/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

BEAC Budafok - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Tuza Zsigmond 30/970-2621 tuzazs@mnb.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szalay Krisztina 30/397-2512 szalay.kriszta@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
BEAC Sporttelep 1117 - Budapest Bogdánfy út 10.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bíró Anikó 1965-12-26
- Deme Orsolya 1986-07-21
- Fazakas Ágnes 1972-09-05
- Fodor Krisztina 1976-04-06
- Hegedűs Mónika 1982-06-16
- Konrády Ildikó 1963-06-16
- Mile Veronika 1979-08-31
- Padányi Réka 1974-03-23
- Papp Judit 1975-10-30
- Szakáll Márta 1971-10-20
- Szilágyi Gabriella 1974-12-31
- Turnár Ildikó 1971-02-23
- Viszota Krisztina 1968-11-04
- Vörös Zsanett 1985-07-18

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0012 BEAC Budafok MTK Budapest 2018/10/07 18:00 70-67
(24-18,17-20,22-12,7-17)
MTK Kosárlabda Csarnok Sancilio Alexis Zádeczki Donát László
NA0034 BEAC Budafok Kiss Lenke KA 2018/10/27 08:00 89-61
(24-19,16-18,19-14,30-10)
BEAC Sporttelep Gaál István Rózsavölgyi Alexandra
NA0023 ELTE BEAC BEAC Budafok 2018/11/07 19:00 68-49
(20-14,16-11,15-14,17-10)
BEAC Sporttelep Nepp László Oszkár Magyar Zoltán
NA0056 BEAC Budafok MAFC BME 2018/11/11 08:00 65-72
(13-16,7-24,24-15,21-17)
BEAC Sporttelep Józsa András Junior Lövei László
NA0067 BEAC Budafok BLSE/A 2018/11/17 08:00 58-74
(19-18,9-15,22-19,8-22)
BEAC Sporttelep Kozma Balázs Rózsavölgyi Alexandra
NA0086 BEAC Budafok Szolnoki Sportcentrum 2018/12/02 09:20 80-29
(10-6,26-5,15-8,29-10)
BEAC Sporttelep Gaál István Rózsavölgyi Alexandra
NA0095 BEAC Bics BEAC Budafok 2018/12/09 15:30 49-76
(13-21,10-16,20-16,6-23)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Tarnai Gyula Csaba
NA0104 BEAC Budafok Törekvés SE 2018/12/12 18:10 65-76
(28-16,13-16,11-23,13-21)
BEAC Sporttelep Nepp László Oszkár Szőke Gábor
NA0113 ICO BEAC Budafok 2019/01/13 15:00 54-55
(-, -, -, -)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy Viktor László Zsolt
NA0122 BEAC Budafok BKGDSE 2019/01/23 18:10 BEAC Sporttelep Tóth Kitti Sancilio Alexis
NA0131 BEAC Muff BEAC Budafok 2019/01/26 09:30 BEAC Sporttelep
NA0153 BEAC Budafok ELTE BEAC 2019/02/20 19:00 BEAC Sporttelep
NA0142 MTK Budapest BEAC Budafok 2019/02/23 15:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NA0164 Kiss Lenke KA BEAC Budafok 2019/02/26 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NA0186 MAFC BME BEAC Budafok 2019/03/10 11:00 Lónyay Református Gimnázium
NA0197 BLSE/A BEAC Budafok 2019/03/23 10:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA0216 Szolnoki Sportcentrum BEAC Budafok 2019/04/06 10:00 BEAC Sporttelep
NA0225 BEAC Budafok BEAC Bics 2019/04/13 08:00 BEAC Sporttelep
NA0234 Törekvés SE BEAC Budafok 2019/04/26 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0243 BEAC Budafok ICO 2019/05/04 08:00 BEAC Sporttelep
NA0252 BKGDSE BEAC Budafok 2019/05/14 20:00 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
NA0261 BEAC Budafok BEAC Muff 2019/05/18 08:00 BEAC Sporttelep

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 190 8
2. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 162 10
3. Kosjár Katalin (BLSE/A) 161 10
4. Nagy Viktória (ICO) 138 7
5. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 116 8
6. Ujváry Judit (BLSE/A) 114 10
7. Balogh Júlia (BEAC Muff) 112 7
8. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 106 8
9. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 104 6
10. Varga Fanni (BEAC Bics) 103 7
11. Horváth Enikő (MAFC BME) 99 9
12. Tarnai Kata (MAFC BME) 93 7
13. Dőry Viktória (ICO) 91 7
14. Soós Edit (BEAC Muff) 87 8
15. Földi Anna (MTK Budapest) 85 7
16. Fülep Csilla (MAFC BME) 78 7
17. Mile Veronika (BEAC Budafok) 78 7
18. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 77 8
19. Hetényi Renáta (ICO) 69 7
20. Dobos Kíra (Törekvés SE) 68 8
21. Kléner Kata (Törekvés SE) 64 8
22. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 61 8
23. Hercze Szandra (MAFC BME) 61 7
24. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 60 6
25. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 59 4
26. Széky Anna (Törekvés SE) 58 7
27. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 58 5
28. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 56 7
29. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 56 9
30. Budánovics Noémi (BLSE/A) 54 9
31. Halász Melinda (BEAC Bics) 53 9
32. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 52 5
33. Budai Zsófia (MTK Budapest) 51 6
34. Hegyi Hanna (BKGDSE) 50 6
35. Horváth Anna (MAFC BME) 49 9
36. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 48 6
37. Sziráki Edit (BEAC Bics) 48 8
38. Deák Dóra (BEAC Bics) 48 9
39. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 47 6
40. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 47 6
41. Aradi Zsanett (MAFC BME) 46 6
42. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 46 5
43. Lutche Klaudia (MAFC BME) 45 6
44. Kiss Diána (BLSE/A) 44 9
45. Egri Vivien (Törekvés SE) 44 8
46. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 43 6
47. Béres Eszter (ICO) 43 5
48. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 42 9
49. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 41 4
50. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 41 5
51. Fekete Katalin (BLSE/A) 41 10
52. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 41 6
53. Gróf Júlia (MTK Budapest) 40 4
54. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 39 4
55. Rozsics Lilla (MAFC BME) 39 5
56. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 39 9
57. Böröcz Anita (BEAC Bics) 38 8
58. Szuchy Márta (BLSE/A) 38 10
59. Szabó Vivien (MAFC BME) 37 6
60. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 37 7
61. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 37 9
62. Árvay Júlia (BEAC Bics) 36 7
63. Baliga Barbara (BKGDSE) 35 6
64. Surán Andrea (BKGDSE) 34 5
65. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 34 7
66. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 33 6
67. Széplaki Márta (Törekvés SE) 31 7
68. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 31 7
69. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 31 8
70. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 31 3
71. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 30 7
72. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 30 3
73. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 30 4
74. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 29 4
75. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 29 5
76. Várnai Katalin (BKGDSE) 28 6
77. Vándor Szilvia (BKGDSE) 28 5
78. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 28 7
79. Tánczos Tímea (BKGDSE) 27 6
80. Boksay Katalin (Törekvés SE) 26 5
81. Szlávik Petra (BKGDSE) 25 4
82. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 25 5
83. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 25 5
84. Padányi Réka (BEAC Budafok) 25 3
85. Papp Judit (BEAC Budafok) 25 7
86. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 24 9
87. Veres Orsolya (BEAC Bics) 24 8
88. Légrádi Réka (BKGDSE) 23 4
89. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 22 6
90. Szabó Anna (ICO) 22 7
91. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 22 5
92. Hetényi Viktória (ICO) 21 4
93. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 21 4
94. Jéhn Mónika (MAFC BME) 21 7
95. Keil Zsófia (BEAC Muff) 21 8
96. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 21 10
97. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 20 3
98. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 20 4
99. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 20 5
100. Fábián Ildikó (BKGDSE) 19 1
101. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 18 2
102. Szalay Kinga (MTK Budapest) 18 4
103. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 18 6
104. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 17 4
105. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 17 5
106. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 16 6
107. Széky Krisztina (Törekvés SE) 16 6
108. László Boróka (Törekvés SE) 16 2
109. Fejér Éva (BLSE/A) 15 9
110. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 15 2
111. Lakos Magdolna (BKGDSE) 14 4
112. Bécser Janka (ICO) 14 7
113. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 14 6
114. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 13 6
115. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 13 6
116. Hájer Tamara (BEAC Muff) 13 5
117. Karlócai Daniella (BLSE/A) 13 7
118. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 12 5
119. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 12 7
120. Ryan Júlia (MTK Budapest) 11 3
121. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
122. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 9 3
123. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 8 7
124. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 8 5
125. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 8 5
126. Vér Diána (BKGDSE) 8 5
127. Bódi Bettina (BKGDSE) 8 5
128. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
129. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 7 3
130. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
131. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 6 5
132. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
133. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 4 6
134. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
135. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
136. Molnár Martina (MAFC BME) 4 2
137. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
138. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 4 5
139. Albert Dóra (BEAC Bics) 4 8
140. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
141. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 1
142. Zám Eszter (BLSE/A) 2 3
143. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 2 1
144. Veress Lili (ICO) 2 1
145. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
146. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 2
147. Gáspár Sára (MTK Budapest) 2 2
148. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 1 6
149. Török Regina (MAFC BME) 0 5
150. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
151. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
152. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
153. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
154. Mansaré Finda (ICO) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 22 7
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 22 7
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 15 7
4. Kléner Kata (Törekvés SE) 15 8
5. Dőry Viktória (ICO) 14 7
6. Horváth Enikő (MAFC BME) 11 9
7. Hercze Szandra (MAFC BME) 10 7
8. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 9 5
9. Deák Dóra (BEAC Bics) 9 9
10. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 8 8
11. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 8 5
12. Varga Fanni (BEAC Bics) 7 7
13. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 7 6
14. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 7 5
15. Soós Edit (BEAC Muff) 6 8
16. Hetényi Renáta (ICO) 6 7
17. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 6 6
18. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6 6
19. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5 10
20. Budai Zsófia (MTK Budapest) 5 6
21. Rozsics Lilla (MAFC BME) 5 5
22. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 5 4
23. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 5 6
24. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4 5
25. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 4 5
26. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 4 4
27. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 6
28. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3 6
29. Lutche Klaudia (MAFC BME) 3 6
30. Szlávik Petra (BKGDSE) 3 4
31. Szabó Vivien (MAFC BME) 3 6
32. Légrádi Réka (BKGDSE) 3 4
33. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 3 5
34. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 3 9
35. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 3 9
36. Fekete Katalin (BLSE/A) 3 10
37. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3 8
38. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3 5
39. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2 8
40. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 2 4
41. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2 8
42. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2 8
43. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2 3
44. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2 6
45. Széky Anna (Törekvés SE) 2 7
46. Budánovics Noémi (BLSE/A) 2 9
47. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 7
48. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 2 7
49. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 2 4
50. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2 9
51. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 2 5
52. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2 10
53. Fábián Ildikó (BKGDSE) 1 1
54. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1 10
55. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1 8
56. Földi Anna (MTK Budapest) 1 7
57. Fülep Csilla (MAFC BME) 1 7
58. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
59. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 1 3
60. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1 4
61. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
62. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1 2
63. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
64. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
65. Egri Vivien (Törekvés SE) 1 8
66. Horváth Anna (MAFC BME) 1 9
67. Hetényi Viktória (ICO) 1 4
68. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1 5
69. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 6
70. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1 9
71. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1 5
72. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 6
73. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 4
74. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 1 3
75. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 7
76. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 5
77. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
78. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 6
79. Molnár Martina (MAFC BME) 1 2
80. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
81. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 5
82. Nagy Viktória (ICO) 0 7
83. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 10
84. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 4
85. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
86. Béres Eszter (ICO) 0 5
87. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 6
88. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
89. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 6
90. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 6
91. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 8
92. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 4
93. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 6
94. Surán Andrea (BKGDSE) 0 5
95. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
96. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 9
97. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
98. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 9
99. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 6
100. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 5
101. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 7
102. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 4
103. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 5
104. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 7
105. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
106. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 4
107. Kiss Diána (BLSE/A) 0 9
108. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 7
109. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 8
110. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 6
111. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 4
112. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 7
113. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 5
114. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
115. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 7
116. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
117. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 10
118. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 3
119. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 7
120. Szabó Anna (ICO) 0 7
121. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
122. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 8
123. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 1
124. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
125. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
126. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
127. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 8
128. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
129. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 6
130. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 0 1
131. Bécser Janka (ICO) 0 7
132. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
133. Veress Lili (ICO) 0 1
134. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 7
135. Fejér Éva (BLSE/A) 0 9
136. Vér Diána (BKGDSE) 0 5
137. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 5
138. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 5
139. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 5
140. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 7
141. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 2
142. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
143. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
144. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 5
145. Zám Eszter (BLSE/A) 0 3
146. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 6
147. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 8
148. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
149. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
150. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
151. Török Regina (MAFC BME) 0 5
152. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 2
153. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
154. Mansaré Finda (ICO) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 23.75 8
2. Nagy Viktória (ICO) 19.71 7
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 17.33 6
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 16.2 10
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 16.1 10
6. Balogh Júlia (BEAC Muff) 16 7
7. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 14.75 4
8. Varga Fanni (BEAC Bics) 14.71 7
9. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 14.5 8
10. Tarnai Kata (MAFC BME) 13.29 7
11. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 13.25 8
12. Dőry Viktória (ICO) 13 7
13. Földi Anna (MTK Budapest) 12.14 7
14. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 11.6 5
15. Ujváry Judit (BLSE/A) 11.4 10
16. Mile Veronika (BEAC Budafok) 11.14 7
17. Fülep Csilla (MAFC BME) 11.14 7
18. Horváth Enikő (MAFC BME) 11 9
19. Soós Edit (BEAC Muff) 10.88 8
20. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 10.4 5
21. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 10.33 3
22. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 10.25 4
23. Gróf Júlia (MTK Budapest) 10 4
24. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 10 3
25. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 10 6
26. Hetényi Renáta (ICO) 9.86 7
27. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 9.75 4
28. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 9.63 8
29. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 9.2 5
30. Hercze Szandra (MAFC BME) 8.71 7
31. Béres Eszter (ICO) 8.6 5
32. Budai Zsófia (MTK Budapest) 8.5 6
33. Dobos Kíra (Törekvés SE) 8.5 8
34. Hegyi Hanna (BKGDSE) 8.33 6
35. Padányi Réka (BEAC Budafok) 8.33 3
36. Széky Anna (Törekvés SE) 8.29 7
37. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 8.2 5
38. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 8 7
39. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 8 6
40. Kléner Kata (Törekvés SE) 8 8
41. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7.83 6
42. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 7.83 6
43. Rozsics Lilla (MAFC BME) 7.8 5
44. Aradi Zsanett (MAFC BME) 7.67 6
45. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 7.63 8
46. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 7.5 4
47. Lutche Klaudia (MAFC BME) 7.5 6
48. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 7.25 4
49. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 7.17 6
50. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6.83 6
51. Surán Andrea (BKGDSE) 6.8 5
52. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 6.67 3
53. Szlávik Petra (BKGDSE) 6.25 4
54. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.22 9
55. Szabó Vivien (MAFC BME) 6.17 6
56. Budánovics Noémi (BLSE/A) 6 9
57. Sziráki Edit (BEAC Bics) 6 8
58. Halász Melinda (BEAC Bics) 5.89 9
59. Baliga Barbara (BKGDSE) 5.83 6
60. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 5.8 5
61. Légrádi Réka (BKGDSE) 5.75 4
62. Vándor Szilvia (BKGDSE) 5.6 5
63. Egri Vivien (Törekvés SE) 5.5 8
64. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 5.5 6
65. Horváth Anna (MAFC BME) 5.44 9
66. Deák Dóra (BEAC Bics) 5.33 9
67. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 5.29 7
68. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 5.25 4
69. Hetényi Viktória (ICO) 5.25 4
70. Boksay Katalin (Törekvés SE) 5.2 5
71. Árvay Júlia (BEAC Bics) 5.14 7
72. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 5 4
73. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 5 5
74. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5 5
75. Kiss Diána (BLSE/A) 4.89 9
76. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 4.86 7
77. Böröcz Anita (BEAC Bics) 4.75 8
78. Várnai Katalin (BKGDSE) 4.67 6
79. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 4.67 9
80. Tánczos Tímea (BKGDSE) 4.5 6
81. Szalay Kinga (MTK Budapest) 4.5 4
82. Széplaki Márta (Törekvés SE) 4.43 7
83. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 4.43 7
84. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 4.4 5
85. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 4.33 9
86. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 4.29 7
87. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 4.25 4
88. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 4.11 9
89. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.1 10
90. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 4 5
91. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 4 7
92. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3.88 8
93. Szuchy Márta (BLSE/A) 3.8 10
94. Ryan Júlia (MTK Budapest) 3.67 3
95. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 3.67 6
96. Papp Judit (BEAC Budafok) 3.57 7
97. Lakos Magdolna (BKGDSE) 3.5 4
98. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3.4 5
99. Szabó Anna (ICO) 3.14 7
100. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 3 3
101. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3 7
102. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
103. Veres Orsolya (BEAC Bics) 3 8
104. Széky Krisztina (Törekvés SE) 2.67 6
105. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 2.67 9
106. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 2.67 6
107. Keil Zsófia (BEAC Muff) 2.63 8
108. Hájer Tamara (BEAC Muff) 2.6 5
109. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 2.4 5
110. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 3
111. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 6
112. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 2.17 6
113. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.17 6
114. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2.1 10
115. Bécser Janka (ICO) 2 7
116. Karlócai Daniella (BLSE/A) 1.86 7
117. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1.71 7
118. Fejér Éva (BLSE/A) 1.67 9
119. Vér Diána (BKGDSE) 1.6 5
120. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1.6 5
121. Bódi Bettina (BKGDSE) 1.6 5
122. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 1.6 5
123. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.2 5
124. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.14 7
125. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1 4
126. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.8 5
127. Zám Eszter (BLSE/A) 0.67 3
128. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.67 6
129. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.5 8
130. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.17 6
131. Török Regina (MAFC BME) 0 5
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.14 7
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 3.14 7
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.14 7
4. Dőry Viktória (ICO) 2 7
5. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.88 8
6. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.8 5
7. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.6 5
8. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.43 7
9. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.4 5
10. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.25 4
11. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.22 9
12. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1.17 6
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 1 7
14. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1 8
15. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1 4
16. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1 6
17. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1 5
18. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1 6
19. Deák Dóra (BEAC Bics) 1 9
20. Hetényi Renáta (ICO) 0.86 7
21. Budai Zsófia (MTK Budapest) 0.83 6
22. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.83 6
23. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 0.8 5
24. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 0.8 5
25. Soós Edit (BEAC Muff) 0.75 8
26. Szlávik Petra (BKGDSE) 0.75 4
27. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.75 4
28. Padányi Réka (BEAC Budafok) 0.67 3
29. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.67 6
30. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 0.6 5
31. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.6 5
32. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0.5 6
33. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.5 10
34. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 0.5 4
35. Lutche Klaudia (MAFC BME) 0.5 6
36. Szabó Vivien (MAFC BME) 0.5 6
37. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.5 4
38. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.4 5
39. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.38 8
40. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.33 3
41. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 0.33 3
42. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0.33 6
43. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 9
44. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 9
45. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.33 3
46. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.3 10
47. Széky Anna (Törekvés SE) 0.29 7
48. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.29 7
49. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.29 7
50. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.25 8
51. Gróf Júlia (MTK Budapest) 0.25 4
52. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.25 8
53. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.25 8
54. Hetényi Viktória (ICO) 0.25 4
55. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0.25 4
56. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.22 9
57. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.22 9
58. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.2 5
59. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.2 5
60. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.2 5
61. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.2 10
62. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.2 5
63. Várnai Katalin (BKGDSE) 0.17 6
64. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 0.17 6
65. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.17 6
66. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.17 6
67. Földi Anna (MTK Budapest) 0.14 7
68. Fülep Csilla (MAFC BME) 0.14 7
69. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.14 7
70. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.14 7
71. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.14 7
72. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.13 8
73. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.13 8
74. Horváth Anna (MAFC BME) 0.11 9
75. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.11 9
76. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0.1 10
77. Nagy Viktória (ICO) 0 7
78. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 10
79. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 4
80. Béres Eszter (ICO) 0 5
81. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 6
82. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 6
83. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 6
84. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 8
85. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 4
86. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 6
87. Surán Andrea (BKGDSE) 0 5
88. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
89. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 9
90. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 8
91. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 9
92. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 6
93. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 5
94. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 7
95. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 4
96. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 5
97. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 7
98. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 4
99. Kiss Diána (BLSE/A) 0 9
100. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 7
101. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 8
102. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 6
103. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 4
104. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 7
105. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 5
106. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 7
107. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 10
108. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 3
109. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 7
110. Szabó Anna (ICO) 0 7
111. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
112. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 8
113. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
114. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 8
115. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
116. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 6
117. Bécser Janka (ICO) 0 7
118. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 7
119. Fejér Éva (BLSE/A) 0 9
120. Vér Diána (BKGDSE) 0 5
121. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 5
122. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 5
123. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 5
124. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 7
125. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
126. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 5
127. Zám Eszter (BLSE/A) 0 3
128. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 6
129. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 8
130. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
131. Török Regina (MAFC BME) 0 5
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 9.88 8
2. Nagy Viktória (ICO) 8.14 7
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 6.83 6
4. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 6.25 4
5. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 6 8
6. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 5.9 10
7. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.2 10
8. Földi Anna (MTK Budapest) 5.14 7
9. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 4.67 3
10. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4.4 5
11. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 4.33 3
12. Varga Fanni (BEAC Bics) 4.29 7
13. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 4.13 8
14. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 4 4
15. Gróf Júlia (MTK Budapest) 4 4
16. Béres Eszter (ICO) 4 5
17. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.86 7
18. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.8 10
19. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 3.75 4
20. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 3.67 6
21. Soós Edit (BEAC Muff) 3.63 8
22. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 3.63 8
23. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3.63 8
24. Hetényi Renáta (ICO) 3.57 7
25. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 3.33 3
26. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.25 8
27. Surán Andrea (BKGDSE) 3.2 5
28. Aradi Zsanett (MAFC BME) 3.17 6
29. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 3.17 6
30. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.14 7
31. Széky Anna (Törekvés SE) 3.14 7
32. Tarnai Kata (MAFC BME) 3 7
33. Dőry Viktória (ICO) 3 7
34. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 3 6
35. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 3 7
36. Horváth Enikő (MAFC BME) 2.78 9
37. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.75 8
38. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.67 6
39. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2.67 3
40. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.67 6
41. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.67 9
42. Baliga Barbara (BKGDSE) 2.67 6
43. Halász Melinda (BEAC Bics) 2.56 9
44. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.5 4
45. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 2.4 5
46. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.4 5
47. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.38 8
48. Kiss Diána (BLSE/A) 2.33 9
49. Árvay Júlia (BEAC Bics) 2.29 7
50. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 2.25 4
51. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 2.25 4
52. Horváth Anna (MAFC BME) 2.22 9
53. Vándor Szilvia (BKGDSE) 2.2 5
54. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2.17 6
55. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.17 6
56. Tánczos Tímea (BKGDSE) 2.17 6
57. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 2.14 7
58. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2 6
59. Budánovics Noémi (BLSE/A) 2 9
60. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 2 5
61. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.88 8
62. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 1.86 7
63. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.86 7
64. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.83 6
65. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.83 6
66. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.8 5
67. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.8 5
68. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1.75 4
69. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.71 7
70. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.71 7
71. Papp Judit (BEAC Budafok) 1.71 7
72. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.67 6
73. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.6 5
74. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.6 5
75. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.6 5
76. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.6 10
77. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.57 7
78. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1.57 7
79. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.56 9
80. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.5 4
81. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.5 4
82. Légrádi Réka (BKGDSE) 1.5 4
83. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.5 6
84. Hetényi Viktória (ICO) 1.5 4
85. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 6
86. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.44 9
87. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.38 8
88. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.33 9
89. Ryan Júlia (MTK Budapest) 1.33 3
90. Szabó Anna (ICO) 1.29 7
91. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.25 8
92. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.2 10
93. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.17 6
94. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.13 8
95. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.13 8
96. Deák Dóra (BEAC Bics) 1 9
97. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1 4
98. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 4
99. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
100. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 5
101. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 1 3
102. Bécser Janka (ICO) 1 7
103. Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.86 7
104. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.86 7
105. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.83 6
106. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.83 6
107. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0.8 5
108. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0.8 5
109. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0.8 5
110. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.78 9
111. Fejér Éva (BLSE/A) 0.78 9
112. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.71 7
113. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.67 3
114. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0.67 6
115. Vér Diána (BKGDSE) 0.6 5
116. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 10
117. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0.5 4
118. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.43 7
119. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.43 7
120. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.4 5
121. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.4 5
122. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.4 5
123. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.4 5
124. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.4 5
125. Zám Eszter (BLSE/A) 0.33 3
126. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.25 8
127. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.17 6
128. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.17 6
129. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 0 5
130. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
131. Török Regina (MAFC BME) 0 5
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3.33 6
2. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 5
3. Gróf Júlia (MTK Budapest) 3 4
4. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 3 5
5. Béres Eszter (ICO) 3 5
6. Földi Anna (MTK Budapest) 2.86 7
7. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.83 6
8. Surán Andrea (BKGDSE) 2.8 5
9. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.8 5
10. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.67 9
11. Ryan Júlia (MTK Budapest) 2.67 3
12. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 2.67 3
13. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.63 8
14. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.57 7
15. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2.57 7
16. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.56 9
17. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.5 8
18. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 2.5 4
19. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.4 5
20. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2.4 5
21. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.38 8
22. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.33 6
23. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.33 6
24. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.25 4
25. Szuchy Márta (BLSE/A) 2.2 10
26. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.14 7
27. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.13 8
28. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.13 8
29. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2 7
30. Papp Judit (BEAC Budafok) 2 7
31. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.88 8
32. Fülep Csilla (MAFC BME) 1.86 7
33. Széky Anna (Törekvés SE) 1.86 7
34. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1.86 7
35. Bécser Janka (ICO) 1.86 7
36. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.83 6
37. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 1.83 6
38. Tánczos Tímea (BKGDSE) 1.83 6
39. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 1.8 5
40. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 1.8 5
41. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.8 5
42. Dőry Viktória (ICO) 1.71 7
43. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 1.67 3
44. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1.67 6
45. Padányi Réka (BEAC Budafok) 1.67 3
46. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.67 6
47. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.67 6
48. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1.67 6
49. Soós Edit (BEAC Muff) 1.63 8
50. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.63 8
51. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.6 10
52. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.6 5
53. Hetényi Renáta (ICO) 1.57 7
54. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.56 9
55. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1.5 4
56. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1.5 6
57. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.5 4
58. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.5 4
59. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 8
60. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.43 7
61. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.43 7
62. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.4 10
63. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.33 6
64. Horváth Anna (MAFC BME) 1.33 9
65. Várnai Katalin (BKGDSE) 1.33 6
66. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.33 6
67. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1.33 6
68. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.29 7
69. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.29 7
70. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.25 8
71. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1.25 4
72. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.22 9
73. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.2 10
74. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 1.2 5
75. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.2 5
76. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1.2 5
77. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 1.17 6
78. Széky Krisztina (Törekvés SE) 1.17 6
79. Nagy Viktória (ICO) 1.14 7
80. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1.14 7
81. Szabó Anna (ICO) 1.14 7
82. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.11 9
83. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.11 9
84. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
85. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1 6
86. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1 4
87. Lutche Klaudia (MAFC BME) 1 6
88. Szlávik Petra (BKGDSE) 1 4
89. Halász Melinda (BEAC Bics) 1 9
90. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 4
91. Árvay Júlia (BEAC Bics) 1 7
92. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 4
93. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1 7
94. Fekete Katalin (BLSE/A) 1 10
95. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 4
96. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1 5
97. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
98. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
99. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
100. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.89 9
101. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.86 7
102. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.86 7
103. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.8 5
104. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.8 10
105. Vér Diána (BKGDSE) 0.8 5
106. Kléner Kata (Törekvés SE) 0.75 8
107. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.75 8
108. Hetényi Viktória (ICO) 0.75 4
109. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 0.75 4
110. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0.67 3
111. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.67 6
112. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 9
113. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 6
114. Fejér Éva (BLSE/A) 0.67 9
115. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.63 8
116. Rozsics Lilla (MAFC BME) 0.6 5
117. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0.6 5
118. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.6 5
119. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.6 5
120. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.57 7
121. Kiss Diána (BLSE/A) 0.56 9
122. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 0.5 4
123. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.5 8
124. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.5 8
125. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.4 5
126. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 3
127. Zám Eszter (BLSE/A) 0.33 3
128. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.29 7
129. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0 5
130. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
131. Török Regina (MAFC BME) 0 5
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kosjár Katalin (BLSE/A) 4.2 10
2. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 4.1 10
3. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.8 10
4. Nagy Viktória (ICO) 3.43 7
5. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 3.25 8
6. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3.2 5
7. Varga Fanni (BEAC Bics) 3.14 7
8. Fülep Csilla (MAFC BME) 3 7
9. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.67 6
10. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 2.25 4
11. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 2.25 4
12. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2.17 6
13. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.13 8
14. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 2 8
15. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2 6
16. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2 6
17. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.8 5
18. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.78 9
19. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1.67 6
20. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 1.63 8
21. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.57 7
22. Hetényi Viktória (ICO) 1.5 4
23. Földi Anna (MTK Budapest) 1.43 7
24. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.4 5
25. Soós Edit (BEAC Muff) 1.38 8
26. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.38 8
27. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1.33 6
28. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.33 9
29. Dobos Kíra (Törekvés SE) 1.25 8
30. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.2 5
31. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1.2 5
32. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.2 5
33. Széky Anna (Törekvés SE) 1.14 7
34. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 1.14 7
35. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.11 9
36. Dőry Viktória (ICO) 1 7
37. Hercze Szandra (MAFC BME) 1 7
38. Szabó Vivien (MAFC BME) 1 6
39. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
40. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0.89 9
41. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.86 7
42. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0.86 7
43. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.86 7
44. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.8 10
45. Halász Melinda (BEAC Bics) 0.78 9
46. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.78 9
47. Horváth Anna (MAFC BME) 0.67 9
48. Szuchy Márta (BLSE/A) 0.6 10
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 100% (7/7) 5
2. Vándor Szilvia (BKGDSE) 100% (6/6) 5
3. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 90% (9/10) 4
4. Aradi Zsanett (MAFC BME) 88.89% (8/9) 6
5. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 87.5% (7/8) 9
6. Budánovics Noémi (BLSE/A) 85.71% (12/14) 9
7. Hetényi Viktória (ICO) 85.71% (6/7) 4
8. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 85% (17/20) 8
9. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 84.21% (16/19) 6
10. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 83.33% (5/6) 7
11. Horváth Enikő (MAFC BME) 80% (16/20) 9
12. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 80% (16/20) 5
13. Ujváry Judit (BLSE/A) 79.17% (38/48) 10
14. Fülep Csilla (MAFC BME) 77.78% (21/27) 7
15. Hercze Szandra (MAFC BME) 77.78% (7/9) 7
16. Dobos Kíra (Törekvés SE) 76.92% (10/13) 8
17. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 75% (6/8) 5
18. Szuchy Márta (BLSE/A) 75% (6/8) 10
19. Jéhn Mónika (MAFC BME) 75% (6/8) 7
20. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 74.29% (26/35) 8
21. Kosjár Katalin (BLSE/A) 73.68% (42/57) 10
22. Soós Edit (BEAC Muff) 73.33% (11/15) 8
23. Egri Vivien (Törekvés SE) 73.33% (11/15) 8
24. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 73.21% (41/56) 10
25. Nagy Viktória (ICO) 72.73% (24/33) 7
26. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 72.73% (16/22) 8
27. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 72.73% (8/11) 9
28. Fekete Katalin (BLSE/A) 72.73% (8/11) 10
29. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 72.22% (13/18) 6
30. Földi Anna (MTK Budapest) 71.43% (10/14) 7
31. Budai Zsófia (MTK Budapest) 71.43% (10/14) 6
32. Hegyi Hanna (BKGDSE) 70.59% (12/17) 6
33. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 70% (7/10) 7
34. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 69.23% (9/13) 4
35. Rozsics Lilla (MAFC BME) 66.67% (6/9) 5
36. Tarnai Kata (MAFC BME) 66.67% (6/9) 7
37. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 66.67% (4/6) 6
38. Sziráki Edit (BEAC Bics) 66.67% (4/6) 8
39. Szlávik Petra (BKGDSE) 66.67% (4/6) 4
40. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 64.29% (9/14) 5
41. Dőry Viktória (ICO) 63.64% (7/11) 7
42. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 62.5% (5/8) 10
43. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 62.5% (5/8) 6
44. Széky Anna (Törekvés SE) 61.54% (8/13) 7
45. Horváth Anna (MAFC BME) 60% (6/10) 9
46. Szabó Vivien (MAFC BME) 60% (6/10) 6
47. Lutche Klaudia (MAFC BME) 57.14% (12/21) 6
48. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 55.56% (5/9) 6
49. Varga Fanni (BEAC Bics) 55% (22/40) 7
50. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 50% (10/20) 9
51. Halász Melinda (BEAC Bics) 50% (7/14) 9
52. Árvay Júlia (BEAC Bics) 50% (4/8) 7
53. Széplaki Márta (Törekvés SE) 50% (3/6) 7
54. Ryan Júlia (MTK Budapest) 50% (3/6) 3
55. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 50% (3/6) 6
56. Várnai Katalin (BKGDSE) 50% (3/6) 6
57. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 50% (3/6) 8
58. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 50% (3/6) 4
59. Lakos Magdolna (BKGDSE) 50% (3/6) 4
60. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 47.83% (11/23) 7
61. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 44.44% (8/18) 7
62. Szabó Anna (ICO) 44.44% (4/9) 7
63. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 43.33% (13/30) 8
64. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 42.86% (6/14) 7
65. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 42.86% (3/7) 6
66. Karlócai Daniella (BLSE/A) 37.5% (3/8) 7
67. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 36.36% (4/11) 8
68. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (4/12) 9
69. Veres Orsolya (BEAC Bics) 33.33% (2/6) 8
70. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (2/6) 9
71. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 30% (3/10) 6
72. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 30% (3/10) 6
73. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0% (0/6) 8
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu