/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

BEAC Muff - Budapest, Női A csoport

Edző

Név Telefon E-mail
Keil Zsófia 20/954-6403 keilzsofia@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szalay Krisztna 30/397-2512 szalay.kriszta12@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Angyal Réka 1976
- Balogh Ramóna Brigitta 1974
- Csicsai Kata 1988
- Deli Ágnes 1970
- Fekete Katalin 1977
- Keil Zsófia 1967
- Nyitrai Katalin 1974
- Prohászka Dóra 1977
- Soós Edit 1980
- Szabariné Foyta Dorottya Mária 1976

Műsor

Budapest, Női A csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA2021 BEAC Muff SzKHSE-Párkány Street 2022/10/09 10:30 66-26
(21-4,17-6,12-10,16-6)
Lázár Ervin Általános Iskola Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba
NA2041 BEAC Muff Monor SE 2022/11/06 10:30 46-34
(13-6,14-14,7-7,12-7)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior, Hartai Tamás
NA2031 TFSE U23 BEAC Muff 2022/11/08 17:45 56-57
(12-11,13-11,21-16,10-19)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál István Tamás, Boros Krisztina
NA2061 BEAC Muff Kiss Lenke KA 2022/11/20 12:00 77-49
(22-15,27-11,18-11,10-12)
Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter
NA2081 BEAC Muff Józsefvárosi KC 2022/12/04 12:00 39-36
(16-16,9-9,7-1,7-10)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior, Vida József
NA2011 BEAC Bics BEAC Muff 2022/12/11 14:30 55-57
(21-10,6-17,14-12,10-12)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor, Szőke Attila
NA2091 BEAC Budafok BEAC Muff 2022/12/13 18:10 56-47
(11-22,19-7,13-9,13-9)
Grosics Gyula Általános Iskola Gruber Nikolett Lilla, Józsa András Junior
NA2071 BEAC BLSE BEAC Muff 2022/12/18 14:00 40-45
(6-19,5-9,14-4,15-13)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Tarnai Gyula Csaba, Török Béla
NA3024 BEAC Muff Parthus SE 2023/01/22 16:30 62-45
(17-11,17-7,15-12,13-15)
Lázár Ervin Általános Iskola Gruber Nikolett Lilla, Bátovszky Zsolt
NA3524 BEAC Muff BEAC BLSE 2023/01/29 17:00 62-42
(16-7,14-14,21-13,11-8)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Vida József, Hartai Tamás
NA3033 Kék Rókák BEAC Muff 2023/01/31 19:15 43-46
(15-7,7-17,10-10,11-12)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Tőzsér Dénes Kelemen, Szőts Dávid István
NA3015 BEAC Muff Törekvés SE 2023/02/05 16:30 29-42
(8-6,2-10,8-11,11-15)
Lázár Ervin Általános Iskola Kruk Melinda, Tóth Kitti
NA3051 TFSE BEAC Muff 2023/02/19 14:30 77-52
(21-7,19-15,19-13,18-17)
Testnevelési Egyetem L2 Terem Káré Gergő, Korompai Zsolt László
NA3042 BEAC Muff Külker SC 2023/03/12 12:00 48-54
(16-20,9-6,8-15,15-13)
Lázár Ervin Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, Bagi Bálint
NA3534 BEAC Muff TFSE U23 2023/03/19 19:30 61-45
(14-11,12-5,19-17,16-12)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László, Szentpáli-Gavallér Csaba
NA3544 BEAC Muff BEAC Budafok 2023/03/25 09:00 42-39
(11-8,12-8,13-8,6-15)
Lázár Ervin Általános Iskola Bujtor Péter, Tahin András
NA3554 Józsefvárosi KC BEAC Muff 2023/04/03 20:15 Toldy Ferenc Gimnázium Gruber Nikolett Lilla, Kruk Melinda
NA3074 Parthus SE BEAC Muff 2023/04/18 19:30 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
NA3065 Törekvés SE BEAC Muff 2023/04/30 18:00 Kocsis Sándor Sportközpont
NA3083 BEAC Muff Kék Rókák 2023/05/07 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
NA3092 Külker SC BEAC Muff 2023/05/13 10:30 Berzsenyi Dániel Gimnázium
NA3101 BEAC Muff TFSE 2023/05/21 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Papp Ízisz (Parthus SE) 500 30
2. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 440 32
3. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 420 30
4. Czivinger Lilla (TFSE U23) 410 28
5. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 406 32
6. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 398 30
7. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 388 34
8. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 382 32
9. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 374 28
10. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 370 24
11. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 354 24
12. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 354 26
13. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 348 30
14. Ruttner Zsóka (TFSE) 346 32
15. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 344 32
16. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 340 18
17. Széplaki Márta (Törekvés SE) 338 34
18. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 338 28
19. Sipos Mirjam (TFSE) 332 30
20. Fekete Katalin (BEAC Muff) 324 32
21. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 324 30
22. Szammer Anett (Kék Rókák) 320 32
23. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 318 30
24. Németh Kata (TFSE) 314 32
25. Soós Edit (BEAC Muff) 314 32
26. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 312 28
27. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 304 24
28. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 302 28
29. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 296 32
30. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 284 30
31. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 280 32
32. Földesi Zsófia (TFSE U23) 274 30
33. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 268 26
34. Angyal Réka (BEAC Muff) 266 32
35. Sándorfi Réka (TFSE) 264 28
36. Kiss Diána (BEAC BLSE) 260 26
37. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 254 28
38. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 252 32
39. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 252 34
40. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 252 16
41. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 248 28
42. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 246 30
43. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 240 30
44. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 240 24
45. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 238 22
46. Hidas Andrea (BEAC Senior) 236 30
47. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 234 16
48. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 232 34
49. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 232 32
50. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 230 24
51. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 228 30
52. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 226 26
53. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 226 28
54. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 220 24
55. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 216 26
56. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 214 28
57. Sziráki Edit (BEAC Bics) 214 26
58. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 214 26
59. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 212 30
60. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 212 22
61. Papp Lilla (Parthus SE) 210 32
62. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 208 18
63. Regdánszki Tamara (Monor SE) 200 18
64. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 200 26
65. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 198 30
66. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 198 34
67. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 198 24
68. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 198 22
69. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 198 26
70. Tóth Kitti (Külker SC) 190 26
71. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 190 28
72. Varga Anita (TFSE U23) 188 28
73. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 188 28
74. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 186 26
75. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 182 16
76. Sárosi Judit (BEAC Senior) 180 26
77. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 178 28
78. Galambos Judit (Treff 07 SE) 176 28
79. Veres Orsolya (BEAC Bics) 172 26
80. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 170 34
81. Gundel-Takács Anna (TFSE) 170 26
82. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 168 16
83. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 166 24
84. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 164 28
85. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 152 30
86. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 150 24
87. Trikkal Anna (Monor SE) 150 24
88. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 148 24
89. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 146 32
90. Raus Vivien (TFSE) 144 8
91. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 142 16
92. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 140 18
93. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 138 26
94. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 138 30
95. Hajna Sarolta (Parthus SE) 134 32
96. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 132 24
97. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 132 28
98. Hajna Luca (Parthus SE) 128 30
99. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 128 34
100. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 128 20
101. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 126 12
102. Redling Blanka (Törekvés SE) 126 16
103. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 126 20
104. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 122 30
105. Váits Petra (BEAC Bics) 122 16
106. Imre Nóra (TFSE) 122 28
107. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 120 18
108. Bayer Helga (TFSE U23) 120 22
109. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 118 22
110. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 118 22
111. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 116 26
112. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 114 24
113. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 112 26
114. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 112 20
115. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 112 18
116. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 110 28
117. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 110 22
118. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 110 26
119. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 108 24
120. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 106 26
121. Máriás Fruzsina (Monor SE) 106 10
122. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 104 12
123. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 104 18
124. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 104 20
125. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 104 24
126. Gáspár Zita (BEAC Senior) 102 30
127. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 98 32
128. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 98 26
129. Varga Anna (BEAC Senior) 98 24
130. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 94 12
131. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 90 22
132. Édes Luca Alma (Parthus SE) 90 14
133. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 88 26
134. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 88 30
135. Ozsváth-Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 84 6
136. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 82 28
137. Csiszér Klára (TFSE U23) 82 26
138. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 80 8
139. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 80 34
140. Bak Edina (Csepel-Bontó) 80 20
141. Keil Zsófia (BEAC Muff) 80 28
142. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 78 32
143. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 78 30
144. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 78 12
145. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 76 26
146. Tarnai Klára (Kék Rókák) 76 8
147. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 76 30
148. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 74 32
149. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 74 14
150. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 72 28
151. Nyíri Brigitta (Külker SC) 72 20
152. Varjasi Éva (Monor SE) 70 24
153. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 70 18
154. Benyovszki Petra (Parthus SE) 70 8
155. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 70 26
156. Komora Adrienn (Törekvés SE) 68 22
157. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 68 12
158. Perei Vivien (Józsefvárosi KC) 68 8
159. Feil Nikolett (Monor SE) 66 12
160. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 66 20
161. Dévay Kata (Treff 07 SE) 64 16
162. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 60 28
163. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 58 26
164. Kalmár Eszter (Parthus SE) 58 10
165. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 58 28
166. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 56 30
167. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 52 24
168. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 52 10
169. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 52 20
170. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 50 16
171. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 48 22
172. Baráth Manna (REGI Waldorf U23) 48 8
173. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 48 28
174. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 46 6
175. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 44 16
176. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 44 24
177. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 44 18
178. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 42 20
179. Bundi Daniella (Kék Rókák) 42 24
180. Samu Flóra (Törekvés SE) 42 16
181. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 40 4
182. Balák Tímea (Treff 07 SE) 40 10
183. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 38 6
184. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 36 6
185. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 34 8
186. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 34 12
187. Ránky Réka (Külker SC) 30 20
188. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 30 26
189. Zátrok Nóra (Monor SE) 28 20
190. Szvitek Barbara (Monor SE) 26 22
191. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 26 18
192. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 24 2
193. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 24 6
194. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 24 26
195. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 24 14
196. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 22 2
197. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 20 18
198. Hollósy Réka (Törekvés SE) 20 10
199. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 20 26
200. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 18 28
201. Seres Dóra (Monor SE) 18 16
202. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 18 4
203. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 18 10
204. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 16 18
205. Márta Bettina (BEAC Senior) 16 6
206. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 16 22
207. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 14 22
208. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 12 4
209. Nagy Csenge (TFSE U23) 12 6
210. Czakó Dorottya (REGI Waldorf U23) 12 8
211. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 12 6
212. Késmárky Noémi (TFSE U23) 10 4
213. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 10 8
214. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 10 12
215. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 8 22
216. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 8 4
217. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 8 8
218. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 8 8
219. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 8 8
220. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 6 4
221. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 6 12
222. Szőke Jázmin (REGI Waldorf U23) 4 6
223. Köffer Mendi (Monor SE) 4 6
224. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 4 6
225. Bódi Barbara (Monor SE) 4 6
226. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 4 2
227. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 4 4
228. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 4 4
229. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
230. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
231. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
232. Moskát Mónika (TFSE U23) 0 2
233. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
234. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Papp Ízisz (Parthus SE) 64 30
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 58 28
3. Németh Kata (TFSE) 54 32
4. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 52 28
5. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 48 28
6. Sipos Mirjam (TFSE) 44 30
7. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 42 24
8. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 40 32
9. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 38 34
10. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 36 28
11. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 36 34
12. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 36 24
13. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 34 32
14. Ruttner Zsóka (TFSE) 34 32
15. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 32 24
16. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 32 30
17. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 32 26
18. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 30 30
19. Soós Edit (BEAC Muff) 30 32
20. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 30 16
21. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 30 16
22. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 30 26
23. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 30 26
24. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 28 24
25. Fekete Katalin (BEAC Muff) 28 32
26. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 26 32
27. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 26 22
28. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 24 16
29. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 24 32
30. Redling Blanka (Törekvés SE) 24 16
31. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 24 18
32. Papp Lilla (Parthus SE) 22 32
33. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 22 26
34. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 22 28
35. Raus Vivien (TFSE) 20 8
36. Széplaki Márta (Törekvés SE) 20 34
37. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 20 34
38. Tóth Kitti (Külker SC) 20 26
39. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 18 26
40. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 18 28
41. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 18 34
42. Hajna Luca (Parthus SE) 18 30
43. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 16 16
44. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 16 18
45. Sándorfi Réka (TFSE) 16 28
46. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 16 22
47. Váits Petra (BEAC Bics) 16 16
48. Édes Luca Alma (Parthus SE) 16 14
49. Trikkal Anna (Monor SE) 16 24
50. Máriás Fruzsina (Monor SE) 14 10
51. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 14 30
52. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 14 30
53. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 14 24
54. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 12 24
55. Hidas Andrea (BEAC Senior) 12 30
56. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 12 30
57. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 12 34
58. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 12 32
59. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 12 8
60. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 12 18
61. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 12 24
62. Csiszér Klára (TFSE U23) 12 26
63. Komora Adrienn (Törekvés SE) 12 22
64. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 10 30
65. Földesi Zsófia (TFSE U23) 10 30
66. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 10 18
67. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 10 28
68. Feil Nikolett (Monor SE) 10 12
69. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 10 26
70. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 10 28
71. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 8 30
72. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 8 30
73. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 8 24
74. Varga Anita (TFSE U23) 8 28
75. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 8 20
76. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 8 30
77. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 8 32
78. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 8 34
79. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 8 18
80. Szammer Anett (Kék Rókák) 6 32
81. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 6 26
82. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 6 16
83. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 6 12
84. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 6 14
85. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 6 22
86. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 6 24
87. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 6 8
88. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 6 24
89. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 6 28
90. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 6 30
91. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6 30
92. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 6 22
93. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 6 18
94. Perei Vivien (Józsefvárosi KC) 4 8
95. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 4 32
96. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 4 28
97. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 4 6
98. Hajna Sarolta (Parthus SE) 4 32
99. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 4 26
100. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 4 34
101. Bak Edina (Csepel-Bontó) 4 20
102. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 4 6
103. Varjasi Éva (Monor SE) 4 24
104. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2 30
105. Kalmár Eszter (Parthus SE) 2 10
106. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 2 2
107. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 2 28
108. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 2 12
109. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 2 32
110. Kiss Diána (BEAC BLSE) 2 26
111. Gundel-Takács Anna (TFSE) 2 26
112. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 30
113. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 2 6
114. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 2 26
115. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 2 30
116. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 2 22
117. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 2 32
118. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 2 20
119. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2 28
120. Gáspár Zita (BEAC Senior) 2 30
121. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 22
122. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 2 4
123. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2 32
124. Samu Flóra (Törekvés SE) 2 16
125. Varga Anna (BEAC Senior) 2 24
126. Késmárky Noémi (TFSE U23) 2 4
127. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 2 20
128. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 2 24
129. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 26
130. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 2 28
131. Szvitek Barbara (Monor SE) 2 22
132. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 2 24
133. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 24
134. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 32
135. Ozsváth-Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0 6
136. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 26
137. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
138. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 28
139. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 18
140. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 18
141. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 24
142. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 32
143. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 12
144. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 4
145. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 30
146. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 24
147. Tarnai Klára (Kék Rókák) 0 8
148. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 28
149. Benyovszki Petra (Parthus SE) 0 8
150. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 0 12
151. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 26
152. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 26
153. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 28
154. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 28
155. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 28
156. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 20
157. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 22
158. Bayer Helga (TFSE U23) 0 22
159. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 12
160. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 26
161. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 6
162. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 20
163. Baráth Manna (REGI Waldorf U23) 0 8
164. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 26
165. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 22
166. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 16
167. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 26
168. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 26
169. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 26
170. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 16
171. Balák Tímea (Treff 07 SE) 0 10
172. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0 16
173. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 6
174. Imre Nóra (TFSE) 0 28
175. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 30
176. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 20
177. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 30
178. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
179. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0 12
180. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 32
181. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 20
182. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 12
183. Hollósy Réka (Törekvés SE) 0 10
184. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 26
185. Ránky Réka (Külker SC) 0 20
186. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 28
187. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 28
188. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 0 2
189. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 14
190. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 0 4
191. Nagy Csenge (TFSE U23) 0 6
192. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 20
193. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 30
194. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 26
195. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 28
196. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0 10
197. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 26
198. Seres Dóra (Monor SE) 0 16
199. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 4
200. Czakó Dorottya (REGI Waldorf U23) 0 8
201. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 26
202. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 20
203. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 18
204. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 0 8
205. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 28
206. Barta Zóra Boglárka (REGI Waldorf U23) 0 8
207. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 8
208. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 18
209. Bódi Barbara (Monor SE) 0 6
210. Kunert Bíbor Mara (REGI Waldorf U23) 0 8
211. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 0 4
212. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0 4
213. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 26
214. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 22
215. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 28
216. Szőke Jázmin (REGI Waldorf U23) 0 6
217. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 18
218. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 24
219. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 0 6
220. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 22
221. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 18
222. Köffer Mendi (Monor SE) 0 6
223. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 26
224. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0 12
225. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 22
226. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 24
227. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
228. Moskát Mónika (TFSE U23) 0 2
229. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 0 6
230. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
231. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
232. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
233. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 10
234. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 18.89 18
2. Papp Ízisz (Parthus SE) 16.67 30
3. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 15.75 16
4. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 15.42 24
5. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 14.75 24
6. Czivinger Lilla (TFSE U23) 14.64 28
7. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 14.62 16
8. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 14 30
9. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 13.75 32
10. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 13.62 26
11. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 13.36 28
12. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 13.27 30
13. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 12.69 32
14. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 12.67 24
15. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 12.07 28
16. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 11.94 32
17. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 11.6 30
18. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 11.56 18
19. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 11.41 34
20. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 11.37 16
21. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 11.14 28
22. Regdánszki Tamara (Monor SE) 11.11 18
23. Sipos Mirjam (TFSE) 11.07 30
24. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 10.82 22
25. Ruttner Zsóka (TFSE) 10.81 32
26. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 10.8 30
27. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 10.79 28
28. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 10.75 32
29. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 10.6 30
30. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 10.5 12
31. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 10.5 16
32. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 10.31 26
33. Fekete Katalin (BEAC Muff) 10.13 32
34. Kiss Diána (BEAC BLSE) 10 26
35. Szammer Anett (Kék Rókák) 10 32
36. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 10 24
37. Széplaki Márta (Törekvés SE) 9.94 34
38. Németh Kata (TFSE) 9.81 32
39. Soós Edit (BEAC Muff) 9.81 32
40. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 9.64 22
41. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 9.58 24
42. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 9.47 30
43. Sándorfi Réka (TFSE) 9.43 28
44. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 9.25 32
45. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 9.17 24
46. Földesi Zsófia (TFSE U23) 9.13 30
47. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 9.07 28
48. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 9 22
49. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 8.87 16
50. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 8.86 28
51. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 8.75 32
52. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 8.69 26
53. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 8.67 12
54. Angyal Réka (BEAC Muff) 8.31 32
55. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 8.31 26
56. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 8.25 24
57. Sziráki Edit (BEAC Bics) 8.23 26
58. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 8.23 26
59. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 8.2 30
60. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 8.07 28
61. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 8 30
62. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 7.88 32
63. Redling Blanka (Törekvés SE) 7.88 16
64. Hidas Andrea (BEAC Senior) 7.87 30
65. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 7.83 12
66. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 7.78 18
67. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 7.69 26
68. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.64 28
69. Váits Petra (BEAC Bics) 7.63 16
70. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.62 26
71. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.6 30
72. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 7.41 34
73. Tóth Kitti (Külker SC) 7.31 26
74. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 7.25 32
75. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 7.15 26
76. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.07 30
77. Sárosi Judit (BEAC Senior) 6.92 26
78. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 6.92 24
79. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 6.82 34
80. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 6.79 28
81. Varga Anita (TFSE U23) 6.71 28
82. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 6.71 28
83. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 6.67 18
84. Veres Orsolya (BEAC Bics) 6.62 26
85. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6.6 30
86. Papp Lilla (Parthus SE) 6.56 32
87. Gundel-Takács Anna (TFSE) 6.54 26
88. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 6.5 12
89. Édes Luca Alma (Parthus SE) 6.43 14
90. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.4 20
91. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 6.36 28
92. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 6.3 20
93. Galambos Judit (Treff 07 SE) 6.29 28
94. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 6.25 24
95. Trikkal Anna (Monor SE) 6.25 24
96. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 6.22 18
97. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 6.17 24
98. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 5.86 28
99. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 5.82 34
100. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 5.78 18
101. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 5.67 12
102. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 5.6 20
103. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 5.5 24
104. Feil Nikolett (Monor SE) 5.5 12
105. Bayer Helga (TFSE U23) 5.45 22
106. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 5.36 22
107. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5.36 22
108. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 5.31 26
109. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 5.29 14
110. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 5.2 20
111. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 5.07 30
112. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 5 22
113. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 5 34
114. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 4.75 24
115. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 4.71 28
116. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 4.6 30
117. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 4.56 32
118. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 4.5 24
119. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 4.46 26
120. Imre Nóra (TFSE) 4.36 28
121. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 4.33 24
122. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 4.31 26
123. Hajna Luca (Parthus SE) 4.27 30
124. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4.23 26
125. Hajna Sarolta (Parthus SE) 4.19 32
126. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 4.09 22
127. Varga Anna (BEAC Senior) 4.08 24
128. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 4.08 26
129. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4.07 30
130. Bak Edina (Csepel-Bontó) 4 20
131. Dévay Kata (Treff 07 SE) 4 16
132. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 3.93 28
133. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 3.89 18
134. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 3.77 26
135. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 3.76 34
136. Nyíri Brigitta (Külker SC) 3.6 20
137. Gáspár Zita (BEAC Senior) 3.4 30
138. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 3.38 26
139. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 3.3 20
140. Csiszér Klára (TFSE U23) 3.15 26
141. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 3.13 16
142. Komora Adrienn (Törekvés SE) 3.09 22
143. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 3.06 32
144. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 2.93 30
145. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2.93 28
146. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 2.92 26
147. Varjasi Éva (Monor SE) 2.92 24
148. Keil Zsófia (BEAC Muff) 2.86 28
149. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 2.83 12
150. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 2.75 16
151. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 2.69 26
152. Samu Flóra (Törekvés SE) 2.62 16
153. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 2.6 30
154. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 2.6 20
155. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 2.57 28
156. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 2.53 30
157. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 2.44 18
158. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2.44 32
159. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 2.35 34
160. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2.31 32
161. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 2.23 26
162. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 2.18 22
163. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 2.17 24
164. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 2.14 28
165. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 2.1 20
166. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 2.07 28
167. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1.87 30
168. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 1.83 24
169. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.75 24
170. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 1.71 14
171. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1.71 28
172. Ránky Réka (Külker SC) 1.5 20
173. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.44 18
174. Zátrok Nóra (Monor SE) 1.4 20
175. Szvitek Barbara (Monor SE) 1.18 22
176. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.15 26
177. Seres Dóra (Monor SE) 1.13 16
178. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 1.11 18
179. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.92 26
180. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.89 18
181. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0.83 12
182. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.77 26
183. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0.73 22
184. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.64 28
185. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.64 22
186. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.5 12
187. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0.36 22
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Papp Ízisz (Parthus SE) 2.13 30
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 2.07 28
3. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1.87 16
4. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 1.87 16
5. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 1.86 28
6. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 1.75 24
7. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 1.71 28
8. Németh Kata (TFSE) 1.69 32
9. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.5 24
10. Redling Blanka (Törekvés SE) 1.5 16
11. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.5 16
12. Sipos Mirjam (TFSE) 1.47 30
13. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.33 24
14. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 1.33 18
15. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.29 28
16. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 1.25 32
17. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 1.23 26
18. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1.18 22
19. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 1.17 24
20. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.15 26
21. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 1.15 26
22. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1.14 14
23. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 1.12 34
24. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.07 30
25. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1.06 32
26. Ruttner Zsóka (TFSE) 1.06 32
27. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.06 34
28. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 1 30
29. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 1 16
30. Váits Petra (BEAC Bics) 1 16
31. Soós Edit (BEAC Muff) 0.94 32
32. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 0.89 18
33. Fekete Katalin (BEAC Muff) 0.88 32
34. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.85 26
35. Feil Nikolett (Monor SE) 0.83 12
36. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 0.81 32
37. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 0.79 28
38. Tóth Kitti (Külker SC) 0.77 26
39. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 0.75 32
40. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 0.73 22
41. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 0.69 26
42. Papp Lilla (Parthus SE) 0.69 32
43. Trikkal Anna (Monor SE) 0.67 24
44. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.67 18
45. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 0.64 28
46. Hajna Luca (Parthus SE) 0.6 30
47. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.59 34
48. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 0.59 34
49. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0.58 24
50. Sándorfi Réka (TFSE) 0.57 28
51. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 0.56 18
52. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.55 22
53. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.53 34
54. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.5 24
55. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 0.5 12
56. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 0.5 24
57. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.47 30
58. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.47 30
59. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.46 26
60. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 0.44 18
61. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0.43 14
62. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0.4 30
63. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.4 30
64. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 0.4 20
65. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 0.38 26
66. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 0.37 32
67. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0.37 16
68. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.36 28
69. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.36 28
70. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.35 34
71. Földesi Zsófia (TFSE U23) 0.33 30
72. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 0.33 24
73. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 0.33 30
74. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 0.33 18
75. Varga Anita (TFSE U23) 0.29 28
76. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.27 22
77. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 0.27 22
78. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.27 30
79. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0.27 30
80. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.27 30
81. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0.25 24
82. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0.25 24
83. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.25 32
84. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.24 34
85. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.23 26
86. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.21 28
87. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.2 30
88. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0.2 20
89. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.2 30
90. Szammer Anett (Kék Rókák) 0.19 32
91. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 0.17 12
92. Varjasi Éva (Monor SE) 0.17 24
93. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 0.15 26
94. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.14 28
95. Samu Flóra (Törekvés SE) 0.13 16
96. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.13 32
97. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0.13 32
98. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.12 34
99. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.1 20
100. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 0.1 20
101. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.09 22
102. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0.09 22
103. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.09 22
104. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0.08 24
105. Varga Anna (BEAC Senior) 0.08 24
106. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0.08 24
107. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.08 26
108. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 0.08 26
109. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.08 26
110. Gundel-Takács Anna (TFSE) 0.08 26
111. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.07 28
112. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.07 28
113. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0.07 28
114. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0.07 30
115. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.07 30
116. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.07 30
117. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.07 30
118. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.06 32
119. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0.06 32
120. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0.06 32
121. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 24
122. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 32
123. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 26
124. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 18
125. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 22
126. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 30
127. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 24
128. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 28
129. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 0 12
130. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 32
131. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 26
132. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 28
133. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 26
134. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 18
135. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 26
136. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 12
137. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 20
138. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 28
139. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 28
140. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 28
141. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 12
142. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 20
143. Bayer Helga (TFSE U23) 0 22
144. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 22
145. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 20
146. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 24
147. Imre Nóra (TFSE) 0 28
148. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 26
149. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 26
150. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 26
151. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 16
152. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 28
153. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 26
154. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 20
155. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 26
156. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 20
157. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 16
158. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 32
159. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 30
160. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 26
161. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 28
162. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 12
163. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0 16
164. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 26
165. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 30
166. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 28
167. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 18
168. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 26
169. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 30
170. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 24
171. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 24
172. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 14
173. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 28
174. Ránky Réka (Külker SC) 0 20
175. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 18
176. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 20
177. Seres Dóra (Monor SE) 0 16
178. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 18
179. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 26
180. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 18
181. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0 12
182. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 26
183. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 22
184. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 28
185. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 22
186. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0 12
187. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 22
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 7 18
2. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 6.5 32
3. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 5.92 26
4. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 5.92 24
5. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 5.33 30
6. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 5 22
7. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 5 28
8. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 4.93 30
9. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 4.75 24
10. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 4.75 16
11. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 4.73 30
12. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 4.69 32
13. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 4.6 30
14. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 4.56 32
15. Papp Ízisz (Parthus SE) 4.53 30
16. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 4.5 16
17. Regdánszki Tamara (Monor SE) 4.44 18
18. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 4.33 12
19. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 4.33 12
20. Kiss Diána (BEAC BLSE) 4.31 26
21. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 4.29 28
22. Angyal Réka (BEAC Muff) 4.06 32
23. Sziráki Edit (BEAC Bics) 4 26
24. Szammer Anett (Kék Rókák) 3.88 32
25. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 3.75 16
26. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.67 30
27. Ruttner Zsóka (TFSE) 3.63 32
28. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 3.63 32
29. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 3.57 28
30. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 3.53 30
31. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 3.53 30
32. Széplaki Márta (Törekvés SE) 3.53 34
33. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 3.53 34
34. Sándorfi Réka (TFSE) 3.36 28
35. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 3.36 28
36. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 3.33 24
37. Czivinger Lilla (TFSE U23) 3.29 28
38. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 3.29 28
39. Földesi Zsófia (TFSE U23) 3.27 30
40. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 3.17 12
41. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 3.14 28
42. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 3.13 30
43. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 3.13 32
44. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 3.08 24
45. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 3.08 26
46. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 3 12
47. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3 18
48. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 3 26
49. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 3 18
50. Fekete Katalin (BEAC Muff) 2.94 32
51. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 2.93 30
52. Galambos Judit (Treff 07 SE) 2.93 28
53. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 2.92 26
54. Veres Orsolya (BEAC Bics) 2.92 26
55. Sipos Mirjam (TFSE) 2.87 30
56. Hidas Andrea (BEAC Senior) 2.87 30
57. Gundel-Takács Anna (TFSE) 2.85 26
58. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 2.82 22
59. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 2.81 32
60. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.8 20
61. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 2.8 20
62. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 2.79 28
63. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 2.77 26
64. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 2.75 16
65. Soós Edit (BEAC Muff) 2.75 32
66. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 2.75 24
67. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.71 28
68. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2.69 26
69. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2.67 18
70. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 2.67 12
71. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 2.64 28
72. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 2.64 22
73. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 2.62 16
74. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2.5 20
75. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2.5 20
76. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 2.47 34
77. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.47 30
78. Bayer Helga (TFSE U23) 2.45 22
79. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.38 26
80. Tóth Kitti (Külker SC) 2.38 26
81. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 2.38 32
82. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 2.33 24
83. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 2.31 32
84. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 2.31 26
85. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 2.29 28
86. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 2.27 22
87. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.27 30
88. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 2.27 30
89. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.25 24
90. Németh Kata (TFSE) 2.25 32
91. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 2.25 24
92. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 2.17 24
93. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 2.11 18
94. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 2.11 18
95. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 2.09 22
96. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 2.08 26
97. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 2 34
98. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 2 14
99. Imre Nóra (TFSE) 2 28
100. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 1.93 28
101. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1.92 26
102. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.92 26
103. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.91 22
104. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 1.91 22
105. Váits Petra (BEAC Bics) 1.88 16
106. Papp Lilla (Parthus SE) 1.88 32
107. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.86 28
108. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 1.85 26
109. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 1.83 24
110. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.8 30
111. Varga Anita (TFSE U23) 1.79 28
112. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.77 26
113. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.77 26
114. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 1.77 26
115. Trikkal Anna (Monor SE) 1.75 24
116. Varga Anna (BEAC Senior) 1.75 24
117. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 1.71 28
118. Nyíri Brigitta (Külker SC) 1.7 20
119. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.7 20
120. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.67 24
121. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 1.67 24
122. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.67 30
123. Dévay Kata (Treff 07 SE) 1.63 16
124. Hajna Sarolta (Parthus SE) 1.62 32
125. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 1.62 26
126. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.6 20
127. Gáspár Zita (BEAC Senior) 1.6 30
128. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 1.58 24
129. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1.56 32
130. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 1.5 28
131. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 1.47 34
132. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 1.41 34
133. Redling Blanka (Törekvés SE) 1.38 16
134. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 1.33 12
135. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.31 32
136. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.29 34
137. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 1.27 30
138. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1.25 24
139. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 1.23 26
140. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 1.22 18
141. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.22 18
142. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 1.14 28
143. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1.14 28
144. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.14 28
145. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 1.13 16
146. Varjasi Éva (Monor SE) 1.08 24
147. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 1.07 30
148. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.06 32
149. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 1 20
150. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1 14
151. Feil Nikolett (Monor SE) 1 12
152. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 1 16
153. Samu Flóra (Törekvés SE) 1 16
154. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.93 30
155. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0.92 26
156. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 0.9 20
157. Hajna Luca (Parthus SE) 0.87 30
158. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0.87 30
159. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0.86 14
160. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0.85 26
161. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.83 24
162. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0.83 24
163. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0.83 24
164. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.82 34
165. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.79 28
166. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0.79 28
167. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.73 22
168. Ránky Réka (Külker SC) 0.7 20
169. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.7 20
170. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.67 18
171. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.63 32
172. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.62 26
173. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.56 18
174. Seres Dóra (Monor SE) 0.5 16
175. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.5 28
176. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.46 26
177. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.45 22
178. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.45 22
179. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.38 26
180. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.38 26
181. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0.36 22
182. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0.33 12
183. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.33 18
184. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.29 28
185. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0.18 22
186. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.18 22
187. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.17 12
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Trikkal Anna (Monor SE) 3.17 24
2. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 3.11 18
3. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 2.86 28
4. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 2.67 18
5. Feil Nikolett (Monor SE) 2.67 12
6. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.6 30
7. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2.58 24
8. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 2.54 26
9. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.5 24
10. Dévay Kata (Treff 07 SE) 2.5 16
11. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.5 32
12. Csiszér Klára (TFSE U23) 2.38 26
13. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.36 28
14. Földesi Zsófia (TFSE U23) 2.33 30
15. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 2.31 26
16. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 2.25 24
17. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 2.25 24
18. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 2.25 24
19. Papp Lilla (Parthus SE) 2.25 32
20. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.23 26
21. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.2 20
22. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 2.19 32
23. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 2.17 12
24. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2.13 16
25. Regdánszki Tamara (Monor SE) 2.11 18
26. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2.1 20
27. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 2.07 30
28. Sipos Mirjam (TFSE) 2 30
29. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 2 12
30. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 1.93 28
31. Czivinger Lilla (TFSE U23) 1.93 28
32. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 1.92 24
33. Ruttner Zsóka (TFSE) 1.88 32
34. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 1.85 26
35. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.83 24
36. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.81 32
37. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 1.81 32
38. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 1.78 18
39. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.77 26
40. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.75 16
41. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.75 32
42. Bayer Helga (TFSE U23) 1.73 22
43. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 1.71 28
44. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 1.7 20
45. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1.69 26
46. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1.67 18
47. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1.67 30
48. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.67 30
49. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 1.64 22
50. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.63 32
51. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 1.62 32
52. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 1.62 26
53. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.6 30
54. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.6 30
55. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1.56 32
56. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1.56 32
57. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.55 22
58. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 1.55 22
59. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1.54 26
60. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.53 30
61. Hajna Luca (Parthus SE) 1.53 30
62. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.53 34
63. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1.5 28
64. Varjasi Éva (Monor SE) 1.5 24
65. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 1.5 12
66. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 1.47 30
67. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.47 30
68. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.46 26
69. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 1.43 14
70. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1.43 28
71. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.43 28
72. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.42 24
73. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 1.41 34
74. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1.41 34
75. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 1.41 34
76. Ránky Réka (Külker SC) 1.4 20
77. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.38 26
78. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.38 26
79. Samu Flóra (Törekvés SE) 1.38 16
80. Soós Edit (BEAC Muff) 1.38 32
81. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 1.36 22
82. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.33 18
83. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 1.33 24
84. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.31 26
85. Tóth Kitti (Külker SC) 1.31 26
86. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1.31 26
87. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.3 20
88. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 1.3 20
89. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.29 34
90. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1.29 14
91. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 1.29 28
92. Angyal Réka (BEAC Muff) 1.25 32
93. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 1.25 24
94. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1.25 24
95. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.23 26
96. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.23 26
97. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.2 30
98. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1.19 32
99. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.17 24
100. Sándorfi Réka (TFSE) 1.14 28
101. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 1.14 28
102. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 1.12 16
103. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 1.12 32
104. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 1.12 34
105. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 1.09 22
106. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 1.09 22
107. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.08 24
108. Gundel-Takács Anna (TFSE) 1.08 26
109. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 1.07 28
110. Imre Nóra (TFSE) 1.07 28
111. Galambos Judit (Treff 07 SE) 1.07 28
112. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1.07 30
113. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1.06 32
114. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 28
115. Varga Anita (TFSE U23) 1 28
116. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 30
117. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1 18
118. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1 26
119. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1 20
120. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 1 32
121. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.93 30
122. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.93 30
123. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0.92 26
124. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0.92 24
125. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0.91 22
126. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.91 22
127. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.9 20
128. Redling Blanka (Törekvés SE) 0.88 16
129. Váits Petra (BEAC Bics) 0.88 16
130. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 0.87 16
131. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0.86 14
132. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0.86 28
133. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0.86 28
134. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.85 26
135. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0.83 24
136. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 0.83 12
137. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.8 30
138. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.79 28
139. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0.77 26
140. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.77 26
141. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.76 34
142. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.73 30
143. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.71 34
144. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0.7 20
145. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0.69 26
146. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0.67 30
147. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.67 24
148. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.67 30
149. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0.67 12
150. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0.67 30
151. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.67 24
152. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.67 18
153. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 0.64 28
154. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.64 28
155. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.64 22
156. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 0.64 22
157. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.63 32
158. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0.62 16
159. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0.6 30
160. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.57 28
161. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.57 28
162. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.56 18
163. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.55 22
164. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.5 32
165. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.5 12
166. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 0.5 16
167. Seres Dóra (Monor SE) 0.5 16
168. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.46 26
169. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0.46 26
170. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.44 18
171. Németh Kata (TFSE) 0.44 32
172. Varga Anna (BEAC Senior) 0.42 24
173. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.4 30
174. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.36 28
175. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.33 18
176. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0.33 12
177. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0.33 12
178. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 0.31 26
179. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0.31 26
180. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0.29 28
181. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0.27 22
182. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0.25 16
183. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.22 18
184. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.1 20
185. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 20
186. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 28
187. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 22
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 3.13 15
2. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2.92 12
3. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.92 12
4. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 2.92 12
5. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 2.57 14
6. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 2.5 16
7. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 2.42 12
8. Varga Anita (TFSE U23) 2.29 14
9. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 2.14 14
10. Czivinger Lilla (TFSE U23) 1.86 14
11. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 1.77 13
12. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.69 16
13. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1.63 16
14. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.6 15
15. Földesi Zsófia (TFSE U23) 1.6 15
16. Soós Edit (BEAC Muff) 1.5 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Fekete Katalin (BEAC Muff) 83.87% (26/31) 16
2. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 83.33% (20/24) 15
3. Széplaki Márta (Törekvés SE) 82.61% (19/23) 17
4. Szammer Anett (Kék Rókák) 81.82% (27/33) 16
5. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 80.77% (21/26) 14
6. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 78.26% (18/23) 17
7. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 76.6% (36/47) 14
8. Czivinger Lilla (TFSE U23) 74.29% (26/35) 14
9. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 72.73% (16/22) 12
10. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 72.41% (21/29) 14
11. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 70.37% (19/27) 16
12. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 70.15% (47/67) 15
13. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 70% (35/50) 12
14. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 70% (35/50) 12
15. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 69.23% (18/26) 16
16. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 68.63% (35/51) 12
17. Varga Anita (TFSE U23) 68.09% (32/47) 14
18. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 68% (17/25) 17
19. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 68% (17/25) 15
20. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 66.67% (24/36) 15
21. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 66.67% (20/30) 16
22. Soós Edit (BEAC Muff) 64.86% (24/37) 16
23. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 63.04% (29/46) 12
24. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 62.96% (17/27) 11
25. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 61.54% (16/26) 14
26. Hidas Andrea (BEAC Senior) 60.87% (14/23) 15
27. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 60.61% (40/66) 16
28. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 58.82% (30/51) 14
29. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 58.62% (17/29) 15
30. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 58.06% (18/31) 12
31. Sipos Mirjam (TFSE) 56% (14/25) 15
32. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 55.56% (15/27) 14
33. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 54.84% (17/31) 13
34. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 54.55% (18/33) 16
35. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 52.27% (23/44) 13
36. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 52% (13/25) 11
37. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 51.85% (14/27) 11
38. Papp Ízisz (Parthus SE) 50% (18/36) 15
39. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 50% (11/22) 13
40. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 48.28% (14/29) 13
41. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 47.83% (11/23) 15
42. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 45.83% (11/24) 12
43. Földesi Zsófia (TFSE U23) 44.44% (24/54) 15
44. Sárosi Judit (BEAC Senior) 43.48% (20/46) 13
45. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 35.29% (12/34) 16
46. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 34.78% (8/23) 14
47. Hajna Sarolta (Parthus SE) 34.62% (9/26) 16
48. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 22.73% (5/22) 13
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu