/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ultimate Warriors - Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Szepesi Zoltán 70/504-8804 szepesi.zoltan77@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szatmári Bendegúz 20/255-8297 szbe5vos@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 - Budapest Erzsébet u. 31.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bihari Levente 1995-04-26
- Hadházi Balázs 1992-05-05
- Horváth Gergő 1984-07-09
- Lengyel Dávid 1990-06-29
- Molnár Bálint 1992-01-07
- Papp Dominik 2000-07-19
- Szatmári Bendegúz Bence 1992-06-06
- Tarnai Csaba Gyula 1992-07-05

Műsor

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0026 Ultimate Warriors Hajós Alfréd DSE 2018/10/14 18:00 60-70
(18-16,13-23,16-22,13-9)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Tahin András
FA0035 Budai XI. Öregfiúk Ultimate Warriors 2018/10/25 20:10 45-68
(15-11,9-17,6-15,15-25)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Gaál István Nagy István
FA0044 Ultimate Warriors Kőbánya Oldboys 2018/11/04 18:00 54-50
(17-12,8-10,13-19,16-9)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Nagy István
FA0017 Diósdi Sasok Ultimate Warriors 2018/11/08 20:00 64-74
(24-12,15-27,8-16,17-19)
Eötvös József Általános Iskola Matics Sándor László Zsolt
FA0053 Vasas Old Boys Ultimate Warriors 2018/11/11 19:15 46-52
(10-10,8-14,14-7,14-21)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Józsa András Junior Rózsavölgyi Alexandra
FA0062 Ultimate Warriors Eldorádó 2018/11/18 18:00 34-50
(9-16,8-16,11-6,6-12)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Nagy Viktor
FA0071 Old Flash Ultimate Warriors 2018/11/25 18:00 46-58
(13-7,15-14,9-23,9-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior Winkler Áron
FA0093 Saskacsák MF Ultimate Warriors 2018/12/13 20:30 59-56
(14-10,11-14,17-17,17-15)
Egressy Gábor Szakközépiskola Bagi Bálint Komlódi Benedek
FA0104 Sberbank Rockers Kerék Ultimate Warriors 2018/12/20 20:45 68-78
(22-15,16-18,18-24,12-21)
MTK Kosárlabda Csarnok Gaál Norbert Tóth Kitti
FA0115 Ultimate Warriors Malév SC 2019/01/13 16:30 66-58
(17-11,25-8,11-19,13-20)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior Hartai Tamás
FA0126 Centi-Eötvös Ultimate Warriors 2019/01/21 21:00 57-79
(17-18,16-17,11-22,13-22)
MTK Kosárlabda Csarnok Gaál István Józsa András Junior
FA0137 Ultimate Warriors Közgáz 2019/01/27 16:30 62-44
(13-10,22-8,7-14,20-12)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Nagy István
FA0147 Ultimate Warriors Diósdi Sasok 2019/02/10 18:00 69-35
(23-8,9-7,18-10,19-10)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior Sancilio Alexis
FA0183 Ultimate Warriors Vasas Old Boys 2019/03/10 18:00 68-63
(10-13,21-18,16-12,21-20)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Rózsavölgyi Alexandra
FA0192 Eldorádó Ultimate Warriors 2019/03/27 18:45 61-57
(13-13,17-9,20-11,11-24)
XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola Goda László Józsa András Junior
FA0174 Kőbánya Oldboys Ultimate Warriors 2019/03/30 19:00 56-67
(6-16,14-16,18-16,18-19)
Zrínyi Miklós Gimnázium Józsa András Junior Komlódi Benedek
FA0201 Ultimate Warriors Old Flash 2019/03/31 18:00 32-57
(4-26,15-9,4-12,9-10)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy Viktor Sancilio Alexis
FA0156 Hajós Alfréd DSE Ultimate Warriors 2019/04/05 20:45 64-93
(19-27,14-20,15-24,16-22)
Kazinczy Általános Iskola Józsa András Junior László Zsolt
FA0165 Ultimate Warriors Budai XI. Öregfiúk 2019/04/11 20:10 69-64
(15-28,21-9,13-14,20-13)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Szilágyi Bálint Rózsavölgyi Alexandra
FA0223 Ultimate Warriors Saskacsák MF 2019/04/14 16:30 30-44
(8-17,11-10,1-10,10-7)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Zádeczki Donát László
FA0267 Közgáz Ultimate Warriors 2019/04/25 19:45 Berzsenyi Dániel Gimnázium Nagy Viktor Tóth Kitti
FA0234 Ultimate Warriors Sberbank Rockers Kerék 2019/04/28 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola Nagy Viktor Hartai Tamás
FA0245 Malév SC Ultimate Warriors 2019/05/04 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FA0256 Ultimate Warriors Centi-Eötvös 2019/05/12 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 431 20
2. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 399 18
3. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 355 17
4. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 350 17
5. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 321 19
6. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 320 18
7. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 309 20
8. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 296 17
9. Jász Levente (Old Flash) 290 19
10. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 289 20
11. Oláh István (Malév SC) 287 19
12. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 286 17
13. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 272 19
14. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 270 18
15. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 269 17
16. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 254 19
17. Rósa László (Eldorádó) 251 18
18. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 245 19
19. May Gábor (Saskacsák MF) 233 22
20. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 233 18
21. Bogár Balázs (Old Flash) 233 18
22. Antal Dávid (Old Flash) 227 17
23. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 225 20
24. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 209 12
25. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 194 18
26. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 187 19
27. Décsi András (Eldorádó) 183 18
28. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 182 13
29. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 181 17
30. Molnár Péter (Közgáz) 180 19
31. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 180 20
32. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 180 21
33. Frankovits György (Vasas Old Boys) 179 15
34. Széles István (Saskacsák MF) 179 22
35. Bibity Norbert (Malév SC) 172 19
36. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 172 13
37. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 169 20
38. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 167 18
39. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 163 14
40. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 162 11
41. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 161 14
42. Menyhárt Miklós (Budai XI. Öregfiúk) 159 10
43. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 158 13
44. Zala Gábor (Eldorádó) 140 19
45. Terjéki Péter (Közgáz) 138 16
46. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 134 19
47. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 129 11
48. Sterbinszky Tamás (Vasas Old Boys) 128 8
49. Viczián István (Malév SC) 127 15
50. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 125 15
51. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 123 14
52. Lovró József (Saskacsák MF) 121 22
53. Pápai Balázs (Malév SC) 120 20
54. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 115 20
55. Pucser Márton (Közgáz) 114 19
56. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 114 18
57. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 111 19
58. Kránicz András (Közgáz) 109 11
59. Pintér Zoltán (Old Flash) 107 13
60. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 103 19
61. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 102 18
62. Fenyvesi Árpád (Centi-Eötvös) 101 9
63. Sziroczák Richárd (Közgáz) 101 15
64. Tabajdi Márton (Közgáz) 99 12
65. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 99 13
66. Pohánka Gergely (Old Flash) 98 13
67. Horváth Tibor (Eldorádó) 96 9
68. László Csaba (Hajós Alfréd DSE) 96 12
69. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 96 14
70. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 96 21
71. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 93 22
72. Bakondi János (Eldorádó) 92 16
73. Hóma Csaba (Eldorádó) 90 19
74. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 90 22
75. Németh Géza (Old Flash) 88 10
76. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 87 22
77. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 84 18
78. Hubert Gábor (Eldorádó) 84 20
79. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 82 20
80. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 82 22
81. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 81 14
82. Siklóssy Tamás (Közgáz) 81 13
83. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 80 20
84. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 79 17
85. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 78 9
86. Erben Péter (Közgáz) 75 18
87. Szeles Péter (Eldorádó) 75 14
88. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 75 19
89. Oláh Ádám (Malév SC) 72 9
90. Füzesi Zoltán (Közgáz) 65 8
91. Róth Norbert (Vasas Old Boys) 61 12
92. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 60 19
93. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 58 22
94. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 57 18
95. Sípos Tamás (Diósdi Sasok) 57 3
96. Pohánka Balázs (Old Flash) 56 7
97. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 55 19
98. Práger Tamás (Közgáz) 55 13
99. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 54 19
100. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 53 15
101. Tóth Viktor (Malév SC) 52 19
102. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 52 18
103. Stoller Balázs (Old Flash) 51 9
104. Szabó Péter (Old Flash) 50 11
105. Tatai András (Old Flash) 49 19
106. Pető Dániel (Közgáz) 49 10
107. Varga Károly (Diósdi Sasok) 47 19
108. Besze Tamás (Malév SC) 45 8
109. Konta Gyula (Közgáz) 44 12
110. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 44 16
111. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 43 20
112. Kántor László (Sberbank Rockers Kerék) 41 9
113. Bohanek Balázs (Centi-Eötvös) 41 4
114. Pádár Tivadar (Diósdi Sasok) 41 7
115. Stájer Péter (Malév SC) 33 18
116. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 32 18
117. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 32 17
118. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 31 15
119. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 31 12
120. Ocskó Ádám (Vasas Old Boys) 29 7
121. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 28 6
122. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 27 16
123. Esék Tamás (Malév SC) 25 16
124. Palánk Bálint (Vasas Old Boys) 23 7
125. Bárány Levente (Kőbánya Oldboys) 22 9
126. Jüngling Ákos (Budai XI. Öregfiúk) 20 3
127. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 19 4
128. Vajda Zoltán (Közgáz) 19 8
129. Szabó Domokos (Vasas Old Boys) 17 1
130. Papp Dominik (Ultimate Warriors) 16 3
131. Szabó Norbert (Diósdi Sasok) 16 3
132. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 15 18
133. Katona Ferenc (Malév SC) 14 9
134. Ujhelyi Gyula (Vasas Old Boys) 14 10
135. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 14 6
136. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 13 16
137. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 13 15
138. Hável Krisztián (Vasas Old Boys) 13 7
139. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 12 16
140. Tompa Ákos (Centi-Eötvös) 12 7
141. Fekete Balázs (Hajós Alfréd DSE) 10 5
142. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 10 3
143. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 9 12
144. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 6 3
145. Szász Attila (Hajós Alfréd DSE) 5 7
146. Kruppa Bertalan (Old Flash) 4 1
147. Kovács Krisztián Zsolt (Diósdi Sasok) 4 2
148. Gibárszki Marcell (Sberbank Rockers Kerék) 4 5
149. Dudás József (Budai XI. Öregfiúk) 4 3
150. Sütő Krisztián (Eldorádó) 3 2
151. Ködmön József (Centi-Eötvös) 3 8
152. Radics Péter (Eldorádó) 2 11
153. Berzy Lajos (Eldorádó) 2 3
154. Nagy Zsolt (Vasas Old Boys) 2 2
155. Szarka Sándor (Malév SC) 1 3
156. Barta István (Eldorádó) 0 11
157. Papp Attila (Malév SC) 0 1
158. Molnár Tamás (Diósdi Sasok) 0 1
159. Babai László (Diósdi Sasok) 0 4
160. Polgár Tibor (Old Flash) 0 1
161. Herczeg György (Centi-Eötvös) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 65 18
2. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 54 17
3. Rósa László (Eldorádó) 47 18
4. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 45 20
5. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 44 17
6. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 43 20
7. Jász Levente (Old Flash) 43 19
8. Bogár Balázs (Old Flash) 43 18
9. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 41 18
10. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 37 19
11. Oláh István (Malév SC) 34 19
12. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 34 18
13. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 33 12
14. Pintér Zoltán (Old Flash) 32 13
15. Bibity Norbert (Malév SC) 31 19
16. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 30 17
17. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 29 18
18. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 29 13
19. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 29 18
20. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 29 19
21. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 29 20
22. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 26 19
23. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 26 14
24. Frankovits György (Vasas Old Boys) 25 15
25. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 19 17
26. Antal Dávid (Old Flash) 18 17
27. Kránicz András (Közgáz) 17 11
28. Széles István (Saskacsák MF) 17 22
29. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 16 19
30. Pucser Márton (Közgáz) 16 19
31. Décsi András (Eldorádó) 15 18
32. Hubert Gábor (Eldorádó) 15 20
33. May Gábor (Saskacsák MF) 14 22
34. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 13 18
35. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 13 14
36. Szeles Péter (Eldorádó) 13 14
37. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 12 17
38. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 12 20
39. Oláh Ádám (Malév SC) 12 9
40. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 12 19
41. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 11 20
42. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 11 19
43. Konta Gyula (Közgáz) 11 12
44. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 10 18
45. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 10 17
46. Sterbinszky Tamás (Vasas Old Boys) 9 8
47. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 9 22
48. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 9 19
49. Tóth Viktor (Malév SC) 9 19
50. Horváth Tibor (Eldorádó) 8 9
51. Hóma Csaba (Eldorádó) 8 19
52. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 8 21
53. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 8 15
54. Menyhárt Miklós (Budai XI. Öregfiúk) 7 10
55. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 7 11
56. Fenyvesi Árpád (Centi-Eötvös) 7 9
57. Németh Géza (Old Flash) 7 10
58. Tabajdi Márton (Közgáz) 7 12
59. Pohánka Gergely (Old Flash) 7 13
60. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 7 14
61. Pápai Balázs (Malév SC) 7 20
62. Bakondi János (Eldorádó) 7 16
63. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 7 19
64. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 7 18
65. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 6 17
66. László Csaba (Hajós Alfréd DSE) 6 12
67. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 6 19
68. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 5 20
69. Viczián István (Malév SC) 5 15
70. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 5 19
71. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 5 22
72. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 5 12
73. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 4 18
74. Besze Tamás (Malév SC) 4 8
75. Lovró József (Saskacsák MF) 4 22
76. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 4 22
77. Bárány Levente (Kőbánya Oldboys) 4 9
78. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 4 17
79. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 4 18
80. Ujhelyi Gyula (Vasas Old Boys) 4 10
81. Szabó Domokos (Vasas Old Boys) 3 1
82. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 3 19
83. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 3 21
84. Jüngling Ákos (Budai XI. Öregfiúk) 3 3
85. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 3 4
86. Palánk Bálint (Vasas Old Boys) 3 7
87. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 3 18
88. Varga Károly (Diósdi Sasok) 3 19
89. Stájer Péter (Malév SC) 3 18
90. Sípos Tamás (Diósdi Sasok) 2 3
91. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 2 13
92. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 2 14
93. Molnár Péter (Közgáz) 2 19
94. Pohánka Balázs (Old Flash) 2 7
95. Sziroczák Richárd (Közgáz) 2 15
96. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 2 18
97. Pádár Tivadar (Diósdi Sasok) 2 7
98. Papp Dominik (Ultimate Warriors) 2 3
99. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 2 6
100. Kántor László (Sberbank Rockers Kerék) 2 9
101. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 2 22
102. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 2 16
103. Fekete Balázs (Hajós Alfréd DSE) 2 5
104. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 1 14
105. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 1 20
106. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 1 15
107. Szabó Norbert (Diósdi Sasok) 1 3
108. Kruppa Bertalan (Old Flash) 1 1
109. Vajda Zoltán (Közgáz) 1 8
110. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 1 20
111. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 1 15
112. Hável Krisztián (Vasas Old Boys) 1 7
113. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 1 16
114. Esék Tamás (Malév SC) 1 16
115. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 1 18
116. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 0 13
117. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 0 11
118. Bohanek Balázs (Centi-Eötvös) 0 4
119. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 0 19
120. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 0 9
121. Terjéki Péter (Közgáz) 0 16
122. Füzesi Zoltán (Közgáz) 0 8
123. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 0 13
124. Zala Gábor (Eldorádó) 0 19
125. Siklóssy Tamás (Közgáz) 0 13
126. Stoller Balázs (Old Flash) 0 9
127. Róth Norbert (Vasas Old Boys) 0 12
128. Pető Dániel (Közgáz) 0 10
129. Szabó Péter (Old Flash) 0 11
130. Práger Tamás (Közgáz) 0 13
131. Erben Péter (Közgáz) 0 18
132. Ocskó Ádám (Vasas Old Boys) 0 7
133. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 0 20
134. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 0 22
135. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 0 20
136. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 0 3
137. Tatai András (Old Flash) 0 19
138. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 0 6
139. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
140. Kovács Krisztián Zsolt (Diósdi Sasok) 0 2
141. Tompa Ákos (Centi-Eötvös) 0 7
142. Katona Ferenc (Malév SC) 0 9
143. Sütő Krisztián (Eldorádó) 0 2
144. Dudás József (Budai XI. Öregfiúk) 0 3
145. Nagy Zsolt (Vasas Old Boys) 0 2
146. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0 15
147. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 16
148. Gibárszki Marcell (Sberbank Rockers Kerék) 0 5
149. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0 12
150. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0 16
151. Szász Attila (Hajós Alfréd DSE) 0 7
152. Berzy Lajos (Eldorádó) 0 3
153. Ködmön József (Centi-Eötvös) 0 8
154. Szarka Sándor (Malév SC) 0 3
155. Radics Péter (Eldorádó) 0 11
156. Molnár Tamás (Diósdi Sasok) 0 1
157. Babai László (Diósdi Sasok) 0 4
158. Papp Attila (Malév SC) 0 1
159. Polgár Tibor (Old Flash) 0 1
160. Herczeg György (Centi-Eötvös) 0 2
161. Barta István (Eldorádó) 0 11
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 22.17 18
2. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 21.55 20
3. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 20.88 17
4. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 20.59 17
5. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 17.78 18
6. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 17.41 17
7. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 16.9 19
8. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 16.82 17
9. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 15.82 17
10. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 15.45 20
11. Jász Levente (Old Flash) 15.26 19
12. Oláh István (Malév SC) 15.11 19
13. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 15 18
14. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 14.45 20
15. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 14.32 19
16. Rósa László (Eldorádó) 13.94 18
17. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 13.37 19
18. Antal Dávid (Old Flash) 13.35 17
19. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 12.94 18
20. Bogár Balázs (Old Flash) 12.94 18
21. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 12.9 19
22. Frankovits György (Vasas Old Boys) 11.93 15
23. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 11.64 14
24. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 11.5 14
25. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 11.25 20
26. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 10.78 18
27. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 10.65 17
28. May Gábor (Saskacsák MF) 10.59 22
29. Décsi András (Eldorádó) 10.17 18
30. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 9.84 19
31. Molnár Péter (Közgáz) 9.47 19
32. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 9.28 18
33. Bibity Norbert (Malév SC) 9.05 19
34. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 9 20
35. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 8.79 14
36. Terjéki Péter (Közgáz) 8.63 16
37. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 8.57 21
38. Viczián István (Malév SC) 8.47 15
39. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 8.45 20
40. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 8.33 15
41. Széles István (Saskacsák MF) 8.14 22
42. Zala Gábor (Eldorádó) 7.37 19
43. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 7.05 19
44. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 6.86 14
45. Sziroczák Richárd (Közgáz) 6.73 15
46. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 6.33 18
47. Pápai Balázs (Malév SC) 6 20
48. Pucser Márton (Közgáz) 6 19
49. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 5.84 19
50. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 5.79 14
51. Bakondi János (Eldorádó) 5.75 16
52. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 5.75 20
53. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 5.67 18
54. Lovró József (Saskacsák MF) 5.5 22
55. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 5.42 19
56. Szeles Péter (Eldorádó) 5.36 14
57. Hóma Csaba (Eldorádó) 4.74 19
58. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 4.67 18
59. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 4.65 17
60. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 4.57 21
61. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 4.23 22
62. Hubert Gábor (Eldorádó) 4.2 20
63. Erben Péter (Közgáz) 4.17 18
64. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 4.1 20
65. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 4.09 22
66. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 4 20
67. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 3.96 22
68. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 3.95 19
69. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 3.73 22
70. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 3.53 15
71. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 3.17 18
72. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 3.16 19
73. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 2.9 19
74. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 2.89 18
75. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 2.84 19
76. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 2.75 16
77. Tóth Viktor (Malév SC) 2.74 19
78. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 2.64 22
79. Tatai András (Old Flash) 2.58 19
80. Varga Károly (Diósdi Sasok) 2.47 19
81. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 2.15 20
82. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 2.07 15
83. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 1.88 17
84. Stájer Péter (Malév SC) 1.83 18
85. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 1.78 18
86. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 1.69 16
87. Esék Tamás (Malév SC) 1.56 16
88. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0.87 15
89. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 0.83 18
90. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0.81 16
91. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0.75 16
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 3.61 18
2. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 3.18 17
3. Rósa László (Eldorádó) 2.61 18
4. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 2.59 17
5. Bogár Balázs (Old Flash) 2.39 18
6. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 2.28 18
7. Jász Levente (Old Flash) 2.26 19
8. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 2.25 20
9. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 2.15 20
10. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 1.95 19
11. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 1.89 18
12. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 1.86 14
13. Oláh István (Malév SC) 1.79 19
14. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 1.77 17
15. Frankovits György (Vasas Old Boys) 1.67 15
16. Bibity Norbert (Malév SC) 1.63 19
17. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 1.61 18
18. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 1.61 18
19. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 1.53 19
20. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 1.45 20
21. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 1.37 19
22. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 1.12 17
23. Antal Dávid (Old Flash) 1.06 17
24. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 0.93 14
25. Szeles Péter (Eldorádó) 0.93 14
26. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 0.84 19
27. Pucser Márton (Közgáz) 0.84 19
28. Décsi András (Eldorádó) 0.83 18
29. Széles István (Saskacsák MF) 0.77 22
30. Hubert Gábor (Eldorádó) 0.75 20
31. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 0.72 18
32. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 0.71 17
33. May Gábor (Saskacsák MF) 0.64 22
34. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0.63 19
35. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 0.6 20
36. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 0.59 17
37. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 0.58 19
38. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 0.56 18
39. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 0.55 20
40. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 0.53 15
41. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 0.5 14
42. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 0.47 19
43. Tóth Viktor (Malév SC) 0.47 19
44. Bakondi János (Eldorádó) 0.44 16
45. Hóma Csaba (Eldorádó) 0.42 19
46. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 0.41 22
47. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 0.39 18
48. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 0.38 21
49. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 0.37 19
50. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 0.35 17
51. Pápai Balázs (Malév SC) 0.35 20
52. Viczián István (Malév SC) 0.33 15
53. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 0.32 19
54. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 0.26 19
55. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 0.25 20
56. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 0.24 17
57. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 0.23 22
58. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 0.22 18
59. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 0.22 18
60. Lovró József (Saskacsák MF) 0.18 22
61. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 0.18 22
62. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0.17 18
63. Stájer Péter (Malév SC) 0.17 18
64. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 0.16 19
65. Varga Károly (Diósdi Sasok) 0.16 19
66. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 0.14 14
67. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 0.14 21
68. Sziroczák Richárd (Közgáz) 0.13 15
69. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 0.13 16
70. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0.11 18
71. Molnár Péter (Közgáz) 0.11 19
72. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 0.09 22
73. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 0.07 14
74. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 0.07 15
75. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 0.07 15
76. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 0.06 16
77. Esék Tamás (Malév SC) 0.06 16
78. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 0.06 18
79. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 0.05 20
80. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 0.05 20
81. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 0 19
82. Terjéki Péter (Közgáz) 0 16
83. Zala Gábor (Eldorádó) 0 19
84. Erben Péter (Közgáz) 0 18
85. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 0 20
86. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 0 22
87. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 0 20
88. Tatai András (Old Flash) 0 19
89. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0 15
90. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 16
91. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0 16
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 6.65 17
2. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 6.47 17
3. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 6.22 18
4. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 5.9 20
5. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 5.75 20
6. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 5.53 19
7. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 5.42 19
8. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 4.88 17
9. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 4.78 18
10. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 4.47 19
11. Molnár Péter (Közgáz) 4.37 19
12. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 4.33 18
13. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 4.26 19
14. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 4.21 14
15. Oláh István (Malév SC) 3.95 19
16. May Gábor (Saskacsák MF) 3.91 22
17. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 3.75 20
18. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 3.74 19
19. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 3.7 20
20. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 3.64 14
21. Terjéki Péter (Közgáz) 3.63 16
22. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 3.5 20
23. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 3.47 17
24. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 3.43 21
25. Antal Dávid (Old Flash) 3.41 17
26. Viczián István (Malév SC) 3.4 15
27. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 3.4 20
28. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 3.33 15
29. Zala Gábor (Eldorádó) 3.21 19
30. Décsi András (Eldorádó) 3.17 18
31. Jász Levente (Old Flash) 2.9 19
32. Sziroczák Richárd (Közgáz) 2.87 15
33. Széles István (Saskacsák MF) 2.82 22
34. Rósa László (Eldorádó) 2.78 18
35. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 2.77 17
36. Frankovits György (Vasas Old Boys) 2.73 15
37. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 2.72 18
38. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 2.71 17
39. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 2.67 18
40. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 2.44 18
41. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 2.43 14
42. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 2.29 14
43. Bogár Balázs (Old Flash) 2.28 18
44. Pápai Balázs (Malév SC) 2.15 20
45. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 2.06 18
46. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 2 22
47. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 1.9 20
48. Bibity Norbert (Malév SC) 1.9 19
49. Erben Péter (Közgáz) 1.89 18
50. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 1.83 18
51. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.79 19
52. Bakondi János (Eldorádó) 1.75 16
53. Lovró József (Saskacsák MF) 1.73 22
54. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 1.68 19
55. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 1.64 22
56. Pucser Márton (Közgáz) 1.63 19
57. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 1.5 14
58. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 1.4 20
59. Hóma Csaba (Eldorádó) 1.37 19
60. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 1.33 18
61. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 1.33 21
62. Tatai András (Old Flash) 1.21 19
63. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 1.18 22
64. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 1.18 17
65. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 1.05 19
66. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 1 16
67. Varga Károly (Diósdi Sasok) 1 19
68. Szeles Péter (Eldorádó) 0.93 14
69. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 0.91 22
70. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0.9 19
71. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 0.9 19
72. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 0.87 15
73. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 0.86 22
74. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0.83 18
75. Hubert Gábor (Eldorádó) 0.8 20
76. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 0.8 20
77. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 0.7 20
78. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 0.69 16
79. Esék Tamás (Malév SC) 0.69 16
80. Stájer Péter (Malév SC) 0.67 18
81. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 0.63 19
82. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 0.61 18
83. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 0.59 17
84. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 0.56 18
85. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 0.53 15
86. Tóth Viktor (Malév SC) 0.53 19
87. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 0.47 19
88. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0.4 15
89. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0.38 16
90. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0.38 16
91. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 0.28 18
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 3.2 20
2. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 2.89 18
3. Jász Levente (Old Flash) 2.74 19
4. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 2.65 20
5. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 2.65 17
6. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 2.63 19
7. Molnár Péter (Közgáz) 2.47 19
8. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 2.47 19
9. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 2.43 14
10. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 2.42 19
11. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 2.39 18
12. Lovró József (Saskacsák MF) 2.36 22
13. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 2.33 15
14. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 2.32 22
15. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 2.29 17
16. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 2.29 21
17. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 2.26 19
18. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 2.25 20
19. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 2.25 20
20. May Gábor (Saskacsák MF) 2.23 22
21. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 2.21 14
22. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 2.18 22
23. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 2.17 18
24. Antal Dávid (Old Flash) 2.12 17
25. Rósa László (Eldorádó) 2.11 18
26. Décsi András (Eldorádó) 2.11 18
27. Bibity Norbert (Malév SC) 2.11 19
28. Zala Gábor (Eldorádó) 2.05 19
29. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 2.05 20
30. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 2 17
31. Oláh István (Malév SC) 1.95 19
32. Hubert Gábor (Eldorádó) 1.9 20
33. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.9 19
34. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 1.9 19
35. Tóth Viktor (Malév SC) 1.9 19
36. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 1.88 17
37. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 1.87 15
38. Szeles Péter (Eldorádó) 1.86 14
39. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 1.83 18
40. Viczián István (Malév SC) 1.8 15
41. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 1.79 14
42. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 1.79 14
43. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 1.78 18
44. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 1.78 18
45. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 1.77 22
46. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 1.75 20
47. Tatai András (Old Flash) 1.74 19
48. Bogár Balázs (Old Flash) 1.72 18
49. Bakondi János (Eldorádó) 1.69 16
50. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 1.68 19
51. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 1.65 20
52. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 1.61 18
53. Széles István (Saskacsák MF) 1.59 22
54. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 1.56 16
55. Esék Tamás (Malév SC) 1.56 16
56. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 1.56 18
57. Sziroczák Richárd (Közgáz) 1.53 15
58. Varga Károly (Diósdi Sasok) 1.53 19
59. Terjéki Péter (Közgáz) 1.5 16
60. Pucser Márton (Közgáz) 1.47 19
61. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 1.47 19
62. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 1.43 14
63. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 1.37 19
64. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 1.37 19
65. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 1.35 20
66. Pápai Balázs (Malév SC) 1.35 20
67. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 1.33 15
68. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 1.28 18
69. Erben Péter (Közgáz) 1.28 18
70. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 1.15 20
71. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 1.11 18
72. Hóma Csaba (Eldorádó) 1.11 19
73. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 1.11 19
74. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 1.09 22
75. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 1.06 17
76. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 1.06 17
77. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 1 18
78. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 1 22
79. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 1 18
80. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 0.95 20
81. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 0.94 16
82. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 0.78 18
83. Frankovits György (Vasas Old Boys) 0.73 15
84. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 0.68 19
85. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 0.67 21
86. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 0.65 17
87. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 0.53 15
88. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 0.47 17
89. Stájer Péter (Malév SC) 0.44 18
90. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0.25 16
91. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0.19 16
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 14 meccs, min. 28 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 5.82 17
2. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 5 17
3. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 3.6 20
4. Antal Dávid (Old Flash) 3.35 17
5. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 3.17 18
6. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 2.79 19
7. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 2.79 14
8. Jász Levente (Old Flash) 2.68 19
9. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 2.67 18
10. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 2.35 17
11. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 2.2 20
12. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 2.12 17
13. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 2 17
14. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 1.96 22
15. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 1.95 19
16. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 1.88 17
17. Oláh István (Malév SC) 1.84 19
18. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.74 19
19. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 1.7 20
20. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 1.5 20
21. Lovró József (Saskacsák MF) 1.5 22
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 14 meccs, min. 28 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 79.17% (57/72) 18
2. Bogár Balázs (Old Flash) 75.86% (22/29) 18
3. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 75% (27/36) 21
4. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 74.42% (32/43) 17
5. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 73.33% (44/60) 20
6. Jász Levente (Old Flash) 71.83% (51/71) 19
7. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 69.74% (53/76) 19
8. Antal Dávid (Old Flash) 68.67% (57/83) 17
9. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 68.52% (37/54) 19
10. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 67.92% (72/106) 20
11. Lovró József (Saskacsák MF) 67.35% (33/49) 22
12. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 65.89% (85/129) 17
13. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 65.75% (48/73) 18
14. Frankovits György (Vasas Old Boys) 64.71% (22/34) 15
15. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 64.15% (34/53) 20
16. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 63.06% (99/157) 17
17. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 62.79% (27/43) 19
18. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 62.5% (40/64) 17
19. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 61.9% (26/42) 18
20. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 60% (33/55) 19
21. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 58.11% (43/74) 22
22. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 58.06% (18/31) 19
23. Terjéki Péter (Közgáz) 57.89% (22/38) 16
24. Oláh István (Malév SC) 56.45% (35/62) 19
25. May Gábor (Saskacsák MF) 55.88% (19/34) 22
26. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 55.38% (36/65) 17
27. Zala Gábor (Eldorádó) 54.55% (18/33) 19
28. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 51.16% (22/43) 15
29. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 50.85% (30/59) 20
30. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 50.65% (39/77) 14
31. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 50% (34/68) 17
32. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 47.22% (17/36) 20
33. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 45.45% (25/55) 19
34. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 45% (18/40) 14
35. Décsi András (Eldorádó) 42.86% (24/56) 18
36. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 41.67% (15/36) 20
37. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 40.63% (26/64) 20
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu