Elérhetőségek

Budapesti Kosárlabda Szövetség
1146, Budapest Istvánmezei út 1-3. IV/401/9

E-mail:
elnök, ügyvezető: mksz_bp@hunbasket.hu
versenybizottság: szlota.tibor@hunbasket.hu

Telefonszámok:
hivatalos időben:
Versenybizottság/Átigazolás: 460-6830

hivatalos időn kívűl:
BKSZ ügyvezető: 20-470-4499
Versenybizottság vezető: 20-929-4959

Facebook oldal: 
https://www.facebook.com/budbasket/

Hivatalos ügyfélfogadási idő:
Hétfő:   16.00-18.00
Péntek: 14.00-16.00

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Heti Műsor, 2018/01/15 - 2018/01/29

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0127 Budafok/B Hidegkúti KK 2018/01/15 20:45 59-50 (-, -, -, -) Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Gaál István Pohánka Balázs
RKFB0122 Student SE BLF Palota/A 2018/01/16 18:50 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Nagy Viktor Józsa A. Junior
RKFB0121 Öreg Kaszások MAFC Martos 2018/01/16 21:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Goda László Kozma Balázs
RKFB0134 Budafok/A Toldy Vízivárosi Hódok 2018/01/18 18:50 0 - 0 Kempelen Farkas Gimnázium Gaál István Hegedűs Roland
RKFB0135 Budai XI. Öregfiúk KKS 2018/01/18 20:30 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Szakáll István dr. Bognár Domokos
RKFB0136 NKE SE Budafok/B 2018/01/19 19:00 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Józsa A. Junior Gaál Norbert
RKFB0131 MAFC Martos Student SE 2018/01/19 20:45 0 - 0 Őrmezei utcai Általános Iskola Hervay Tibor Major Ádám
RKFB0132 Józsefvárosi KC/A Öreg Kaszások 2018/01/19 20:45 0 - 0 Szent Benedek Gimnázium Bagi Bálint Szakáll István dr.
RKFB0133 BLF Palota/A DMTK Haraszti Sasok 2018/01/21 17:00 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Józsa A. Junior Bognár Domokos
RKFB0137 Maccabi VAC Hidegkúti KK 2018/01/21 19:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Nepp László Magyar Zoltán
RKFB0144 KKS BLF Palota/A 2018/01/23 19:30 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Bagi Bálint Józsa A. Junior
RKFB0141 Józsefvárosi KC/A MAFC Martos 2018/01/23 20:45 0 - 0 Szent Benedek Gimnázium Nepp László Matics Sándor
RKFB0083 Budafok/A Hidegkúti KK 2018/01/25 18:50 0 - 0 Kempelen Farkas Gimnázium Matics Sándor Gaál Norbert
RKFB0143 Toldy Vízivárosi Hódok Öreg Kaszások 2018/01/25 20:20 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium Goda László Oláh Márk
RKFB0147 Maccabi VAC NKE SE 2018/01/28 15:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
RKFB0102 BLF Palota/A Budai XI. Öregfiúk 2018/01/28 17:00 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
RKFB0106 DMTK Haraszti Sasok Budafok/B 2018/01/28 19:00 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFA0127 Centi-Eötvös Eldorádó 2018/01/15 21:00 52-60 (-, -, -, -) MTK Kosárlabda Csarnok Oláh Márk Gruber Nikolett
BUFA0123 Józsefvárosi KC/B Meteor 2018/01/16 20:15 0 - 0 IX. kerületi Sportcsarnok Szilágyi Bálint Gaál Norbert
BUFA0137 Saskacsák MF Eldorádó 2018/01/18 20:30 0 - 0 Egressy Gábor Szakközépiskola Bagi Bálint László Zsolt
BUFA0125 Sberbank Rockers Kerék Közgáz 2018/01/18 20:45 0 - 0 Diana utcai Általános Iskola Major Ádám Gaál Norbert
BUFA0135 Hajós Alfréd DSE MVSE KSE 2018/01/19 19:00 0 - 0 Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola Goda László Lövei László
BUFA0133 Budai Space Jam Fortress 2018/01/21 16:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Thomas Kieffer
BUFA0131 Diósdi Sasok Old Flash 2018/01/21 17:00 0 - 0 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Tarnai Gyula Forintos József
BUFA0134 Meteor Sberbank Rockers Kerék 2018/01/23 19:15 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. Nagy Viktor Bózsó Gábor
BUFA0142 Fortress Old Flash 2018/01/26 20:15 0 - 0 Tüske csarnok - 1. terem
BUFA0144 MVSE KSE Budai Space Jam 2018/01/27 09:00 0 - 0 Őrmezei utcai Általános Iskola
BUFA0145 Centi-Eötvös Meteor 2018/01/29 21:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0135 Malév SC Honvéd Zrínyi SE/A 2018/01/17 20:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Józsa A. Junior Nepp László
BUFB0123 Budai Vasököl Piarista DSE 2018/01/17 20:40 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Oláh Márk Mocsai László
BUFB0134 Piarista DSE TFSE Öregfiúk 2018/01/18 18:20 0 - 0 Piarista Gimnázium Goda László Gruber Nikolett
BUFB0136 Törekvés SE Színyei KC 2018/01/18 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont Matics Sándor Rózsavölgyi Alexandra
BUFB0131 VICE KSE 7 + SC 2018/01/21 15:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Minár László Matics Sándor
BUFB0133 Darazsak Old Boys BEAC Kobak 2018/01/21 18:00 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium Szirt Lajos László Zsolt
BUFB0137 Albatrosz Ultimate Warriors 2018/01/21 18:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Thomas Kieffer
BUFB0132 Budai Vasököl Iparterv 2018/01/24 20:40 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Hegedűs Roland
BUFB0144 Honvéd Zrínyi SE/A Darazsak Old Boys 2018/01/25 19:10 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Gaál István Jankovics Viktor
BUFB0145 Színyei KC Piarista DSE 2018/01/26 21:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFB0143 Iparterv TFSE Öregfiúk 2018/01/27 09:00 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
BUFB0146 Ultimate Warriors Malév SC 2018/01/28 13:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFB0142 BEAC Kobak VICE KSE 2018/01/28 16:30 0 - 0 BEAC Sporttelep
BUFB0147 Albatrosz Törekvés SE 2018/01/28 18:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola

Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFC0121 Szentendrei Kinizsi Terézvárosi BC 2018/01/15 20:00 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Goda László Jankovics Viktor
BUFC0133 BLF Palota C Budafok/C 2018/01/20 15:00 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Goda László Alexis Sancilio
BUFC0131 Terézvárosi BC István Öregfiúk 2018/01/21 10:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Schäffer Béla
BUFC0134 Cap City Crew Szabadtéri SE/B 2018/01/21 12:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Mocsai László
BUFC0137 Párkány Street Álló Farkasok 2018/01/21 13:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Mocsai László
BUFC0136 Budai Bikák Hobbi SK 2018/01/21 19:30 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Szőke Attila Tahin András
BUFC0146 Álló Farkasok Szabadtéri SE/A 2018/01/25 20:20 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK Bagi Bálint Nepp László
BUFC0142 István Öregfiúk Budafok/C 2018/01/27 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFC0147 Párkány Street Hobbi SK 2018/01/28 12:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFC0143 Szabadtéri SE/B Szentendrei Kinizsi 2018/01/28 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFC0145 Budai Bikák Cap City Crew 2018/01/28 19:30 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFD0121 Semi Pro E5vös NGRK 2018/01/17 20:45 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Szőke Gábor Szabó István
BUFD0135 ASE nemecsek Honvéd Zrínyi SE/B 2018/01/19 18:30 0 - 0 ÁSE Terem László Zsolt Forintos József
BUFD0133 Budai Mind1 Budai TriplaDupla 2018/01/19 19:10 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Gaál István Kapros Roland
BUFD0136 Keresztúri SE Budai Old Boys 2018/01/19 19:20 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Magyar Zoltán Bárány Levente
BUFD0131 E5vös NGRK Treff 07 SE 2018/01/21 09:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Schäffer Béla
BUFD0137 SZPA-HSE KOKEC U23 2018/01/21 16:00 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok Major Ádám Vizsgázó
BUFD0134 Nagytétényi Kohász Újpest-MT U20 2018/01/21 19:15 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Mocsai László Bános Csaba
BUFD0142 Budai TriplaDupla Treff 07 SE 2018/01/26 18:45 0 - 0 IX. kerületi Sportcsarnok
BUFD0147 Budai Old Boys SZPA-HSE 2018/01/26 19:10 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
BUFD0145 Keresztúri SE Nagytétényi Kohász 2018/01/26 19:20 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
BUFD0143 Újpest-MT U20 Semi Pro 2018/01/26 20:40 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
BUFD0146 KOKEC U23 ASE nemecsek 2018/01/28 10:00 0 - 0 BEAC Sporttelep

Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUSF0104 BKGDSE Senior Net ´54 Hyperteam 2018/01/16 20:30 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium Nepp László Matics Sándor
BUSF0102 Külker SC BLSE 2018/01/17 20:15 0 - 0 Tungsram Csarnok Schäffer Béla Koncsag Csaba
BUSF0101 Bontó KK BEAC Öregfiúk 2018/01/18 20:15 0 - 0 Hajós Alfréd Általános Iskola Magyar Zoltán Győri Ferenc
BUSF0103 Unitef-Céh Chemol 2018/01/20 09:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Bagi Bálint Mocsai László
BUSF0113 Net ´54 Hyperteam Unitef-Céh 2018/01/25 20:40 0 - 0 Őrmezei utcai Általános Iskola Magyar Zoltán Bárány Levente
BUSF0111 BLSE Bontó KK 2018/01/26 19:45 0 - 0 Egressy Gábor Szakközépiskola
BUSF0115 BEAC Öregfiúk Kisbojtár 2018/01/27 08:00 0 - 0 BEAC Sporttelep
BUSF0112 Chemol Külker SC 2018/01/28 10:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUNA0133 BKGDSE BEAC Bics 2018/01/19 20:20 0 - 0 Puskás Tivadar Távközlési Technikum Matics Sándor Jankovics Viktor
BUNA0136 Törekvés SE MTK Budapest 2018/01/19 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont Nepp László Makay Dániel
BUNA0131 BEAC Budafok BEAC Muff 2018/01/20 09:30 0 - 0 BEAC Sporttelep László Zsolt Rózsavölgyi Alexandra
BUNA0085 BLSE-Csata ELTE NKE 2018/01/20 10:40 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Józsa A. Junior Szokolainé Váradi Csilla
BUNA0137 ICO Kiss Lenke KS 2018/01/21 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Minár László Matics Sándor
BUNA0092 Törekvés SE MAFC BME 2018/01/23 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont Major Ádám Alexis Sancilio
BUNA0014 BKGDSE ELTE NKE 2018/01/26 20:20 0 - 0 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
BUNA0147 ICO Törekvés SE 2018/01/27 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
BUNA0142 BEAC Bics BEAC Muff 2018/01/28 15:00 0 - 0 BEAC Sporttelep
BUNA0145 MTK Budapest MAFC BME 2018/01/28 16:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok
BUNA0193 ELTE NKE Törekvés SE 2018/01/29 20:20 0 - 0 Tüske csarnok - 1. terem

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUNB0127 Józsefvárosi KC KLKS junior 2018/01/16 19:15 0 - 0 Práter Általános Iskola Mocsai László Forintos József
BUNB0125 Treff 07 SE BEAC Dzsoni Angyalai 2018/01/17 19:40 50-64 (-, -, -, -) Eötvös József Gimnázium Matics Sándor Szőts Dávid
BUNB0133 Külker SC Kölcsey Amazonok 2018/01/18 18:15 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium Réger Zsolt Schäffer Béla
BUNB0131 SZPA HSE BEAC Senior 2018/01/19 17:30 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok Tahin András Szőke Gábor
BUNB0074 Budapest Csepel Kinizsi NKK 2018/01/20 16:00 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola Tarnai Gyula Hegedűs Roland
BUNB0137 Viharos Szenyórák KLKS junior 2018/01/21 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Nepp László Magyar Zoltán
BUNB0135 Híd-Unió SE Budapest Csepel 2018/01/23 18:45 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium László Zsolt Forintos József
BUNB0136 BEAC Dzsoni Angyalai Józsefvárosi KC 2018/01/23 18:45 0 - 0 Tüske csarnok - 1. terem Hegedűs Roland Szőke Gábor
BUNB0107 Treff 07 SE Budapest Csepel 2018/01/24 19:40 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Csabai-Kaskötő Brigitta Rózsavölgyi Alexandra
BUNB0146 KLKS junior Híd-Unió SE 2018/01/27 10:40 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium
BUNB0144 Budapest Csepel Külker SC 2018/01/27 16:00 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola
BUNB0142 Kölcsey Amazonok BEAC Senior 2018/01/28 09:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
BUNB0141 Pénzügyőr SE SZPA HSE 2018/01/28 16:00 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK
BUNB0147 Viharos Szenyórák BEAC Dzsoni Angyalai 2018/01/28 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Budapest, Fiú Junior B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0033 Ziccer KS Budapesti Honvéd 2018/01/19 19:20 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Zádeczki Donát László Paulus Bence Máté
FJB0084 Gold Boys Malév SC 2018/01/20 10:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Bózsó Gábor Varga Gergely
FJB0081 Budafok Kiss Lenke KS 2018/01/20 10:40 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Hegedűs Roland Bános Csaba
FJB0082 BLF Palota KOKEC 2018/01/20 13:00 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Goda László Alexis Sancilio
FJB0085 SZPA-HSE Ziccer KS 2018/01/21 11:30 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok Major Ádám Alexis Sancilio
FJB0086 Újpest-MT/B Zuglói Sasok 2018/01/21 15:00 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Nepp László Alexis Sancilio
FJB0083 Budapesti Honvéd Kölcsey Hösei 2018/01/21 18:00 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Gere Kálmán Hőgerl Bence
FJB0046 KOKEC Kölcsey Hösei 2018/01/27 10:30 0 - 0 BEAC Sporttelep
FJB0076 Ziccer KS Újpest-MT/B 2018/01/27 10:45 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola

Budapest, Fiú Kadett B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0062 Budafok Budapesti Honvéd 2018/01/17 17:40 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Bujtor Péter Varga Gergely
FKB0084 Kiss Lenke KS/A Malév Kobrák 2018/01/20 17:30 0 - 0 Nyár utcai Általános Iskola Komlódi Benedek Gere Kálmán
FKB0074 MAFC/A Kiss Lenke KS/A 2018/01/26 17:30 0 - 0 Őrmezei utcai Általános Iskola
FKB0085 Malév SC Budapesti Honvéd 2018/01/28 15:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FKB0096 Malév Kobrák Budapesti Honvéd 2018/01/28 16:40 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum

Budapest, Fiú Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSA0061 Budapesti Honvéd/A MAFC/A 2018/01/21 12:40 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Magyar Zoltán Steiner Máté

Budapest, Fiú Serdülő B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB0064 Zsíros Akadémia Kőbánya/2006 Budafok 2018/01/17 17:30 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium Nepp László Ürögi Zsolt
FSB0061 Zuglói Sasok /B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018/01/19 16:00 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola Jankovics Viktor Szilágyi Tamás
FSB0062 Kiss Lenke KS Malév Kobrák 2018/01/20 09:00 0 - 0 Nyár utcai Általános Iskola Havas Gábor Konta Csanád János
FSB1074 Kaszás Reménységek SZEDEÁK Sasok 2018/01/20 12:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Havas Gábor Konta Csanád János
FSB0211 Zsíros Akadémia Kőbánya/B MAFC/B 2018/01/20 12:20 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szőke Gábor Szabó II. Péter
FSB1041 Zsíros Akadémia Kőbánya/2005 SZEDEÁK Sasok 2018/01/20 14:40 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szőke Gábor Szabó II. Péter
FSB1034 Vasas Akadémia/B Újpest-MT/B 2018/01/20 15:00 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum Bárány Levente Adjudani Pezsman
FSB1063 Kaszás Reménységek Budapest Basket 2018/01/21 09:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Tahin András Bozóki Domonkos
FSB0218 MAFC/B Zsíros Akadémia Kőbánya/2006 2018/01/21 10:00 0 - 0 Őrmezei utcai Általános Iskola Szőke Attila Bujtor Péter
FSB1062 Újpest-MT/B MAFC/C 2018/01/21 11:40 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Bózsó Gábor Szentpáli-Gavallér Csaba
FSB0063 Budapesti Honvéd/B Budapest Csepel 2018/01/21 14:20 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Magyar Zoltán Steiner Máté
FSB1061 Zuglói Sasok /A Zsíros Akadémia Kőbánya/2005 2018/01/22 17:30 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola Szőts Dávid Zádeczki Donát László
FSB0072 Zuglói Sasok /B Kiss Lenke KS 2018/01/23 18:15 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola Steiner Máté Lukács Rezső
FSB1071 Zsíros Akadémia Kőbánya/2005 MAFC/C 2018/01/24 16:00 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium Gruber Nikolett Varga Gergely
FSB0071 Zsíros Akadémia Kőbánya/B Malév Kobrák 2018/01/26 17:00 0 - 0 Móra Ferenc Általános Iskola
FSB1073 Budapest Basket Vasas Akadémia/B 2018/01/28 09:00 0 - 0 Őrmezei utcai Általános Iskola
FSB1072 Zuglói Sasok /A Újpest-MT/B 2018/01/28 10:40 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok
FSB0074 Budapesti Honvéd/B Zsíros Akadémia Kőbánya/2006 2018/01/28 12:20 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok

Budapest, Fiú Serdülő C

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSC0081 BLF Palota Ziccer KS 2018/01/19 17:30 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Zádeczki Donát László Paulus Bence Máté
FSC0082 Újpest-MT/C KKS Boys 2018/01/21 10:00 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Bózsó Gábor Szentpáli-Gavallér Csaba
FSC0083 Kaszások Akadémia U12 Szentendrei KHSE 2018/01/21 10:30 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Tahin András Bozóki Domonkos
FSC0084 Kaszás Tornyok Keresztúri SE 2018/01/21 12:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Forintos József Győri Ferenc
FSC0093 Szentendrei KHSE Kaszás Tornyok 2018/01/27 09:00 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FSC0095 Malév Zsiráfok Kaszások Akadémia U12 2018/01/28 13:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FSC0091 Újpest-MT/C BLF Palota 2018/01/28 15:00 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium

Budapest, Leány Kadett A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0071 Csata Lovak Gold Boys SE 2018/01/19 19:00 0 - 0 Csata utcai Általános Iskola Gruber Nikolett Matóczay Bálint
NKA0062 MTK Budapest Gold Boys SE 2018/01/21 10:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Paulus Bence Máté Reiter Márton
NKA0082 Gold Boys SE Radobasket 2018/01/27 10:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
NKA0083 Kiss Lenke KS/B Török Flóris - Törekvés SE 2018/01/27 11:40 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NKA0084 MTK Budapest Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/01/28 14:20 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok

Budapest, Leány Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0064 Kiss Lenke KS/A KKS-Girls 2018/01/20 10:00 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Komlódi Benedek Alexis Sancilio
NSA0042 Csata Pacik Vasas Akadémia/A 2018/01/20 14:30 0 - 0 Csata utcai Általános Iskola Bózsó Gábor Bujtor Péter
NSA0065 Vasas Akadémia/A MTK Budapest 2018/01/21 09:00 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum Rózsavölgyi Alexandra Benkő Glóra
NSA0066 Vasas Akadémia/B Török Flóris - Törekvés SE 2018/01/21 13:00 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum Hartai Tamás Paulus Bence Máté
NSA0071 KKS-Girls BEAC Újbuda KA 2018/01/27 09:00 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
NSA0076 Zsíros Akadémia Kőbánya Vasas Akadémia/B 2018/01/27 10:40 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NSA0074 MTK Budapest Kiss Lenke KS/A 2018/01/28 12:40 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok

Budapest, Leány Gyermek

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NGy0021 Vasas Akadémia Kaszások Akadémia 2018/01/28 12:00 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu