/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Sberbank Rockers Kerék - Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Dani Lajos 30/505-2443 dani.lajos.1985@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Mogyoródi Béla 30/250-3336 mogyorodi.bela@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
CamUgo SportLab 1117 - Budapest Hunyadi J. út 16

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Aradványi Péter 1996
- Balogh Richard 1997
- Dani Lajos 1985
- Dani Zoltán 1990
- Farkas Ádám 1997
- Gibárszki Marcell 1994
- Janzsó Martin 1992
- Kántor László 1988
- Kovács Dávid Róbert 1987
- Magyar Csaba 1984
- Mezősi Attila 1982
- Mogyoródi Béla Ferenc 1970
- Molnár Bence 1991
- Pék Árpád 1986
- Schéda Martin 1991
- Steiner Máté 1984
- Tóth Márton 1986
- Vári Balázs 1992

Műsor

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0104 Sberbank Rockers Kerék Közgáz Egyeztetés alatt! CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FA0086 Sberbank Rockers Kerék VICE KS Egyeztetés alatt! CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FA0012 Sberbank Rockers Kerék SZKHSE 2020/10/13 20:45 20-0
(-, -, -, -)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Tőzsér Dénes Kelemen Simon Kristóf Kolos
FA0023 Sberbank Rockers Kerék Honvéd Zrínyi SE/A 2020/10/20 20:45 80-91
(18-22,21-17,19-16,19-22)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Goda László Sancilio Alexis
FA0034 Sberbank Rockers Kerék Újpest-MT Öregfiúk 2020/10/27 20:45 65-72
(17-16,35-29,13-,-27)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Goda László Rózsavölgyi Alexandra
FA0067 Sberbank Rockers Kerék Saskacsák MF 2020/11/24 20:45 58-41
(24-16,13-8,10-9,11-8)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Minár László Balázs Major Ádám
FA0095 Diósdi Sasok Sberbank Rockers Kerék 2020/12/15 20:45 60-101
(13-27,15-19,10-24,22-31)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Minár László Balázs Simon Kristóf Kolos
FA0113 Malév SC Sberbank Rockers Kerék 2021/01/13 20:00 56-76
(11-14,21-18,10-23,14-21)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Józsa András Junior Nepp László Oszkár
FA0131 Piar Sberbank Rockers Kerék 2021/01/21 18:20 60-70
(-, -, -, -)
Piarista Gimnázium Major Ádám Simon Kristóf Kolos
FA0077 Bp. Honvéd Monsters Sberbank Rockers Kerék 2021/01/26 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Tőzsér Dénes Kelemen Szilágyi Bálint
FA0153 Honvéd Zrínyi SE/A Sberbank Rockers Kerék 2021/02/09 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FA0164 Újpest-MT Öregfiúk Sberbank Rockers Kerék 2021/02/15 20:00 Karinthy Frigyes ÁMK
FA0186 Budafok/A Sberbank Rockers Kerék 2021/02/27 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FA0142 SZKHSE Sberbank Rockers Kerék 2021/03/01 20:00 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0197 Saskacsák MF Sberbank Rockers Kerék 2021/03/04 20:30 Egressy Gábor Szakközépiskola
FA0056 Sberbank Rockers Kerék Budafok/A 2021/03/16 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FA0207 Sberbank Rockers Kerék Bp. Honvéd Monsters 2021/03/23 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FA0216 VICE KS Sberbank Rockers Kerék 2021/03/28 19:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FA0225 Sberbank Rockers Kerék Diósdi Sasok 2021/04/13 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FA0234 Közgáz Sberbank Rockers Kerék 2021/04/15 19:45 Berzsenyi Dániel Gimnázium
FA0243 Sberbank Rockers Kerék Malév SC 2021/04/27 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FA0261 Sberbank Rockers Kerék Piar 2021/05/18 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Schéda Martin (Sberbank Rockers Kerék) 145 5
2. Oláh István (Malév SC) 101 5
3. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 98 5
4. Zsurek Lajos Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 93 5
5. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 80 5
6. Bodnár Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 79 5
7. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 77 5
8. Bódis László (Piar) 77 5
9. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 74 5
10. Fentős Bence (Piar) 72 5
11. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 65 4
12. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 63 5
13. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 60 4
14. Fazekas Mihály Imre (Piar) 58 4
15. Károly Máté István (Budafok/A) 58 3
16. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 56 4
17. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 54 5
18. Oláh Bence (Bp. Honvéd Monsters) 48 2
19. Tímár Dávid (Diósdi Sasok) 44 4
20. Erdész Dávid (Bp. Honvéd Monsters) 42 3
21. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 42 4
22. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 40 4
23. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 39 4
24. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 39 5
25. Lovró József (Saskacsák MF) 39 5
26. Van Der Meer Ágoston (Piar) 36 3
27. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 36 4
28. Pék Árpád (Sberbank Rockers Kerék) 36 4
29. Molnár Bence (Sberbank Rockers Kerék) 35 3
30. Csermák Ambrus (Piar) 35 4
31. Nagy Balázs (Bp. Honvéd Monsters) 33 3
32. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 32 4
33. Winkler Áron (Bp. Honvéd Monsters) 30 2
34. Bibity Norbert (Malév SC) 30 3
35. Bodnár András (Újpest-MT Öregfiúk) 30 5
36. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 29 4
37. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 28 4
38. Buró Szilárd (Budafok/A) 28 3
39. Góczán András Csaba (Budafok/A) 27 3
40. Pápai Balázs (Malév SC) 27 4
41. Széles István (Saskacsák MF) 27 5
42. Zombori Valér (Budafok/A) 26 3
43. Zalán János István (Malév SC) 25 4
44. Kapusi László (Újpest-MT Öregfiúk) 23 2
45. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 23 2
46. Réti Dániel (Piar) 22 4
47. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 21 2
48. Aradványi Péter (Sberbank Rockers Kerék) 21 4
49. May Gábor (Saskacsák MF) 20 5
50. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 18 3
51. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 18 3
52. Tóth Viktor (Malév SC) 18 4
53. Kovács Gábor (Diósdi Sasok) 17 3
54. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 17 3
55. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 17 4
56. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 17 4
57. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 16 2
58. Mogyoródi Béla Ferenc (Sberbank Rockers Kerék) 16 5
59. Fenyődi Szabolcs (Bp. Honvéd Monsters) 16 3
60. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 15 1
61. Tóth Levente (Budafok/A) 15 2
62. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 15 3
63. Dénes Kristóf (Bp. Honvéd Monsters) 14 1
64. Soós-Nagy Bendegúz Bálint (Honvéd Zrínyi SE/A) 14 2
65. Tiba János (Budafok/A) 14 2
66. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 14 5
67. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 13 1
68. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 13 1
69. Takács Tamás Márk (Piar) 11 4
70. Steiger Péter (Bp. Honvéd Monsters) 10 1
71. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 2
72. Halmos Zsolt (Budafok/A) 10 2
73. Kalmár Csanád (Piar) 10 3
74. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 9 2
75. Pataki Máté (Piar) 8 3
76. Wejwár Dávid (Budafok/A) 8 3
77. Szokody Márton (Piar) 7 2
78. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 2
79. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 7 5
80. Takács Máté (Bp. Honvéd Monsters) 6 1
81. Stájer Péter (Malév SC) 6 3
82. Varga Károly (Diósdi Sasok) 6 5
83. Farkas Ádám (Sberbank Rockers Kerék) 5 3
84. Winkler Marcell (Bp. Honvéd Monsters) 4 1
85. Tóth Márton (Sberbank Rockers Kerék) 4 2
86. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 4 4
87. Vághy Tamás János (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 3
88. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 3
89. Vári Balázs (Sberbank Rockers Kerék) 3 1
90. Oláh Ádám (Malév SC) 3 1
91. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 3 3
92. Dudás József (Újpest-MT Öregfiúk) 2 1
93. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 1
94. Demeter Máté (Bp. Honvéd Monsters) 2 1
95. Tari Balázs (Budafok/A) 2 2
96. Paulovics-Gonda Tibor Márk (Bp. Honvéd Monsters) 1 1
97. Besze Zoltán (Malév SC) 0 1
98. Janzsó Martin (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
99. Gibárszki Marcell (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
100. Seres Richárd (Budafok/A) 0 1
101. Oláh Bence (Malév SC) 0 2
102. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Schéda Martin (Sberbank Rockers Kerék) 16 5
2. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 14 5
3. Zsurek Lajos Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 14 5
4. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 13 5
5. Oláh István (Malév SC) 10 5
6. Nagy Balázs (Bp. Honvéd Monsters) 9 3
7. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 8 5
8. Pék Árpád (Sberbank Rockers Kerék) 8 4
9. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 8 5
10. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 4
11. Bódis László (Piar) 7 5
12. Zalán János István (Malév SC) 7 4
13. Bodnár Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 6 5
14. Molnár Bence (Sberbank Rockers Kerék) 6 3
15. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 6 2
16. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 4
17. Bibity Norbert (Malév SC) 5 3
18. Zombori Valér (Budafok/A) 5 3
19. Károly Máté István (Budafok/A) 4 3
20. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 4 5
21. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 4
22. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 4 4
23. Van Der Meer Ágoston (Piar) 4 3
24. Bodnár András (Újpest-MT Öregfiúk) 4 5
25. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 4 4
26. Winkler Áron (Bp. Honvéd Monsters) 3 2
27. Erdész Dávid (Bp. Honvéd Monsters) 3 3
28. Kapusi László (Újpest-MT Öregfiúk) 3 2
29. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 4
30. Lovró József (Saskacsák MF) 3 5
31. Kovács Gábor (Diósdi Sasok) 3 3
32. Oláh Bence (Bp. Honvéd Monsters) 2 2
33. Fazekas Mihály Imre (Piar) 2 4
34. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 2 1
35. Buró Szilárd (Budafok/A) 2 3
36. Pápai Balázs (Malév SC) 2 4
37. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 2 3
38. Széles István (Saskacsák MF) 2 5
39. Tóth Viktor (Malév SC) 2 4
40. May Gábor (Saskacsák MF) 2 5
41. Mogyoródi Béla Ferenc (Sberbank Rockers Kerék) 2 5
42. Wejwár Dávid (Budafok/A) 2 3
43. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 1 1
44. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
45. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 1 5
46. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 1 2
47. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 1 4
48. Soós-Nagy Bendegúz Bálint (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
49. Fenyődi Szabolcs (Bp. Honvéd Monsters) 1 3
50. Aradványi Péter (Sberbank Rockers Kerék) 1 4
51. Halmos Zsolt (Budafok/A) 1 2
52. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 1 2
53. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 1 4
54. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
55. Oláh Ádám (Malév SC) 1 1
56. Vári Balázs (Sberbank Rockers Kerék) 1 1
57. Takács Tamás Márk (Piar) 1 4
58. Stájer Péter (Malév SC) 1 3
59. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
60. Fentős Bence (Piar) 0 5
61. Dénes Kristóf (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
62. Tímár Dávid (Diósdi Sasok) 0 4
63. Steiger Péter (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
64. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
65. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 0 4
66. Góczán András Csaba (Budafok/A) 0 3
67. Csermák Ambrus (Piar) 0 4
68. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
69. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
70. Tóth Levente (Budafok/A) 0 2
71. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 0 4
72. Tiba János (Budafok/A) 0 2
73. Takács Máté (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
74. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 0 3
75. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 0 3
76. Réti Dániel (Piar) 0 4
77. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
78. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
79. Winkler Marcell (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
80. Szokody Márton (Piar) 0 2
81. Kalmár Csanád (Piar) 0 3
82. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 0 5
83. Pataki Máté (Piar) 0 3
84. Demeter Máté (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
85. Dudás József (Újpest-MT Öregfiúk) 0 1
86. Tóth Márton (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
87. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
88. Farkas Ádám (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
89. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 0 5
90. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
91. Vághy Tamás János (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
92. Varga Károly (Diósdi Sasok) 0 5
93. Paulovics-Gonda Tibor Márk (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
94. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0 3
95. Tari Balázs (Budafok/A) 0 2
96. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0 4
97. Gibárszki Marcell (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
98. Janzsó Martin (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
99. Besze Zoltán (Malév SC) 0 1
100. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 0 4
101. Seres Richárd (Budafok/A) 0 1
102. Oláh Bence (Malév SC) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Schéda Martin (Sberbank Rockers Kerék) 29 5
2. Oláh Bence (Bp. Honvéd Monsters) 24 2
3. Oláh István (Malév SC) 20.2 5
4. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 19.6 5
5. Károly Máté István (Budafok/A) 19.33 3
6. Zsurek Lajos Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 18.6 5
7. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 16.25 4
8. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 16 5
9. Bodnár Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 15.8 5
10. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 15.4 5
11. Bódis László (Piar) 15.4 5
12. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 15 1
13. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 15 4
14. Winkler Áron (Bp. Honvéd Monsters) 15 2
15. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 14.8 5
16. Fazekas Mihály Imre (Piar) 14.5 4
17. Fentős Bence (Piar) 14.4 5
18. Dénes Kristóf (Bp. Honvéd Monsters) 14 1
19. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 14 4
20. Erdész Dávid (Bp. Honvéd Monsters) 14 3
21. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 13 1
22. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 13 1
23. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 12.6 5
24. Van Der Meer Ágoston (Piar) 12 3
25. Molnár Bence (Sberbank Rockers Kerék) 11.67 3
26. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 11.5 2
27. Kapusi László (Újpest-MT Öregfiúk) 11.5 2
28. Tímár Dávid (Diósdi Sasok) 11 4
29. Nagy Balázs (Bp. Honvéd Monsters) 11 3
30. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 10.8 5
31. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 10.5 2
32. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 10.5 4
33. Bibity Norbert (Malév SC) 10 3
34. Steiger Péter (Bp. Honvéd Monsters) 10 1
35. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 4
36. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 9.75 4
37. Buró Szilárd (Budafok/A) 9.33 3
38. Góczán András Csaba (Budafok/A) 9 3
39. Pék Árpád (Sberbank Rockers Kerék) 9 4
40. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 4
41. Csermák Ambrus (Piar) 8.75 4
42. Zombori Valér (Budafok/A) 8.67 3
43. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 8 2
44. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 8 4
45. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 7.8 5
46. Lovró József (Saskacsák MF) 7.8 5
47. Tóth Levente (Budafok/A) 7.5 2
48. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 7.25 4
49. Soós-Nagy Bendegúz Bálint (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 2
50. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 7 4
51. Tiba János (Budafok/A) 7 2
52. Pápai Balázs (Malév SC) 6.75 4
53. Zalán János István (Malév SC) 6.25 4
54. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 6 3
55. Bodnár András (Újpest-MT Öregfiúk) 6 5
56. Takács Máté (Bp. Honvéd Monsters) 6 1
57. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 6 3
58. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 5.67 3
59. Kovács Gábor (Diósdi Sasok) 5.67 3
60. Réti Dániel (Piar) 5.5 4
61. Széles István (Saskacsák MF) 5.4 5
62. Fenyődi Szabolcs (Bp. Honvéd Monsters) 5.33 3
63. Aradványi Péter (Sberbank Rockers Kerék) 5.25 4
64. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 2
65. Halmos Zsolt (Budafok/A) 5 2
66. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 5 3
67. Tóth Viktor (Malév SC) 4.5 4
68. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 4.5 2
69. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 4.25 4
70. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 4.25 4
71. Winkler Marcell (Bp. Honvéd Monsters) 4 1
72. May Gábor (Saskacsák MF) 4 5
73. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.5 2
74. Szokody Márton (Piar) 3.5 2
75. Kalmár Csanád (Piar) 3.33 3
76. Mogyoródi Béla Ferenc (Sberbank Rockers Kerék) 3.2 5
77. Oláh Ádám (Malév SC) 3 1
78. Vári Balázs (Sberbank Rockers Kerék) 3 1
79. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 2.8 5
80. Takács Tamás Márk (Piar) 2.75 4
81. Wejwár Dávid (Budafok/A) 2.67 3
82. Pataki Máté (Piar) 2.67 3
83. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 1
84. Dudás József (Újpest-MT Öregfiúk) 2 1
85. Tóth Márton (Sberbank Rockers Kerék) 2 2
86. Stájer Péter (Malév SC) 2 3
87. Demeter Máté (Bp. Honvéd Monsters) 2 1
88. Farkas Ádám (Sberbank Rockers Kerék) 1.67 3
89. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 1.4 5
90. Vághy Tamás János (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 3
91. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 3
92. Varga Károly (Diósdi Sasok) 1.2 5
93. Paulovics-Gonda Tibor Márk (Bp. Honvéd Monsters) 1 1
94. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 1 4
95. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 1 3
96. Tari Balázs (Budafok/A) 1 2
97. Besze Zoltán (Malév SC) 0 1
98. Gibárszki Marcell (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
99. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 0 4
100. Seres Richárd (Budafok/A) 0 1
101. Oláh Bence (Malév SC) 0 2
102. Janzsó Martin (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Schéda Martin (Sberbank Rockers Kerék) 3.2 5
2. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 3 2
3. Nagy Balázs (Bp. Honvéd Monsters) 3 3
4. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 2.8 5
5. Zsurek Lajos Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 2.8 5
6. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 2.6 5
7. Oláh István (Malév SC) 2 5
8. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 2 1
9. Molnár Bence (Sberbank Rockers Kerék) 2 3
10. Pék Árpád (Sberbank Rockers Kerék) 2 4
11. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.75 4
12. Zalán János István (Malév SC) 1.75 4
13. Bibity Norbert (Malév SC) 1.67 3
14. Zombori Valér (Budafok/A) 1.67 3
15. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.6 5
16. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 1.6 5
17. Winkler Áron (Bp. Honvéd Monsters) 1.5 2
18. Kapusi László (Újpest-MT Öregfiúk) 1.5 2
19. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 4
20. Bódis László (Piar) 1.4 5
21. Károly Máté István (Budafok/A) 1.33 3
22. Van Der Meer Ágoston (Piar) 1.33 3
23. Bodnár Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 1.2 5
24. Oláh Bence (Bp. Honvéd Monsters) 1 2
25. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 1 1
26. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 4
27. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 1 4
28. Erdész Dávid (Bp. Honvéd Monsters) 1 3
29. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
30. Kovács Gábor (Diósdi Sasok) 1 3
31. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 1 4
32. Oláh Ádám (Malév SC) 1 1
33. Vári Balázs (Sberbank Rockers Kerék) 1 1
34. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 0.8 5
35. Bodnár András (Újpest-MT Öregfiúk) 0.8 5
36. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.75 4
37. Buró Szilárd (Budafok/A) 0.67 3
38. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 0.67 3
39. Wejwár Dávid (Budafok/A) 0.67 3
40. Lovró József (Saskacsák MF) 0.6 5
41. Fazekas Mihály Imre (Piar) 0.5 4
42. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 0.5 2
43. Soós-Nagy Bendegúz Bálint (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
44. Pápai Balázs (Malév SC) 0.5 4
45. Halmos Zsolt (Budafok/A) 0.5 2
46. Tóth Viktor (Malév SC) 0.5 4
47. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 0.5 2
48. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
49. Széles István (Saskacsák MF) 0.4 5
50. May Gábor (Saskacsák MF) 0.4 5
51. Mogyoródi Béla Ferenc (Sberbank Rockers Kerék) 0.4 5
52. Fenyődi Szabolcs (Bp. Honvéd Monsters) 0.33 3
53. Stájer Péter (Malév SC) 0.33 3
54. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 0.25 4
55. Aradványi Péter (Sberbank Rockers Kerék) 0.25 4
56. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 0.25 4
57. Takács Tamás Márk (Piar) 0.25 4
58. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 0.2 5
59. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 0 5
60. Fentős Bence (Piar) 0 5
61. Dénes Kristóf (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
62. Tímár Dávid (Diósdi Sasok) 0 4
63. Steiger Péter (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
64. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
65. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 0 4
66. Góczán András Csaba (Budafok/A) 0 3
67. Csermák Ambrus (Piar) 0 4
68. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
69. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
70. Tóth Levente (Budafok/A) 0 2
71. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 0 4
72. Tiba János (Budafok/A) 0 2
73. Takács Máté (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
74. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 0 3
75. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 0 3
76. Réti Dániel (Piar) 0 4
77. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
78. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
79. Winkler Marcell (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
80. Szokody Márton (Piar) 0 2
81. Kalmár Csanád (Piar) 0 3
82. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 0 5
83. Pataki Máté (Piar) 0 3
84. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
85. Dudás József (Újpest-MT Öregfiúk) 0 1
86. Tóth Márton (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
87. Demeter Máté (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
88. Farkas Ádám (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
89. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 0 5
90. Vághy Tamás János (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
91. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
92. Varga Károly (Diósdi Sasok) 0 5
93. Paulovics-Gonda Tibor Márk (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
94. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0 4
95. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0 3
96. Tari Balázs (Budafok/A) 0 2
97. Besze Zoltán (Malév SC) 0 1
98. Gibárszki Marcell (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
99. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 0 4
100. Seres Richárd (Budafok/A) 0 1
101. Oláh Bence (Malév SC) 0 2
102. Janzsó Martin (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Oláh Bence (Bp. Honvéd Monsters) 9.5 2
2. Schéda Martin (Sberbank Rockers Kerék) 7.4 5
3. Dénes Kristóf (Bp. Honvéd Monsters) 7 1
4. Fentős Bence (Piar) 6.6 5
5. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 6 5
6. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 6 5
7. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.5 4
8. Fazekas Mihály Imre (Piar) 5.5 4
9. Tímár Dávid (Diósdi Sasok) 5.5 4
10. Károly Máté István (Budafok/A) 5.33 3
11. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 5 5
12. Bodnár Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 5 5
13. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 5 1
14. Winkler Áron (Bp. Honvéd Monsters) 5 2
15. Erdész Dávid (Bp. Honvéd Monsters) 5 3
16. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 1
17. Steiger Péter (Bp. Honvéd Monsters) 5 1
18. Bódis László (Piar) 4.8 5
19. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 4.8 5
20. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 4.75 4
21. Zsurek Lajos Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 4.6 5
22. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 4.5 2
23. Oláh István (Malév SC) 4.4 5
24. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.25 4
25. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 4 4
26. Góczán András Csaba (Budafok/A) 4 3
27. Csermák Ambrus (Piar) 4 4
28. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 2
29. Van Der Meer Ágoston (Piar) 3.33 3
30. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.25 4
31. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 3 5
32. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 3 1
33. Buró Szilárd (Budafok/A) 3 3
34. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 4
35. Tóth Levente (Budafok/A) 3 2
36. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 3 4
37. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 3 4
38. Tiba János (Budafok/A) 3 2
39. Takács Máté (Bp. Honvéd Monsters) 3 1
40. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 3 3
41. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.75 4
42. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.75 4
43. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 2.67 3
44. Soós-Nagy Bendegúz Bálint (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.5 2
45. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 2.4 5
46. Lovró József (Saskacsák MF) 2.4 5
47. Réti Dániel (Piar) 2.25 4
48. Aradványi Péter (Sberbank Rockers Kerék) 2.25 4
49. Kapusi László (Újpest-MT Öregfiúk) 2 2
50. Bibity Norbert (Malév SC) 2 3
51. Fenyődi Szabolcs (Bp. Honvéd Monsters) 2 3
52. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 2
53. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 2 3
54. Winkler Marcell (Bp. Honvéd Monsters) 2 1
55. Széles István (Saskacsák MF) 1.8 5
56. Pápai Balázs (Malév SC) 1.75 4
57. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 1.75 4
58. Molnár Bence (Sberbank Rockers Kerék) 1.67 3
59. Zombori Valér (Budafok/A) 1.67 3
60. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 1.67 3
61. Pék Árpád (Sberbank Rockers Kerék) 1.5 4
62. Szokody Márton (Piar) 1.5 2
63. May Gábor (Saskacsák MF) 1.4 5
64. Kovács Gábor (Diósdi Sasok) 1.33 3
65. Kalmár Csanád (Piar) 1.33 3
66. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 1.2 5
67. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 1 2
68. Bodnár András (Újpest-MT Öregfiúk) 1 5
69. Halmos Zsolt (Budafok/A) 1 2
70. Tóth Viktor (Malév SC) 1 4
71. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 1 2
72. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
73. Mogyoródi Béla Ferenc (Sberbank Rockers Kerék) 1 5
74. Pataki Máté (Piar) 1 3
75. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
76. Dudás József (Újpest-MT Öregfiúk) 1 1
77. Tóth Márton (Sberbank Rockers Kerék) 1 2
78. Nagy Balázs (Bp. Honvéd Monsters) 0.67 3
79. Farkas Ádám (Sberbank Rockers Kerék) 0.67 3
80. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 0.6 5
81. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 0.6 5
82. Varga Károly (Diósdi Sasok) 0.6 5
83. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 0.5 4
84. Takács Tamás Márk (Piar) 0.5 4
85. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0.5 4
86. Wejwár Dávid (Budafok/A) 0.33 3
87. Stájer Péter (Malév SC) 0.33 3
88. Vághy Tamás János (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.33 3
89. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.33 3
90. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 0.33 3
91. Zalán János István (Malév SC) 0.25 4
92. Oláh Ádám (Malév SC) 0 1
93. Vári Balázs (Sberbank Rockers Kerék) 0 1
94. Demeter Máté (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
95. Paulovics-Gonda Tibor Márk (Bp. Honvéd Monsters) 0 1
96. Tari Balázs (Budafok/A) 0 2
97. Besze Zoltán (Malév SC) 0 1
98. Gibárszki Marcell (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
99. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 0 4
100. Seres Richárd (Budafok/A) 0 1
101. Oláh Bence (Malév SC) 0 2
102. Janzsó Martin (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Steiger Péter (Bp. Honvéd Monsters) 4 1
2. Bodnár Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 3.6 5
3. Kapusi László (Újpest-MT Öregfiúk) 3.5 2
4. Dénes Kristóf (Bp. Honvéd Monsters) 3 1
5. Erdész Dávid (Bp. Honvéd Monsters) 3 3
6. Molnár Bence (Sberbank Rockers Kerék) 3 3
7. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 3 2
8. Bodnár András (Újpest-MT Öregfiúk) 3 5
9. Winkler Marcell (Bp. Honvéd Monsters) 3 1
10. Seres Richárd (Budafok/A) 3 1
11. Csermák Ambrus (Piar) 2.75 4
12. Góczán András Csaba (Budafok/A) 2.67 3
13. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 2.5 2
14. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.5 4
15. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.5 2
16. Gibárszki Marcell (Sberbank Rockers Kerék) 2.5 2
17. Janzsó Martin (Sberbank Rockers Kerék) 2.5 2
18. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.25 4
19. Fazekas Mihály Imre (Piar) 2.25 4
20. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.25 4
21. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.25 4
22. Bódis László (Piar) 2.2 5
23. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 2 5
24. Fentős Bence (Piar) 2 5
25. Bibity Norbert (Malév SC) 2 3
26. Soós-Nagy Bendegúz Bálint (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 2
27. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 2
28. Tóth Viktor (Malév SC) 2 4
29. Vári Balázs (Sberbank Rockers Kerék) 2 1
30. Pataki Máté (Piar) 2 3
31. Körtvélyesi Zsolt László (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 1
32. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 3
33. Oláh István (Malév SC) 1.8 5
34. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 1.8 5
35. Varga Domonkos (Újpest-MT Öregfiúk) 1.75 4
36. Pápai Balázs (Malév SC) 1.75 4
37. Zalán János István (Malév SC) 1.75 4
38. Réti Dániel (Piar) 1.75 4
39. Buró Attila (Újpest-MT Öregfiúk) 1.75 4
40. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 1.67 3
41. Kovács Gábor (Diósdi Sasok) 1.67 3
42. Fenyődi Szabolcs (Bp. Honvéd Monsters) 1.67 3
43. Farkas Ádám (Sberbank Rockers Kerék) 1.67 3
44. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 1.6 5
45. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 1.6 5
46. Oláh Bence (Bp. Honvéd Monsters) 1.5 2
47. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 4
48. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 1.5 2
49. Schéda Martin (Sberbank Rockers Kerék) 1.4 5
50. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 1.4 5
51. Varga Károly (Diósdi Sasok) 1.4 5
52. Van Der Meer Ágoston (Piar) 1.33 3
53. Nagy Balázs (Bp. Honvéd Monsters) 1.33 3
54. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 1.25 4
55. Pék Árpád (Sberbank Rockers Kerék) 1.25 4
56. Aradványi Péter (Sberbank Rockers Kerék) 1.25 4
57. Igaz Bálint Gergely (Saskacsák MF) 1.25 4
58. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 1.25 4
59. Takács Tamás Márk (Piar) 1.25 4
60. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 1.25 4
61. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 1.2 5
62. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.2 5
63. Mogyoródi Béla Ferenc (Sberbank Rockers Kerék) 1.2 5
64. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 1 5
65. Buró Szilárd (Budafok/A) 1 3
66. Zombori Valér (Budafok/A) 1 3
67. Lovró József (Saskacsák MF) 1 5
68. Tóth Levente (Budafok/A) 1 2
69. Takács Máté (Bp. Honvéd Monsters) 1 1
70. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 1 3
71. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 1 3
72. Kalmár Csanád (Piar) 1 3
73. Stájer Péter (Malév SC) 1 3
74. Demeter Máté (Bp. Honvéd Monsters) 1 1
75. Paulovics-Gonda Tibor Márk (Bp. Honvéd Monsters) 1 1
76. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 1 3
77. Besze Zoltán (Malév SC) 1 1
78. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.75 4
79. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 0.75 4
80. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 0.75 4
81. Károly Máté István (Budafok/A) 0.67 3
82. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 0.67 3
83. Vághy Tamás János (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
84. Széles István (Saskacsák MF) 0.6 5
85. May Gábor (Saskacsák MF) 0.6 5
86. Winkler Áron (Bp. Honvéd Monsters) 0.5 2
87. Tiba János (Budafok/A) 0.5 2
88. Halmos Zsolt (Budafok/A) 0.5 2
89. Tóth Márton (Sberbank Rockers Kerék) 0.5 2
90. Tari Balázs (Budafok/A) 0.5 2
91. Oláh Bence (Malév SC) 0.5 2
92. Zsurek Lajos Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 0.4 5
93. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 0.4 5
94. Wejwár Dávid (Budafok/A) 0.33 3
95. Tímár Dávid (Diósdi Sasok) 0.25 4
96. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 0 1
97. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
98. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 0 1
99. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
100. Szokody Márton (Piar) 0 2
101. Oláh Ádám (Malév SC) 0 1
102. Dudás József (Újpest-MT Öregfiúk) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Oláh István (Malév SC) 5.4 5
2. Károly Máté István (Budafok/A) 4.67 3
3. Schéda Martin (Sberbank Rockers Kerék) 4.6 5
4. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.5 4
5. Kapusi László (Újpest-MT Öregfiúk) 3 2
6. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 2.8 5
7. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.5 4
8. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 2.4 5
9. Molnár Bence (Sberbank Rockers Kerék) 2.33 3
10. Bodnár Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 2.2 5
11. Oláh Bence (Bp. Honvéd Monsters) 2 2
12. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 2 1
13. Fazekas Mihály Imre (Piar) 2 4
14. Demeter Máté (Bp. Honvéd Monsters) 2 1
15. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 1.8 5
16. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 1.75 4
17. Pápai Balázs (Malév SC) 1.75 4
18. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 1.6 5
19. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 1.6 5
20. Bódis László (Piar) 1.6 5
21. Bodnár András (Újpest-MT Öregfiúk) 1.6 5
22. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 1.5 4
23. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 4
24. Tóth Levente (Budafok/A) 1.5 2
25. Halmos Zsolt (Budafok/A) 1.5 2
26. Van Der Meer Ágoston (Piar) 1.33 3
27. Buró Szilárd (Budafok/A) 1.33 3
28. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 1.25 4
29. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 1.2 5
30. Fentős Bence (Piar) 1.2 5
31. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.2 5
32. Lovró József (Saskacsák MF) 1.2 5
33. Zsurek Lajos Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 1 5
34. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 4
35. Erdész Dávid (Bp. Honvéd Monsters) 1 3
36. Bibity Norbert (Malév SC) 1 3
37. Góczán András Csaba (Budafok/A) 1 3
38. Tiba János (Budafok/A) 1 2
39. Réti Dániel (Piar) 1 4
40. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
41. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 1 3
42. Tóth Viktor (Malév SC) 1 4
43. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 1 2
44. Takács Tamás Márk (Piar) 1 4
45. Tari Balázs (Budafok/A) 1 2
46. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.75 4
47. Csermák Ambrus (Piar) 0.75 4
48. Nagy Balázs (Bp. Honvéd Monsters) 0.67 3
49. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 0.67 3
50. Kalmár Csanád (Piar) 0.67 3
51. Pataki Máté (Piar) 0.67 3
52. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
53. Vághy Tamás János (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
54. Széles István (Saskacsák MF) 0.6 5
55. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 4
56. Zalán János István (Malév SC) 0.5 4
57. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 0.4 5
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tóth Levente (Budafok/A) 100% (3/3) 2
2. Nagy Balázs (Bp. Honvéd Monsters) 100% (2/2) 3
3. Vághy Tamás János (Honvéd Zrínyi SE/A) 100% (2/2) 3
4. Demeter Máté (Bp. Honvéd Monsters) 100% (2/2) 1
5. Konecsnyi Tamás (Budafok/A) 100% (2/2) 2
6. Fejes Milán Ábel (Honvéd Zrínyi SE/A) 100% (2/2) 2
7. Karsai Balázs Kornél (Saskacsák MF) 100% (2/2) 1
8. Lukács Gergő Miklós (Saskacsák MF) 83.33% (5/6) 4
9. Károly Máté István (Budafok/A) 82.35% (14/17) 3
10. Oláh Bence (Bp. Honvéd Monsters) 80% (4/5) 2
11. Tóth Viktor (Malév SC) 80% (4/5) 4
12. Oláh István (Malév SC) 79.41% (27/34) 5
13. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 75% (6/8) 4
14. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 75% (3/4) 3
15. Halmos Zsolt (Budafok/A) 75% (3/4) 2
16. Széles István (Saskacsák MF) 75% (3/4) 5
17. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 72.73% (8/11) 5
18. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 72% (18/25) 4
19. Zsurek Lajos Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 71.43% (5/7) 5
20. Bodnár András (Újpest-MT Öregfiúk) 66.67% (8/12) 5
21. Fazekas Mihály Imre (Piar) 66.67% (8/12) 4
22. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 66.67% (6/9) 5
23. Fentős Bence (Piar) 66.67% (6/9) 5
24. Pataki Máté (Piar) 66.67% (2/3) 3
25. Uzseka Dániel Balázs (Saskacsák MF) 63.64% (7/11) 4
26. Pápai Balázs (Malév SC) 63.64% (7/11) 4
27. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 61.54% (8/13) 5
28. Kapusi László (Újpest-MT Öregfiúk) 60% (6/10) 2
29. Kirják Gyárfás (Honvéd Zrínyi SE/A) 60% (6/10) 4
30. Bibity Norbert (Malév SC) 60% (3/5) 3
31. Góczán András Csaba (Budafok/A) 60% (3/5) 3
32. Schéda Martin (Sberbank Rockers Kerék) 58.97% (23/39) 5
33. Réti Dániel (Piar) 57.14% (4/7) 4
34. Takács Tamás Márk (Piar) 57.14% (4/7) 4
35. Buró Szilárd (Budafok/A) 57.14% (4/7) 3
36. Van Der Meer Ágoston (Piar) 57.14% (4/7) 3
37. Bodnár Csaba (Újpest-MT Öregfiúk) 55% (11/20) 5
38. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 54.55% (12/22) 5
39. Szondi Bence Balázs (Újpest-MT Öregfiúk) 53.85% (14/26) 5
40. Bódis László (Piar) 53.33% (8/15) 5
41. Molnár Bence (Sberbank Rockers Kerék) 50% (7/14) 3
42. Csermák Ambrus (Piar) 50% (3/6) 4
43. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 50% (2/4) 3
44. Zalán János István (Malév SC) 50% (2/4) 4
45. Tiba János (Budafok/A) 50% (2/4) 2
46. Tari Balázs (Budafok/A) 50% (2/4) 2
47. Bártfai Benedek Bendegúz (Piar) 50% (1/2) 5
48. Winkler Áron (Bp. Honvéd Monsters) 50% (1/2) 2
49. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 50% (1/2) 4
50. Drevenka Dávid Imre (Budafok/A) 50% (1/2) 1
51. Paulovics-Gonda Tibor Márk (Bp. Honvéd Monsters) 50% (1/2) 1
52. Farkas Ádám (Sberbank Rockers Kerék) 50% (1/2) 3
53. Zombori Valér (Budafok/A) 50% (1/2) 3
54. Stájer Péter (Malév SC) 50% (1/2) 3
55. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 46.15% (6/13) 5
56. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 42.86% (9/21) 5
57. Erdész Dávid (Bp. Honvéd Monsters) 42.86% (3/7) 3
58. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 42.86% (3/7) 4
59. Maráz András Gábor (Honvéd Zrínyi SE/A) 41.67% (10/24) 4
60. Stomfai Gergely István (Saskacsák MF) 40% (2/5) 5
61. Lovró József (Saskacsák MF) 37.5% (6/16) 5
62. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 36.36% (4/11) 4
63. Beszédes György Frigyes (Újpest-MT Öregfiúk) 33.33% (2/6) 3
64. Kalmár Csanád (Piar) 33.33% (2/6) 3
65. Bognár Áron Bendegúz (Piar) 33.33% (1/3) 3
66. Soós-Nagy Bendegúz Bálint (Honvéd Zrínyi SE/A) 25% (1/4) 2
67. Perczel Zoltán (Újpest-MT Öregfiúk) 25% (1/4) 3
68. Fenyődi Szabolcs (Bp. Honvéd Monsters) 25% (1/4) 3
69. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 20% (2/10) 4
70. Szokody Márton (Piar) 16.67% (1/6) 2
71. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 16.67% (1/6) 2
72. Winkler Marcell (Bp. Honvéd Monsters) 0% (0/2) 1
73. May Gábor (Saskacsák MF) 0% (0/2) 5
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu