 7
73. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.25 8
74. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.25 8
75. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1.25 4
76. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1.25 4
77. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 1.2 5
78. Árvay Júlia (BEAC Bics) 1.17 6
79. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.17 6
80. Széky Krisztina (Törekvés SE) 1.17 6
81. Nagy Viktória (ICO) 1.14 7
82. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.14 7
83. Szabó Anna (ICO) 1.14 7
84. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.13 8
85. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1 5
86. Horváth Enikő (MAFC BME) 1 8
87. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
88. Lutche Klaudia (MAFC BME) 1 5
89. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1 6
90. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1 4
91. Szlávik Petra (BKGDSE) 1 4
92. Halász Melinda (BEAC Bics) 1 8
93. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
94. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
95. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 4
96. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
97. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 3
98. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
99. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 5
100. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1 8
101. Vér Diána (BKGDSE) 1 4
102. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.88 8
103. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.86 7
104. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.83 6
105. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.8 5
106. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.75 8
107. Hetényi Viktória (ICO) 0.75 4
108. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.75 4
109. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.75 4
110. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.75 4
111. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.75 4
112. Kléner Kata (Törekvés SE) 0.71 7
113. Kiss Diána (BLSE/A) 0.71 7
114. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0.67 3
115. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 0.67 3
116. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0.67 6
117. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 6
118. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.6 5
119. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.57 7
120. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.57 7
121. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.57 7
122. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.57 7
123. Rozsics Lilla (MAFC BME) 0.5 4
124. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0.5 2
125. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0.5 2
126. Zám Eszter (BLSE/A) 0.5 2
127. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0.5 2
128. Fejér Éva (BLSE/A) 0.43 7
129. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.4 5
130. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 0.33 3
131. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 3
132. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.33 6
133. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0.25 4
134. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.2 5
135. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0 4
136. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
137. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 5
138. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
139. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
140. Török Regina (MAFC BME) 0 4
141. Mansaré Finda (ICO) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 4.5 8
2. Kosjár Katalin (BLSE/A) 4.13 8
3. Ujváry Judit (BLSE/A) 4.13 8
4. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 3.71 7
5. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3.5 4
6. Nagy Viktória (ICO) 3.43 7
7. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3 4
8. Varga Fanni (BEAC Bics) 3 6
9. Fülep Csilla (MAFC BME) 3 7
10. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 3 3
11. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.8 5
12. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.4 5
13. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2.2 5
14. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2 7
15. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2 5
16. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 2 4
17. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.88 8
18. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
19. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.75 4
20. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.71 7
21. Földi Anna (MTK Budapest) 1.67 6
22. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 1.67 3
23. Soós Edit (BEAC Muff) 1.5 6
24. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.5 4
25. Hetényi Viktória (ICO) 1.5 4
26. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.43 7
27. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1.33 3
28. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1.33 6
29. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.29 7
30. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.25 8
31. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.2 5
32. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.2 5
33. Széky Anna (Törekvés SE) 1.14 7
34. Dőry Viktória (ICO) 1 7
35. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 1 6
36. Hercze Szandra (MAFC BME) 1 6
37. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 1 8
38. Szlávik Petra (BKGDSE) 1 4
39. Szabó Vivien (MAFC BME) 1 6
40. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1 4
41. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 4
42. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1 6
43. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 5
44. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 6
45. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1 4
46. Halász Melinda (BEAC Bics) 0.88 8
47. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.86 7
48. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.86 7
49. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.86 7
50. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0.83 6
51. Szuchy Márta (BLSE/A) 0.75 8
52. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0.67 6
53. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0.67 6
54. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 6
55. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.63 8
56. Szabó Anna (ICO) 0.57 7
57. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.5 8
58. Horváth Anna (MAFC BME) 0.5 8
59. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.5 8
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 100% (7/7) 4
2. Vándor Szilvia (BKGDSE) 100% (6/6) 4
3. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 100% (6/6) 7
4. Szalay Kinga (MTK Budapest) 100% (4/4) 4
5. Gróf Júlia (MTK Budapest) 100% (4/4) 3
6. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 90% (9/10) 3
7. Aradi Zsanett (MAFC BME) 88.89% (8/9) 6
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 87.5% (14/16) 7
9. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 85.71% (12/14) 7
10. Hercze Szandra (MAFC BME) 85.71% (6/7) 6
11. Hetényi Viktória (ICO) 85.71% (6/7) 4
12. Horváth Enikő (MAFC BME) 83.33% (15/18) 8
13. Budánovics Noémi (BLSE/A) 83.33% (10/12) 8
14. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 83.33% (5/6) 5
15. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 83.33% (5/6) 6
16. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 82.35% (14/17) 5
17. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 80% (12/15) 4
18. Fekete Katalin (BLSE/A) 80% (4/5) 8
19. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 80% (4/5) 4
20. Ujváry Judit (BLSE/A) 78.57% (33/42) 8
21. Fülep Csilla (MAFC BME) 77.78% (21/27) 7
22. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 77.78% (14/18) 4
23. Kosjár Katalin (BLSE/A) 76.74% (33/43) 8
24. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 75% (36/48) 8
25. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 75% (6/8) 5
26. Szuchy Márta (BLSE/A) 75% (6/8) 8
27. Jéhn Mónika (MAFC BME) 75% (6/8) 6
28. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 75% (6/8) 5
29. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 75% (3/4) 5
30. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 75% (3/4) 5
31. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 74.29% (26/35) 7
32. Nagy Viktória (ICO) 72.73% (24/33) 7
33. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 72.73% (8/11) 8
34. Földi Anna (MTK Budapest) 71.43% (10/14) 6
35. Budai Zsófia (MTK Budapest) 71.43% (10/14) 5
36. Hegyi Hanna (BKGDSE) 70.59% (12/17) 5
37. Egri Vivien (Törekvés SE) 69.23% (9/13) 7
38. Soós Edit (BEAC Muff) 69.23% (9/13) 6
39. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 66.67% (10/15) 7
40. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 66.67% (8/12) 4
41. Tarnai Kata (MAFC BME) 66.67% (6/9) 7
42. Dobos Kíra (Törekvés SE) 66.67% (6/9) 7
43. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 66.67% (4/6) 6
44. Rozsics Lilla (MAFC BME) 66.67% (4/6) 4
45. Szlávik Petra (BKGDSE) 66.67% (4/6) 4
46. Horváth Anna (MAFC BME) 66.67% (4/6) 8
47. Sziráki Edit (BEAC Bics) 66.67% (4/6) 8
48. Dőry Viktória (ICO) 63.64% (7/11) 7
49. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 62.5% (5/8) 8
50. Széky Anna (Törekvés SE) 61.54% (8/13) 7
51. Lutche Klaudia (MAFC BME) 61.11% (11/18) 5
52. Szabó Vivien (MAFC BME) 60% (6/10) 6
53. Béres Eszter (ICO) 60% (3/5) 5
54. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 60% (3/5) 3
55. Baliga Barbara (BKGDSE) 60% (3/5) 5
56. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 55.56% (5/9) 3
57. Halász Melinda (BEAC Bics) 53.85% (7/13) 8
58. Varga Fanni (BEAC Bics) 52.94% (18/34) 6
59. Árvay Júlia (BEAC Bics) 50% (4/8) 6
60. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 50% (3/6) 7
61. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 50% (3/6) 4
62. Lakos Magdolna (BKGDSE) 50% (2/4) 3
63. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 50% (2/4) 3
64. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 5
65. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 50% (2/4) 5
66. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 5
67. Várnai Katalin (BKGDSE) 50% (2/4) 5
68. Széky Krisztina (Törekvés SE) 50% (2/4) 6
69. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 47.37% (9/19) 5
70. Szabó Anna (ICO) 44.44% (4/9) 7
71. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 42.86% (6/14) 6
72. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 42.86% (3/7) 6
73. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 42.86% (3/7) 6
74. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 40% (2/5) 5
75. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 37.5% (6/16) 6
76. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 37.5% (3/8) 7
77. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (2/6) 7
78. Veres Orsolya (BEAC Bics) 33.33% (2/6) 7
79. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 30% (3/10) 5
80. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 30% (3/10) 5
81. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 28.57% (4/14) 6
82. Tánczos Tímea (BKGDSE) 25% (1/4) 5
83. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 20% (1/5) 6
84. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0% (0/6) 7
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu