/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Józsefvárosi KC - Budapest, Női A csoport

Edző

Név Telefon E-mail
Kun Attila 13/591-380 kunattila@externet.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Gerő Zoltán 30/385-6688 gztm126@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Battsengel Oyunbileg 1995
- Dávid Dóra 1998
- Horváth Rebeka 1996
- Kőhl Alexandra 1990
- Mahmoud Sára Eszter 2000
- Májusi Eszter 1990
- Molnár Zsófi 2001
- Németh Fanni Janka 1995
- Sipos Boglárka 1992
- Szekeres Viktória 1993

Műsor

Budapest, Női A csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA2023 Józsefvárosi KC Monor SE 2022/10/10 20:15 44-37
(11-10,14-9,9-10,10-8)
Toldy Ferenc Gimnázium Gaál István Tamás, Vida József
NA2013 TFSE U23 Józsefvárosi KC 2022/10/27 19:15 43-45
(14-15,9-12,12-6,8-12)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
NA2043 Józsefvárosi KC Kiss Lenke KA 2022/11/07 20:15 62-59
(21-18,14-14,14-11,13-16)
Toldy Ferenc Gimnázium Kruk Melinda, Gombos Márk Bálint
NA2053 BEAC Bics Józsefvárosi KC 2022/11/13 14:30 46-68
(10-19,16-11,11-18,9-20)
Mechatronikai Szakközépiskola Tarnai Gyula Csaba, Szőke Attila
NA2063 SzKHSE-Párkány Street Józsefvárosi KC 2022/11/20 13:30 23-81
(6-21,7-19,0-19,10-22)
Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter
NA2072 Józsefvárosi KC BEAC Budafok 2022/11/28 20:15 58-55
(12-10,13-21,12-5,11-12)
Toldy Ferenc Gimnázium Gruber Nikolett Lilla, Kutrik Andrea
NA2081 BEAC Muff Józsefvárosi KC 2022/12/04 12:00 Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior, Vida József
NA2092 Józsefvárosi KC BEAC BLSE 2022/12/12 20:15 Toldy Ferenc Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 230 12
2. Széplaki Márta (Törekvés SE) 194 14
3. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 188 16
4. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 180 16
5. Németh Kata (TFSE) 180 14
6. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 178 12
7. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 178 14
8. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 176 12
9. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 170 14
10. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 168 12
11. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 166 12
12. Czivinger Lilla (TFSE U23) 164 10
13. Sándorfi Réka (TFSE) 160 14
14. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 160 10
15. Papp Ízisz (Parthus SE) 158 12
16. Szammer Anett (Kék Rókák) 154 14
17. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 146 10
18. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 144 8
19. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 142 10
20. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 136 8
21. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 136 10
22. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 130 16
23. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 128 8
24. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 120 6
25. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 120 10
26. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 118 10
27. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 118 12
28. Gundel-Takács Anna (TFSE) 116 12
29. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 116 10
30. Sipos Mirjam (TFSE) 114 10
31. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 114 12
32. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 112 16
33. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 110 14
34. Máriás Fruzsina (Monor SE) 106 10
35. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 104 10
36. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 102 8
37. Angyal Réka (BEAC Muff) 102 8
38. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 100 14
39. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 100 8
40. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 100 10
41. Papp Lilla (Parthus SE) 100 12
42. Ruttner Zsóka (TFSE) 100 12
43. Hidas Andrea (BEAC Senior) 100 12
44. Földesi Zsófia (TFSE U23) 98 10
45. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 96 10
46. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 94 6
47. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 94 10
48. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 92 10
49. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 92 16
50. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 86 8
51. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 84 16
52. Fekete Katalin (BEAC Muff) 82 8
53. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 82 10
54. Váits Petra (BEAC Bics) 82 10
55. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 82 12
56. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 80 8
57. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 80 10
58. Soós Edit (BEAC Muff) 78 8
59. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 78 10
60. Varga Anita (TFSE U23) 76 10
61. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 74 12
62. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 74 8
63. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 74 10
64. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 74 16
65. Sárosi Judit (BEAC Senior) 72 10
66. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 72 12
67. Hajna Sarolta (Parthus SE) 70 12
68. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 70 12
69. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 68 10
70. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 68 6
71. Galambos Judit (Treff 07 SE) 68 14
72. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 66 10
73. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 66 10
74. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 66 16
75. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 66 14
76. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 64 6
77. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 64 8
78. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 64 10
79. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 62 12
80. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 62 8
81. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 62 10
82. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 60 8
83. Sziráki Edit (BEAC Bics) 60 8
84. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 60 10
85. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 60 12
86. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 58 8
87. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 56 12
88. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 56 12
89. Veres Orsolya (BEAC Bics) 54 8
90. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 54 10
91. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 52 6
92. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 52 12
93. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 52 12
94. Gáspár Zita (BEAC Senior) 50 12
95. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 50 8
96. Hajna Luca (Parthus SE) 50 10
97. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 48 8
98. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 48 10
99. Imre Nóra (TFSE) 48 12
100. Redling Blanka (Törekvés SE) 46 4
101. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 46 10
102. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 46 12
103. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 44 4
104. Tóth Kitti (Külker SC) 42 8
105. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 42 12
106. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 40 6
107. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 40 6
108. Kiss Diána (BEAC BLSE) 40 4
109. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 40 10
110. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 40 10
111. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 40 10
112. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 40 12
113. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 38 12
114. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 38 4
115. Regdánszki Tamara (Monor SE) 38 4
116. Bundi Daniella (Kék Rókák) 38 16
117. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 38 6
118. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 36 4
119. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 36 6
120. Trikkal Anna (Monor SE) 36 10
121. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 36 12
122. Feil Nikolett (Monor SE) 34 6
123. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 34 4
124. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 34 10
125. Varga Anna (BEAC Senior) 34 12
126. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 32 12
127. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 32 8
128. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 32 8
129. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 32 6
130. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 30 8
131. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 28 6
132. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 28 4
133. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 28 8
134. Csiszér Klára (TFSE U23) 26 8
135. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 26 8
136. Dévay Kata (Treff 07 SE) 26 6
137. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 24 2
138. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 24 6
139. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 24 10
140. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 22 6
141. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 22 2
142. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 22 8
143. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 22 8
144. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 22 8
145. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 22 8
146. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 22 8
147. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 22 10
148. Varjasi Éva (Monor SE) 22 10
149. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 20 2
150. Ránky Réka (Külker SC) 20 4
151. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 20 4
152. Bayer Helga (TFSE U23) 20 8
153. Hollósy Réka (Törekvés SE) 20 8
154. Komora Adrienn (Törekvés SE) 20 10
155. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 20 10
156. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 20 10
157. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 20 6
158. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 20 6
159. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 20 6
160. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 20 6
161. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 18 8
162. Samu Flóra (Törekvés SE) 18 8
163. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 18 8
164. Márta Bettina (BEAC Senior) 16 4
165. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 16 8
166. Keil Zsófia (BEAC Muff) 16 8
167. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 16 8
168. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 14 4
169. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 14 10
170. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 12 2
171. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 12 4
172. Nagy Csenge (TFSE U23) 12 6
173. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 12 6
174. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 12 8
175. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 10 8
176. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 10 10
177. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 10 10
178. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 10 10
179. Bak Edina (Csepel-Bontó) 8 2
180. Nyíri Brigitta (Külker SC) 8 2
181. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 8 4
182. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 8 4
183. Seres Dóra (Monor SE) 8 8
184. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 8 10
185. Zátrok Nóra (Monor SE) 8 10
186. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 8 6
187. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 6 2
188. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 6 4
189. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 6 6
190. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 6 8
191. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 6 8
192. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 6 10
193. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 6 10
194. Köffer Mendi (Monor SE) 4 6
195. Édes Luca Alma (Parthus SE) 4 2
196. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 4 2
197. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 4 2
198. Bódi Barbara (Monor SE) 4 2
199. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 4 4
200. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 4 8
201. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 2
202. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0 6
203. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
204. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
205. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 10
206. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
207. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
208. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
209. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 6
210. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 10
211. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Németh Kata (TFSE) 30 14
2. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 24 14
3. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 22 10
4. Papp Ízisz (Parthus SE) 22 12
5. Czivinger Lilla (TFSE U23) 20 10
6. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 20 16
7. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 18 10
8. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 16 10
9. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 16 16
10. Papp Lilla (Parthus SE) 16 12
11. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 16 10
12. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 14 16
13. Sipos Mirjam (TFSE) 14 10
14. Máriás Fruzsina (Monor SE) 14 10
15. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 14 14
16. Hajna Luca (Parthus SE) 14 10
17. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 12 6
18. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 12 12
19. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 12 14
20. Redling Blanka (Törekvés SE) 12 4
21. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 10 6
22. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 10 10
23. Széplaki Márta (Törekvés SE) 10 14
24. Sándorfi Réka (TFSE) 10 14
25. Fekete Katalin (BEAC Muff) 10 8
26. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 10 10
27. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 10 12
28. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 10 8
29. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 10 14
30. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 10 10
31. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 10 12
32. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 8 8
33. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 8 8
34. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 8 12
35. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 8 4
36. Ruttner Zsóka (TFSE) 8 12
37. Váits Petra (BEAC Bics) 8 10
38. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 8 10
39. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 8 8
40. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 8 6
41. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 8 16
42. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 6 8
43. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 6 10
44. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 6 4
45. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 6 8
46. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 6 8
47. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 6 16
48. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 6 12
49. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 6 8
50. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 4 8
51. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 4 10
52. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 4 8
53. Földesi Zsófia (TFSE U23) 4 10
54. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 4 8
55. Hidas Andrea (BEAC Senior) 4 12
56. Varga Anita (TFSE U23) 4 10
57. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4 10
58. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 4 6
59. Feil Nikolett (Monor SE) 4 6
60. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 4 12
61. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 4 12
62. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4 12
63. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 4 6
64. Trikkal Anna (Monor SE) 4 10
65. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 4 8
66. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 4 12
67. Csiszér Klára (TFSE U23) 4 8
68. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 4 10
69. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 2 12
70. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2 10
71. Szammer Anett (Kék Rókák) 2 14
72. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 2 2
73. Soós Edit (BEAC Muff) 2 8
74. Gundel-Takács Anna (TFSE) 2 12
75. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 2 6
76. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 2 4
77. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 2 8
78. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2 10
79. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 12
80. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 12
81. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 12
82. Tóth Kitti (Külker SC) 2 8
83. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 2 16
84. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 2 10
85. Gáspár Zita (BEAC Senior) 2 12
86. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 12
87. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 2 4
88. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 2 12
89. Varga Anna (BEAC Senior) 2 12
90. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2 8
91. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 2 8
92. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2 12
93. Samu Flóra (Törekvés SE) 2 8
94. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 10
95. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 2 10
96. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 12
97. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 8
98. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 12
99. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 10
100. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0 8
101. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 8
102. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
103. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 6
104. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 6
105. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 10
106. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 2
107. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0 4
108. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0 12
109. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 10
110. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 4
111. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 4
112. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0 10
113. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0 4
114. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0 10
115. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 10
116. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
117. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 0 10
118. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 10
119. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 12
120. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 8
121. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0 6
122. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 10
123. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 8
124. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 10
125. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 6
126. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
127. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0 12
128. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 10
129. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 6
130. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0 4
131. Ránky Réka (Külker SC) 0 4
132. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 14
133. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0 10
134. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0 14
135. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0 6
136. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 16
137. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 6
138. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 12
139. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 16
140. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 0 10
141. Imre Nóra (TFSE) 0 12
142. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0 2
143. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
144. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0 10
145. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 2
146. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0 8
147. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 8
148. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 4
149. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 12
150. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 8
151. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 6
152. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
153. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 6
154. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 0 6
155. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 6
156. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 6
157. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 12
158. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
159. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 2
160. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 8
161. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 8
162. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 8
163. Hollósy Réka (Törekvés SE) 0 8
164. Bayer Helga (TFSE U23) 0 8
165. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 10
166. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 16
167. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 8
168. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0 8
169. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 10
170. Varjasi Éva (Monor SE) 0 10
171. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 0 2
172. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 10
173. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 0 4
174. Nagy Csenge (TFSE U23) 0 6
175. Bódi Barbara (Monor SE) 0 2
176. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 0 2
177. Édes Luca Alma (Parthus SE) 0 2
178. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0 8
179. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 8
180. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 6
181. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0 10
182. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 4
183. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 8
184. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 4
185. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 8
186. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 6
187. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0 8
188. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 10
189. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0 6
190. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 10
191. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0 4
192. Seres Dóra (Monor SE) 0 8
193. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 10
194. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 10
195. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 8
196. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 8
197. Köffer Mendi (Monor SE) 0 6
198. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 10
199. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 10
200. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 8
201. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 10
202. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
203. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
204. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 2
205. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 10
206. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0 6
207. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 6
208. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
209. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
210. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
211. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 20 6
2. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 19.17 12
3. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 18 8
4. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 17 8
5. Czivinger Lilla (TFSE U23) 16.4 10
6. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 16 10
7. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 16 8
8. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 15.67 6
9. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 14.83 12
10. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 14.67 12
11. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 14.6 10
12. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 14.2 10
13. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 14 12
14. Széplaki Márta (Törekvés SE) 13.86 14
15. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 13.83 12
16. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 13.6 10
17. Papp Ízisz (Parthus SE) 13.17 12
18. Németh Kata (TFSE) 12.86 14
19. Angyal Réka (BEAC Muff) 12.75 8
20. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 12.75 8
21. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 12.71 14
22. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 12.5 8
23. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 12.14 14
24. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 12 10
25. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 12 2
26. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 11.8 10
27. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 11.75 16
28. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 11.6 10
29. Redling Blanka (Törekvés SE) 11.5 4
30. Sándorfi Réka (TFSE) 11.43 14
31. Sipos Mirjam (TFSE) 11.4 10
32. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 11.33 6
33. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 11.25 16
34. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 11 2
35. Szammer Anett (Kék Rókák) 11 14
36. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 11 4
37. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 10.75 8
38. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 10.67 6
39. Máriás Fruzsina (Monor SE) 10.6 10
40. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 10.4 10
41. Fekete Katalin (BEAC Muff) 10.25 8
42. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 10 10
43. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 10 2
44. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 10 8
45. Kiss Diána (BEAC BLSE) 10 4
46. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 9.83 12
47. Földesi Zsófia (TFSE U23) 9.8 10
48. Soós Edit (BEAC Muff) 9.75 8
49. Gundel-Takács Anna (TFSE) 9.67 12
50. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 9.6 10
51. Regdánszki Tamara (Monor SE) 9.5 4
52. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 9.5 4
53. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 9.5 12
54. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 9.4 10
55. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 9.25 8
56. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 9.2 10
57. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 9 4
58. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 8.67 6
59. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 8.5 4
60. Papp Lilla (Parthus SE) 8.33 12
61. Ruttner Zsóka (TFSE) 8.33 12
62. Hidas Andrea (BEAC Senior) 8.33 12
63. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 8.2 10
64. Váits Petra (BEAC Bics) 8.2 10
65. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 8.13 16
66. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 8 10
67. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 8 8
68. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 7.86 14
69. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 7.8 10
70. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 7.75 8
71. Varga Anita (TFSE U23) 7.6 10
72. Sziráki Edit (BEAC Bics) 7.5 8
73. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 7.5 8
74. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 7.4 10
75. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 7.25 8
76. Sárosi Judit (BEAC Senior) 7.2 10
77. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 7.14 14
78. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 7 16
79. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 7 4
80. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 6.83 12
81. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 6.8 10
82. Veres Orsolya (BEAC Bics) 6.75 8
83. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 6.67 6
84. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 6.67 6
85. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 6.6 10
86. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 6.6 10
87. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6.4 10
88. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 6.33 6
89. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 6.25 8
90. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 6.2 10
91. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6.17 12
92. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 6 8
93. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6 10
94. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 6 2
95. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 6 6
96. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6 12
97. Hajna Sarolta (Parthus SE) 5.83 12
98. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5.83 12
99. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 5.75 16
100. Feil Nikolett (Monor SE) 5.67 6
101. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 5.4 10
102. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 5.33 6
103. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 5.25 16
104. Tóth Kitti (Külker SC) 5.25 8
105. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 5.17 12
106. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 5 4
107. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 5 12
108. Hajna Luca (Parthus SE) 5 10
109. Ránky Réka (Külker SC) 5 4
110. Galambos Judit (Treff 07 SE) 4.86 14
111. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 4.8 10
112. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 4.71 14
113. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 4.67 12
114. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 4.67 6
115. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4.67 12
116. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 4.63 16
117. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 4.6 10
118. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 4.33 12
119. Dévay Kata (Treff 07 SE) 4.33 6
120. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4.33 12
121. Gáspár Zita (BEAC Senior) 4.17 12
122. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 4.13 16
123. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 4 10
124. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 4 10
125. Nyíri Brigitta (Külker SC) 4 2
126. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 4 6
127. Márta Bettina (BEAC Senior) 4 4
128. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 4 8
129. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 4 8
130. Imre Nóra (TFSE) 4 12
131. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 4 10
132. Bak Edina (Csepel-Bontó) 4 2
133. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 3.83 12
134. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 3.75 8
135. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 3.67 6
136. Trikkal Anna (Monor SE) 3.6 10
137. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.5 12
138. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 3.5 4
139. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 3.5 8
140. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 3.4 10
141. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 3.33 12
142. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 3.33 6
143. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 3.33 6
144. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 3.33 6
145. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 3.33 6
146. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 3.25 8
147. Csiszér Klára (TFSE U23) 3.25 8
148. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 3.17 12
149. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 3 2
150. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3 12
151. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3 4
152. Varga Anna (BEAC Senior) 2.83 12
153. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 2.75 8
154. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2.75 8
155. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 2.75 8
156. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 2.75 8
157. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 2.75 8
158. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2.67 12
159. Hollósy Réka (Törekvés SE) 2.5 8
160. Bayer Helga (TFSE U23) 2.5 8
161. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 2.4 10
162. Bundi Daniella (Kék Rókák) 2.38 16
163. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 2.25 8
164. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 2.25 8
165. Samu Flóra (Törekvés SE) 2.25 8
166. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 2.2 10
167. Varjasi Éva (Monor SE) 2.2 10
168. Édes Luca Alma (Parthus SE) 2 2
169. Nagy Csenge (TFSE U23) 2 6
170. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 2 8
171. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2 10
172. Bódi Barbara (Monor SE) 2 2
173. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 2 2
174. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 2 4
175. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 2 2
176. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 2 4
177. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 2 10
178. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2 8
179. Keil Zsófia (BEAC Muff) 2 8
180. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 2 6
181. Komora Adrienn (Törekvés SE) 2 10
182. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 1.5 4
183. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 1.5 8
184. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.4 10
185. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 1.33 6
186. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 1.25 8
187. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 1 4
188. Seres Dóra (Monor SE) 1 8
189. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 1 10
190. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 1 6
191. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 1 10
192. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 1 10
193. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.8 10
194. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.8 10
195. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0.75 8
196. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.75 8
197. Köffer Mendi (Monor SE) 0.67 6
198. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0.6 10
199. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.6 10
200. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.5 8
201. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
202. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 2
203. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 6
204. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 10
205. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0 6
206. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
207. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
208. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
209. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
210. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 10
211. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Redling Blanka (Törekvés SE) 3 4
2. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 2.2 10
3. Németh Kata (TFSE) 2.14 14
4. Czivinger Lilla (TFSE U23) 2 10
5. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 2 6
6. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 2 4
7. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.83 12
8. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 1.8 10
9. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.71 14
10. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 1.67 6
11. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 1.6 10
12. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 1.6 10
13. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 1.5 4
14. Sipos Mirjam (TFSE) 1.4 10
15. Máriás Fruzsina (Monor SE) 1.4 10
16. Hajna Luca (Parthus SE) 1.4 10
17. Papp Lilla (Parthus SE) 1.33 12
18. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.33 6
19. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1.25 8
20. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.25 16
21. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 1.25 8
22. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1 8
23. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1 8
24. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1 12
25. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 1 10
26. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1 16
27. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 1 2
28. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1 10
29. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1 8
30. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1 14
31. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 1 10
32. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.88 16
33. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 0.86 14
34. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 0.83 12
35. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 0.83 12
36. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.8 10
37. Váits Petra (BEAC Bics) 0.8 10
38. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 0.75 8
39. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 0.75 8
40. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 0.75 8
41. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.75 8
42. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.71 14
43. Sándorfi Réka (TFSE) 0.71 14
44. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 0.71 14
45. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 0.67 12
46. Ruttner Zsóka (TFSE) 0.67 12
47. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 0.67 6
48. Feil Nikolett (Monor SE) 0.67 6
49. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 0.67 6
50. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 0.6 10
51. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.5 8
52. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0.5 8
53. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 0.5 8
54. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 0.5 4
55. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.5 16
56. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 0.5 12
57. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 0.5 4
58. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 0.5 8
59. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.5 8
60. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.4 10
61. Földesi Zsófia (TFSE U23) 0.4 10
62. Varga Anita (TFSE U23) 0.4 10
63. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.4 10
64. Trikkal Anna (Monor SE) 0.4 10
65. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.4 10
66. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.38 16
67. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 0.33 6
68. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0.33 12
69. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.33 12
70. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 0.33 12
71. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.33 12
72. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.33 12
73. Soós Edit (BEAC Muff) 0.25 8
74. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 0.25 8
75. Tóth Kitti (Külker SC) 0.25 8
76. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.25 8
77. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 0.25 8
78. Samu Flóra (Törekvés SE) 0.25 8
79. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0.2 10
80. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.2 10
81. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.2 10
82. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.2 10
83. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.2 10
84. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.17 12
85. Gundel-Takács Anna (TFSE) 0.17 12
86. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.17 12
87. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.17 12
88. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.17 12
89. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.17 12
90. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.17 12
91. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 0.17 12
92. Varga Anna (BEAC Senior) 0.17 12
93. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.17 12
94. Szammer Anett (Kék Rókák) 0.14 14
95. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.13 16
96. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 12
97. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 8
98. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 12
99. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 10
100. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 8
101. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0 8
102. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
103. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 6
104. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 6
105. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 10
106. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 2
107. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0 4
108. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0 12
109. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 10
110. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 4
111. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 4
112. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0 10
113. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0 4
114. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0 10
115. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 10
116. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
117. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 0 10
118. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 10
119. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 12
120. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 8
121. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0 6
122. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 10
123. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 8
124. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 10
125. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
126. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 6
127. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0 12
128. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 10
129. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 6
130. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0 4
131. Ránky Réka (Külker SC) 0 4
132. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 14
133. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0 10
134. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0 14
135. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0 6
136. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 16
137. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 6
138. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 12
139. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 16
140. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0 10
141. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 0 10
142. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 2
143. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 4
144. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0 8
145. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 8
146. Imre Nóra (TFSE) 0 12
147. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
148. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0 2
149. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 12
150. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 8
151. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 6
152. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
153. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 6
154. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 6
155. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 0 6
156. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 6
157. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 2
158. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 12
159. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
160. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 8
161. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 8
162. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 8
163. Hollósy Réka (Törekvés SE) 0 8
164. Bayer Helga (TFSE U23) 0 8
165. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 10
166. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 16
167. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 8
168. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0 8
169. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 10
170. Varjasi Éva (Monor SE) 0 10
171. Édes Luca Alma (Parthus SE) 0 2
172. Nagy Csenge (TFSE U23) 0 6
173. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0 8
174. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 10
175. Bódi Barbara (Monor SE) 0 2
176. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 0 2
177. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 0 4
178. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 0 2
179. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 4
180. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 8
181. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 8
182. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 6
183. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0 10
184. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 4
185. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 8
186. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 6
187. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0 8
188. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0 4
189. Seres Dóra (Monor SE) 0 8
190. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 10
191. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0 6
192. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 10
193. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 10
194. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 10
195. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 8
196. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 8
197. Köffer Mendi (Monor SE) 0 6
198. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 10
199. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 10
200. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 8
201. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
202. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 2
203. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 6
204. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 10
205. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0 6
206. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
207. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
208. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
209. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
210. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 10
211. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 9.17 12
2. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 6.67 12
3. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 6.5 8
4. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 6.25 8
5. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 6 6
6. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 6 12
7. Angyal Réka (BEAC Muff) 6 8
8. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6 2
9. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 5.67 6
10. Széplaki Márta (Törekvés SE) 5.43 14
11. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 5.4 10
12. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 5.33 12
13. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 5.17 12
14. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 5 10
15. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 5 8
16. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 5 2
17. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 4.8 10
18. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 4.8 10
19. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 4.75 8
20. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 4.67 6
21. Szammer Anett (Kék Rókák) 4.57 14
22. Kiss Diána (BEAC BLSE) 4.5 4
23. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 4.5 4
24. Czivinger Lilla (TFSE U23) 4.4 10
25. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 4.4 10
26. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 4.33 12
27. Sándorfi Réka (TFSE) 4.29 14
28. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 4.25 8
29. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 4.2 10
30. Gundel-Takács Anna (TFSE) 4.17 12
31. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 4.13 16
32. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 4 6
33. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 4 2
34. Regdánszki Tamara (Monor SE) 4 4
35. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 3.8 10
36. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 3.75 8
37. Sziráki Edit (BEAC Bics) 3.75 8
38. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 3.63 16
39. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 3.6 10
40. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 3.6 10
41. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 3.57 14
42. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 3.5 8
43. Soós Edit (BEAC Muff) 3.5 8
44. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 3.5 8
45. Földesi Zsófia (TFSE U23) 3.4 10
46. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 3.4 10
47. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 3.4 10
48. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 3.4 10
49. Fekete Katalin (BEAC Muff) 3.25 8
50. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 3.2 10
51. Sipos Mirjam (TFSE) 3.2 10
52. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 3.2 10
53. Papp Ízisz (Parthus SE) 3.17 12
54. Hidas Andrea (BEAC Senior) 3.17 12
55. Németh Kata (TFSE) 3 14
56. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 3 14
57. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 3 4
58. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 3 12
59. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 3 6
60. Ruttner Zsóka (TFSE) 3 12
61. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 3 12
62. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 3 2
63. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 2.88 16
64. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.83 12
65. Veres Orsolya (BEAC Bics) 2.75 8
66. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 2.75 8
67. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 2.71 14
68. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 2.6 10
69. Váits Petra (BEAC Bics) 2.6 10
70. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.6 10
71. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.6 10
72. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 2.6 10
73. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 2.5 4
74. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 2.5 4
75. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 2.5 8
76. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.5 12
77. Ránky Réka (Külker SC) 2.5 4
78. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.4 10
79. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.4 10
80. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 2.4 10
81. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 2.33 6
82. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 2.33 6
83. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 2.29 14
84. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 2.25 8
85. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 2.25 16
86. Tóth Kitti (Külker SC) 2.25 8
87. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2.2 10
88. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 2.2 10
89. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2.2 10
90. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.17 12
91. Galambos Judit (Treff 07 SE) 2.14 14
92. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 2 4
93. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 2 8
94. Varga Anita (TFSE U23) 2 10
95. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 2 14
96. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 2 6
97. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 2 6
98. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 2 16
99. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 2 12
100. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2 6
101. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 2 16
102. Dévay Kata (Treff 07 SE) 2 6
103. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 12
104. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 2 16
105. Nyíri Brigitta (Külker SC) 2 2
106. Márta Bettina (BEAC Senior) 2 4
107. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 2 8
108. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 2 8
109. Bak Edina (Csepel-Bontó) 2 2
110. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.83 12
111. Gáspár Zita (BEAC Senior) 1.83 12
112. Imre Nóra (TFSE) 1.83 12
113. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 1.83 12
114. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 1.8 10
115. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 1.8 10
116. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.8 10
117. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.8 10
118. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.75 16
119. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 1.75 8
120. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.75 8
121. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1.75 8
122. Papp Lilla (Parthus SE) 1.67 12
123. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.67 12
124. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.67 12
125. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 1.67 6
126. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 1.67 6
127. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 1.67 6
128. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1.67 6
129. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.5 12
130. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 1.4 10
131. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.4 10
132. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.33 6
133. Feil Nikolett (Monor SE) 1.33 6
134. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 1.33 12
135. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 1.33 6
136. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.25 8
137. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 1.25 8
138. Hollósy Réka (Törekvés SE) 1.25 8
139. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.17 12
140. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.17 12
141. Varga Anna (BEAC Senior) 1.17 12
142. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.13 16
143. Redling Blanka (Törekvés SE) 1 4
144. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 1 10
145. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 1 4
146. Trikkal Anna (Monor SE) 1 10
147. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1 4
148. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 1 8
149. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 1 2
150. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 4
151. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 1 8
152. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 1 8
153. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 1 8
154. Bayer Helga (TFSE U23) 1 8
155. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1 10
156. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 1 8
157. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1 10
158. Varjasi Éva (Monor SE) 1 10
159. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1 2
160. Nagy Csenge (TFSE U23) 1 6
161. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1 10
162. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 1 2
163. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 1 4
164. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 1 2
165. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 1 4
166. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1 8
167. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1 8
168. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 1 6
169. Komora Adrienn (Törekvés SE) 1 10
170. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 0.83 12
171. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 0.83 12
172. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.83 12
173. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 0.67 6
174. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0.67 6
175. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.5 8
176. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.5 8
177. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0.5 8
178. Samu Flóra (Törekvés SE) 0.5 8
179. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0.5 8
180. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 4
181. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.5 8
182. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.5 8
183. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0.5 4
184. Seres Dóra (Monor SE) 0.5 8
185. Hajna Luca (Parthus SE) 0.4 10
186. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.4 10
187. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0.4 10
188. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.4 10
189. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.4 10
190. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.4 10
191. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0.33 6
192. Köffer Mendi (Monor SE) 0.33 6
193. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0.25 8
194. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.25 8
195. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.2 10
196. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.2 10
197. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0.2 10
198. Bódi Barbara (Monor SE) 0 2
199. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 10
200. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 8
201. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
202. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 2
203. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 6
204. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 10
205. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0 6
206. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
207. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
208. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
209. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
210. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 10
211. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 4.67 6
2. Édes Luca Alma (Parthus SE) 4 2
3. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 3.33 6
4. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 3.2 10
5. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 3 6
6. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 3 2
7. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 3 4
8. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.83 12
9. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.8 10
10. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2.8 10
11. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.8 10
12. Trikkal Anna (Monor SE) 2.8 10
13. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 2.67 12
14. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2.6 10
15. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.6 10
16. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.6 10
17. Regdánszki Tamara (Monor SE) 2.5 4
18. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 2.5 8
19. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.5 12
20. Ránky Réka (Külker SC) 2.5 4
21. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 2.4 10
22. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2.4 10
23. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 2.4 10
24. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.4 10
25. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 2.33 6
26. Dévay Kata (Treff 07 SE) 2.33 6
27. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2.33 6
28. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 2.33 6
29. Csiszér Klára (TFSE U23) 2.25 8
30. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2.25 8
31. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 2.2 10
32. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 2.2 10
33. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 2 12
34. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 2 6
35. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 2 2
36. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2 8
37. Papp Lilla (Parthus SE) 2 12
38. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 2 14
39. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 2 10
40. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 2 6
41. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 2 6
42. Feil Nikolett (Monor SE) 2 6
43. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 2 6
44. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2 6
45. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 2 8
46. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 2 4
47. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 2 8
48. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 2 10
49. Ruttner Zsóka (TFSE) 1.83 12
50. Czivinger Lilla (TFSE U23) 1.8 10
51. Földesi Zsófia (TFSE U23) 1.8 10
52. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.8 10
53. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1.75 8
54. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1.75 8
55. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 1.75 8
56. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.75 8
57. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1.75 8
58. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 1.75 8
59. Hollósy Réka (Törekvés SE) 1.75 8
60. Samu Flóra (Törekvés SE) 1.75 8
61. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.71 14
62. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.71 14
63. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.67 12
64. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.67 6
65. Gundel-Takács Anna (TFSE) 1.67 12
66. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.67 12
67. Köffer Mendi (Monor SE) 1.67 6
68. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1.6 10
69. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.6 10
70. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.6 10
71. Angyal Réka (BEAC Muff) 1.5 8
72. Redling Blanka (Törekvés SE) 1.5 4
73. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1.5 8
74. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 1.5 4
75. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.5 12
76. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 1.5 8
77. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1.5 8
78. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.5 8
79. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 1.5 12
80. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 1.5 8
81. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 1.5 4
82. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.5 8
83. Sipos Mirjam (TFSE) 1.4 10
84. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.4 10
85. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.4 10
86. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 1.4 10
87. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.33 6
88. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.33 12
89. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1.33 6
90. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.33 12
91. Imre Nóra (TFSE) 1.33 12
92. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.29 14
93. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 1.25 8
94. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1.25 8
95. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 1.25 8
96. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 1.25 16
97. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 1.25 8
98. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.25 16
99. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 1.25 8
100. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 1.25 8
101. Hajna Luca (Parthus SE) 1.2 10
102. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.2 10
103. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 1.17 12
104. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 1.17 12
105. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.17 12
106. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1.17 12
107. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1.14 14
108. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 1.13 16
109. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 1.13 16
110. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 1 12
111. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 1 12
112. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 1 8
113. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1 2
114. Sándorfi Réka (TFSE) 1 14
115. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 1 2
116. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1 10
117. Kiss Diána (BEAC BLSE) 1 4
118. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1 8
119. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 12
120. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 12
121. Gáspár Zita (BEAC Senior) 1 12
122. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1 12
123. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1 6
124. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 1 12
125. Varjasi Éva (Monor SE) 1 10
126. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1 8
127. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 1 4
128. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 1 8
129. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 10
130. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 1 10
131. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 1 6
132. Szvitek Barbara (Monor SE) 1 10
133. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0.86 14
134. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.86 14
135. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 0.83 12
136. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0.83 12
137. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.83 12
138. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0.8 10
139. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0.8 10
140. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.8 10
141. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 0.75 16
142. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 0.75 8
143. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0.75 8
144. Tóth Kitti (Külker SC) 0.75 8
145. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0.75 16
146. Bayer Helga (TFSE U23) 0.75 8
147. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 0.71 14
148. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0.67 12
149. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.67 6
150. Nagy Csenge (TFSE U23) 0.67 6
151. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0.67 6
152. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.67 6
153. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 0.63 16
154. Varga Anita (TFSE U23) 0.6 10
155. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0.6 10
156. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.6 10
157. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0.6 10
158. Soós Edit (BEAC Muff) 0.5 8
159. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0.5 4
160. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 0.5 4
161. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.5 12
162. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 4
163. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.5 16
164. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.5 4
165. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.5 8
166. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.5 8
167. Németh Kata (TFSE) 0.43 14
168. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.4 10
169. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0.4 10
170. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.4 10
171. Váits Petra (BEAC Bics) 0.4 10
172. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0.4 10
173. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 0.4 10
174. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.33 6
175. Varga Anna (BEAC Senior) 0.33 12
176. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.25 16
177. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.25 8
178. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.25 8
179. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0.25 8
180. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.25 8
181. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0.2 10
182. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.2 10
183. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.2 10
184. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.2 10
185. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.2 10
186. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.17 12
187. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 0 4
188. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 0 4
189. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 2
190. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 4
191. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0 2
192. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 6
193. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 2
194. Bódi Barbara (Monor SE) 0 2
195. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 0 2
196. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 0 2
197. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 6
198. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0 8
199. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0 4
200. Seres Dóra (Monor SE) 0 8
201. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 10
202. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 10
203. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 8
204. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
205. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 2
206. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 10
207. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
208. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
209. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
210. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
211. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 4.5 8
2. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 3.6 10
3. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 3.5 8
4. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 3.5 8
5. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 3.5 4
6. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 3 6
7. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 3 4
8. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.8 10
9. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2.8 10
10. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 2.75 8
11. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 2.43 14
12. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 2.4 10
13. Varga Anita (TFSE U23) 2.4 10
14. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 2 8
15. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2 10
16. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2 10
17. Soós Edit (BEAC Muff) 2 8
18. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 2 8
19. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 2 6
20. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 2 6
21. Bódi Barbara (Monor SE) 2 2
22. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 1.83 12
23. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 1.8 10
24. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1.8 10
25. Földesi Zsófia (TFSE U23) 1.8 10
26. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.67 6
27. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1.67 12
28. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 1.67 6
29. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.67 12
30. Czivinger Lilla (TFSE U23) 1.6 10
31. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 1.6 10
32. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.57 14
33. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 1.5 8
34. Regdánszki Tamara (Monor SE) 1.5 4
35. Hajna Sarolta (Parthus SE) 1.5 12
36. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.43 14
37. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 1.4 10
38. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.4 10
39. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.33 12
40. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.33 6
41. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.25 8
42. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 1.25 8
43. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 1.2 10
44. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.2 10
45. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 1.2 10
46. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.17 12
47. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.17 12
48. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1 16
49. Kiss Diána (BEAC BLSE) 1 4
50. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 1 12
51. Papp Lilla (Parthus SE) 1 12
52. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1 12
53. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 1 10
54. Feil Nikolett (Monor SE) 1 6
55. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1 12
56. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 4
57. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 1 2
58. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 1 8
59. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.88 16
60. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 0.88 16
61. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.86 14
62. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0.83 12
63. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.83 12
64. Gundel-Takács Anna (TFSE) 0.83 12
65. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0.83 12
66. Sipos Mirjam (TFSE) 0.8 10
67. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.8 10
68. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.8 10
69. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0.8 10
70. Angyal Réka (BEAC Muff) 0.75 8
71. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 0.75 8
72. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 0.75 8
73. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.75 8
74. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.75 8
75. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0.75 8
76. Sándorfi Réka (TFSE) 0.71 14
77. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0.67 6
78. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 0.67 12
79. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0.67 6
80. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 0.67 6
81. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.67 6
82. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.67 12
83. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.63 16
84. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 0.6 10
85. Váits Petra (BEAC Bics) 0.6 10
86. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 0.6 10
87. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.6 10
88. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.6 10
89. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0.57 14
90. Redling Blanka (Törekvés SE) 0.5 4
91. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 0.5 4
92. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 8
93. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.5 12
94. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0.5 8
95. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 0.5 12
96. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.5 12
97. Bayer Helga (TFSE U23) 0.5 8
98. Samu Flóra (Törekvés SE) 0.5 8
99. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.5 8
100. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 4
101. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.5 8
102. Németh Kata (TFSE) 0.43 14
103. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 0.4 10
104. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.4 10
105. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0.4 10
106. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 0.4 10
107. Trikkal Anna (Monor SE) 0.4 10
108. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.4 10
109. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.4 10
110. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.38 16
111. Ruttner Zsóka (TFSE) 0.33 12
112. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 0.33 6
113. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.33 12
114. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.33 12
115. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0.33 6
116. Imre Nóra (TFSE) 0.33 12
117. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0.33 6
118. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0.33 6
119. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 0.29 14
120. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 0.25 8
121. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.25 16
122. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0.25 8
123. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0.25 8
124. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0.25 8
125. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0.25 8
126. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.25 8
127. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.25 8
128. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0.25 8
129. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0.2 10
130. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0.2 10
131. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0.2 10
132. Varjasi Éva (Monor SE) 0.2 10
133. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0.2 10
134. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.2 10
135. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0.2 10
136. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.17 12
137. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 0.17 12
138. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0.17 12
139. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 0.14 14
140. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.14 14
141. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.13 16
142. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0.13 16
143. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0.13 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 100% (12/12) 10
2. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 100% (6/6) 12
3. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 100% (4/4) 6
4. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 100% (4/4) 6
5. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 100% (4/4) 6
6. Kiss Diána (BEAC BLSE) 100% (4/4) 4
7. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 100% (4/4) 10
8. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 100% (4/4) 8
9. Trikkal Anna (Monor SE) 100% (4/4) 10
10. Ruttner Zsóka (TFSE) 100% (4/4) 12
11. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 100% (2/2) 12
12. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 4
13. Bundi Daniella (Kék Rókák) 100% (2/2) 16
14. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 100% (2/2) 16
15. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 90% (36/40) 8
16. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 89.47% (34/38) 14
17. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 88.89% (16/18) 16
18. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 87.5% (14/16) 16
19. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 87.5% (14/16) 10
20. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 85.71% (12/14) 12
21. Szammer Anett (Kék Rókák) 83.33% (20/24) 14
22. Varga Anita (TFSE U23) 80% (24/30) 10
23. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 80% (16/20) 8
24. Czivinger Lilla (TFSE U23) 80% (16/20) 10
25. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 80% (8/10) 10
26. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 80% (8/10) 6
27. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 78.57% (22/28) 8
28. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 78.57% (22/28) 14
29. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 77.78% (14/18) 16
30. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 76.92% (20/26) 12
31. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 75% (18/24) 6
32. Hidas Andrea (BEAC Senior) 75% (12/16) 12
33. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 75% (12/16) 10
34. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 75% (12/16) 8
35. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 75% (12/16) 4
36. Széplaki Márta (Törekvés SE) 75% (12/16) 14
37. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 75% (6/8) 10
38. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 75% (6/8) 8
39. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 75% (6/8) 8
40. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 72.73% (16/22) 10
41. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 72% (36/50) 10
42. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 71.43% (10/14) 16
43. Sándorfi Réka (TFSE) 71.43% (10/14) 14
44. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 70.59% (24/34) 10
45. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 70% (14/20) 12
46. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 70% (14/20) 10
47. Máriás Fruzsina (Monor SE) 66.67% (20/30) 10
48. Soós Edit (BEAC Muff) 66.67% (16/24) 8
49. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 66.67% (12/18) 6
50. Papp Lilla (Parthus SE) 66.67% (12/18) 12
51. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 66.67% (12/18) 10
52. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 66.67% (8/12) 8
53. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 66.67% (4/6) 16
54. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 64.29% (18/28) 10
55. Sárosi Judit (BEAC Senior) 63.64% (28/44) 10
56. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 63.64% (28/44) 10
57. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 62.5% (20/32) 12
58. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 62.5% (10/16) 6
59. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 62.5% (10/16) 6
60. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 62.5% (10/16) 8
61. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 62.5% (10/16) 10
62. Veres Orsolya (BEAC Bics) 62.5% (10/16) 8
63. Papp Ízisz (Parthus SE) 61.54% (16/26) 12
64. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 60% (12/20) 6
65. Angyal Réka (BEAC Muff) 60% (6/10) 8
66. Regdánszki Tamara (Monor SE) 60% (6/10) 4
67. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 58.33% (28/48) 8
68. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 58.33% (14/24) 12
69. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 57.14% (8/14) 10
70. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 56.25% (18/32) 10
71. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 55.56% (10/18) 12
72. Gundel-Takács Anna (TFSE) 55.56% (10/18) 12
73. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 55% (22/40) 12
74. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 54.55% (12/22) 12
75. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 53.85% (28/52) 8
76. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 50% (16/32) 8
77. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 50% (8/16) 12
78. Sipos Mirjam (TFSE) 50% (8/16) 10
79. Galambos Judit (Treff 07 SE) 50% (8/16) 14
80. Németh Kata (TFSE) 50% (6/12) 14
81. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 50% (6/12) 8
82. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 50% (6/12) 10
83. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 50% (6/12) 16
84. Feil Nikolett (Monor SE) 50% (6/12) 6
85. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 50% (6/12) 8
86. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 50% (6/12) 10
87. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 50% (6/12) 12
88. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 50% (4/8) 6
89. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 50% (4/8) 10
90. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 50% (4/8) 4
91. Bayer Helga (TFSE U23) 50% (4/8) 8
92. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 50% (4/8) 8
93. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 50% (4/8) 8
94. Bódi Barbara (Monor SE) 50% (4/8) 2
95. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 50% (4/8) 8
96. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 50% (4/8) 10
97. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 50% (4/8) 10
98. Imre Nóra (TFSE) 50% (4/8) 12
99. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 50% (2/4) 12
100. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 50% (2/4) 14
101. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 50% (2/4) 10
102. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 8
103. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 50% (2/4) 8
104. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 50% (2/4) 2
105. Varjasi Éva (Monor SE) 50% (2/4) 10
106. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 50% (2/4) 8
107. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 50% (2/4) 8
108. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 50% (2/4) 10
109. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 50% (2/4) 8
110. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 50% (2/4) 16
111. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 50% (2/4) 8
112. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 50% (2/4) 10
113. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 50% (2/4) 10
114. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 50% (2/4) 8
115. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 50% (2/4) 6
116. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 50% (2/4) 6
117. Dévay Kata (Treff 07 SE) 50% (2/4) 6
118. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 45.45% (20/44) 10
119. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 43.75% (14/32) 4
120. Csiszér Klára (TFSE U23) 42.86% (6/14) 8
121. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 42.86% (6/14) 10
122. Hajna Sarolta (Parthus SE) 40.91% (18/44) 12
123. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 40% (8/20) 12
124. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 40% (4/10) 14
125. Földesi Zsófia (TFSE U23) 39.13% (18/46) 10
126. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 36.36% (8/22) 10
127. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 35.71% (10/28) 12
128. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 33.33% (10/30) 12
129. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 33.33% (6/18) 12
130. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 33.33% (2/6) 14
131. Redling Blanka (Törekvés SE) 33.33% (2/6) 4
132. Váits Petra (BEAC Bics) 27.27% (6/22) 10
133. Samu Flóra (Törekvés SE) 25% (4/16) 8
134. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 25% (4/16) 10
135. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 25% (2/8) 4
136. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 25% (2/8) 10
137. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 25% (2/8) 6
138. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 22.22% (4/18) 12
139. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 20% (4/20) 10
140. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 20% (4/20) 12
141. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 16.67% (2/12) 8
142. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 12.5% (2/16) 10
143. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 8.33% (2/24) 12
144. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0% (0/6) 8
145. Márta Bettina (BEAC Senior) 0% (0/2) 4
146. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0% (0/2) 8
147. Hajna Luca (Parthus SE) 0% (0/8) 10
148. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0% (0/2) 12
149. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 0% (0/4) 6
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu