/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

MAFC BME - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Gorácz Árpád 20/950-5245 goraczarpi@index.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Horváth Enikõ 30/453-9232 horvath.eniko8@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lónyay Református Gimnázium tornaterme 1092 - Budapest Kinizsi u. 1-7.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Aradi Zsanett 1996-05-02
- Baptiszta Eszter 1990-10-05
- Bondartschuk Katja 1988-04-14
- Fülep Csilla 1991-06-11
- Gorácz Eszter 1987-08-09
- Hercze Szandra 1987-01-07
- Horváth Anna 1996-11-05
- Horváth Enikő 1988-03-19
- Jéhn Mónika 1990-11-15
- Keszthelyi Nóra 1996-09-11
- Lutche Klaudia 1998-05-15
- Mihalik Janka 1998-11-12
- Molnár Martina 2000-05-02
- Rozsics Lilla 1989-10-14
- Szabó Vivien 1992-11-03
- Tarnai Kata 1994-09-07
- Török Regina 1992-04-10

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0015 MAFC BME BEAC Bics 2018/10/07 11:00 58-39
(20-8,14-13,12-8,12-10)
Lónyay Református Gimnázium Gaál István Jankovics Viktor Zsolt
NA0026 Törekvés SE MAFC BME 2018/10/12 20:50 81-73
(21-13,27-19,23-22,10-19)
Kocsis Sándor Sportközpont Józsa András Junior Matics Sándor
NA0037 MAFC BME ICO 2018/10/28 18:00 64-71
(11-19,12-22,21-13,20-17)
Lónyay Református Gimnázium Magyar Zoltán Szokolainé Váradi Anetta Csilla
NA0047 BKGDSE MAFC BME 2018/11/06 20:15 49-78
(12-26,11-10,11-21,15-21)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Gaál István Komlódi Benedek
NA0056 BEAC Budafok MAFC BME 2018/11/11 08:00 65-72
(13-16,7-24,24-15,21-17)
BEAC Sporttelep Józsa András Junior Lövei László
NA0065 MAFC BME MTK Budapest 2018/11/17 16:30 62-49
(25-7,6-12,20-8,11-22)
Lónyay Református Gimnázium Nepp László Oszkár Major Ádám
NA0074 ELTE BEAC MAFC BME 2018/11/29 18:40 53-69
(18-11,11-29,10-20,14-9)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gruber Nikolett Lilla Szilágyi Tamás
NA0083 MAFC BME Kiss Lenke KA 2018/12/01 18:00 85-64
(25-11,18-24,16-10,26-19)
Lónyay Református Gimnázium Gaál István Tóth Kitti
NA0101 MAFC BME BEAC Muff 2018/12/16 11:00 65-58
(26-14,16-17,1-13,22-14)
Lónyay Református Gimnázium Nagy Viktor Tóth Kitti
NA0112 MAFC BME BLSE/A 2019/01/13 11:00 Lónyay Református Gimnázium
NA0134 MAFC BME Szolnoki Sportcentrum 2019/01/27 11:00 Lónyay Református Gimnázium
NA0145 BEAC Bics MAFC BME 2019/02/10 15:00 BEAC Sporttelep
NA0156 MAFC BME Törekvés SE 2019/02/17 11:00 Lónyay Református Gimnázium
NA0167 ICO MAFC BME 2019/02/23 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
NA0177 MAFC BME BKGDSE 2019/03/03 11:00 Lónyay Református Gimnázium
NA0186 MAFC BME BEAC Budafok 2019/03/10 11:00 Lónyay Református Gimnázium
NA0195 MTK Budapest MAFC BME 2019/03/24 14:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NA0204 MAFC BME ELTE BEAC 2019/03/31 11:00 Lónyay Református Gimnázium
NA0213 Kiss Lenke KA MAFC BME 2019/04/09 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NA0231 BEAC Muff MAFC BME 2019/04/27 11:00 BEAC Sporttelep
NA0242 BLSE/A MAFC BME 2019/05/04 10:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA0264 Szolnoki Sportcentrum MAFC BME 2019/05/19 11:00 Lónyay Református Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 175 7
2. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 150 9
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 144 9
4. Nagy Viktória (ICO) 138 7
5. Ujváry Judit (BLSE/A) 102 9
6. Horváth Enikő (MAFC BME) 99 9
7. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 95 7
8. Balogh Júlia (BEAC Muff) 94 6
9. Tarnai Kata (MAFC BME) 93 7
10. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 92 7
11. Dőry Viktória (ICO) 91 7
12. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 88 5
13. Fülep Csilla (MAFC BME) 78 7
14. Varga Fanni (BEAC Bics) 75 6
15. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 73 7
16. Soós Edit (BEAC Muff) 73 7
17. Földi Anna (MTK Budapest) 73 6
18. Hetényi Renáta (ICO) 69 7
19. Mile Veronika (BEAC Budafok) 67 6
20. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 61 7
21. Hercze Szandra (MAFC BME) 61 7
22. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 59 4
23. Széky Anna (Törekvés SE) 58 7
24. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 58 5
25. Dobos Kíra (Törekvés SE) 55 7
26. Kléner Kata (Törekvés SE) 50 7
27. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 50 4
28. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 50 8
29. Horváth Anna (MAFC BME) 49 9
30. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 48 5
31. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 48 6
32. Sziráki Edit (BEAC Bics) 48 8
33. Budai Zsófia (MTK Budapest) 47 5
34. Halász Melinda (BEAC Bics) 47 8
35. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 47 6
36. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 47 6
37. Aradi Zsanett (MAFC BME) 46 6
38. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 46 5
39. Lutche Klaudia (MAFC BME) 45 6
40. Deák Dóra (BEAC Bics) 45 8
41. Hegyi Hanna (BKGDSE) 44 5
42. Budánovics Noémi (BLSE/A) 44 8
43. Kiss Diána (BLSE/A) 44 8
44. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 43 6
45. Béres Eszter (ICO) 43 5
46. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 41 5
47. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 41 6
48. Rozsics Lilla (MAFC BME) 39 5
49. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 39 7
50. Fekete Katalin (BLSE/A) 39 9
51. Egri Vivien (Törekvés SE) 38 7
52. Szabó Vivien (MAFC BME) 37 6
53. Böröcz Anita (BEAC Bics) 36 7
54. Árvay Júlia (BEAC Bics) 36 6
55. Szuchy Márta (BLSE/A) 32 9
56. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 32 3
57. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 31 7
58. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 31 3
59. Gróf Júlia (MTK Budapest) 31 3
60. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 30 7
61. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 30 4
62. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 30 6
63. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 29 4
64. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 29 5
65. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 29 6
66. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 28 6
67. Vándor Szilvia (BKGDSE) 28 4
68. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 28 4
69. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 28 5
70. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 27 3
71. Baliga Barbara (BKGDSE) 27 5
72. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 26 6
73. Papp Judit (BEAC Budafok) 25 6
74. Szlávik Petra (BKGDSE) 25 4
75. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 25 5
76. Veres Orsolya (BEAC Bics) 24 7
77. Surán Andrea (BKGDSE) 24 4
78. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 24 5
79. Várnai Katalin (BKGDSE) 23 5
80. Széplaki Márta (Törekvés SE) 23 6
81. Szabó Anna (ICO) 22 7
82. Boksay Katalin (Törekvés SE) 22 4
83. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 22 5
84. Hetényi Viktória (ICO) 21 4
85. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 21 4
86. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 21 4
87. Tánczos Tímea (BKGDSE) 21 5
88. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 21 6
89. Jéhn Mónika (MAFC BME) 21 7
90. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 20 3
91. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 20 5
92. Fábián Ildikó (BKGDSE) 19 1
93. Keil Zsófia (BEAC Muff) 19 7
94. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 18 2
95. Szalay Kinga (MTK Budapest) 18 4
96. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 18 5
97. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 18 6
98. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 18 8
99. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 17 4
100. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 16 6
101. Széky Krisztina (Törekvés SE) 16 6
102. Padányi Réka (BEAC Budafok) 16 2
103. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 16 2
104. László Boróka (Törekvés SE) 16 2
105. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 16 3
106. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 14 4
107. Bécser Janka (ICO) 14 7
108. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 14 6
109. Karlócai Daniella (BLSE/A) 13 6
110. Hájer Tamara (BEAC Muff) 13 4
111. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 13 5
112. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 13 7
113. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 12 5
114. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
115. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 11 5
116. Fejér Éva (BLSE/A) 11 8
117. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 9 1
118. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 9 3
119. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 9 3
120. Légrádi Réka (BKGDSE) 9 3
121. Bódi Bettina (BKGDSE) 8 4
122. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 8 6
123. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
124. Ryan Júlia (MTK Budapest) 7 2
125. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 7 3
126. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
127. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 6 4
128. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 6 4
129. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
130. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 4 6
131. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
132. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
133. Molnár Martina (MAFC BME) 4 2
134. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
135. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 4 4
136. Vér Diána (BKGDSE) 4 4
137. Lakos Magdolna (BKGDSE) 4 3
138. Albert Dóra (BEAC Bics) 4 7
139. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
140. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 1
141. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
142. Veress Lili (ICO) 2 1
143. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 2
144. Gáspár Sára (MTK Budapest) 2 2
145. Zám Eszter (BLSE/A) 2 2
146. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 1 6
147. Török Regina (MAFC BME) 0 5
148. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
149. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
150. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
151. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
152. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
153. Mansaré Finda (ICO) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 19 6
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 18 6
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 15 7
4. Dőry Viktória (ICO) 14 7
5. Horváth Enikő (MAFC BME) 11 9
6. Kléner Kata (Törekvés SE) 11 7
7. Hercze Szandra (MAFC BME) 10 7
8. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 9 5
9. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 8 7
10. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 8 5
11. Deák Dóra (BEAC Bics) 8 8
12. Hetényi Renáta (ICO) 6 7
13. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 6 6
14. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6 6
15. Varga Fanni (BEAC Bics) 5 6
16. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 5 5
17. Budai Zsófia (MTK Budapest) 5 5
18. Rozsics Lilla (MAFC BME) 5 5
19. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 5 4
20. Kosjár Katalin (BLSE/A) 4 9
21. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 4 4
22. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4 5
23. Soós Edit (BEAC Muff) 4 7
24. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 4 5
25. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 6
26. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 3 3
27. Lutche Klaudia (MAFC BME) 3 6
28. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 3 4
29. Szlávik Petra (BKGDSE) 3 4
30. Szabó Vivien (MAFC BME) 3 6
31. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 3 7
32. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 3 4
33. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
34. Fekete Katalin (BLSE/A) 3 9
35. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2 5
36. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 2 4
37. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2 7
38. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2 5
39. Széky Anna (Törekvés SE) 2 7
40. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 2 7
41. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 2 4
42. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 6
43. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 2 4
44. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2 7
45. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 1 7
46. Fábián Ildikó (BKGDSE) 1 1
47. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1 7
48. Földi Anna (MTK Budapest) 1 6
49. Fülep Csilla (MAFC BME) 1 7
50. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
51. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1 3
52. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1 5
53. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1 1
54. Padányi Réka (BEAC Budafok) 1 2
55. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 1 2
56. Dobos Kíra (Törekvés SE) 1 7
57. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
58. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
59. Horváth Anna (MAFC BME) 1 9
60. Egri Vivien (Törekvés SE) 1 7
61. Hetényi Viktória (ICO) 1 4
62. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1 5
63. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 5
64. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
65. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1 5
66. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 5
67. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1 6
68. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 4
69. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 1 3
70. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 7
71. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 3
72. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 1 3
73. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 5
74. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 5
75. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
76. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1 8
77. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 4
78. Molnár Martina (MAFC BME) 1 2
79. Nagy Viktória (ICO) 0 7
80. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0 9
81. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 9
82. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
83. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 3
84. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 7
85. Béres Eszter (ICO) 0 5
86. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
87. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 6
88. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 6
89. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 6
90. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 4
91. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 6
92. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 4
93. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
94. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 8
95. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
96. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 6
97. Surán Andrea (BKGDSE) 0 4
98. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 8
99. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
100. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 4
101. Kiss Diána (BLSE/A) 0 8
102. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0 8
103. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 5
104. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 3
105. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 4
106. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 7
107. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 6
108. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
109. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 6
110. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 4
111. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 5
112. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 6
113. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 5
114. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 6
115. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
116. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
117. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 9
118. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 2
119. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 7
120. Szabó Anna (ICO) 0 7
121. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
122. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
123. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 1
124. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
125. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 7
126. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
127. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
128. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 5
129. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 6
130. Veress Lili (ICO) 0 1
131. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
132. Bécser Janka (ICO) 0 7
133. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 4
134. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 4
135. Fejér Éva (BLSE/A) 0 8
136. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 6
137. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0 3
138. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
139. Zám Eszter (BLSE/A) 0 2
140. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 2
141. Vér Diána (BKGDSE) 0 4
142. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 4
143. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
144. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 6
145. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 7
146. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
147. Mansaré Finda (ICO) 0 2
148. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
149. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
150. Török Regina (MAFC BME) 0 5
151. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
152. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
153. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 25 7
2. Nagy Viktória (ICO) 19.71 7
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 17.6 5
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 16.67 9
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 16 9
6. Balogh Júlia (BEAC Muff) 15.67 6
7. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 14.75 4
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 13.57 7
9. Tarnai Kata (MAFC BME) 13.29 7
10. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 13.14 7
11. Dőry Viktória (ICO) 13 7
12. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 12.5 4
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 12.5 6
14. Földi Anna (MTK Budapest) 12.17 6
15. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 11.6 5
16. Ujváry Judit (BLSE/A) 11.33 9
17. Mile Veronika (BEAC Budafok) 11.17 6
18. Fülep Csilla (MAFC BME) 11.14 7
19. Horváth Enikő (MAFC BME) 11 9
20. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 10.67 3
21. Soós Edit (BEAC Muff) 10.43 7
22. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 10.43 7
23. Gróf Júlia (MTK Budapest) 10.33 3
24. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 10.33 3
25. Hetényi Renáta (ICO) 9.86 7
26. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 9.6 5
27. Budai Zsófia (MTK Budapest) 9.4 5
28. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 9.2 5
29. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 9 3
30. Hegyi Hanna (BKGDSE) 8.8 5
31. Hercze Szandra (MAFC BME) 8.71 7
32. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 8.71 7
33. Béres Eszter (ICO) 8.6 5
34. Széky Anna (Törekvés SE) 8.29 7
35. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 8.2 5
36. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 8 6
37. Dobos Kíra (Törekvés SE) 7.86 7
38. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7.83 6
39. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 7.83 6
40. Rozsics Lilla (MAFC BME) 7.8 5
41. Aradi Zsanett (MAFC BME) 7.67 6
42. Lutche Klaudia (MAFC BME) 7.5 6
43. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 7.5 4
44. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 7.25 4
45. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 7.17 6
46. Kléner Kata (Törekvés SE) 7.14 7
47. Vándor Szilvia (BKGDSE) 7 4
48. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 7 4
49. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6.83 6
50. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 6.67 3
51. Szlávik Petra (BKGDSE) 6.25 4
52. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.25 8
53. Szabó Vivien (MAFC BME) 6.17 6
54. Sziráki Edit (BEAC Bics) 6 8
55. Árvay Júlia (BEAC Bics) 6 6
56. Surán Andrea (BKGDSE) 6 4
57. Halász Melinda (BEAC Bics) 5.88 8
58. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 5.8 5
59. Deák Dóra (BEAC Bics) 5.63 8
60. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 5.6 5
61. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 5.57 7
62. Budánovics Noémi (BLSE/A) 5.5 8
63. Boksay Katalin (Törekvés SE) 5.5 4
64. Kiss Diána (BLSE/A) 5.5 8
65. Horváth Anna (MAFC BME) 5.44 9
66. Egri Vivien (Törekvés SE) 5.43 7
67. Baliga Barbara (BKGDSE) 5.4 5
68. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 5.33 3
69. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 5.25 4
70. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5.25 4
71. Hetényi Viktória (ICO) 5.25 4
72. Böröcz Anita (BEAC Bics) 5.14 7
73. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 5 6
74. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 5 5
75. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 4.83 6
76. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 4.8 5
77. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 4.67 6
78. Várnai Katalin (BKGDSE) 4.6 5
79. Szalay Kinga (MTK Budapest) 4.5 4
80. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 4.43 7
81. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 4.4 5
82. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 4.33 6
83. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.33 9
84. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 4.29 7
85. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 4.25 4
86. Tánczos Tímea (BKGDSE) 4.2 5
87. Papp Judit (BEAC Budafok) 4.17 6
88. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 4 5
89. Széplaki Márta (Törekvés SE) 3.83 6
90. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 3.6 5
91. Szuchy Márta (BLSE/A) 3.56 9
92. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.5 6
93. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3.5 4
94. Veres Orsolya (BEAC Bics) 3.43 7
95. Hájer Tamara (BEAC Muff) 3.25 4
96. Szabó Anna (ICO) 3.14 7
97. Légrádi Réka (BKGDSE) 3 3
98. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3 7
99. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 3 3
100. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 3
101. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
102. Keil Zsófia (BEAC Muff) 2.71 7
103. Széky Krisztina (Törekvés SE) 2.67 6
104. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 2.67 6
105. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 2.6 5
106. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 2.4 5
107. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 6
108. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 3
109. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2.25 8
110. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.2 5
111. Karlócai Daniella (BLSE/A) 2.17 6
112. Bódi Bettina (BKGDSE) 2 4
113. Bécser Janka (ICO) 2 7
114. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.86 7
115. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1.5 4
116. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.5 4
117. Fejér Éva (BLSE/A) 1.38 8
118. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.33 6
119. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1.33 3
120. Vér Diána (BKGDSE) 1 4
121. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1 4
122. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 1 4
123. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.67 6
124. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.57 7
125. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.17 6
126. Török Regina (MAFC BME) 0 5
127. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 3.17 6
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3 6
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.14 7
4. Dőry Viktória (ICO) 2 7
5. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.8 5
6. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.6 5
7. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.57 7
8. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.43 7
9. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.25 4
10. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.22 9
11. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.14 7
12. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 1 4
13. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1 3
14. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1 5
15. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1 5
16. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1 6
17. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1 5
18. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1 6
19. Deák Dóra (BEAC Bics) 1 8
20. Hetényi Renáta (ICO) 0.86 7
21. Varga Fanni (BEAC Bics) 0.83 6
22. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 0.8 5
23. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.8 5
24. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 0.75 4
25. Szlávik Petra (BKGDSE) 0.75 4
26. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 0.75 4
27. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.67 6
28. Soós Edit (BEAC Muff) 0.57 7
29. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 0.5 4
30. Lutche Klaudia (MAFC BME) 0.5 6
31. Szabó Vivien (MAFC BME) 0.5 6
32. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 6
33. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.5 4
34. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.5 4
35. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.44 9
36. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.43 7
37. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0.4 5
38. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0.4 5
39. Gróf Júlia (MTK Budapest) 0.33 3
40. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.33 3
41. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.33 9
42. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.33 6
43. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.33 3
44. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.33 3
45. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 3
46. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.29 7
47. Széky Anna (Törekvés SE) 0.29 7
48. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 7
49. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 7
50. Hetényi Viktória (ICO) 0.25 4
51. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.25 4
52. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.25 4
53. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.2 5
54. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.2 5
55. Várnai Katalin (BKGDSE) 0.2 5
56. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.2 5
57. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 0.2 5
58. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.2 5
59. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.2 5
60. Földi Anna (MTK Budapest) 0.17 6
61. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.17 6
62. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.17 6
63. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.14 7
64. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.14 7
65. Fülep Csilla (MAFC BME) 0.14 7
66. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.14 7
67. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.14 7
68. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.14 7
69. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.14 7
70. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.13 8
71. Horváth Anna (MAFC BME) 0.11 9
72. Nagy Viktória (ICO) 0 7
73. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0 9
74. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 9
75. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 3
76. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 7
77. Béres Eszter (ICO) 0 5
78. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 6
79. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 6
80. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 6
81. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 4
82. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 6
83. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 4
84. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
85. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 8
86. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
87. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 6
88. Surán Andrea (BKGDSE) 0 4
89. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 8
90. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
91. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0 8
92. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 4
93. Kiss Diána (BLSE/A) 0 8
94. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 5
95. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 3
96. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 4
97. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 7
98. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 6
99. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 6
100. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 4
101. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 5
102. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 6
103. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 5
104. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 6
105. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 9
106. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 7
107. Szabó Anna (ICO) 0 7
108. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
109. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 7
110. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
111. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
112. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 5
113. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 6
114. Bécser Janka (ICO) 0 7
115. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 4
116. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 4
117. Fejér Éva (BLSE/A) 0 8
118. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 6
119. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0 3
120. Vér Diána (BKGDSE) 0 4
121. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
122. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 4
123. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 6
124. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 7
125. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
126. Török Regina (MAFC BME) 0 5
127. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 10.43 7
2. Nagy Viktória (ICO) 8.14 7
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 7 5
4. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 6.25 4
5. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 6.11 9
6. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 5.57 7
7. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.22 9
8. Földi Anna (MTK Budapest) 5 6
9. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 4.67 3
10. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4.4 5
11. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 4.14 7
12. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 4.14 7
13. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 4 7
14. Gróf Júlia (MTK Budapest) 4 3
15. Béres Eszter (ICO) 4 5
16. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.86 7
17. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 3.75 4
18. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.67 9
19. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 3.67 3
20. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 3.67 6
21. Soós Edit (BEAC Muff) 3.57 7
22. Hetényi Renáta (ICO) 3.57 7
23. Varga Fanni (BEAC Bics) 3.5 6
24. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 3.4 5
25. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 3.33 3
26. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.29 7
27. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.17 6
28. Aradi Zsanett (MAFC BME) 3.17 6
29. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 3.17 6
30. Széky Anna (Törekvés SE) 3.14 7
31. Tarnai Kata (MAFC BME) 3 7
32. Dőry Viktória (ICO) 3 7
33. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 4
34. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 3 5
35. Horváth Enikő (MAFC BME) 2.78 9
36. Vándor Szilvia (BKGDSE) 2.75 4
37. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.75 8
38. Surán Andrea (BKGDSE) 2.75 4
39. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.67 6
40. Árvay Júlia (BEAC Bics) 2.67 6
41. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.67 3
42. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.63 8
43. Kiss Diána (BLSE/A) 2.63 8
44. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.6 5
45. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.57 7
46. Halász Melinda (BEAC Bics) 2.5 8
47. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.5 4
48. Baliga Barbara (BKGDSE) 2.4 5
49. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 2.33 3
50. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 2.25 4
51. Horváth Anna (MAFC BME) 2.22 9
52. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2.2 5
53. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 2.2 5
54. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.17 6
55. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.17 6
56. Budánovics Noémi (BLSE/A) 2.13 8
57. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2 6
58. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 2 6
59. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 2 5
60. Tánczos Tímea (BKGDSE) 2 5
61. Papp Judit (BEAC Budafok) 2 6
62. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.86 7
63. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.83 6
64. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.8 5
65. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.8 5
66. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1.75 4
67. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.71 7
68. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.71 7
69. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.67 6
70. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1.67 6
71. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.6 5
72. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.6 5
73. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.57 7
74. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.57 7
75. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.5 4
76. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.5 4
77. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.5 4
78. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.5 4
79. Hetényi Viktória (ICO) 1.5 4
80. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.5 6
81. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 6
82. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.44 9
83. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.33 6
84. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.33 9
85. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.33 6
86. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.29 7
87. Szabó Anna (ICO) 1.29 7
88. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.29 7
89. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1.25 4
90. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.2 5
91. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.14 7
92. Deák Dóra (BEAC Bics) 1.13 8
93. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1 4
94. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 5
95. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
96. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 1 3
97. Bécser Janka (ICO) 1 7
98. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.86 7
99. Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.83 6
100. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.83 6
101. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.83 6
102. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0.8 5
103. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.8 5
104. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.8 5
105. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0.75 4
106. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.67 3
107. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.67 3
108. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 3
109. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.63 8
110. Fejér Éva (BLSE/A) 0.63 8
111. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.6 5
112. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.5 4
113. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.5 4
114. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.5 4
115. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.5 6
116. Vér Diána (BKGDSE) 0.5 4
117. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0.5 4
118. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.5 4
119. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0.33 3
120. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 7
121. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.29 7
122. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.17 6
123. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.17 6
124. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 0 5
125. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
126. Török Regina (MAFC BME) 0 5
127. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gróf Júlia (MTK Budapest) 4 3
2. Surán Andrea (BKGDSE) 3.25 4
3. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 3.25 4
4. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3.2 5
5. Hegyi Hanna (BKGDSE) 3.2 5
6. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 4
7. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 3 3
8. Béres Eszter (ICO) 3 5
9. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 3 4
10. Boksay Katalin (Törekvés SE) 3 4
11. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 3
12. Földi Anna (MTK Budapest) 2.83 6
13. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 2.67 3
14. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.63 8
15. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2.57 7
16. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.5 8
17. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.43 7
18. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.43 7
19. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.43 7
20. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2.4 5
21. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.33 6
22. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.33 6
23. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.33 6
24. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.29 7
25. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.29 7
26. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.17 6
27. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.17 6
28. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.17 6
29. Szuchy Márta (BLSE/A) 2.11 9
30. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2 5
31. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2 3
32. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2 5
33. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2 4
34. Fülep Csilla (MAFC BME) 1.86 7
35. Széky Anna (Törekvés SE) 1.86 7
36. Bécser Janka (ICO) 1.86 7
37. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.83 6
38. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 1.83 6
39. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.83 6
40. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
41. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
42. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 1.75 4
43. Dőry Viktória (ICO) 1.71 7
44. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.71 7
45. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.67 6
46. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.67 6
47. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1.67 6
48. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1.6 5
49. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.6 5
50. Tánczos Tímea (BKGDSE) 1.6 5
51. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1.6 5
52. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.57 7
53. Soós Edit (BEAC Muff) 1.57 7
54. Hetényi Renáta (ICO) 1.57 7
55. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1.5 4
56. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.5 4
57. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.5 4
58. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.5 4
59. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.5 4
60. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.44 9
61. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.43 7
62. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.43 7
63. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.4 5
64. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.4 5
65. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.4 5
66. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.33 9
67. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.33 9
68. Horváth Anna (MAFC BME) 1.33 9
69. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1.33 3
70. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.29 7
71. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1.25 4
72. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1.25 4
73. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.22 9
74. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 1.2 5
75. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 1.17 6
76. Árvay Júlia (BEAC Bics) 1.17 6
77. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.17 6
78. Széky Krisztina (Törekvés SE) 1.17 6
79. Nagy Viktória (ICO) 1.14 7
80. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.14 7
81. Szabó Anna (ICO) 1.14 7
82. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
83. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1 6
84. Lutche Klaudia (MAFC BME) 1 6
85. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1 4
86. Szlávik Petra (BKGDSE) 1 4
87. Halász Melinda (BEAC Bics) 1 8
88. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
89. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 4
90. Fekete Katalin (BLSE/A) 1 9
91. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 3
92. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
93. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
94. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 5
95. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1 8
96. Vér Diána (BKGDSE) 1 4
97. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.88 8
98. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.86 7
99. Balogh Júlia (BEAC Muff) 0.83 6
100. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.83 6
101. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.75 8
102. Hetényi Viktória (ICO) 0.75 4
103. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.75 4
104. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.75 4
105. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.75 4
106. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.75 4
107. Kléner Kata (Törekvés SE) 0.71 7
108. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0.67 3
109. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0.67 6
110. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 6
111. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.67 6
112. Kiss Diána (BLSE/A) 0.63 8
113. Rozsics Lilla (MAFC BME) 0.6 5
114. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.6 5
115. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0.6 5
116. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.57 7
117. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.57 7
118. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.57 7
119. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.57 7
120. Fejér Éva (BLSE/A) 0.5 8
121. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.4 5
122. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 0.33 3
123. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 3
124. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.33 6
125. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0 5
126. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
127. Török Regina (MAFC BME) 0 5
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 4.44 9
2. Kosjár Katalin (BLSE/A) 4.22 9
3. Ujváry Judit (BLSE/A) 4 9
4. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 3.71 7
5. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3.5 4
6. Nagy Viktória (ICO) 3.43 7
7. Varga Fanni (BEAC Bics) 3 6
8. Fülep Csilla (MAFC BME) 3 7
9. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 3 3
10. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.67 6
11. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2.4 5
12. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.4 5
13. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2 7
14. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2 5
15. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2 6
16. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
17. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.8 5
18. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.78 9
19. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.75 4
20. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.71 7
21. Földi Anna (MTK Budapest) 1.67 6
22. Soós Edit (BEAC Muff) 1.57 7
23. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.5 4
24. Hetényi Viktória (ICO) 1.5 4
25. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.43 7
26. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1.33 6
27. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 1.29 7
28. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.29 7
29. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.25 8
30. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.2 5
31. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.2 5
32. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.2 5
33. Széky Anna (Törekvés SE) 1.14 7
34. Dőry Viktória (ICO) 1 7
35. Hercze Szandra (MAFC BME) 1 7
36. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 1 8
37. Szabó Vivien (MAFC BME) 1 6
38. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1 6
39. Halász Melinda (BEAC Bics) 0.88 8
40. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.86 7
41. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.86 7
42. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.86 7
43. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.86 7
44. Horváth Anna (MAFC BME) 0.67 9
45. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.67 9
46. Szuchy Márta (BLSE/A) 0.67 9
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 100% (7/7) 4
2. Vándor Szilvia (BKGDSE) 100% (6/6) 4
3. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 100% (6/6) 7
4. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 90% (9/10) 3
5. Aradi Zsanett (MAFC BME) 88.89% (8/9) 6
6. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 87.5% (14/16) 7
7. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 85.71% (12/14) 7
8. Hetényi Viktória (ICO) 85.71% (6/7) 4
9. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 84.21% (16/19) 6
10. Budánovics Noémi (BLSE/A) 83.33% (10/12) 8
11. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 83.33% (5/6) 5
12. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 83.33% (5/6) 6
13. Horváth Enikő (MAFC BME) 80% (16/20) 9
14. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 80% (12/15) 5
15. Ujváry Judit (BLSE/A) 78.26% (36/46) 9
16. Fülep Csilla (MAFC BME) 77.78% (21/27) 7
17. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 77.78% (14/18) 4
18. Hercze Szandra (MAFC BME) 77.78% (7/9) 7
19. Szuchy Márta (BLSE/A) 75% (6/8) 9
20. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 75% (6/8) 5
21. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 75% (6/8) 5
22. Jéhn Mónika (MAFC BME) 75% (6/8) 7
23. Kosjár Katalin (BLSE/A) 74.51% (38/51) 9
24. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 74.29% (26/35) 7
25. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 74.07% (40/54) 9
26. Soós Edit (BEAC Muff) 73.33% (11/15) 7
27. Nagy Viktória (ICO) 72.73% (24/33) 7
28. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 72.73% (8/11) 8
29. Földi Anna (MTK Budapest) 71.43% (10/14) 6
30. Budai Zsófia (MTK Budapest) 71.43% (10/14) 5
31. Hegyi Hanna (BKGDSE) 70.59% (12/17) 5
32. Egri Vivien (Törekvés SE) 69.23% (9/13) 7
33. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 66.67% (10/15) 7
34. Fekete Katalin (BLSE/A) 66.67% (6/9) 9
35. Rozsics Lilla (MAFC BME) 66.67% (6/9) 5
36. Tarnai Kata (MAFC BME) 66.67% (6/9) 7
37. Dobos Kíra (Törekvés SE) 66.67% (6/9) 7
38. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 66.67% (4/6) 6
39. Szlávik Petra (BKGDSE) 66.67% (4/6) 4
40. Sziráki Edit (BEAC Bics) 66.67% (4/6) 8
41. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 64.29% (9/14) 5
42. Dőry Viktória (ICO) 63.64% (7/11) 7
43. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 62.5% (5/8) 8
44. Széky Anna (Törekvés SE) 61.54% (8/13) 7
45. Horváth Anna (MAFC BME) 60% (6/10) 9
46. Szabó Vivien (MAFC BME) 60% (6/10) 6
47. Lutche Klaudia (MAFC BME) 57.14% (12/21) 6
48. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 55.56% (5/9) 3
49. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 55.56% (5/9) 6
50. Halász Melinda (BEAC Bics) 53.85% (7/13) 8
51. Varga Fanni (BEAC Bics) 52.94% (18/34) 6
52. Árvay Júlia (BEAC Bics) 50% (4/8) 6
53. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 50% (3/6) 7
54. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 50% (3/6) 6
55. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 50% (3/6) 4
56. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 47.37% (9/19) 5
57. Szabó Anna (ICO) 44.44% (4/9) 7
58. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 42.86% (6/14) 6
59. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 42.86% (3/7) 6
60. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 42.86% (3/7) 6
61. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 40.91% (9/22) 7
62. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 37.5% (3/8) 7
63. Karlócai Daniella (BLSE/A) 37.5% (3/8) 6
64. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (2/6) 7
65. Veres Orsolya (BEAC Bics) 33.33% (2/6) 7
66. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 30% (3/10) 5
67. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 30% (3/10) 5
68. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 28.57% (4/14) 6
69. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0% (0/6) 7
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu