/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Törekvés SE - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Beliczay Krisztián 20/434-6377 beliczay.krisztian@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Fekete András 20/918-6327 1001csoda@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Kocsis Sándor Sportközpont 1107 - Budapest Bihari út 23.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Boksay Katalin 1987-05-09
- Czintos Boglárka 2000-08-29
- Dobos Kíra 2001-01-16
- Egri Vivien 2002-07-24
- Harangi Barbara 1999-09-17
- Károlyi Lilla 2001-10-22
- Kléner Kata 1990-02-07
- Kratochvill Dóra 1989-01-01
- László Boróka 1997-05-28
- Samu Flóra 1988-06-04
- Sváb Gréta 2001-02-08
- Szabó Alexandra 1998-10-27
- Széky Anna 1988-02-03
- Széky Krisztina 1990-06-19
- Széplaki Márta 1989-02-15

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0026 Törekvés SE MAFC BME 2018/10/12 20:50 81-73
(21-13,27-19,23-22,10-19)
Kocsis Sándor Sportközpont Józsa András Junior Matics Sándor
NA0053 Szolnoki Sportcentrum Törekvés SE 2018/11/02 20:50 39-54
(13-21,10-14,11-9,5-10)
Kocsis Sándor Sportközpont Kozma Balázs Makay Dániel József
NA0062 Törekvés SE BEAC Bics 2018/11/16 20:50 88-50
(13-8,28-8,23-15,24-19)
Kocsis Sándor Sportközpont Józsa András Junior László Zsolt
NA0071 BEAC Muff Törekvés SE 2018/11/25 08:30 72-64
(22-13,18-9,18-21,14-21)
BEAC III. pálya Gaál István Tóth Kitti
NA0082 ICO Törekvés SE 2018/12/02 16:30 50-54
(14-22,14-4,8-15,14-13)
Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Csaba Sancilio Alexis
NA0093 Törekvés SE BKGDSE 2018/12/07 20:50 66-55
(11-12,27-6,20-18,8-19)
Kocsis Sándor Sportközpont Goda László Rózsavölgyi Alexandra
NA0035 BLSE/A Törekvés SE 2018/12/09 16:00 60-51
(12-15,8-17,10-10,30-9)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Mocsai László Szokolainé Váradi Anetta Csilla
NA0104 BEAC Budafok Törekvés SE 2018/12/12 18:10 65-76
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep Nepp László Oszkár Szőke Gábor
NA0115 MTK Budapest Törekvés SE 2019/01/13 18:00 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0126 ELTE BEAC Törekvés SE 2019/01/24 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0137 Törekvés SE Kiss Lenke KA 2019/02/01 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0156 MAFC BME Törekvés SE 2019/02/17 11:00 Lónyay Református Gimnázium
NA0165 Törekvés SE BLSE/A 2019/02/22 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0183 Törekvés SE Szolnoki Sportcentrum 2019/03/08 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0192 BEAC Bics Törekvés SE 2019/03/24 15:00 BEAC Sporttelep
NA0201 Törekvés SE BEAC Muff 2019/03/29 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0212 Törekvés SE ICO 2019/04/05 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0245 Törekvés SE MTK Budapest 2019/04/12 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0223 BKGDSE Törekvés SE 2019/04/16 20:00 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
NA0234 Törekvés SE BEAC Budafok 2019/04/26 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0256 Törekvés SE ELTE BEAC 2019/05/14 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0267 Kiss Lenke KA Törekvés SE 2019/05/21 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 175 7
2. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 150 9
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 144 9
4. Nagy Viktória (ICO) 138 7
5. Ujváry Judit (BLSE/A) 102 9
6. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 95 7
7. Tarnai Kata (MAFC BME) 93 7
8. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 92 7
9. Dőry Viktória (ICO) 91 7
10. Horváth Enikő (MAFC BME) 88 8
11. Balogh Júlia (BEAC Muff) 80 5
12. Fülep Csilla (MAFC BME) 78 7
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 75 6
14. Földi Anna (MTK Budapest) 73 6
15. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 72 4
16. Hetényi Renáta (ICO) 69 7
17. Mile Veronika (BEAC Budafok) 67 6
18. Soós Edit (BEAC Muff) 62 6
19. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 61 7
20. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 60 6
21. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 59 4
22. Széky Anna (Törekvés SE) 58 7
23. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 58 5
24. Dobos Kíra (Törekvés SE) 55 7
25. Kléner Kata (Törekvés SE) 50 7
26. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 50 4
27. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 50 8
28. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 48 5
29. Hercze Szandra (MAFC BME) 48 6
30. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 48 6
31. Sziráki Edit (BEAC Bics) 48 8
32. Budai Zsófia (MTK Budapest) 47 5
33. Halász Melinda (BEAC Bics) 47 8
34. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 47 6
35. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 47 6
36. Aradi Zsanett (MAFC BME) 46 6
37. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 46 5
38. Deák Dóra (BEAC Bics) 45 8
39. Hegyi Hanna (BKGDSE) 44 5
40. Budánovics Noémi (BLSE/A) 44 8
41. Kiss Diána (BLSE/A) 44 8
42. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 43 6
43. Béres Eszter (ICO) 43 5
44. Horváth Anna (MAFC BME) 43 8
45. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 41 5
46. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 41 6
47. Lutche Klaudia (MAFC BME) 39 5
48. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 39 7
49. Fekete Katalin (BLSE/A) 39 9
50. Egri Vivien (Törekvés SE) 38 7
51. Szabó Vivien (MAFC BME) 37 6
52. Böröcz Anita (BEAC Bics) 36 7
53. Árvay Júlia (BEAC Bics) 36 6
54. Szuchy Márta (BLSE/A) 32 9
55. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 32 3
56. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 31 7
57. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 31 3
58. Gróf Júlia (MTK Budapest) 31 3
59. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 30 7
60. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 30 4
61. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 30 6
62. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 29 4
63. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 29 5
64. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 29 6
65. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 28 6
66. Vándor Szilvia (BKGDSE) 28 4
67. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 28 4
68. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 28 5
69. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 27 3
70. Baliga Barbara (BKGDSE) 27 5
71. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 26 6
72. Papp Judit (BEAC Budafok) 25 6
73. Szlávik Petra (BKGDSE) 25 4
74. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 25 5
75. Veres Orsolya (BEAC Bics) 24 7
76. Rozsics Lilla (MAFC BME) 24 4
77. Surán Andrea (BKGDSE) 24 4
78. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 24 5
79. Várnai Katalin (BKGDSE) 23 5
80. Széplaki Márta (Törekvés SE) 23 6
81. Szabó Anna (ICO) 22 7
82. Boksay Katalin (Törekvés SE) 22 4
83. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 21 3
84. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 21 4
85. Hetényi Viktória (ICO) 21 4
86. Tánczos Tímea (BKGDSE) 21 5
87. Jéhn Mónika (MAFC BME) 21 6
88. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 21 6
89. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 20 3
90. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 20 5
91. Fábián Ildikó (BKGDSE) 19 1
92. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 18 2
93. Szalay Kinga (MTK Budapest) 18 4
94. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 18 5
95. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 18 6
96. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 18 8
97. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 17 4
98. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 16 6
99. Széky Krisztina (Törekvés SE) 16 6
100. Padányi Réka (BEAC Budafok) 16 2
101. László Boróka (Törekvés SE) 16 2
102. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 16 2
103. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 16 3
104. Keil Zsófia (BEAC Muff) 15 6
105. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 14 4
106. Bécser Janka (ICO) 14 7
107. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 14 6
108. Karlócai Daniella (BLSE/A) 13 6
109. Hájer Tamara (BEAC Muff) 13 4
110. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 13 5
111. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 13 7
112. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 12 4
113. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 12 5
114. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
115. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 11 5
116. Fejér Éva (BLSE/A) 11 8
117. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 9 1
118. Légrádi Réka (BKGDSE) 9 3
119. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 9 3
120. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 9 3
121. Bódi Bettina (BKGDSE) 8 4
122. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 8 6
123. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
124. Ryan Júlia (MTK Budapest) 7 2
125. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 7 3
126. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
127. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 6 4
128. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 6 4
129. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
130. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 4 6
131. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
132. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
133. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 4 4
134. Vér Diána (BKGDSE) 4 4
135. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
136. Lakos Magdolna (BKGDSE) 4 3
137. Albert Dóra (BEAC Bics) 4 7
138. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 1
139. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
140. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
141. Veress Lili (ICO) 2 1
142. Zám Eszter (BLSE/A) 2 2
143. Gáspár Sára (MTK Budapest) 2 2
144. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 2
145. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 1 6
146. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
147. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
148. Mansaré Finda (ICO) 0 2
149. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
150. Molnár Martina (MAFC BME) 0 1
151. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
152. Török Regina (MAFC BME) 0 4
153. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 19 6
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 16 5
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 15 7
4. Dőry Viktória (ICO) 14 7
5. Kléner Kata (Törekvés SE) 11 7
6. Horváth Enikő (MAFC BME) 9 8
7. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 9 5
8. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 8 7
9. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 8 5
10. Hercze Szandra (MAFC BME) 8 6
11. Deák Dóra (BEAC Bics) 8 8
12. Hetényi Renáta (ICO) 6 7
13. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 6 6
14. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6 6
15. Varga Fanni (BEAC Bics) 5 6
16. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 5 5
17. Budai Zsófia (MTK Budapest) 5 5
18. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 5 4
19. Kosjár Katalin (BLSE/A) 4 9
20. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 4 4
21. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4 5
22. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 4 5
23. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 6
24. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 3 3
25. Soós Edit (BEAC Muff) 3 6
26. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 3 4
27. Szlávik Petra (BKGDSE) 3 4
28. Szabó Vivien (MAFC BME) 3 6
29. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 3 7
30. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 3 4
31. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
32. Fekete Katalin (BLSE/A) 3 9
33. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2 4
34. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 2 4
35. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2 6
36. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2 5
37. Széky Anna (Törekvés SE) 2 7
38. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2 5
39. Rozsics Lilla (MAFC BME) 2 4
40. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 2 7
41. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 2 4
42. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 6
43. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 2 4
44. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2 7
45. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 1 7
46. Fábián Ildikó (BKGDSE) 1 1
47. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1 7
48. Földi Anna (MTK Budapest) 1 6
49. Fülep Csilla (MAFC BME) 1 7
50. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
51. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1 3
52. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1 5
53. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1 1
54. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 1 2
55. Padányi Réka (BEAC Budafok) 1 2
56. Dobos Kíra (Törekvés SE) 1 7
57. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
58. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
59. Egri Vivien (Törekvés SE) 1 7
60. Horváth Anna (MAFC BME) 1 8
61. Hetényi Viktória (ICO) 1 4
62. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1 5
63. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 5
64. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
65. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1 5
66. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 5
67. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 6
68. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1 6
69. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 4
70. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 1 3
71. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 1 3
72. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 3
73. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 5
74. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 5
75. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
76. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1 8
77. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 4
78. Nagy Viktória (ICO) 0 7
79. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0 9
80. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 9
81. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 3
82. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
83. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 7
84. Béres Eszter (ICO) 0 5
85. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 6
86. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
87. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 6
88. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 6
89. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 4
90. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 6
91. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 3
92. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 4
93. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
94. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 8
95. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 6
96. Surán Andrea (BKGDSE) 0 4
97. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
98. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 8
99. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
100. Kiss Diána (BLSE/A) 0 8
101. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0 8
102. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 4
103. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 5
104. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 3
105. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 7
106. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
107. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 6
108. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 6
109. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 4
110. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 6
111. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 5
112. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 6
113. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
114. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
115. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 9
116. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 2
117. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 7
118. Szabó Anna (ICO) 0 7
119. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
120. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 4
121. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 1
122. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
123. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
124. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
125. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 6
126. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
127. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 5
128. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 6
129. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
130. Bécser Janka (ICO) 0 7
131. Veress Lili (ICO) 0 1
132. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 4
133. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 4
134. Fejér Éva (BLSE/A) 0 8
135. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 6
136. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0 3
137. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
138. Zám Eszter (BLSE/A) 0 2
139. Vér Diána (BKGDSE) 0 4
140. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
141. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 4
142. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 2
143. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 6
144. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 7
145. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
146. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
147. Török Regina (MAFC BME) 0 4
148. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
149. Molnár Martina (MAFC BME) 0 1
150. Mansaré Finda (ICO) 0 2
151. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
152. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
153. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 25 7
2. Nagy Viktória (ICO) 19.71 7
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 18 4
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 16.67 9
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 16 9
6. Balogh Júlia (BEAC Muff) 16 5
7. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 14.75 4
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 13.57 7
9. Tarnai Kata (MAFC BME) 13.29 7
10. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 13.14 7
11. Dőry Viktória (ICO) 13 7
12. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 12.5 4
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 12.5 6
14. Földi Anna (MTK Budapest) 12.17 6
15. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 11.6 5
16. Ujváry Judit (BLSE/A) 11.33 9
17. Mile Veronika (BEAC Budafok) 11.17 6
18. Fülep Csilla (MAFC BME) 11.14 7
19. Horváth Enikő (MAFC BME) 11 8
20. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 10.67 3
21. Soós Edit (BEAC Muff) 10.33 6
22. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 10.33 3
23. Gróf Júlia (MTK Budapest) 10.33 3
24. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 10 6
25. Hetényi Renáta (ICO) 9.86 7
26. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 9.6 5
27. Budai Zsófia (MTK Budapest) 9.4 5
28. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 9.2 5
29. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 9 3
30. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 9 2
31. Hegyi Hanna (BKGDSE) 8.8 5
32. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 8.71 7
33. Béres Eszter (ICO) 8.6 5
34. Széky Anna (Törekvés SE) 8.29 7
35. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 8.2 5
36. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 8 6
37. Padányi Réka (BEAC Budafok) 8 2
38. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 8 2
39. László Boróka (Törekvés SE) 8 2
40. Hercze Szandra (MAFC BME) 8 6
41. Dobos Kíra (Törekvés SE) 7.86 7
42. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 7.83 6
43. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7.83 6
44. Lutche Klaudia (MAFC BME) 7.8 5
45. Aradi Zsanett (MAFC BME) 7.67 6
46. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 7.5 4
47. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 7.25 4
48. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 7.17 6
49. Kléner Kata (Törekvés SE) 7.14 7
50. Vándor Szilvia (BKGDSE) 7 4
51. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 7 4
52. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 7 3
53. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6.83 6
54. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 6.67 3
55. Szlávik Petra (BKGDSE) 6.25 4
56. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.25 8
57. Szabó Vivien (MAFC BME) 6.17 6
58. Surán Andrea (BKGDSE) 6 4
59. Árvay Júlia (BEAC Bics) 6 6
60. Rozsics Lilla (MAFC BME) 6 4
61. Sziráki Edit (BEAC Bics) 6 8
62. Halász Melinda (BEAC Bics) 5.88 8
63. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 5.8 5
64. Deák Dóra (BEAC Bics) 5.63 8
65. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 5.6 5
66. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 5.57 7
67. Kiss Diána (BLSE/A) 5.5 8
68. Budánovics Noémi (BLSE/A) 5.5 8
69. Boksay Katalin (Törekvés SE) 5.5 4
70. Mihalik Janka (MAFC BME) 5.5 2
71. Egri Vivien (Törekvés SE) 5.43 7
72. Baliga Barbara (BKGDSE) 5.4 5
73. Horváth Anna (MAFC BME) 5.38 8
74. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 5.33 3
75. Hetényi Viktória (ICO) 5.25 4
76. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5.25 4
77. Böröcz Anita (BEAC Bics) 5.14 7
78. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 5 6
79. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 5 5
80. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 4.83 6
81. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 4.8 5
82. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 4.67 6
83. Várnai Katalin (BKGDSE) 4.6 5
84. Szalay Kinga (MTK Budapest) 4.5 4
85. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 4.43 7
86. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.33 9
87. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 4.33 6
88. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 4.29 7
89. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 4.25 4
90. Tánczos Tímea (BKGDSE) 4.2 5
91. Papp Judit (BEAC Budafok) 4.17 6
92. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 4 5
93. Széplaki Márta (Törekvés SE) 3.83 6
94. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 3.6 5
95. Szuchy Márta (BLSE/A) 3.56 9
96. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3.5 4
97. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3.5 6
98. Ryan Júlia (MTK Budapest) 3.5 2
99. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.5 6
100. Veres Orsolya (BEAC Bics) 3.43 7
101. Hájer Tamara (BEAC Muff) 3.25 4
102. Szabó Anna (ICO) 3.14 7
103. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 3 4
104. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 3
105. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 3 2
106. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 3 3
107. Légrádi Réka (BKGDSE) 3 3
108. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
109. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 2.67 6
110. Széky Krisztina (Törekvés SE) 2.67 6
111. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 2.6 5
112. Keil Zsófia (BEAC Muff) 2.5 6
113. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 2.4 5
114. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 6
115. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 3
116. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2.25 8
117. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.2 5
118. Karlócai Daniella (BLSE/A) 2.17 6
119. Bécser Janka (ICO) 2 7
120. Bódi Bettina (BKGDSE) 2 4
121. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.86 7
122. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1.5 4
123. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.5 4
124. Fejér Éva (BLSE/A) 1.38 8
125. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1.33 3
126. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.33 6
127. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 1 4
128. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 1 2
129. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1 4
130. Zám Eszter (BLSE/A) 1 2
131. Vér Diána (BKGDSE) 1 4
132. Gáspár Sára (MTK Budapest) 1 2
133. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.67 6
134. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.57 7
135. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.17 6
136. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
137. Mansaré Finda (ICO) 0 2
138. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
139. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
140. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
141. Török Regina (MAFC BME) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.2 5
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 3.17 6
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.14 7
4. Dőry Viktória (ICO) 2 7
5. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.8 5
6. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.6 5
7. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.57 7
8. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.33 6
9. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.25 4
10. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.14 7
11. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.13 8
12. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 1 4
13. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1 3
14. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1 5
15. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1 5
16. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1 6
17. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1 6
18. Deák Dóra (BEAC Bics) 1 8
19. Hetényi Renáta (ICO) 0.86 7
20. Varga Fanni (BEAC Bics) 0.83 6
21. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 0.8 5
22. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.8 5
23. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 0.75 4
24. Szlávik Petra (BKGDSE) 0.75 4
25. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 0.75 4
26. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.67 6
27. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0.5 4
28. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 0.5 4
29. Soós Edit (BEAC Muff) 0.5 6
30. Padányi Réka (BEAC Budafok) 0.5 2
31. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 0.5 2
32. Szabó Vivien (MAFC BME) 0.5 6
33. Rozsics Lilla (MAFC BME) 0.5 4
34. Mihalik Janka (MAFC BME) 0.5 2
35. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 6
36. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.5 4
37. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.5 4
38. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.44 9
39. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.43 7
40. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0.4 5
41. Lutche Klaudia (MAFC BME) 0.4 5
42. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.33 3
43. Gróf Júlia (MTK Budapest) 0.33 3
44. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.33 6
45. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.33 9
46. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.33 6
47. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 3
48. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.33 3
49. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.33 3
50. Széky Anna (Törekvés SE) 0.29 7
51. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 7
52. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 7
53. Hetényi Viktória (ICO) 0.25 4
54. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.25 4
55. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.25 4
56. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.2 5
57. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.2 5
58. Várnai Katalin (BKGDSE) 0.2 5
59. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.2 5
60. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 0.2 5
61. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.2 5
62. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.2 5
63. Földi Anna (MTK Budapest) 0.17 6
64. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.17 6
65. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.17 6
66. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.17 6
67. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.14 7
68. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.14 7
69. Fülep Csilla (MAFC BME) 0.14 7
70. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.14 7
71. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.14 7
72. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.14 7
73. Horváth Anna (MAFC BME) 0.13 8
74. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.13 8
75. Nagy Viktória (ICO) 0 7
76. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0 9
77. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 9
78. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 3
79. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
80. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 7
81. Béres Eszter (ICO) 0 5
82. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 6
83. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
84. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 6
85. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 6
86. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 4
87. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 6
88. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 4
89. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 3
90. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
91. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 8
92. Surán Andrea (BKGDSE) 0 4
93. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 6
94. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
95. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 8
96. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
97. Kiss Diána (BLSE/A) 0 8
98. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0 8
99. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 4
100. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 5
101. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 3
102. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 7
103. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 6
104. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 6
105. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 4
106. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 6
107. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 5
108. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 6
109. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 9
110. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 2
111. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 7
112. Szabó Anna (ICO) 0 7
113. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 4
114. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
115. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
116. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
117. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 6
118. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
119. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 5
120. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 6
121. Bécser Janka (ICO) 0 7
122. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 4
123. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 4
124. Fejér Éva (BLSE/A) 0 8
125. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0 3
126. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 6
127. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 4
128. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
129. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
130. Zám Eszter (BLSE/A) 0 2
131. Vér Diána (BKGDSE) 0 4
132. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 2
133. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 6
134. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 7
135. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
136. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
137. Mansaré Finda (ICO) 0 2
138. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
139. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
140. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
141. Török Regina (MAFC BME) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 10.43 7
2. Nagy Viktória (ICO) 8.14 7
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 6.75 4
4. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 6.25 4
5. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 6.11 9
6. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 5.57 7
7. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.22 9
8. Földi Anna (MTK Budapest) 5 6
9. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 4.67 3
10. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4.4 5
11. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 4.14 7
12. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 4 7
13. Gróf Júlia (MTK Budapest) 4 3
14. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 4 6
15. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 4 2
16. Béres Eszter (ICO) 4 5
17. László Boróka (Törekvés SE) 4 2
18. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.86 7
19. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 3.75 4
20. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.67 9
21. Soós Edit (BEAC Muff) 3.67 6
22. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 3.67 3
23. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 3.67 6
24. Hetényi Renáta (ICO) 3.57 7
25. Varga Fanni (BEAC Bics) 3.5 6
26. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 3.4 5
27. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 3.33 3
28. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.29 7
29. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.2 5
30. Aradi Zsanett (MAFC BME) 3.17 6
31. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 3.17 6
32. Széky Anna (Törekvés SE) 3.14 7
33. Tarnai Kata (MAFC BME) 3 7
34. Dőry Viktória (ICO) 3 7
35. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 4
36. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 3 5
37. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 3 2
38. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 3 3
39. Horváth Enikő (MAFC BME) 2.88 8
40. Vándor Szilvia (BKGDSE) 2.75 4
41. Surán Andrea (BKGDSE) 2.75 4
42. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.75 8
43. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.67 6
44. Árvay Júlia (BEAC Bics) 2.67 6
45. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.67 3
46. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.63 8
47. Kiss Diána (BLSE/A) 2.63 8
48. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.6 5
49. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.57 7
50. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2.5 2
51. Halász Melinda (BEAC Bics) 2.5 8
52. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.5 4
53. Baliga Barbara (BKGDSE) 2.4 5
54. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 2.33 3
55. Horváth Anna (MAFC BME) 2.25 8
56. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2.2 5
57. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2.2 5
58. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 2.2 5
59. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.17 6
60. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.17 6
61. Budánovics Noémi (BLSE/A) 2.13 8
62. Mihalik Janka (MAFC BME) 2 2
63. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 2 6
64. Tánczos Tímea (BKGDSE) 2 5
65. Papp Judit (BEAC Budafok) 2 6
66. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.86 7
67. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.83 6
68. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.8 5
69. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.75 4
70. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1.75 4
71. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.71 7
72. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.67 6
73. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1.67 6
74. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.6 5
75. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.6 5
76. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.57 7
77. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.57 7
78. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.5 6
79. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.5 4
80. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.5 4
81. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.5 4
82. Hetényi Viktória (ICO) 1.5 4
83. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.5 4
84. Ryan Júlia (MTK Budapest) 1.5 2
85. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.5 6
86. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 6
87. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.44 9
88. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.33 6
89. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.33 9
90. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.33 6
91. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.29 7
92. Szabó Anna (ICO) 1.29 7
93. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1.25 4
94. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 1.25 4
95. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.2 5
96. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.17 6
97. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.14 7
98. Deák Dóra (BEAC Bics) 1.13 8
99. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1 4
100. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 5
101. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 6
102. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 1 2
103. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
104. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 1 3
105. Bécser Janka (ICO) 1 7
106. Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.83 6
107. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.83 6
108. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.83 6
109. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0.8 5
110. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.8 5
111. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.8 5
112. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0.75 4
113. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 3
114. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.67 3
115. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.67 3
116. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.63 8
117. Fejér Éva (BLSE/A) 0.63 8
118. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.6 5
119. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.5 4
120. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.5 4
121. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.5 4
122. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.5 6
123. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.5 4
124. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0.5 2
125. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0.5 4
126. Zám Eszter (BLSE/A) 0.5 2
127. Vér Diána (BKGDSE) 0.5 4
128. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0.5 2
129. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0.33 3
130. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 7
131. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.29 7
132. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.17 6
133. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.17 6
134. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 0 5
135. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
136. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
137. Mansaré Finda (ICO) 0 2
138. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
139. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
140. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
141. Török Regina (MAFC BME) 0 4
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gróf Júlia (MTK Budapest) 4 3
2. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 4 2
3. Surán Andrea (BKGDSE) 3.25 4
4. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 3.25 4
5. Hegyi Hanna (BKGDSE) 3.2 5
6. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3 4
7. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 4
8. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 3 3
9. Béres Eszter (ICO) 3 5
10. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 3 4
11. Boksay Katalin (Törekvés SE) 3 4
12. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 3
13. Földi Anna (MTK Budapest) 2.83 6
14. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 2.67 3
15. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.63 8
16. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 2.5 2
17. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.5 8
18. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2.5 6
19. Ryan Júlia (MTK Budapest) 2.5 2
20. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.43 7
21. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.43 7
22. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.43 7
23. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2.4 5
24. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.33 6
25. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.33 6
26. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.33 6
27. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.29 7
28. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.17 6
29. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.17 6
30. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.17 6
31. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.17 6
32. Szuchy Márta (BLSE/A) 2.11 9
33. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2 5
34. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2 2
35. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 2 3
36. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2 3
37. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2 5
38. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2 4
39. Fülep Csilla (MAFC BME) 1.86 7
40. Széky Anna (Törekvés SE) 1.86 7
41. Bécser Janka (ICO) 1.86 7
42. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.83 6
43. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 1.83 6
44. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.83 6
45. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
46. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
47. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 1.75 4
48. Dőry Viktória (ICO) 1.71 7
49. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.67 6
50. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.67 6
51. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.67 6
52. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1.67 6
53. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1.6 5
54. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.6 5
55. Tánczos Tímea (BKGDSE) 1.6 5
56. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1.6 5
57. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.57 7
58. Hetényi Renáta (ICO) 1.57 7
59. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1.5 4
60. Soós Edit (BEAC Muff) 1.5 6
61. László Boróka (Törekvés SE) 1.5 2
62. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.5 4
63. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.5 4
64. Horváth Anna (MAFC BME) 1.5 8
65. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.5 4
66. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.5 6
67. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.44 9
68. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.43 7
69. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.4 5
70. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.4 5
71. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.4 5
72. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.33 9
73. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.33 9
74. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1.33 3
75. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.29 7
76. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1.25 4
77. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1.25 4
78. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 1.2 5
79. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 1.17 6
80. Árvay Júlia (BEAC Bics) 1.17 6
81. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.17 6
82. Széky Krisztina (Törekvés SE) 1.17 6
83. Nagy Viktória (ICO) 1.14 7
84. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.14 7
85. Szabó Anna (ICO) 1.14 7
86. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1 5
87. Horváth Enikő (MAFC BME) 1 8
88. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
89. Lutche Klaudia (MAFC BME) 1 5
90. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1 6
91. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1 4
92. Szlávik Petra (BKGDSE) 1 4
93. Halász Melinda (BEAC Bics) 1 8
94. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
95. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
96. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 4
97. Fekete Katalin (BLSE/A) 1 9
98. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 3
99. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
100. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
101. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 5
102. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1 8
103. Vér Diána (BKGDSE) 1 4
104. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.88 8
105. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.86 7
106. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.83 6
107. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.75 8
108. Hetényi Viktória (ICO) 0.75 4
109. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.75 4
110. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.75 4
111. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.75 4
112. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.75 4
113. Kléner Kata (Törekvés SE) 0.71 7
114. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0.67 3
115. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0.67 6
116. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 6
117. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.67 6
118. Kiss Diána (BLSE/A) 0.63 8
119. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.6 5
120. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.57 7
121. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.57 7
122. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.57 7
123. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.57 7
124. Rozsics Lilla (MAFC BME) 0.5 4
125. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0.5 2
126. Fejér Éva (BLSE/A) 0.5 8
127. Zám Eszter (BLSE/A) 0.5 2
128. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0.5 2
129. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0.5 2
130. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.4 5
131. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 0.33 3
132. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 3
133. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.33 6
134. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0.25 4
135. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0 5
136. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
137. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
138. Mansaré Finda (ICO) 0 2
139. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
140. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
141. Török Regina (MAFC BME) 0 4
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 4.44 9
2. Kosjár Katalin (BLSE/A) 4.22 9
3. Ujváry Judit (BLSE/A) 4 9
4. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 3.71 7
5. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3.5 4
6. Nagy Viktória (ICO) 3.43 7
7. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3 4
8. Varga Fanni (BEAC Bics) 3 6
9. Fülep Csilla (MAFC BME) 3 7
10. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 3 3
11. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.67 6
12. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.4 5
13. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2.2 5
14. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2 7
15. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2 5
16. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.88 8
17. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
18. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.8 5
19. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.75 4
20. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.71 7
21. Földi Anna (MTK Budapest) 1.67 6
22. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 1.67 3
23. Soós Edit (BEAC Muff) 1.5 6
24. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.5 4
25. Hetényi Viktória (ICO) 1.5 4
26. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.43 7
27. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1.33 3
28. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1.33 6
29. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.29 7
30. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.25 8
31. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.2 5
32. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.2 5
33. Széky Anna (Törekvés SE) 1.14 7
34. Dőry Viktória (ICO) 1 7
35. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 1 6
36. Hercze Szandra (MAFC BME) 1 6
37. Szlávik Petra (BKGDSE) 1 4
38. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 1 8
39. Szabó Vivien (MAFC BME) 1 6
40. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1 4
41. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 4
42. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1 6
43. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 5
44. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1 4
45. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 6
46. Halász Melinda (BEAC Bics) 0.88 8
47. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.86 7
48. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.86 7
49. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.86 7
50. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0.83 6
51. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0.83 6
52. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0.67 6
53. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0.67 6
54. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.67 9
55. Szuchy Márta (BLSE/A) 0.67 9
56. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 6
57. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.63 8
58. Szabó Anna (ICO) 0.57 7
59. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.5 8
60. Horváth Anna (MAFC BME) 0.5 8
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 100% (7/7) 4
2. Vándor Szilvia (BKGDSE) 100% (6/6) 4
3. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 100% (6/6) 7
4. Szalay Kinga (MTK Budapest) 100% (4/4) 4
5. Gróf Júlia (MTK Budapest) 100% (4/4) 3
6. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 90% (9/10) 3
7. Aradi Zsanett (MAFC BME) 88.89% (8/9) 6
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 87.5% (14/16) 7
9. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 85.71% (12/14) 7
10. Hetényi Viktória (ICO) 85.71% (6/7) 4
11. Hercze Szandra (MAFC BME) 85.71% (6/7) 6
12. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 84.21% (16/19) 6
13. Horváth Enikő (MAFC BME) 83.33% (15/18) 8
14. Budánovics Noémi (BLSE/A) 83.33% (10/12) 8
15. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 83.33% (5/6) 5
16. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 83.33% (5/6) 6
17. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 80% (12/15) 4
18. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 80% (4/5) 4
19. Ujváry Judit (BLSE/A) 78.26% (36/46) 9
20. Fülep Csilla (MAFC BME) 77.78% (21/27) 7
21. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 77.78% (14/18) 4
22. Szuchy Márta (BLSE/A) 75% (6/8) 9
23. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 75% (6/8) 5
24. Jéhn Mónika (MAFC BME) 75% (6/8) 6
25. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 75% (6/8) 5
26. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 75% (3/4) 6
27. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 75% (3/4) 5
28. Kosjár Katalin (BLSE/A) 74.51% (38/51) 9
29. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 74.29% (26/35) 7
30. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 74.07% (40/54) 9
31. Nagy Viktória (ICO) 72.73% (24/33) 7
32. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 72.73% (8/11) 8
33. Földi Anna (MTK Budapest) 71.43% (10/14) 6
34. Budai Zsófia (MTK Budapest) 71.43% (10/14) 5
35. Hegyi Hanna (BKGDSE) 70.59% (12/17) 5
36. Egri Vivien (Törekvés SE) 69.23% (9/13) 7
37. Soós Edit (BEAC Muff) 69.23% (9/13) 6
38. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 66.67% (10/15) 7
39. Fekete Katalin (BLSE/A) 66.67% (6/9) 9
40. Dobos Kíra (Törekvés SE) 66.67% (6/9) 7
41. Tarnai Kata (MAFC BME) 66.67% (6/9) 7
42. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 66.67% (4/6) 6
43. Horváth Anna (MAFC BME) 66.67% (4/6) 8
44. Sziráki Edit (BEAC Bics) 66.67% (4/6) 8
45. Rozsics Lilla (MAFC BME) 66.67% (4/6) 4
46. Szlávik Petra (BKGDSE) 66.67% (4/6) 4
47. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 64.29% (9/14) 5
48. Dőry Viktória (ICO) 63.64% (7/11) 7
49. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 62.5% (5/8) 8
50. Széky Anna (Törekvés SE) 61.54% (8/13) 7
51. Lutche Klaudia (MAFC BME) 61.11% (11/18) 5
52. Szabó Vivien (MAFC BME) 60% (6/10) 6
53. Baliga Barbara (BKGDSE) 60% (3/5) 5
54. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 60% (3/5) 3
55. Béres Eszter (ICO) 60% (3/5) 5
56. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 55.56% (5/9) 3
57. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 55.56% (5/9) 6
58. Halász Melinda (BEAC Bics) 53.85% (7/13) 8
59. Varga Fanni (BEAC Bics) 52.94% (18/34) 6
60. Árvay Júlia (BEAC Bics) 50% (4/8) 6
61. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 50% (3/6) 7
62. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 50% (3/6) 4
63. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 50% (3/6) 6
64. Lakos Magdolna (BKGDSE) 50% (2/4) 3
65. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 50% (2/4) 3
66. Várnai Katalin (BKGDSE) 50% (2/4) 5
67. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 5
68. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 50% (2/4) 5
69. Széky Krisztina (Törekvés SE) 50% (2/4) 6
70. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 6
71. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 47.37% (9/19) 5
72. Szabó Anna (ICO) 44.44% (4/9) 7
73. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 42.86% (6/14) 6
74. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 42.86% (3/7) 6
75. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 42.86% (3/7) 6
76. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 37.5% (6/16) 6
77. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 37.5% (3/8) 7
78. Karlócai Daniella (BLSE/A) 37.5% (3/8) 6
79. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (2/6) 7
80. Veres Orsolya (BEAC Bics) 33.33% (2/6) 7
81. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 30% (3/10) 5
82. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 30% (3/10) 5
83. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 28.57% (4/14) 6
84. Tánczos Tímea (BKGDSE) 25% (1/4) 5
85. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 20% (1/5) 6
86. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0% (0/6) 7
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu