/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Kiss Lenke KA - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Fekete Balázs 70/770-8944 fekete.basil@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Kövér Krisztián 20/321-2183 kkover29@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lónyay Református Gimnázium tornaterme 1092 - Budapest Kinizsi u. 1-7.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Berényi Luca 1995-12-07
- Bihari Anna Júlia 1999-09-11
- Fogarasi Krauss Flóra 2001-05-29
- Gálfalvi Emese 1999-12-08
- Horváth Adrienn Ilona 2000-04-14
- Ignácz Bernadett 2000-03-01
- Kozma Renáta 1997-03-14
- Lajkó Dóra Kata 1997-11-13
- Mészáros Anna 1994-02-22
- Nagy Andrea 1995-08-10
- Opitz Kitti 1999-10-04
- Opitz Petra 1999-10-04
- Orosz Anett 1995-03-01
- Soós Alexandra 1992-03-30
- Szabó Enikő 1995-12-15
- Tóth Tímea 1996-03-27

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0016 ICO Kiss Lenke KA 2018/10/07 16:30 57-62
(20-17,13-18,10-13,14-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Pohánka Balázs Nagy István
NA0034 BEAC Budafok Kiss Lenke KA 2018/10/27 08:00 89-61
(24-19,16-18,19-14,30-10)
BEAC Sporttelep Gaál István Rózsavölgyi Alexandra
NA0043 Kiss Lenke KA MTK Budapest 2018/11/06 20:15 73-67
(19-18,22-18,14-21,18-10)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Oláh Márk
NA0061 Kiss Lenke KA BEAC Muff 2018/11/20 20:15 64-57
(14-7,19-20,10-14,21-16)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Nagy Viktor Kozma Balázs
NA0052 ELTE BEAC Kiss Lenke KA 2018/11/22 18:30 75-82
(17-21,17-19,15-19,26-23)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gaál István Lövei László
NA0083 MAFC BME Kiss Lenke KA 2018/12/01 18:00 85-64
(25-11,18-24,16-10,26-19)
Lónyay Református Gimnázium Gaál István Tóth Kitti
NA0094 Kiss Lenke KA BLSE/A 2018/12/11 20:15 65-83
(17-22,11-23,23-21,14-17)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Józsa András Junior Pohánka Balázs
NA0025 Kiss Lenke KA BKGDSE 2019/01/08 20:15 83-63
(20-14,18-15,16-15,29-19)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Józsa András Junior Csoma Viktor
NA0116 Kiss Lenke KA Szolnoki Sportcentrum 2019/01/15 20:15 58-48
(10-20,12-6,21-11,15-11)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Kozma Balázs
NA0127 BEAC Bics Kiss Lenke KA 2019/01/20 15:00 38-66
(11-18,9-13,6-18,12-17)
BEAC Sporttelep Tarnai Gyula Csaba Nagy László
NA0137 Törekvés SE Kiss Lenke KA 2019/01/29 20:00 69-49
(18-11,19-11,15-15,17-12)
Kocsis Sándor Sportközpont Lövei László Tóth Kitti
NA0146 Kiss Lenke KA ICO 2019/02/12 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Pohánka Balázs
NA0155 BKGDSE Kiss Lenke KA 2019/02/21 19:40 Újbudai Petőfi Sándor Iskola Gaál István Simon Kristóf Kolos
NA0164 Kiss Lenke KA BEAC Budafok 2019/02/26 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NA0173 MTK Budapest Kiss Lenke KA 2019/03/03 14:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NA0182 Kiss Lenke KA ELTE BEAC 2019/03/12 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NA0191 BEAC Muff Kiss Lenke KA 2019/03/23 09:30 BEAC Sporttelep
NA0213 Kiss Lenke KA MAFC BME 2019/04/09 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NA0224 BLSE/A Kiss Lenke KA 2019/04/13 10:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA0246 Szolnoki Sportcentrum Kiss Lenke KA 2019/05/07 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NA0257 Kiss Lenke KA BEAC Bics 2019/05/14 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NA0267 Kiss Lenke KA Törekvés SE 2019/05/21 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 215 9
2. Nagy Viktória (ICO) 209 10
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 197 12
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 178 12
5. Dőry Viktória (ICO) 138 10
6. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 135 10
7. Ujváry Judit (BLSE/A) 135 12
8. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 128 11
9. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 126 7
10. Balogh Júlia (BEAC Muff) 126 8
11. Horváth Enikő (MAFC BME) 122 11
12. Tarnai Kata (MAFC BME) 119 9
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 116 8
14. Földi Anna (MTK Budapest) 108 9
15. Fülep Csilla (MAFC BME) 106 9
16. Dobos Kíra (Törekvés SE) 106 11
17. Mile Veronika (BEAC Budafok) 104 9
18. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 101 8
19. Soós Edit (BEAC Muff) 95 9
20. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 88 8
21. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 87 10
22. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 85 12
23. Hetényi Renáta (ICO) 83 10
24. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 82 9
25. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 81 7
26. Lutche Klaudia (MAFC BME) 77 9
27. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 76 9
28. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 75 8
29. Hercze Szandra (MAFC BME) 74 9
30. Széky Anna (Törekvés SE) 74 9
31. Kléner Kata (Törekvés SE) 73 11
32. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 72 6
33. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 70 6
34. Budai Zsófia (MTK Budapest) 70 9
35. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 70 7
36. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 67 8
37. Rozsics Lilla (MAFC BME) 66 7
38. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 66 8
39. Hegyi Hanna (BKGDSE) 66 8
40. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 66 10
41. Béres Eszter (ICO) 64 7
42. Szlávik Petra (BKGDSE) 64 7
43. Baliga Barbara (BKGDSE) 64 9
44. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 64 9
45. Egri Vivien (Törekvés SE) 64 11
46. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 63 7
47. Vándor Szilvia (BKGDSE) 63 8
48. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 63 10
49. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 63 12
50. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 61 6
51. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 61 9
52. Aradi Zsanett (MAFC BME) 61 8
53. Budánovics Noémi (BLSE/A) 61 10
54. Horváth Anna (MAFC BME) 61 11
55. Halász Melinda (BEAC Bics) 60 11
56. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 60 10
57. Tánczos Tímea (BKGDSE) 59 9
58. Sziráki Edit (BEAC Bics) 58 10
59. Deák Dóra (BEAC Bics) 57 12
60. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 57 12
61. Széplaki Márta (Törekvés SE) 55 10
62. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 55 7
63. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 53 9
64. Szuchy Márta (BLSE/A) 52 12
65. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 51 8
66. Szabó Vivien (MAFC BME) 50 7
67. Fekete Katalin (BLSE/A) 50 11
68. Böröcz Anita (BEAC Bics) 49 11
69. Hetényi Viktória (ICO) 46 6
70. Veres Orsolya (BEAC Bics) 46 11
71. Kiss Diána (BLSE/A) 46 10
72. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 46 9
73. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 44 8
74. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 42 13
75. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 41 4
76. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 41 5
77. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 41 10
78. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 41 11
79. Gróf Júlia (MTK Budapest) 40 4
80. Surán Andrea (BKGDSE) 40 7
81. Papp Judit (BEAC Budafok) 40 9
82. Padányi Réka (BEAC Budafok) 39 4
83. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 39 9
84. Boksay Katalin (Törekvés SE) 38 7
85. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 37 9
86. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 36 11
87. Árvay Júlia (BEAC Bics) 36 7
88. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 36 8
89. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 34 9
90. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 33 6
91. Légrádi Réka (BKGDSE) 33 7
92. Várnai Katalin (BKGDSE) 31 7
93. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 30 7
94. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 30 6
95. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 29 7
96. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 29 5
97. Széky Krisztina (Törekvés SE) 28 9
98. Szalay Kinga (MTK Budapest) 27 6
99. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 27 7
100. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 25 5
101. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 24 7
102. Keil Zsófia (BEAC Muff) 24 9
103. Fejér Éva (BLSE/A) 24 11
104. Jéhn Mónika (MAFC BME) 24 8
105. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 23 7
106. Fábián Ildikó (BKGDSE) 23 3
107. Ryan Júlia (MTK Budapest) 23 5
108. Szabó Anna (ICO) 22 7
109. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 22 3
110. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 21 8
111. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 20 3
112. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 20 9
113. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 20 9
114. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 20 9
115. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 20 9
116. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 19 8
117. Lakos Magdolna (BKGDSE) 18 6
118. Hájer Tamara (BEAC Muff) 17 6
119. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 16 7
120. László Boróka (Törekvés SE) 16 2
121. Bécser Janka (ICO) 14 9
122. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 13 6
123. Karlócai Daniella (BLSE/A) 13 7
124. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
125. Veress Lili (ICO) 11 4
126. Munteán Lili (BLSE/A) 10 2
127. Gulyás Anna (MTK Budapest) 10 2
128. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 9 3
129. Molnár Martina (MAFC BME) 9 5
130. Albert Dóra (BEAC Bics) 9 10
131. Vér Diána (BKGDSE) 8 7
132. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 8 5
133. Bódi Bettina (BKGDSE) 8 5
134. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 8 8
135. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 8 10
136. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
137. Kovács Kinga (MAFC BME) 7 2
138. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 7 4
139. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
140. Váits Petra (BEAC Bics) 6 3
141. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
142. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 4 6
143. Szakáll Márta (BEAC Budafok) 4 1
144. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
145. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
146. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
147. Kiss Katalin (BEAC Bics) 4 3
148. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
149. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 2
150. Zám Eszter (BLSE/A) 2 3
151. Sárközy Borbála (MTK Budapest) 2 1
152. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
153. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 2
154. Gáspár Sára (MTK Budapest) 2 4
155. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 2 5
156. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 1 5
157. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 1 9
158. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
159. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 4
160. Török Regina (MAFC BME) 0 5
161. Mansaré Finda (ICO) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 28 9
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 25 8
3. Dőry Viktória (ICO) 22 10
4. Tarnai Kata (MAFC BME) 19 9
5. Kléner Kata (Törekvés SE) 17 11
6. Horváth Enikő (MAFC BME) 14 11
7. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 14 8
8. Hercze Szandra (MAFC BME) 11 9
9. Rozsics Lilla (MAFC BME) 10 7
10. Deák Dóra (BEAC Bics) 10 12
11. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 9 6
12. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 9 11
13. Szlávik Petra (BKGDSE) 9 7
14. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 9 7
15. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 9 5
16. Varga Fanni (BEAC Bics) 8 8
17. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 8 7
18. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8 9
19. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 8 9
20. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 7 8
21. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 7 5
22. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7 7
23. Budai Zsófia (MTK Budapest) 7 9
24. Kosjár Katalin (BLSE/A) 6 12
25. Soós Edit (BEAC Muff) 6 9
26. Hetényi Renáta (ICO) 6 10
27. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 6 8
28. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 6 12
29. Padányi Réka (BEAC Budafok) 5 4
30. Lutche Klaudia (MAFC BME) 5 9
31. Szabó Vivien (MAFC BME) 5 7
32. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5 8
33. Légrádi Réka (BKGDSE) 5 7
34. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 4 7
35. Fülep Csilla (MAFC BME) 4 9
36. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4 6
37. Dobos Kíra (Törekvés SE) 4 11
38. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 4 12
39. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 4 13
40. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 9
41. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 3 8
42. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 3 10
43. Budánovics Noémi (BLSE/A) 3 10
44. Fekete Katalin (BLSE/A) 3 11
45. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3 11
46. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3 7
47. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 8
48. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 3 9
49. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2 9
50. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 2 8
51. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 2 7
52. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2 9
53. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2 8
54. Széky Anna (Törekvés SE) 2 9
55. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 10
56. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 2 6
57. Munteán Lili (BLSE/A) 2 2
58. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 2 9
59. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 2 7
60. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2 11
61. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2 8
62. Molnár Martina (MAFC BME) 2 5
63. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1 12
64. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1 10
65. Földi Anna (MTK Budapest) 1 9
66. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 6
67. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1 4
68. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1 8
69. Fábián Ildikó (BKGDSE) 1 3
70. Hetényi Viktória (ICO) 1 6
71. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 1 3
72. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
73. Egri Vivien (Törekvés SE) 1 11
74. Horváth Anna (MAFC BME) 1 11
75. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
76. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1 5
77. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 7
78. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1 9
79. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 7
80. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1 9
81. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1 10
82. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 1 3
83. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 6
84. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 6
85. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1 8
86. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 9
87. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 6
88. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 5
89. Nagy Viktória (ICO) 0 10
90. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 12
91. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 4
92. Béres Eszter (ICO) 0 7
93. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 10
94. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 8
95. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
96. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 8
97. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 9
98. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 12
99. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 9
100. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
101. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 9
102. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 10
103. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 10
104. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 9
105. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 10
106. Surán Andrea (BKGDSE) 0 7
107. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 11
108. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 7
109. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 7
110. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 9
111. Gulyás Anna (MTK Budapest) 0 2
112. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
113. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 6
114. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 5
115. Kiss Diána (BLSE/A) 0 10
116. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 8
117. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 6
118. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 11
119. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 9
120. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 12
121. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 11
122. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 7
123. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
124. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
125. Szakáll Márta (BEAC Budafok) 0 1
126. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 7
127. Kovács Kinga (MAFC BME) 0 2
128. Szabó Anna (ICO) 0 7
129. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
130. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
131. Veress Lili (ICO) 0 4
132. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 9
133. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 7
134. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 9
135. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 9
136. Fejér Éva (BLSE/A) 0 11
137. Sárközy Borbála (MTK Budapest) 0 1
138. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
139. Váits Petra (BEAC Bics) 0 3
140. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 7
141. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
142. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 0 5
143. Bécser Janka (ICO) 0 9
144. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 2
145. Kiss Katalin (BEAC Bics) 0 3
146. Vér Diána (BKGDSE) 0 7
147. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 8
148. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
149. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
150. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 10
151. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 10
152. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 6
153. Zám Eszter (BLSE/A) 0 3
154. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 4
155. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 5
156. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 5
157. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 9
158. Török Regina (MAFC BME) 0 5
159. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 4
160. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
161. Mansaré Finda (ICO) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 23.89 9
2. Nagy Viktória (ICO) 20.9 10
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 18 7
4. Kosjár Katalin (BLSE/A) 16.42 12
5. Balogh Júlia (BEAC Muff) 15.75 8
6. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 14.83 12
7. Varga Fanni (BEAC Bics) 14.5 8
8. Dőry Viktória (ICO) 13.8 10
9. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 13.5 10
10. Tarnai Kata (MAFC BME) 13.22 9
11. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 12.63 8
12. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 12 6
13. Földi Anna (MTK Budapest) 12 9
14. Fülep Csilla (MAFC BME) 11.78 9
15. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 11.67 6
16. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 11.64 11
17. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 11.57 7
18. Mile Veronika (BEAC Budafok) 11.56 9
19. Ujváry Judit (BLSE/A) 11.25 12
20. Horváth Enikő (MAFC BME) 11.09 11
21. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 11 8
22. Soós Edit (BEAC Muff) 10.56 9
23. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 10.17 6
24. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 10 7
25. Dobos Kíra (Törekvés SE) 9.64 11
26. Rozsics Lilla (MAFC BME) 9.43 7
27. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 9.38 8
28. Szlávik Petra (BKGDSE) 9.14 7
29. Béres Eszter (ICO) 9.14 7
30. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 9.11 9
31. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 9 7
32. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 8.7 10
33. Lutche Klaudia (MAFC BME) 8.56 9
34. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8.44 9
35. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 8.38 8
36. Hetényi Renáta (ICO) 8.3 10
37. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 8.25 8
38. Hegyi Hanna (BKGDSE) 8.25 8
39. Hercze Szandra (MAFC BME) 8.22 9
40. Széky Anna (Törekvés SE) 8.22 9
41. Vándor Szilvia (BKGDSE) 7.88 8
42. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7.86 7
43. Budai Zsófia (MTK Budapest) 7.78 9
44. Hetényi Viktória (ICO) 7.67 6
45. Aradi Zsanett (MAFC BME) 7.63 8
46. Szabó Vivien (MAFC BME) 7.14 7
47. Baliga Barbara (BKGDSE) 7.11 9
48. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 7.11 9
49. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 7.08 12
50. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 6.78 9
51. Kléner Kata (Törekvés SE) 6.64 11
52. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 6.6 10
53. Tánczos Tímea (BKGDSE) 6.56 9
54. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 6.38 8
55. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 6.3 10
56. Budánovics Noémi (BLSE/A) 6.1 10
57. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 6 10
58. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 5.89 9
59. Egri Vivien (Törekvés SE) 5.82 11
60. Sziráki Edit (BEAC Bics) 5.8 10
61. Surán Andrea (BKGDSE) 5.71 7
62. Horváth Anna (MAFC BME) 5.55 11
63. Széplaki Márta (Törekvés SE) 5.5 10
64. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 5.5 6
65. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 5.5 8
66. Halász Melinda (BEAC Bics) 5.46 11
67. Boksay Katalin (Törekvés SE) 5.43 7
68. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 5.25 12
69. Árvay Júlia (BEAC Bics) 5.14 7
70. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 5.11 9
71. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 5 6
72. Deák Dóra (BEAC Bics) 4.75 12
73. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 4.75 12
74. Légrádi Réka (BKGDSE) 4.71 7
75. Kiss Diána (BLSE/A) 4.6 10
76. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.55 11
77. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 4.5 8
78. Szalay Kinga (MTK Budapest) 4.5 6
79. Böröcz Anita (BEAC Bics) 4.46 11
80. Papp Judit (BEAC Budafok) 4.44 9
81. Várnai Katalin (BKGDSE) 4.43 7
82. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 4.33 9
83. Szuchy Márta (BLSE/A) 4.33 12
84. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 4.29 7
85. Veres Orsolya (BEAC Bics) 4.18 11
86. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 4.14 7
87. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 4.11 9
88. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 4.1 10
89. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 3.86 7
90. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.78 9
91. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3.73 11
92. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 3.43 7
93. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3.29 7
94. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 3.27 11
95. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 3.23 13
96. Szabó Anna (ICO) 3.14 7
97. Széky Krisztina (Törekvés SE) 3.11 9
98. Lakos Magdolna (BKGDSE) 3 6
99. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3 8
100. Hájer Tamara (BEAC Muff) 2.83 6
101. Keil Zsófia (BEAC Muff) 2.67 9
102. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.63 8
103. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 2.38 8
104. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2.29 7
105. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 2.22 9
106. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.22 9
107. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 2.22 9
108. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 2.22 9
109. Fejér Éva (BLSE/A) 2.18 11
110. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 2.17 6
111. Karlócai Daniella (BLSE/A) 1.86 7
112. Bécser Janka (ICO) 1.56 9
113. Vér Diána (BKGDSE) 1.14 7
114. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1 8
115. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.9 10
116. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.8 10
117. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.67 6
118. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.11 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.13 8
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 3.11 9
3. Dőry Viktória (ICO) 2.2 10
4. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.11 9
5. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.75 8
6. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.55 11
7. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1.5 6
8. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.43 7
9. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.29 7
10. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.29 7
11. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.27 11
12. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.22 9
13. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 1.14 7
14. Varga Fanni (BEAC Bics) 1 8
15. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1 7
16. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 0.89 9
17. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0.89 9
18. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 0.88 8
19. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.83 12
20. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 0.82 11
21. Budai Zsófia (MTK Budapest) 0.78 9
22. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.75 8
23. Szabó Vivien (MAFC BME) 0.71 7
24. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.71 7
25. Soós Edit (BEAC Muff) 0.67 9
26. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 0.67 6
27. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 0.63 8
28. Hetényi Renáta (ICO) 0.6 10
29. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0.57 7
30. Lutche Klaudia (MAFC BME) 0.56 9
31. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.5 12
32. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 12
33. Fülep Csilla (MAFC BME) 0.44 9
34. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.44 9
35. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.43 7
36. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0.38 8
37. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.38 8
38. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.36 11
39. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.33 6
40. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 12
41. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 9
42. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.31 13
43. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.3 10
44. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.3 10
45. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 0.29 7
46. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 7
47. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.27 11
48. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.27 11
49. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 0.25 8
50. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0.25 8
51. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.25 8
52. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.22 9
53. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.22 9
54. Széky Anna (Törekvés SE) 0.22 9
55. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.22 9
56. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.2 10
57. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.18 11
58. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.17 6
59. Hetényi Viktória (ICO) 0.17 6
60. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0.17 6
61. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.17 6
62. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.17 6
63. Várnai Katalin (BKGDSE) 0.14 7
64. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 0.14 7
65. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0.13 8
66. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.13 8
67. Földi Anna (MTK Budapest) 0.11 9
68. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.11 9
69. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.11 9
70. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.11 9
71. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.1 10
72. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0.1 10
73. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.09 11
74. Horváth Anna (MAFC BME) 0.09 11
75. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0.08 12
76. Nagy Viktória (ICO) 0 10
77. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 12
78. Béres Eszter (ICO) 0 7
79. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 10
80. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 8
81. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 8
82. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 9
83. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 12
84. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 9
85. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 9
86. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 10
87. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 10
88. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 9
89. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 10
90. Surán Andrea (BKGDSE) 0 7
91. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 11
92. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 7
93. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 7
94. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 9
95. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 6
96. Kiss Diána (BLSE/A) 0 10
97. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 8
98. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 6
99. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 11
100. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 9
101. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 12
102. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 11
103. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 7
104. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 7
105. Szabó Anna (ICO) 0 7
106. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 9
107. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 7
108. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 9
109. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 9
110. Fejér Éva (BLSE/A) 0 11
111. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 7
112. Bécser Janka (ICO) 0 9
113. Vér Diána (BKGDSE) 0 7
114. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 8
115. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 10
116. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 10
117. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 6
118. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 10.11 9
2. Nagy Viktória (ICO) 8.2 10
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 6.71 7
4. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 5.75 8
5. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 5.6 10
6. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.5 12
7. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 5.33 12
8. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 5.33 6
9. Földi Anna (MTK Budapest) 5.22 9
10. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 4.88 8
11. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 4.43 7
12. Varga Fanni (BEAC Bics) 4.25 8
13. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 4.1 10
14. Béres Eszter (ICO) 4 7
15. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.92 12
16. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.89 9
17. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 3.83 6
18. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 3.82 11
19. Soós Edit (BEAC Muff) 3.67 9
20. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 3.44 9
21. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.36 11
22. Baliga Barbara (BKGDSE) 3.22 9
23. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3.22 9
24. Tánczos Tímea (BKGDSE) 3.22 9
25. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 3.13 8
26. Aradi Zsanett (MAFC BME) 3.13 8
27. Hetényi Renáta (ICO) 3.1 10
28. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3 8
29. Tarnai Kata (MAFC BME) 3 9
30. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 3 6
31. Hegyi Hanna (BKGDSE) 3 8
32. Széky Anna (Törekvés SE) 3 9
33. Vándor Szilvia (BKGDSE) 3 8
34. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 3 12
35. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 2.86 7
36. Dőry Viktória (ICO) 2.8 10
37. Horváth Enikő (MAFC BME) 2.73 11
38. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 2.7 10
39. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.7 10
40. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2.67 9
41. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.5 10
42. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2.44 9
43. Surán Andrea (BKGDSE) 2.43 7
44. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.43 7
45. Horváth Anna (MAFC BME) 2.36 11
46. Halász Melinda (BEAC Bics) 2.36 11
47. Hetényi Viktória (ICO) 2.33 6
48. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 2.33 6
49. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 2.3 10
50. Árvay Júlia (BEAC Bics) 2.29 7
51. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 2.22 9
52. Kiss Diána (BLSE/A) 2.2 10
53. Egri Vivien (Törekvés SE) 2.18 11
54. Rozsics Lilla (MAFC BME) 2.14 7
55. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.14 7
56. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 2.13 8
57. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 2.13 8
58. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.13 8
59. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2.11 9
60. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.11 9
61. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.09 11
62. Szlávik Petra (BKGDSE) 2 7
63. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 2 9
64. Budánovics Noémi (BLSE/A) 2 10
65. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 10
66. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.89 9
67. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.86 7
68. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.86 7
69. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1.83 6
70. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.83 12
71. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.78 9
72. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.78 9
73. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.75 12
74. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.73 11
75. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.71 7
76. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1.71 7
77. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.71 7
78. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1.67 6
79. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.63 8
80. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.58 12
81. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.5 8
82. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1.5 10
83. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.46 11
84. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.33 9
85. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.33 9
86. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.29 7
87. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1.29 7
88. Szabó Anna (ICO) 1.29 7
89. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.27 11
90. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.22 9
91. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.18 11
92. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1.17 6
93. Légrádi Réka (BKGDSE) 1.14 7
94. Mile Veronika (BEAC Budafok) 1.11 9
95. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1.11 9
96. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 6
97. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 1 9
98. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.92 12
99. Fejér Éva (BLSE/A) 0.91 11
100. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.88 8
101. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.86 7
102. Kléner Kata (Törekvés SE) 0.82 11
103. Bécser Janka (ICO) 0.78 9
104. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.77 13
105. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.75 8
106. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.71 7
107. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.71 7
108. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.67 9
109. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 9
110. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.67 6
111. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 8
112. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.44 9
113. Vér Diána (BKGDSE) 0.43 7
114. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.38 8
115. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.33 6
116. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.3 10
117. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.3 10
118. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Földi Anna (MTK Budapest) 3.22 9
2. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3.14 7
3. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2.88 8
4. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 2.86 7
5. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.78 9
6. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.75 8
7. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.7 10
8. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 2.67 6
9. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.67 12
10. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.67 12
11. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 2.57 7
12. Béres Eszter (ICO) 2.57 7
13. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.56 9
14. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.5 8
15. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.44 9
16. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 2.44 9
17. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 2.43 7
18. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.38 8
19. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.38 8
20. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.22 9
21. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2.22 9
22. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.2 10
23. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.14 7
24. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.13 8
25. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2.11 9
26. Bécser Janka (ICO) 2.11 9
27. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.1 10
28. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 2.1 10
29. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.09 11
30. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.09 11
31. Hetényi Renáta (ICO) 2 10
32. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 2 9
33. Surán Andrea (BKGDSE) 2 7
34. Szuchy Márta (BLSE/A) 2 12
35. Fülep Csilla (MAFC BME) 1.89 9
36. Papp Judit (BEAC Budafok) 1.89 9
37. Dőry Viktória (ICO) 1.8 10
38. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.75 8
39. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.71 7
40. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.67 12
41. Soós Edit (BEAC Muff) 1.67 9
42. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 1.67 6
43. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.67 9
44. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.67 9
45. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.64 11
46. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.63 8
47. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.57 7
48. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.57 7
49. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.57 7
50. Légrádi Réka (BKGDSE) 1.57 7
51. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1.56 9
52. Széky Anna (Törekvés SE) 1.56 9
53. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.56 9
54. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1.5 8
55. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.5 8
56. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.5 8
57. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.44 9
58. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.44 9
59. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.4 10
60. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 1.38 8
61. Horváth Anna (MAFC BME) 1.36 11
62. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.33 12
63. Tánczos Tímea (BKGDSE) 1.33 9
64. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.33 9
65. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1.33 6
66. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.29 7
67. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.29 7
68. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.29 7
69. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.29 7
70. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.27 11
71. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1.25 8
72. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.22 9
73. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.2 10
74. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.17 12
75. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.17 12
76. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1.14 7
77. Szabó Anna (ICO) 1.14 7
78. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1.13 8
79. Lutche Klaudia (MAFC BME) 1.11 9
80. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.11 9
81. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.1 10
82. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.09 11
83. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1 8
84. Árvay Júlia (BEAC Bics) 1 7
85. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
86. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 6
87. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.92 13
88. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.92 12
89. Kléner Kata (Törekvés SE) 0.91 11
90. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.91 11
91. Nagy Viktória (ICO) 0.9 10
92. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.9 10
93. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.86 7
94. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.83 6
95. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0.83 6
96. Halász Melinda (BEAC Bics) 0.82 11
97. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.82 11
98. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.82 11
99. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.8 10
100. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.78 9
101. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.78 9
102. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.78 9
103. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0.75 8
104. Hetényi Viktória (ICO) 0.67 6
105. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.67 9
106. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0.67 6
107. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.67 6
108. Fejér Éva (BLSE/A) 0.64 11
109. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0.63 8
110. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.57 7
111. Vér Diána (BKGDSE) 0.57 7
112. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.5 6
113. Kiss Diána (BLSE/A) 0.5 10
114. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.5 10
115. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.5 6
116. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.36 11
117. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.3 10
118. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 9
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Viktória (ICO) 4.5 10
2. Kosjár Katalin (BLSE/A) 3.92 12
3. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 3.92 12
4. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.42 12
5. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 3 9
6. Varga Fanni (BEAC Bics) 3 8
7. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2.86 7
8. Fülep Csilla (MAFC BME) 2.67 9
9. Hetényi Viktória (ICO) 2.5 6
10. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 2.43 7
11. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2 10
12. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2 8
13. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.82 11
14. Dobos Kíra (Törekvés SE) 1.82 11
15. Dőry Viktória (ICO) 1.6 10
16. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 1.56 9
17. Lutche Klaudia (MAFC BME) 1.56 9
18. Széky Anna (Törekvés SE) 1.56 9
19. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.55 11
20. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.5 8
21. Hegyi Hanna (BKGDSE) 1.5 8
22. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.5 8
23. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.44 9
24. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.33 9
25. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 1.3 10
26. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.2 10
27. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.18 11
28. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 1.08 12
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vándor Szilvia (BKGDSE) 85.71% (12/14) 8
2. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 84.21% (16/19) 8
3. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 83.33% (20/24) 10
4. Horváth Enikő (MAFC BME) 83.33% (20/24) 11
5. Fülep Csilla (MAFC BME) 80% (24/30) 9
6. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 80% (20/25) 7
7. Dőry Viktória (ICO) 80% (16/20) 10
8. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 80% (12/15) 8
9. Ujváry Judit (BLSE/A) 77.36% (41/53) 12
10. Dobos Kíra (Törekvés SE) 76.92% (20/26) 11
11. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 76.47% (13/17) 9
12. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 75% (27/36) 9
13. Budánovics Noémi (BLSE/A) 75% (12/16) 10
14. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 75% (12/16) 9
15. Hercze Szandra (MAFC BME) 75% (9/12) 9
16. Fekete Katalin (BLSE/A) 75% (9/12) 11
17. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 74.6% (47/63) 12
18. Kosjár Katalin (BLSE/A) 73.44% (47/64) 12
19. Aradi Zsanett (MAFC BME) 73.33% (11/15) 8
20. Soós Edit (BEAC Muff) 73.33% (11/15) 9
21. Hetényi Viktória (ICO) 71.43% (15/21) 6
22. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 71.43% (10/14) 13
23. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 70.83% (17/24) 7
24. Nagy Viktória (ICO) 69.23% (45/65) 10
25. Szabó Vivien (MAFC BME) 69.23% (9/13) 7
26. Földi Anna (MTK Budapest) 68.75% (11/16) 9
27. Széky Anna (Törekvés SE) 66.67% (14/21) 9
28. Hegyi Hanna (BKGDSE) 66.67% (12/18) 8
29. Szuchy Márta (BLSE/A) 66.67% (8/12) 12
30. Tarnai Kata (MAFC BME) 66.67% (8/12) 9
31. Egri Vivien (Törekvés SE) 65% (13/20) 11
32. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 65% (13/20) 12
33. Budai Zsófia (MTK Budapest) 64.71% (11/17) 9
34. Széplaki Márta (Törekvés SE) 64.29% (9/14) 10
35. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 64.29% (9/14) 8
36. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 58.33% (7/12) 6
37. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 56.25% (9/16) 7
38. Varga Fanni (BEAC Bics) 52.17% (24/46) 8
39. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 52% (13/25) 10
40. Lutche Klaudia (MAFC BME) 51.85% (14/27) 9
41. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 51.52% (17/33) 11
42. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 50% (10/20) 9
43. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 50% (8/16) 9
44. Halász Melinda (BEAC Bics) 50% (8/16) 11
45. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 47.83% (11/23) 10
46. Veres Orsolya (BEAC Bics) 47.06% (8/17) 11
47. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 45.16% (14/31) 9
48. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 44.44% (8/18) 10
49. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (5/15) 9
50. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (4/12) 11
51. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (4/12) 11
52. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 33.33% (4/12) 8
53. Böröcz Anita (BEAC Bics) 25% (3/12) 11
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu