/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

- Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság


Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum

Műsor

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Benyovszki Petra (Parthus SE) 288 13
2. Kutrik Dóra (Külker SC) 219 13
3. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 201 9
4. Papp Ízisz (Parthus SE) 200 13
5. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 198 14
6. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 192 14
7. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 182 13
8. Tarnai Kata (Százhalombattai KSE) 181 10
9. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 175 13
10. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 166 12
11. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 164 10
12. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 162 12
13. Kiss Diána (BEAC BLSE) 159 12
14. Partiné Szilágyi Gabriella (Ezüst Rókák) 155 14
15. Katona Bianka Krisztina (Százhalombattai KSE) 154 8
16. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 154 12
17. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 152 13
18. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 150 10
19. Sipos-Nagy Boglárka (BEAC Muff) 147 10
20. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 146 11
21. Perei Vivien (Józsefvárosi KC) 145 12
22. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 144 8
23. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 137 11
24. Magyari Bianka Anna (Törekvés SE) 136 10
25. Trikkal Anna (Monor SE) 133 13
26. Széplaki Márta (Törekvés SE) 133 14
27. Majsai Virág (BEAC Bics) 132 11
28. Soós Edit (BEAC Muff) 129 13
29. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 126 11
30. Szabó Bettina Gréta (Külker SC) 126 11
31. Papp Boróka (BEAC BLSE) 126 13
32. Seres Katalin (Párkány Street) 124 14
33. Farkas Gabriella (Párkány Street) 121 13
34. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 118 14
35. Szammer Anett (Kék Rókák) 118 13
36. Czina-Ódry Anita (Külker SC) 117 10
37. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 115 12
38. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 111 7
39. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 110 12
40. Papp Lilla (Parthus SE) 110 14
41. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 109 11
42. Ujváry Judit (Ezüst Rókák) 108 9
43. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 108 14
44. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 105 11
45. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 97 11
46. Sagát Dóra Veronika (Józsefvárosi KC) 96 8
47. Angyal Réka (BEAC Muff) 94 13
48. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 94 14
49. Vitéz Lili (BEAC BLSE) 92 11
50. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 91 11
51. Soltész Viktória (Százhalombattai KSE) 90 10
52. Máriás Fruzsina (Monor SE) 90 10
53. Hidas Andrea (BEAC Senior) 88 13
54. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 86 13
55. Sári Katalin (Százhalombattai KSE) 84 5
56. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 84 10
57. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 81 10
58. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 79 13
59. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 78 9
60. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 78 10
61. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 78 13
62. Sziráki Edit (BEAC Bics) 76 11
63. Fekete Katalin (BEAC Muff) 75 7
64. Hajna Luca (Parthus SE) 74 13
65. Novák Anett (Százhalombattai KSE) 73 9
66. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 72 12
67. Regdánszki Tamara (Monor SE) 72 13
68. Sárosi Judit (BEAC Senior) 71 12
69. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 70 7
70. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 70 14
71. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 69 11
72. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 69 10
73. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 68 12
74. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 67 11
75. Sándorfi Réka (BEAC Muff) 67 7
76. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 66 13
77. Raus Vivien (BEAC Muff) 66 3
78. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 66 10
79. Váits Petra (BEAC Bics) 66 11
80. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 64 8
81. Strupka Renáta (Százhalombattai KSE) 64 8
82. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 64 10
83. Jánosi-Aradi Zita (Külker SC) 62 6
84. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 61 9
85. Szabóné Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 61 5
86. Szabó Andrea Brigitta (Csepel-Bontó) 61 8
87. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 60 14
88. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 60 14
89. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 60 12
90. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 59 14
91. Soltész Adrienn (Százhalombattai KSE) 57 3
92. Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta (Párkány Street) 56 10
93. Szűcs-Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 55 6
94. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 54 10
95. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 53 13
96. Hajna Sarolta (Parthus SE) 52 11
97. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 49 11
98. Veres Orsolya (BEAC Bics) 49 10
99. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 49 14
100. Takács Edit (Párkány Street) 46 11
101. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 46 10
102. Tóth-Várnai Katalin (Ezüst Rókák) 46 10
103. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 46 7
104. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 45 10
105. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 45 14
106. Kocsis Andrea (Külker SC) 44 7
107. Szalai Luca Laura (Törekvés SE) 44 7
108. Gulyás Anna Sára (BEAC Budafok) 44 9
109. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 44 9
110. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 43 8
111. Wejmola Andrea (Százhalombattai KSE) 42 5
112. Édes Luca Alma (Parthus SE) 42 5
113. Paróczi Kata (Ezüst Rókák) 42 8
114. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 40 7
115. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 39 12
116. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 39 13
117. Varga Dóra (Kék Rókák) 39 11
118. Dévay Kata (Százhalombattai KSE) 38 7
119. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 38 13
120. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 37 8
121. Varga Anna (BEAC Senior) 36 9
122. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 36 12
123. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 35 11
124. Adamik Réka (Ezüst Rókák) 35 5
125. Bálintné Hegedűs Magdolna Ildikó (Százhalombattai KSE) 34 6
126. Sári Nikoletta (Százhalombattai KSE) 34 7
127. Varjasi Éva (Monor SE) 33 9
128. Tóth Melinda Gabriella (Párkány Street) 33 6
129. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 31 2
130. Bak Edina (Csepel-Bontó) 30 13
131. Pálfy Nóra (Parthus SE) 30 6
132. Dr. Paulicskáné Kalló Zsuzsanna (Ezüst Rókák) 29 6
133. Márta Bettina (BEAC Senior) 28 5
134. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 28 8
135. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 28 8
136. Gerstenmayer Detti (Monor SE) 28 10
137. Bundi Daniella (Kék Rókák) 26 11
138. Kőszegi Zsófia (BEAC Senior) 26 8
139. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 26 14
140. Zágoni Kata Sára (REGI Waldorf U23) 25 5
141. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 25 7
142. Gáspár Zita (BEAC Senior) 24 10
143. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 24 13
144. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 22 12
145. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 22 12
146. Rózsás Anita (Törekvés SE) 21 5
147. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 20 12
148. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 20 11
149. Szvitek Barbara (Monor SE) 19 13
150. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 18 4
151. Dr Lógó Emma (Százhalombattai KSE) 18 5
152. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 18 11
153. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 17 4
154. Nádasdi Anna (Monor SE) 17 5
155. Losonczy Orsolya Etelka (BEAC Senior) 17 6
156. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 17 11
157. Bozsó Katica (Százhalombattai KSE) 16 2
158. Morcz Viktória (BEAC BLSE) 16 2
159. Kenderesné Fejes Adrienn (Ezüst Rókák) 16 5
160. Albert Dóra (BEAC Bics) 16 8
161. Czakó Dorottya (REGI Waldorf U23) 15 7
162. Benkő Glória (Párkány Street) 15 3
163. Stocker Petra Zsuzsa (Parthus SE) 15 3
164. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 15 5
165. Laknerfyné Lefkánics Orsolya (Százhalombattai KSE) 14 2
166. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 13 14
167. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 13 5
168. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 13 7
169. Gál Csilla (Százhalombattai KSE) 12 4
170. Gyarmati Eszter (Párkány Street) 12 12
171. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 12 9
172. Pásztor Sára (Kék Rókák) 11 5
173. Zátrok Nóra (Monor SE) 11 5
174. Seres Dóra (Monor SE) 11 6
175. Bércesi Dóra (Ezüst Rókák) 10 7
176. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 10 11
177. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 9 2
178. Garai Eszter (Ezüst Rókák) 8 1
179. Nagyné Solti Gabriella (Százhalombattai KSE) 8 2
180. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 8 5
181. Laufer Lili (Monor SE) 7 6
182. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 7 4
183. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 6 1
184. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 6 3
185. Pál Flóra (Százhalombattai KSE) 5 5
186. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 4 13
187. Komora Adrienn (Törekvés SE) 4 6
188. Fazekas Lili (Százhalombattai KSE) 4 1
189. Bánné Gyulai Orsolya Réka (Százhalombattai KSE) 4 4
190. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 4 4
191. Pénzes Kitti (Ezüst Rókák) 2 3
192. Lányi Léna Mónika (Törekvés SE) 2 1
193. Szentkirályi Réka Vera (Ezüst Rókák) 2 2
194. Szőke Jázmin (REGI Waldorf U23) 2 6
195. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 1 7
196. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Ezüst Rókák) 1 3
197. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 0 1
198. Illés-Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 0 1
199. Lovas Evelin (Monor SE) 0 3
200. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 45 13
2. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 37 13
3. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 28 12
4. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 26 9
5. Papp Ízisz (Parthus SE) 25 13
6. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 24 10
7. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 24 11
8. Tarnai Kata (Százhalombattai KSE) 21 10
9. Katona Bianka Krisztina (Százhalombattai KSE) 20 8
10. Trikkal Anna (Monor SE) 20 13
11. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 18 14
12. Kutrik Dóra (Külker SC) 17 13
13. Magyari Bianka Anna (Törekvés SE) 15 10
14. Perei Vivien (Józsefvárosi KC) 15 12
15. Sipos-Nagy Boglárka (BEAC Muff) 14 10
16. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 14 12
17. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 14 13
18. Máriás Fruzsina (Monor SE) 12 10
19. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 11 14
20. Raus Vivien (BEAC Muff) 10 3
21. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 10 11
22. Szabó Bettina Gréta (Külker SC) 10 11
23. Soós Edit (BEAC Muff) 10 13
24. Papp Lilla (Parthus SE) 10 14
25. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 9 8
26. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 9 13
27. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 9 7
28. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 9 12
29. Strupka Renáta (Százhalombattai KSE) 9 8
30. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 9 12
31. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 9 8
32. Majsai Virág (BEAC Bics) 8 11
33. Fekete Katalin (BEAC Muff) 8 7
34. Szabó Andrea Brigitta (Csepel-Bontó) 8 8
35. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 8 14
36. Szabóné Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 7 5
37. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 7 12
38. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 7 10
39. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 7 12
40. Sagát Dóra Veronika (Józsefvárosi KC) 6 8
41. Czina-Ódry Anita (Külker SC) 6 10
42. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 6 11
43. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 6 14
44. Benyovszki Petra (Parthus SE) 5 13
45. Pálfy Nóra (Parthus SE) 5 6
46. Sándorfi Réka (BEAC Muff) 4 7
47. Széplaki Márta (Törekvés SE) 4 14
48. Szűcs-Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 4 6
49. Novák Anett (Százhalombattai KSE) 4 9
50. Bozsó Katica (Százhalombattai KSE) 4 2
51. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 4 14
52. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 4 7
53. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 4 10
54. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 4 7
55. Paróczi Kata (Ezüst Rókák) 4 8
56. Gáspár Zita (BEAC Senior) 4 10
57. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 3 11
58. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 3 10
59. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 3 13
60. Váits Petra (BEAC Bics) 3 11
61. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 3 13
62. Stocker Petra Zsuzsa (Parthus SE) 3 3
63. Zágoni Kata Sára (REGI Waldorf U23) 3 5
64. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 3 8
65. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 3 14
66. Nádasdi Anna (Monor SE) 3 5
67. Szvitek Barbara (Monor SE) 3 13
68. Kiss Diána (BEAC BLSE) 2 12
69. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 2 11
70. Seres Katalin (Párkány Street) 2 14
71. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 2 11
72. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 2 14
73. Hidas Andrea (BEAC Senior) 2 13
74. Szalai Luca Laura (Törekvés SE) 2 7
75. Kocsis Andrea (Külker SC) 2 7
76. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 2 1
77. Hajna Luca (Parthus SE) 2 13
78. Gulyás Anna Sára (BEAC Budafok) 2 9
79. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 2 9
80. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2 11
81. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2 4
82. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 2 14
83. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2 8
84. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 2 11
85. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 1 7
86. Jánosi-Aradi Zita (Külker SC) 1 6
87. Farkas Gabriella (Párkány Street) 1 13
88. Szammer Anett (Kék Rókák) 1 13
89. Soltész Viktória (Százhalombattai KSE) 1 10
90. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1 9
91. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1 5
92. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 1 11
93. Garai Eszter (Ezüst Rókák) 1 1
94. Morcz Viktória (BEAC BLSE) 1 2
95. Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta (Párkány Street) 1 10
96. Regdánszki Tamara (Monor SE) 1 13
97. Benkő Glória (Párkány Street) 1 3
98. Tóth-Várnai Katalin (Ezüst Rókák) 1 10
99. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1 2
100. Dr Lógó Emma (Százhalombattai KSE) 1 5
101. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 1 12
102. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 1 13
103. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1 5
104. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1 13
105. Losonczy Orsolya Etelka (BEAC Senior) 1 6
106. Czakó Dorottya (REGI Waldorf U23) 1 7
107. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 1 14
108. Seres Dóra (Monor SE) 1 6
109. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 1 12
110. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 1 4
111. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 1 11
112. Laufer Lili (Monor SE) 1 6
113. Pál Flóra (Százhalombattai KSE) 1 5
114. Gyarmati Eszter (Párkány Street) 1 12
115. Soltész Adrienn (Százhalombattai KSE) 0 3
116. Sári Katalin (Százhalombattai KSE) 0 5
117. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 0 2
118. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 0 10
119. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 0 14
120. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 0 12
121. Ujváry Judit (Ezüst Rókák) 0 9
122. Partiné Szilágyi Gabriella (Ezüst Rókák) 0 14
123. Papp Boróka (BEAC BLSE) 0 13
124. Wejmola Andrea (Százhalombattai KSE) 0 5
125. Vitéz Lili (BEAC BLSE) 0 11
126. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 10
127. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0 8
128. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 13
129. Laknerfyné Lefkánics Orsolya (Százhalombattai KSE) 0 2
130. Adamik Réka (Ezüst Rókák) 0 5
131. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 11
132. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 10
133. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 9
134. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 10
135. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 0 11
136. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 11
137. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 13
138. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 12
139. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 12
140. Bálintné Hegedűs Magdolna Ildikó (Százhalombattai KSE) 0 6
141. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 5
142. Tóth Melinda Gabriella (Párkány Street) 0 6
143. Dévay Kata (Százhalombattai KSE) 0 7
144. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 10
145. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 10
146. Sári Nikoletta (Százhalombattai KSE) 0 7
147. Dr. Paulicskáné Kalló Zsuzsanna (Ezüst Rókák) 0 6
148. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0 11
149. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 0 10
150. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 10
151. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 0 4
152. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 14
153. Rózsás Anita (Törekvés SE) 0 5
154. Takács Edit (Párkány Street) 0 11
155. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 0 13
156. Nagyné Solti Gabriella (Százhalombattai KSE) 0 2
157. Fazekas Lili (Százhalombattai KSE) 0 1
158. Varga Anna (BEAC Senior) 0 9
159. Varjasi Éva (Monor SE) 0 9
160. Hetényi Viktória (BEAC Budafok) 0 7
161. Varga Dóra (Kék Rókák) 0 11
162. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 8
163. Kőszegi Zsófia (BEAC Senior) 0 8
164. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 14
165. Kenderesné Fejes Adrienn (Ezüst Rókák) 0 5
166. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 11
167. Gál Csilla (Százhalombattai KSE) 0 4
168. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 12
169. Gerstenmayer Detti (Monor SE) 0 10
170. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 5
171. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 11
172. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0 13
173. Pásztor Sára (Kék Rókák) 0 5
174. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 5
175. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0 3
176. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 8
177. Lányi Léna Mónika (Törekvés SE) 0 1
178. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 7
179. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 13
180. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 12
181. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 0 12
182. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 11
183. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0 5
184. Bércesi Dóra (Ezüst Rókák) 0 7
185. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 9
186. Szentkirályi Réka Vera (Ezüst Rókák) 0 2
187. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 4
188. Bánné Gyulai Orsolya Réka (Százhalombattai KSE) 0 4
189. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 0 14
190. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 0 11
191. Pénzes Kitti (Ezüst Rókák) 0 3
192. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0 6
193. Szőke Jázmin (REGI Waldorf U23) 0 6
194. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Ezüst Rókák) 0 3
195. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 13
196. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 0 7
197. Lovas Evelin (Monor SE) 0 3
198. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 0 1
199. Illés-Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 0 1
200. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 22.33 9
2. Benyovszki Petra (Parthus SE) 22.15 13
3. Tarnai Kata (Százhalombattai KSE) 18.1 10
4. Kutrik Dóra (Külker SC) 16.85 13
5. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 16.4 10
6. Papp Ízisz (Parthus SE) 15.39 13
7. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 15 10
8. Sipos-Nagy Boglárka (BEAC Muff) 14.7 10
9. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 14.14 14
10. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 14 13
11. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 13.83 12
12. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 13.71 14
13. Magyari Bianka Anna (Törekvés SE) 13.6 10
14. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 13.5 12
15. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 13.46 13
16. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 13.27 11
17. Kiss Diána (BEAC BLSE) 13.25 12
18. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 12.83 12
19. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 12.46 11
20. Perei Vivien (Józsefvárosi KC) 12.08 12
21. Majsai Virág (BEAC Bics) 12 11
22. Ujváry Judit (Ezüst Rókák) 12 9
23. Czina-Ódry Anita (Külker SC) 11.7 10
24. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 11.69 13
25. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 11.46 11
26. Szabó Bettina Gréta (Külker SC) 11.46 11
27. Partiné Szilágyi Gabriella (Ezüst Rókák) 11.07 14
28. Trikkal Anna (Monor SE) 10.23 13
29. Soós Edit (BEAC Muff) 9.92 13
30. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 9.91 11
31. Papp Boróka (BEAC BLSE) 9.69 13
32. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 9.58 12
33. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 9.55 11
34. Széplaki Márta (Törekvés SE) 9.5 14
35. Farkas Gabriella (Párkány Street) 9.31 13
36. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 9.17 12
37. Szammer Anett (Kék Rókák) 9.08 13
38. Soltész Viktória (Százhalombattai KSE) 9 10
39. Máriás Fruzsina (Monor SE) 9 10
40. Seres Katalin (Párkány Street) 8.86 14
41. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 8.82 11
42. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 8.67 9
43. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 8.43 14
44. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 8.4 10
45. Vitéz Lili (BEAC BLSE) 8.36 11
46. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 8.27 11
47. Novák Anett (Százhalombattai KSE) 8.11 9
48. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 8.1 10
49. Papp Lilla (Parthus SE) 7.86 14
50. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 7.8 10
51. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 7.71 14
52. Angyal Réka (BEAC Muff) 7.23 13
53. Sziráki Edit (BEAC Bics) 6.91 11
54. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 6.9 10
55. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.78 9
56. Hidas Andrea (BEAC Senior) 6.77 13
57. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 6.71 14
58. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 6.62 13
59. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 6.6 10
60. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 6.4 10
61. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 6.27 11
62. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 6.09 11
63. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 6.08 13
64. Váits Petra (BEAC Bics) 6 11
65. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 6 12
66. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 6 13
67. Sárosi Judit (BEAC Senior) 5.92 12
68. Hajna Luca (Parthus SE) 5.69 13
69. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 5.67 12
70. Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta (Párkány Street) 5.6 10
71. Regdánszki Tamara (Monor SE) 5.54 13
72. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 5.4 10
73. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 5.08 13
74. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 5 12
75. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 5 14
76. Veres Orsolya (BEAC Bics) 4.9 10
77. Gulyás Anna Sára (BEAC Budafok) 4.89 9
78. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 4.89 9
79. Hajna Sarolta (Parthus SE) 4.73 11
80. Tóth-Várnai Katalin (Ezüst Rókák) 4.6 10
81. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 4.6 10
82. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 4.5 10
83. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 4.46 11
84. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 4.29 14
85. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 4.29 14
86. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 4.21 14
87. Takács Edit (Párkány Street) 4.18 11
88. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 4.08 13
89. Varga Anna (BEAC Senior) 4 9
90. Varjasi Éva (Monor SE) 3.67 9
91. Varga Dóra (Kék Rókák) 3.55 11
92. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 3.5 14
93. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 3.25 12
94. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 3.21 14
95. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 3.18 11
96. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 3 12
97. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 3 13
98. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 2.92 13
99. Gerstenmayer Detti (Monor SE) 2.8 10
100. Gáspár Zita (BEAC Senior) 2.4 10
101. Bundi Daniella (Kék Rókák) 2.36 11
102. Bak Edina (Csepel-Bontó) 2.31 13
103. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 1.86 14
104. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.85 13
105. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.83 12
106. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 1.83 12
107. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 1.82 11
108. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 1.67 12
109. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 1.64 11
110. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 1.55 11
111. Szvitek Barbara (Monor SE) 1.46 13
112. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 1.33 9
113. Gyarmati Eszter (Párkány Street) 1 12
114. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 0.93 14
115. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 0.91 11
116. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.31 13
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 3.46 13
2. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 2.89 9
3. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 2.85 13
4. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 2.4 10
5. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 2.33 12
6. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 2.18 11
7. Tarnai Kata (Százhalombattai KSE) 2.1 10
8. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.92 13
9. Trikkal Anna (Monor SE) 1.54 13
10. Magyari Bianka Anna (Törekvés SE) 1.5 10
11. Sipos-Nagy Boglárka (BEAC Muff) 1.4 10
12. Kutrik Dóra (Külker SC) 1.31 13
13. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.29 14
14. Perei Vivien (Józsefvárosi KC) 1.25 12
15. Máriás Fruzsina (Monor SE) 1.2 10
16. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 1.17 12
17. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1.08 13
18. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 0.91 11
19. Szabó Bettina Gréta (Külker SC) 0.91 11
20. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.79 14
21. Soós Edit (BEAC Muff) 0.77 13
22. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 0.75 12
23. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 0.75 12
24. Majsai Virág (BEAC Bics) 0.73 11
25. Papp Lilla (Parthus SE) 0.71 14
26. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 0.7 10
27. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.69 13
28. Czina-Ódry Anita (Külker SC) 0.6 10
29. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.58 12
30. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 0.58 12
31. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 0.57 14
32. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0.55 11
33. Novák Anett (Százhalombattai KSE) 0.44 9
34. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0.43 14
35. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0.4 10
36. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.4 10
37. Benyovszki Petra (Parthus SE) 0.39 13
38. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 0.3 10
39. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.29 14
40. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 0.29 14
41. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 0.27 11
42. Váits Petra (BEAC Bics) 0.27 11
43. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0.23 13
44. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.23 13
45. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.23 13
46. Gulyás Anna Sára (BEAC Budafok) 0.22 9
47. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0.22 9
48. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 0.21 14
49. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0.18 11
50. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0.18 11
51. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0.18 11
52. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.18 11
53. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.17 12
54. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0.15 13
55. Hajna Luca (Parthus SE) 0.15 13
56. Seres Katalin (Párkány Street) 0.14 14
57. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.14 14
58. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 0.14 14
59. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 0.11 9
60. Soltész Viktória (Százhalombattai KSE) 0.1 10
61. Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta (Párkány Street) 0.1 10
62. Tóth-Várnai Katalin (Ezüst Rókák) 0.1 10
63. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.09 11
64. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 0.09 11
65. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.08 12
66. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.08 12
67. Gyarmati Eszter (Párkány Street) 0.08 12
68. Farkas Gabriella (Párkány Street) 0.08 13
69. Szammer Anett (Kék Rókák) 0.08 13
70. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0.08 13
71. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 0.08 13
72. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.08 13
73. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 0.07 14
74. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 0 10
75. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 0 14
76. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 0 12
77. Ujváry Judit (Ezüst Rókák) 0 9
78. Partiné Szilágyi Gabriella (Ezüst Rókák) 0 14
79. Papp Boróka (BEAC BLSE) 0 13
80. Vitéz Lili (BEAC BLSE) 0 11
81. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 10
82. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 13
83. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 11
84. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 10
85. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 9
86. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 10
87. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 0 11
88. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 11
89. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 13
90. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 12
91. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 12
92. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 10
93. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 10
94. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0 11
95. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 0 10
96. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 10
97. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 14
98. Takács Edit (Párkány Street) 0 11
99. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 0 13
100. Varga Anna (BEAC Senior) 0 9
101. Varjasi Éva (Monor SE) 0 9
102. Varga Dóra (Kék Rókák) 0 11
103. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 14
104. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 11
105. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 12
106. Gerstenmayer Detti (Monor SE) 0 10
107. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 11
108. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0 13
109. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 13
110. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 12
111. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 0 12
112. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 11
113. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 9
114. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 0 14
115. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 0 11
116. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 13
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Benyovszki Petra (Parthus SE) 8.54 13
2. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 6.8 10
3. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 6.25 12
4. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 5.89 9
5. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 5.86 14
6. Kiss Diána (BEAC BLSE) 5.75 12
7. Kutrik Dóra (Külker SC) 5.69 13
8. Tarnai Kata (Százhalombattai KSE) 5.5 10
9. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 5.36 14
10. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 4.92 13
11. Sipos-Nagy Boglárka (BEAC Muff) 4.9 10
12. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 4.73 11
13. Czina-Ódry Anita (Külker SC) 4.7 10
14. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 4.5 12
15. Partiné Szilágyi Gabriella (Ezüst Rókák) 4.5 14
16. Papp Boróka (BEAC BLSE) 4.39 13
17. Majsai Virág (BEAC Bics) 4.36 11
18. Ujváry Judit (Ezüst Rókák) 4.33 9
19. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 4.18 11
20. Vitéz Lili (BEAC BLSE) 4.18 11
21. Szammer Anett (Kék Rókák) 4.15 13
22. Magyari Bianka Anna (Törekvés SE) 4.1 10
23. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 4.09 11
24. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 4 10
25. Papp Ízisz (Parthus SE) 4 13
26. Szabó Bettina Gréta (Külker SC) 3.91 11
27. Soltész Viktória (Százhalombattai KSE) 3.9 10
28. Farkas Gabriella (Párkány Street) 3.85 13
29. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 3.82 11
30. Seres Katalin (Párkány Street) 3.79 14
31. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 3.78 9
32. Perei Vivien (Józsefvárosi KC) 3.75 12
33. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 3.7 10
34. Széplaki Márta (Törekvés SE) 3.64 14
35. Soós Edit (BEAC Muff) 3.62 13
36. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 3.5 12
37. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 3.5 14
38. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 3.46 11
39. Angyal Réka (BEAC Muff) 3.39 13
40. Sziráki Edit (BEAC Bics) 3.27 11
41. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 3.2 10
42. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 3.18 11
43. Novák Anett (Százhalombattai KSE) 3.11 9
44. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 3.1 10
45. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 3 10
46. Hidas Andrea (BEAC Senior) 3 13
47. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 3 12
48. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 2.91 11
49. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 2.83 12
50. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 2.82 11
51. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.78 9
52. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 2.77 13
53. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 2.6 10
54. Trikkal Anna (Monor SE) 2.54 13
55. Hajna Luca (Parthus SE) 2.54 13
56. Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta (Párkány Street) 2.5 10
57. Váits Petra (BEAC Bics) 2.46 11
58. Papp Lilla (Parthus SE) 2.43 14
59. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 2.43 14
60. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2.42 12
61. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2.4 10
62. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 2.33 12
63. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 2.3 10
64. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 2.29 14
65. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 2.27 11
66. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 2.2 10
67. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 2.1 10
68. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.09 11
69. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 2.08 13
70. Regdánszki Tamara (Monor SE) 2.08 13
71. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 2.08 13
72. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2.07 14
73. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 2 13
74. Veres Orsolya (BEAC Bics) 2 10
75. Takács Edit (Párkány Street) 2 11
76. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 1.92 13
77. Máriás Fruzsina (Monor SE) 1.9 10
78. Tóth-Várnai Katalin (Ezüst Rókák) 1.9 10
79. Varga Anna (BEAC Senior) 1.78 9
80. Varga Dóra (Kék Rókák) 1.73 11
81. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1.64 11
82. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1.58 12
83. Gulyás Anna Sára (BEAC Budafok) 1.56 9
84. Varjasi Éva (Monor SE) 1.56 9
85. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 1.5 14
86. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 1.5 12
87. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1.46 13
88. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 1.46 11
89. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 1.43 14
90. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 1.43 14
91. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.43 14
92. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 1.42 12
93. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 1.39 13
94. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.33 9
95. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1.31 13
96. Gerstenmayer Detti (Monor SE) 1.2 10
97. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.09 11
98. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 1.08 12
99. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.08 13
100. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.07 14
101. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.92 12
102. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0.82 11
103. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 0.79 14
104. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.77 13
105. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.67 12
106. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 0.67 12
107. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.64 11
108. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 0.64 11
109. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.62 13
110. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.6 10
111. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.56 9
112. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 0.46 11
113. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 0.43 14
114. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.39 13
115. Gyarmati Eszter (Párkány Street) 0.25 12
116. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.15 13
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Benyovszki Petra (Parthus SE) 3.23 13
2. Magyari Bianka Anna (Törekvés SE) 2.8 10
3. Soltész Viktória (Százhalombattai KSE) 2.7 10
4. Trikkal Anna (Monor SE) 2.62 13
5. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 2.55 11
6. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.55 11
7. Gulyás Anna Sára (BEAC Budafok) 2.22 9
8. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 2.2 10
9. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.18 11
10. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.18 11
11. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.11 9
12. Ujváry Judit (Ezüst Rókák) 2 9
13. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2 13
14. Novák Anett (Százhalombattai KSE) 2 9
15. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 1.93 14
16. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 1.9 10
17. Hajna Luca (Parthus SE) 1.85 13
18. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 1.83 12
19. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 1.83 12
20. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 1.79 14
21. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.78 9
22. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.71 14
23. Siska-Izsák Judit (BEAC Budafok) 1.7 10
24. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.69 13
25. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 1.67 12
26. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.62 13
27. Máriás Fruzsina (Monor SE) 1.6 10
28. Szűcs Bettina Márta (Törekvés SE) 1.6 10
29. Gerstenmayer Detti (Monor SE) 1.6 10
30. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 1.58 12
31. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 1.56 9
32. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1.56 9
33. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.55 11
34. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.54 13
35. Perei Vivien (Józsefvárosi KC) 1.5 12
36. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 1.5 14
37. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.5 12
38. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 1.46 13
39. Majsai Virág (BEAC Bics) 1.46 11
40. Varjasi Éva (Monor SE) 1.44 9
41. Czina-Ódry Anita (Külker SC) 1.4 10
42. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 1.39 13
43. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 1.36 14
44. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.31 13
45. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 1.31 13
46. Szvitek Barbara (Monor SE) 1.31 13
47. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 1.3 10
48. Sipos-Nagy Boglárka (BEAC Muff) 1.3 10
49. Papp Lilla (Parthus SE) 1.29 14
50. Kriston Tímea (BEAC Budafok) 1.29 14
51. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 1.27 11
52. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 1.27 11
53. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 1.25 12
54. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 1.25 12
55. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.23 13
56. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.23 13
57. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.21 14
58. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.21 14
59. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1.2 10
60. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1.18 11
61. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1.17 12
62. Regdánszki Tamara (Monor SE) 1.15 13
63. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 1.09 11
64. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 1.08 12
65. Partiné Szilágyi Gabriella (Ezüst Rókák) 1.07 14
66. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.07 14
67. Tarnai Kata (Százhalombattai KSE) 1 10
68. Soós Edit (BEAC Muff) 1 13
69. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1 13
70. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1 10
71. Tóth-Várnai Katalin (Ezüst Rókák) 1 10
72. Cseh Ilona Borbála (Ezüst Rókák) 0.93 14
73. Farkas Gabriella (Párkány Street) 0.92 13
74. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.92 13
75. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.92 12
76. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0.92 12
77. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0.9 10
78. Kutrik Dóra (Külker SC) 0.85 13
79. Papp Boróka (BEAC BLSE) 0.85 13
80. Sólyom Míra Eliána (Törekvés SE) 0.83 12
81. Gyarmati Eszter (Párkány Street) 0.83 12
82. Gangl Kinga Fruzsina (Józsefvárosi KC) 0.82 11
83. Takács Edit (Párkány Street) 0.82 11
84. Varga Dóra (Kék Rókák) 0.82 11
85. Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta (Párkány Street) 0.8 10
86. Puskás Ágnes Réka (Ezüst Rókák) 0.79 14
87. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0.73 11
88. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0.73 11
89. Váits Petra (BEAC Bics) 0.73 11
90. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 0.73 11
91. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 0.71 14
92. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 0.7 10
93. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0.69 13
94. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.67 12
95. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.67 12
96. Seres Katalin (Párkány Street) 0.64 14
97. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 0.64 11
98. Szabó Bettina Gréta (Külker SC) 0.64 11
99. Angyal Réka (BEAC Muff) 0.62 13
100. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.62 13
101. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 0.62 13
102. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.62 13
103. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.6 10
104. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.56 9
105. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0.55 11
106. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.42 12
107. Varga Anna (BEAC Senior) 0.33 9
108. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.3 10
109. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.29 14
110. Vitéz Lili (BEAC BLSE) 0.27 11
111. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0.27 11
112. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.27 11
113. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0.2 10
114. Vizy Panna (REGI Waldorf U23) 0.18 11
115. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0.14 14
116. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0.1 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Benyovszki Petra (Parthus SE) 3.92 13
2. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 3.46 11
3. Ujváry Judit (Ezüst Rókák) 3.33 9
4. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 2.43 14
5. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.08 13
6. Partiné Szilágyi Gabriella (Ezüst Rókák) 2.07 14
7. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 1.83 12
8. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 1.75 12
9. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.62 13
10. Kutrik Dóra (Külker SC) 1.54 13
11. Farkas Gabriella (Párkány Street) 1.39 13
12. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.36 14
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Székely-Horváth Zsuzsanna (Külker SC) 83.33% (15/18) 11
2. Kutrik Dóra (Külker SC) 80% (20/25) 13
3. Kiss Diána (BEAC BLSE) 78.95% (15/19) 12
4. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 77.78% (21/27) 12
5. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 76.19% (16/21) 13
6. Ujváry Judit (Ezüst Rókák) 75% (30/40) 9
7. Benyovszki Petra (Parthus SE) 71.83% (51/71) 13
8. Sipos Mirjam (BEAC Muff) 70.83% (17/24) 9
9. Partiné Szilágyi Gabriella (Ezüst Rókák) 67.44% (29/43) 14
10. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 66.67% (12/18) 10
11. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 65.52% (38/58) 11
12. Turnár Ildikó (Ezüst Rókák) 65.38% (34/52) 14
13. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 63.16% (12/19) 14
14. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 62.5% (15/24) 11
15. Széplaki Márta (Törekvés SE) 61.29% (19/31) 14
16. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 61.11% (22/36) 12
17. Papp Ízisz (Parthus SE) 60% (21/35) 13
18. Regdánszki Tamara (Monor SE) 60% (15/25) 13
19. Papp Boróka (BEAC BLSE) 60% (12/20) 13
20. Pfandler Dorottya Csenge (Kék Rókák) 59.26% (16/27) 12
21. Hárosi Nikoletta (Párkány Street) 58.33% (14/24) 14
22. Farkas Gabriella (Párkány Street) 58.06% (18/31) 13
23. Viszota Krisztina (Ezüst Rókák) 57.89% (11/19) 14
24. Papp Lilla (Parthus SE) 57.14% (12/21) 14
25. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 56.25% (27/48) 13
26. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 54.84% (17/31) 10
27. Kara Helga (Józsefvárosi KC) 54.55% (12/22) 11
28. Seres Katalin (Párkány Street) 54.55% (12/22) 14
29. Ozsváth-Hegedüs Mónika (BEAC Budafok) 53.85% (14/26) 10
30. Máriás Fruzsina (Monor SE) 51.61% (16/31) 10
31. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 46.67% (14/30) 9
32. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 36.36% (8/22) 10
33. Sárosi Judit (BEAC Senior) 36.11% (13/36) 12
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu