/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

BEAC BLSE - Budapest, Női A csoport

Edző

Név Telefon E-mail
Szuchy Márta 30/986-8098 szuchy@streetballnat.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szalay Krisztna 30/397-2512 szalay.kriszta12@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Brauner Gyöngyi 1982
- Budánovics Noémi 1972
- Dely Szilvia 1975
- dr. Benedek Dóra 1970
- dr. Tarkovács Andrea Erika 1958
- Karlócai Daniella 1978
- Kiss Diána 1974
- Kranjecz Zsuzsanna Mária 1964
- Nagy Viktória 1977
- Szuchy Márta Auguszta 1962
- Tilkné Zám Eszter 1980
- Ujváry Judit 1970

Műsor

Budapest, Női A csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA2014 Monor SE BEAC BLSE 2022/10/05 19:00 63-44
(11-14,8-8,15-11,29-11)
Szterényi József Sportcsarnok Magyar Zoltán Gábor, Tóth Olivér
NA2034 BEAC BLSE Kiss Lenke KA 2022/10/15 18:00 85-69
(25-22,16-16,28-10,16-21)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szőke Attila, Vigh Balázs
NA2044 BEAC Bics BEAC BLSE 2022/11/06 14:30 49-64
(15-16,14-12,5-19,15-17)
Mechatronikai Szakközépiskola Szőke Attila, Bujtor Péter
NA2054 BEAC BLSE SzKHSE-Párkány Street 2022/11/12 09:30 76-27
(19-10,18-6,14-8,25-3)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Gaál István Tamás, Tóth Kitti
NA2064 TFSE U23 BEAC BLSE 2022/12/01 19:15 64-51
(17-10,14-11,24-18,9-12)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Hartai Tamás, Szőts Dávid István
NA2082 BEAC Budafok BEAC BLSE 2022/12/06 18:10 56-62
(10-19,19-19,16-14,11-10)
Grosics Gyula Általános Iskola Hervay Tibor, Tóth Kitti
NA2092 Józsefvárosi KC BEAC BLSE 2022/12/12 20:15 61-36
(12-14,17-4,16-9,16-9)
Toldy Ferenc Gimnázium dr. Németh Patrik, Kruk Melinda
NA2071 BEAC BLSE BEAC Muff 2022/12/18 14:00 40-45
(6-19,5-9,14-4,15-13)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Tarnai Gyula Csaba, Török Béla
NA3011 TFSE BEAC BLSE 2023/01/15 14:30 59-46
(25-16,13-8,15-11,6-11)
Testnevelési Egyetem L2 Terem Hartai Tamás, Szőts Dávid István
NA3025 Törekvés SE BEAC BLSE 2023/01/22 19:30 58-42
(14-14,14-14,13-10,17-4)
Kocsis Sándor Sportközpont Magyar Zoltán Gábor, Belák Dorka
NA3524 BEAC Muff BEAC BLSE 2023/01/29 17:00 62-42
(16-7,14-14,21-13,11-8)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Vida József, Hartai Tamás
NA3034 Parthus SE BEAC BLSE 2023/02/01 18:30 Sólyom-Fészek Tornacsarnok Józsa András Junior, Tarnai Gyula Csaba
NA3043 BEAC BLSE Kék Rókák 2023/02/11 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA3052 BEAC BLSE Külker SC 2023/02/18 10:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA3515 BEAC BLSE Józsefvárosi KC 2023/03/11 10:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA3535 BEAC BLSE BEAC Budafok 2023/03/18 13:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA3556 BEAC BLSE TFSE U23 2023/04/01 10:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA3061 BEAC BLSE TFSE 2023/04/15 10:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA3075 BEAC BLSE Törekvés SE 2023/04/22 13:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA3084 BEAC BLSE Parthus SE 2023/05/06 10:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA3093 Kék Rókák BEAC BLSE 2023/05/16 19:15 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
NA3102 Külker SC BEAC BLSE 2023/05/20 10:30 Berzsenyi Dániel Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Papp Ízisz (Parthus SE) 368 22
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 344 20
3. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 344 24
4. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 338 22
5. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 306 24
6. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 298 22
7. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 292 20
8. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 282 22
9. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 280 18
10. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 280 24
11. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 280 22
12. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 272 20
13. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 272 16
14. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 260 14
15. Széplaki Márta (Törekvés SE) 250 22
16. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 248 20
17. Soós Edit (BEAC Muff) 246 22
18. Szammer Anett (Kék Rókák) 246 22
19. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 238 22
20. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 236 20
21. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 236 24
22. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 234 16
23. Fekete Katalin (BEAC Muff) 232 22
24. Sándorfi Réka (TFSE) 230 22
25. Németh Kata (TFSE) 228 20
26. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 216 18
27. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 212 22
28. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 210 18
29. Angyal Réka (BEAC Muff) 210 22
30. Ruttner Zsóka (TFSE) 206 20
31. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 204 22
32. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 196 24
33. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 194 18
34. Hidas Andrea (BEAC Senior) 192 24
35. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 190 20
36. Földesi Zsófia (TFSE U23) 190 22
37. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 186 16
38. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 182 22
39. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 182 22
40. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 180 20
41. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 180 24
42. Papp Lilla (Parthus SE) 178 22
43. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 168 16
44. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 168 18
45. Kiss Diána (BEAC BLSE) 166 18
46. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 166 22
47. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 164 16
48. Sipos Mirjam (TFSE) 162 18
49. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 160 18
50. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 158 22
51. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 158 20
52. Gundel-Takács Anna (TFSE) 156 18
53. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 156 16
54. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 154 18
55. Sziráki Edit (BEAC Bics) 154 20
56. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 152 12
57. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 150 20
58. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 150 18
59. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 150 18
60. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 150 22
61. Regdánszki Tamara (Monor SE) 148 14
62. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 148 22
63. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 146 16
64. Galambos Judit (Treff 07 SE) 142 20
65. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 140 20
66. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 140 24
67. Trikkal Anna (Monor SE) 134 22
68. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 134 20
69. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 134 18
70. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 130 22
71. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 128 16
72. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 128 24
73. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 126 18
74. Sárosi Judit (BEAC Senior) 126 20
75. Veres Orsolya (BEAC Bics) 124 20
76. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 124 20
77. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 124 20
78. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 122 10
79. Váits Petra (BEAC Bics) 122 16
80. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 122 22
81. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 122 20
82. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 120 12
83. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 120 16
84. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 118 14
85. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 118 16
86. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 116 22
87. Hajna Sarolta (Parthus SE) 116 22
88. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 114 20
89. Varga Anita (TFSE U23) 114 20
90. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 112 24
91. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 110 24
92. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 108 20
93. Máriás Fruzsina (Monor SE) 106 10
94. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 106 14
95. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 104 12
96. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 104 20
97. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 104 24
98. Bayer Helga (TFSE U23) 100 18
99. Redling Blanka (Törekvés SE) 98 12
100. Hajna Luca (Parthus SE) 98 20
101. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 98 16
102. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 94 22
103. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 94 18
104. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 94 12
105. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 92 16
106. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 84 18
107. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 84 14
108. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 84 14
109. Tóth Kitti (Külker SC) 84 16
110. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 82 20
111. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 82 10
112. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 80 16
113. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 80 22
114. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 78 12
115. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 78 20
116. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 78 16
117. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 78 22
118. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 74 22
119. Imre Nóra (TFSE) 74 18
120. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 72 22
121. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 70 24
122. Varga Anna (BEAC Senior) 70 18
123. Csiszér Klára (TFSE U23) 68 20
124. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 68 18
125. Feil Nikolett (Monor SE) 66 12
126. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 66 20
127. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 66 14
128. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 64 16
129. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 60 12
130. Gáspár Zita (BEAC Senior) 58 24
131. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 58 14
132. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 56 12
133. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 56 4
134. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 54 22
135. Varjasi Éva (Monor SE) 54 22
136. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 54 16
137. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 54 20
138. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 54 18
139. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 54 20
140. Bak Edina (Csepel-Bontó) 54 14
141. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 52 10
142. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 52 16
143. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 50 18
144. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 50 18
145. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 50 20
146. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 50 16
147. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 48 4
148. Édes Luca Alma (Parthus SE) 48 6
149. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 48 10
150. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 46 14
151. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 46 6
152. Kalmár Eszter (Parthus SE) 46 6
153. Komora Adrienn (Törekvés SE) 42 14
154. Bundi Daniella (Kék Rókák) 42 24
155. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 40 6
156. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 40 14
157. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 40 18
158. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 38 6
159. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 36 6
160. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 34 6
161. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 34 18
162. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 34 10
163. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 34 12
164. Samu Flóra (Törekvés SE) 34 12
165. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 32 8
166. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 32 20
167. Dévay Kata (Treff 07 SE) 32 8
168. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 30 22
169. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 30 22
170. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 30 16
171. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 30 12
172. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 30 20
173. Keil Zsófia (BEAC Muff) 28 18
174. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 28 20
175. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 26 18
176. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 24 2
177. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 24 6
178. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 24 6
179. Ránky Réka (Külker SC) 24 10
180. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 22 2
181. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 20 20
182. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 20 18
183. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 20 2
184. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 20 10
185. Hollósy Réka (Törekvés SE) 20 8
186. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 18 10
187. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 18 18
188. Márta Bettina (BEAC Senior) 16 6
189. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 14 10
190. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 12 2
191. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 12 4
192. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 12 4
193. Nagy Csenge (TFSE U23) 12 6
194. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 12 14
195. Zátrok Nóra (Monor SE) 12 16
196. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 12 14
197. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 10 22
198. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 10 18
199. Késmárky Noémi (TFSE U23) 10 4
200. Seres Dóra (Monor SE) 8 12
201. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 8 4
202. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 8 8
203. Nyíri Brigitta (Külker SC) 8 10
204. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 8 16
205. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 8 18
206. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 6 4
207. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 6 4
208. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 6 6
209. Köffer Mendi (Monor SE) 4 6
210. Bódi Barbara (Monor SE) 4 6
211. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 4 2
212. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 4 4
213. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 4 4
214. Szvitek Barbara (Monor SE) 4 18
215. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 4 18
216. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
217. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
218. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0 2
219. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
220. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
221. Moskát Mónika (TFSE U23) 0 2
222. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Czivinger Lilla (TFSE U23) 50 20
2. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 48 22
3. Papp Ízisz (Parthus SE) 48 22
4. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 40 22
5. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 38 18
6. Németh Kata (TFSE) 36 20
7. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 28 18
8. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 28 24
9. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 26 18
10. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 26 22
11. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 26 16
12. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 26 16
13. Soós Edit (BEAC Muff) 24 22
14. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 24 22
15. Fekete Katalin (BEAC Muff) 24 22
16. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 24 16
17. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 22 12
18. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 22 22
19. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 22 20
20. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 22 24
21. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 22 18
22. Sipos Mirjam (TFSE) 22 18
23. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 20 18
24. Ruttner Zsóka (TFSE) 20 20
25. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 20 22
26. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 20 12
27. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 20 16
28. Redling Blanka (Törekvés SE) 20 12
29. Papp Lilla (Parthus SE) 20 22
30. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 18 18
31. Hajna Luca (Parthus SE) 18 20
32. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 18 24
33. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 16 10
34. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 16 16
35. Sándorfi Réka (TFSE) 16 22
36. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 16 20
37. Váits Petra (BEAC Bics) 16 16
38. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 16 20
39. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 16 20
40. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 16 16
41. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 14 14
42. Máriás Fruzsina (Monor SE) 14 10
43. Trikkal Anna (Monor SE) 14 22
44. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 14 18
45. Széplaki Márta (Törekvés SE) 14 22
46. Édes Luca Alma (Parthus SE) 12 6
47. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 12 20
48. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 12 20
49. Hidas Andrea (BEAC Senior) 10 24
50. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 10 22
51. Csiszér Klára (TFSE U23) 10 20
52. Feil Nikolett (Monor SE) 10 12
53. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 10 24
54. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 10 22
55. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 10 16
56. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 8 22
57. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 8 20
58. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 8 6
59. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 8 22
60. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 8 22
61. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 8 20
62. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 6 14
63. Komora Adrienn (Törekvés SE) 6 14
64. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 6 14
65. Földesi Zsófia (TFSE U23) 6 22
66. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 6 24
67. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 6 12
68. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 6 6
69. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6 22
70. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 6 20
71. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 6 16
72. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 6 24
73. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 6 18
74. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 4 16
75. Szammer Anett (Kék Rókák) 4 22
76. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 4 24
77. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 4 10
78. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4 22
79. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 4 20
80. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 4 6
81. Tóth Kitti (Külker SC) 4 16
82. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 4 18
83. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 4 14
84. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 4 12
85. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 4 24
86. Varga Anita (TFSE U23) 4 20
87. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 4 6
88. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 4 18
89. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 4 18
90. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 4 14
91. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 4 20
92. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 4 20
93. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 4 20
94. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 4 16
95. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2 20
96. Varga Anna (BEAC Senior) 2 18
97. Késői-Szabó Enikő (Törekvés SE) 2 4
98. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 2 22
99. Lantos Adrienn Katalin (TFSE) 2 2
100. Gundel-Takács Anna (TFSE) 2 18
101. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 2 20
102. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 2 14
103. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 2 6
104. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 2 16
105. Kiss Diána (BEAC BLSE) 2 18
106. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 2 16
107. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 2 18
108. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2 20
109. Kalmár Eszter (Parthus SE) 2 6
110. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 2 20
111. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 2 20
112. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 22
113. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 2 16
114. Samu Flóra (Törekvés SE) 2 12
115. Varjasi Éva (Monor SE) 2 22
116. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2 20
117. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 2 10
118. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2 22
119. Bak Edina (Csepel-Bontó) 2 14
120. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 18
121. Késmárky Noémi (TFSE U23) 2 4
122. Gáspár Zita (BEAC Senior) 2 24
123. Nagy Viktória (BEAC BLSE) 0 4
124. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 24
125. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 14
126. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 16
127. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
128. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 24
129. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 2
130. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 14
131. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 16
132. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 20
133. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 22
134. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0 22
135. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 16
136. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 20
137. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 20
138. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 22
139. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 20
140. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 12
141. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 16
142. Kornhoffer Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
143. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 6
144. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 12
145. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 18
146. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 16
147. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 12
148. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 22
149. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 18
150. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 10
151. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 18
152. Imre Nóra (TFSE) 0 18
153. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 12
154. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 22
155. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 12
156. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 22
157. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 22
158. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0 6
159. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 18
160. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0 8
161. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 10
162. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 20
163. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 24
164. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 22
165. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 20
166. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 18
167. Illés Nóra (REGI Waldorf U23) 0 4
168. Péter Virág Kata (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 4
169. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 8
170. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 14
171. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 18
172. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 16
173. Hollósy Réka (Törekvés SE) 0 8
174. Ránky Réka (Külker SC) 0 10
175. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 14
176. Bayer Helga (TFSE U23) 0 18
177. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 18
178. Lefkánics Orsolya (SzKHSE-Párkány Street) 0 2
179. Nagy Csenge (TFSE U23) 0 6
180. Vörös Alíz (REGI Waldorf U23) 0 4
181. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0 18
182. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 18
183. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0 10
184. Sári Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 4
185. Nyitrai Katalin (BEAC Muff) 0 4
186. Halauca Anna Roxána (Monor SE) 0 4
187. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 8
188. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 20
189. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 10
190. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 18
191. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 22
192. Rődel Eszter (REGI Waldorf U23) 0 4
193. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 18
194. Köffer Mendi (Monor SE) 0 6
195. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 24
196. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 24
197. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 14
198. Seres Dóra (Monor SE) 0 12
199. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 10
200. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 18
201. Dr. Hársvölgyi Zsuzsanna (Törekvés SE) 0 2
202. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 20
203. Moskát Mónika (TFSE U23) 0 2
204. Bódi Barbara (Monor SE) 0 6
205. Dr Lógó Emma (Treff 07 SE) 0 2
206. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 20
207. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 22
208. Hajdinák Vanda (Treff 07 SE) 0 2
209. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0 6
210. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 16
211. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 18
212. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 16
213. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 6
214. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 20
215. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 2
216. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 14
217. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 18
218. Sípos Ágnes (BEAC Senior) 0 4
219. Retteghy Orsolya (Treff 07 SE) 0 2
220. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 22
221. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 10
222. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 20
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 18.57 14
2. Czivinger Lilla (TFSE U23) 17.2 20
3. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 17 16
4. Papp Ízisz (Parthus SE) 16.73 22
5. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 15.56 18
6. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 15.36 22
7. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 14.62 16
8. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 14.6 20
9. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 14.33 24
10. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 13.6 20
11. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 13.55 22
12. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 12.82 22
13. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 12.75 24
14. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 12.73 22
15. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 12.67 12
16. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 12.4 20
17. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 12.2 10
18. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 12 18
19. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 11.8 20
20. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 11.67 18
21. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 11.67 24
22. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 11.63 16
23. Németh Kata (TFSE) 11.4 20
24. Széplaki Márta (Törekvés SE) 11.36 22
25. Soós Edit (BEAC Muff) 11.18 22
26. Szammer Anett (Kék Rókák) 11.18 22
27. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 10.82 22
28. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 10.78 18
29. Máriás Fruzsina (Monor SE) 10.6 10
30. Regdánszki Tamara (Monor SE) 10.57 14
31. Fekete Katalin (BEAC Muff) 10.55 22
32. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 10.5 16
33. Sándorfi Réka (TFSE) 10.45 22
34. Ruttner Zsóka (TFSE) 10.3 20
35. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 10.25 16
36. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 10 12
37. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 9.83 24
38. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 9.75 16
39. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 9.64 22
40. Angyal Réka (BEAC Muff) 9.55 22
41. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 9.5 20
42. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 9.33 18
43. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 9.27 22
44. Kiss Diána (BEAC BLSE) 9.22 18
45. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 9.13 16
46. Sipos Mirjam (TFSE) 9 18
47. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 9 20
48. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 8.89 18
49. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 8.67 12
50. Gundel-Takács Anna (TFSE) 8.67 18
51. Földesi Zsófia (TFSE U23) 8.64 22
52. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 8.56 18
53. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 8.43 14
54. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 8.33 18
55. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 8.33 18
56. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 8.27 22
57. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 8.27 22
58. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8.2 10
59. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 8.17 24
60. Redling Blanka (Törekvés SE) 8.17 12
61. Papp Lilla (Parthus SE) 8.09 22
62. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 8 16
63. Édes Luca Alma (Parthus SE) 8 6
64. Hidas Andrea (BEAC Senior) 8 24
65. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 7.9 20
66. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 7.83 12
67. Sziráki Edit (BEAC Bics) 7.7 20
68. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 7.67 6
69. Kalmár Eszter (Parthus SE) 7.67 6
70. Váits Petra (BEAC Bics) 7.63 16
71. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 7.57 14
72. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 7.55 22
73. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.5 20
74. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 7.5 24
75. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 7.5 16
76. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 7.44 18
77. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 7.37 16
78. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 7.18 22
79. Galambos Judit (Treff 07 SE) 7.1 20
80. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 7 18
81. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 7 20
82. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 6.82 22
83. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 6.73 22
84. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 6.7 20
85. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 6.67 6
86. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 6.5 12
87. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 6.33 6
88. Sárosi Judit (BEAC Senior) 6.3 20
89. Veres Orsolya (BEAC Bics) 6.2 20
90. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 6.2 20
91. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 6.2 20
92. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.12 16
93. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 6.1 20
94. Trikkal Anna (Monor SE) 6.09 22
95. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 6 14
96. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 6 14
97. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 6 6
98. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 5.91 22
99. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 5.83 24
100. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 5.75 16
101. Varga Anita (TFSE U23) 5.7 20
102. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 5.7 20
103. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 5.67 6
104. Bayer Helga (TFSE U23) 5.56 18
105. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5.55 22
106. Feil Nikolett (Monor SE) 5.5 12
107. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 5.4 20
108. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 5.33 24
109. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 5.27 22
110. Hajna Sarolta (Parthus SE) 5.27 22
111. Tóth Kitti (Külker SC) 5.25 16
112. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 5.22 18
113. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 5.2 10
114. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 5.2 20
115. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 5 16
116. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 5 12
117. Hajna Luca (Parthus SE) 4.9 20
118. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 4.87 16
119. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 4.8 10
120. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 4.71 14
121. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 4.67 18
122. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 4.67 12
123. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 4.67 24
124. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 4.58 24
125. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 4.33 24
126. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 4.27 22
127. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 4.14 14
128. Imre Nóra (TFSE) 4.11 18
129. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 4.1 20
130. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 4 16
131. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 4 8
132. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 4 6
133. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 4 6
134. Dévay Kata (Treff 07 SE) 4 8
135. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 3.9 20
136. Varga Anna (BEAC Senior) 3.89 18
137. Bak Edina (Csepel-Bontó) 3.86 14
138. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.78 18
139. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.64 22
140. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 3.55 22
141. Csiszér Klára (TFSE U23) 3.4 20
142. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 3.4 10
143. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 3.38 16
144. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 3.36 22
145. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 3.3 20
146. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 3.29 14
147. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 3.27 22
148. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 3.25 16
149. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 3.12 16
150. Komora Adrienn (Törekvés SE) 3 14
151. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 3 18
152. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 2.92 24
153. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 2.86 14
154. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 2.83 12
155. Samu Flóra (Törekvés SE) 2.83 12
156. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2.78 18
157. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 2.78 18
158. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 2.7 20
159. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 2.7 20
160. Márta Bettina (BEAC Senior) 2.67 6
161. Hollósy Réka (Törekvés SE) 2.5 8
162. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2.5 20
163. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 2.5 12
164. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 2.45 22
165. Varjasi Éva (Monor SE) 2.45 22
166. Gáspár Zita (BEAC Senior) 2.42 24
167. Ránky Réka (Külker SC) 2.4 10
168. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 2.22 18
169. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 2 10
170. Nagy Csenge (TFSE U23) 2 6
171. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 1.89 18
172. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 1.88 16
173. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 1.8 10
174. Bundi Daniella (Kék Rókák) 1.75 24
175. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 1.6 20
176. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.56 18
177. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.5 20
178. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1.44 18
179. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.4 10
180. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 1.4 20
181. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.36 22
182. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1.36 22
183. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 1.11 18
184. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 1 20
185. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 1 6
186. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 18
187. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 1 8
188. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0.86 14
189. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.86 14
190. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0.8 10
191. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.75 16
192. Köffer Mendi (Monor SE) 0.67 6
193. Seres Dóra (Monor SE) 0.67 12
194. Bódi Barbara (Monor SE) 0.67 6
195. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.56 18
196. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.5 16
197. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.45 22
198. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0.44 18
199. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.22 18
200. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.22 18
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Czivinger Lilla (TFSE U23) 2.5 20
2. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 2.18 22
3. Papp Ízisz (Parthus SE) 2.18 22
4. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.11 18
5. Édes Luca Alma (Parthus SE) 2 6
6. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1.83 12
7. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 1.82 22
8. Németh Kata (TFSE) 1.8 20
9. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 1.67 12
10. Redling Blanka (Törekvés SE) 1.67 12
11. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.63 16
12. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.63 16
13. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 1.6 10
14. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 1.56 18
15. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.5 16
16. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.44 18
17. Máriás Fruzsina (Monor SE) 1.4 10
18. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.33 6
19. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1.25 16
20. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.22 18
21. Sipos Mirjam (TFSE) 1.22 18
22. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 1.18 22
23. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.17 24
24. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 1.11 18
25. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.1 20
26. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1.09 22
27. Soós Edit (BEAC Muff) 1.09 22
28. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1.09 22
29. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 1 14
30. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 1 16
31. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 1 16
32. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1 22
33. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1 18
34. Ruttner Zsóka (TFSE) 1 20
35. Váits Petra (BEAC Bics) 1 16
36. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 1 6
37. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.92 24
38. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 0.91 22
39. Papp Lilla (Parthus SE) 0.91 22
40. Hajna Luca (Parthus SE) 0.9 20
41. Feil Nikolett (Monor SE) 0.83 12
42. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 0.8 20
43. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.8 20
44. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 0.8 20
45. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 0.78 18
46. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 0.75 24
47. Sándorfi Réka (TFSE) 0.73 22
48. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 0.67 6
49. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 0.67 6
50. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.64 22
51. Trikkal Anna (Monor SE) 0.64 22
52. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.62 16
53. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 0.6 20
54. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 0.6 20
55. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.5 20
56. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 0.5 12
57. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.45 22
58. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 0.45 22
59. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 0.43 14
60. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.43 14
61. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0.43 14
62. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0.42 24
63. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.42 24
64. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0.4 20
65. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 0.4 10
66. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 0.4 20
67. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 0.38 16
68. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.36 22
69. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.36 22
70. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.36 22
71. Kalmár Eszter (Parthus SE) 0.33 6
72. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.33 18
73. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 0.33 6
74. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 0.33 12
75. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.3 20
76. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 0.29 14
77. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 0.29 14
78. Földesi Zsófia (TFSE U23) 0.27 22
79. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.27 22
80. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.25 16
81. Tóth Kitti (Külker SC) 0.25 16
82. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.25 16
83. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.25 24
84. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.25 24
85. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 0.22 18
86. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.22 18
87. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 0.22 18
88. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.2 20
89. Varga Anita (TFSE U23) 0.2 20
90. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0.2 20
91. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.2 20
92. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.2 20
93. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 0.2 10
94. Szammer Anett (Kék Rókák) 0.18 22
95. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.18 22
96. Samu Flóra (Törekvés SE) 0.17 12
97. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0.17 24
98. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.17 24
99. Bak Edina (Csepel-Bontó) 0.14 14
100. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0.14 14
101. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0.13 16
102. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0.13 16
103. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.13 16
104. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.11 18
105. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 0.11 18
106. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.11 18
107. Gundel-Takács Anna (TFSE) 0.11 18
108. Varga Anna (BEAC Senior) 0.11 18
109. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0.1 20
110. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.1 20
111. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.1 20
112. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0.1 20
113. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.1 20
114. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0.1 20
115. Varjasi Éva (Monor SE) 0.09 22
116. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.09 22
117. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.09 22
118. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0.09 22
119. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.08 24
120. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 16
121. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0 24
122. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 24
123. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 18
124. Regdánszki Tamara (Monor SE) 0 14
125. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0 22
126. Angyal Réka (BEAC Muff) 0 22
127. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0 20
128. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 12
129. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 18
130. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0 22
131. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 20
132. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 0 14
133. Galambos Judit (Treff 07 SE) 0 20
134. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0 22
135. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0 12
136. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0 20
137. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 20
138. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 0 20
139. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 16
140. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 14
141. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 6
142. Bayer Helga (TFSE U23) 0 18
143. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 10
144. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 0 16
145. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0 10
146. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 12
147. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0 24
148. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 22
149. Imre Nóra (TFSE) 0 18
150. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0 20
151. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 16
152. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0 8
153. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0 6
154. Dévay Kata (Treff 07 SE) 0 8
155. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 18
156. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0 22
157. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 22
158. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 0 16
159. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 18
160. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0 24
161. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 14
162. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 0 12
163. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0 18
164. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 0 18
165. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0 20
166. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 6
167. Hollósy Réka (Törekvés SE) 0 8
168. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 20
169. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0 12
170. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 22
171. Ránky Réka (Külker SC) 0 10
172. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0 10
173. Nagy Csenge (TFSE U23) 0 6
174. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0 18
175. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0 16
176. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0 10
177. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0 24
178. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 18
179. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0 20
180. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0 18
181. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0 10
182. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0 22
183. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 22
184. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0 18
185. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 20
186. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0 6
187. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 8
188. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0 14
189. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 14
190. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0 10
191. Zátrok Nóra (Monor SE) 0 16
192. Köffer Mendi (Monor SE) 0 6
193. Seres Dóra (Monor SE) 0 12
194. Bódi Barbara (Monor SE) 0 6
195. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0 18
196. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0 16
197. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0 22
198. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 18
199. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 18
200. Szvitek Barbara (Monor SE) 0 18
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 7.12 16
2. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 7 14
3. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 6.75 24
4. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 5.5 24
5. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 5.4 20
6. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 5.4 20
7. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 5.3 20
8. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 4.91 22
9. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 4.89 18
10. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 4.75 16
11. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 4.64 22
12. Angyal Réka (BEAC Muff) 4.64 22
13. Szammer Anett (Kék Rókák) 4.55 22
14. Papp Ízisz (Parthus SE) 4.45 22
15. Széplaki Márta (Törekvés SE) 4.27 22
16. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 4.27 22
17. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 4.2 20
18. Regdánszki Tamara (Monor SE) 4.14 14
19. Kiss Diána (BEAC BLSE) 4.11 18
20. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 4 24
21. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 4 24
22. Czivinger Lilla (TFSE U23) 3.9 20
23. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 3.89 18
24. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3.83 12
25. Sziráki Edit (BEAC Bics) 3.8 20
26. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 3.78 18
27. Gundel-Takács Anna (TFSE) 3.78 18
28. Sándorfi Réka (TFSE) 3.73 22
29. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 3.73 22
30. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 3.7 20
31. Ruttner Zsóka (TFSE) 3.5 20
32. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 3.45 22
33. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 3.43 14
34. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 3.38 16
35. Kalmár Eszter (Parthus SE) 3.33 6
36. Galambos Judit (Treff 07 SE) 3.3 20
37. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 3.3 20
38. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 3.29 14
39. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 3.27 22
40. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 3.27 22
41. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 3.22 18
42. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 3.22 18
43. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 3.2 20
44. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 3.2 10
45. Fekete Katalin (BEAC Muff) 3.18 22
46. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 3.17 12
47. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 3.17 12
48. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 3.13 16
49. Soós Edit (BEAC Muff) 3.09 22
50. Földesi Zsófia (TFSE U23) 3.09 22
51. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 3 18
52. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 3 12
53. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 3 6
54. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 3 10
55. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 3 20
56. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 3 14
57. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 2.91 22
58. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 2.91 22
59. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 2.89 18
60. Hidas Andrea (BEAC Senior) 2.83 24
61. Németh Kata (TFSE) 2.8 20
62. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 2.8 20
63. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.63 16
64. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 2.63 16
65. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 2.63 16
66. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 2.62 16
67. Veres Orsolya (BEAC Bics) 2.6 20
68. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 2.57 14
69. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 2.56 18
70. Bayer Helga (TFSE U23) 2.56 18
71. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 2.55 22
72. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 2.5 24
73. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 2.45 22
74. Sipos Mirjam (TFSE) 2.44 18
75. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.4 20
76. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2.38 16
77. Papp Lilla (Parthus SE) 2.36 22
78. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.36 22
79. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 2.33 12
80. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 2.33 12
81. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.3 20
82. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 2.25 16
83. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 2.25 16
84. Tóth Kitti (Külker SC) 2.25 16
85. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 2.25 24
86. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2.2 10
87. Sárosi Judit (BEAC Senior) 2.2 20
88. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 2.2 20
89. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 2.2 10
90. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 2.2 10
91. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 2.13 16
92. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 2.1 20
93. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 2.1 20
94. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.09 22
95. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2.09 22
96. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.09 22
97. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 2 6
98. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 2 6
99. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 2 18
100. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 2 8
101. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 2 22
102. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 2 22
103. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 2 20
104. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 2 24
105. Imre Nóra (TFSE) 1.89 18
106. Váits Petra (BEAC Bics) 1.88 16
107. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 1.86 14
108. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.83 24
109. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.78 18
110. Dévay Kata (Treff 07 SE) 1.75 8
111. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.73 22
112. Trikkal Anna (Monor SE) 1.73 22
113. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.71 14
114. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 1.7 20
115. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.67 12
116. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1.67 24
117. Varga Anna (BEAC Senior) 1.67 18
118. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.67 18
119. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 1.67 18
120. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 1.64 22
121. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 1.63 16
122. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.56 18
123. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.55 22
124. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 1.5 24
125. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.5 16
126. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1.5 24
127. Varga Anita (TFSE U23) 1.5 20
128. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 1.5 16
129. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 1.5 16
130. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1.5 20
131. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.45 22
132. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 1.44 18
133. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 1.43 14
134. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 1.43 14
135. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 1.42 24
136. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 1.4 10
137. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1.4 20
138. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.38 16
139. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.33 18
140. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 1.33 12
141. Márta Bettina (BEAC Senior) 1.33 6
142. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.33 6
143. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 1.33 6
144. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 1.3 20
145. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 1.25 16
146. Hollósy Réka (Törekvés SE) 1.25 8
147. Ránky Réka (Külker SC) 1.2 10
148. Redling Blanka (Törekvés SE) 1.17 12
149. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 1.11 18
150. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.11 18
151. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.1 20
152. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.1 20
153. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 1.1 20
154. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 1.09 22
155. Gáspár Zita (BEAC Senior) 1.08 24
156. Feil Nikolett (Monor SE) 1 12
157. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 1 6
158. Samu Flóra (Törekvés SE) 1 12
159. Varjasi Éva (Monor SE) 1 22
160. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 1 10
161. Nagy Csenge (TFSE U23) 1 6
162. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 1 14
163. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.91 22
164. Hajna Luca (Parthus SE) 0.9 20
165. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.86 14
166. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0.83 12
167. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0.83 24
168. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 0.78 18
169. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 0.75 16
170. Csiszér Klára (TFSE U23) 0.7 20
171. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 0.67 6
172. Édes Luca Alma (Parthus SE) 0.67 6
173. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.67 18
174. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 0.67 18
175. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0.64 22
176. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.6 10
177. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 0.6 20
178. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.56 18
179. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 20
180. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0.5 8
181. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 0.45 22
182. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 0.44 18
183. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 0.43 14
184. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0.4 10
185. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 0.4 10
186. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.4 20
187. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.4 20
188. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.38 16
189. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.33 18
190. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0.33 6
191. Seres Dóra (Monor SE) 0.33 12
192. Köffer Mendi (Monor SE) 0.33 6
193. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.29 14
194. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.25 16
195. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0.22 18
196. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.22 18
197. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.18 22
198. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.11 18
199. Bódi Barbara (Monor SE) 0 6
200. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0 18
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vörös Zoé (Csepel-Bontó) 3.33 6
2. Trikkal Anna (Monor SE) 3.18 22
3. Horváth Jázmin Mária (Kiss Lenke KA) 3 14
4. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 2.91 22
5. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.8 20
6. Máriás Fruzsina (Monor SE) 2.8 10
7. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 2.8 20
8. Feil Nikolett (Monor SE) 2.67 12
9. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.64 22
10. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 2.57 14
11. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 2.5 20
12. Hujberné Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.44 18
13. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 2.38 16
14. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 2.3 20
15. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 2.27 22
16. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 2.27 22
17. Hajna Sarolta (Parthus SE) 2.27 22
18. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.25 16
19. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2.25 16
20. Dévay Kata (Treff 07 SE) 2.25 8
21. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 2.22 18
22. Regdánszki Tamara (Monor SE) 2.14 14
23. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2.13 16
24. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 2.11 18
25. Földesi Zsófia (TFSE U23) 2.09 22
26. Sipos Mirjam (TFSE) 2 18
27. Radványi Rebeka Judit (Monor SE) 2 16
28. Makovei-Rajna Alexandra (Csepel-Bontó) 2 18
29. Brixel Mónika (Józsefvárosi KC) 2 10
30. Csutak Emese Sára (Parthus SE) 2 20
31. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 2 22
32. Ruttner Zsóka (TFSE) 2 20
33. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 2 18
34. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 2 12
35. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 2 14
36. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 2 6
37. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 2 6
38. Kajtár Bianka Sára (BEAC Bics) 2 14
39. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 2 8
40. Csiszér Klára (TFSE U23) 2 20
41. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 2 22
42. Papp Lilla (Parthus SE) 1.91 22
43. Czivinger Lilla (TFSE U23) 1.9 20
44. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.9 20
45. Hárosi Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 1.9 20
46. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 1.89 18
47. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 1.82 22
48. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 1.8 20
49. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.78 18
50. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1.78 18
51. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 1.75 16
52. Hollósy Réka (Törekvés SE) 1.75 8
53. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.73 22
54. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.7 20
55. Samu Flóra (Törekvés SE) 1.67 12
56. Köffer Mendi (Monor SE) 1.67 6
57. Édes Luca Alma (Parthus SE) 1.67 6
58. Al-Ariki Mariam Mohamed (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.64 22
59. Fekete Katalin (BEAC Muff) 1.64 22
60. Domán-Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1.6 10
61. Gyurász Fruzsina (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.6 20
62. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 1.58 24
63. Gundel-Takács Anna (TFSE) 1.56 18
64. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.55 22
65. Varjasi Éva (Monor SE) 1.55 22
66. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.5 24
67. Tóth Kitti (Külker SC) 1.5 16
68. Kedvessy Anna (Treff 07 SE) 1.5 12
69. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 1.5 24
70. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1.5 20
71. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.45 22
72. Angyal Réka (BEAC Muff) 1.45 22
73. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 1.44 18
74. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 1.44 18
75. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.44 18
76. Végh Zsuzsanna Bianka (Treff 07 SE) 1.43 14
77. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.42 24
78. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 1.42 24
79. Ránky Réka (Külker SC) 1.4 10
80. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 1.4 20
81. Czipott Sejla Zseni (SzKHSE-Párkány Street) 1.38 16
82. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 1.36 22
83. Vajai Virág Viktória (Törekvés SE) 1.36 22
84. Bayer Helga (TFSE U23) 1.33 18
85. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1.33 6
86. Hajna Luca (Parthus SE) 1.3 20
87. Bak Edina (Csepel-Bontó) 1.29 14
88. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1.27 22
89. Lőrincz Erzsébet Sára (TFSE U23) 1.25 16
90. Cseh Ilona, Borbála (Külker SC) 1.22 18
91. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 1.22 18
92. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 1.22 18
93. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 1.2 20
94. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 1.2 20
95. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 1.2 20
96. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 1.2 20
97. Szekeres Viktória (Józsefvárosi KC) 1.2 10
98. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 1.2 20
99. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1.2 20
100. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 1.18 22
101. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.18 22
102. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 1.17 12
103. Partiné Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.17 12
104. Battsengel Oyunbileg (Józsefvárosi KC) 1.14 14
105. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 1.14 14
106. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 1.12 16
107. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.12 16
108. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 1.11 18
109. Deli Dóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.11 18
110. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 1.11 18
111. Soós Edit (BEAC Muff) 1.09 22
112. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 1.09 22
113. Gyurász Adrienn (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.09 22
114. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 1.09 22
115. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 1.08 24
116. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 1 14
117. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 1 24
118. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 1 16
119. Imre Nóra (TFSE) 1 18
120. Sándorfi Réka (TFSE) 1 22
121. Tóth Fruzsina (Kiss Lenke KA) 1 12
122. Galambos Judit (Treff 07 SE) 1 20
123. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 1 24
124. Gyarmati Eszter (SzKHSE-Párkány Street) 1 20
125. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1 20
126. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 1 18
127. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0.92 24
128. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.92 24
129. Bundi Daniella (Kék Rókák) 0.92 24
130. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0.91 22
131. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 0.9 20
132. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.9 20
133. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 0.9 20
134. Szvitek Barbara (Monor SE) 0.89 18
135. Váits Petra (BEAC Bics) 0.88 16
136. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 0.87 16
137. Kulcsár Bianka (Kék Rókák) 0.86 14
138. Redling Blanka (Törekvés SE) 0.83 12
139. Gáspár Zita (BEAC Senior) 0.83 24
140. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.82 22
141. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 0.82 22
142. Varga Anita (TFSE U23) 0.8 20
143. Dezsényi Dalma (REGI Waldorf U23) 0.8 10
144. Turcsics Zsófia (BEAC Budafok) 0.8 10
145. Kiss Zsófia (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.8 10
146. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.78 18
147. Dr. Onyestyák Nikoletta (SzKHSE-Párkány Street) 0.78 18
148. Bodnár Dóra (Kék Rókák) 0.75 24
149. Berta Eszter Anna (Kiss Lenke KA) 0.75 16
150. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.73 22
151. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 0.73 22
152. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.71 14
153. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 0.7 20
154. Herjeczki Patricia (Kiss Lenke KA) 0.67 6
155. Nagy Csenge (TFSE U23) 0.67 6
156. Bódi Barbara (Monor SE) 0.67 6
157. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 0.63 16
158. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 0.62 16
159. Sárosi Judit (BEAC Senior) 0.6 20
160. Lelkes Janka (REGI Waldorf U23) 0.6 10
161. Komora Adrienn (Törekvés SE) 0.57 14
162. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0.56 18
163. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 0.55 22
164. Kovács Lilla Katalin (TFSE U23) 0.5 20
165. Kovács Virág (Kiss Lenke KA) 0.5 12
166. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0.5 20
167. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 0.5 16
168. Horváth Zsófia Anna (Kék Rókák) 0.5 24
169. Deme Orsolya Lucia (BEAC Budafok) 0.44 18
170. Fejér Zsófia Zsuzsanna (TFSE U23) 0.44 18
171. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 0.42 24
172. Árvayné Komora Klára (Törekvés SE) 0.38 16
173. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.33 18
174. Kardos Kata (Csepel-Bontó) 0.33 18
175. Varga Anna (BEAC Senior) 0.33 18
176. Fülöp Blanka Lilla (Józsefvárosi KC) 0.33 6
177. Nánási Zsófia Anna (Monor SE) 0.33 18
178. Bércziné Mihalik Katalin (Külker SC) 0.33 12
179. Kállai Éva (SzKHSE-Párkány Street) 0.33 6
180. Németh Kata (TFSE) 0.3 20
181. Baloghné Széplaki Rózsa (Törekvés SE) 0.3 20
182. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.29 14
183. Lorántfyné Lakatos Dóra Csilla (TFSE) 0.25 16
184. Szabó Anna Júlia (Csepel-Bontó) 0.25 16
185. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0.2 10
186. Nyíri Brigitta (Külker SC) 0.2 10
187. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 0.18 22
188. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 0.18 22
189. dr. Benedek Dóra (BEAC BLSE) 0.17 12
190. Seres Dóra (Monor SE) 0.17 12
191. Zátrok Nóra (Monor SE) 0.13 16
192. Farkas Blanka (REGI Waldorf U23) 0.13 16
193. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.1 20
194. Kalmár Eszter (Parthus SE) 0 6
195. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 0 6
196. Szél Mirella (REGI Waldorf U23) 0 12
197. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 6
198. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 0 22
199. Gajda-Gaál Zsófia (Treff 07 SE) 0 8
200. Fricska Luca (REGI Waldorf U23) 0 18
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 2.89 19
2. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 2.8 15
3. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 3.06 17
4. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 3.29 17
5. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 2.6 15
6. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2.67 15
7. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 2.27 15
8. Soós Edit (BEAC Muff) 2 19
9. Regdánszki Tamara (Monor SE) 2.29 7
10. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 2.13 15
11. Czivinger Lilla (TFSE U23) 2 18
12. Varga Anita (TFSE U23) 2.11 18
13. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 1.85 20
14. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.75 16
15. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 1.79 19
16. Sárosi Judit (BEAC Senior) 1.89 18
17. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 1.69 13
18. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 1.64 14
19. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 1.76 21
20. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 2.53 19
21. Földesi Zsófia (TFSE U23) 1.68 19
22. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 1.64 14
23. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1.47 15
24. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 1.5 16
25. Szammer Anett (Kék Rókák) 1.53 19
26. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1.26 19
27. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 1.43 14
28. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 1.41 17
29. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 1.35 20
30. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.19 21
31. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 1.17 18
32. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1.3 20
33. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.21 19
34. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.06 18
35. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1.06 17
36. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 1 19
37. Papp Ízisz (Parthus SE) 1.2 20
38. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.24 21
39. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 1.05 21
40. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.95 20
41. Sándorfi Réka (TFSE) 0.9 20
42. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.8 15
43. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 0.93 15
44. Hajna Sarolta (Parthus SE) 0.9 20
45. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 0.91 21
46. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 0.74 19
47. Gundel-Takács Anna (TFSE) 0.82 17
48. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 0.84 19
49. Váits Petra (BEAC Bics) 0.88 16
50. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 0.78 18
51. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 0.75 16
52. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.94 17
53. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 0.82 17
54. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0.81 16
55. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 0.86 14
56. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 0.81 21
57. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 0.86 21
58. Papp Lilla (Parthus SE) 0.7 20
59. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 0.9 21
60. Fekete Katalin (BEAC Muff) 0.84 19
61. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.74 19
62. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 0.72 18
63. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 0.67 18
64. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 1 14
65. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 0.78 18
66. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 0.57 21
67. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 0.62 21
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 90% (18/20) 17
2. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 89.29% (52/58) 17
3. Kaluha-Guti Alexandra (TFSE) 89.47% (34/38) 19
4. Herendi Zsófia (Kék Rókák) 88.89% (19/22) 21
5. Darnót Anna Borbála (Kék Rókák) 87.5% (18/21) 21
6. Kalmár Nóra Anna (Parthus SE) 85.71% (12/14) 18
7. Kiss Diána (BEAC BLSE) 85.71% (12/14) 15
8. Kokavecz Anna (Kék Rókák) 83.33% (12/14) 21
9. Cseh-Szombathy Flóra Zelma (Kék Rókák) 83.33% (22/26) 21
10. Molnár Dorottya (BKG Príma Szigetszentmiklós) 80% (10/12) 20
11. Czina - Ódry Anita (Külker SC) 87.5% (14/17) 19
12. Szammer Anett (Kék Rókák) 85.71% (29/36) 19
13. Széplaki Márta (Törekvés SE) 81.82% (19/24) 20
14. Czivinger Lilla (TFSE U23) 80.95% (36/46) 18
15. Szabó Orsolya (Törekvés SE) 75% (20/26) 14
16. Glavinics Anna Júlia (Kék Rókák) 77.78% (19/25) 21
17. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 75% (19/25) 18
18. Varga Anita (TFSE U23) 73.91% (38/50) 18
19. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 75% (24/32) 19
20. Hegedűs-Őri Györgyi Ágnes (TFSE) 75% (24/32) 16
21. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 72% (40/54) 15
22. Bencsó Mária (Csepel-Bontó) 75% (37/50) 20
23. Szabariné Foyta Dorottya Mária (BEAC Muff) 70% (16/22) 19
24. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 75% (13/18) 16
25. Hidas Andrea (BEAC Senior) 75% (25/35) 21
26. Dőry Viktória Bianka (BEAC Budafok) 66.67% (10/14) 15
27. Fekete Katalin (BEAC Muff) 75% (16/23) 19
28. Sándorfi Réka (TFSE) 69.23% (18/26) 20
29. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 67.74% (56/81) 17
30. Nagy Andrea Franciska (Kiss Lenke KA) 68.75% (22/32) 13
31. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 71.43% (26/38) 21
32. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 65.52% (42/62) 15
33. Soós Edit (BEAC Muff) 67.86% (38/56) 19
34. Rajna Zsuzsanna (Csepel-Bontó) 68.75% (23/34) 14
35. Trikkal Anna (Monor SE) 75% (11/17) 19
36. Lovas Rebeka Anna (Monor SE) 63.64% (48/71) 19
37. Mahmoud Sára Eszter (Józsefvárosi KC) 62.5% (24/36) 17
38. Regdánszki Tamara (Monor SE) 66.67% (16/24) 7
39. Hajdu Dóra (BEAC Bics) 68% (39/60) 15
40. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 71.43% (11/17) 14
41. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 64.29% (23/36) 19
42. Papp Lilla (Parthus SE) 63.64% (14/22) 20
43. Herczeg Sarolta Mónika (Külker SC) 69.23% (19/30) 19
44. Gulyás Flóra Zsuzsanna (Törekvés SE) 55.56% (14/22) 18
45. Weisz-Tiba Klára Julianna (BEAC Budafok) 61.54% (32/52) 15
46. Veres Orsolya (BEAC Bics) 60% (16/26) 17
47. Balogh Ramóna Brigitta (BEAC Muff) 61.9% (55/90) 19
48. Hetényi Renáta (BEAC Budafok) 57.14% (9/15) 16
49. Monoki-Bandi Beatrix (Külker SC) 62.5% (12/20) 14
50. Papp Ízisz (Parthus SE) 55.56% (24/40) 20
51. Tóth-Várnai Katalin (Kék Rókák) 50% (13/21) 21
52. Kiss Lili Emese (BKG Príma Szigetszentmiklós) 57.89% (26/44) 20
53. Lanczkor Nikolett (BEAC Bics) 58.33% (7/12) 7
54. Kaltenecker Eszter (Csepel-Bontó) 63.64% (14/24) 18
55. Lőrincz Andrea Krisztina (BEAC Senior) 75% (8/15) 17
56. Szigetiné Egyedi Beatrix (BEAC Senior) 50% (8/14) 17
57. Rohodi Anna Gabriella (Csepel-Bontó) 57.14% (27/48) 20
58. Koltai Regina Szófia (Monor SE) 60% (14/25) 17
59. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 56% (28/50) 16
60. Sárosi Judit (BEAC Senior) 60% (34/61) 18
61. Csiszér Klára (TFSE U23) 55.56% (10/18) 17
62. Seres Katalin (SzKHSE-Párkány Street) 58.82% (21/38) 18
63. Molnárné Ruttner Réka (TFSE) 54.55% (12/22) 16
64. Szarvas Panni (Kiss Lenke KA) 53.13% (34/64) 15
65. Nagyné Fogas Ildikó (BEAC Senior) 60% (14/27) 19
66. Farkas Gabriella (SzKHSE-Párkány Street) 52.63% (23/44) 14
67. Kiss Kincső Ildikó (BKG Príma Szigetszentmiklós) 50% (14/27) 14
68. Élesné Iliás Eszter (BEAC Senior) 53.33% (37/72) 21
69. Takács Edit (SzKHSE-Párkány Street) 57.14% (9/18) 16
70. Molnár Zsófi (Józsefvárosi KC) 54.55% (14/28) 15
71. Galambos Judit (Treff 07 SE) 50% (10/20) 19
72. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 50% (11/22) 17
73. Bayer Helga (TFSE U23) 50% (8/16) 16
74. Porpáczi Enikő (Csepel-Bontó) 50% (6/12) 18
75. Csutak Anna Dorka (Parthus SE) 50% (8/16) 17
76. Németh Kata (TFSE) 50% (7/14) 18
77. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 50% (7/14) 19
78. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 45% (22/45) 15
79. Gundel-Takács Anna (TFSE) 53.85% (14/30) 17
80. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 50% (9/20) 19
81. Nagypál Rebeka (BEAC Bics) 50% (8/18) 19
82. Angyal Réka (BEAC Muff) 50% (6/14) 19
83. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 41.18% (7/17) 8
84. Váits Petra (BEAC Bics) 41.18% (14/34) 16
85. Papp Tünde Angéla (Parthus SE) 40% (8/20) 12
86. Sipos Mirjam (TFSE) 40% (8/20) 16
87. Földesi Zsófia (TFSE U23) 37.84% (32/81) 19
88. Rohodi Júlia Magdolna (Csepel-Bontó) 37.5% (13/34) 18
89. Zágoni Kata Sára (TFSE U23) 37.5% (6/16) 17
90. Hajna Sarolta (Parthus SE) 37.5% (18/50) 20
91. Németh Fanni Janka (Józsefvárosi KC) 33.33% (9/26) 19
92. Lőrinczi Rozina Edit (BKG Príma Szigetszentmiklós) 27.27% (8/24) 20
93. Erdődi Márta Krisztina (Külker SC) 31.82% (17/51) 21
94. Novotarski Csenge Virág (Monor SE) 33.33% (6/18) 19
95. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 33.33% (4/12) 13
96. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE) 29.41% (11/36) 18
97. Hajna Luca (Parthus SE) 22.22% (6/20) 18
98. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 28.57% (4/14) 13
99. Balog Bianka (Csepel-Bontó) 25% (6/24) 20
100. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 25% (4/16) 12
101. Samu Flóra (Törekvés SE) 25% (4/16) 12
102. Varjasi Éva (Monor SE) 25% (3/12) 19
103. Orbán Rebeka Nóra (BKG Príma Szigetszentmiklós) 25% (8/34) 16
104. Sváb Auguszta Veronika (TFSE U23) 18.18% (6/28) 17
105. Tarr Emese Petra (TFSE U23) 16.67% (2/12) 19
106. Szilassy Margaréta Anna (Parthus SE) 8.33% (2/24) 19
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu