/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

BEAC Bics - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Halász Melinda 30/901-6252 melinda.halasz90@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szalay Krisztina 30/397-2512 szalay.kriszta12@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
BEAC Sporttelep 1117 - Budapest Bogdánfy út 10.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Albert Dóra 1989-01-20
- Árvay Júlia 1995-07-23
- Balogh Dalma Erika 1991-01-30
- Böröcz Anita 1986-07-29
- Deák Dóra 1989-01-24
- Halász Melinda 1990-12-07
- Kiss Katalin 1979-09-27
- Lanczkor Nikolett 1994-11-28
- Mangliár Vanda Mariann 1994-05-12
- Pongrácz Nóra 1986-01-25
- Rátkai Zsófia 1976-11-26
- Sziráki Edit 1993-10-01
- Váits Petra 1996-04-24
- Varga Fanni 1984-08-31
- Veres Orsolya 1997-04-06
- Wunderlich Anna 1990-06-05

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0015 MAFC BME BEAC Bics 2018/10/07 11:00 58-39
(20-8,14-13,12-8,12-10)
Lónyay Református Gimnázium Gaál István Jankovics Viktor Zsolt
NA0024 BEAC Bics BLSE/A 2018/10/14 15:00 51-66
(14-9,11-15,12-16,14-26)
BEAC Sporttelep Bujtor Péter Mocsai László
NA0042 BEAC Bics Szolnoki Sportcentrum 2018/11/04 18:00 45-51
(9-12,12-10,18-12,6-17)
BEAC Sporttelep Gaál István Komlódi Benedek
NA0051 BEAC Muff BEAC Bics 2018/11/11 08:00 41-57
(12-13,15-22,1-12,13-10)
BEAC Sporttelep Gaál István Magyar Zoltán
NA0062 Törekvés SE BEAC Bics 2018/11/16 20:50 88-50
(13-8,28-8,23-15,24-19)
Kocsis Sándor Sportközpont Józsa András Junior László Zsolt
NA0073 BEAC Bics ICO 2018/11/25 15:30 50-47
(13-14,15-19,6-8,16-6)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Tahin András
NA0084 BKGDSE BEAC Bics 2018/12/04 20:15 56-52
(15-11,12-15,14-10,15-16)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Pohánka Balázs Komlódi Benedek
NA0095 BEAC Bics BEAC Budafok 2018/12/09 15:30 49-76
(13-21,10-16,20-16,6-23)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Tarnai Gyula Csaba
NA0106 MTK Budapest BEAC Bics 2018/12/16 15:00 52-47
(20-13,10-10,8-11,14-13)
MTK Kosárlabda Csarnok Bagi Bálint Szirt Lajos
NA0117 BEAC Bics ELTE BEAC 2019/01/13 15:00 46-89
(16-36,13-23,4-22,13-8)
BEAC Sporttelep Magyar Zoltán Pohánka Balázs
NA0127 BEAC Bics Kiss Lenke KA 2019/01/20 15:00 38-66
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep Tarnai Gyula Csaba Nagy László
NA0145 BEAC Bics MAFC BME 2019/02/10 15:00 BEAC Sporttelep
NA0154 BLSE/A BEAC Bics 2019/02/16 10:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA0172 Szolnoki Sportcentrum BEAC Bics 2019/03/03 15:00 BEAC Sporttelep
NA0181 BEAC Bics BEAC Muff 2019/03/10 15:00 BEAC Sporttelep
NA0192 BEAC Bics Törekvés SE 2019/03/24 15:00 BEAC Sporttelep
NA0203 ICO BEAC Bics 2019/03/31 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
NA0214 BEAC Bics BKGDSE 2019/04/07 15:00 BEAC Sporttelep
NA0225 BEAC Budafok BEAC Bics 2019/04/13 08:00 BEAC Sporttelep
NA0236 BEAC Bics MTK Budapest 2019/04/28 15:00 BEAC Sporttelep
NA0247 ELTE BEAC BEAC Bics 2019/05/09 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0257 Kiss Lenke KA BEAC Bics 2019/05/14 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 215 9
2. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 178 11
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 175 11
4. Nagy Viktória (ICO) 162 8
5. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 126 9
6. Ujváry Judit (BLSE/A) 120 11
7. Varga Fanni (BEAC Bics) 116 8
8. Tarnai Kata (MAFC BME) 113 8
9. Balogh Júlia (BEAC Muff) 112 7
10. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 108 9
11. Dőry Viktória (ICO) 106 8
12. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 104 6
13. Földi Anna (MTK Budapest) 100 8
14. Horváth Enikő (MAFC BME) 99 9
15. Mile Veronika (BEAC Budafok) 88 8
16. Soós Edit (BEAC Muff) 87 8
17. Fülep Csilla (MAFC BME) 78 7
18. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 77 8
19. Dobos Kíra (Törekvés SE) 75 9
20. Széky Anna (Törekvés SE) 74 8
21. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 73 5
22. Hetényi Renáta (ICO) 73 8
23. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 71 6
24. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 68 10
25. Kléner Kata (Törekvés SE) 67 9
26. Hercze Szandra (MAFC BME) 66 8
27. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 62 7
28. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 61 9
29. Budánovics Noémi (BLSE/A) 61 10
30. Lutche Klaudia (MAFC BME) 60 7
31. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 59 7
32. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 58 6
33. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 58 7
34. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 58 5
35. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 57 6
36. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 56 7
37. Rozsics Lilla (MAFC BME) 56 6
38. Budai Zsófia (MTK Budapest) 55 7
39. Aradi Zsanett (MAFC BME) 55 7
40. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 54 7
41. Deák Dóra (BEAC Bics) 53 10
42. Halász Melinda (BEAC Bics) 53 10
43. Baliga Barbara (BKGDSE) 52 7
44. Béres Eszter (ICO) 52 6
45. Egri Vivien (Törekvés SE) 52 9
46. Szabó Vivien (MAFC BME) 50 7
47. Hegyi Hanna (BKGDSE) 50 6
48. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 49 4
49. Horváth Anna (MAFC BME) 49 9
50. Sziráki Edit (BEAC Bics) 48 8
51. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 47 6
52. Kiss Diána (BLSE/A) 46 10
53. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 45 5
54. Szuchy Márta (BLSE/A) 44 11
55. Vándor Szilvia (BKGDSE) 44 6
56. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 42 9
57. Böröcz Anita (BEAC Bics) 42 9
58. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 42 8
59. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 41 4
60. Fekete Katalin (BLSE/A) 41 10
61. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 41 6
62. Surán Andrea (BKGDSE) 40 6
63. Gróf Júlia (MTK Budapest) 40 4
64. Széplaki Márta (Törekvés SE) 40 8
65. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 39 4
66. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 39 8
67. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 39 9
68. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 37 7
69. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 37 9
70. Árvay Júlia (BEAC Bics) 36 7
71. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 36 5
72. Szlávik Petra (BKGDSE) 35 5
73. Tánczos Tímea (BKGDSE) 35 7
74. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 35 7
75. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 33 6
76. Veres Orsolya (BEAC Bics) 32 9
77. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 32 8
78. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 31 8
79. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 31 3
80. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 30 5
81. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 30 8
82. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 29 4
83. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 29 5
84. Papp Judit (BEAC Budafok) 29 8
85. Várnai Katalin (BKGDSE) 28 6
86. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 27 6
87. Boksay Katalin (Törekvés SE) 26 5
88. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 25 5
89. Légrádi Réka (BKGDSE) 25 5
90. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 25 5
91. Padányi Réka (BEAC Budafok) 25 3
92. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 24 9
93. Jéhn Mónika (MAFC BME) 24 8
94. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 22 6
95. Szabó Anna (ICO) 22 7
96. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 22 5
97. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 22 5
98. Fábián Ildikó (BKGDSE) 21 2
99. Hetényi Viktória (ICO) 21 4
100. Keil Zsófia (BEAC Muff) 21 8
101. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 21 10
102. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 20 3
103. Szalay Kinga (MTK Budapest) 20 5
104. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 19 6
105. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 18 2
106. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 18 6
107. Fejér Éva (BLSE/A) 18 10
108. Széky Krisztina (Törekvés SE) 18 7
109. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 16 6
110. László Boróka (Törekvés SE) 16 2
111. Lakos Magdolna (BKGDSE) 16 5
112. Bécser Janka (ICO) 14 8
113. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 14 6
114. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 13 6
115. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 13 6
116. Hájer Tamara (BEAC Muff) 13 5
117. Karlócai Daniella (BLSE/A) 13 7
118. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 12 5
119. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 12 6
120. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 12 6
121. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 12 7
122. Ryan Júlia (MTK Budapest) 11 3
123. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
124. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 10 6
125. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 9 3
126. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 8 7
127. Bódi Bettina (BKGDSE) 8 5
128. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 8 8
129. Vér Diána (BKGDSE) 8 6
130. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
131. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 7 3
132. Albert Dóra (BEAC Bics) 6 9
133. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
134. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
135. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
136. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
137. Veress Lili (ICO) 4 2
138. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 4 2
139. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
140. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 4 5
141. Molnár Martina (MAFC BME) 4 3
142. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
143. Munteán Lili (BLSE/A) 3 1
144. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 2
145. Gáspár Sára (MTK Budapest) 2 3
146. Zám Eszter (BLSE/A) 2 3
147. Váits Petra (BEAC Bics) 2 1
148. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
149. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 2
150. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 2 2
151. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 1 7
152. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
153. Mansaré Finda (ICO) 0 2
154. Török Regina (MAFC BME) 0 5
155. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
156. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 3
157. Kiss Katalin (BEAC Bics) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 24 8
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 22 7
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 18 8
4. Dőry Viktória (ICO) 17 8
5. Kléner Kata (Törekvés SE) 16 9
6. Horváth Enikő (MAFC BME) 11 9
7. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 11 6
8. Hercze Szandra (MAFC BME) 11 8
9. Deák Dóra (BEAC Bics) 10 10
10. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 9 6
11. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 9 5
12. Varga Fanni (BEAC Bics) 8 8
13. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 8 9
14. Rozsics Lilla (MAFC BME) 8 6
15. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 7 7
16. Kosjár Katalin (BLSE/A) 6 11
17. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 6 6
18. Soós Edit (BEAC Muff) 6 8
19. Hetényi Renáta (ICO) 6 8
20. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 6 6
21. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6 6
22. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 5 3
23. Budai Zsófia (MTK Budapest) 5 7
24. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 5 4
25. Szabó Vivien (MAFC BME) 5 7
26. Szlávik Petra (BKGDSE) 5 5
27. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 5 7
28. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4 5
29. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 4 5
30. Lutche Klaudia (MAFC BME) 4 7
31. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 7
32. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3 6
33. Budánovics Noémi (BLSE/A) 3 10
34. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 3 6
35. Légrádi Réka (BKGDSE) 3 5
36. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 3 9
37. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 3 9
38. Fekete Katalin (BLSE/A) 3 10
39. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3 8
40. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3 6
41. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2 9
42. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 2 5
43. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 2 4
44. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2 8
45. Széky Anna (Törekvés SE) 2 8
46. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2 9
47. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2 3
48. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2 6
49. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 2 5
50. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 8
51. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 2 8
52. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2 8
53. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2 9
54. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 2 5
55. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2 10
56. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1 11
57. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1 9
58. Földi Anna (MTK Budapest) 1 8
59. Fülep Csilla (MAFC BME) 1 7
60. Fábián Ildikó (BKGDSE) 1 2
61. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1 4
62. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 4
63. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
64. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1 6
65. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
66. Egri Vivien (Törekvés SE) 1 9
67. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
68. Horváth Anna (MAFC BME) 1 9
69. Hetényi Viktória (ICO) 1 4
70. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1 5
71. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 6
72. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1 6
73. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1 9
74. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 6
75. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 5
76. Munteán Lili (BLSE/A) 1 1
77. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 1 3
78. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 5
79. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
80. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 6
81. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
82. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 5
83. Molnár Martina (MAFC BME) 1 3
84. Nagy Viktória (ICO) 0 8
85. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 11
86. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 4
87. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
88. Béres Eszter (ICO) 0 6
89. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 7
90. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 7
91. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
92. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 7
93. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 7
94. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 7
95. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 5
96. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 10
97. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 9
98. Surán Andrea (BKGDSE) 0 6
99. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
100. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
101. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 10
102. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 7
103. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 8
104. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 5
105. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 7
106. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 7
107. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
108. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 5
109. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 8
110. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 9
111. Kiss Diána (BLSE/A) 0 10
112. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 5
113. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 5
114. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
115. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 11
116. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
117. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 5
118. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 8
119. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 3
120. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 8
121. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 9
122. Szabó Anna (ICO) 0 7
123. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
124. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
125. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
126. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
127. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 8
128. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
129. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 6
130. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 0 2
131. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
132. Veress Lili (ICO) 0 2
133. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 6
134. Váits Petra (BEAC Bics) 0 1
135. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 6
136. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 7
137. Fejér Éva (BLSE/A) 0 10
138. Bécser Janka (ICO) 0 8
139. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 6
140. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 2
141. Vér Diána (BKGDSE) 0 6
142. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 7
143. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
144. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
145. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 8
146. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 2
147. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 5
148. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 3
149. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 9
150. Zám Eszter (BLSE/A) 0 3
151. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 7
152. Mansaré Finda (ICO) 0 2
153. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
154. Kiss Katalin (BEAC Bics) 0 1
155. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 3
156. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
157. Török Regina (MAFC BME) 0 5
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 23.89 9
2. Nagy Viktória (ICO) 20.25 8
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 17.33 6
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 16.18 11
5. Balogh Júlia (BEAC Muff) 16 7
6. Kosjár Katalin (BLSE/A) 15.91 11
7. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 14.6 5
8. Varga Fanni (BEAC Bics) 14.5 8
9. Tarnai Kata (MAFC BME) 14.13 8
10. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 14 9
11. Dőry Viktória (ICO) 13.25 8
12. Földi Anna (MTK Budapest) 12.5 8
13. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 12.25 4
14. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 12 9
15. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 11.83 6
16. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 11.6 5
17. Fülep Csilla (MAFC BME) 11.14 7
18. Mile Veronika (BEAC Budafok) 11 8
19. Horváth Enikő (MAFC BME) 11 9
20. Ujváry Judit (BLSE/A) 10.91 11
21. Soós Edit (BEAC Muff) 10.88 8
22. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 10.25 4
23. Gróf Júlia (MTK Budapest) 10 4
24. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 9.75 4
25. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 9.67 6
26. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 9.63 8
27. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 9.5 6
28. Rozsics Lilla (MAFC BME) 9.33 6
29. Széky Anna (Törekvés SE) 9.25 8
30. Hetényi Renáta (ICO) 9.13 8
31. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 9 5
32. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8.86 7
33. Béres Eszter (ICO) 8.67 6
34. Lutche Klaudia (MAFC BME) 8.57 7
35. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 8.43 7
36. Dobos Kíra (Törekvés SE) 8.33 9
37. Hegyi Hanna (BKGDSE) 8.33 6
38. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 8.29 7
39. Hercze Szandra (MAFC BME) 8.25 8
40. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 8 7
41. Aradi Zsanett (MAFC BME) 7.86 7
42. Budai Zsófia (MTK Budapest) 7.86 7
43. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7.83 6
44. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 7.71 7
45. Kléner Kata (Törekvés SE) 7.44 9
46. Baliga Barbara (BKGDSE) 7.43 7
47. Vándor Szilvia (BKGDSE) 7.33 6
48. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 7.25 4
49. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 7.2 5
50. Szabó Vivien (MAFC BME) 7.14 7
51. Szlávik Petra (BKGDSE) 7 5
52. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6.83 6
53. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.8 10
54. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 6.78 9
55. Surán Andrea (BKGDSE) 6.67 6
56. Budánovics Noémi (BLSE/A) 6.1 10
57. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 6 5
58. Sziráki Edit (BEAC Bics) 6 8
59. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 5.8 5
60. Egri Vivien (Törekvés SE) 5.78 9
61. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5.5 6
62. Horváth Anna (MAFC BME) 5.44 9
63. Halász Melinda (BEAC Bics) 5.3 10
64. Deák Dóra (BEAC Bics) 5.3 10
65. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 5.29 7
66. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 5.25 8
67. Hetényi Viktória (ICO) 5.25 4
68. Boksay Katalin (Törekvés SE) 5.2 5
69. Árvay Júlia (BEAC Bics) 5.14 7
70. Széplaki Márta (Törekvés SE) 5 8
71. Tánczos Tímea (BKGDSE) 5 7
72. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 5 5
73. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 5 7
74. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 5 5
75. Légrádi Réka (BKGDSE) 5 5
76. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 4.88 8
77. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 4.67 9
78. Várnai Katalin (BKGDSE) 4.67 6
79. Böröcz Anita (BEAC Bics) 4.67 9
80. Kiss Diána (BLSE/A) 4.6 10
81. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 4.5 6
82. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 4.4 5
83. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 4.4 5
84. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 4.33 9
85. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 4.11 9
86. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.1 10
87. Szalay Kinga (MTK Budapest) 4 5
88. Szuchy Márta (BLSE/A) 4 11
89. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 4 8
90. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3.88 8
91. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.75 8
92. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 3.67 6
93. Papp Judit (BEAC Budafok) 3.63 8
94. Veres Orsolya (BEAC Bics) 3.56 9
95. Lakos Magdolna (BKGDSE) 3.2 5
96. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3.17 6
97. Szabó Anna (ICO) 3.14 7
98. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3 8
99. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
100. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2.67 9
101. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 2.67 6
102. Keil Zsófia (BEAC Muff) 2.63 8
103. Hájer Tamara (BEAC Muff) 2.6 5
104. Széky Krisztina (Törekvés SE) 2.57 7
105. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 2.4 5
106. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 6
107. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.17 6
108. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 2.17 6
109. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2.1 10
110. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2 6
111. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2 6
112. Karlócai Daniella (BLSE/A) 1.86 7
113. Fejér Éva (BLSE/A) 1.8 10
114. Bécser Janka (ICO) 1.75 8
115. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1.71 7
116. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 1.67 6
117. Bódi Bettina (BKGDSE) 1.6 5
118. Vér Diána (BKGDSE) 1.33 6
119. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1.14 7
120. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1 8
121. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1 4
122. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.8 5
123. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.67 9
124. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.14 7
125. Török Regina (MAFC BME) 0 5
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.14 7
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 3 8
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.25 8
4. Dőry Viktória (ICO) 2.13 8
5. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.83 6
6. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.8 5
7. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.78 9
8. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.5 6
9. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.38 8
10. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.33 6
11. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.25 4
12. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.22 9
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 1 8
14. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 1 6
15. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1 7
16. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1 6
17. Szlávik Petra (BKGDSE) 1 5
18. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1 6
19. Deák Dóra (BEAC Bics) 1 10
20. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 0.89 9
21. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 0.8 5
22. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 0.8 5
23. Soós Edit (BEAC Muff) 0.75 8
24. Hetényi Renáta (ICO) 0.75 8
25. Budai Zsófia (MTK Budapest) 0.71 7
26. Szabó Vivien (MAFC BME) 0.71 7
27. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.71 7
28. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.6 5
29. Lutche Klaudia (MAFC BME) 0.57 7
30. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.57 7
31. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.55 11
32. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0.5 6
33. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 0.5 4
34. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 0.5 6
35. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.5 6
36. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 0.4 5
37. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.4 5
38. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.4 5
39. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.38 8
40. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0.33 6
41. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 9
42. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 9
43. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.3 10
44. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.3 10
45. Gróf Júlia (MTK Budapest) 0.25 4
46. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.25 4
47. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.25 8
48. Széky Anna (Törekvés SE) 0.25 8
49. Hetényi Viktória (ICO) 0.25 4
50. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.25 8
51. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.25 8
52. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.25 8
53. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.22 9
54. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.22 9
55. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.22 9
56. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.2 5
57. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0.2 5
58. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.2 5
59. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.2 10
60. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.2 5
61. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0.17 6
62. Várnai Katalin (BKGDSE) 0.17 6
63. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.17 6
64. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 0.17 6
65. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.17 6
66. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.17 6
67. Fülep Csilla (MAFC BME) 0.14 7
68. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.14 7
69. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.14 7
70. Földi Anna (MTK Budapest) 0.13 8
71. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.11 9
72. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.11 9
73. Horváth Anna (MAFC BME) 0.11 9
74. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.11 9
75. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0.09 11
76. Nagy Viktória (ICO) 0 8
77. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 11
78. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 4
79. Béres Eszter (ICO) 0 6
80. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 7
81. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 7
82. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 7
83. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 7
84. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 7
85. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 5
86. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 10
87. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 9
88. Surán Andrea (BKGDSE) 0 6
89. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
90. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 10
91. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 7
92. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 8
93. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 5
94. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 7
95. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 7
96. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 5
97. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 8
98. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 9
99. Kiss Diána (BLSE/A) 0 10
100. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 5
101. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 5
102. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 5
103. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 11
104. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 8
105. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 8
106. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 9
107. Szabó Anna (ICO) 0 7
108. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
109. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
110. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 8
111. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 6
112. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 6
113. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 6
114. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 7
115. Fejér Éva (BLSE/A) 0 10
116. Bécser Janka (ICO) 0 8
117. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 6
118. Vér Diána (BKGDSE) 0 6
119. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 7
120. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 8
121. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
122. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 5
123. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 9
124. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 7
125. Török Regina (MAFC BME) 0 5
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 10.11 9
2. Nagy Viktória (ICO) 8 8
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 6.83 6
4. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 6.4 5
5. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 5.82 11
6. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 5.78 9
7. Földi Anna (MTK Budapest) 5.38 8
8. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 5.25 4
9. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.18 11
10. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 4.5 4
11. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4.4 5
12. Varga Fanni (BEAC Bics) 4.25 8
13. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 4 4
14. Gróf Júlia (MTK Budapest) 4 4
15. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.86 7
16. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 3.86 7
17. Béres Eszter (ICO) 3.83 6
18. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 3.78 9
19. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.73 11
20. Soós Edit (BEAC Muff) 3.63 8
21. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 3.63 8
22. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 3.6 5
23. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 3.43 7
24. Baliga Barbara (BKGDSE) 3.43 7
25. Széky Anna (Törekvés SE) 3.38 8
26. Hetényi Renáta (ICO) 3.38 8
27. Aradi Zsanett (MAFC BME) 3.29 7
28. Tarnai Kata (MAFC BME) 3.25 8
29. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3.22 9
30. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.14 7
31. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 6
32. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3 9
33. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 3 7
34. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 3 7
35. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.9 10
36. Dőry Viktória (ICO) 2.88 8
37. Vándor Szilvia (BKGDSE) 2.83 6
38. Surán Andrea (BKGDSE) 2.83 6
39. Horváth Enikő (MAFC BME) 2.78 9
40. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.75 8
41. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.67 6
42. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2.57 7
43. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2.43 7
44. Tánczos Tímea (BKGDSE) 2.43 7
45. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 2.4 5
46. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.4 5
47. Halász Melinda (BEAC Bics) 2.3 10
48. Árvay Júlia (BEAC Bics) 2.29 7
49. Horváth Anna (MAFC BME) 2.22 9
50. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.22 9
51. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 2.2 5
52. Kiss Diána (BLSE/A) 2.2 10
53. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.2 5
54. Rozsics Lilla (MAFC BME) 2.17 6
55. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.17 6
56. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2.14 7
57. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 2.14 7
58. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.13 8
59. Egri Vivien (Törekvés SE) 2.11 9
60. Budánovics Noémi (BLSE/A) 2 10
61. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 2 6
62. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 2 5
63. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.88 8
64. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.86 7
65. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.83 6
66. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1.8 5
67. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.75 8
68. Papp Judit (BEAC Budafok) 1.75 8
69. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.73 11
70. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.67 6
71. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.67 6
72. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.67 6
73. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.63 8
74. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1.63 8
75. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.6 5
76. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.6 5
77. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1.6 5
78. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.56 9
79. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.5 4
80. Hetényi Viktória (ICO) 1.5 4
81. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.5 8
82. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 6
83. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.44 9
84. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.44 9
85. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.43 7
86. Légrádi Réka (BKGDSE) 1.4 5
87. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.33 6
88. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.33 9
89. Szabó Anna (ICO) 1.29 7
90. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.25 8
91. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.2 10
92. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.17 6
93. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.13 8
94. Mile Veronika (BEAC Budafok) 1 8
95. Kléner Kata (Törekvés SE) 1 9
96. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 5
97. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
98. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 5
99. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1 6
100. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.9 10
101. Bécser Janka (ICO) 0.88 8
102. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.83 6
103. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.83 6
104. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0.83 6
105. Fejér Éva (BLSE/A) 0.8 10
106. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.78 9
107. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.75 8
108. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.71 7
109. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.67 6
110. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.67 6
111. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.5 6
112. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 10
113. Vér Diána (BKGDSE) 0.5 6
114. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0.5 4
115. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.43 7
116. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.43 7
117. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.4 5
118. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.4 5
119. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.4 5
120. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.38 8
121. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.29 7
122. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.22 9
123. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 0 5
124. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 7
125. Török Regina (MAFC BME) 0 5
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3.33 6
2. Földi Anna (MTK Budapest) 3 8
3. Gróf Júlia (MTK Budapest) 3 4
4. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2.88 8
5. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 2.83 6
6. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 2.83 6
7. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.83 6
8. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.83 6
9. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.78 9
10. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.75 8
11. Béres Eszter (ICO) 2.67 6
12. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.56 9
13. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 2.5 4
14. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.5 10
15. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.5 10
16. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.43 7
17. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.4 5
18. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.38 8
19. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.33 9
20. Surán Andrea (BKGDSE) 2.33 6
21. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.33 6
22. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 2.33 6
23. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.25 8
24. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.25 8
25. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.2 5
26. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2.17 6
27. Szuchy Márta (BLSE/A) 2.09 11
28. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 2 4
29. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2 8
30. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 2 7
31. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2 9
32. Papp Judit (BEAC Budafok) 1.88 8
33. Bécser Janka (ICO) 1.88 8
34. Fülep Csilla (MAFC BME) 1.86 7
35. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1.86 7
36. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.83 6
37. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
38. Széky Anna (Törekvés SE) 1.75 8
39. Hetényi Renáta (ICO) 1.75 8
40. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1.71 7
41. Tánczos Tímea (BKGDSE) 1.71 7
42. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.67 9
43. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.67 6
44. Dőry Viktória (ICO) 1.63 8
45. Soós Edit (BEAC Muff) 1.63 8
46. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.63 8
47. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1.6 5
48. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.6 5
49. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.6 5
50. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.6 5
51. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.57 7
52. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.56 9
53. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.55 11
54. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.5 6
55. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.5 4
56. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 8
57. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.5 6
58. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.46 11
59. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.44 9
60. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.43 7
61. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.43 7
62. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1.43 7
63. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.38 8
64. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.38 8
65. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.38 8
66. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.33 6
67. Horváth Anna (MAFC BME) 1.33 9
68. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.33 6
69. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.33 6
70. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1.33 6
71. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.29 7
72. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1.25 4
73. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.25 8
74. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1.25 4
75. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.22 9
76. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 1.2 5
77. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.2 10
78. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.18 11
79. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.17 6
80. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1.14 7
81. Szabó Anna (ICO) 1.14 7
82. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.11 9
83. Nagy Viktória (ICO) 1 8
84. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1 5
85. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 1 7
86. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1 5
87. Árvay Júlia (BEAC Bics) 1 7
88. Fekete Katalin (BLSE/A) 1 10
89. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 5
90. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 5
91. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1 6
92. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
93. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
94. Széky Krisztina (Törekvés SE) 1 7
95. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
96. Halász Melinda (BEAC Bics) 0.9 10
97. Kléner Kata (Törekvés SE) 0.89 9
98. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.89 9
99. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.88 8
100. Lutche Klaudia (MAFC BME) 0.86 7
101. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0.86 7
102. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.8 5
103. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.8 5
104. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.8 10
105. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.75 8
106. Hetényi Viktória (ICO) 0.75 4
107. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.71 7
108. Fejér Éva (BLSE/A) 0.7 10
109. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 9
110. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 6
111. Vér Diána (BKGDSE) 0.67 6
112. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.6 5
113. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0.6 5
114. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.6 5
115. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.6 5
116. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.57 7
117. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.56 9
118. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.56 9
119. Kiss Diána (BLSE/A) 0.5 10
120. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.44 9
121. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.4 5
122. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.38 8
123. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0 6
124. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 7
125. Török Regina (MAFC BME) 0 5
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 4.27 11
2. Nagy Viktória (ICO) 4.25 8
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 3.91 11
4. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.46 11
5. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 3 9
6. Varga Fanni (BEAC Bics) 3 8
7. Fülep Csilla (MAFC BME) 3 7
8. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 2.83 6
9. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.29 7
10. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 2.25 4
11. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2.17 6
12. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.11 9
13. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2 7
14. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2 6
15. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.8 5
16. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.78 9
17. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.78 9
18. Széky Anna (Törekvés SE) 1.75 8
19. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.67 6
20. Dobos Kíra (Törekvés SE) 1.67 9
21. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 1.63 8
22. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.57 7
23. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.5 6
24. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1.43 7
25. Földi Anna (MTK Budapest) 1.38 8
26. Soós Edit (BEAC Muff) 1.38 8
27. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1.29 7
28. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.29 7
29. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.22 9
30. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.2 10
31. Dőry Viktória (ICO) 1.13 8
32. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.13 8
33. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.11 9
34. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 1 10
35. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 1 8
36. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.8 10
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 90.91% (10/11) 6
2. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 90% (9/10) 5
3. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 87.5% (7/8) 9
4. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 86.36% (19/22) 9
5. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 84.21% (16/19) 7
6. Aradi Zsanett (MAFC BME) 81.82% (9/11) 7
7. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 81.82% (9/11) 8
8. Horváth Enikő (MAFC BME) 80% (16/20) 9
9. Ujváry Judit (BLSE/A) 79.17% (38/48) 11
10. Fülep Csilla (MAFC BME) 77.78% (21/27) 7
11. Hercze Szandra (MAFC BME) 77.78% (7/9) 8
12. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 75% (27/36) 9
13. Dobos Kíra (Törekvés SE) 75% (15/20) 9
14. Budánovics Noémi (BLSE/A) 75% (12/16) 10
15. Béres Eszter (ICO) 75% (6/8) 6
16. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 75% (6/8) 5
17. Jéhn Mónika (MAFC BME) 75% (6/8) 8
18. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 74.6% (47/63) 11
19. Nagy Viktória (ICO) 73.91% (34/46) 8
20. Soós Edit (BEAC Muff) 73.33% (11/15) 8
21. Kosjár Katalin (BLSE/A) 72.88% (43/59) 11
22. Fekete Katalin (BLSE/A) 72.73% (8/11) 10
23. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 72.22% (13/18) 6
24. Budai Zsófia (MTK Budapest) 71.43% (10/14) 7
25. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 70.83% (17/24) 6
26. Hegyi Hanna (BKGDSE) 70.59% (12/17) 6
27. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 70% (7/10) 7
28. Szabó Vivien (MAFC BME) 69.23% (9/13) 7
29. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 69.23% (9/13) 4
30. Dőry Viktória (ICO) 69.23% (9/13) 8
31. Földi Anna (MTK Budapest) 68.75% (11/16) 8
32. Egri Vivien (Törekvés SE) 68.75% (11/16) 9
33. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 66.67% (16/24) 9
34. Széky Anna (Törekvés SE) 66.67% (14/21) 8
35. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 66.67% (10/15) 10
36. Rozsics Lilla (MAFC BME) 66.67% (6/9) 6
37. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 64.29% (9/14) 6
38. Tarnai Kata (MAFC BME) 63.64% (7/11) 8
39. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 62.5% (5/8) 10
40. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 62.5% (5/8) 7
41. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 62.5% (5/8) 6
42. Horváth Anna (MAFC BME) 60% (6/10) 9
43. Széplaki Márta (Törekvés SE) 60% (6/10) 8
44. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 60% (6/10) 5
45. Szuchy Márta (BLSE/A) 60% (6/10) 11
46. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 54.55% (6/11) 7
47. Varga Fanni (BEAC Bics) 52.17% (24/46) 8
48. Lutche Klaudia (MAFC BME) 51.85% (14/27) 7
49. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 50% (10/20) 9
50. Halász Melinda (BEAC Bics) 50% (7/14) 10
51. Veres Orsolya (BEAC Bics) 50% (6/12) 9
52. Árvay Júlia (BEAC Bics) 50% (4/8) 7
53. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 47.83% (11/23) 7
54. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 44.44% (8/18) 8
55. Szabó Anna (ICO) 44.44% (4/9) 7
56. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 43.33% (13/30) 8
57. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 42.86% (6/14) 8
58. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 41.67% (5/12) 7
59. Karlócai Daniella (BLSE/A) 37.5% (3/8) 7
60. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 36.36% (4/11) 8
61. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (4/12) 9
62. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 30% (3/10) 6
63. Böröcz Anita (BEAC Bics) 25% (2/8) 9
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu