/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budai Space Jam - Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Edző

Név Telefon E-mail
Graf András 30/253-6391 grafpappa@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Graf András 30/253-6391 grafpappa@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme 1118 - Budapest Rétköz u. 39

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bácskai Mihály Tamás 1995
- Buksza Péter 2000
- Buró Gergely Richárd 1995
- Dira Ferenc 1988
- Fülöp Dávid 1995
- Héjja István 1994
- Herczog András 1999
- Hermándy-Berencz Ákos 1995
- Jász Gábor 1997
- Kenyeres Ákos 1998
- Lovas Dávid Imre 1983
- Novák Tamás 1986
- Radnai Rudolf 1995
- Simon Kristóf Kolos 1997
- Szántó András 1995
- Vigh Barnabás Dominik 2000
- Zimon Péter 1979

Műsor

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0015 MAFC Martos Budai Space Jam 2019/10/04 20:45 84-60
(31-17,22-20,13-11,18-12)
Őrmezei Általános Iskola Hervay Tibor Matics Sándor
RKFB0024 Budai Space Jam Józsefvárosi KC 2019/10/13 16:00 64-88
(22-24,11-28,22-24,9-12)
Mechatronikai Szakközépiskola Lövei László Szőke Attila
RKFB0033 Kiss Lenke KA Budai Space Jam 2019/10/19 16:00 72-69
(18-19,12-24,23-2,19-24)
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Józsa András Junior Gaál Norbert
RKFB0042 Budai Space Jam Kőbánya Oldboys 2019/10/27 16:00 68-81
(15-14, 19-20, 18-26, 16-21)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
RKFB0051 DMTK Haraszti Sasok Budai Space Jam 2019/11/10 19:00 81-59
(20-19,25-13,20-14,16-13)
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen László Zsolt Károly
RKFB0062 Toldy Vízivárosi Hódok Budai Space Jam 2019/11/14 20:20 72-84
(14-26,15-17,29-17,14-24)
Toldy Ferenc Gimnázium Goda László Szőts Dávid István
RKFB0073 Budafok Budai Space Jam 2019/11/27 20:45 62-54
(10-21,17-12,15-14,20-7)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Józsa András Junior Gaál Norbert
RKFB0084 Student SE Budai Space Jam 2019/12/03 18:50 69-66
(11-19,19-18,15-5,18-21)
Eötvös József Gimnázium Major Ádám Komlódi Benedek
RKFB0095 Budai Space Jam BLF KK 2019/12/08 16:00 67-50
(13-14,19-9,19-9,16-18)
Mechatronikai Szakközépiskola Tarnai Gyula Csaba Szőke Attila
RKFB0106 SZPA-HSE U23 Budai Space Jam 2020/01/04 15:00 95-79
(28-25,20-19,23-13,24-22)
HIT Park Labdacsarnok Józsa András Junior Hartai Tamás
RKFB0117 Budai Space Jam Öreg Kaszások 2020/01/12 16:00 76-81
(10-20,16-25,28-17,22-19)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
RKFB0127 Budai Space Jam Hidegkúti KK 2020/01/19 16:00 72-75
(26-18,17-21,15-18,14-18)
Mechatronikai Szakközépiskola Gaál István Tamás Hartai Tamás
RKFB0145 Budai Space Jam MAFC Martos 2020/02/02 16:00 51-88
(8-20,17-31,13-14,13-23)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Szőke Attila
RKFB0136 NKE SE Budai Space Jam 2020/02/10 20:20 58-65
(12-16,18-18,16-15,12-16)
NKE kisterem Józsa András Junior Tóth Kitti
RKFB0154 Józsefvárosi KC Budai Space Jam 2020/02/14 20:15 80-57
(18-12,18-15,24-12,20-18)
Toldy Ferenc Gimnázium Gaál István Tamás Sancilio Alexis
RKFB0172 Kőbánya Oldboys Budai Space Jam 2020/02/27 20:45 Zrínyi Miklós Gimnázium Józsa András Junior Tóth Kitti
RKFB0181 Budai Space Jam DMTK Haraszti Sasok 2020/03/08 16:00 Mechatronikai Szakközépiskola
RKFB0192 Budai Space Jam Toldy Vízivárosi Hódok 2020/03/22 16:00 Mechatronikai Szakközépiskola
RKFB0203 Budai Space Jam Budafok 2020/03/29 16:00 Mechatronikai Szakközépiskola
RKFB0214 Budai Space Jam Student SE 2020/04/05 16:00 Mechatronikai Szakközépiskola
RKFB0163 Budai Space Jam Kiss Lenke KA 2020/04/09 20:20 Mechatronikai Szakközépiskola
RKFB0225 BLF KK Budai Space Jam 2020/04/18 12:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
RKFB0236 Budai Space Jam SZPA-HSE U23 2020/04/26 16:00 Mechatronikai Szakközépiskola
RKFB0247 Öreg Kaszások Budai Space Jam 2020/05/05 21:00 III. kerületi Sporttelep
RKFB0257 Hidegkúti KK Budai Space Jam 2020/05/13 20:15 Lónyay Református Gimnázium
RKFB0266 Budai Space Jam NKE SE 2020/05/17 16:00 Mechatronikai Szakközépiskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Kristóf Kolos (Budai Space Jam) 334 14
2. Makay Dániel József (Kőbánya Oldboys) 266 14
3. Székely László (DMTK Haraszti Sasok) 235 13
4. Oláh Krisztián (SZPA-HSE U23) 232 13
5. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 215 12
6. Mogyorósi Bálint (SZPA-HSE U23) 215 11
7. Tápai Zsolt (Kőbánya Oldboys) 210 14
8. Kelemen Kristóf Endre (DMTK Haraszti Sasok) 194 13
9. Graf András (MAFC Martos) 193 13
10. Szemán Gábor (Kőbánya Oldboys) 175 12
11. Mészáros Áron Gergely (Öreg Kaszások) 170 13
12. Ghyczy Dénes (Öreg Kaszások) 166 13
13. Szenteleki László Csaba (Budafok) 163 12
14. Matsimbe Gilberto Júlio (Kiss Lenke KA) 160 12
15. Bognár Márton (Student SE) 158 13
16. Szabadi Szilveszter (NKE SE) 154 12
17. Bartus Gergely (MAFC Martos) 150 10
18. Dr. Glavatity Dénes (Hidegkúti KK) 150 14
19. Dr. Ambrusz Ákos (Student SE) 148 13
20. Pálfy Máté (Student SE) 145 13
21. Fodor Bálint (SZPA-HSE U23) 143 9
22. Szijj Norbert (Budafok) 143 14
23. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 133 12
24. Tóth Szabolcs (Toldy Vízivárosi Hódok) 132 7
25. Szecsei Gergő László (BLF KK) 131 13
26. Péter Zsolt Balázs (Hidegkúti KK) 129 14
27. Vadász Ákos Barna (Öreg Kaszások) 128 13
28. Horváth Zsolt (Józsefvárosi KC) 126 10
29. Nitsch Gergely (Hidegkúti KK) 126 14
30. Tóth Attila Károly (BLF KK) 125 12
31. Szabó Bence Gyula (Hidegkúti KK) 114 12
32. Haris Róbert (DMTK Haraszti Sasok) 112 6
33. Németh Zsolt (Öreg Kaszások) 112 9
34. Máté Antal József (Hidegkúti KK) 111 12
35. Ágoston László (MAFC Martos) 110 12
36. Marossy Gergely (Budafok) 106 14
37. Bognár Dániel (Student SE) 103 10
38. Reszeli Soós Gábor (Józsefvárosi KC) 102 9
39. Fekete-Nagy Ádám Tamás (MAFC Martos) 100 10
40. Szőke Ferenc (Józsefvárosi KC) 99 7
41. Török Bence (DMTK Haraszti Sasok) 99 12
42. Buday Levente Bálint (Budafok) 98 13
43. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 94 10
44. Szabó Márk (BLF KK) 94 12
45. Takács Péter (Budafok) 94 12
46. Novák Tamás (Budai Space Jam) 93 13
47. Petheő Gergely Péter (NKE SE) 92 12
48. Kozma László (NKE SE) 91 11
49. Wigand Tamás (Budafok) 91 13
50. Vizi Balázs (Budafok) 91 12
51. Gyetvai Péter (Student SE) 90 13
52. Ribiánszky Miklós József (NKE SE) 89 9
53. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 89 8
54. Bene Tamás (Kiss Lenke KA) 86 9
55. Herczog András (Budai Space Jam) 86 11
56. Vigh Barnabás Dominik (Budai Space Jam) 84 13
57. Kénesi-Weberzdorfer Szabolcs (MAFC Martos) 84 9
58. Burján Pál Gergely (Kőbánya Oldboys) 83 12
59. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE U23) 82 9
60. Selmeczi János (Student SE) 81 13
61. Hegyi András (Hidegkúti KK) 79 9
62. Madaras János (Józsefvárosi KC) 79 10
63. Bognár Kristóf (Student SE) 79 12
64. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 78 11
65. Radnai Rudolf (Budai Space Jam) 78 10
66. Buró Gergely Richárd (Budai Space Jam) 75 12
67. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 75 14
68. Uhlik Bálint (SZPA-HSE U23) 74 14
69. Csányi Kristóf (SZPA-HSE U23) 74 8
70. Mindler István (MAFC Martos) 73 7
71. Varga Tamás (Öreg Kaszások) 72 7
72. Major Botond Sándor (Józsefvárosi KC) 72 5
73. Bokor Zoltán (Józsefvárosi KC) 72 5
74. Busai Levente Gábor (Budafok) 72 9
75. Berényi Balázs (Öreg Kaszások) 72 10
76. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 72 10
77. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 71 11
78. Kocsis Olivér Zoltán (BLF KK) 70 9
79. Maric Petar (Józsefvárosi KC) 70 7
80. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 69 12
81. Major Előd (DMTK Haraszti Sasok) 68 11
82. Durkovic Luka (Toldy Vízivárosi Hódok) 68 5
83. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 67 13
84. Fülöp Levente (NKE SE) 67 11
85. Jászay Miklós Ádám (MAFC Martos) 66 11
86. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE U23) 65 13
87. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Oldboys) 64 15
88. Rácz Tibor (NKE SE) 64 12
89. Szentpáli-Gavallér Csaba (BLF KK) 63 4
90. Hensch Norbert (MAFC Martos) 63 6
91. Fülöp Dávid (Budai Space Jam) 63 9
92. Zimon Péter (Budai Space Jam) 63 10
93. Pajor Richárd (Öreg Kaszások) 63 14
94. Hoffmann Ákos (Kőbánya Oldboys) 62 13
95. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 61 13
96. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 60 9
97. Fülöp Gergő (Kiss Lenke KA) 60 10
98. Debreceni Gergő (DMTK Haraszti Sasok) 58 7
99. Szép Ákos Tamás (BLF KK) 57 5
100. Govor Cristian Marcel (Toldy Vízivárosi Hódok) 57 9
101. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 56 11
102. Biczók Gergely (Józsefvárosi KC) 56 5
103. Szekeres Dávid (NKE SE) 54 9
104. Csernák Ádám (MAFC Martos) 53 4
105. Simon Gyula (BLF KK) 52 12
106. Varga Ákos (Hidegkúti KK) 49 7
107. Zódor Norbert (Kőbánya Oldboys) 48 14
108. Andics Gergely (Öreg Kaszások) 48 10
109. Szilágyi Áron (SZPA-HSE U23) 48 9
110. Verbényi Kálmán (Budafok) 45 3
111. Fejes Péter (Budafok) 45 8
112. Solymosi Tamás (Józsefvárosi KC) 44 4
113. Pintér Ákos (Józsefvárosi KC) 44 8
114. Kenyeres Ákos (Budai Space Jam) 44 10
115. Bege Máté (DMTK Haraszti Sasok) 43 6
116. Szulovszky Sándor (Kiss Lenke KA) 43 6
117. Böröcz Balázs (BLF KK) 40 10
118. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 40 10
119. Ferenczy Gergő (BLF KK) 40 11
120. Kiss Dániel (Hidegkúti KK) 39 7
121. Bubcsó Kristóf (NKE SE) 38 3
122. Kwame Robert Ayewubo (MAFC Martos) 38 2
123. Schweighoffer Balázs (DMTK Haraszti Sasok) 37 5
124. Kovács Máté (Toldy Vízivárosi Hódok) 36 3
125. Román Balázs (NKE SE) 36 12
126. Forray Gábor (Józsefvárosi KC) 35 4
127. Turbók Ádám László (NKE SE) 35 8
128. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 34 9
129. Sárközy Márk (Öreg Kaszások) 34 10
130. Dr. Horváth András Attila (NKE SE) 34 7
131. Major Gergely (BLF KK) 34 7
132. Bárány Levente (Kőbánya Oldboys) 32 10
133. Kanta Gyula Sámuel (Hidegkúti KK) 31 7
134. Petrucsik Bence (Józsefvárosi KC) 31 5
135. Pálfy Levente Csaba (Student SE) 31 11
136. Fuchs Máté József (Student SE) 31 9
137. Benyovszky Balázs (Budafok) 29 7
138. Berényi Péter (Kiss Lenke KA) 28 4
139. Törőcsik Marcell Zénó (DMTK Haraszti Sasok) 28 10
140. Báthory Gergely (BLF KK) 28 11
141. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE U23) 27 12
142. Andrus Tamás (Kőbánya Oldboys) 26 12
143. Varga Máté (DMTK Haraszti Sasok) 25 4
144. Meleghegyi Balázs (DMTK Haraszti Sasok) 25 7
145. Dira Ferenc (Budai Space Jam) 24 7
146. Kárpáti András (MAFC Martos) 24 11
147. Soós András (Józsefvárosi KC) 24 6
148. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 24 14
149. Forgó Szilárd (MAFC Martos) 23 7
150. Takács-Varga Bendegúz (MAFC Martos) 23 4
151. Révész Marcell (BLF KK) 22 2
152. Csúcs Balázs (Hidegkúti KK) 22 8
153. Héjja István (Budai Space Jam) 22 11
154. Bihari Krisztián Raul (Toldy Vízivárosi Hódok) 22 3
155. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE U23) 22 12
156. Sebők András (BLF KK) 21 2
157. Szakács Dániel Károly (NKE SE) 21 7
158. Fegyveres Máté (DMTK Haraszti Sasok) 20 12
159. Radovics Richárd (MAFC Martos) 20 5
160. Pátkai Jordán (SZPA-HSE U23) 20 7
161. Debreceni Jonatán (DMTK Haraszti Sasok) 19 6
162. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE U23) 19 8
163. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Oldboys) 19 14
164. Vámosi Lóránt (Öreg Kaszások) 18 1
165. Ughy Albert (DMTK Haraszti Sasok) 18 2
166. Nagy Béla Richard (SZPA-HSE U23) 18 3
167. Szilágyi Gábor (Student SE) 18 3
168. Spiga Daniele (Toldy Vízivárosi Hódok) 18 4
169. Szabó Tibor (Kiss Lenke KA) 18 8
170. Szántó András (Budai Space Jam) 18 7
171. Bencze Kevin (Józsefvárosi KC) 17 1
172. Temesvári Zsolt (MAFC Martos) 17 2
173. Kempler Károly (Toldy Vízivárosi Hódok) 16 6
174. Dürr Edgár András (Budafok) 16 6
175. Mattens Thomas Léon (NKE SE) 16 1
176. Arató Balázs (Józsefvárosi KC) 16 1
177. Bocsárdi Gábor Zoltán (DMTK Haraszti Sasok) 16 1
178. Dudás Soma (Józsefvárosi KC) 16 2
179. Szikora Tamás (Hidegkúti KK) 16 12
180. Győr Tamás (MAFC Martos) 15 1
181. Szlatkovszky Ákos (MAFC Martos) 15 1
182. Kőszegi Adorján Miklós (Kiss Lenke KA) 15 3
183. Erdős Márton (BLF KK) 13 6
184. Somogyi András Gábor (Hidegkúti KK) 13 7
185. Bolla Zoltán (BLF KK) 12 1
186. Fagyas Szabolcs (Józsefvárosi KC) 12 4
187. Muzsik Sándor (Kiss Lenke KA) 12 5
188. Nagy Dániel Zoltán (BLF KK) 12 6
189. Sulák Péter (Kőbánya Oldboys) 11 1
190. Meizl Domonkos Zoltán (Budafok) 11 5
191. Kelemen Béla (MAFC Martos) 11 6
192. Vámosi Albert (Öreg Kaszások) 10 2
193. Lantos Krisztián Zsolt (Józsefvárosi KC) 10 4
194. Hirkó Bence Bálint (SZPA-HSE U23) 10 5
195. Mészáros Gergő (Öreg Kaszások) 9 5
196. Tóth Gábor (DMTK Haraszti Sasok) 8 1
197. Katona Ádám László (MAFC Martos) 7 1
198. Jász Gábor (Budai Space Jam) 7 1
199. Solti Dániel (MAFC Martos) 7 2
200. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 7 7
201. Bencsik Norbert (Józsefvárosi KC) 7 3
202. Molnár Attila Zoltán (MAFC Martos) 5 1
203. Unghy Viktor Pál (Student SE) 4 1
204. Mohay György (DMTK Haraszti Sasok) 4 1
205. Pap Dániel (Kiss Lenke KA) 3 1
206. Bérces András (Kiss Lenke KA) 3 2
207. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 3 3
208. Szigeti Balázs (BLF KK) 2 1
209. Bencze Louis (Józsefvárosi KC) 2 1
210. Jankovics Viktor Zsolt (Kőbánya Oldboys) 2 1
211. Bór Milán (BLF KK) 2 1
212. Sárosi Áron György (Toldy Vízivárosi Hódok) 2 2
213. Dr. Bakonyi Krisztián (Hidegkúti KK) 2 2
214. Dr. Yamaji Bogdán Keisuke (Hidegkúti KK) 0 1
215. Barta Gábor (Budafok) 0 2
216. Dr. Kondor Bence Barnabás (Student SE) 0 1
217. Kiss Máté (Józsefvárosi KC) 0 1
218. Strausz György (MAFC Martos) 0 1
219. Szalai László (MAFC Martos) 0 3
220. Dr. Fábri Bence (Hidegkúti KK) 0 1
221. Kiss Marcell (Budafok) 0 2
222. Görbicz Máté (Hidegkúti KK) 0 6
223. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK) 0 1
224. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE U23) 0 1
225. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE U23) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Oláh Krisztián (SZPA-HSE U23) 47 13
2. Tápai Zsolt (Kőbánya Oldboys) 45 14
3. Ghyczy Dénes (Öreg Kaszások) 32 13
4. Simon Kristóf Kolos (Budai Space Jam) 31 14
5. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 28 12
6. Haris Róbert (DMTK Haraszti Sasok) 25 6
7. Kelemen Kristóf Endre (DMTK Haraszti Sasok) 21 13
8. Szenteleki László Csaba (Budafok) 21 12
9. Máté Antal József (Hidegkúti KK) 20 12
10. Bartus Gergely (MAFC Martos) 19 10
11. Szijj Norbert (Budafok) 19 14
12. Mogyorósi Bálint (SZPA-HSE U23) 18 11
13. Mészáros Áron Gergely (Öreg Kaszások) 18 13
14. Németh Zsolt (Öreg Kaszások) 18 9
15. Dr. Glavatity Dénes (Hidegkúti KK) 18 14
16. Ágoston László (MAFC Martos) 18 12
17. Vigh Barnabás Dominik (Budai Space Jam) 18 13
18. Makay Dániel József (Kőbánya Oldboys) 16 14
19. Bognár Márton (Student SE) 16 13
20. Buday Levente Bálint (Budafok) 16 13
21. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 15 12
22. Marossy Gergely (Budafok) 15 14
23. Szecsei Gergő László (BLF KK) 14 13
24. Tóth Szabolcs (Toldy Vízivárosi Hódok) 13 7
25. Bokor Zoltán (Józsefvárosi KC) 13 5
26. Pálfy Máté (Student SE) 13 13
27. Uhlik Bálint (SZPA-HSE U23) 13 14
28. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE U23) 11 9
29. Szentpáli-Gavallér Csaba (BLF KK) 10 4
30. Durkovic Luka (Toldy Vízivárosi Hódok) 10 5
31. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 10 10
32. Selmeczi János (Student SE) 10 13
33. Major Botond Sándor (Józsefvárosi KC) 9 5
34. Bubcsó Kristóf (NKE SE) 9 3
35. Mindler István (MAFC Martos) 9 7
36. Herczog András (Budai Space Jam) 9 11
37. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE U23) 9 13
38. Székely László (DMTK Haraszti Sasok) 8 13
39. Kocsis Olivér Zoltán (BLF KK) 8 9
40. Burján Pál Gergely (Kőbánya Oldboys) 8 12
41. Govor Cristian Marcel (Toldy Vízivárosi Hódok) 8 9
42. Pajor Richárd (Öreg Kaszások) 8 14
43. Szőke Ferenc (Józsefvárosi KC) 7 7
44. Matsimbe Gilberto Júlio (Kiss Lenke KA) 7 12
45. Szabó Bence Gyula (Hidegkúti KK) 7 12
46. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 7 10
47. Jászay Miklós Ádám (MAFC Martos) 7 11
48. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 7 14
49. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 7 13
50. Pálfy Levente Csaba (Student SE) 7 11
51. Fodor Bálint (SZPA-HSE U23) 6 9
52. Solymosi Tamás (Józsefvárosi KC) 6 4
53. Maric Petar (Józsefvárosi KC) 6 7
54. Török Bence (DMTK Haraszti Sasok) 6 12
55. Vizi Balázs (Budafok) 6 12
56. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 6 11
57. Varga Ákos (Hidegkúti KK) 6 7
58. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 6 9
59. Buró Gergely Richárd (Budai Space Jam) 6 12
60. Fülöp Gergő (Kiss Lenke KA) 6 10
61. Turbók Ádám László (NKE SE) 6 8
62. Dira Ferenc (Budai Space Jam) 6 7
63. Kárpáti András (MAFC Martos) 6 11
64. Horváth Zsolt (Józsefvárosi KC) 5 10
65. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5 12
66. Novák Tamás (Budai Space Jam) 5 13
67. Bognár Kristóf (Student SE) 5 12
68. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 5 11
69. Petrucsik Bence (Józsefvárosi KC) 5 5
70. Major Előd (DMTK Haraszti Sasok) 5 11
71. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 5 12
72. Kőszegi Adorján Miklós (Kiss Lenke KA) 5 3
73. Dr. Horváth András Attila (NKE SE) 5 7
74. Ferenczy Gergő (BLF KK) 5 11
75. Pátkai Jordán (SZPA-HSE U23) 5 7
76. Törőcsik Marcell Zénó (DMTK Haraszti Sasok) 5 10
77. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE U23) 5 12
78. Graf András (MAFC Martos) 4 13
79. Reszeli Soós Gábor (Józsefvárosi KC) 4 9
80. Biczók Gergely (Józsefvárosi KC) 4 5
81. Ughy Albert (DMTK Haraszti Sasok) 4 2
82. Dudás Soma (Józsefvárosi KC) 4 2
83. Berényi Balázs (Öreg Kaszások) 4 10
84. Bege Máté (DMTK Haraszti Sasok) 4 6
85. Szilágyi Áron (SZPA-HSE U23) 4 9
86. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 4 11
87. Spiga Daniele (Toldy Vízivárosi Hódok) 4 4
88. Kenyeres Ákos (Budai Space Jam) 4 10
89. Böröcz Balázs (BLF KK) 4 10
90. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 4 9
91. Zódor Norbert (Kőbánya Oldboys) 4 14
92. Bárány Levente (Kőbánya Oldboys) 4 10
93. Román Balázs (NKE SE) 4 12
94. Dürr Edgár András (Budafok) 4 6
95. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE U23) 4 12
96. Kwame Robert Ayewubo (MAFC Martos) 3 2
97. Szabadi Szilveszter (NKE SE) 3 12
98. Révész Marcell (BLF KK) 3 2
99. Vadász Ákos Barna (Öreg Kaszások) 3 13
100. Busai Levente Gábor (Budafok) 3 9
101. Madaras János (Józsefvárosi KC) 3 10
102. Szabó Márk (BLF KK) 3 12
103. Takács Péter (Budafok) 3 12
104. Schweighoffer Balázs (DMTK Haraszti Sasok) 3 5
105. Zimon Péter (Budai Space Jam) 3 10
106. Varga Máté (DMTK Haraszti Sasok) 3 4
107. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 3 13
108. Andics Gergely (Öreg Kaszások) 3 10
109. Kanta Gyula Sámuel (Hidegkúti KK) 3 7
110. Sárközy Márk (Öreg Kaszások) 3 10
111. Héjja István (Budai Space Jam) 3 11
112. Somogyi András Gábor (Hidegkúti KK) 3 7
113. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 3 14
114. Bencze Kevin (Józsefvárosi KC) 2 1
115. Szemán Gábor (Kőbánya Oldboys) 2 12
116. Csernák Ádám (MAFC Martos) 2 4
117. Kovács Máté (Toldy Vízivárosi Hódok) 2 3
118. Szép Ákos Tamás (BLF KK) 2 5
119. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2 8
120. Sulák Péter (Kőbánya Oldboys) 2 1
121. Bognár Dániel (Student SE) 2 10
122. Ribiánszky Miklós József (NKE SE) 2 9
123. Bene Tamás (Kiss Lenke KA) 2 9
124. Csányi Kristóf (SZPA-HSE U23) 2 8
125. Hegyi András (Hidegkúti KK) 2 9
126. Kozma László (NKE SE) 2 11
127. Petheő Gergely Péter (NKE SE) 2 12
128. Bihari Krisztián Raul (Toldy Vízivárosi Hódok) 2 3
129. Wigand Tamás (Budafok) 2 13
130. Szilágyi Gábor (Student SE) 2 3
131. Fejes Péter (Budafok) 2 8
132. Kiss Dániel (Hidegkúti KK) 2 7
133. Vámosi Albert (Öreg Kaszások) 2 2
134. Fuchs Máté József (Student SE) 2 9
135. Fagyas Szabolcs (Józsefvárosi KC) 2 4
136. Muzsik Sándor (Kiss Lenke KA) 2 5
137. Szabó Tibor (Kiss Lenke KA) 2 8
138. Meizl Domonkos Zoltán (Budafok) 2 5
139. Hirkó Bence Bálint (SZPA-HSE U23) 2 5
140. Mattens Thomas Léon (NKE SE) 1 1
141. Verbényi Kálmán (Budafok) 1 3
142. Hensch Norbert (MAFC Martos) 1 6
143. Temesvári Zsolt (MAFC Martos) 1 2
144. Tóth Gábor (DMTK Haraszti Sasok) 1 1
145. Berényi Péter (Kiss Lenke KA) 1 4
146. Gyetvai Péter (Student SE) 1 13
147. Fülöp Levente (NKE SE) 1 11
148. Szekeres Dávid (NKE SE) 1 9
149. Takács-Varga Bendegúz (MAFC Martos) 1 4
150. Pintér Ákos (Józsefvárosi KC) 1 8
151. Molnár Attila Zoltán (MAFC Martos) 1 1
152. Simon Gyula (BLF KK) 1 12
153. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Oldboys) 1 15
154. Benyovszky Balázs (Budafok) 1 7
155. Solti Dániel (MAFC Martos) 1 2
156. Pap Dániel (Kiss Lenke KA) 1 1
157. Szakács Dániel Károly (NKE SE) 1 7
158. Lantos Krisztián Zsolt (Józsefvárosi KC) 1 4
159. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE U23) 1 8
160. Bencsik Norbert (Józsefvárosi KC) 1 3
161. Mészáros Gergő (Öreg Kaszások) 1 5
162. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1 7
163. Vámosi Lóránt (Öreg Kaszások) 0 1
164. Bocsárdi Gábor Zoltán (DMTK Haraszti Sasok) 0 1
165. Arató Balázs (Józsefvárosi KC) 0 1
166. Győr Tamás (MAFC Martos) 0 1
167. Szlatkovszky Ákos (MAFC Martos) 0 1
168. Bolla Zoltán (BLF KK) 0 1
169. Dr. Ambrusz Ákos (Student SE) 0 13
170. Sebők András (BLF KK) 0 2
171. Varga Tamás (Öreg Kaszások) 0 7
172. Fekete-Nagy Ádám Tamás (MAFC Martos) 0 10
173. Kénesi-Weberzdorfer Szabolcs (MAFC Martos) 0 9
174. Péter Zsolt Balázs (Hidegkúti KK) 0 14
175. Nitsch Gergely (Hidegkúti KK) 0 14
176. Forray Gábor (Józsefvárosi KC) 0 4
177. Debreceni Gergő (DMTK Haraszti Sasok) 0 7
178. Radnai Rudolf (Budai Space Jam) 0 10
179. Szulovszky Sándor (Kiss Lenke KA) 0 6
180. Katona Ádám László (MAFC Martos) 0 1
181. Jász Gábor (Budai Space Jam) 0 1
182. Fülöp Dávid (Budai Space Jam) 0 9
183. Nagy Béla Richard (SZPA-HSE U23) 0 3
184. Rácz Tibor (NKE SE) 0 12
185. Major Gergely (BLF KK) 0 7
186. Hoffmann Ákos (Kőbánya Oldboys) 0 13
187. Soós András (Józsefvárosi KC) 0 6
188. Radovics Richárd (MAFC Martos) 0 5
189. Mohay György (DMTK Haraszti Sasok) 0 1
190. Unghy Viktor Pál (Student SE) 0 1
191. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 10
192. Meleghegyi Balázs (DMTK Haraszti Sasok) 0 7
193. Forgó Szilárd (MAFC Martos) 0 7
194. Debreceni Jonatán (DMTK Haraszti Sasok) 0 6
195. Csúcs Balázs (Hidegkúti KK) 0 8
196. Kempler Károly (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 6
197. Szántó András (Budai Space Jam) 0 7
198. Báthory Gergely (BLF KK) 0 11
199. Erdős Márton (BLF KK) 0 6
200. Andrus Tamás (Kőbánya Oldboys) 0 12
201. Szigeti Balázs (BLF KK) 0 1
202. Jankovics Viktor Zsolt (Kőbánya Oldboys) 0 1
203. Nagy Dániel Zoltán (BLF KK) 0 6
204. Bencze Louis (Józsefvárosi KC) 0 1
205. Bór Milán (BLF KK) 0 1
206. Kelemen Béla (MAFC Martos) 0 6
207. Fegyveres Máté (DMTK Haraszti Sasok) 0 12
208. Bérces András (Kiss Lenke KA) 0 2
209. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Oldboys) 0 14
210. Szikora Tamás (Hidegkúti KK) 0 12
211. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 0 3
212. Sárosi Áron György (Toldy Vízivárosi Hódok) 0 2
213. Dr. Bakonyi Krisztián (Hidegkúti KK) 0 2
214. Barta Gábor (Budafok) 0 2
215. Dr. Fábri Bence (Hidegkúti KK) 0 1
216. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE U23) 0 1
217. Kiss Máté (Józsefvárosi KC) 0 1
218. Szalai László (MAFC Martos) 0 3
219. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE U23) 0 1
220. Dr. Kondor Bence Barnabás (Student SE) 0 1
221. Strausz György (MAFC Martos) 0 1
222. Kiss Marcell (Budafok) 0 2
223. Görbicz Máté (Hidegkúti KK) 0 6
224. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK) 0 1
225. Dr. Yamaji Bogdán Keisuke (Hidegkúti KK) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Kristóf Kolos (Budai Space Jam) 23.86 14
2. Mogyorósi Bálint (SZPA-HSE U23) 19.55 11
3. Makay Dániel József (Kőbánya Oldboys) 19 14
4. Székely László (DMTK Haraszti Sasok) 18.08 13
5. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 17.92 12
6. Oláh Krisztián (SZPA-HSE U23) 17.85 13
7. Fodor Bálint (SZPA-HSE U23) 15.89 9
8. Bartus Gergely (MAFC Martos) 15 10
9. Tápai Zsolt (Kőbánya Oldboys) 15 14
10. Kelemen Kristóf Endre (DMTK Haraszti Sasok) 14.92 13
11. Graf András (MAFC Martos) 14.85 13
12. Szemán Gábor (Kőbánya Oldboys) 14.58 12
13. Szenteleki László Csaba (Budafok) 13.58 12
14. Matsimbe Gilberto Júlio (Kiss Lenke KA) 13.33 12
15. Mészáros Áron Gergely (Öreg Kaszások) 13.08 13
16. Szabadi Szilveszter (NKE SE) 12.83 12
17. Ghyczy Dénes (Öreg Kaszások) 12.77 13
18. Horváth Zsolt (Józsefvárosi KC) 12.6 10
19. Németh Zsolt (Öreg Kaszások) 12.44 9
20. Bognár Márton (Student SE) 12.15 13
21. Dr. Ambrusz Ákos (Student SE) 11.39 13
22. Reszeli Soós Gábor (Józsefvárosi KC) 11.33 9
23. Pálfy Máté (Student SE) 11.15 13
24. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 11.08 12
25. Dr. Glavatity Dénes (Hidegkúti KK) 10.71 14
26. Tóth Attila Károly (BLF KK) 10.42 12
27. Bognár Dániel (Student SE) 10.3 10
28. Szijj Norbert (Budafok) 10.21 14
29. Szecsei Gergő László (BLF KK) 10.08 13
30. Fekete-Nagy Ádám Tamás (MAFC Martos) 10 10
31. Ribiánszky Miklós József (NKE SE) 9.89 9
32. Vadász Ákos Barna (Öreg Kaszások) 9.85 13
33. Bene Tamás (Kiss Lenke KA) 9.56 9
34. Szabó Bence Gyula (Hidegkúti KK) 9.5 12
35. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 9.4 10
36. Kénesi-Weberzdorfer Szabolcs (MAFC Martos) 9.33 9
37. Máté Antal József (Hidegkúti KK) 9.25 12
38. Péter Zsolt Balázs (Hidegkúti KK) 9.21 14
39. Ágoston László (MAFC Martos) 9.17 12
40. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE U23) 9.11 9
41. Nitsch Gergely (Hidegkúti KK) 9 14
42. Hegyi András (Hidegkúti KK) 8.78 9
43. Kozma László (NKE SE) 8.27 11
44. Török Bence (DMTK Haraszti Sasok) 8.25 12
45. Busai Levente Gábor (Budafok) 8 9
46. Madaras János (Józsefvárosi KC) 7.9 10
47. Takács Péter (Budafok) 7.83 12
48. Szabó Márk (BLF KK) 7.83 12
49. Herczog András (Budai Space Jam) 7.82 11
50. Radnai Rudolf (Budai Space Jam) 7.8 10
51. Kocsis Olivér Zoltán (BLF KK) 7.78 9
52. Petheő Gergely Péter (NKE SE) 7.67 12
53. Vizi Balázs (Budafok) 7.58 12
54. Marossy Gergely (Budafok) 7.57 14
55. Buday Levente Bálint (Budafok) 7.54 13
56. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 7.2 10
57. Berényi Balázs (Öreg Kaszások) 7.2 10
58. Novák Tamás (Budai Space Jam) 7.15 13
59. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 7.09 11
60. Wigand Tamás (Budafok) 7 13
61. Fülöp Dávid (Budai Space Jam) 7 9
62. Gyetvai Péter (Student SE) 6.92 13
63. Burján Pál Gergely (Kőbánya Oldboys) 6.92 12
64. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 6.67 9
65. Bognár Kristóf (Student SE) 6.58 12
66. Vigh Barnabás Dominik (Budai Space Jam) 6.46 13
67. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 6.46 11
68. Govor Cristian Marcel (Toldy Vízivárosi Hódok) 6.33 9
69. Zimon Péter (Budai Space Jam) 6.3 10
70. Buró Gergely Richárd (Budai Space Jam) 6.25 12
71. Selmeczi János (Student SE) 6.23 13
72. Major Előd (DMTK Haraszti Sasok) 6.18 11
73. Fülöp Levente (NKE SE) 6.09 11
74. Jászay Miklós Ádám (MAFC Martos) 6 11
75. Szekeres Dávid (NKE SE) 6 9
76. Fülöp Gergő (Kiss Lenke KA) 6 10
77. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 5.75 12
78. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 5.36 14
79. Szilágyi Áron (SZPA-HSE U23) 5.33 9
80. Rácz Tibor (NKE SE) 5.33 12
81. Uhlik Bálint (SZPA-HSE U23) 5.29 14
82. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 5.15 13
83. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 5.09 11
84. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE U23) 5 13
85. Andics Gergely (Öreg Kaszások) 4.8 10
86. Hoffmann Ákos (Kőbánya Oldboys) 4.77 13
87. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 4.69 13
88. Pajor Richárd (Öreg Kaszások) 4.5 14
89. Kenyeres Ákos (Budai Space Jam) 4.4 10
90. Simon Gyula (BLF KK) 4.33 12
91. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Oldboys) 4.27 15
92. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 4 10
93. Böröcz Balázs (BLF KK) 4 10
94. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 3.78 9
95. Ferenczy Gergő (BLF KK) 3.64 11
96. Fuchs Máté József (Student SE) 3.44 9
97. Zódor Norbert (Kőbánya Oldboys) 3.43 14
98. Sárközy Márk (Öreg Kaszások) 3.4 10
99. Bárány Levente (Kőbánya Oldboys) 3.2 10
100. Román Balázs (NKE SE) 3 12
101. Pálfy Levente Csaba (Student SE) 2.82 11
102. Törőcsik Marcell Zénó (DMTK Haraszti Sasok) 2.8 10
103. Báthory Gergely (BLF KK) 2.55 11
104. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE U23) 2.25 12
105. Kárpáti András (MAFC Martos) 2.18 11
106. Andrus Tamás (Kőbánya Oldboys) 2.17 12
107. Héjja István (Budai Space Jam) 2 11
108. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE U23) 1.83 12
109. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 1.71 14
110. Fegyveres Máté (DMTK Haraszti Sasok) 1.67 12
111. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Oldboys) 1.36 14
112. Szikora Tamás (Hidegkúti KK) 1.33 12
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Oláh Krisztián (SZPA-HSE U23) 3.62 13
2. Tápai Zsolt (Kőbánya Oldboys) 3.21 14
3. Ghyczy Dénes (Öreg Kaszások) 2.46 13
4. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.33 12
5. Simon Kristóf Kolos (Budai Space Jam) 2.21 14
6. Németh Zsolt (Öreg Kaszások) 2 9
7. Bartus Gergely (MAFC Martos) 1.9 10
8. Szenteleki László Csaba (Budafok) 1.75 12
9. Máté Antal József (Hidegkúti KK) 1.67 12
10. Mogyorósi Bálint (SZPA-HSE U23) 1.64 11
11. Kelemen Kristóf Endre (DMTK Haraszti Sasok) 1.62 13
12. Ágoston László (MAFC Martos) 1.5 12
13. Mészáros Áron Gergely (Öreg Kaszások) 1.39 13
14. Vigh Barnabás Dominik (Budai Space Jam) 1.39 13
15. Szijj Norbert (Budafok) 1.36 14
16. Dr. Glavatity Dénes (Hidegkúti KK) 1.29 14
17. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 1.25 12
18. Bognár Márton (Student SE) 1.23 13
19. Buday Levente Bálint (Budafok) 1.23 13
20. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE U23) 1.22 9
21. Makay Dániel József (Kőbánya Oldboys) 1.14 14
22. Szecsei Gergő László (BLF KK) 1.08 13
23. Marossy Gergely (Budafok) 1.07 14
24. Pálfy Máté (Student SE) 1 13
25. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1 10
26. Uhlik Bálint (SZPA-HSE U23) 0.93 14
27. Kocsis Olivér Zoltán (BLF KK) 0.89 9
28. Govor Cristian Marcel (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.89 9
29. Herczog András (Budai Space Jam) 0.82 11
30. Selmeczi János (Student SE) 0.77 13
31. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0.7 10
32. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE U23) 0.69 13
33. Fodor Bálint (SZPA-HSE U23) 0.67 9
34. Burján Pál Gergely (Kőbánya Oldboys) 0.67 12
35. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.67 9
36. Jászay Miklós Ádám (MAFC Martos) 0.64 11
37. Pálfy Levente Csaba (Student SE) 0.64 11
38. Székely László (DMTK Haraszti Sasok) 0.62 13
39. Fülöp Gergő (Kiss Lenke KA) 0.6 10
40. Matsimbe Gilberto Júlio (Kiss Lenke KA) 0.58 12
41. Szabó Bence Gyula (Hidegkúti KK) 0.58 12
42. Pajor Richárd (Öreg Kaszások) 0.57 14
43. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 0.55 11
44. Kárpáti András (MAFC Martos) 0.55 11
45. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.54 13
46. Horváth Zsolt (Józsefvárosi KC) 0.5 10
47. Török Bence (DMTK Haraszti Sasok) 0.5 12
48. Vizi Balázs (Budafok) 0.5 12
49. Buró Gergely Richárd (Budai Space Jam) 0.5 12
50. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 0.5 14
51. Törőcsik Marcell Zénó (DMTK Haraszti Sasok) 0.5 10
52. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 0.46 11
53. Major Előd (DMTK Haraszti Sasok) 0.46 11
54. Ferenczy Gergő (BLF KK) 0.46 11
55. Reszeli Soós Gábor (Józsefvárosi KC) 0.44 9
56. Szilágyi Áron (SZPA-HSE U23) 0.44 9
57. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0.44 9
58. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.42 12
59. Bognár Kristóf (Student SE) 0.42 12
60. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.42 12
61. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE U23) 0.42 12
62. Berényi Balázs (Öreg Kaszások) 0.4 10
63. Kenyeres Ákos (Budai Space Jam) 0.4 10
64. Böröcz Balázs (BLF KK) 0.4 10
65. Bárány Levente (Kőbánya Oldboys) 0.4 10
66. Novák Tamás (Budai Space Jam) 0.39 13
67. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 0.36 11
68. Busai Levente Gábor (Budafok) 0.33 9
69. Román Balázs (NKE SE) 0.33 12
70. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE U23) 0.33 12
71. Graf András (MAFC Martos) 0.31 13
72. Madaras János (Józsefvárosi KC) 0.3 10
73. Zimon Péter (Budai Space Jam) 0.3 10
74. Andics Gergely (Öreg Kaszások) 0.3 10
75. Sárközy Márk (Öreg Kaszások) 0.3 10
76. Zódor Norbert (Kőbánya Oldboys) 0.29 14
77. Héjja István (Budai Space Jam) 0.27 11
78. Szabadi Szilveszter (NKE SE) 0.25 12
79. Takács Péter (Budafok) 0.25 12
80. Szabó Márk (BLF KK) 0.25 12
81. Vadász Ákos Barna (Öreg Kaszások) 0.23 13
82. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 0.23 13
83. Ribiánszky Miklós József (NKE SE) 0.22 9
84. Bene Tamás (Kiss Lenke KA) 0.22 9
85. Hegyi András (Hidegkúti KK) 0.22 9
86. Fuchs Máté József (Student SE) 0.22 9
87. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 0.21 14
88. Bognár Dániel (Student SE) 0.2 10
89. Kozma László (NKE SE) 0.18 11
90. Szemán Gábor (Kőbánya Oldboys) 0.17 12
91. Petheő Gergely Péter (NKE SE) 0.17 12
92. Wigand Tamás (Budafok) 0.15 13
93. Szekeres Dávid (NKE SE) 0.11 9
94. Fülöp Levente (NKE SE) 0.09 11
95. Simon Gyula (BLF KK) 0.08 12
96. Gyetvai Péter (Student SE) 0.08 13
97. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Oldboys) 0.07 15
98. Dr. Ambrusz Ákos (Student SE) 0 13
99. Fekete-Nagy Ádám Tamás (MAFC Martos) 0 10
100. Kénesi-Weberzdorfer Szabolcs (MAFC Martos) 0 9
101. Péter Zsolt Balázs (Hidegkúti KK) 0 14
102. Nitsch Gergely (Hidegkúti KK) 0 14
103. Radnai Rudolf (Budai Space Jam) 0 10
104. Fülöp Dávid (Budai Space Jam) 0 9
105. Rácz Tibor (NKE SE) 0 12
106. Hoffmann Ákos (Kőbánya Oldboys) 0 13
107. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 10
108. Báthory Gergely (BLF KK) 0 11
109. Andrus Tamás (Kőbánya Oldboys) 0 12
110. Fegyveres Máté (DMTK Haraszti Sasok) 0 12
111. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Oldboys) 0 14
112. Szikora Tamás (Hidegkúti KK) 0 12
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Székely László (DMTK Haraszti Sasok) 6.69 13
2. Makay Dániel József (Kőbánya Oldboys) 6 14
3. Simon Kristóf Kolos (Budai Space Jam) 5.93 14
4. Graf András (MAFC Martos) 5.85 13
5. Szemán Gábor (Kőbánya Oldboys) 5.83 12
6. Fodor Bálint (SZPA-HSE U23) 5.67 9
7. Mogyorósi Bálint (SZPA-HSE U23) 5.18 11
8. Szabadi Szilveszter (NKE SE) 5 12
9. Dr. Ambrusz Ákos (Student SE) 4.77 13
10. Matsimbe Gilberto Júlio (Kiss Lenke KA) 4.75 12
11. Reszeli Soós Gábor (Józsefvárosi KC) 4.22 9
12. Fekete-Nagy Ádám Tamás (MAFC Martos) 4.2 10
13. Bene Tamás (Kiss Lenke KA) 4.11 9
14. Bognár Dániel (Student SE) 4.1 10
15. Vadász Ákos Barna (Öreg Kaszások) 4.08 13
16. Péter Zsolt Balázs (Hidegkúti KK) 3.79 14
17. Ribiánszky Miklós József (NKE SE) 3.78 9
18. Kelemen Kristóf Endre (DMTK Haraszti Sasok) 3.62 13
19. Horváth Zsolt (Józsefvárosi KC) 3.6 10
20. Tóth Attila Károly (BLF KK) 3.58 12
21. Kénesi-Weberzdorfer Szabolcs (MAFC Martos) 3.56 9
22. Bartus Gergely (MAFC Martos) 3.5 10
23. Nitsch Gergely (Hidegkúti KK) 3.5 14
24. Mészáros Áron Gergely (Öreg Kaszások) 3.46 13
25. Pálfy Máté (Student SE) 3.46 13
26. Busai Levente Gábor (Budafok) 3.44 9
27. Hegyi András (Hidegkúti KK) 3.33 9
28. Radnai Rudolf (Budai Space Jam) 3.2 10
29. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 3.17 12
30. Szenteleki László Csaba (Budafok) 3.17 12
31. Szabó Bence Gyula (Hidegkúti KK) 3.08 12
32. Török Bence (DMTK Haraszti Sasok) 3.08 12
33. Szabó Márk (BLF KK) 3.08 12
34. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 3 12
35. Madaras János (Józsefvárosi KC) 3 10
36. Takács Péter (Budafok) 3 12
37. Fülöp Dávid (Budai Space Jam) 3 9
38. Bognár Márton (Student SE) 2.77 13
39. Dr. Glavatity Dénes (Hidegkúti KK) 2.71 14
40. Novák Tamás (Budai Space Jam) 2.69 13
41. Wigand Tamás (Budafok) 2.69 13
42. Kozma László (NKE SE) 2.64 11
43. Zimon Péter (Budai Space Jam) 2.6 10
44. Petheő Gergely Péter (NKE SE) 2.58 12
45. Oláh Krisztián (SZPA-HSE U23) 2.54 13
46. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2.5 10
47. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE U23) 2.44 9
48. Kocsis Olivér Zoltán (BLF KK) 2.33 9
49. Vizi Balázs (Budafok) 2.33 12
50. Szekeres Dávid (NKE SE) 2.33 9
51. Gyetvai Péter (Student SE) 2.31 13
52. Berényi Balázs (Öreg Kaszások) 2.3 10
53. Szecsei Gergő László (BLF KK) 2.23 13
54. Hoffmann Ákos (Kőbánya Oldboys) 2.23 13
55. Németh Zsolt (Öreg Kaszások) 2.22 9
56. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.22 9
57. Tápai Zsolt (Kőbánya Oldboys) 2.21 14
58. Herczog András (Budai Space Jam) 2.18 11
59. Buró Gergely Richárd (Budai Space Jam) 2.17 12
60. Szijj Norbert (Budafok) 2.14 14
61. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 2.09 11
62. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.08 12
63. Ghyczy Dénes (Öreg Kaszások) 2.08 13
64. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.08 13
65. Major Előd (DMTK Haraszti Sasok) 2 11
66. Fülöp Levente (NKE SE) 2 11
67. Ágoston László (MAFC Martos) 1.92 12
68. Bognár Kristóf (Student SE) 1.92 12
69. Burján Pál Gergely (Kőbánya Oldboys) 1.83 12
70. Rácz Tibor (NKE SE) 1.75 12
71. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Oldboys) 1.73 15
72. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 1.7 10
73. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.6 10
74. Selmeczi János (Student SE) 1.54 13
75. Máté Antal József (Hidegkúti KK) 1.5 12
76. Marossy Gergely (Budafok) 1.5 14
77. Simon Gyula (BLF KK) 1.5 12
78. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 1.46 11
79. Govor Cristian Marcel (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.44 9
80. Kenyeres Ákos (Budai Space Jam) 1.4 10
81. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 1.36 11
82. Szilágyi Áron (SZPA-HSE U23) 1.33 9
83. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE U23) 1.31 13
84. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.31 13
85. Fülöp Gergő (Kiss Lenke KA) 1.3 10
86. Báthory Gergely (BLF KK) 1.27 11
87. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 1.22 9
88. Pajor Richárd (Öreg Kaszások) 1.21 14
89. Sárközy Márk (Öreg Kaszások) 1.2 10
90. Jászay Miklós Ádám (MAFC Martos) 1.18 11
91. Buday Levente Bálint (Budafok) 1.15 13
92. Böröcz Balázs (BLF KK) 1.1 10
93. Andrus Tamás (Kőbánya Oldboys) 1.08 12
94. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 1.07 14
95. Zódor Norbert (Kőbánya Oldboys) 1.07 14
96. Andics Gergely (Öreg Kaszások) 1 10
97. Fuchs Máté József (Student SE) 1 9
98. Ferenczy Gergő (BLF KK) 0.91 11
99. Vigh Barnabás Dominik (Budai Space Jam) 0.85 13
100. Fegyveres Máté (DMTK Haraszti Sasok) 0.83 12
101. Bárány Levente (Kőbánya Oldboys) 0.8 10
102. Uhlik Bálint (SZPA-HSE U23) 0.71 14
103. Román Balázs (NKE SE) 0.67 12
104. Szikora Tamás (Hidegkúti KK) 0.58 12
105. Héjja István (Budai Space Jam) 0.55 11
106. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 0.5 14
107. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Oldboys) 0.5 14
108. Pálfy Levente Csaba (Student SE) 0.46 11
109. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE U23) 0.33 12
110. Törőcsik Marcell Zénó (DMTK Haraszti Sasok) 0.3 10
111. Kárpáti András (MAFC Martos) 0.18 11
112. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE U23) 0.08 12
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 3.69 13
2. Fodor Bálint (SZPA-HSE U23) 3.67 9
3. Szabadi Szilveszter (NKE SE) 3.25 12
4. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 3 10
5. Petheő Gergely Péter (NKE SE) 3 12
6. Bóna Miklós Márton (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.92 13
7. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.92 12
8. Hegyi András (Hidegkúti KK) 2.89 9
9. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 2.83 12
10. Rácz Tibor (NKE SE) 2.83 12
11. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.82 11
12. Veréb László (Toldy Vízivárosi Hódok) 2.78 9
13. Dr. Glavatity Dénes (Hidegkúti KK) 2.71 14
14. Nitsch Gergely (Hidegkúti KK) 2.71 14
15. Horváth Zsolt (Józsefvárosi KC) 2.7 10
16. Buró Gergely Richárd (Budai Space Jam) 2.67 12
17. Mészáros Áron Gergely (Öreg Kaszások) 2.62 13
18. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.6 10
19. Bene Tamás (Kiss Lenke KA) 2.56 9
20. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 2.55 11
21. Major Előd (DMTK Haraszti Sasok) 2.55 11
22. Dr. Ambrusz Ákos (Student SE) 2.54 13
23. Szijj Norbert (Budafok) 2.5 14
24. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 2.5 14
25. Bognár Márton (Student SE) 2.46 13
26. Szecsei Gergő László (BLF KK) 2.46 13
27. Fülöp Levente (NKE SE) 2.46 11
28. Héjja István (Budai Space Jam) 2.46 11
29. Fülöp Dávid (Budai Space Jam) 2.44 9
30. Matsimbe Gilberto Júlio (Kiss Lenke KA) 2.42 12
31. Radnai Rudolf (Budai Space Jam) 2.4 10
32. Berényi Balázs (Öreg Kaszások) 2.4 10
33. Kelemen Kristóf Endre (DMTK Haraszti Sasok) 2.39 13
34. Novák Tamás (Budai Space Jam) 2.39 13
35. Herczog András (Budai Space Jam) 2.36 11
36. Simon Kristóf Kolos (Budai Space Jam) 2.36 14
37. Bognár Kristóf (Student SE) 2.33 12
38. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE U23) 2.31 13
39. Sárközy Márk (Öreg Kaszások) 2.3 10
40. Madaras János (Józsefvárosi KC) 2.2 10
41. Szemán Gábor (Kőbánya Oldboys) 2.17 12
42. Ghyczy Dénes (Öreg Kaszások) 2.15 13
43. Vigh Barnabás Dominik (Budai Space Jam) 2.15 13
44. Németh Zsolt (Öreg Kaszások) 2.11 9
45. Kénesi-Weberzdorfer Szabolcs (MAFC Martos) 2.11 9
46. Bognár Dániel (Student SE) 2.1 10
47. Fekete-Nagy Ádám Tamás (MAFC Martos) 2.1 10
48. Fülöp Gergő (Kiss Lenke KA) 2.1 10
49. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 2.09 11
50. Tóth Attila Károly (BLF KK) 2.08 12
51. Simon Gyula (BLF KK) 2.08 12
52. Ribiánszky Miklós József (NKE SE) 2 9
53. Pajor Richárd (Öreg Kaszások) 1.93 14
54. Hoffmann Ákos (Kőbánya Oldboys) 1.92 13
55. Reszeli Soós Gábor (Józsefvárosi KC) 1.89 9
56. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE U23) 1.89 9
57. Szekeres Dávid (NKE SE) 1.89 9
58. Makay Dániel József (Kőbánya Oldboys) 1.86 14
59. Tápai Zsolt (Kőbánya Oldboys) 1.86 14
60. Törőcsik Marcell Zénó (DMTK Haraszti Sasok) 1.8 10
61. Marossy Gergely (Budafok) 1.79 14
62. Graf András (MAFC Martos) 1.77 13
63. Kozma László (NKE SE) 1.73 11
64. Uhlik Bálint (SZPA-HSE U23) 1.71 14
65. Oláh Krisztián (SZPA-HSE U23) 1.69 13
66. Szabó Bence Gyula (Hidegkúti KK) 1.67 12
67. Szabó Márk (BLF KK) 1.67 12
68. Péter Zsolt Balázs (Hidegkúti KK) 1.64 14
69. Zimon Péter (Budai Space Jam) 1.6 10
70. Busai Levente Gábor (Budafok) 1.56 9
71. Buday Levente Bálint (Budafok) 1.54 13
72. Gyetvai Péter (Student SE) 1.54 13
73. Ágoston László (MAFC Martos) 1.5 12
74. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 1.5 10
75. Fegyveres Máté (DMTK Haraszti Sasok) 1.5 12
76. Székely László (DMTK Haraszti Sasok) 1.46 13
77. Pálfy Máté (Student SE) 1.46 13
78. Mogyorósi Bálint (SZPA-HSE U23) 1.46 11
79. Kocsis Olivér Zoltán (BLF KK) 1.44 9
80. Govor Cristian Marcel (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.44 9
81. Zódor Norbert (Kőbánya Oldboys) 1.43 14
82. Máté Antal József (Hidegkúti KK) 1.42 12
83. Furján Ferenc Péter (Toldy Vízivárosi Hódok) 1.42 12
84. Román Balázs (NKE SE) 1.42 12
85. Báthory Gergely (BLF KK) 1.36 11
86. Vizi Balázs (Budafok) 1.33 12
87. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 1.33 9
88. Fuchs Máté József (Student SE) 1.33 9
89. Andrus Tamás (Kőbánya Oldboys) 1.33 12
90. Andics Gergely (Öreg Kaszások) 1.3 10
91. Jászay Miklós Ádám (MAFC Martos) 1.27 11
92. Selmeczi János (Student SE) 1.23 13
93. Szilágyi Áron (SZPA-HSE U23) 1.22 9
94. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Oldboys) 1.2 15
95. Vadász Ákos Barna (Öreg Kaszások) 1.15 13
96. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 1.14 14
97. Ferenczy Gergő (BLF KK) 1.09 11
98. Pálfy Levente Csaba (Student SE) 1.09 11
99. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE U23) 1.08 12
100. Szikora Tamás (Hidegkúti KK) 1.08 12
101. Szenteleki László Csaba (Budafok) 1 12
102. Török Bence (DMTK Haraszti Sasok) 1 12
103. Böröcz Balázs (BLF KK) 0.9 10
104. Wigand Tamás (Budafok) 0.85 13
105. Kenyeres Ákos (Budai Space Jam) 0.8 10
106. Bárány Levente (Kőbánya Oldboys) 0.8 10
107. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Oldboys) 0.79 14
108. Takács Péter (Budafok) 0.75 12
109. Bartus Gergely (MAFC Martos) 0.7 10
110. Burján Pál Gergely (Kőbánya Oldboys) 0.5 12
111. Kárpáti András (MAFC Martos) 0.27 11
112. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE U23) 0.08 12
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Kristóf Kolos (Budai Space Jam) 5.36 14
2. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 4.58 12
3. Mogyorósi Bálint (SZPA-HSE U23) 4.27 11
4. Horváth Zsolt (Józsefvárosi KC) 3.9 10
5. Makay Dániel József (Kőbánya Oldboys) 3.57 14
6. Bognár Márton (Student SE) 2.92 13
7. Székely László (DMTK Haraszti Sasok) 2.85 13
8. Kelemen Kristóf Endre (DMTK Haraszti Sasok) 2.85 13
9. Fodor Bálint (SZPA-HSE U23) 2.56 9
10. Kozma László (NKE SE) 2.46 11
11. Szemán Gábor (Kőbánya Oldboys) 2.42 12
12. Szecsei Gergő László (BLF KK) 2.39 13
13. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.36 11
14. Bartus Gergely (MAFC Martos) 2.3 10
15. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2.3 10
16. Graf András (MAFC Martos) 2.23 13
17. Kénesi-Weberzdorfer Szabolcs (MAFC Martos) 2.22 9
18. Matsimbe Gilberto Júlio (Kiss Lenke KA) 2.08 12
19. Szabadi Szilveszter (NKE SE) 2.08 12
20. Gyetvai Péter (Student SE) 2.08 13
21. Szenteleki László Csaba (Budafok) 2 12
22. Mészáros Áron Gergely (Öreg Kaszások) 2 13
23. Németh Zsolt (Öreg Kaszások) 2 9
24. Tóth Attila Károly (BLF KK) 2 12
25. Nitsch Gergely (Hidegkúti KK) 2 14
26. Petheő Gergely Péter (NKE SE) 2 12
27. Oláh Krisztián (SZPA-HSE U23) 1.92 13
28. Andics Gergely (Öreg Kaszások) 1.9 10
29. Szijj Norbert (Budafok) 1.86 14
30. Dr. Ambrusz Ákos (Student SE) 1.85 13
31. Rácz Tibor (NKE SE) 1.83 12
32. Fülöp Levente (NKE SE) 1.82 11
33. Jászay Miklós Ádám (MAFC Martos) 1.73 11
34. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 1.71 14
35. Péter Zsolt Balázs (Hidegkúti KK) 1.64 14
36. Szabó Bence Gyula (Hidegkúti KK) 1.58 12
37. Buday Levente Bálint (Budafok) 1.54 13
38. Bognár Kristóf (Student SE) 1.5 12
39. Dr. Glavatity Dénes (Hidegkúti KK) 1.43 14
40. Marossy Gergely (Budafok) 1.36 14
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bognár Kristóf (Student SE) 90% (18/20) 12
2. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 88.89% (24/27) 14
3. Jászay Miklós Ádám (MAFC Martos) 86.36% (19/22) 11
4. Szenteleki László Csaba (Budafok) 85.71% (24/28) 12
5. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 85.19% (23/27) 10
6. Buday Levente Bálint (Budafok) 83.33% (20/24) 13
7. Bartus Gergely (MAFC Martos) 79.31% (23/29) 10
8. Burján Pál Gergely (Kőbánya Oldboys) 78.95% (15/19) 12
9. Oláh Krisztián (SZPA-HSE U23) 75.76% (25/33) 13
10. Matsimbe Gilberto Júlio (Kiss Lenke KA) 75.76% (25/33) 12
11. Graf András (MAFC Martos) 74.36% (29/39) 13
12. Mogyorósi Bálint (SZPA-HSE U23) 73.44% (47/64) 11
13. Fekete-Nagy Ádám Tamás (MAFC Martos) 72.73% (16/22) 10
14. Tápai Zsolt (Kőbánya Oldboys) 72.22% (13/18) 14
15. Petheő Gergely Péter (NKE SE) 70.59% (24/34) 12
16. Andics Gergely (Öreg Kaszások) 70.37% (19/27) 10
17. Gyetvai Péter (Student SE) 69.23% (27/39) 13
18. Bognár Márton (Student SE) 69.09% (38/55) 13
19. Réger Tamás (Toldy Vízivárosi Hódok) 68.75% (55/80) 12
20. Rácz Tibor (NKE SE) 68.75% (22/32) 12
21. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 68.42% (26/38) 11
22. Fodor Bálint (SZPA-HSE U23) 67.65% (23/34) 9
23. Szijj Norbert (Budafok) 66.67% (26/39) 14
24. Szilágyi Áron (SZPA-HSE U23) 66.67% (12/18) 9
25. Szabó Bence Gyula (Hidegkúti KK) 65.52% (19/29) 12
26. Horváth Zsolt (Józsefvárosi KC) 65% (39/60) 10
27. Székely László (DMTK Haraszti Sasok) 64.91% (37/57) 13
28. Németh Zsolt (Öreg Kaszások) 64.29% (18/28) 9
29. Ghyczy Dénes (Öreg Kaszások) 64% (16/25) 13
30. Péter Zsolt Balázs (Hidegkúti KK) 63.89% (23/36) 14
31. Vizi Balázs (Budafok) 62.96% (17/27) 12
32. Kozma László (NKE SE) 62.79% (27/43) 11
33. Kénesi-Weberzdorfer Szabolcs (MAFC Martos) 62.5% (20/32) 9
34. Bognár Dániel (Student SE) 62.5% (15/24) 10
35. Fülöp Gergő (Kiss Lenke KA) 61.54% (16/26) 10
36. Simon Kristóf Kolos (Budai Space Jam) 60.98% (75/123) 14
37. Kelemen Kristóf Endre (DMTK Haraszti Sasok) 59.68% (37/62) 13
38. Szecsei Gergő László (BLF KK) 57.41% (31/54) 13
39. Tóth Attila Károly (BLF KK) 57.14% (24/42) 12
40. Pálfy Máté (Student SE) 57.14% (16/28) 13
41. Vadász Ákos Barna (Öreg Kaszások) 56.52% (13/23) 13
42. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 55.17% (16/29) 12
43. Szabadi Szilveszter (NKE SE) 54.35% (25/46) 12
44. Simon Gyula (BLF KK) 54.17% (13/24) 12
45. Fülöp Levente (NKE SE) 54.05% (20/37) 11
46. Dr. Ambrusz Ákos (Student SE) 53.33% (24/45) 13
47. Nitsch Gergely (Hidegkúti KK) 52.83% (28/53) 14
48. Marossy Gergely (Budafok) 52.78% (19/36) 14
49. Szemán Gábor (Kőbánya Oldboys) 52.73% (29/55) 12
50. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 52.17% (12/23) 11
51. Makay Dániel József (Kőbánya Oldboys) 50.51% (50/99) 14
52. Mészáros Áron Gergely (Öreg Kaszások) 50% (26/52) 13
53. Uhlik Bálint (SZPA-HSE U23) 50% (15/30) 14
54. Hegyi András (Hidegkúti KK) 50% (13/26) 9
55. Ribiánszky Miklós József (NKE SE) 48.39% (15/31) 9
56. Máté Antal József (Hidegkúti KK) 48.39% (15/31) 12
57. Radnai Rudolf (Budai Space Jam) 48.28% (14/29) 10
58. Herczog András (Budai Space Jam) 47.83% (11/23) 11
59. Reszeli Soós Gábor (Józsefvárosi KC) 46.67% (14/30) 9
60. Vitályos Attila Péter (MAFC Martos) 46.67% (14/30) 11
61. Dr. Glavatity Dénes (Hidegkúti KK) 46.51% (20/43) 14
62. Berényi Balázs (Öreg Kaszások) 45.16% (14/31) 10
63. Wigand Tamás (Budafok) 44.12% (15/34) 13
64. Fülöp Dávid (Budai Space Jam) 42.86% (9/21) 9
65. Szabó Márk (BLF KK) 42.31% (11/26) 12
66. Zódor Norbert (Kőbánya Oldboys) 28.57% (6/21) 14
67. Fodor András (Toldy Vízivárosi Hódok) 22.22% (4/18) 13
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu