/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Szentendrei KHSE - Budapest, Férfi A csoport

Edző

Név Telefon E-mail
Horváth Viktor 70/421-2090 slatyi76@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Borz Péter 30/217-1048 borzpet@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Csicskár Dávid 1987
- Dzsida Tamás 1981
- Gherghel Oszkár Miklós 1980
- Grudl-Turi Gábor 1985
- Horváth Gergely 1984
- Horváth Viktor Gábor 1976
- Jakab Gergely Tamás 1994
- Laczkó Bálint 1988
- Laczkó Krisztián 1983
- Nagy Ferenc Sándor 1980
- Román Viktor 1991
- Torba Dániel 1980
- Víg Bence 1988

Műsor

Budapest, Férfi A csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0035 Iparterv Szentendrei KHSE Egyeztetés alatt! Lázár Ervin Általános Iskola
FA0017 Piar Szentendrei KHSE 2022/10/06 18:20 63-54
(15-15,20-12,11-19,17-8)
Piarista Gimnázium Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
FA0026 Szentendrei KHSE Honvéd Zrínyi SE/A 2022/10/17 19:45 76-72
(7-18,24-18,22-16,23-20)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Bagi Bálint, Kruk Melinda
FA0044 Szentendrei KHSE Ziccer KS 2022/11/07 19:45 62-79
(13-19,20-19,20-23,9-18)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Szőts Dávid István, Vigh Balázs
FA0053 Malév SC Szentendrei KHSE 2022/11/12 13:00 54-64
(11-13,16-18,11-19,16-14)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Káré Gergő, Kozma Balázs
FA0062 Szentendrei KHSE Tüker MSC 2022/11/21 19:45 79-53
(19-12,24-11,20-17,16-13)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Pohánka Balázs, Korpás Máté
FA0071 Budafok/A Szentendrei KHSE 2022/11/26 09:00 69-51
(17-11,15-13,17-12,20-15)
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium Hervay Tibor, Szőke Attila
FA0082 Saskacsák MF Szentendrei KHSE 2022/12/07 19:50 Ady Endre Gimnázium dr. Németh Patrik, Bagi Bálint
FA0093 Szentendrei KHSE X-Debrecen 2022/12/12 19:45 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0104 Student SE Szentendrei KHSE 2022/12/19 18:50 Eötvös József Gimnázium
FA0115 Szentendrei KHSE Budai Kardinális 2023/01/09 19:45 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0126 Újpest-MT Öregfiúk Szentendrei KHSE 2023/01/19 19:40 Babits Mihály Gimnázium
FA0137 Szentendrei KHSE VICE KSE 2023/01/23 19:45 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0147 Szentendrei KHSE Piar 2023/01/30 19:45 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0156 Honvéd Zrínyi SE/A Szentendrei KHSE 2023/02/16 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FA0165 Szentendrei KHSE Iparterv 2023/02/20 19:45 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0174 Ziccer KS Szentendrei KHSE 2023/03/02 19:20 Jókai Mór Általános Iskola
FA0183 Szentendrei KHSE Malév SC 2023/03/06 19:45 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0192 Tüker MSC Szentendrei KHSE 2023/03/23 19:45 Berzsenyi Dániel Gimnázium
FA0201 Szentendrei KHSE Budafok/A 2023/03/27 19:45 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0212 Szentendrei KHSE Saskacsák MF 2023/04/03 19:45 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0223 X-Debrecen Szentendrei KHSE 2023/04/17 20:45 Szent Benedek Gimnázium
FA0234 Szentendrei KHSE Student SE 2023/04/24 19:45 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0245 Budai Kardinális Szentendrei KHSE 2023/05/10 19:15 Mechatronikai Szakközépiskola
FA0256 Szentendrei KHSE Újpest-MT Öregfiúk 2023/05/15 19:45 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0267 VICE KSE Szentendrei KHSE 2023/05/21 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 135 7
2. Oláh István (Malév SC) 126 7
3. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 124 6
4. Dr. Urbán Antal (X-Debrecen) 114 7
5. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei KHSE) 103 6
6. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 102 7
7. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 101 7
8. Polgári Bence (Ziccer KS) 97 6
9. Fazekas Mihály Imre (Piar) 97 7
10. Papp Mátyás (X-Debrecen) 88 7
11. Fentős Bence (Piar) 85 6
12. Sveda Tamás (X-Debrecen) 83 7
13. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 83 7
14. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 83 6
15. Takács Máté (Saskacsák MF) 73 5
16. Nagyfi László (Budafok/A) 72 6
17. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 70 6
18. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 69 6
19. Nagy Attila (Budai Kardinális) 64 6
20. Károly Máté István (Budafok/A) 64 4
21. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 64 5
22. Halmos Szabolcs István (Újpest-MT Öregfiúk) 62 6
23. Kotschy Balázs Levente (Piar) 60 5
24. Horváth Viktor Gábor (Szentendrei KHSE) 60 6
25. Pintér Zalán (Ziccer KS) 60 6
26. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 57 5
27. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 56 4
28. Schwarczinger Csaba (Budai Kardinális) 56 5
29. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 56 5
30. Pintér Csaba Tamás (Budai Kardinális) 56 6
31. Halmos Zsolt (Budafok/A) 51 6
32. Horváth Dávid (Ziccer KS) 51 6
33. Horváth Gergely (Szentendrei KHSE) 50 4
34. Kovács Péter (Budai Kardinális) 50 5
35. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 49 4
36. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 48 3
37. Tari Balázs (Budafok/A) 48 4
38. Jakab Gergely Tamás (Szentendrei KHSE) 47 5
39. Tabajdi Márton (Tüker MSC) 47 6
40. Szabó György András (VICE KSE) 46 7
41. Bognár Kristóf (Student SE) 44 5
42. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 44 5
43. Pucser Márton (Tüker MSC) 44 6
44. Mayer Ádám Sándor (Iparterv) 43 4
45. Pintér András József (Tüker MSC) 42 5
46. Pápai Balázs (Malév SC) 41 5
47. Molnár Péter (Tüker MSC) 40 6
48. Nagy Olivér (Budai Kardinális) 40 5
49. Lovró József (Saskacsák MF) 39 5
50. Laczkó Bálint (Szentendrei KHSE) 39 6
51. Vizi Balázs (Budafok/A) 38 7
52. Dr. Stánicz Péter (Student SE) 38 4
53. Harangozó Gábor (Student SE) 38 5
54. Tóth Máté Gergely (Ziccer KS) 38 6
55. Dr. Kondor Bence Barnabás (Student SE) 37 5
56. Kincses Barnabás Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 37 3
57. Veszter Attila (Iparterv) 37 3
58. Salamon Tamás (Iparterv) 37 3
59. Van Der Meer Ágoston (Piar) 36 4
60. Kránicz András (Tüker MSC) 36 5
61. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 36 5
62. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 36 5
63. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 36 5
64. Viczián István (Malév SC) 35 7
65. Hegyi Kristóf (Budai Kardinális) 35 6
66. Bibity Norbert (Malév SC) 34 6
67. Víg Bence (Szentendrei KHSE) 34 6
68. Besenczki Benjámin (VICE KSE) 32 5
69. Fuchs Máté József (Student SE) 31 4
70. Vághy Balázs József (Student SE) 31 4
71. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 31 5
72. Herdinánd Balázs Árpád (Budafok/A) 30 4
73. Molnár Tamás (Tüker MSC) 30 5
74. Bakk Richárd Győző (Ziccer KS) 30 5
75. Dr. Halmos Gergő Dénes (Újpest-MT Öregfiúk) 30 5
76. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 30 6
77. Valner Kristóf (X-Debrecen) 29 7
78. Szujó Balázs (Budai Kardinális) 29 5
79. Csermák Ambrus (Piar) 29 6
80. Buró Szilárd (Budafok/A) 29 6
81. Urbán Balázs Miklós (Piar) 27 3
82. Széles István (Saskacsák MF) 27 5
83. Gyetvai Péter (Student SE) 26 5
84. Szabó Mihály István (VICE KSE) 26 7
85. Csányi Tamás József (Budafok/A) 25 3
86. Sebestyén Bálint (Budai Kardinális) 24 4
87. Kovács Zsolt (Újpest-MT Öregfiúk) 24 4
88. Selmeczi János (Student SE) 24 5
89. Zombori Valér (Budafok/A) 24 6
90. Pető Dániel (Tüker MSC) 23 4
91. Szarka István (Iparterv) 23 4
92. Turóczi Csaba (Saskacsák MF) 23 5
93. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 23 6
94. Kirják Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 22 4
95. Schwarcinger Péter (Iparterv) 22 3
96. Dzsida Tamás (Szentendrei KHSE) 21 3
97. Csicskár Dávid (Szentendrei KHSE) 21 4
98. Molnár András (Malév SC) 21 4
99. Szokody Márton (Piar) 21 6
100. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 20 5
101. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 19 2
102. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 19 4
103. Füzesi Zoltán (Tüker MSC) 19 3
104. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 18 7
105. Kotroczó Péter (Újpest-MT Öregfiúk) 17 6
106. Tóth Viktor (Malév SC) 16 7
107. Jeszenkovits Ádám (Piar) 16 5
108. Terjéki Péter Zsolt (Tüker MSC) 16 5
109. Jendrics József (Tüker MSC) 15 2
110. Finak Huba (Student SE) 15 3
111. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 14 3
112. Papp András (VICE KSE) 14 5
113. Bori István (Újpest-MT Öregfiúk) 13 5
114. Sziroczák Richárd (Tüker MSC) 13 5
115. Siklóssy Tamás Zsolt (Tüker MSC) 12 4
116. Csipán Kristóf (Iparterv) 11 2
117. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 11 5
118. Román Viktor (Szentendrei KHSE) 11 5
119. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 11 5
120. Gebauer Bence Norbert (Ziccer KS) 11 6
121. Bereczki Máté (VICE KSE) 10 7
122. Unghy Viktor Pál (Student SE) 10 5
123. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 10 3
124. Vargha Zoltán Bálint (VICE KSE) 10 3
125. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 3
126. Sándor Péter (Saskacsák MF) 9 5
127. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 9 5
128. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 9 5
129. Pataki Máté (Piar) 8 3
130. Tóth Levente Kornél (Budafok/A) 8 2
131. Góczán András Csaba (Budafok/A) 8 4
132. Bogdán Péter (Iparterv) 8 4
133. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 8 5
134. Enzsől Ákos (Ziccer KS) 8 6
135. Egresfalvi Martin (Iparterv) 7 1
136. Kalmár Csanád (Piar) 7 4
137. Nagy Sándor (X-Debrecen) 6 4
138. Emri Béla (Iparterv) 6 4
139. Wejwár Dávid (Budafok/A) 6 4
140. Tőrös Balázs István (Malév SC) 5 4
141. Zalán János István (Malév SC) 5 4
142. Dr. Mód Kristóf (Malév SC) 5 6
143. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 4 6
144. Barna András Bence (Ziccer KS) 4 1
145. Ghyczy Dénes Emil (Ziccer KS) 4 2
146. Lehoczky Imre Roland (Malév SC) 4 7
147. May Gábor (Saskacsák MF) 3 3
148. Kovách Antal Péter (X-Debrecen) 2 3
149. Süveges Zalán (X-Debrecen) 2 3
150. Práger Tamás (Tüker MSC) 2 1
151. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 2 2
152. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 2 2
153. Turtsányi Balázs Olivér (Ziccer KS) 2 2
154. Oláh Bence (Malév SC) 2 5
155. Torba Dániel (Szentendrei KHSE) 0 4
156. Barsi Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
157. Temiz Canberk (Tüker MSC) 0 1
158. Besze Zoltán (Malév SC) 0 1
159. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 0 1
160. Nyilas Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
161. Boldbaatar Erdenebileg (X-Debrecen) 0 2
162. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
163. Bódis László (Piar) 0 1
164. Németh András Ákos (Újpest-MT Öregfiúk) 0 3
165. Oláh Ádám (Malév SC) 0 3
166. Lécz Róbert (Ziccer KS) 0 4
167. Turcsik Ágoston Bánk (X-Debrecen) 0 1
168. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
169. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Oláh István (Malév SC) 26 7
2. Polgári Bence (Ziccer KS) 22 6
3. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 16 7
4. Sveda Tamás (X-Debrecen) 16 7
5. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 14 7
6. Takács Máté (Saskacsák MF) 13 5
7. Dr. Urbán Antal (X-Debrecen) 12 7
8. Pintér András József (Tüker MSC) 12 5
9. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 11 5
10. Szabó György András (VICE KSE) 11 7
11. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 10 6
12. Nagy Attila (Budai Kardinális) 10 6
13. Pucser Márton (Tüker MSC) 9 6
14. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 9 5
15. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei KHSE) 8 6
16. Mayer Ádám Sándor (Iparterv) 8 4
17. Kránicz András (Tüker MSC) 8 5
18. Bibity Norbert (Malév SC) 8 6
19. Herdinánd Balázs Árpád (Budafok/A) 7 4
20. Sebestyén Bálint (Budai Kardinális) 7 4
21. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 6 6
22. Salamon Tamás (Iparterv) 6 3
23. Harangozó Gábor (Student SE) 6 5
24. Valner Kristóf (X-Debrecen) 6 7
25. Zombori Valér (Budafok/A) 6 6
26. Károly Máté István (Budafok/A) 5 4
27. Nagy Olivér (Budai Kardinális) 5 5
28. Kotschy Balázs Levente (Piar) 4 5
29. Urbán Balázs Miklós (Piar) 4 3
30. Bognár Kristóf (Student SE) 4 5
31. Halmos Zsolt (Budafok/A) 4 6
32. Vághy Balázs József (Student SE) 4 4
33. Fuchs Máté József (Student SE) 4 4
34. Laczkó Bálint (Szentendrei KHSE) 4 6
35. Tóth Máté Gergely (Ziccer KS) 4 6
36. Kovács Zsolt (Újpest-MT Öregfiúk) 4 4
37. Bakk Richárd Győző (Ziccer KS) 4 5
38. Vizi Balázs (Budafok/A) 4 7
39. Selmeczi János (Student SE) 4 5
40. Szabó Mihály István (VICE KSE) 4 7
41. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 3 6
42. Papp Mátyás (X-Debrecen) 3 7
43. Veszter Attila (Iparterv) 3 3
44. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 5
45. Pintér Csaba Tamás (Budai Kardinális) 3 6
46. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 5
47. Molnár Tamás (Tüker MSC) 3 5
48. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 3 3
49. Bori István (Újpest-MT Öregfiúk) 3 5
50. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2 7
51. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 2 3
52. Nagyfi László (Budafok/A) 2 6
53. Schwarczinger Csaba (Budai Kardinális) 2 5
54. Horváth Viktor Gábor (Szentendrei KHSE) 2 6
55. Van Der Meer Ágoston (Piar) 2 4
56. Tabajdi Márton (Tüker MSC) 2 6
57. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 2 5
58. Dzsida Tamás (Szentendrei KHSE) 2 3
59. Besenczki Benjámin (VICE KSE) 2 5
60. Csicskár Dávid (Szentendrei KHSE) 2 4
61. Gyetvai Péter (Student SE) 2 5
62. Buró Szilárd (Budafok/A) 2 6
63. Turóczi Csaba (Saskacsák MF) 2 5
64. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 2 7
65. Tóth Viktor (Malév SC) 2 7
66. Gebauer Bence Norbert (Ziccer KS) 2 6
67. Wejwár Dávid (Budafok/A) 2 4
68. Fentős Bence (Piar) 1 6
69. Fazekas Mihály Imre (Piar) 1 7
70. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 1 5
71. Halmos Szabolcs István (Újpest-MT Öregfiúk) 1 6
72. Kovács Péter (Budai Kardinális) 1 5
73. Pintér Zalán (Ziccer KS) 1 6
74. Horváth Dávid (Ziccer KS) 1 6
75. Csányi Tamás József (Budafok/A) 1 3
76. Lovró József (Saskacsák MF) 1 5
77. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 5
78. Egresfalvi Martin (Iparterv) 1 1
79. Molnár Péter (Tüker MSC) 1 6
80. Csipán Kristóf (Iparterv) 1 2
81. Széles István (Saskacsák MF) 1 5
82. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1 6
83. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 1 6
84. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 1 5
85. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 5
86. Bogdán Péter (Iparterv) 1 4
87. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 1 5
88. Kalmár Csanád (Piar) 1 4
89. Zalán János István (Malév SC) 1 4
90. Lehoczky Imre Roland (Malév SC) 1 7
91. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 0 7
92. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
93. Horváth Gergely (Szentendrei KHSE) 0 4
94. Kincses Barnabás Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
95. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
96. Tari Balázs (Budafok/A) 0 4
97. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 0 6
98. Dr. Stánicz Péter (Student SE) 0 4
99. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 0 2
100. Jakab Gergely Tamás (Szentendrei KHSE) 0 5
101. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0 5
102. Pápai Balázs (Malév SC) 0 5
103. Jendrics József (Tüker MSC) 0 2
104. Dr. Kondor Bence Barnabás (Student SE) 0 5
105. Schwarcinger Péter (Iparterv) 0 3
106. Füzesi Zoltán (Tüker MSC) 0 3
107. Dr. Halmos Gergő Dénes (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
108. Hegyi Kristóf (Budai Kardinális) 0 6
109. Szujó Balázs (Budai Kardinális) 0 5
110. Szarka István (Iparterv) 0 4
111. Pető Dániel (Tüker MSC) 0 4
112. Víg Bence (Szentendrei KHSE) 0 6
113. Kirják Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
114. Molnár András (Malév SC) 0 4
115. Finak Huba (Student SE) 0 3
116. Viczián István (Malév SC) 0 7
117. Csermák Ambrus (Piar) 0 6
118. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0 4
119. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0 3
120. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
121. Barna András Bence (Ziccer KS) 0 1
122. Tóth Levente Kornél (Budafok/A) 0 2
123. Szokody Márton (Piar) 0 6
124. Vargha Zoltán Bálint (VICE KSE) 0 3
125. Terjéki Péter Zsolt (Tüker MSC) 0 5
126. Jeszenkovits Ádám (Piar) 0 5
127. Siklóssy Tamás Zsolt (Tüker MSC) 0 4
128. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
129. Kotroczó Péter (Újpest-MT Öregfiúk) 0 6
130. Papp András (VICE KSE) 0 5
131. Pataki Máté (Piar) 0 3
132. Sziroczák Richárd (Tüker MSC) 0 5
133. Román Viktor (Szentendrei KHSE) 0 5
134. Ghyczy Dénes Emil (Ziccer KS) 0 2
135. Unghy Viktor Pál (Student SE) 0 5
136. Góczán András Csaba (Budafok/A) 0 4
137. Práger Tamás (Tüker MSC) 0 1
138. Sándor Péter (Saskacsák MF) 0 5
139. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 0 5
140. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
141. Emri Béla (Iparterv) 0 4
142. Nagy Sándor (X-Debrecen) 0 4
143. Bereczki Máté (VICE KSE) 0 7
144. Enzsől Ákos (Ziccer KS) 0 6
145. Tőrös Balázs István (Malév SC) 0 4
146. Turtsányi Balázs Olivér (Ziccer KS) 0 2
147. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 0 2
148. May Gábor (Saskacsák MF) 0 3
149. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 0 2
150. Dr. Mód Kristóf (Malév SC) 0 6
151. Süveges Zalán (X-Debrecen) 0 3
152. Kovách Antal Péter (X-Debrecen) 0 3
153. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 6
154. Oláh Bence (Malév SC) 0 5
155. Temiz Canberk (Tüker MSC) 0 1
156. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 0 1
157. Németh András Ákos (Újpest-MT Öregfiúk) 0 3
158. Boldbaatar Erdenebileg (X-Debrecen) 0 2
159. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 3
160. Bódis László (Piar) 0 1
161. Torba Dániel (Szentendrei KHSE) 0 4
162. Barsi Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
163. Lécz Róbert (Ziccer KS) 0 4
164. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
165. Besze Zoltán (Malév SC) 0 1
166. Turcsik Ágoston Bánk (X-Debrecen) 0 1
167. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
168. Nyilas Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
169. Oláh Ádám (Malév SC) 0 3
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 20.67 6
2. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 19.29 7
3. Oláh István (Malév SC) 18 7
4. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei KHSE) 17.17 6
5. Dr. Urbán Antal (X-Debrecen) 16.29 7
6. Polgári Bence (Ziccer KS) 16.17 6
7. Károly Máté István (Budafok/A) 16 4
8. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 16 3
9. Takács Máté (Saskacsák MF) 14.6 5
10. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 14.57 7
11. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 14.43 7
12. Fentős Bence (Piar) 14.17 6
13. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 14 4
14. Fazekas Mihály Imre (Piar) 13.86 7
15. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 13.83 6
16. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 12.8 5
17. Papp Mátyás (X-Debrecen) 12.57 7
18. Horváth Gergely (Szentendrei KHSE) 12.5 4
19. Kincses Barnabás Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 12.33 3
20. Veszter Attila (Iparterv) 12.33 3
21. Salamon Tamás (Iparterv) 12.33 3
22. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 12.25 4
23. Kotschy Balázs Levente (Piar) 12 5
24. Tari Balázs (Budafok/A) 12 4
25. Nagyfi László (Budafok/A) 12 6
26. Sveda Tamás (X-Debrecen) 11.86 7
27. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 11.86 7
28. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 11.67 6
29. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 11.5 6
30. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 11.4 5
31. Schwarczinger Csaba (Budai Kardinális) 11.2 5
32. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 11.2 5
33. Mayer Ádám Sándor (Iparterv) 10.75 4
34. Nagy Attila (Budai Kardinális) 10.67 6
35. Halmos Szabolcs István (Újpest-MT Öregfiúk) 10.33 6
36. Kovács Péter (Budai Kardinális) 10 5
37. Horváth Viktor Gábor (Szentendrei KHSE) 10 6
38. Pintér Zalán (Ziccer KS) 10 6
39. Dr. Stánicz Péter (Student SE) 9.5 4
40. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 9.5 2
41. Jakab Gergely Tamás (Szentendrei KHSE) 9.4 5
42. Pintér Csaba Tamás (Budai Kardinális) 9.33 6
43. Urbán Balázs Miklós (Piar) 9 3
44. Van Der Meer Ágoston (Piar) 9 4
45. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 8.8 5
46. Bognár Kristóf (Student SE) 8.8 5
47. Halmos Zsolt (Budafok/A) 8.5 6
48. Horváth Dávid (Ziccer KS) 8.5 6
49. Pintér András József (Tüker MSC) 8.4 5
50. Csányi Tamás József (Budafok/A) 8.33 3
51. Pápai Balázs (Malév SC) 8.2 5
52. Nagy Olivér (Budai Kardinális) 8 5
53. Tabajdi Márton (Tüker MSC) 7.83 6
54. Lovró József (Saskacsák MF) 7.8 5
55. Vághy Balázs József (Student SE) 7.75 4
56. Fuchs Máté József (Student SE) 7.75 4
57. Harangozó Gábor (Student SE) 7.6 5
58. Jendrics József (Tüker MSC) 7.5 2
59. Herdinánd Balázs Árpád (Budafok/A) 7.5 4
60. Dr. Kondor Bence Barnabás (Student SE) 7.4 5
61. Schwarcinger Péter (Iparterv) 7.33 3
62. Pucser Márton (Tüker MSC) 7.33 6
63. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 7.2 5
64. Kránicz András (Tüker MSC) 7.2 5
65. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 7.2 5
66. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.2 5
67. Dzsida Tamás (Szentendrei KHSE) 7 3
68. Molnár Péter (Tüker MSC) 6.67 6
69. Szabó György András (VICE KSE) 6.57 7
70. Laczkó Bálint (Szentendrei KHSE) 6.5 6
71. Besenczki Benjámin (VICE KSE) 6.4 5
72. Füzesi Zoltán (Tüker MSC) 6.33 3
73. Tóth Máté Gergely (Ziccer KS) 6.33 6
74. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.2 5
75. Bakk Richárd Győző (Ziccer KS) 6 5
76. Dr. Halmos Gergő Dénes (Újpest-MT Öregfiúk) 6 5
77. Sebestyén Bálint (Budai Kardinális) 6 4
78. Kovács Zsolt (Újpest-MT Öregfiúk) 6 4
79. Molnár Tamás (Tüker MSC) 6 5
80. Hegyi Kristóf (Budai Kardinális) 5.83 6
81. Szujó Balázs (Budai Kardinális) 5.8 5
82. Szarka István (Iparterv) 5.75 4
83. Pető Dániel (Tüker MSC) 5.75 4
84. Víg Bence (Szentendrei KHSE) 5.67 6
85. Bibity Norbert (Malév SC) 5.67 6
86. Kirják Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.5 4
87. Csipán Kristóf (Iparterv) 5.5 2
88. Vizi Balázs (Budafok/A) 5.43 7
89. Széles István (Saskacsák MF) 5.4 5
90. Csicskár Dávid (Szentendrei KHSE) 5.25 4
91. Molnár András (Malév SC) 5.25 4
92. Gyetvai Péter (Student SE) 5.2 5
93. Finak Huba (Student SE) 5 3
94. Viczián István (Malév SC) 5 7
95. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 5 6
96. Buró Szilárd (Budafok/A) 4.83 6
97. Csermák Ambrus (Piar) 4.83 6
98. Selmeczi János (Student SE) 4.8 5
99. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 4.75 4
100. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 4.67 3
101. Turóczi Csaba (Saskacsák MF) 4.6 5
102. Valner Kristóf (X-Debrecen) 4.14 7
103. Zombori Valér (Budafok/A) 4 6
104. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 4 5
105. Tóth Levente Kornél (Budafok/A) 4 2
106. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 3.83 6
107. Szabó Mihály István (VICE KSE) 3.71 7
108. Szokody Márton (Piar) 3.5 6
109. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 3.33 3
110. Vargha Zoltán Bálint (VICE KSE) 3.33 3
111. Terjéki Péter Zsolt (Tüker MSC) 3.2 5
112. Jeszenkovits Ádám (Piar) 3.2 5
113. Siklóssy Tamás Zsolt (Tüker MSC) 3 4
114. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 3
115. Kotroczó Péter (Újpest-MT Öregfiúk) 2.83 6
116. Papp András (VICE KSE) 2.8 5
117. Pataki Máté (Piar) 2.67 3
118. Sziroczák Richárd (Tüker MSC) 2.6 5
119. Bori István (Újpest-MT Öregfiúk) 2.6 5
120. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 2.57 7
121. Tóth Viktor (Malév SC) 2.29 7
122. Román Viktor (Szentendrei KHSE) 2.2 5
123. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.2 5
124. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 2.2 5
125. Unghy Viktor Pál (Student SE) 2 5
126. Bogdán Péter (Iparterv) 2 4
127. Ghyczy Dénes Emil (Ziccer KS) 2 2
128. Góczán András Csaba (Budafok/A) 2 4
129. Gebauer Bence Norbert (Ziccer KS) 1.83 6
130. Sándor Péter (Saskacsák MF) 1.8 5
131. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 1.8 5
132. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 1.8 5
133. Kalmár Csanád (Piar) 1.75 4
134. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.6 5
135. Wejwár Dávid (Budafok/A) 1.5 4
136. Emri Béla (Iparterv) 1.5 4
137. Nagy Sándor (X-Debrecen) 1.5 4
138. Bereczki Máté (VICE KSE) 1.43 7
139. Enzsől Ákos (Ziccer KS) 1.33 6
140. Tőrös Balázs István (Malév SC) 1.25 4
141. Zalán János István (Malév SC) 1.25 4
142. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 1 2
143. May Gábor (Saskacsák MF) 1 3
144. Turtsányi Balázs Olivér (Ziccer KS) 1 2
145. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 1 2
146. Dr. Mód Kristóf (Malév SC) 0.83 6
147. Kovách Antal Péter (X-Debrecen) 0.67 3
148. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0.67 6
149. Süveges Zalán (X-Debrecen) 0.67 3
150. Lehoczky Imre Roland (Malév SC) 0.57 7
151. Oláh Bence (Malév SC) 0.4 5
152. Németh András Ákos (Újpest-MT Öregfiúk) 0 3
153. Boldbaatar Erdenebileg (X-Debrecen) 0 2
154. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
155. Torba Dániel (Szentendrei KHSE) 0 4
156. Nyilas Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
157. Barsi Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
158. Oláh Ádám (Malév SC) 0 3
159. Lécz Róbert (Ziccer KS) 0 4
160. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Oláh István (Malév SC) 3.71 7
2. Polgári Bence (Ziccer KS) 3.67 6
3. Takács Máté (Saskacsák MF) 2.6 5
4. Pintér András József (Tüker MSC) 2.4 5
5. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2.29 7
6. Sveda Tamás (X-Debrecen) 2.29 7
7. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.2 5
8. Salamon Tamás (Iparterv) 2 3
9. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 2 7
10. Mayer Ádám Sándor (Iparterv) 2 4
11. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 1.8 5
12. Herdinánd Balázs Árpád (Budafok/A) 1.75 4
13. Sebestyén Bálint (Budai Kardinális) 1.75 4
14. Dr. Urbán Antal (X-Debrecen) 1.71 7
15. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 1.67 6
16. Nagy Attila (Budai Kardinális) 1.67 6
17. Kránicz András (Tüker MSC) 1.6 5
18. Szabó György András (VICE KSE) 1.57 7
19. Pucser Márton (Tüker MSC) 1.5 6
20. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei KHSE) 1.33 6
21. Urbán Balázs Miklós (Piar) 1.33 3
22. Bibity Norbert (Malév SC) 1.33 6
23. Károly Máté István (Budafok/A) 1.25 4
24. Harangozó Gábor (Student SE) 1.2 5
25. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 1 6
26. Veszter Attila (Iparterv) 1 3
27. Nagy Olivér (Budai Kardinális) 1 5
28. Vághy Balázs József (Student SE) 1 4
29. Fuchs Máté József (Student SE) 1 4
30. Kovács Zsolt (Újpest-MT Öregfiúk) 1 4
31. Zombori Valér (Budafok/A) 1 6
32. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 1 3
33. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.86 7
34. Kotschy Balázs Levente (Piar) 0.8 5
35. Bognár Kristóf (Student SE) 0.8 5
36. Bakk Richárd Győző (Ziccer KS) 0.8 5
37. Selmeczi János (Student SE) 0.8 5
38. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 0.67 3
39. Halmos Zsolt (Budafok/A) 0.67 6
40. Dzsida Tamás (Szentendrei KHSE) 0.67 3
41. Laczkó Bálint (Szentendrei KHSE) 0.67 6
42. Tóth Máté Gergely (Ziccer KS) 0.67 6
43. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.6 5
44. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.6 5
45. Molnár Tamás (Tüker MSC) 0.6 5
46. Bori István (Újpest-MT Öregfiúk) 0.6 5
47. Vizi Balázs (Budafok/A) 0.57 7
48. Szabó Mihály István (VICE KSE) 0.57 7
49. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 0.5 6
50. Pintér Csaba Tamás (Budai Kardinális) 0.5 6
51. Van Der Meer Ágoston (Piar) 0.5 4
52. Csipán Kristóf (Iparterv) 0.5 2
53. Csicskár Dávid (Szentendrei KHSE) 0.5 4
54. Wejwár Dávid (Budafok/A) 0.5 4
55. Papp Mátyás (X-Debrecen) 0.43 7
56. Schwarczinger Csaba (Budai Kardinális) 0.4 5
57. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 0.4 5
58. Besenczki Benjámin (VICE KSE) 0.4 5
59. Gyetvai Péter (Student SE) 0.4 5
60. Turóczi Csaba (Saskacsák MF) 0.4 5
61. Nagyfi László (Budafok/A) 0.33 6
62. Horváth Viktor Gábor (Szentendrei KHSE) 0.33 6
63. Csányi Tamás József (Budafok/A) 0.33 3
64. Tabajdi Márton (Tüker MSC) 0.33 6
65. Buró Szilárd (Budafok/A) 0.33 6
66. Gebauer Bence Norbert (Ziccer KS) 0.33 6
67. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 0.29 7
68. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 0.29 7
69. Tóth Viktor (Malév SC) 0.29 7
70. Bogdán Péter (Iparterv) 0.25 4
71. Kalmár Csanád (Piar) 0.25 4
72. Zalán János István (Malév SC) 0.25 4
73. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 0.2 5
74. Kovács Péter (Budai Kardinális) 0.2 5
75. Lovró József (Saskacsák MF) 0.2 5
76. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.2 5
77. Széles István (Saskacsák MF) 0.2 5
78. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.2 5
79. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 0.2 5
80. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 0.2 5
81. Fentős Bence (Piar) 0.17 6
82. Halmos Szabolcs István (Újpest-MT Öregfiúk) 0.17 6
83. Pintér Zalán (Ziccer KS) 0.17 6
84. Horváth Dávid (Ziccer KS) 0.17 6
85. Molnár Péter (Tüker MSC) 0.17 6
86. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 0.17 6
87. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 0.17 6
88. Fazekas Mihály Imre (Piar) 0.14 7
89. Lehoczky Imre Roland (Malév SC) 0.14 7
90. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 0 7
91. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
92. Horváth Gergely (Szentendrei KHSE) 0 4
93. Kincses Barnabás Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
94. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
95. Tari Balázs (Budafok/A) 0 4
96. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 0 6
97. Dr. Stánicz Péter (Student SE) 0 4
98. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 0 2
99. Jakab Gergely Tamás (Szentendrei KHSE) 0 5
100. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0 5
101. Pápai Balázs (Malév SC) 0 5
102. Jendrics József (Tüker MSC) 0 2
103. Dr. Kondor Bence Barnabás (Student SE) 0 5
104. Schwarcinger Péter (Iparterv) 0 3
105. Füzesi Zoltán (Tüker MSC) 0 3
106. Dr. Halmos Gergő Dénes (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
107. Hegyi Kristóf (Budai Kardinális) 0 6
108. Szujó Balázs (Budai Kardinális) 0 5
109. Szarka István (Iparterv) 0 4
110. Pető Dániel (Tüker MSC) 0 4
111. Víg Bence (Szentendrei KHSE) 0 6
112. Kirják Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
113. Molnár András (Malév SC) 0 4
114. Finak Huba (Student SE) 0 3
115. Viczián István (Malév SC) 0 7
116. Csermák Ambrus (Piar) 0 6
117. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0 4
118. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0 3
119. Tóth Levente Kornél (Budafok/A) 0 2
120. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
121. Szokody Márton (Piar) 0 6
122. Vargha Zoltán Bálint (VICE KSE) 0 3
123. Terjéki Péter Zsolt (Tüker MSC) 0 5
124. Jeszenkovits Ádám (Piar) 0 5
125. Siklóssy Tamás Zsolt (Tüker MSC) 0 4
126. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
127. Kotroczó Péter (Újpest-MT Öregfiúk) 0 6
128. Papp András (VICE KSE) 0 5
129. Pataki Máté (Piar) 0 3
130. Sziroczák Richárd (Tüker MSC) 0 5
131. Román Viktor (Szentendrei KHSE) 0 5
132. Ghyczy Dénes Emil (Ziccer KS) 0 2
133. Unghy Viktor Pál (Student SE) 0 5
134. Góczán András Csaba (Budafok/A) 0 4
135. Sándor Péter (Saskacsák MF) 0 5
136. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 0 5
137. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
138. Emri Béla (Iparterv) 0 4
139. Nagy Sándor (X-Debrecen) 0 4
140. Bereczki Máté (VICE KSE) 0 7
141. Enzsől Ákos (Ziccer KS) 0 6
142. Tőrös Balázs István (Malév SC) 0 4
143. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 0 2
144. May Gábor (Saskacsák MF) 0 3
145. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 0 2
146. Turtsányi Balázs Olivér (Ziccer KS) 0 2
147. Dr. Mód Kristóf (Malév SC) 0 6
148. Kovách Antal Péter (X-Debrecen) 0 3
149. Süveges Zalán (X-Debrecen) 0 3
150. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 6
151. Oláh Bence (Malév SC) 0 5
152. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
153. Németh András Ákos (Újpest-MT Öregfiúk) 0 3
154. Boldbaatar Erdenebileg (X-Debrecen) 0 2
155. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 3
156. Torba Dániel (Szentendrei KHSE) 0 4
157. Nyilas Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
158. Barsi Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
159. Oláh Ádám (Malév SC) 0 3
160. Lécz Róbert (Ziccer KS) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 8.17 6
2. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 7.57 7
3. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 6.33 3
4. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.25 4
5. Fazekas Mihály Imre (Piar) 6 7
6. Kincses Barnabás Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 3
7. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 5.71 7
8. Fentős Bence (Piar) 5.5 6
9. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 5.33 6
10. Károly Máté István (Budafok/A) 5.25 4
11. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei KHSE) 5.17 6
12. Horváth Gergely (Szentendrei KHSE) 5 4
13. Tari Balázs (Budafok/A) 4.75 4
14. Papp Mátyás (X-Debrecen) 4.71 7
15. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 4.67 6
16. Halmos Szabolcs István (Újpest-MT Öregfiúk) 4.67 6
17. Schwarczinger Csaba (Budai Kardinális) 4.6 5
18. Jakab Gergely Tamás (Szentendrei KHSE) 4.4 5
19. Kotschy Balázs Levente (Piar) 4.2 5
20. Dr. Urbán Antal (X-Debrecen) 4 7
21. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 4
22. Kovács Péter (Budai Kardinális) 4 5
23. Nagyfi László (Budafok/A) 3.83 6
24. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 3.8 5
25. Horváth Dávid (Ziccer KS) 3.67 6
26. Pápai Balázs (Malév SC) 3.6 5
27. Pintér Zalán (Ziccer KS) 3.5 6
28. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 3.5 2
29. Jendrics József (Tüker MSC) 3.5 2
30. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 3.29 7
31. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 3.2 5
32. Lovró József (Saskacsák MF) 3.2 5
33. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.2 5
34. Veszter Attila (Iparterv) 3 3
35. Van Der Meer Ágoston (Piar) 3 4
36. Csányi Tamás József (Budafok/A) 3 3
37. Tabajdi Márton (Tüker MSC) 3 6
38. Oláh István (Malév SC) 2.86 7
39. Pintér Csaba Tamás (Budai Kardinális) 2.83 6
40. Molnár Péter (Tüker MSC) 2.83 6
41. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.8 5
42. Dr. Kondor Bence Barnabás (Student SE) 2.8 5
43. Dr. Halmos Gergő Dénes (Újpest-MT Öregfiúk) 2.8 5
44. Szujó Balázs (Budai Kardinális) 2.8 5
45. Dr. Stánicz Péter (Student SE) 2.75 4
46. Pető Dániel (Tüker MSC) 2.75 4
47. Horváth Viktor Gábor (Szentendrei KHSE) 2.67 6
48. Halmos Zsolt (Budafok/A) 2.67 6
49. Schwarcinger Péter (Iparterv) 2.67 3
50. Füzesi Zoltán (Tüker MSC) 2.67 3
51. Hegyi Kristóf (Budai Kardinális) 2.67 6
52. Takács Máté (Saskacsák MF) 2.6 5
53. Nagy Attila (Budai Kardinális) 2.5 6
54. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.4 5
55. Nagy Olivér (Budai Kardinális) 2.4 5
56. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 2.4 5
57. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 2.33 6
58. Urbán Balázs Miklós (Piar) 2.33 3
59. Víg Bence (Szentendrei KHSE) 2.33 6
60. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 2.33 3
61. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.29 7
62. Viczián István (Malév SC) 2.29 7
63. Mayer Ádám Sándor (Iparterv) 2.25 4
64. Fuchs Máté József (Student SE) 2.25 4
65. Kirják Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.25 4
66. Bognár Kristóf (Student SE) 2.2 5
67. Besenczki Benjámin (VICE KSE) 2.2 5
68. Polgári Bence (Ziccer KS) 2.17 6
69. Laczkó Bálint (Szentendrei KHSE) 2.17 6
70. Csermák Ambrus (Piar) 2.17 6
71. Sveda Tamás (X-Debrecen) 2.14 7
72. Tóth Máté Gergely (Ziccer KS) 2 6
73. Széles István (Saskacsák MF) 2 5
74. Molnár András (Malév SC) 2 4
75. Finak Huba (Student SE) 2 3
76. Tóth Levente Kornél (Budafok/A) 2 2
77. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.8 5
78. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 1.8 5
79. Szarka István (Iparterv) 1.75 4
80. Csicskár Dávid (Szentendrei KHSE) 1.75 4
81. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1.75 4
82. Salamon Tamás (Iparterv) 1.67 3
83. Dzsida Tamás (Szentendrei KHSE) 1.67 3
84. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 1.67 6
85. Vargha Zoltán Bálint (VICE KSE) 1.67 3
86. Bakk Richárd Győző (Ziccer KS) 1.6 5
87. Molnár Tamás (Tüker MSC) 1.6 5
88. Gyetvai Péter (Student SE) 1.6 5
89. Turóczi Csaba (Saskacsák MF) 1.6 5
90. Terjéki Péter Zsolt (Tüker MSC) 1.6 5
91. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.5 6
92. Siklóssy Tamás Zsolt (Tüker MSC) 1.5 4
93. Harangozó Gábor (Student SE) 1.4 5
94. Jeszenkovits Ádám (Piar) 1.4 5
95. Pataki Máté (Piar) 1.33 3
96. Vághy Balázs József (Student SE) 1.25 4
97. Kovács Zsolt (Újpest-MT Öregfiúk) 1.25 4
98. Kránicz András (Tüker MSC) 1.2 5
99. Papp András (VICE KSE) 1.2 5
100. Sziroczák Richárd (Tüker MSC) 1.2 5
101. Buró Szilárd (Budafok/A) 1.17 6
102. Kotroczó Péter (Újpest-MT Öregfiúk) 1.17 6
103. Vizi Balázs (Budafok/A) 1.14 7
104. Szokody Márton (Piar) 1 6
105. Román Viktor (Szentendrei KHSE) 1 5
106. Unghy Viktor Pál (Student SE) 1 5
107. Ghyczy Dénes Emil (Ziccer KS) 1 2
108. Góczán András Csaba (Budafok/A) 1 4
109. Szabó Mihály István (VICE KSE) 0.86 7
110. Pucser Márton (Tüker MSC) 0.83 6
111. Selmeczi János (Student SE) 0.8 5
112. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.8 5
113. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 0.8 5
114. Sándor Péter (Saskacsák MF) 0.8 5
115. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 0.8 5
116. Herdinánd Balázs Árpád (Budafok/A) 0.75 4
117. Nagy Sándor (X-Debrecen) 0.75 4
118. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 0.71 7
119. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.71 7
120. Enzsől Ákos (Ziccer KS) 0.67 6
121. Pintér András József (Tüker MSC) 0.6 5
122. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 0.6 5
123. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.6 5
124. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.57 7
125. Bibity Norbert (Malév SC) 0.5 6
126. Csipán Kristóf (Iparterv) 0.5 2
127. Bogdán Péter (Iparterv) 0.5 4
128. Emri Béla (Iparterv) 0.5 4
129. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 0.5 2
130. Turtsányi Balázs Olivér (Ziccer KS) 0.5 2
131. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 0.5 2
132. Szabó György András (VICE KSE) 0.43 7
133. Tóth Viktor (Malév SC) 0.43 7
134. Bori István (Újpest-MT Öregfiúk) 0.4 5
135. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 0.4 5
136. Zombori Valér (Budafok/A) 0.33 6
137. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.33 3
138. Gebauer Bence Norbert (Ziccer KS) 0.33 6
139. May Gábor (Saskacsák MF) 0.33 3
140. Dr. Mód Kristóf (Malév SC) 0.33 6
141. Kovách Antal Péter (X-Debrecen) 0.33 3
142. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0.33 6
143. Süveges Zalán (X-Debrecen) 0.33 3
144. Sebestyén Bálint (Budai Kardinális) 0.25 4
145. Kalmár Csanád (Piar) 0.25 4
146. Tőrös Balázs István (Malév SC) 0.25 4
147. Zalán János István (Malév SC) 0.25 4
148. Oláh Bence (Malév SC) 0.2 5
149. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 0 3
150. Wejwár Dávid (Budafok/A) 0 4
151. Lehoczky Imre Roland (Malév SC) 0 7
152. Németh András Ákos (Újpest-MT Öregfiúk) 0 3
153. Boldbaatar Erdenebileg (X-Debrecen) 0 2
154. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
155. Torba Dániel (Szentendrei KHSE) 0 4
156. Nyilas Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
157. Barsi Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
158. Oláh Ádám (Malév SC) 0 3
159. Lécz Róbert (Ziccer KS) 0 4
160. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 3
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Schwarcinger Péter (Iparterv) 4 3
2. Gyetvai Péter (Student SE) 3.6 5
3. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.4 5
4. Halmos Szabolcs István (Újpest-MT Öregfiúk) 3.33 6
5. Vághy Balázs József (Student SE) 3.25 4
6. Takács Máté (Saskacsák MF) 3 5
7. Kincses Barnabás Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 3
8. Salamon Tamás (Iparterv) 3 3
9. Pintér Zalán (Ziccer KS) 3 6
10. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 3 5
11. Víg Bence (Szentendrei KHSE) 2.83 6
12. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.75 4
13. Papp Mátyás (X-Debrecen) 2.71 7
14. Tóth Viktor (Malév SC) 2.71 7
15. Finak Huba (Student SE) 2.67 3
16. Nagy Olivér (Budai Kardinális) 2.6 5
17. Fentős Bence (Piar) 2.5 6
18. Tari Balázs (Budafok/A) 2.5 4
19. Tőrös Balázs István (Malév SC) 2.5 4
20. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2.43 7
21. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.43 7
22. Szabó Mihály István (VICE KSE) 2.43 7
23. Dr. Körtvélyessy Zsolt (Student SE) 2.4 5
24. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 2.4 5
25. Pataki Máté (Piar) 2.33 3
26. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2.29 7
27. Lovró József (Saskacsák MF) 2.2 5
28. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 2.2 5
29. Román Viktor (Szentendrei KHSE) 2.2 5
30. Pintér Csaba Tamás (Budai Kardinális) 2.17 6
31. Tóth Máté Gergely (Ziccer KS) 2.17 6
32. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 2.14 7
33. Sveda Tamás (X-Debrecen) 2.14 7
34. Károly Máté István (Budafok/A) 2 4
35. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 2 6
36. Horváth Gergely (Szentendrei KHSE) 2 4
37. Veszter Attila (Iparterv) 2 3
38. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 5
39. Schwarczinger Csaba (Budai Kardinális) 2 5
40. Kovács Péter (Budai Kardinális) 2 5
41. Bognár Kristóf (Student SE) 2 5
42. Horváth Dávid (Ziccer KS) 2 6
43. Jendrics József (Tüker MSC) 2 2
44. Dzsida Tamás (Szentendrei KHSE) 2 3
45. Dr. Halmos Gergő Dénes (Újpest-MT Öregfiúk) 2 5
46. Szarka István (Iparterv) 2 4
47. Pető Dániel (Tüker MSC) 2 4
48. Csicskár Dávid (Szentendrei KHSE) 2 4
49. Turóczi Csaba (Saskacsák MF) 2 5
50. Vargha Zoltán Bálint (VICE KSE) 2 3
51. Emri Béla (Iparterv) 2 4
52. Lehoczky Imre Roland (Malév SC) 2 7
53. Oláh István (Malév SC) 1.86 7
54. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1.86 7
55. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 1.83 6
56. Pucser Márton (Tüker MSC) 1.83 6
57. Hegyi Kristóf (Budai Kardinális) 1.83 6
58. Bibity Norbert (Malév SC) 1.83 6
59. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.83 6
60. Molnár Tamás (Tüker MSC) 1.8 5
61. Széles István (Saskacsák MF) 1.8 5
62. Kalmár Csanád (Piar) 1.75 4
63. Viczián István (Malév SC) 1.71 7
64. Molnár Péter (Tüker MSC) 1.67 6
65. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 1.67 6
66. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 1.6 5
67. Harangozó Gábor (Student SE) 1.6 5
68. Besenczki Benjámin (VICE KSE) 1.6 5
69. Bakk Richárd Győző (Ziccer KS) 1.6 5
70. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.6 5
71. Fazekas Mihály Imre (Piar) 1.57 7
72. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 1.5 6
73. Halmos Zsolt (Budafok/A) 1.5 6
74. Kirják Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 4
75. Tóth Levente Kornél (Budafok/A) 1.5 2
76. Siklóssy Tamás Zsolt (Tüker MSC) 1.5 4
77. Zalán János István (Malév SC) 1.5 4
78. Turtsányi Balázs Olivér (Ziccer KS) 1.5 2
79. Szabó György András (VICE KSE) 1.43 7
80. Kotschy Balázs Levente (Piar) 1.4 5
81. Pintér András József (Tüker MSC) 1.4 5
82. Selmeczi János (Student SE) 1.4 5
83. Sziroczák Richárd (Tüker MSC) 1.4 5
84. Nagyfi László (Budafok/A) 1.33 6
85. Laczkó Bálint (Szentendrei KHSE) 1.33 6
86. Füzesi Zoltán (Tüker MSC) 1.33 3
87. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 1.33 3
88. Dr. Urbán Antal (X-Debrecen) 1.29 7
89. Vizi Balázs (Budafok/A) 1.29 7
90. Dr. Stánicz Péter (Student SE) 1.25 4
91. Fuchs Máté József (Student SE) 1.25 4
92. Kovács Zsolt (Újpest-MT Öregfiúk) 1.25 4
93. Bogdán Péter (Iparterv) 1.25 4
94. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.25 4
95. Jakab Gergely Tamás (Szentendrei KHSE) 1.2 5
96. Pápai Balázs (Malév SC) 1.2 5
97. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 1.2 5
98. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.2 5
99. Szujó Balázs (Budai Kardinális) 1.2 5
100. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 1.2 5
101. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei KHSE) 1.17 6
102. Nagy Attila (Budai Kardinális) 1.17 6
103. Buró Szilárd (Budafok/A) 1.17 6
104. Csermák Ambrus (Piar) 1.17 6
105. Szokody Márton (Piar) 1.17 6
106. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 1.14 7
107. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 1 3
108. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 4
109. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 1 2
110. Van Der Meer Ágoston (Piar) 1 4
111. Tabajdi Márton (Tüker MSC) 1 6
112. Dr. Kondor Bence Barnabás (Student SE) 1 5
113. Sebestyén Bálint (Budai Kardinális) 1 4
114. Csipán Kristóf (Iparterv) 1 2
115. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1 4
116. Zombori Valér (Budafok/A) 1 6
117. Jeszenkovits Ádám (Piar) 1 5
118. Kotroczó Péter (Újpest-MT Öregfiúk) 1 6
119. Góczán András Csaba (Budafok/A) 1 4
120. Gebauer Bence Norbert (Ziccer KS) 1 6
121. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 1 5
122. Nagy Sándor (X-Debrecen) 1 4
123. Enzsől Ákos (Ziccer KS) 1 6
124. Barsi Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 4
125. Polgári Bence (Ziccer KS) 0.83 6
126. Kránicz András (Tüker MSC) 0.8 5
127. Papp András (VICE KSE) 0.8 5
128. Molnár András (Malév SC) 0.75 4
129. Wejwár Dávid (Budafok/A) 0.75 4
130. Torba Dániel (Szentendrei KHSE) 0.75 4
131. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.71 7
132. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 0.67 6
133. Urbán Balázs Miklós (Piar) 0.67 3
134. Csányi Tamás József (Budafok/A) 0.67 3
135. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.67 3
136. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
137. May Gábor (Saskacsák MF) 0.67 3
138. Süveges Zalán (X-Debrecen) 0.67 3
139. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.6 5
140. Terjéki Péter Zsolt (Tüker MSC) 0.6 5
141. Bori István (Újpest-MT Öregfiúk) 0.6 5
142. Unghy Viktor Pál (Student SE) 0.6 5
143. Sándor Péter (Saskacsák MF) 0.6 5
144. Nyilas Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0.6 5
145. Mayer Ádám Sándor (Iparterv) 0.5 4
146. Horváth Viktor Gábor (Szentendrei KHSE) 0.5 6
147. Herdinánd Balázs Árpád (Budafok/A) 0.5 4
148. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 0.5 2
149. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.4 5
150. Oláh Bence (Malév SC) 0.4 5
151. Dr. Mód Kristóf (Malév SC) 0.33 6
152. Kovách Antal Péter (X-Debrecen) 0.33 3
153. Németh András Ákos (Újpest-MT Öregfiúk) 0.33 3
154. Ghyczy Dénes Emil (Ziccer KS) 0 2
155. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 0 2
156. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 6
157. Boldbaatar Erdenebileg (X-Debrecen) 0 2
158. Oláh Ádám (Malév SC) 0 3
159. Lécz Róbert (Ziccer KS) 0 4
160. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 3
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.25 4
2. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 4.2 5
3. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 5
4. Dr. Stánicz Péter (Student SE) 4 4
5. Horváth Viktor Gábor (Szentendrei KHSE) 3.67 6
6. Veszter Attila (Iparterv) 3.33 3
7. Nagyfi László (Budafok/A) 3.33 6
8. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 3.29 7
9. Dr. Urbán Antal (X-Debrecen) 3.14 7
10. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 3 7
11. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 3 6
12. Salamon Tamás (Iparterv) 3 3
13. Csipán Kristóf (Iparterv) 3 2
14. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei KHSE) 2.83 6
15. Fentős Bence (Piar) 2.67 6
16. Horváth Gergely (Szentendrei KHSE) 2.5 4
17. Tari Balázs (Budafok/A) 2.5 4
18. Pintér Zalán (Ziccer KS) 2.5 6
19. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 2.5 2
20. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.33 3
21. Vághy Balázs József (Student SE) 2.25 4
22. Szarka István (Iparterv) 2.25 4
23. Pintér Csaba Tamás (Budai Kardinális) 2.17 6
24. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 2 6
25. Bognár Kristóf (Student SE) 2 5
26. Schwarcinger Péter (Iparterv) 2 3
27. Papp Mátyás (X-Debrecen) 1.86 7
28. Dr. Kondor Bence Barnabás (Student SE) 1.8 5
29. Károly Máté István (Budafok/A) 1.75 4
30. Dzsida Tamás (Szentendrei KHSE) 1.67 3
31. Takács Máté (Saskacsák MF) 1.6 5
32. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 4
33. Van Der Meer Ágoston (Piar) 1.5 4
34. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.5 6
35. Buró Szilárd (Budafok/A) 1.5 6
36. Szokody Márton (Piar) 1.5 6
37. Fazekas Mihály Imre (Piar) 1.43 7
38. Vizi Balázs (Budafok/A) 1.43 7
39. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.4 5
40. Kovács Péter (Budai Kardinális) 1.4 5
41. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 1.33 6
42. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 1.33 3
43. Csányi Tamás József (Budafok/A) 1.33 3
44. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 1.29 7
45. Molnár András (Malév SC) 1.25 4
46. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1.25 4
47. Kotschy Balázs Levente (Piar) 1.2 5
48. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 1.2 5
49. Harangozó Gábor (Student SE) 1.2 5
50. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 1.2 5
51. Halmos Zsolt (Budafok/A) 1.17 6
52. Pucser Márton (Tüker MSC) 1.17 6
53. Oláh István (Malév SC) 1.14 7
54. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 1.14 7
55. Pápai Balázs (Malév SC) 1 5
56. Szabó György András (VICE KSE) 1 7
57. Molnár Tamás (Tüker MSC) 1 5
58. Víg Bence (Szentendrei KHSE) 1 6
59. Kirják Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 4
60. Polgári Bence (Ziccer KS) 0.83 6
61. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 0.83 6
62. Tabajdi Márton (Tüker MSC) 0.83 6
63. Schwarczinger Csaba (Budai Kardinális) 0.8 5
64. Lovró József (Saskacsák MF) 0.8 5
65. Besenczki Benjámin (VICE KSE) 0.8 5
66. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.8 5
67. Széles István (Saskacsák MF) 0.8 5
68. Gyetvai Péter (Student SE) 0.8 5
69. Selmeczi János (Student SE) 0.8 5
70. Sveda Tamás (X-Debrecen) 0.71 7
71. Nagy Attila (Budai Kardinális) 0.67 6
72. Horváth Dávid (Ziccer KS) 0.67 6
73. Bibity Norbert (Malév SC) 0.67 6
74. Tóth Viktor (Malév SC) 0.57 7
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bibity Norbert (Malév SC) 100% (4/4) 6
2. Selmeczi János (Student SE) 100% (4/4) 5
3. Salamon Tamás (Iparterv) 90% (9/10) 3
4. Pucser Márton (Tüker MSC) 87.5% (7/8) 6
5. Károly Máté István (Budafok/A) 87.5% (7/8) 4
6. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei KHSE) 85% (17/20) 6
7. Vizi Balázs (Budafok/A) 83.33% (10/12) 7
8. Tari Balázs (Budafok/A) 83.33% (10/12) 4
9. Polgári Bence (Ziccer KS) 83.33% (5/6) 6
10. Vághy Balázs József (Student SE) 81.82% (9/11) 4
11. Bandúr Ádám (Ziccer KS) 80% (8/10) 6
12. Horváth Viktor Gábor (Szentendrei KHSE) 78.57% (22/28) 6
13. Sárosi Miklós (Budai Kardinális) 78.26% (18/23) 6
14. Szabó György András (VICE KSE) 77.78% (7/9) 7
15. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 77.27% (17/22) 4
16. Dr. Stánicz Péter (Student SE) 76.19% (16/21) 4
17. Dr. Urbán Antal (X-Debrecen) 75.86% (22/29) 7
18. Molnár Péter (Tüker MSC) 75% (3/4) 6
19. Halmos Szabolcs István (Újpest-MT Öregfiúk) 75% (3/4) 6
20. Takács Máté (Saskacsák MF) 72.73% (8/11) 5
21. Nagyfi László (Budafok/A) 71.43% (20/28) 6
22. Pintér Zalán (Ziccer KS) 71.43% (15/21) 6
23. Veszter Attila (Iparterv) 71.43% (10/14) 3
24. Molnár Tamás (Tüker MSC) 71.43% (5/7) 5
25. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 71.43% (5/7) 4
26. Sveda Tamás (X-Debrecen) 71.43% (5/7) 7
27. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 70% (7/10) 5
28. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 70% (7/10) 3
29. Buró Szilárd (Budafok/A) 69.23% (9/13) 6
30. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 67.74% (21/31) 5
31. Bognár Kristóf (Student SE) 66.67% (10/15) 5
32. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 66.67% (8/12) 7
33. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 66.67% (6/9) 5
34. Schwarcinger Péter (Iparterv) 66.67% (6/9) 3
35. Nagy Attila (Budai Kardinális) 66.67% (4/6) 6
36. Schwarczinger Csaba (Budai Kardinális) 66.67% (4/6) 5
37. Gyetvai Péter (Student SE) 66.67% (4/6) 5
38. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 66.67% (4/6) 5
39. Tóth Viktor (Malév SC) 66.67% (4/6) 7
40. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 64.52% (20/31) 5
41. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 64.29% (9/14) 6
42. Horváth Gergely (Szentendrei KHSE) 62.5% (10/16) 4
43. Molnár András (Malév SC) 62.5% (5/8) 4
44. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 62.16% (23/37) 7
45. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 60% (9/15) 7
46. Harangozó Gábor (Student SE) 60% (6/10) 5
47. Van Der Meer Ágoston (Piar) 60% (6/10) 4
48. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 60% (6/10) 5
49. Valner Kristóf (X-Debrecen) 60% (3/5) 7
50. Csermák Ambrus (Piar) 60% (3/5) 6
51. Herdinánd Balázs Árpád (Budafok/A) 60% (3/5) 4
52. Kovács Péter (Budai Kardinális) 58.33% (7/12) 5
53. Oláh István (Malév SC) 57.14% (8/14) 7
54. Besenczki Benjámin (VICE KSE) 57.14% (4/7) 5
55. Széles István (Saskacsák MF) 57.14% (4/7) 5
56. Pintér Csaba Tamás (Budai Kardinális) 56.52% (13/23) 6
57. Dr. Kondor Bence Barnabás (Student SE) 56.25% (9/16) 5
58. Szarka István (Iparterv) 56.25% (9/16) 4
59. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 55.56% (5/9) 2
60. Halmos Zsolt (Budafok/A) 53.85% (7/13) 6
61. Papp Mátyás (X-Debrecen) 52% (13/25) 7
62. Fentős Bence (Piar) 50% (16/32) 6
63. Szokody Márton (Piar) 50% (9/18) 6
64. Pápai Balázs (Malév SC) 50% (5/10) 5
65. Horváth Dávid (Ziccer KS) 50% (4/8) 6
66. Kirják Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 50% (4/8) 4
67. Viczián István (Malév SC) 50% (3/6) 7
68. Füzesi Zoltán (Tüker MSC) 50% (3/6) 3
69. Tőrös Balázs István (Malév SC) 50% (3/6) 4
70. Szabó Mihály István (VICE KSE) 50% (2/4) 7
71. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 50% (2/4) 5
72. Jeszenkovits Ádám (Piar) 50% (2/4) 5
73. Kovács Zsolt (Újpest-MT Öregfiúk) 50% (2/4) 4
74. Tóth Máté Gergely (Ziccer KS) 50% (2/4) 6
75. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 48.84% (21/43) 7
76. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 48% (12/25) 6
77. Fazekas Mihály Imre (Piar) 45.45% (10/22) 7
78. Lovró József (Saskacsák MF) 44.44% (4/9) 5
79. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 44.44% (4/9) 3
80. Kotschy Balázs Levente (Piar) 42.86% (6/14) 5
81. Tabajdi Márton (Tüker MSC) 41.67% (5/12) 6
82. Kotroczó Péter (Újpest-MT Öregfiúk) 37.5% (3/8) 6
83. Csányi Tamás József (Budafok/A) 36.36% (4/11) 3
84. Dzsida Tamás (Szentendrei KHSE) 35.71% (5/14) 3
85. Víg Bence (Szentendrei KHSE) 33.33% (6/18) 6
86. Jakab Gergely Tamás (Szentendrei KHSE) 33.33% (3/9) 5
87. Papp András (VICE KSE) 33.33% (2/6) 5
88. Emri Béla (Iparterv) 33.33% (2/6) 4
89. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 31.58% (6/19) 4
90. Csipán Kristóf (Iparterv) 30% (6/20) 2
91. Finak Huba (Student SE) 27.27% (3/11) 3
92. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 26.32% (5/19) 6
93. Gebauer Bence Norbert (Ziccer KS) 25% (1/4) 6
94. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 25% (1/4) 5
95. Csicskár Dávid (Szentendrei KHSE) 25% (1/4) 4
96. Sándor Péter (Saskacsák MF) 25% (1/4) 5
97. Kincses Barnabás Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/A) 25% (1/4) 3
98. Román Viktor (Szentendrei KHSE) 20% (1/5) 5
99. Hegyi Kristóf (Budai Kardinális) 18.75% (3/16) 6
100. Dr. Halmos Gergő Dénes (Újpest-MT Öregfiúk) 18.18% (2/11) 5
101. Pető Dániel (Tüker MSC) 16.67% (1/6) 4
102. Fuchs Máté József (Student SE) 16.67% (1/6) 4
103. Turóczi Csaba (Saskacsák MF) 9.09% (1/11) 5
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu