/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

QPAC - Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Edző

Név Telefon E-mail
Kovács Balázs 20/472-2965 kovacsbalazs199807@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Füleki Gyöngyi 20/255-3622 fuleki.gyongyi@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- BALDAUF Gáspár 2001
- Bódy György Kornél 2000
- BOKOR András 2002
- CSERTÁN Simon András 2002
- HYROSS László Ferenc 1995
- IMRE Ferenc Balázs 2003
- KÁLLAY Albert 1999
- KISS Dömötör 1996
- KISS Marcell 2001
- KOVÁCS Balázs 1998
- KOVÁCS Dániel 1997
- KOVÁCS Tamás 1968
- LINCZENBOLD Eliot 2002
- NAGY Gergő 1988
- PETŐHÁZI Bence 2001
- SZILÁGYI Vince 2000
- Takács Márton Péter 2002
- TÖRÖK Ádám Farkas 2003
- TÓTH Máté 1999
- URBÁN István 2001
- VÁMOSI Filip Roland 1998

Műsor

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0017 Kiss Lenke KA QPAC 2022/10/01 12:00 64-67
(13-17,15-17,21-12,15-21)
Fóti úti Általános Iskola Bagi Bálint, Józsa András Junior
RKFB0026 QPAC Csepel-Bontó/Reg 2022/10/10 19:20 74-67
(23-19,20-13,7-18,24-17)
Szent Benedek Gimnázium Hervay Tibor, Tóth Kitti
RKFB0035 Kőbánya Old Boys QPAC 2022/10/20 20:45 73-49
(21-6,16-12,18-16,18-15)
Zrínyi Miklós Gimnázium dr. Németh Patrik, Józsa András Junior
RKFB0044 QPAC HSE Major 2022/11/07 19:20 69-75
(15-22,20-22,17-13,17-18)
Szent Benedek Gimnázium Tőzsér Dénes Kelemen, Vida József
RKFB0053 Józsefvárosi KC QPAC 2022/11/11 20:15 52-79
(16-25,13-16,11-20,12-18)
Toldy Ferenc Gimnázium Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
RKFB0062 QPAC DMTK 2022/11/21 19:20 86-53
(25-6,26-25,22-8,13-14)
Szent Benedek Gimnázium Vida József, Hartai Tamás
RKFB0071 Budafok QPAC 2022/11/30 20:20 69-64
(14-20,20-23,16-11,19-10)
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium B. Németh Kristóf, Hegedűs Attila
RKFB0082 Ludovika SE QPAC 2022/12/02 20:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő
RKFB0093 QPAC TFSE U20 2022/12/12 19:20 Szent Benedek Gimnázium
RKFB0104 MAFC Martos QPAC 2022/12/19 20:45 Őrmezei Általános Iskola
RKFB0115 QPAC Zuglói Sasok 2023/01/09 19:20 Szent Benedek Gimnázium
RKFB0126 SZPA-HSE QPAC 2023/01/13 20:30 HIT Park Labdacsarnok
RKFB0137 QPAC Toldy Vízivárosi Hódok 2023/01/23 19:20 Szent Benedek Gimnázium
RKFB0147 QPAC Kiss Lenke KA 2023/01/30 19:20 Szent Benedek Gimnázium
RKFB0156 Csepel-Bontó/Reg QPAC 2023/02/16 18:45 Kazinczy Általános Iskola
RKFB0165 QPAC Kőbánya Old Boys 2023/02/20 19:20 Szent Benedek Gimnázium
RKFB0174 HSE Major QPAC 2023/02/26 10:00 NKE kisterem
RKFB0183 QPAC Józsefvárosi KC 2023/03/06 19:20 Szent Benedek Gimnázium
RKFB0192 DMTK QPAC 2023/03/16 20:30 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
RKFB0201 QPAC Budafok 2023/03/27 19:20 Szent Benedek Gimnázium
RKFB0212 QPAC Ludovika SE 2023/04/03 19:20 Szent Benedek Gimnázium
RKFB0223 TFSE U20 QPAC 2023/04/15 18:00 Testnevelési Egyetem L2 Terem
RKFB0234 QPAC MAFC Martos 2023/04/24 19:20 Szent Benedek Gimnázium
RKFB0245 Zuglói Sasok QPAC 2023/05/07 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola
RKFB0256 QPAC SZPA-HSE 2023/05/15 19:20 Szent Benedek Gimnázium
RKFB0267 Toldy Vízivárosi Hódok QPAC 2023/05/25 20:20 Toldy Ferenc Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Makay Dániel József (Kőbánya Old Boys) 260 10
2. Szőke Ferenc (Józsefvárosi KC) 230 12
3. Jánosi Aurél Soma (Ludovika SE) 222 12
4. Simon Kristóf Kolos (Ludovika SE) 202 10
5. Márkus Dániel (DMTK ) 190 10
6. Tóth Szabolcs (Toldy Vízivárosi Hódok) 184 10
7. Illés Bence Miklós (Csepel-Bontó/Reg) 180 10
8. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 172 10
9. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 164 12
10. Verbényi Kálmán (Budafok) 152 10
11. Szemán Gábor (Kőbánya Old Boys) 152 10
12. KISS Dömötör (QPAC) 152 14
13. KOVÁCS Balázs (QPAC) 150 12
14. Kakucska Kristóf (Csepel-Bontó/Reg) 146 10
15. Kocsis Gergő (Kiss Lenke KA) 144 12
16. Buru Domonkos (HSE Major) 142 12
17. Bartus Gergely (MAFC Martos) 138 10
18. Schneider Mihály Benedek (HSE Major) 136 10
19. Gombkötő Dávid (TFSE U20) 136 10
20. Tápai Zsolt (Kőbánya Old Boys) 136 10
21. Harsányi András Attila (MAFC Martos) 136 12
22. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys) 132 10
23. Szenteleki László Csaba (Budafok) 132 12
24. Siklós Bence (HSE Major) 132 12
25. VÁMOSI Filip Roland (QPAC) 130 14
26. Pátkai Jordán (SZPA-HSE ) 130 8
27. Petrucsik Bence (Józsefvárosi KC) 128 6
28. TÓTH Máté (QPAC) 126 10
29. HYROSS László Ferenc (QPAC) 126 12
30. Dr. Glavatity Dénes (Józsefvárosi KC) 126 16
31. Busai Levente Gábor (Budafok) 124 12
32. Bege Máté (DMTK ) 118 8
33. Darvas Kristóf Márk (Zuglói Sasok) 118 10
34. Takács István (Józsefvárosi KC) 116 6
35. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 108 12
36. Fábián Balázs (TFSE U20) 108 14
37. Balázs Benjámin (Zuglói Sasok) 104 12
38. Steier József Dániel (Zuglói Sasok) 102 10
39. Chandler Olivér (Csepel-Bontó/Reg) 100 8
40. Bihari Máté (MAFC Martos) 100 8
41. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 100 10
42. Mattens Thomas Léon (Ludovika SE) 98 8
43. Lesti Botond (Csepel-Bontó/Reg) 98 10
44. Szijj Norbert (Budafok) 98 14
45. Wehner Zsigmond (TFSE U20) 98 6
46. Szántó András (MAFC Martos) 94 12
47. Takács Péter (Budafok) 88 8
48. Simon Kornél Károly (Ludovika SE) 86 12
49. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 86 10
50. Takács Immánuel (SZPA-HSE ) 86 10
51. Vasas Máté Brúnó (Kőbánya Old Boys) 86 10
52. Fazekas István Mihály (HSE Major) 84 12
53. URBÁN István (QPAC) 84 12
54. Nitsch Gergely (Józsefvárosi KC) 84 16
55. Popa-Müller Victor Dávid (Budafok) 82 6
56. Vizi Balázs (Budafok) 82 14
57. Komlós Levente (Kiss Lenke KA) 76 10
58. Mazúr Károly Márton (Csepel-Bontó/Reg) 72 8
59. Kocsis András Vince (Zuglói Sasok) 72 10
60. Angyal Tamás (Kőbánya Old Boys) 70 8
61. Bubcsó Kristóf (Ludovika SE) 70 10
62. Czakó Tamás Zalán (MAFC Martos) 68 8
63. Solymosi Dániel (SZPA-HSE ) 66 10
64. Babik Barnabás (Zuglói Sasok) 66 12
65. Fagyas Szabolcs (Józsefvárosi KC) 64 6
66. Tulkán Máté (SZPA-HSE ) 64 6
67. Biber Ágoston (TFSE U20) 64 6
68. Solti Dániel (MAFC Martos) 64 4
69. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 64 8
70. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 64 8
71. Halász Dávid (TFSE U20) 64 10
72. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 64 12
73. KISS Marcell (QPAC) 62 12
74. Szabó Bence (Csepel-Bontó/Reg) 62 8
75. Nyitrai Ákos (MAFC Martos) 60 14
76. Oláh Krisztián (SZPA-HSE ) 60 4
77. Lente Dávid Lajos (Toldy Vízivárosi Hódok) 60 6
78. Kőber Balázs Máté (DMTK ) 60 6
79. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 60 8
80. Holp Nándor Máté (HSE Major) 60 10
81. Csernák Ádám (MAFC Martos) 58 4
82. Piller Bálint Nándor (DMTK ) 58 8
83. Takács Márton Károly (Zuglói Sasok) 58 10
84. Hoffmann Ákos (Kőbánya Old Boys) 58 10
85. Somogyi Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 56 8
86. Sváb Tamás Ferenc (Kőbánya Old Boys) 54 10
87. Dóczy Áron (TFSE U20) 54 10
88. Kardos András (DMTK ) 54 12
89. Varga Péter Lajos (DMTK ) 54 12
90. Vörös Alex (Csepel-Bontó/Reg) 52 6
91. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 52 6
92. Ágoston László (MAFC Martos) 52 10
93. Nyerges Péter Attila (HSE Major) 50 12
94. NAGY Gergő (QPAC) 50 12
95. Hensch Norbert (MAFC Martos) 50 8
96. Varga Ádám (Kiss Lenke KA) 50 6
97. Gesztesi Márk (Csepel-Bontó/Reg) 48 10
98. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 48 10
99. György Olivér (TFSE U20) 48 12
100. Seregély Balázs (DMTK ) 46 6
101. Erős Dániel (SZPA-HSE ) 46 4
102. Olasz Alex (TFSE U20) 46 12
103. Fehér Tamás (Zuglói Sasok) 44 8
104. Kalmár André Rafael (SZPA-HSE ) 44 10
105. Szabó Zoltán (Józsefvárosi KC) 44 10
106. Patrik-Pirk Domonkos (Zuglói Sasok) 44 10
107. Varga Máté (DMTK ) 42 8
108. Lontai Levente (Józsefvárosi KC) 42 10
109. Ben Ezra Orran (Ludovika SE) 42 12
110. PETŐHÁZI Bence (QPAC) 42 14
111. Senkár László (Budafok) 40 6
112. Vartik Gyula Péter (Józsefvárosi KC) 40 8
113. Csúcs Balázs (Budafok) 40 10
114. Benyovszky Balázs (Budafok) 38 8
115. Jakab Péter (MAFC Martos) 38 6
116. Dinnyés Dávid Ferenc (Kiss Lenke KA) 36 2
117. Zombori Valér (Budafok) 36 10
118. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 36 10
119. Buday Levente Bálint (Budafok) 34 4
120. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 34 8
121. Ötvös Szilárd Tamás (Józsefvárosi KC) 34 10
122. Baatarsukh Anuujin (Józsefvárosi KC) 32 4
123. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys) 32 10
124. Graszl Marcell Csaba (TFSE U20) 32 10
125. Fejes Péter (Budafok) 30 8
126. Zódor Norbert (Kőbánya Old Boys) 30 10
127. Kárpáti András (MAFC Martos) 30 12
128. Bozó Dániel (Józsefvárosi KC) 28 2
129. Szabadi Szilveszter (Ludovika SE) 28 8
130. Petheő Gergely Péter (Ludovika SE) 26 8
131. Bálint Zoltán (DMTK ) 26 10
132. Beczássy Máté (Kiss Lenke KA) 24 2
133. Takács Gábor (TFSE U20) 24 8
134. Hirschler Máté János (Zuglói Sasok) 24 8
135. Bánfalvi Ármin (Toldy Vízivárosi Hódok) 24 10
136. Kelemen Béla (MAFC Martos) 24 12
137. Árvai Péter (Józsefvárosi KC) 22 6
138. Tóth Fabó (HSE Major) 22 6
139. Csömör Dániel (Józsefvárosi KC) 22 8
140. Koncz Bálint (MAFC Martos) 20 2
141. Boda János (SZPA-HSE ) 20 8
142. Temesvári Zsolt (MAFC Martos) 20 6
143. Fasciano Fabio (Toldy Vízivárosi Hódok) 18 8
144. Vigh Barnabás Dominik (Ludovika SE) 18 8
145. Dürr Edgár András (Budafok) 16 4
146. Pásztor Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 16 4
147. Volf Barna (Budafok) 16 4
148. Dr. Horváth András Attila (Ludovika SE) 16 8
149. György Marcell (DMTK ) 16 8
150. Bátora Tamás (HSE Major) 16 10
151. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 16 10
152. Tomai Dániel (Józsefvárosi KC) 14 12
153. Karai Miklós (TFSE U20) 14 2
154. Ribiánszky Miklós József (Ludovika SE) 14 2
155. Hámori Belián (TFSE U20) 14 4
156. KOVÁCS Dániel (QPAC) 14 4
157. Antoni Lukács Patrik (TFSE U20) 14 8
158. Greguss-Kána Márk (Zuglói Sasok) 14 8
159. TÖRÖK Ádám Farkas (QPAC) 14 6
160. KOVÁCS Tamás (QPAC) 12 4
161. Fossong Awung Ian Nkwetta (DMTK ) 12 4
162. Sinkovics Marcell (Zuglói Sasok) 12 8
163. Krén Benjámin (SZPA-HSE ) 10 6
164. Kutrucz Ármin Pál (TFSE U20) 10 6
165. Horváth Levente (HSE Major) 10 10
166. Dr. Lőrinczy Mátyás (Józsefvárosi KC) 10 10
167. Kozma László (Ludovika SE) 8 10
168. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 8 10
169. Bódy György Kornél (QPAC) 6 2
170. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE ) 6 2
171. Fülöp Levente (Ludovika SE) 6 6
172. Takács-Varga Bendegúz (MAFC Martos) 6 6
173. Kapusi László (Budafok) 4 6
174. Fodor Norbert (Toldy Vízivárosi Hódok) 4 6
175. Liga Tamás (Csepel-Bontó/Reg) 4 2
176. Ratiu Kevin Erik (Csepel-Bontó/Reg) 4 2
177. Nagy Bálint (DMTK ) 4 2
178. Hámori Botond (TFSE U20) 4 4
179. IMRE Ferenc Balázs (QPAC) 4 8
180. SZILÁGYI Vince (QPAC) 4 10
181. Andrus Tamás (Kőbánya Old Boys) 4 10
182. Molnár Márk (SZPA-HSE ) 2 2
183. Strausz György (MAFC Martos) 0 2
184. Klement Itiel Rafael (SZPA-HSE ) 0 8
185. Héjja István (Ludovika SE) 0 2
186. Csarnai Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 2
187. Dely Dániel (Zuglói Sasok) 0 4
188. Fridel Dániel Fortunát (Zuglói Sasok) 0 2
189. Vida Máté Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 8
190. Nagy Zsombor (Kiss Lenke KA) 0 2
191. Buró Gergely Richárd (Ludovika SE) 0 2
192. Ipach Marcell (HSE Major) 0 6
193. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/Reg) 0 2
194. Szidor Levente (Kőbánya Old Boys) 0 4
195. Lakatos Csaba Balázs (DMTK ) 0 2
196. Kiss Bálint (Zuglói Sasok) 0 4
197. Nagy Edmond (SZPA-HSE ) 0 4
198. Szokolay Gergely Gyula (TFSE U20) 0 4
199. Beck Ádám (TFSE U20) 0 2
200. Ordasi Dénes (HSE Major) 0 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Jánosi Aurél Soma (Ludovika SE) 48 12
2. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys) 32 10
3. Márkus Dániel (DMTK ) 28 10
4. Bartus Gergely (MAFC Martos) 28 10
5. Pátkai Jordán (SZPA-HSE ) 26 8
6. Chandler Olivér (Csepel-Bontó/Reg) 26 8
7. Petrucsik Bence (Józsefvárosi KC) 24 6
8. Gombkötő Dávid (TFSE U20) 24 10
9. Siklós Bence (HSE Major) 24 12
10. Tóth Szabolcs (Toldy Vízivárosi Hódok) 22 10
11. Dr. Glavatity Dénes (Józsefvárosi KC) 22 16
12. Tápai Zsolt (Kőbánya Old Boys) 20 10
13. Simon Kristóf Kolos (Ludovika SE) 18 10
14. Szőke Ferenc (Józsefvárosi KC) 18 12
15. Kakucska Kristóf (Csepel-Bontó/Reg) 18 10
16. Szenteleki László Csaba (Budafok) 18 12
17. Bubcsó Kristóf (Ludovika SE) 18 10
18. Makay Dániel József (Kőbánya Old Boys) 16 10
19. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 16 10
20. Kocsis Gergő (Kiss Lenke KA) 16 12
21. Ágoston László (MAFC Martos) 16 10
22. Wehner Zsigmond (TFSE U20) 14 6
23. Bege Máté (DMTK ) 14 8
24. Schneider Mihály Benedek (HSE Major) 14 10
25. TÓTH Máté (QPAC) 14 10
26. Mazúr Károly Márton (Csepel-Bontó/Reg) 14 8
27. Takács István (Józsefvárosi KC) 12 6
28. Oláh Krisztián (SZPA-HSE ) 12 4
29. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 12 12
30. Steier József Dániel (Zuglói Sasok) 12 10
31. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 12 12
32. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 12 6
33. Babik Barnabás (Zuglói Sasok) 12 12
34. VÁMOSI Filip Roland (QPAC) 10 14
35. Simon Kornél Károly (Ludovika SE) 10 12
36. Gesztesi Márk (Csepel-Bontó/Reg) 10 10
37. Nyerges Péter Attila (HSE Major) 10 12
38. Kárpáti András (MAFC Martos) 10 12
39. Mattens Thomas Léon (Ludovika SE) 8 8
40. Takács Péter (Budafok) 8 8
41. Biber Ágoston (TFSE U20) 8 6
42. Balázs Benjámin (Zuglói Sasok) 8 12
43. Vörös Alex (Csepel-Bontó/Reg) 8 6
44. Szabó Bence (Csepel-Bontó/Reg) 8 8
45. Fábián Balázs (TFSE U20) 8 14
46. Szijj Norbert (Budafok) 8 14
47. Halász Dávid (TFSE U20) 8 10
48. Vizi Balázs (Budafok) 8 14
49. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 8 12
50. Hirschler Máté János (Zuglói Sasok) 8 8
51. Illés Bence Miklós (Csepel-Bontó/Reg) 6 10
52. Solti Dániel (MAFC Martos) 6 4
53. Verbényi Kálmán (Budafok) 6 10
54. KISS Dömötör (QPAC) 6 14
55. Tulkán Máté (SZPA-HSE ) 6 6
56. Vasas Máté Brúnó (Kőbánya Old Boys) 6 10
57. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 6 8
58. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 6 8
59. Seregély Balázs (DMTK ) 6 6
60. Somogyi Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 6 8
61. Solymosi Dániel (SZPA-HSE ) 6 10
62. Fehér Tamás (Zuglói Sasok) 6 8
63. Varga Máté (DMTK ) 6 8
64. Zombori Valér (Budafok) 6 10
65. Popa-Müller Victor Dávid (Budafok) 4 6
66. Darvas Kristóf Márk (Zuglói Sasok) 4 10
67. Fagyas Szabolcs (Józsefvárosi KC) 4 6
68. Lente Dávid Lajos (Toldy Vízivárosi Hódok) 4 6
69. Komlós Levente (Kiss Lenke KA) 4 10
70. Piller Bálint Nándor (DMTK ) 4 8
71. Takács Márton Károly (Zuglói Sasok) 4 10
72. Kardos András (DMTK ) 4 12
73. Varga Péter Lajos (DMTK ) 4 12
74. Szabó Zoltán (Józsefvárosi KC) 4 10
75. Kalmár André Rafael (SZPA-HSE ) 4 10
76. Dürr Edgár András (Budafok) 4 4
77. György Olivér (TFSE U20) 4 12
78. Hámori Belián (TFSE U20) 4 4
79. Takács Gábor (TFSE U20) 4 8
80. Boda János (SZPA-HSE ) 4 8
81. György Marcell (DMTK ) 4 8
82. Csernák Ádám (MAFC Martos) 2 4
83. Bihari Máté (MAFC Martos) 2 8
84. KOVÁCS Balázs (QPAC) 2 12
85. Erős Dániel (SZPA-HSE ) 2 4
86. Busai Levente Gábor (Budafok) 2 12
87. Kőber Balázs Máté (DMTK ) 2 6
88. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 2 10
89. Lesti Botond (Csepel-Bontó/Reg) 2 10
90. Angyal Tamás (Kőbánya Old Boys) 2 8
91. Takács Immánuel (SZPA-HSE ) 2 10
92. Buday Levente Bálint (Budafok) 2 4
93. Varga Ádám (Kiss Lenke KA) 2 6
94. Baatarsukh Anuujin (Józsefvárosi KC) 2 4
95. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2 8
96. Kocsis András Vince (Zuglói Sasok) 2 10
97. Fazekas István Mihály (HSE Major) 2 12
98. Senkár László (Budafok) 2 6
99. Jakab Péter (MAFC Martos) 2 6
100. Dóczy Áron (TFSE U20) 2 10
101. Sváb Tamás Ferenc (Kőbánya Old Boys) 2 10
102. Vartik Gyula Péter (Józsefvárosi KC) 2 8
103. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 2 10
104. Benyovszky Balázs (Budafok) 2 8
105. Nyitrai Ákos (MAFC Martos) 2 14
106. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 2 8
107. Csúcs Balázs (Budafok) 2 10
108. Pásztor Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 2 4
109. Olasz Alex (TFSE U20) 2 12
110. KOVÁCS Dániel (QPAC) 2 4
111. Ben Ezra Orran (Ludovika SE) 2 12
112. Ötvös Szilárd Tamás (Józsefvárosi KC) 2 10
113. Temesvári Zsolt (MAFC Martos) 2 6
114. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys) 2 10
115. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE ) 2 2
116. Fossong Awung Ian Nkwetta (DMTK ) 2 4
117. Csömör Dániel (Józsefvárosi KC) 2 8
118. TÖRÖK Ádám Farkas (QPAC) 2 6
119. Vigh Barnabás Dominik (Ludovika SE) 2 8
120. Dr. Horváth András Attila (Ludovika SE) 2 8
121. Greguss-Kána Márk (Zuglói Sasok) 2 8
122. Kutrucz Ármin Pál (TFSE U20) 2 6
123. Dinnyés Dávid Ferenc (Kiss Lenke KA) 0 2
124. Szemán Gábor (Kőbánya Old Boys) 0 10
125. Bozó Dániel (Józsefvárosi KC) 0 2
126. Beczássy Máté (Kiss Lenke KA) 0 2
127. Buru Domonkos (HSE Major) 0 12
128. Harsányi András Attila (MAFC Martos) 0 12
129. HYROSS László Ferenc (QPAC) 0 12
130. Koncz Bálint (MAFC Martos) 0 2
131. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 0 10
132. Czakó Tamás Zalán (MAFC Martos) 0 8
133. Szántó András (MAFC Martos) 0 12
134. Ribiánszky Miklós József (Ludovika SE) 0 2
135. Karai Miklós (TFSE U20) 0 2
136. URBÁN István (QPAC) 0 12
137. Hensch Norbert (MAFC Martos) 0 8
138. Holp Nándor Máté (HSE Major) 0 10
139. Hoffmann Ákos (Kőbánya Old Boys) 0 10
140. Nitsch Gergely (Józsefvárosi KC) 0 16
141. KISS Marcell (QPAC) 0 12
142. Patrik-Pirk Domonkos (Zuglói Sasok) 0 10
143. Lontai Levente (Józsefvárosi KC) 0 10
144. NAGY Gergő (QPAC) 0 12
145. Volf Barna (Budafok) 0 4
146. Fejes Péter (Budafok) 0 8
147. Árvai Péter (Józsefvárosi KC) 0 6
148. Tóth Fabó (HSE Major) 0 6
149. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 0 10
150. Szabadi Szilveszter (Ludovika SE) 0 8
151. Petheő Gergely Péter (Ludovika SE) 0 8
152. Graszl Marcell Csaba (TFSE U20) 0 10
153. Bódy György Kornél (QPAC) 0 2
154. Zódor Norbert (Kőbánya Old Boys) 0 10
155. PETŐHÁZI Bence (QPAC) 0 14
156. KOVÁCS Tamás (QPAC) 0 4
157. Bálint Zoltán (DMTK ) 0 10
158. Bánfalvi Ármin (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 10
159. Fasciano Fabio (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 8
160. Liga Tamás (Csepel-Bontó/Reg) 0 2
161. Kelemen Béla (MAFC Martos) 0 12
162. Nagy Bálint (DMTK ) 0 2
163. Ratiu Kevin Erik (Csepel-Bontó/Reg) 0 2
164. Antoni Lukács Patrik (TFSE U20) 0 8
165. Krén Benjámin (SZPA-HSE ) 0 6
166. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 0 10
167. Bátora Tamás (HSE Major) 0 10
168. Sinkovics Marcell (Zuglói Sasok) 0 8
169. Tomai Dániel (Józsefvárosi KC) 0 12
170. Fülöp Levente (Ludovika SE) 0 6
171. Hámori Botond (TFSE U20) 0 4
172. Molnár Márk (SZPA-HSE ) 0 2
173. Horváth Levente (HSE Major) 0 10
174. Takács-Varga Bendegúz (MAFC Martos) 0 6
175. Dr. Lőrinczy Mátyás (Józsefvárosi KC) 0 10
176. Kozma László (Ludovika SE) 0 10
177. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 0 10
178. Fodor Norbert (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 6
179. Kapusi László (Budafok) 0 6
180. IMRE Ferenc Balázs (QPAC) 0 8
181. Andrus Tamás (Kőbánya Old Boys) 0 10
182. SZILÁGYI Vince (QPAC) 0 10
183. Kiss Bálint (Zuglói Sasok) 0 4
184. Nagy Zsombor (Kiss Lenke KA) 0 2
185. Beck Ádám (TFSE U20) 0 2
186. Dely Dániel (Zuglói Sasok) 0 4
187. Ipach Marcell (HSE Major) 0 6
188. Fridel Dániel Fortunát (Zuglói Sasok) 0 2
189. Strausz György (MAFC Martos) 0 2
190. Vida Máté Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 8
191. Csarnai Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 2
192. Héjja István (Ludovika SE) 0 2
193. Buró Gergely Richárd (Ludovika SE) 0 2
194. Nagy Edmond (SZPA-HSE ) 0 4
195. Szokolay Gergely Gyula (TFSE U20) 0 4
196. Klement Itiel Rafael (SZPA-HSE ) 0 8
197. Szidor Levente (Kőbánya Old Boys) 0 4
198. Lakatos Csaba Balázs (DMTK ) 0 2
199. Ordasi Dénes (HSE Major) 0 6
200. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/Reg) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Makay Dániel József (Kőbánya Old Boys) 26 10
2. Petrucsik Bence (Józsefvárosi KC) 21.33 6
3. Simon Kristóf Kolos (Ludovika SE) 20.2 10
4. Takács István (Józsefvárosi KC) 19.33 6
5. Szőke Ferenc (Józsefvárosi KC) 19.17 12
6. Márkus Dániel (DMTK ) 19 10
7. Jánosi Aurél Soma (Ludovika SE) 18.5 12
8. Tóth Szabolcs (Toldy Vízivárosi Hódok) 18.4 10
9. Illés Bence Miklós (Csepel-Bontó/Reg) 18 10
10. Dinnyés Dávid Ferenc (Kiss Lenke KA) 18 2
11. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 17.2 10
12. Wehner Zsigmond (TFSE U20) 16.33 6
13. Pátkai Jordán (SZPA-HSE ) 16.25 8
14. Solti Dániel (MAFC Martos) 16 4
15. Verbényi Kálmán (Budafok) 15.2 10
16. Szemán Gábor (Kőbánya Old Boys) 15.2 10
17. Oláh Krisztián (SZPA-HSE ) 15 4
18. Bege Máté (DMTK ) 14.75 8
19. Kakucska Kristóf (Csepel-Bontó/Reg) 14.6 10
20. Csernák Ádám (MAFC Martos) 14.5 4
21. Bozó Dániel (Józsefvárosi KC) 14 2
22. Bartus Gergely (MAFC Martos) 13.8 10
23. Popa-Müller Victor Dávid (Budafok) 13.67 6
24. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 13.67 12
25. Schneider Mihály Benedek (HSE Major) 13.6 10
26. Tápai Zsolt (Kőbánya Old Boys) 13.6 10
27. Gombkötő Dávid (TFSE U20) 13.6 10
28. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys) 13.2 10
29. TÓTH Máté (QPAC) 12.6 10
30. Bihari Máté (MAFC Martos) 12.5 8
31. KOVÁCS Balázs (QPAC) 12.5 12
32. Chandler Olivér (Csepel-Bontó/Reg) 12.5 8
33. Mattens Thomas Léon (Ludovika SE) 12.25 8
34. Kocsis Gergő (Kiss Lenke KA) 12 12
35. Beczássy Máté (Kiss Lenke KA) 12 2
36. Buru Domonkos (HSE Major) 11.83 12
37. Darvas Kristóf Márk (Zuglói Sasok) 11.8 10
38. Erős Dániel (SZPA-HSE ) 11.5 4
39. Harsányi András Attila (MAFC Martos) 11.33 12
40. Siklós Bence (HSE Major) 11 12
41. Szenteleki László Csaba (Budafok) 11 12
42. Takács Péter (Budafok) 11 8
43. KISS Dömötör (QPAC) 10.86 14
44. Fagyas Szabolcs (Józsefvárosi KC) 10.67 6
45. Tulkán Máté (SZPA-HSE ) 10.67 6
46. Biber Ágoston (TFSE U20) 10.67 6
47. HYROSS László Ferenc (QPAC) 10.5 12
48. Busai Levente Gábor (Budafok) 10.33 12
49. Steier József Dániel (Zuglói Sasok) 10.2 10
50. Koncz Bálint (MAFC Martos) 10 2
51. Lente Dávid Lajos (Toldy Vízivárosi Hódok) 10 6
52. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 10 10
53. Kőber Balázs Máté (DMTK ) 10 6
54. Lesti Botond (Csepel-Bontó/Reg) 9.8 10
55. VÁMOSI Filip Roland (QPAC) 9.29 14
56. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 9 12
57. Mazúr Károly Márton (Csepel-Bontó/Reg) 9 8
58. Angyal Tamás (Kőbánya Old Boys) 8.75 8
59. Vörös Alex (Csepel-Bontó/Reg) 8.67 6
60. Balázs Benjámin (Zuglói Sasok) 8.67 12
61. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 8.67 6
62. Takács Immánuel (SZPA-HSE ) 8.6 10
63. Vasas Máté Brúnó (Kőbánya Old Boys) 8.6 10
64. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 8.6 10
65. Czakó Tamás Zalán (MAFC Martos) 8.5 8
66. Buday Levente Bálint (Budafok) 8.5 4
67. Varga Ádám (Kiss Lenke KA) 8.33 6
68. Baatarsukh Anuujin (Józsefvárosi KC) 8 4
69. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 8 8
70. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 8 8
71. Dr. Glavatity Dénes (Józsefvárosi KC) 7.88 16
72. Szántó András (MAFC Martos) 7.83 12
73. Szabó Bence (Csepel-Bontó/Reg) 7.75 8
74. Fábián Balázs (TFSE U20) 7.71 14
75. Seregély Balázs (DMTK ) 7.67 6
76. Komlós Levente (Kiss Lenke KA) 7.6 10
77. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 7.5 8
78. Piller Bálint Nándor (DMTK ) 7.25 8
79. Kocsis András Vince (Zuglói Sasok) 7.2 10
80. Simon Kornél Károly (Ludovika SE) 7.17 12
81. Somogyi Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 7 8
82. Ribiánszky Miklós József (Ludovika SE) 7 2
83. Szijj Norbert (Budafok) 7 14
84. URBÁN István (QPAC) 7 12
85. Fazekas István Mihály (HSE Major) 7 12
86. Karai Miklós (TFSE U20) 7 2
87. Bubcsó Kristóf (Ludovika SE) 7 10
88. Senkár László (Budafok) 6.67 6
89. Solymosi Dániel (SZPA-HSE ) 6.6 10
90. Halász Dávid (TFSE U20) 6.4 10
91. Jakab Péter (MAFC Martos) 6.33 6
92. Hensch Norbert (MAFC Martos) 6.25 8
93. Holp Nándor Máté (HSE Major) 6 10
94. Vizi Balázs (Budafok) 5.86 14
95. Takács Márton Károly (Zuglói Sasok) 5.8 10
96. Hoffmann Ákos (Kőbánya Old Boys) 5.8 10
97. Fehér Tamás (Zuglói Sasok) 5.5 8
98. Babik Barnabás (Zuglói Sasok) 5.5 12
99. Dóczy Áron (TFSE U20) 5.4 10
100. Sváb Tamás Ferenc (Kőbánya Old Boys) 5.4 10
101. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 5.33 12
102. Varga Máté (DMTK ) 5.25 8
103. Nitsch Gergely (Józsefvárosi KC) 5.25 16
104. Ágoston László (MAFC Martos) 5.2 10
105. KISS Marcell (QPAC) 5.17 12
106. Vartik Gyula Péter (Józsefvárosi KC) 5 8
107. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 4.8 10
108. Gesztesi Márk (Csepel-Bontó/Reg) 4.8 10
109. Benyovszky Balázs (Budafok) 4.75 8
110. Kardos András (DMTK ) 4.5 12
111. Varga Péter Lajos (DMTK ) 4.5 12
112. Kalmár André Rafael (SZPA-HSE ) 4.4 10
113. Patrik-Pirk Domonkos (Zuglói Sasok) 4.4 10
114. Szabó Zoltán (Józsefvárosi KC) 4.4 10
115. Nyitrai Ákos (MAFC Martos) 4.29 14
116. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 4.25 8
117. Lontai Levente (Józsefvárosi KC) 4.2 10
118. NAGY Gergő (QPAC) 4.17 12
119. Nyerges Péter Attila (HSE Major) 4.17 12
120. Volf Barna (Budafok) 4 4
121. György Olivér (TFSE U20) 4 12
122. Dürr Edgár András (Budafok) 4 4
123. Csúcs Balázs (Budafok) 4 10
124. Pásztor Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 4 4
125. Olasz Alex (TFSE U20) 3.83 12
126. Fejes Péter (Budafok) 3.75 8
127. Árvai Péter (Józsefvárosi KC) 3.67 6
128. Tóth Fabó (HSE Major) 3.67 6
129. Zombori Valér (Budafok) 3.6 10
130. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3.6 10
131. Szabadi Szilveszter (Ludovika SE) 3.5 8
132. KOVÁCS Dániel (QPAC) 3.5 4
133. Hámori Belián (TFSE U20) 3.5 4
134. Ben Ezra Orran (Ludovika SE) 3.5 12
135. Ötvös Szilárd Tamás (Józsefvárosi KC) 3.4 10
136. Temesvári Zsolt (MAFC Martos) 3.33 6
137. Petheő Gergely Péter (Ludovika SE) 3.25 8
138. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys) 3.2 10
139. Graszl Marcell Csaba (TFSE U20) 3.2 10
140. Bódy György Kornél (QPAC) 3 2
141. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE ) 3 2
142. Hirschler Máté János (Zuglói Sasok) 3 8
143. Fossong Awung Ian Nkwetta (DMTK ) 3 4
144. Takács Gábor (TFSE U20) 3 8
145. KOVÁCS Tamás (QPAC) 3 4
146. Zódor Norbert (Kőbánya Old Boys) 3 10
147. PETŐHÁZI Bence (QPAC) 3 14
148. Csömör Dániel (Józsefvárosi KC) 2.75 8
149. Bálint Zoltán (DMTK ) 2.6 10
150. Boda János (SZPA-HSE ) 2.5 8
151. Kárpáti András (MAFC Martos) 2.5 12
152. Bánfalvi Ármin (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.4 10
153. TÖRÖK Ádám Farkas (QPAC) 2.33 6
154. Vigh Barnabás Dominik (Ludovika SE) 2.25 8
155. Fasciano Fabio (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.25 8
156. Kelemen Béla (MAFC Martos) 2 12
157. Dr. Horváth András Attila (Ludovika SE) 2 8
158. Liga Tamás (Csepel-Bontó/Reg) 2 2
159. Nagy Bálint (DMTK ) 2 2
160. György Marcell (DMTK ) 2 8
161. Ratiu Kevin Erik (Csepel-Bontó/Reg) 2 2
162. Greguss-Kána Márk (Zuglói Sasok) 1.75 8
163. Antoni Lukács Patrik (TFSE U20) 1.75 8
164. Kutrucz Ármin Pál (TFSE U20) 1.67 6
165. Krén Benjámin (SZPA-HSE ) 1.67 6
166. Bátora Tamás (HSE Major) 1.6 10
167. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 1.6 10
168. Sinkovics Marcell (Zuglói Sasok) 1.5 8
169. Tomai Dániel (Józsefvárosi KC) 1.17 12
170. Fülöp Levente (Ludovika SE) 1 6
171. Hámori Botond (TFSE U20) 1 4
172. Horváth Levente (HSE Major) 1 10
173. Takács-Varga Bendegúz (MAFC Martos) 1 6
174. Dr. Lőrinczy Mátyás (Józsefvárosi KC) 1 10
175. Molnár Márk (SZPA-HSE ) 1 2
176. Kozma László (Ludovika SE) 0.8 10
177. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 0.8 10
178. Kapusi László (Budafok) 0.67 6
179. Fodor Norbert (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.67 6
180. IMRE Ferenc Balázs (QPAC) 0.5 8
181. Andrus Tamás (Kőbánya Old Boys) 0.4 10
182. SZILÁGYI Vince (QPAC) 0.4 10
183. Lakatos Csaba Balázs (DMTK ) 0 2
184. Kiss Bálint (Zuglói Sasok) 0 4
185. Nagy Edmond (SZPA-HSE ) 0 4
186. Szokolay Gergely Gyula (TFSE U20) 0 4
187. Nagy Zsombor (Kiss Lenke KA) 0 2
188. Klement Itiel Rafael (SZPA-HSE ) 0 8
189. Ipach Marcell (HSE Major) 0 6
190. Beck Ádám (TFSE U20) 0 2
191. Dely Dániel (Zuglói Sasok) 0 4
192. Szidor Levente (Kőbánya Old Boys) 0 4
193. Fridel Dániel Fortunát (Zuglói Sasok) 0 2
194. Strausz György (MAFC Martos) 0 2
195. Vida Máté Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 8
196. Csarnai Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 2
197. Buró Gergely Richárd (Ludovika SE) 0 2
198. Héjja István (Ludovika SE) 0 2
199. Ordasi Dénes (HSE Major) 0 6
200. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/Reg) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Petrucsik Bence (Józsefvárosi KC) 4 6
2. Jánosi Aurél Soma (Ludovika SE) 4 12
3. Pátkai Jordán (SZPA-HSE ) 3.25 8
4. Chandler Olivér (Csepel-Bontó/Reg) 3.25 8
5. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys) 3.2 10
6. Oláh Krisztián (SZPA-HSE ) 3 4
7. Márkus Dániel (DMTK ) 2.8 10
8. Bartus Gergely (MAFC Martos) 2.8 10
9. Gombkötő Dávid (TFSE U20) 2.4 10
10. Wehner Zsigmond (TFSE U20) 2.33 6
11. Tóth Szabolcs (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.2 10
12. Takács István (Józsefvárosi KC) 2 6
13. Tápai Zsolt (Kőbánya Old Boys) 2 10
14. Siklós Bence (HSE Major) 2 12
15. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 2 6
16. Simon Kristóf Kolos (Ludovika SE) 1.8 10
17. Kakucska Kristóf (Csepel-Bontó/Reg) 1.8 10
18. Bubcsó Kristóf (Ludovika SE) 1.8 10
19. Bege Máté (DMTK ) 1.75 8
20. Mazúr Károly Márton (Csepel-Bontó/Reg) 1.75 8
21. Makay Dániel József (Kőbánya Old Boys) 1.6 10
22. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.6 10
23. Ágoston László (MAFC Martos) 1.6 10
24. Szőke Ferenc (Józsefvárosi KC) 1.5 12
25. Solti Dániel (MAFC Martos) 1.5 4
26. Szenteleki László Csaba (Budafok) 1.5 12
27. Schneider Mihály Benedek (HSE Major) 1.4 10
28. TÓTH Máté (QPAC) 1.4 10
29. Dr. Glavatity Dénes (Józsefvárosi KC) 1.38 16
30. Kocsis Gergő (Kiss Lenke KA) 1.33 12
31. Biber Ágoston (TFSE U20) 1.33 6
32. Vörös Alex (Csepel-Bontó/Reg) 1.33 6
33. Steier József Dániel (Zuglói Sasok) 1.2 10
34. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 1 12
35. Mattens Thomas Léon (Ludovika SE) 1 8
36. Takács Péter (Budafok) 1 8
37. Tulkán Máté (SZPA-HSE ) 1 6
38. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 1 12
39. Szabó Bence (Csepel-Bontó/Reg) 1 8
40. Seregély Balázs (DMTK ) 1 6
41. Babik Barnabás (Zuglói Sasok) 1 12
42. Gesztesi Márk (Csepel-Bontó/Reg) 1 10
43. Dürr Edgár András (Budafok) 1 4
44. Hámori Belián (TFSE U20) 1 4
45. Hirschler Máté János (Zuglói Sasok) 1 8
46. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE ) 1 2
47. Simon Kornél Károly (Ludovika SE) 0.83 12
48. Nyerges Péter Attila (HSE Major) 0.83 12
49. Kárpáti András (MAFC Martos) 0.83 12
50. Halász Dávid (TFSE U20) 0.8 10
51. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 0.75 8
52. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 0.75 8
53. Somogyi Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 0.75 8
54. Fehér Tamás (Zuglói Sasok) 0.75 8
55. Varga Máté (DMTK ) 0.75 8
56. VÁMOSI Filip Roland (QPAC) 0.71 14
57. Popa-Müller Victor Dávid (Budafok) 0.67 6
58. Fagyas Szabolcs (Józsefvárosi KC) 0.67 6
59. Lente Dávid Lajos (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.67 6
60. Balázs Benjámin (Zuglói Sasok) 0.67 12
61. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 0.67 12
62. Illés Bence Miklós (Csepel-Bontó/Reg) 0.6 10
63. Verbényi Kálmán (Budafok) 0.6 10
64. Vasas Máté Brúnó (Kőbánya Old Boys) 0.6 10
65. Solymosi Dániel (SZPA-HSE ) 0.6 10
66. Zombori Valér (Budafok) 0.6 10
67. Fábián Balázs (TFSE U20) 0.57 14
68. Szijj Norbert (Budafok) 0.57 14
69. Vizi Balázs (Budafok) 0.57 14
70. Csernák Ádám (MAFC Martos) 0.5 4
71. Erős Dániel (SZPA-HSE ) 0.5 4
72. Buday Levente Bálint (Budafok) 0.5 4
73. Baatarsukh Anuujin (Józsefvárosi KC) 0.5 4
74. Piller Bálint Nándor (DMTK ) 0.5 8
75. Pásztor Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 0.5 4
76. KOVÁCS Dániel (QPAC) 0.5 4
77. Fossong Awung Ian Nkwetta (DMTK ) 0.5 4
78. Takács Gábor (TFSE U20) 0.5 8
79. Boda János (SZPA-HSE ) 0.5 8
80. György Marcell (DMTK ) 0.5 8
81. KISS Dömötör (QPAC) 0.43 14
82. Darvas Kristóf Márk (Zuglói Sasok) 0.4 10
83. Komlós Levente (Kiss Lenke KA) 0.4 10
84. Takács Márton Károly (Zuglói Sasok) 0.4 10
85. Szabó Zoltán (Józsefvárosi KC) 0.4 10
86. Kalmár André Rafael (SZPA-HSE ) 0.4 10
87. Kőber Balázs Máté (DMTK ) 0.33 6
88. Varga Ádám (Kiss Lenke KA) 0.33 6
89. Senkár László (Budafok) 0.33 6
90. Jakab Péter (MAFC Martos) 0.33 6
91. Kardos András (DMTK ) 0.33 12
92. Varga Péter Lajos (DMTK ) 0.33 12
93. György Olivér (TFSE U20) 0.33 12
94. Temesvári Zsolt (MAFC Martos) 0.33 6
95. TÖRÖK Ádám Farkas (QPAC) 0.33 6
96. Kutrucz Ármin Pál (TFSE U20) 0.33 6
97. Bihari Máté (MAFC Martos) 0.25 8
98. Angyal Tamás (Kőbánya Old Boys) 0.25 8
99. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 0.25 8
100. Vartik Gyula Péter (Józsefvárosi KC) 0.25 8
101. Benyovszky Balázs (Budafok) 0.25 8
102. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.25 8
103. Csömör Dániel (Józsefvárosi KC) 0.25 8
104. Vigh Barnabás Dominik (Ludovika SE) 0.25 8
105. Dr. Horváth András Attila (Ludovika SE) 0.25 8
106. Greguss-Kána Márk (Zuglói Sasok) 0.25 8
107. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.2 10
108. Lesti Botond (Csepel-Bontó/Reg) 0.2 10
109. Takács Immánuel (SZPA-HSE ) 0.2 10
110. Kocsis András Vince (Zuglói Sasok) 0.2 10
111. Dóczy Áron (TFSE U20) 0.2 10
112. Sváb Tamás Ferenc (Kőbánya Old Boys) 0.2 10
113. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.2 10
114. Csúcs Balázs (Budafok) 0.2 10
115. Ötvös Szilárd Tamás (Józsefvárosi KC) 0.2 10
116. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys) 0.2 10
117. KOVÁCS Balázs (QPAC) 0.17 12
118. Busai Levente Gábor (Budafok) 0.17 12
119. Fazekas István Mihály (HSE Major) 0.17 12
120. Olasz Alex (TFSE U20) 0.17 12
121. Ben Ezra Orran (Ludovika SE) 0.17 12
122. Nyitrai Ákos (MAFC Martos) 0.14 14
123. Dinnyés Dávid Ferenc (Kiss Lenke KA) 0 2
124. Szemán Gábor (Kőbánya Old Boys) 0 10
125. Bozó Dániel (Józsefvárosi KC) 0 2
126. Beczássy Máté (Kiss Lenke KA) 0 2
127. Buru Domonkos (HSE Major) 0 12
128. Harsányi András Attila (MAFC Martos) 0 12
129. HYROSS László Ferenc (QPAC) 0 12
130. Koncz Bálint (MAFC Martos) 0 2
131. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 0 10
132. Czakó Tamás Zalán (MAFC Martos) 0 8
133. Szántó András (MAFC Martos) 0 12
134. URBÁN István (QPAC) 0 12
135. Ribiánszky Miklós József (Ludovika SE) 0 2
136. Karai Miklós (TFSE U20) 0 2
137. Hensch Norbert (MAFC Martos) 0 8
138. Holp Nándor Máté (HSE Major) 0 10
139. Hoffmann Ákos (Kőbánya Old Boys) 0 10
140. Nitsch Gergely (Józsefvárosi KC) 0 16
141. KISS Marcell (QPAC) 0 12
142. Patrik-Pirk Domonkos (Zuglói Sasok) 0 10
143. Lontai Levente (Józsefvárosi KC) 0 10
144. NAGY Gergő (QPAC) 0 12
145. Volf Barna (Budafok) 0 4
146. Fejes Péter (Budafok) 0 8
147. Árvai Péter (Józsefvárosi KC) 0 6
148. Tóth Fabó (HSE Major) 0 6
149. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 0 10
150. Szabadi Szilveszter (Ludovika SE) 0 8
151. Petheő Gergely Péter (Ludovika SE) 0 8
152. Graszl Marcell Csaba (TFSE U20) 0 10
153. Bódy György Kornél (QPAC) 0 2
154. PETŐHÁZI Bence (QPAC) 0 14
155. KOVÁCS Tamás (QPAC) 0 4
156. Zódor Norbert (Kőbánya Old Boys) 0 10
157. Bálint Zoltán (DMTK ) 0 10
158. Bánfalvi Ármin (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 10
159. Fasciano Fabio (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 8
160. Liga Tamás (Csepel-Bontó/Reg) 0 2
161. Kelemen Béla (MAFC Martos) 0 12
162. Ratiu Kevin Erik (Csepel-Bontó/Reg) 0 2
163. Nagy Bálint (DMTK ) 0 2
164. Antoni Lukács Patrik (TFSE U20) 0 8
165. Krén Benjámin (SZPA-HSE ) 0 6
166. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 0 10
167. Bátora Tamás (HSE Major) 0 10
168. Sinkovics Marcell (Zuglói Sasok) 0 8
169. Tomai Dániel (Józsefvárosi KC) 0 12
170. Hámori Botond (TFSE U20) 0 4
171. Fülöp Levente (Ludovika SE) 0 6
172. Horváth Levente (HSE Major) 0 10
173. Takács-Varga Bendegúz (MAFC Martos) 0 6
174. Dr. Lőrinczy Mátyás (Józsefvárosi KC) 0 10
175. Molnár Márk (SZPA-HSE ) 0 2
176. Kozma László (Ludovika SE) 0 10
177. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 0 10
178. Kapusi László (Budafok) 0 6
179. Fodor Norbert (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 6
180. IMRE Ferenc Balázs (QPAC) 0 8
181. SZILÁGYI Vince (QPAC) 0 10
182. Andrus Tamás (Kőbánya Old Boys) 0 10
183. Klement Itiel Rafael (SZPA-HSE ) 0 8
184. Ipach Marcell (HSE Major) 0 6
185. Beck Ádám (TFSE U20) 0 2
186. Dely Dániel (Zuglói Sasok) 0 4
187. Szidor Levente (Kőbánya Old Boys) 0 4
188. Fridel Dániel Fortunát (Zuglói Sasok) 0 2
189. Lakatos Csaba Balázs (DMTK ) 0 2
190. Kiss Bálint (Zuglói Sasok) 0 4
191. Nagy Edmond (SZPA-HSE ) 0 4
192. Szokolay Gergely Gyula (TFSE U20) 0 4
193. Nagy Zsombor (Kiss Lenke KA) 0 2
194. Csarnai Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 2
195. Buró Gergely Richárd (Ludovika SE) 0 2
196. Héjja István (Ludovika SE) 0 2
197. Ordasi Dénes (HSE Major) 0 6
198. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/Reg) 0 2
199. Strausz György (MAFC Martos) 0 2
200. Vida Máté Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 8
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Dinnyés Dávid Ferenc (Kiss Lenke KA) 9 2
2. Makay Dániel József (Kőbánya Old Boys) 8.8 10
3. Bozó Dániel (Józsefvárosi KC) 7 2
4. Szemán Gábor (Kőbánya Old Boys) 6.6 10
5. Simon Kristóf Kolos (Ludovika SE) 6.2 10
6. Illés Bence Miklós (Csepel-Bontó/Reg) 6 10
7. Csernák Ádám (MAFC Martos) 6 4
8. Beczássy Máté (Kiss Lenke KA) 6 2
9. Takács István (Józsefvárosi KC) 5.67 6
10. Verbényi Kálmán (Budafok) 5.6 10
11. Szőke Ferenc (Józsefvárosi KC) 5.17 12
12. Buru Domonkos (HSE Major) 5.17 12
13. Harsányi András Attila (MAFC Martos) 5.17 12
14. Popa-Müller Victor Dávid (Budafok) 5 6
15. Koncz Bálint (MAFC Martos) 5 2
16. Busai Levente Gábor (Budafok) 4.83 12
17. Tóth Szabolcs (Toldy Vízivárosi Hódok) 4.6 10
18. HYROSS László Ferenc (QPAC) 4.5 12
19. Schneider Mihály Benedek (HSE Major) 4.4 10
20. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 4.33 12
21. Bihari Máté (MAFC Martos) 4.25 8
22. KOVÁCS Balázs (QPAC) 4.17 12
23. KISS Dömötör (QPAC) 4.14 14
24. Márkus Dániel (DMTK ) 4 10
25. TÓTH Máté (QPAC) 4 10
26. Mattens Thomas Léon (Ludovika SE) 4 8
27. Erős Dániel (SZPA-HSE ) 4 4
28. Fagyas Szabolcs (Józsefvárosi KC) 4 6
29. Lente Dávid Lajos (Toldy Vízivárosi Hódok) 4 6
30. Lesti Botond (Csepel-Bontó/Reg) 4 10
31. Czakó Tamás Zalán (MAFC Martos) 4 8
32. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 3.8 10
33. Tápai Zsolt (Kőbánya Old Boys) 3.8 10
34. Darvas Kristóf Márk (Zuglói Sasok) 3.8 10
35. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 3.8 10
36. Bege Máté (DMTK ) 3.75 8
37. Takács Péter (Budafok) 3.75 8
38. Angyal Tamás (Kőbánya Old Boys) 3.75 8
39. Kakucska Kristóf (Csepel-Bontó/Reg) 3.4 10
40. Petrucsik Bence (Józsefvárosi KC) 3.33 6
41. Wehner Zsigmond (TFSE U20) 3.33 6
42. Kocsis Gergő (Kiss Lenke KA) 3.33 12
43. Biber Ágoston (TFSE U20) 3.33 6
44. Kőber Balázs Máté (DMTK ) 3.33 6
45. Szántó András (MAFC Martos) 3.33 12
46. URBÁN István (QPAC) 3.33 12
47. Pátkai Jordán (SZPA-HSE ) 3.25 8
48. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 3.2 10
49. VÁMOSI Filip Roland (QPAC) 3.14 14
50. Balázs Benjámin (Zuglói Sasok) 3 12
51. Takács Immánuel (SZPA-HSE ) 3 10
52. Vasas Máté Brúnó (Kőbánya Old Boys) 3 10
53. Buday Levente Bálint (Budafok) 3 4
54. Baatarsukh Anuujin (Józsefvárosi KC) 3 4
55. Fábián Balázs (TFSE U20) 3 14
56. Kocsis András Vince (Zuglói Sasok) 3 10
57. Ribiánszky Miklós József (Ludovika SE) 3 2
58. Karai Miklós (TFSE U20) 3 2
59. Szenteleki László Csaba (Budafok) 2.83 12
60. Gombkötő Dávid (TFSE U20) 2.8 10
61. Komlós Levente (Kiss Lenke KA) 2.8 10
62. Hoffmann Ákos (Kőbánya Old Boys) 2.8 10
63. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 2.75 8
64. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 2.75 8
65. Piller Bálint Nándor (DMTK ) 2.75 8
66. Jánosi Aurél Soma (Ludovika SE) 2.67 12
67. Tulkán Máté (SZPA-HSE ) 2.67 6
68. Fazekas István Mihály (HSE Major) 2.67 12
69. Holp Nándor Máté (HSE Major) 2.6 10
70. Solti Dániel (MAFC Martos) 2.5 4
71. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 2.5 12
72. Hensch Norbert (MAFC Martos) 2.5 8
73. Dóczy Áron (TFSE U20) 2.4 10
74. Varga Ádám (Kiss Lenke KA) 2.33 6
75. Seregély Balázs (DMTK ) 2.33 6
76. KISS Marcell (QPAC) 2.33 12
77. Somogyi Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 2.25 8
78. Bartus Gergely (MAFC Martos) 2.2 10
79. Solymosi Dániel (SZPA-HSE ) 2.2 10
80. Siklós Bence (HSE Major) 2 12
81. Szabó Bence (Csepel-Bontó/Reg) 2 8
82. Senkár László (Budafok) 2 6
83. Nitsch Gergely (Józsefvárosi KC) 2 16
84. Lontai Levente (Józsefvárosi KC) 2 10
85. NAGY Gergő (QPAC) 2 12
86. Nyitrai Ákos (MAFC Martos) 1.86 14
87. Simon Kornél Károly (Ludovika SE) 1.83 12
88. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys) 1.8 10
89. Steier József Dániel (Zuglói Sasok) 1.8 10
90. Takács Márton Károly (Zuglói Sasok) 1.8 10
91. Sváb Tamás Ferenc (Kőbánya Old Boys) 1.8 10
92. Dr. Glavatity Dénes (Józsefvárosi KC) 1.75 16
93. Benyovszky Balázs (Budafok) 1.75 8
94. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.75 8
95. Fejes Péter (Budafok) 1.75 8
96. Szabadi Szilveszter (Ludovika SE) 1.75 8
97. Vörös Alex (Csepel-Bontó/Reg) 1.67 6
98. Jakab Péter (MAFC Martos) 1.67 6
99. Kardos András (DMTK ) 1.67 12
100. Halász Dávid (TFSE U20) 1.6 10
101. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.6 10
102. Kalmár André Rafael (SZPA-HSE ) 1.6 10
103. Patrik-Pirk Domonkos (Zuglói Sasok) 1.6 10
104. Csúcs Balázs (Budafok) 1.6 10
105. Graszl Marcell Csaba (TFSE U20) 1.6 10
106. Szijj Norbert (Budafok) 1.57 14
107. Vizi Balázs (Budafok) 1.57 14
108. Oláh Krisztián (SZPA-HSE ) 1.5 4
109. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 1.5 8
110. Vartik Gyula Péter (Józsefvárosi KC) 1.5 8
111. Volf Barna (Budafok) 1.5 4
112. Olasz Alex (TFSE U20) 1.5 12
113. KOVÁCS Tamás (QPAC) 1.5 4
114. PETŐHÁZI Bence (QPAC) 1.43 14
115. Szabó Zoltán (Józsefvárosi KC) 1.4 10
116. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.4 10
117. Zódor Norbert (Kőbánya Old Boys) 1.4 10
118. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.33 6
119. György Olivér (TFSE U20) 1.33 12
120. Árvai Péter (Józsefvárosi KC) 1.33 6
121. Tóth Fabó (HSE Major) 1.33 6
122. Chandler Olivér (Csepel-Bontó/Reg) 1.25 8
123. Varga Máté (DMTK ) 1.25 8
124. Petheő Gergely Péter (Ludovika SE) 1.25 8
125. Ötvös Szilárd Tamás (Józsefvárosi KC) 1.2 10
126. Bánfalvi Ármin (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.2 10
127. Babik Barnabás (Zuglói Sasok) 1.17 12
128. Mazúr Károly Márton (Csepel-Bontó/Reg) 1 8
129. Fehér Tamás (Zuglói Sasok) 1 8
130. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 1 12
131. Varga Péter Lajos (DMTK ) 1 12
132. Pásztor Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 1 4
133. KOVÁCS Dániel (QPAC) 1 4
134. Temesvári Zsolt (MAFC Martos) 1 6
135. Bódy György Kornél (QPAC) 1 2
136. Csömör Dániel (Józsefvárosi KC) 1 8
137. Bálint Zoltán (DMTK ) 1 10
138. Liga Tamás (Csepel-Bontó/Reg) 1 2
139. Nagy Bálint (DMTK ) 1 2
140. Ratiu Kevin Erik (Csepel-Bontó/Reg) 1 2
141. Nyerges Péter Attila (HSE Major) 0.83 12
142. Kelemen Béla (MAFC Martos) 0.83 12
143. Bubcsó Kristóf (Ludovika SE) 0.8 10
144. Zombori Valér (Budafok) 0.8 10
145. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys) 0.8 10
146. Bátora Tamás (HSE Major) 0.8 10
147. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 0.8 10
148. Takács Gábor (TFSE U20) 0.75 8
149. Vigh Barnabás Dominik (Ludovika SE) 0.75 8
150. Antoni Lukács Patrik (TFSE U20) 0.75 8
151. Sinkovics Marcell (Zuglói Sasok) 0.75 8
152. Ben Ezra Orran (Ludovika SE) 0.67 12
153. Krén Benjámin (SZPA-HSE ) 0.67 6
154. Gesztesi Márk (Csepel-Bontó/Reg) 0.6 10
155. Dürr Edgár András (Budafok) 0.5 4
156. Fossong Awung Ian Nkwetta (DMTK ) 0.5 4
157. Fasciano Fabio (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.5 8
158. Greguss-Kána Márk (Zuglói Sasok) 0.5 8
159. Tomai Dániel (Józsefvárosi KC) 0.5 12
160. Hámori Botond (TFSE U20) 0.5 4
161. Horváth Levente (HSE Major) 0.4 10
162. Dr. Lőrinczy Mátyás (Józsefvárosi KC) 0.4 10
163. Kozma László (Ludovika SE) 0.4 10
164. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 0.4 10
165. TÖRÖK Ádám Farkas (QPAC) 0.33 6
166. Kutrucz Ármin Pál (TFSE U20) 0.33 6
167. Fülöp Levente (Ludovika SE) 0.33 6
168. Takács-Varga Bendegúz (MAFC Martos) 0.33 6
169. Kapusi László (Budafok) 0.33 6
170. Fodor Norbert (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.33 6
171. Boda János (SZPA-HSE ) 0.25 8
172. Dr. Horváth András Attila (Ludovika SE) 0.25 8
173. György Marcell (DMTK ) 0.25 8
174. IMRE Ferenc Balázs (QPAC) 0.25 8
175. Ágoston László (MAFC Martos) 0.2 10
176. Andrus Tamás (Kőbánya Old Boys) 0.2 10
177. SZILÁGYI Vince (QPAC) 0.2 10
178. Hámori Belián (TFSE U20) 0 4
179. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE ) 0 2
180. Hirschler Máté János (Zuglói Sasok) 0 8
181. Kárpáti András (MAFC Martos) 0 12
182. Molnár Márk (SZPA-HSE ) 0 2
183. Lakatos Csaba Balázs (DMTK ) 0 2
184. Kiss Bálint (Zuglói Sasok) 0 4
185. Nagy Edmond (SZPA-HSE ) 0 4
186. Szokolay Gergely Gyula (TFSE U20) 0 4
187. Nagy Zsombor (Kiss Lenke KA) 0 2
188. Klement Itiel Rafael (SZPA-HSE ) 0 8
189. Ipach Marcell (HSE Major) 0 6
190. Beck Ádám (TFSE U20) 0 2
191. Dely Dániel (Zuglói Sasok) 0 4
192. Szidor Levente (Kőbánya Old Boys) 0 4
193. Fridel Dániel Fortunát (Zuglói Sasok) 0 2
194. Strausz György (MAFC Martos) 0 2
195. Vida Máté Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 8
196. Csarnai Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 2
197. Buró Gergely Richárd (Ludovika SE) 0 2
198. Héjja István (Ludovika SE) 0 2
199. Ordasi Dénes (HSE Major) 0 6
200. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/Reg) 0 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Ribiánszky Miklós József (Ludovika SE) 5 2
2. Somogyi Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 4 8
3. Kardos András (DMTK ) 3.67 12
4. Szabadi Szilveszter (Ludovika SE) 3.5 8
5. Wehner Zsigmond (TFSE U20) 3.33 6
6. Varga Ádám (Kiss Lenke KA) 3.33 6
7. Kutrucz Ármin Pál (TFSE U20) 3.33 6
8. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.25 8
9. Lesti Botond (Csepel-Bontó/Reg) 3.2 10
10. Bozó Dániel (Józsefvárosi KC) 3 2
11. Mattens Thomas Léon (Ludovika SE) 3 8
12. Beczássy Máté (Kiss Lenke KA) 3 2
13. Vörös Alex (Csepel-Bontó/Reg) 3 6
14. Karai Miklós (TFSE U20) 3 2
15. Hámori Belián (TFSE U20) 3 4
16. Balázs Benjámin (Zuglói Sasok) 2.83 12
17. Simon Kornél Károly (Ludovika SE) 2.83 12
18. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.8 10
19. Mazúr Károly Márton (Csepel-Bontó/Reg) 2.75 8
20. Benyovszky Balázs (Budafok) 2.75 8
21. Szőke Ferenc (Józsefvárosi KC) 2.67 12
22. Buru Domonkos (HSE Major) 2.67 12
23. Temesvári Zsolt (MAFC Martos) 2.67 6
24. Kakucska Kristóf (Csepel-Bontó/Reg) 2.6 10
25. Gesztesi Márk (Csepel-Bontó/Reg) 2.6 10
26. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 2.5 12
27. Erős Dániel (SZPA-HSE ) 2.5 4
28. KISS Dömötör (QPAC) 2.43 14
29. Nitsch Gergely (Józsefvárosi KC) 2.38 16
30. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 2.33 12
31. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.33 6
32. Babik Barnabás (Zuglói Sasok) 2.33 12
33. Szijj Norbert (Budafok) 2.29 14
34. Szabó Bence (Csepel-Bontó/Reg) 2.25 8
35. Varga Máté (DMTK ) 2.25 8
36. Tóth Szabolcs (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.2 10
37. Illés Bence Miklós (Csepel-Bontó/Reg) 2.2 10
38. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.2 10
39. Csúcs Balázs (Budafok) 2.2 10
40. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.2 10
41. KOVÁCS Balázs (QPAC) 2.17 12
42. Nyitrai Ákos (MAFC Martos) 2.14 14
43. Dr. Glavatity Dénes (Józsefvárosi KC) 2.13 16
44. Solti Dániel (MAFC Martos) 2 4
45. Oláh Krisztián (SZPA-HSE ) 2 4
46. Bege Máté (DMTK ) 2 8
47. Schneider Mihály Benedek (HSE Major) 2 10
48. Tulkán Máté (SZPA-HSE ) 2 6
49. Czakó Tamás Zalán (MAFC Martos) 2 8
50. Sváb Tamás Ferenc (Kőbánya Old Boys) 2 10
51. KISS Marcell (QPAC) 2 12
52. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 2 10
53. Patrik-Pirk Domonkos (Zuglói Sasok) 2 10
54. Fossong Awung Ian Nkwetta (DMTK ) 2 4
55. Liga Tamás (Csepel-Bontó/Reg) 2 2
56. Takács-Varga Bendegúz (MAFC Martos) 2 6
57. Kapusi László (Budafok) 2 6
58. Nagy Zsombor (Kiss Lenke KA) 2 2
59. Csarnai Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 2 2
60. Makay Dániel József (Kőbánya Old Boys) 1.8 10
61. Darvas Kristóf Márk (Zuglói Sasok) 1.8 10
62. Steier József Dániel (Zuglói Sasok) 1.8 10
63. Komlós Levente (Kiss Lenke KA) 1.8 10
64. Dóczy Áron (TFSE U20) 1.8 10
65. Lontai Levente (Józsefvárosi KC) 1.8 10
66. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys) 1.8 10
67. Graszl Marcell Csaba (TFSE U20) 1.8 10
68. Bálint Zoltán (DMTK ) 1.8 10
69. Kozma László (Ludovika SE) 1.8 10
70. Pátkai Jordán (SZPA-HSE ) 1.75 8
71. Bihari Máté (MAFC Martos) 1.75 8
72. Angyal Tamás (Kőbánya Old Boys) 1.75 8
73. Piller Bálint Nándor (DMTK ) 1.75 8
74. Petheő Gergely Péter (Ludovika SE) 1.75 8
75. Csömör Dániel (Józsefvárosi KC) 1.75 8
76. Antoni Lukács Patrik (TFSE U20) 1.75 8
77. Petrucsik Bence (Józsefvárosi KC) 1.67 6
78. Takács István (Józsefvárosi KC) 1.67 6
79. Biber Ágoston (TFSE U20) 1.67 6
80. Kőber Balázs Máté (DMTK ) 1.67 6
81. Fazekas István Mihály (HSE Major) 1.67 12
82. Ben Ezra Orran (Ludovika SE) 1.67 12
83. Fülöp Levente (Ludovika SE) 1.67 6
84. Fodor Norbert (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.67 6
85. Simon Kristóf Kolos (Ludovika SE) 1.6 10
86. Takács Immánuel (SZPA-HSE ) 1.6 10
87. Kocsis András Vince (Zuglói Sasok) 1.6 10
88. Hoffmann Ákos (Kőbánya Old Boys) 1.6 10
89. Kalmár André Rafael (SZPA-HSE ) 1.6 10
90. SZILÁGYI Vince (QPAC) 1.6 10
91. VÁMOSI Filip Roland (QPAC) 1.57 14
92. Csernák Ádám (MAFC Martos) 1.5 4
93. Kocsis Gergő (Kiss Lenke KA) 1.5 12
94. Buday Levente Bálint (Budafok) 1.5 4
95. URBÁN István (QPAC) 1.5 12
96. Volf Barna (Budafok) 1.5 4
97. Fejes Péter (Budafok) 1.5 8
98. KOVÁCS Dániel (QPAC) 1.5 4
99. Vigh Barnabás Dominik (Ludovika SE) 1.5 8
100. Dr. Horváth András Attila (Ludovika SE) 1.5 8
101. IMRE Ferenc Balázs (QPAC) 1.5 8
102. Harsányi András Attila (MAFC Martos) 1.33 12
103. Fagyas Szabolcs (Józsefvárosi KC) 1.33 6
104. Lente Dávid Lajos (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.33 6
105. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 1.33 12
106. Kárpáti András (MAFC Martos) 1.33 12
107. Fábián Balázs (TFSE U20) 1.29 14
108. Tápai Zsolt (Kőbánya Old Boys) 1.2 10
109. Gombkötő Dávid (TFSE U20) 1.2 10
110. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 1.2 10
111. Bubcsó Kristóf (Ludovika SE) 1.2 10
112. Solymosi Dániel (SZPA-HSE ) 1.2 10
113. Holp Nándor Máté (HSE Major) 1.2 10
114. Bánfalvi Ármin (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.2 10
115. Horváth Levente (HSE Major) 1.2 10
116. Dr. Lőrinczy Mátyás (Józsefvárosi KC) 1.2 10
117. HYROSS László Ferenc (QPAC) 1.17 12
118. Busai Levente Gábor (Budafok) 1.17 12
119. Szántó András (MAFC Martos) 1.17 12
120. Márkus Dániel (DMTK ) 1 10
121. Jánosi Aurél Soma (Ludovika SE) 1 12
122. Verbényi Kálmán (Budafok) 1 10
123. Popa-Müller Victor Dávid (Budafok) 1 6
124. Siklós Bence (HSE Major) 1 12
125. Szenteleki László Csaba (Budafok) 1 12
126. Koncz Bálint (MAFC Martos) 1 2
127. Baatarsukh Anuujin (Józsefvárosi KC) 1 4
128. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 1 8
129. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 1 8
130. Hensch Norbert (MAFC Martos) 1 8
131. NAGY Gergő (QPAC) 1 12
132. Dürr Edgár András (Budafok) 1 4
133. Hirschler Máté János (Zuglói Sasok) 1 8
134. György Marcell (DMTK ) 1 8
135. Ratiu Kevin Erik (Csepel-Bontó/Reg) 1 2
136. Molnár Márk (SZPA-HSE ) 1 2
137. Beck Ádám (TFSE U20) 1 2
138. Dely Dániel (Zuglói Sasok) 1 4
139. Buró Gergely Richárd (Ludovika SE) 1 2
140. Varga Péter Lajos (DMTK ) 0.83 12
141. Nyerges Péter Attila (HSE Major) 0.83 12
142. György Olivér (TFSE U20) 0.83 12
143. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys) 0.8 10
144. Takács Márton Károly (Zuglói Sasok) 0.8 10
145. Zombori Valér (Budafok) 0.8 10
146. Ötvös Szilárd Tamás (Józsefvárosi KC) 0.8 10
147. Zódor Norbert (Kőbánya Old Boys) 0.8 10
148. Boda János (SZPA-HSE ) 0.75 8
149. Klement Itiel Rafael (SZPA-HSE ) 0.75 8
150. PETŐHÁZI Bence (QPAC) 0.71 14
151. Seregély Balázs (DMTK ) 0.67 6
152. Senkár László (Budafok) 0.67 6
153. Tóth Fabó (HSE Major) 0.67 6
154. TÖRÖK Ádám Farkas (QPAC) 0.67 6
155. Kelemen Béla (MAFC Martos) 0.67 12
156. Krén Benjámin (SZPA-HSE ) 0.67 6
157. Vasas Máté Brúnó (Kőbánya Old Boys) 0.6 10
158. Halász Dávid (TFSE U20) 0.6 10
159. Chandler Olivér (Csepel-Bontó/Reg) 0.5 8
160. Vartik Gyula Péter (Józsefvárosi KC) 0.5 8
161. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.5 8
162. Pásztor Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 0.5 4
163. KOVÁCS Tamás (QPAC) 0.5 4
164. Fasciano Fabio (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.5 8
165. Hámori Botond (TFSE U20) 0.5 4
166. Kiss Bálint (Zuglói Sasok) 0.5 4
167. Vida Máté Dániel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.5 8
168. Vizi Balázs (Budafok) 0.43 14
169. Szemán Gábor (Kőbánya Old Boys) 0.4 10
170. TÓTH Máté (QPAC) 0.4 10
171. Ágoston László (MAFC Martos) 0.4 10
172. Szabó Zoltán (Józsefvárosi KC) 0.4 10
173. Bátora Tamás (HSE Major) 0.4 10
174. Árvai Péter (Józsefvárosi KC) 0.33 6
175. Tomai Dániel (Józsefvárosi KC) 0.33 12
176. Ordasi Dénes (HSE Major) 0.33 6
177. Takács Péter (Budafok) 0.25 8
178. Takács Gábor (TFSE U20) 0.25 8
179. Greguss-Kána Márk (Zuglói Sasok) 0.25 8
180. Sinkovics Marcell (Zuglói Sasok) 0.25 8
181. Bartus Gergely (MAFC Martos) 0.2 10
182. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 0.2 10
183. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 0.2 10
184. Olasz Alex (TFSE U20) 0.17 12
185. Dinnyés Dávid Ferenc (Kiss Lenke KA) 0 2
186. Jakab Péter (MAFC Martos) 0 6
187. Fehér Tamás (Zuglói Sasok) 0 8
188. Bódy György Kornél (QPAC) 0 2
189. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE ) 0 2
190. Nagy Bálint (DMTK ) 0 2
191. Andrus Tamás (Kőbánya Old Boys) 0 10
192. Lakatos Csaba Balázs (DMTK ) 0 2
193. Nagy Edmond (SZPA-HSE ) 0 4
194. Szokolay Gergely Gyula (TFSE U20) 0 4
195. Ipach Marcell (HSE Major) 0 6
196. Szidor Levente (Kőbánya Old Boys) 0 4
197. Fridel Dániel Fortunát (Zuglói Sasok) 0 2
198. Strausz György (MAFC Martos) 0 2
199. Héjja István (Ludovika SE) 0 2
200. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/Reg) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Solti Dániel (MAFC Martos) 6.5 4
2. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 4.8 10
3. Szőke Ferenc (Józsefvárosi KC) 4.33 12
4. Illés Bence Miklós (Csepel-Bontó/Reg) 4.2 10
5. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.75 8
6. KOVÁCS Balázs (QPAC) 3.67 12
7. Makay Dániel József (Kőbánya Old Boys) 3.6 10
8. Bihari Máté (MAFC Martos) 3.25 8
9. Oláh Krisztián (SZPA-HSE ) 3 4
10. Darvas Kristóf Márk (Zuglói Sasok) 3 10
11. Steier József Dániel (Zuglói Sasok) 3 10
12. Petrucsik Bence (Józsefvárosi KC) 2.67 6
13. Wehner Zsigmond (TFSE U20) 2.67 6
14. Varga Ádám (Kiss Lenke KA) 2.67 6
15. Márkus Dániel (DMTK ) 2.6 10
16. Tóth Szabolcs (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.6 10
17. Simon Kristóf Kolos (Ludovika SE) 2.4 10
18. Kakucska Kristóf (Csepel-Bontó/Reg) 2.4 10
19. Tulkán Máté (SZPA-HSE ) 2.33 6
20. Kőber Balázs Máté (DMTK ) 2.33 6
21. Verbényi Kálmán (Budafok) 2.2 10
22. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 2.2 10
23. Szijj Norbert (Budafok) 2.14 14
24. Takács István (Józsefvárosi KC) 2 6
25. Szemán Gábor (Kőbánya Old Boys) 2 10
26. Bege Máté (DMTK ) 2 8
27. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 2 12
28. Erős Dániel (SZPA-HSE ) 2 4
29. Takács Immánuel (SZPA-HSE ) 2 10
30. Jakab Péter (MAFC Martos) 2 6
31. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.8 10
32. Mazúr Károly Márton (Csepel-Bontó/Reg) 1.75 8
33. Popa-Müller Victor Dávid (Budafok) 1.67 6
34. Senkár László (Budafok) 1.67 6
35. Ben Ezra Orran (Ludovika SE) 1.67 12
36. Buru Domonkos (HSE Major) 1.5 12
37. HYROSS László Ferenc (QPAC) 1.5 12
38. Varga Péter Lajos (DMTK ) 1.5 12
39. Kocsis Gergő (Kiss Lenke KA) 1.33 12
40. Vörös Alex (Csepel-Bontó/Reg) 1.33 6
41. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 1.33 12
42. KISS Dömötör (QPAC) 1.29 14
43. Mattens Thomas Léon (Ludovika SE) 1.25 8
44. Hensch Norbert (MAFC Martos) 1.25 8
45. Fehér Tamás (Zuglói Sasok) 1.25 8
46. Nitsch Gergely (Józsefvárosi KC) 1.25 16
47. Vartik Gyula Péter (Józsefvárosi KC) 1.25 8
48. Fasciano Fabio (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.25 8
49. Lesti Botond (Csepel-Bontó/Reg) 1.2 10
50. Sváb Tamás Ferenc (Kőbánya Old Boys) 1.2 10
51. Patrik-Pirk Domonkos (Zuglói Sasok) 1.2 10
52. Jánosi Aurél Soma (Ludovika SE) 1.17 12
53. Szántó András (MAFC Martos) 1.17 12
54. Fazekas István Mihály (HSE Major) 1.17 12
55. Csernák Ádám (MAFC Martos) 1 4
56. Bartus Gergely (MAFC Martos) 1 10
57. Harsányi András Attila (MAFC Martos) 1 12
58. Siklós Bence (HSE Major) 1 12
59. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 1 12
60. Buday Levente Bálint (Budafok) 1 4
61. Simon Kornél Károly (Ludovika SE) 1 12
62. Vizi Balázs (Budafok) 1 14
63. Takács Márton Károly (Zuglói Sasok) 1 10
64. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 1 10
65. Volf Barna (Budafok) 1 4
66. Tóth Fabó (HSE Major) 1 6
67. Árvai Péter (Józsefvárosi KC) 1 6
68. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys) 1 10
69. VÁMOSI Filip Roland (QPAC) 0.86 14
70. Szenteleki László Csaba (Budafok) 0.83 12
71. Gombkötő Dávid (TFSE U20) 0.8 10
72. Vasas Máté Brúnó (Kőbánya Old Boys) 0.8 10
73. Komlós Levente (Kiss Lenke KA) 0.8 10
74. Halász Dávid (TFSE U20) 0.8 10
75. Holp Nándor Máté (HSE Major) 0.8 10
76. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 0.8 10
77. Szabó Bence (Csepel-Bontó/Reg) 0.75 8
78. Petheő Gergely Péter (Ludovika SE) 0.75 8
79. Dr. Horváth András Attila (Ludovika SE) 0.75 8
80. Fagyas Szabolcs (Józsefvárosi KC) 0.67 6
81. Balázs Benjámin (Zuglói Sasok) 0.67 12
82. TÖRÖK Ádám Farkas (QPAC) 0.67 6
83. Schneider Mihály Benedek (HSE Major) 0.6 10
84. Kocsis András Vince (Zuglói Sasok) 0.6 10
85. Gesztesi Márk (Csepel-Bontó/Reg) 0.6 10
86. Bálint Zoltán (DMTK ) 0.6 10
87. Takács Péter (Budafok) 0.5 8
88. Angyal Tamás (Kőbánya Old Boys) 0.5 8
89. Czakó Tamás Zalán (MAFC Martos) 0.5 8
90. Varga Máté (DMTK ) 0.5 8
91. KISS Marcell (QPAC) 0.5 12
92. Benyovszky Balázs (Budafok) 0.5 8
93. Boda János (SZPA-HSE ) 0.5 8
94. TÓTH Máté (QPAC) 0.4 10
95. Solymosi Dániel (SZPA-HSE ) 0.4 10
96. Szabó Zoltán (Józsefvárosi KC) 0.4 10
97. Ötvös Szilárd Tamás (Józsefvárosi KC) 0.4 10
98. URBÁN István (QPAC) 0.33 12
99. György Olivér (TFSE U20) 0.33 12
100. Olasz Alex (TFSE U20) 0.33 12
101. Kelemen Béla (MAFC Martos) 0.33 12
102. Dr. Glavatity Dénes (Józsefvárosi KC) 0.25 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Jakab Péter (MAFC Martos) 100% (12/12) 6
2. Szenteleki László Csaba (Budafok) 100% (10/10) 12
3. TÖRÖK Ádám Farkas (QPAC) 100% (4/4) 6
4. Ötvös Szilárd Tamás (Józsefvárosi KC) 100% (4/4) 10
5. Boda János (SZPA-HSE ) 100% (4/4) 8
6. Volf Barna (Budafok) 100% (4/4) 4
7. Angyal Tamás (Kőbánya Old Boys) 100% (4/4) 8
8. Solymosi Dániel (SZPA-HSE ) 100% (4/4) 10
9. Kelemen Béla (MAFC Martos) 100% (4/4) 12
10. Steier József Dániel (Zuglói Sasok) 93.75% (30/32) 10
11. Takács Immánuel (SZPA-HSE ) 90.91% (20/22) 10
12. Tulkán Máté (SZPA-HSE ) 87.5% (14/16) 6
13. Kakucska Kristóf (Csepel-Bontó/Reg) 85.71% (24/28) 10
14. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 85.71% (12/14) 12
15. VÁMOSI Filip Roland (QPAC) 85.71% (12/14) 14
16. KOVÁCS Balázs (QPAC) 84.62% (44/52) 12
17. Takács Márton Károly (Zuglói Sasok) 83.33% (10/12) 10
18. Hensch Norbert (MAFC Martos) 83.33% (10/12) 8
19. Fehér Tamás (Zuglói Sasok) 83.33% (10/12) 8
20. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 82.76% (48/58) 10
21. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 81.82% (18/22) 10
22. Solti Dániel (MAFC Martos) 81.25% (26/32) 4
23. Bihari Máté (MAFC Martos) 81.25% (26/32) 8
24. Kocsis Gergő (Kiss Lenke KA) 80% (16/20) 12
25. Komlós Levente (Kiss Lenke KA) 80% (8/10) 10
26. Szántó András (MAFC Martos) 77.78% (14/18) 12
27. Ben Ezra Orran (Ludovika SE) 76.92% (20/26) 12
28. Tóth Szabolcs (Toldy Vízivárosi Hódok) 76.47% (26/34) 10
29. Takács István (Józsefvárosi KC) 75% (12/16) 6
30. Gesztesi Márk (Csepel-Bontó/Reg) 75% (6/8) 10
31. Tóth Fabó (HSE Major) 75% (6/8) 6
32. Szabó Bence (Csepel-Bontó/Reg) 75% (6/8) 8
33. Árvai Péter (Józsefvárosi KC) 75% (6/8) 6
34. Szőke Ferenc (Józsefvárosi KC) 72.22% (52/72) 12
35. Szijj Norbert (Budafok) 71.43% (30/42) 14
36. Szemán Gábor (Kőbánya Old Boys) 71.43% (20/28) 10
37. Popa-Müller Victor Dávid (Budafok) 71.43% (10/14) 6
38. Bartus Gergely (MAFC Martos) 71.43% (10/14) 10
39. Mazúr Károly Márton (Csepel-Bontó/Reg) 70% (14/20) 8
40. Makay Dániel József (Kőbánya Old Boys) 69.23% (36/52) 10
41. Verbényi Kálmán (Budafok) 68.75% (22/32) 10
42. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 68.18% (30/44) 8
43. Wehner Zsigmond (TFSE U20) 66.67% (16/24) 6
44. Oláh Krisztián (SZPA-HSE ) 66.67% (12/18) 4
45. Vasas Máté Brúnó (Kőbánya Old Boys) 66.67% (8/12) 10
46. Holp Nándor Máté (HSE Major) 66.67% (8/12) 10
47. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 66.67% (8/12) 10
48. Dr. Glavatity Dénes (Józsefvárosi KC) 66.67% (4/6) 16
49. Buday Levente Bálint (Budafok) 66.67% (4/6) 4
50. KISS Dömötör (QPAC) 64.29% (18/28) 14
51. Vizi Balázs (Budafok) 63.64% (14/22) 14
52. Nitsch Gergely (Józsefvárosi KC) 62.5% (20/32) 16
53. Vartik Gyula Péter (Józsefvárosi KC) 62.5% (10/16) 8
54. Petrucsik Bence (Józsefvárosi KC) 61.54% (16/26) 6
55. Varga Ádám (Kiss Lenke KA) 61.54% (16/26) 6
56. Illés Bence Miklós (Csepel-Bontó/Reg) 60% (42/70) 10
57. Varga Péter Lajos (DMTK ) 60% (18/30) 12
58. Lesti Botond (Csepel-Bontó/Reg) 60% (12/20) 10
59. Siklós Bence (HSE Major) 60% (12/20) 12
60. Sváb Tamás Ferenc (Kőbánya Old Boys) 60% (12/20) 10
61. Petheő Gergely Péter (Ludovika SE) 60% (6/10) 8
62. Bálint Zoltán (DMTK ) 60% (6/10) 10
63. Simon Kristóf Kolos (Ludovika SE) 57.14% (24/42) 10
64. Fazekas István Mihály (HSE Major) 53.85% (14/26) 12
65. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 53.33% (16/30) 12
66. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 50% (22/44) 10
67. Kőber Balázs Máté (DMTK ) 50% (14/28) 6
68. Simon Kornél Károly (Ludovika SE) 50% (12/24) 12
69. Senkár László (Budafok) 50% (10/20) 6
70. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys) 50% (10/20) 10
71. Fasciano Fabio (Toldy Vízivárosi Hódok) 50% (10/20) 8
72. Halász Dávid (TFSE U20) 50% (8/16) 10
73. Gombkötő Dávid (TFSE U20) 50% (8/16) 10
74. Erős Dániel (SZPA-HSE ) 50% (8/16) 4
75. Vörös Alex (Csepel-Bontó/Reg) 50% (8/16) 6
76. Kocsis András Vince (Zuglói Sasok) 50% (6/12) 10
77. Dr. Horváth András Attila (Ludovika SE) 50% (6/12) 8
78. KISS Marcell (QPAC) 50% (6/12) 12
79. Fagyas Szabolcs (Józsefvárosi KC) 50% (4/8) 6
80. Takács Péter (Budafok) 50% (4/8) 8
81. Busai Levente Gábor (Budafok) 50% (2/4) 12
82. PETŐHÁZI Bence (QPAC) 50% (2/4) 14
83. Nyitrai Ákos (MAFC Martos) 50% (2/4) 14
84. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 8
85. Fossong Awung Ian Nkwetta (DMTK ) 50% (2/4) 4
86. Hámori Belián (TFSE U20) 50% (2/4) 4
87. Dr. Lőrinczy Mátyás (Józsefvárosi KC) 50% (2/4) 10
88. Piller Bálint Nándor (DMTK ) 50% (2/4) 8
89. Horváth Levente (HSE Major) 50% (2/4) 10
90. Baatarsukh Anuujin (Józsefvárosi KC) 50% (2/4) 4
91. Buru Domonkos (HSE Major) 47.37% (18/38) 12
92. Bege Máté (DMTK ) 47.06% (16/34) 8
93. Darvas Kristóf Márk (Zuglói Sasok) 46.88% (30/64) 10
94. Jánosi Aurél Soma (Ludovika SE) 46.67% (14/30) 12
95. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 45.45% (10/22) 10
96. Márkus Dániel (DMTK ) 44.83% (26/58) 10
97. Balázs Benjámin (Zuglói Sasok) 44.44% (8/18) 12
98. Schneider Mihály Benedek (HSE Major) 42.86% (6/14) 10
99. Mattens Thomas Léon (Ludovika SE) 41.67% (10/24) 8
100. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 40% (24/60) 12
101. Szabó Zoltán (Józsefvárosi KC) 40% (4/10) 10
102. Csernák Ádám (MAFC Martos) 40% (4/10) 4
103. Olasz Alex (TFSE U20) 40% (4/10) 12
104. Benyovszky Balázs (Budafok) 33.33% (4/12) 8
105. Varga Máté (DMTK ) 33.33% (4/12) 8
106. Csúcs Balázs (Budafok) 33.33% (2/6) 10
107. Antoni Lukács Patrik (TFSE U20) 33.33% (2/6) 8
108. Zódor Norbert (Kőbánya Old Boys) 33.33% (2/6) 10
109. Harsányi András Attila (MAFC Martos) 31.58% (12/38) 12
110. HYROSS László Ferenc (QPAC) 29.03% (18/62) 12
111. TÓTH Máté (QPAC) 28.57% (4/14) 10
112. URBÁN István (QPAC) 28.57% (4/14) 12
113. Patrik-Pirk Domonkos (Zuglói Sasok) 27.27% (12/44) 10
114. Czakó Tamás Zalán (MAFC Martos) 25% (4/16) 8
115. Tomai Dániel (Józsefvárosi KC) 25% (2/8) 12
116. Babik Barnabás (Zuglói Sasok) 25% (2/8) 12
117. Kardos András (DMTK ) 25% (2/8) 12
118. Lontai Levente (Józsefvárosi KC) 25% (2/8) 10
119. Zombori Valér (Budafok) 25% (2/8) 10
120. Somogyi Gábor (Csepel-Bontó/Reg) 25% (2/8) 8
121. Fülöp Levente (Ludovika SE) 25% (2/8) 6
122. Takács-Varga Bendegúz (MAFC Martos) 25% (2/8) 6
123. György Olivér (TFSE U20) 20% (4/20) 12
124. Fejes Péter (Budafok) 20% (2/10) 8
125. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 16.67% (2/12) 8
126. Dely Dániel (Zuglói Sasok) 0% (0/4) 4
127. Pátkai Jordán (SZPA-HSE ) 0% (0/4) 8
128. Graszl Marcell Csaba (TFSE U20) 0% (0/4) 10
129. Szabadi Szilveszter (Ludovika SE) 0% (0/8) 8
130. Fodor Norbert (Toldy Vízivárosi Hódok) 0% (0/4) 6
131. Bubcsó Kristóf (Ludovika SE) 0% (0/4) 10
132. Biber Ágoston (TFSE U20) 0% (0/4) 6
133. Kutrucz Ármin Pál (TFSE U20) 0% (0/4) 6
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu