BEAC Muff - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Keil Zsófia 20/954-6403 keilzsofia@chello.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szalay Krisztina 30/397-2512 szalay.kriszta12@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
BEAC Sporttelep 1117 - Budapest Bogdánfy út 10.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Balogh Júlia 1994-07-10
- Balogh Ramóna 1974-02-13
- Deli Ágnes 1970-01-04
- Foyta Dorottya 1976-02-16
- Hájer Tamara 1995-08-06
- Keil Zsófia 1967-12-17
- Nyitrai Katalin 1974-06-05
- Prohászka Dóra 1977-08-11
- Soós Edit 1980-10-03

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0021 MTK Budapest BEAC Muff 2018/10/16 18:30 67-56
(20-13,15-11,16-16,16-16)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Magyar Zoltán Horváth Kinga
NA0031 BEAC Muff Szolnoki Sportcentrum 2018/10/27 09:30 59-32
(14-10,20-7,11-10,14-5)
BEAC Sporttelep Gaál István Rózsavölgyi Alexandra
NA0051 BEAC Muff BEAC Bics 2018/11/11 08:00 41-57
(12-13,15-22,1-12,13-10)
BEAC Sporttelep Gaál István Magyar Zoltán
NA0061 Kiss Lenke KA BEAC Muff 2018/11/20 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Nagy Viktor Kozma Balázs
NA0071 BEAC Muff Törekvés SE 2018/11/25 08:30 BEAC III. pálya
NA0091 BEAC Muff ICO 2018/12/08 09:30 BEAC Sporttelep
NA0101 MAFC BME BEAC Muff 2018/12/16 11:00 Lónyay Református Gimnázium
NA0111 BKGDSE BEAC Muff 2019/01/15 20:00 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
NA0121 BLSE/A BEAC Muff 2019/01/19 10:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA0131 BEAC Muff BEAC Budafok 2019/01/26 09:30 BEAC Sporttelep
NA0151 BEAC Muff MTK Budapest 2019/02/16 09:30 BEAC Sporttelep
NA0161 Szolnoki Sportcentrum BEAC Muff 2019/02/23 11:00 BEAC Sporttelep
NA0041 ELTE BEAC BEAC Muff 2019/02/27 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0171 BEAC Muff ELTE BEAC 2019/03/07 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0181 BEAC Bics BEAC Muff 2019/03/10 15:00 BEAC Sporttelep
NA0191 BEAC Muff Kiss Lenke KA 2019/03/23 09:30 BEAC Sporttelep
NA0201 Törekvés SE BEAC Muff 2019/03/29 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0221 ICO BEAC Muff 2019/04/14 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
NA0231 BEAC Muff MAFC BME 2019/04/27 11:00 BEAC Sporttelep
NA0241 BEAC Muff BKGDSE 2019/05/04 09:30 BEAC Sporttelep
NA0251 BEAC Muff BLSE/A 2019/05/11 11:00 BEAC Sporttelep
NA0261 BEAC Budafok BEAC Muff 2019/05/18 08:00 BEAC Sporttelep

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 95 4
2. Kosjár Katalin (BLSE/A) 69 4
3. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 66 4
4. Tarnai Kata (MAFC BME) 58 4
5. Nagy Viktória (ICO) 55 3
6. Fülep Csilla (MAFC BME) 53 5
7. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 51 4
8. Horváth Enikő (MAFC BME) 48 5
9. Földi Anna (MTK Budapest) 41 3
10. Ujváry Judit (BLSE/A) 40 4
11. Mile Veronika (BEAC Budafok) 39 4
12. Budánovics Noémi (BLSE/A) 36 4
13. Hercze Szandra (MAFC BME) 34 4
14. Dőry Viktória (ICO) 34 3
15. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 34 3
16. Balogh Júlia (BEAC Muff) 33 3
17. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 31 4
18. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 31 3
19. Varga Fanni (BEAC Bics) 31 3
20. Hetényi Renáta (ICO) 31 3
21. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 28 2
22. Halász Melinda (BEAC Bics) 28 4
23. Béres Eszter (ICO) 28 3
24. Lutche Klaudia (MAFC BME) 28 3
25. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 27 2
26. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 27 3
27. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 26 3
28. Soós Edit (BEAC Muff) 26 3
29. Deák Dóra (BEAC Bics) 25 4
30. Horváth Anna (MAFC BME) 25 5
31. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 24 3
32. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 24 4
33. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 24 4
34. Aradi Zsanett (MAFC BME) 24 4
35. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 23 2
36. Böröcz Anita (BEAC Bics) 22 4
37. Budai Zsófia (MTK Budapest) 22 3
38. Hetényi Viktória (ICO) 21 3
39. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 21 3
40. Szabó Vivien (MAFC BME) 20 3
41. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 20 3
42. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 20 4
43. Papp Judit (BEAC Budafok) 20 4
44. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 20 4
45. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 19 1
46. Árvay Júlia (BEAC Bics) 19 3
47. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 18 2
48. Fekete Katalin (BLSE/A) 18 4
49. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 17 1
50. Hegyi Hanna (BKGDSE) 17 2
51. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 17 2
52. Sziráki Edit (BEAC Bics) 17 4
53. Padányi Réka (BEAC Budafok) 16 2
54. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 16 2
55. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 16 2
56. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 16 4
57. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 16 4
58. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 16 4
59. Széky Anna (Törekvés SE) 15 2
60. Kléner Kata (Törekvés SE) 15 2
61. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 15 2
62. Egri Vivien (Törekvés SE) 15 2
63. Kiss Diána (BLSE/A) 14 3
64. Gróf Júlia (MTK Budapest) 14 1
65. Dobos Kíra (Törekvés SE) 14 2
66. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 14 2
67. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 14 4
68. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 14 4
69. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 13 2
70. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 13 2
71. Jéhn Mónika (MAFC BME) 13 4
72. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 12 1
73. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 12 2
74. Szabó Anna (ICO) 12 3
75. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 12 3
76. Szlávik Petra (BKGDSE) 11 1
77. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
78. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 11 2
79. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 10 1
80. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 10 2
81. Baliga Barbara (BKGDSE) 10 2
82. Szuchy Márta (BLSE/A) 10 4
83. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 9 1
84. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 9 1
85. Széplaki Márta (Törekvés SE) 9 2
86. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 9 3
87. Veres Orsolya (BEAC Bics) 8 3
88. Bécser Janka (ICO) 8 3
89. Szalay Kinga (MTK Budapest) 8 1
90. Tánczos Tímea (BKGDSE) 8 2
91. Rozsics Lilla (MAFC BME) 8 2
92. Széky Krisztina (Törekvés SE) 8 2
93. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 8 4
94. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
95. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 7 3
96. Surán Andrea (BKGDSE) 6 1
97. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 6 1
98. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 6 2
99. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 6 2
100. Várnai Katalin (BKGDSE) 6 2
101. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 6 2
102. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 6 3
103. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 5 1
104. Hájer Tamara (BEAC Muff) 5 1
105. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
106. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 4 1
107. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 4 1
108. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
109. Boksay Katalin (Törekvés SE) 4 1
110. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
111. Karlócai Daniella (BLSE/A) 4 2
112. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
113. Fejér Éva (BLSE/A) 4 3
114. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 4 3
115. Keil Zsófia (BEAC Muff) 4 3
116. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
117. Vér Diána (BKGDSE) 2 2
118. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 2 2
119. Lakos Magdolna (BKGDSE) 2 2
120. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 2
121. Albert Dóra (BEAC Bics) 2 4
122. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 1
123. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 2
124. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 2
125. Török Regina (MAFC BME) 0 2
126. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 1
127. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 3
128. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 3
129. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 1
130. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
131. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 2
132. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 2
133. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
134. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 1
135. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
136. Mansaré Finda (ICO) 0 1
137. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
138. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
139. Légrádi Réka (BKGDSE) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 11 4
2. Tarnai Kata (MAFC BME) 10 4
3. Hercze Szandra (MAFC BME) 6 4
4. Balogh Júlia (BEAC Muff) 5 3
5. Dőry Viktória (ICO) 4 3
6. Hetényi Renáta (ICO) 4 3
7. Horváth Enikő (MAFC BME) 4 5
8. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 4 3
9. Deák Dóra (BEAC Bics) 4 4
10. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 1
11. Varga Fanni (BEAC Bics) 3 3
12. Kléner Kata (Törekvés SE) 3 2
13. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 3 2
14. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3 4
15. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2 2
16. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 2 2
17. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 2 2
18. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2 3
19. Szlávik Petra (BKGDSE) 2 1
20. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 2 2
21. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 2 2
22. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 2 2
23. Szabó Vivien (MAFC BME) 2 3
24. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 2 4
25. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 2 4
26. Fekete Katalin (BLSE/A) 2 4
27. Széky Krisztina (Törekvés SE) 2 2
28. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1 4
29. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1 1
30. Földi Anna (MTK Budapest) 1 3
31. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1 1
32. Fülep Csilla (MAFC BME) 1 5
33. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
34. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 1 1
35. Lutche Klaudia (MAFC BME) 1 3
36. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1 1
37. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1 1
38. Padányi Réka (BEAC Budafok) 1 2
39. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1 3
40. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
41. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1 3
42. Hetényi Viktória (ICO) 1 3
43. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1 2
44. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
45. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1 1
46. Horváth Anna (MAFC BME) 1 5
47. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 1
48. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1 2
49. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1 1
50. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 4
51. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 4
52. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 2
53. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 1 3
54. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1 3
55. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0 4
56. Nagy Viktória (ICO) 0 3
57. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0 4
58. Gróf Júlia (MTK Budapest) 0 1
59. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0 4
60. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 4
61. Béres Eszter (ICO) 0 3
62. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
63. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0 4
64. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 3
65. Soós Edit (BEAC Muff) 0 3
66. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 2
67. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0 2
68. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 2
69. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 1
70. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 3
71. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 4
72. Egri Vivien (Törekvés SE) 0 2
73. Széky Anna (Törekvés SE) 0 2
74. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 4
75. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0 2
76. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
77. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 2
78. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 2
79. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 3
80. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 4
81. Surán Andrea (BKGDSE) 0 1
82. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 0 1
83. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 4
84. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 4
85. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
86. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
87. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 4
88. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 2
89. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
90. Kiss Diána (BLSE/A) 0 3
91. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 4
92. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 2
93. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 1
94. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 1
95. Szabó Anna (ICO) 0 3
96. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
97. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
98. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
99. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
100. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 3
101. Rozsics Lilla (MAFC BME) 0 2
102. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0 4
103. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0 2
104. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 0 2
105. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 2
106. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
107. Bécser Janka (ICO) 0 3
108. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 3
109. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 4
110. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 3
111. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 2
112. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
113. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 3
114. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0 3
115. Fejér Éva (BLSE/A) 0 3
116. Vér Diána (BKGDSE) 0 2
117. Bódi Bettina (BKGDSE) 0 1
118. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
119. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0 2
120. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 2
121. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
122. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 4
123. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
124. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0 2
125. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 1
126. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 2
127. Légrádi Réka (BKGDSE) 0 1
128. Mansaré Finda (ICO) 0 1
129. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 3
130. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 2
131. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 1
132. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
133. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
134. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 3
135. Török Regina (MAFC BME) 0 2
136. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 1
137. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
138. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
139. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 23.75 4
2. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 19 1
3. Nagy Viktória (ICO) 18.33 3
4. Kosjár Katalin (BLSE/A) 17.25 4
5. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 17 1
6. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 16.5 4
7. Tarnai Kata (MAFC BME) 14.5 4
8. Gróf Júlia (MTK Budapest) 14 1
9. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 14 2
10. Földi Anna (MTK Budapest) 13.67 3
11. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 13.5 2
12. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 12.75 4
13. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 12 1
14. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 11.5 2
15. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 11.33 3
16. Dőry Viktória (ICO) 11.33 3
17. Szlávik Petra (BKGDSE) 11 1
18. Balogh Júlia (BEAC Muff) 11 3
19. Fülep Csilla (MAFC BME) 10.6 5
20. Hetényi Renáta (ICO) 10.33 3
21. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 10.33 3
22. Varga Fanni (BEAC Bics) 10.33 3
23. Ujváry Judit (BLSE/A) 10 4
24. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 10 1
25. Mile Veronika (BEAC Budafok) 9.75 4
26. Horváth Enikő (MAFC BME) 9.6 5
27. Lutche Klaudia (MAFC BME) 9.33 3
28. Béres Eszter (ICO) 9.33 3
29. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 9 2
30. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 9 1
31. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 9 3
32. Budánovics Noémi (BLSE/A) 9 4
33. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 9 1
34. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 8.67 3
35. Soós Edit (BEAC Muff) 8.67 3
36. Hercze Szandra (MAFC BME) 8.5 4
37. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 8.5 2
38. Hegyi Hanna (BKGDSE) 8.5 2
39. Padányi Réka (BEAC Budafok) 8 2
40. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 8 2
41. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 8 2
42. Szalay Kinga (MTK Budapest) 8 1
43. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 8 3
44. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 7.75 4
45. Egri Vivien (Törekvés SE) 7.5 2
46. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 7.5 2
47. Kléner Kata (Törekvés SE) 7.5 2
48. Széky Anna (Törekvés SE) 7.5 2
49. Budai Zsófia (MTK Budapest) 7.33 3
50. Hetényi Viktória (ICO) 7 3
51. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
52. Dobos Kíra (Törekvés SE) 7 2
53. Halász Melinda (BEAC Bics) 7 4
54. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 7 2
55. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 7 3
56. Szabó Vivien (MAFC BME) 6.67 3
57. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 6.67 3
58. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 6.5 2
59. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 6.5 2
60. Árvay Júlia (BEAC Bics) 6.33 3
61. Deák Dóra (BEAC Bics) 6.25 4
62. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6 4
63. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 6 4
64. Surán Andrea (BKGDSE) 6 1
65. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 6 2
66. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 6 1
67. Aradi Zsanett (MAFC BME) 6 4
68. Mihalik Janka (MAFC BME) 5.5 2
69. Böröcz Anita (BEAC Bics) 5.5 4
70. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 5.5 2
71. Baliga Barbara (BKGDSE) 5 2
72. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 5 4
73. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
74. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 5 4
75. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 5 2
76. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 5 1
77. Hájer Tamara (BEAC Muff) 5 1
78. Papp Judit (BEAC Budafok) 5 4
79. Horváth Anna (MAFC BME) 5 5
80. Kiss Diána (BLSE/A) 4.67 3
81. Széplaki Márta (Törekvés SE) 4.5 2
82. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.5 4
83. Sziráki Edit (BEAC Bics) 4.25 4
84. Boksay Katalin (Törekvés SE) 4 1
85. Tánczos Tímea (BKGDSE) 4 2
86. Szabó Anna (ICO) 4 3
87. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
88. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 4 4
89. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 4 4
90. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
91. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 4 1
92. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 4 1
93. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 4 3
94. Rozsics Lilla (MAFC BME) 4 2
95. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 4 4
96. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 2
97. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 3.5 4
98. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.5 4
99. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3.25 4
100. Várnai Katalin (BKGDSE) 3 2
101. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3 2
102. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 3 3
103. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
104. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 3 2
105. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 3 2
106. Bécser Janka (ICO) 2.67 3
107. Veres Orsolya (BEAC Bics) 2.67 3
108. Szuchy Márta (BLSE/A) 2.5 4
109. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.33 3
110. Karlócai Daniella (BLSE/A) 2 2
111. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2 3
112. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2 4
113. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.33 3
114. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.33 3
115. Fejér Éva (BLSE/A) 1.33 3
116. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 1
117. Vér Diána (BKGDSE) 1 2
118. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 1 2
119. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 1 2
120. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 2
121. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1 4
122. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.5 2
123. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 2
124. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.5 4
125. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 1
126. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 1
127. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
128. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 3
129. Török Regina (MAFC BME) 0 2
130. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 2
131. Légrádi Réka (BKGDSE) 0 1
132. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 2
133. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 3
134. Mansaré Finda (ICO) 0 1
135. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
136. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 1
137. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
138. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
139. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 1
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.75 4
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.5 4
4. Szlávik Petra (BKGDSE) 2 1
5. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1.67 3
6. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.5 4
7. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.5 2
8. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.5 2
9. Dőry Viktória (ICO) 1.33 3
10. Hetényi Renáta (ICO) 1.33 3
11. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.33 3
12. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1 1
13. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 1 2
14. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1 2
15. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1 1
16. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 1 2
17. Varga Fanni (BEAC Bics) 1 3
18. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 1 1
19. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1 1
20. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1 1
21. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1 2
22. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1 2
23. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
24. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1 2
25. Deák Dóra (BEAC Bics) 1 4
26. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1 1
27. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 1
28. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1 1
29. Széky Krisztina (Törekvés SE) 1 2
30. Horváth Enikő (MAFC BME) 0.8 5
31. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.75 4
32. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.67 3
33. Szabó Vivien (MAFC BME) 0.67 3
34. Padányi Réka (BEAC Budafok) 0.5 2
35. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 4
36. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.5 2
37. Mihalik Janka (MAFC BME) 0.5 2
38. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 4
39. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.5 2
40. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.5 4
41. Várnai Katalin (BKGDSE) 0.5 2
42. Földi Anna (MTK Budapest) 0.33 3
43. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.33 3
44. Lutche Klaudia (MAFC BME) 0.33 3
45. Budai Zsófia (MTK Budapest) 0.33 3
46. Hetényi Viktória (ICO) 0.33 3
47. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.33 3
48. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.33 3
49. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 3
50. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.25 4
51. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.25 4
52. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.25 4
53. Fülep Csilla (MAFC BME) 0.2 5
54. Horváth Anna (MAFC BME) 0.2 5
55. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0 4
56. Nagy Viktória (ICO) 0 3
57. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0 4
58. Gróf Júlia (MTK Budapest) 0 1
59. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0 4
60. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 4
61. Béres Eszter (ICO) 0 3
62. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
63. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 3
64. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0 4
65. Soós Edit (BEAC Muff) 0 3
66. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 2
67. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0 2
68. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 2
69. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 1
70. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 3
71. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 4
72. Egri Vivien (Törekvés SE) 0 2
73. Széky Anna (Törekvés SE) 0 2
74. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0 2
75. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 4
76. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
77. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 2
78. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 2
79. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 3
80. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 4
81. Surán Andrea (BKGDSE) 0 1
82. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 0 1
83. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 4
84. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 4
85. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 2
86. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
87. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
88. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
89. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 4
90. Kiss Diána (BLSE/A) 0 3
91. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 4
92. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 1
93. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 2
94. Szabó Anna (ICO) 0 3
95. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
96. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
97. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
98. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
99. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 1
100. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 3
101. Rozsics Lilla (MAFC BME) 0 2
102. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0 4
103. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0 2
104. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
105. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 0 2
106. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 2
107. Bécser Janka (ICO) 0 3
108. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 3
109. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 4
110. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 3
111. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 2
112. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
113. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0 3
114. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 3
115. Fejér Éva (BLSE/A) 0 3
116. Bódi Bettina (BKGDSE) 0 1
117. Vér Diána (BKGDSE) 0 2
118. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
119. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 2
120. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0 2
121. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
122. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0 2
123. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
124. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 4
125. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 1
126. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 1
127. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
128. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 3
129. Török Regina (MAFC BME) 0 2
130. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 2
131. Légrádi Réka (BKGDSE) 0 1
132. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 2
133. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 3
134. Mansaré Finda (ICO) 0 1
135. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
136. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 1
137. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
138. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
139. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 9.25 4
2. Nagy Viktória (ICO) 7.33 3
3. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 7 1
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 6.75 4
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 6.25 4
6. Gróf Júlia (MTK Budapest) 6 1
7. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 5.25 4
8. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 5 2
9. Földi Anna (MTK Budapest) 5 3
10. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 4.67 3
11. Béres Eszter (ICO) 4.33 3
12. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 4.33 3
13. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4 2
14. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 4 3
15. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 4 2
16. Soós Edit (BEAC Muff) 3.67 3
17. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 3.5 2
18. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 3.5 2
19. Hegyi Hanna (BKGDSE) 3.5 2
20. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3.5 4
21. Széky Anna (Törekvés SE) 3.5 2
22. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.5 2
23. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 3.33 3
24. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 3.33 3
25. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.25 4
26. Budánovics Noémi (BLSE/A) 3.25 4
27. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.2 5
28. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 1
29. Tarnai Kata (MAFC BME) 3 4
30. Dőry Viktória (ICO) 3 3
31. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3 3
32. Hetényi Renáta (ICO) 3 3
33. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 3 1
34. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 3 1
35. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 3 1
36. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 3 2
37. Szalay Kinga (MTK Budapest) 3 1
38. Halász Melinda (BEAC Bics) 3 4
39. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 3 2
40. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 3 2
41. Surán Andrea (BKGDSE) 3 1
42. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 3 1
43. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.75 4
44. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.67 3
45. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2.67 3
46. Árvay Júlia (BEAC Bics) 2.67 3
47. Horváth Enikő (MAFC BME) 2.6 5
48. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2.5 2
49. Egri Vivien (Törekvés SE) 2.5 2
50. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.5 4
51. Baliga Barbara (BKGDSE) 2.5 2
52. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.5 4
53. Kiss Diána (BLSE/A) 2.33 3
54. Aradi Zsanett (MAFC BME) 2.25 4
55. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 2 1
56. Szlávik Petra (BKGDSE) 2 1
57. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2 3
58. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 2 2
59. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2 3
60. Hetényi Viktória (ICO) 2 3
61. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 2 1
62. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 2 2
63. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 2 3
64. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 2 4
65. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2 2
66. Mihalik Janka (MAFC BME) 2 2
67. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 2 2
68. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2 4
69. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2 1
70. Tánczos Tímea (BKGDSE) 2 2
71. Izsák Judit (BKGDSE) 2 1
72. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 2 4
73. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 2 1
74. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 2 1
75. Rozsics Lilla (MAFC BME) 2 2
76. Horváth Anna (MAFC BME) 1.8 5
77. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.75 4
78. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.67 3
79. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.5 4
80. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1.5 2
81. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.5 2
82. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 4
83. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.5 2
84. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 4
85. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.5 2
86. Szabó Anna (ICO) 1.33 3
87. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.33 3
88. Bécser Janka (ICO) 1.33 3
89. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.33 3
90. Deák Dóra (BEAC Bics) 1.25 4
91. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.25 4
92. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.25 4
93. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.25 4
94. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1 1
95. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 1
96. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 4
97. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1 2
98. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 1 1
99. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 1 2
100. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1 3
101. Karlócai Daniella (BLSE/A) 1 2
102. Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.75 4
103. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.75 4
104. Szuchy Márta (BLSE/A) 0.75 4
105. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.75 4
106. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.67 3
107. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.67 3
108. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.67 3
109. Fejér Éva (BLSE/A) 0.67 3
110. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.5 2
111. Várnai Katalin (BKGDSE) 0.5 2
112. Vér Diána (BKGDSE) 0.5 2
113. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0.5 2
114. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.5 2
115. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0.5 2
116. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0.5 4
117. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 3
118. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.25 4
119. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 0 2
120. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
121. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0 1
122. Bódi Bettina (BKGDSE) 0 1
123. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0 2
124. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
125. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 1
126. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 1
127. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
128. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 3
129. Török Regina (MAFC BME) 0 2
130. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 2
131. Légrádi Réka (BKGDSE) 0 1
132. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 2
133. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 3
134. Mansaré Finda (ICO) 0 1
135. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
136. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 1
137. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
138. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
139. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 5 1
2. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 5 1
3. Gróf Júlia (MTK Budapest) 4 1
4. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 4 2
5. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 4 1
6. Surán Andrea (BKGDSE) 4 1
7. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 4 1
8. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 4 1
9. Földi Anna (MTK Budapest) 3 3
10. Béres Eszter (ICO) 3 3
11. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 3 2
12. Hegyi Hanna (BKGDSE) 3 2
13. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3 2
14. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 3 2
15. Deák Dóra (BEAC Bics) 3 4
16. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 3 2
17. Boksay Katalin (Törekvés SE) 3 1
18. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.75 4
19. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.75 4
20. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.75 4
21. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.67 3
22. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 2.67 3
23. Fülep Csilla (MAFC BME) 2.6 5
24. Széky Anna (Törekvés SE) 2.5 2
25. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.5 4
26. Széky Krisztina (Törekvés SE) 2.5 2
27. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.33 3
28. Dőry Viktória (ICO) 2.33 3
29. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.33 3
30. Kosjár Katalin (BLSE/A) 2.25 4
31. Nagy Viktória (ICO) 2 3
32. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 2 1
33. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2 2
34. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2 4
35. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 2 2
36. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2 2
37. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 2 2
38. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 2 1
39. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 2 2
40. Papp Judit (BEAC Budafok) 2 4
41. Horváth Anna (MAFC BME) 2 5
42. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 2
43. Tánczos Tímea (BKGDSE) 2 2
44. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2 4
45. Várnai Katalin (BKGDSE) 2 2
46. Lakos Magdolna (BKGDSE) 2 2
47. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 2 1
48. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.75 4
49. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.75 4
50. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.67 3
51. Árvay Júlia (BEAC Bics) 1.67 3
52. Szabó Anna (ICO) 1.67 3
53. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.67 3
54. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.67 3
55. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.5 4
56. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.5 2
57. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 1.5 2
58. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.5 4
59. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1.5 2
60. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.5 2
61. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 1.5 2
62. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.5 2
63. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 4
64. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 4
65. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1.5 2
66. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.4 5
67. Lutche Klaudia (MAFC BME) 1.33 3
68. Soós Edit (BEAC Muff) 1.33 3
69. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.33 3
70. Kiss Diána (BLSE/A) 1.33 3
71. Bécser Janka (ICO) 1.33 3
72. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.33 3
73. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1.33 3
74. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.25 4
75. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.25 4
76. Halász Melinda (BEAC Bics) 1.25 4
77. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1.25 4
78. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.25 4
79. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.25 4
80. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1.25 4
81. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1.25 4
82. Tarnai Kata (MAFC BME) 1 4
83. Szlávik Petra (BKGDSE) 1 1
84. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1 3
85. Hetényi Renáta (ICO) 1 3
86. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
87. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 1 1
88. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 1 3
89. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1 4
90. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 1
91. Hetényi Viktória (ICO) 1 3
92. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
93. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1 4
94. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
95. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 1
96. Fekete Katalin (BLSE/A) 1 4
97. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1 1
98. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1 2
99. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1 4
100. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 2
101. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1 4
102. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1 3
103. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 1
104. Vér Diána (BKGDSE) 1 2
105. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 2
106. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1 1
107. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1 2
108. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 1
109. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 1 1
110. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.75 4
111. Budai Zsófia (MTK Budapest) 0.67 3
112. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.67 3
113. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0.67 3
114. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 3
115. Fejér Éva (BLSE/A) 0.67 3
116. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 0.5 2
117. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.5 2
118. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.5 2
119. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0.5 2
120. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.5 2
121. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.5 2
122. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 2
123. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.5 4
124. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0.5 2
125. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0.33 3
126. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 0 1
127. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
128. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
129. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0 1
130. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
131. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
132. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 1
133. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
134. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 3
135. Török Regina (MAFC BME) 0 2
136. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 2
137. Mansaré Finda (ICO) 0 1
138. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
139. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 5.25 4
2. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 5 1
3. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
4. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 4 1
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 4 4
6. Nagy Viktória (ICO) 3.67 3
7. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.6 5
8. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 3.5 2
9. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.5 4
10. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 3 4
11. Lutche Klaudia (MAFC BME) 3 3
12. Földi Anna (MTK Budapest) 2.67 3
13. Budánovics Noémi (BLSE/A) 2.5 4
14. Egri Vivien (Törekvés SE) 2.5 2
15. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2.33 3
16. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.25 4
17. Gróf Júlia (MTK Budapest) 2 1
18. Varga Fanni (BEAC Bics) 2 3
19. Horváth Enikő (MAFC BME) 2 5
20. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2 2
21. Szalay Kinga (MTK Budapest) 2 1
22. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 2 3
23. Hetényi Viktória (ICO) 2 3
24. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 2 4
25. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.5 2
26. Hegyi Hanna (BKGDSE) 1.5 2
27. Padányi Réka (BEAC Budafok) 1.5 2
28. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1.5 2
29. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1.5 4
30. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 1.33 3
31. Dőry Viktória (ICO) 1.33 3
32. Soós Edit (BEAC Muff) 1.33 3
33. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 1.33 3
34. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.33 3
35. Szabó Anna (ICO) 1.33 3
36. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.33 3
37. Tarnai Kata (MAFC BME) 1 4
38. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 1 2
39. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 1 2
40. Hercze Szandra (MAFC BME) 1 4
41. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1 2
42. Halász Melinda (BEAC Bics) 1 4
43. Árvay Júlia (BEAC Bics) 1 3
44. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 1 4
45. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1 2
46. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1 4
47. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1 2
48. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 4
49. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1 2
50. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 1 2
51. Szuchy Márta (BLSE/A) 1 4
52. Horváth Anna (MAFC BME) 0.8 5
53. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0.75 4
54. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.75 4
55. Béres Eszter (ICO) 0.67 3
56. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 0.67 3
57. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.67 3
58. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 4
59. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.5 4
60. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.5 4
61. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 4
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Egri Vivien (Törekvés SE) 100% (5/5) 2
2. Hercze Szandra (MAFC BME) 100% (4/4) 4
3. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 100% (4/4) 2
4. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 100% (4/4) 4
5. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 100% (4/4) 3
6. Deák Dóra (BEAC Bics) 100% (3/3) 4
7. Padányi Réka (BEAC Budafok) 100% (3/3) 2
8. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 100% (2/2) 3
9. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 2
10. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 100% (2/2) 2
11. Gróf Júlia (MTK Budapest) 100% (2/2) 1
12. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 100% (2/2) 2
13. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 2
14. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 100% (2/2) 4
15. Fekete Katalin (BLSE/A) 100% (2/2) 4
16. Jéhn Mónika (MAFC BME) 100% (2/2) 4
17. Szalay Kinga (MTK Budapest) 100% (2/2) 1
18. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 2
19. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 90% (9/10) 4
20. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 87.5% (7/8) 2
21. Hetényi Viktória (ICO) 85.71% (6/7) 3
22. Aradi Zsanett (MAFC BME) 85.71% (6/7) 4
23. Horváth Enikő (MAFC BME) 83.33% (10/12) 5
24. Budánovics Noémi (BLSE/A) 83.33% (10/12) 4
25. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 83.33% (5/6) 1
26. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 83.33% (5/6) 1
27. Fülep Csilla (MAFC BME) 81.82% (18/22) 5
28. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 80.77% (21/26) 4
29. Földi Anna (MTK Budapest) 80% (8/10) 3
30. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 80% (8/10) 4
31. Tarnai Kata (MAFC BME) 80% (4/5) 4
32. Soós Edit (BEAC Muff) 80% (4/5) 3
33. Ujváry Judit (BLSE/A) 77.78% (14/18) 4
34. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 75% (12/16) 4
35. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 75% (6/8) 3
36. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 75% (3/4) 4
37. Árvay Júlia (BEAC Bics) 75% (3/4) 3
38. Nagy Viktória (ICO) 73.33% (11/15) 3
39. Kosjár Katalin (BLSE/A) 72.73% (16/22) 4
40. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 66.67% (4/6) 4
41. Horváth Anna (MAFC BME) 66.67% (4/6) 5
42. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 66.67% (4/6) 1
43. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 66.67% (4/6) 4
44. Szuchy Márta (BLSE/A) 66.67% (4/6) 4
45. Szabó Vivien (MAFC BME) 66.67% (4/6) 3
46. Béres Eszter (ICO) 66.67% (2/3) 3
47. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 66.67% (2/3) 2
48. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 66.67% (2/3) 2
49. Budai Zsófia (MTK Budapest) 63.64% (7/11) 3
50. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 60% (3/5) 2
51. Halász Melinda (BEAC Bics) 57.14% (4/7) 4
52. Dőry Viktória (ICO) 57.14% (4/7) 3
53. Lutche Klaudia (MAFC BME) 56.25% (9/16) 3
54. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 50% (3/6) 2
55. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 50% (2/4) 3
56. Bódi Bettina (BKGDSE) 50% (1/2) 1
57. Sziráki Edit (BEAC Bics) 50% (1/2) 4
58. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 50% (1/2) 1
59. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 50% (1/2) 1
60. Várnai Katalin (BKGDSE) 50% (1/2) 2
61. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 50% (1/2) 2
62. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 50% (1/2) 2
63. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 50% (1/2) 2
64. Szlávik Petra (BKGDSE) 50% (1/2) 1
65. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 50% (1/2) 3
66. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 50% (1/2) 3
67. Varga Fanni (BEAC Bics) 46.15% (6/13) 3
68. Szabó Anna (ICO) 44.44% (4/9) 3
69. Hegyi Hanna (BKGDSE) 42.86% (3/7) 2
70. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (2/6) 4
71. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 33.33% (1/3) 2
72. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (1/3) 4
73. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 28.57% (4/14) 3
74. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 28.57% (4/14) 3
75. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 25% (1/4) 1
76. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 20% (1/5) 4
77. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 16.67% (1/6) 3
78. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0% (0/2) 3
79. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0% (0/2) 2
80. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0% (0/2) 2
81. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0% (0/2) 2
82. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0% (0/2) 2
83. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0% (0/2) 4
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu