VICE KSE - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Bereczki Máté 30/691-9980 mate.bereczki1@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Bereczki Máté 30/691-9980 mate.bereczki1@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 - Budapest Erzsébet u. 31.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BERECZKI Máté 1986-11-18
- BESENCZKI Benjamin 1990-07-30
- KISARI Ákos 1984-06-09
- ÕRI András 1988-11-15
- PAPP András 1990-12-09
- PÉTER Zoltán 1984-03-03
- PINTÉR Zsolt 1986-09-12
- POZSEGOVICS Péter 1988-11-06
- SZABÓ György 1989-08-06
- SZABÓ Mihály 1989-08-06
- SZALAI Csaba 1986-12-24
- SZOBI Marcell Zoltán 1987-03-24
- SZÕLLÕS Szabolcs 1987-03-20
- TÓTH András 1989-04-10

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0012 VICE KSE BEAC Kobak 2017/10/08 16:30 64-39
(13-8,11-13,16-9,24-9)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Gaál Norbert
BUFB0023 Honvéd Zrínyi SE/A VICE KSE 2017/10/12 19:10 61-67
(17-21,17-14,16-10,11-22)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Pohánka Balázs Pál Roland
BUFB0034 VICE KSE Ultimate Warriors 2017/10/22 16:00 46-48
(17-14,16-6,8-9,5-19)
Lázár Ervin Általános Iskola Lövei László László Zsolt
BUFB0045 Törekvés SE VICE KSE 2017/11/02 20:50 56-48
(14-15,8-8,16-10,18-15)
Kocsis Sándor Sportközpont László Zsolt Szőke Gábor
BUFB0056 VICE KSE Piarista DSE 2017/11/12 16:00 58-65
(16-14,5-17,22-13,15-21)
Lázár Ervin Általános Iskola Hervay Tibor Nagy I. László
BUFB0067 VICE KSE Iparterv 2017/11/19 12:00 54-56
(13-15,11-10,16-16,14-15)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy I. László Mocsai László
BUFB0086 VICE KSE TFSE Öregfiúk 2017/12/03 13:30 71-57
(17-19,11-15,14-13,29-10)
Lázár Ervin Általános Iskola Hartai Tamás Pohánka Balázs
BUFB0095 Színyei KC VICE KSE 2017/12/08 21:00 51-101
(11-33,14-17,16-30,10-21)
Lázár Ervin Általános Iskola Tahin András Mocsai László
BUFB0077 Budai Vasököl VICE KSE 2017/12/13 20:40 67-66
(20-19,15-16,18-16,14-15)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy Viktor Kapros Roland
BUFB0104 VICE KSE Albatrosz 2017/12/17 13:30 68-58
(16-11,18-17,19-16,15-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Oláh Márk Mocsai László
BUFB0113 Malév SC VICE KSE 2018/01/06 15:00 87-66
(19-20,24-14,29-19,15-13)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Pohánka Balázs Szirt Lajos
BUFB0122 VICE KSE Darazsak Old Boys 2018/01/14 15:00 84-76
(20-18,28-24,22-17,14-17)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Győri Ferenc
BUFB0131 VICE KSE 7 + SC 2018/01/21 15:00 82-62
(21-14,26-14,22-19,13-15)
Lázár Ervin Általános Iskola Minár László Matics Sándor
BUFB0142 BEAC Kobak VICE KSE 2018/01/28 16:30 44-52
(8-19,10-12,13-9,13-12)
BEAC Sporttelep Minár László Rózsavölgyi Alexandra
BUFB0153 VICE KSE Honvéd Zrínyi SE/A 2018/02/04 16:30 54-43
(14-11,13-13,9-15,18-4)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Alexis Sancilio
BUFB0207 VICE KSE Budai Vasököl 2018/02/11 16:30 64-33
(14-7,10-9,20-8,20-9)
Lázár Ervin Általános Iskola Magyar Zoltán László Zsolt
BUFB0164 Ultimate Warriors VICE KSE 2018/02/18 12:00 38-34
(12-11,11-7,8-9,7-7)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Szirt Lajos
BUFB0175 VICE KSE Törekvés SE 2018/02/24 18:00 62-55
(14-12,10-14,18-10,20-19)
Lázár Ervin Általános Iskola Hegedűs Roland László Zsolt
BUFB0186 Piarista DSE VICE KSE 2018/03/01 18:20 60-66
(14-16,18-15,13-17,15-18)
Piarista Gimnázium Lövei László Gruber Nikolett
BUFB0197 Iparterv VICE KSE 2018/03/11 09:00 42-36
(4-12,10-10,12-4,16-10)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Lövei László Hartai Tamás
BUFB0216 TFSE Öregfiúk VICE KSE 2018/03/25 18:00 52-75
(10-24,13-14,15-20,14-17)
TF E-terem Hervay Tibor Tahin András
BUFB0225 VICE KSE Színyei KC 2018/04/07 16:30 55-49
(9-13,21-12,20-14,5-10)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Pohánka Balázs
BUFB0234 Albatrosz VICE KSE 2018/04/15 18:00 70-85
(22-25,18-19,20-18,10-23)
Mechatronikai Szakközépiskola Magyar Zoltán Tahin András
BUFB0243 VICE KSE Malév SC 2018/04/22 15:00 61-68
(15-10,15-15,11-15,20-28)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Nagy I. László
BUFB0252 Darazsak Old Boys VICE KSE 2018/05/05 19:30 75-64
(25-16,15-14,16-11,19-23)
Zrínyi Miklós Gimnázium Szokolainé Váradi Csilla Bujtor Péter
BUFB0261 7 + SC VICE KSE 2018/05/13 18:00 60-85
(18-15,8-30,17-14,17-26)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 565 25
2. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 535 26
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 467 25
4. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 417 24
5. JUHÁSZ András (Iparterv) 407 26
6. NAGY Péter (7 + SC) 405 21
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 404 26
8. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 393 26
9. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 382 26
10. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 373 25
11. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 350 16
12. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 332 25
13. OLÁH István (Malév SC) 331 25
14. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 330 24
15. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 325 22
16. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 324 26
17. SIMON Péter (Albatrosz) 312 26
18. JANTNER László (Színyei KC) 306 25
19. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 301 23
20. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 298 25
21. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 293 26
22. VALUSKA László (BEAC Kobak) 278 26
23. BIBITY Norbert (Malév SC) 274 26
24. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 270 23
25. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 264 19
26. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 264 26
27. OLÁH Dániel (Albatrosz) 260 24
28. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 255 24
29. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 255 19
30. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 253 25
31. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 250 25
32. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 246 19
33. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 231 24
34. BÓDIS László (Piarista DSE) 223 19
35. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 221 21
36. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 214 26
37. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 210 22
38. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 203 21
39. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 202 24
40. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 202 25
41. BÁNHEGYI András (Színyei KC) 193 14
42. LAPOSA Dávid (7 + SC) 192 26
43. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 192 20
44. KÁSA Dániel (Albatrosz) 191 25
45. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 188 25
46. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 180 19
47. BENEDEK Szabolcs (Iparterv) 175 19
48. STOLLER Balázs (Ultimate Warriors) 171 18
49. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 165 22
50. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 163 19
51. SZABÓ György (VICE KSE) 161 25
52. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 157 17
53. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 153 19
54. TÖRÖK János (Színyei KC) 151 16
55. KISS Sándor (Albatrosz) 151 26
56. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 150 24
57. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 149 18
58. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 144 26
59. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 143 22
60. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 142 24
61. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 140 25
62. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 140 24
63. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 136 25
64. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 131 15
65. VICZIÁN István (Malév SC) 129 24
66. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 127 23
67. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 126 24
68. PÁPAI Balázs (Malév SC) 126 26
69. EMRI Béla (Iparterv) 122 24
70. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 116 25
71. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 115 22
72. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 114 17
73. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 114 12
74. BUN Zoltán (Iparterv) 111 18
75. TAPODI László (7 + SC) 111 23
76. MADARÁSZ Attila (Színyei KC) 110 19
77. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 108 26
78. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 108 24
79. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 106 18
80. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 106 26
81. SULÁK Péter (Darazsak Old Boys) 103 12
82. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 103 23
83. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 102 26
84. FODOR Márton (Albatrosz) 101 24
85. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 95 24
86. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 95 23
87. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 92 25
88. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 91 26
89. PAPP András (VICE KSE) 91 26
90. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 87 10
91. DUFNER Dávid (Albatrosz) 87 25
92. SZÖLLÕSI Mátyás (BEAC Kobak) 86 9
93. RÓNAI András (TFSE Öregfiúk) 86 19
94. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 85 20
95. GÁL Martin (Honvéd Zrínyi SE/A) 84 7
96. HORÁNYI Tamás (Színyei KC) 84 12
97. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 81 26
98. DÁNFFY Balázs (Iparterv) 80 8
99. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 80 20
100. FODOR Máté (Budai Vasököl) 80 18
101. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 79 24
102. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 78 19
103. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 75 22
104. MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko (Darazsak Old Boys) 73 17
105. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 72 21
106. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 72 13
107. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 70 26
108. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 70 23
109. JANI Márton (Piarista DSE) 69 10
110. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 67 20
111. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 66 19
112. PILTMANN Ákos (Iparterv) 66 5
113. PATAKI Máté (Piarista DSE) 64 12
114. HOLTAI András (Albatrosz) 63 17
115. PONGRÁCZ András (Iparterv) 62 18
116. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 61 21
117. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 61 18
118. MEDGYESI Péter (BEAC Kobak) 60 18
119. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 57 22
120. SÓTONYI Péter (Színyei KC) 57 3
121. HOVORKA András (Iparterv) 57 8
122. NAGY Olivér (Budai Vasököl) 54 10
123. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 53 23
124. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 53 26
125. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 51 5
126. FEHÉRVÁRI Norbert (Malév SC) 51 8
127. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 51 22
128. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 50 15
129. KEREKES Zoltán (7 + SC) 49 25
130. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 47 13
131. STÁJER Péter (Malév SC) 47 24
132. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 46 22
133. KATONA Ferenc (Malév SC) 46 23
134. BERECZKI Máté (VICE KSE) 46 25
135. KÓCS Olivér (7 + SC) 43 24
136. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 43 15
137. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 42 14
138. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 42 22
139. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 39 23
140. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 37 15
141. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 36 16
142. ESÉK Tamás (Malév SC) 36 21
143. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 34 9
144. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 33 6
145. PENSZKA András (Piarista DSE) 33 11
146. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 32 13
147. TÓTH Viktor (Malév SC) 32 17
148. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 28 18
149. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 28 21
150. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 27 14
151. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 26 6
152. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 25 18
153. FEKETE Tamás (TFSE Öregfiúk) 24 15
154. BESZE Tamás (Malév SC) 23 11
155. SZALAI Csaba (VICE KSE) 23 11
156. MAX György (Törekvés SE) 22 20
157. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 22 25
158. PAP László (Albatrosz) 22 18
159. KISARI Ákos (VICE KSE) 22 26
160. BESENCZKI Benjamin (VICE KSE) 21 12
161. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 21 14
162. TÓTH András (VICE KSE) 20 24
163. SOÓS Miklós (Iparterv) 17 6
164. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 15 12
165. SZABÓ Csaba (TFSE Öregfiúk) 14 18
166. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 13 14
167. SIVÁK Róbert (TFSE Öregfiúk) 11 11
168. SCHWANG László (7 + SC) 11 9
169. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 10 23
170. MÉSZÁROS Sándor Péter (BEAC Kobak) 10 6
171. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 10 11
172. DÖME István (Honvéd Zrínyi SE/A) 8 5
173. HORVÁTH Gergõ (Ultimate Warriors) 8 13
174. SÁRAI Tamás (7 + SC) 7 23
175. NAGY Dávid (Iparterv) 6 5
176. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 6 12
177. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 5 11
178. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 5 13
179. GEORGIADIS Theofanis (Iparterv) 5 1
180. PAP Zoltán Dávid (Ultimate Warriors) 4 5
181. SZÓGA Tamás (Színyei KC) 4 9
182. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 3 7
183. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 2 14
184. PÁKOZDY László (Színyei KC) 2 1
185. PAPP Attila (Malév SC) 2 4
186. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 1 2
187. SZIGETI András (7 + SC) 0 21
188. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
189. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 9
190. SZARKA Sándor (Malév SC) 0 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 78 24
2. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 73 26
3. NAGY Péter (7 + SC) 60 21
4. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 53 25
5. BIBITY Norbert (Malév SC) 46 26
6. JUHÁSZ András (Iparterv) 45 26
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 45 26
8. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 41 25
9. OLÁH István (Malév SC) 40 25
10. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 35 25
11. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 33 21
12. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 33 24
13. BÓDIS László (Piarista DSE) 29 19
14. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 27 25
15. SZABÓ György (VICE KSE) 27 25
16. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 26 24
17. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 25 24
18. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 23 19
19. KÁSA Dániel (Albatrosz) 23 25
20. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 21 26
21. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 21 24
22. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 21 23
23. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 19 19
24. BÁNHEGYI András (Színyei KC) 18 14
25. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 18 23
26. SULÁK Péter (Darazsak Old Boys) 18 12
27. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 17 26
28. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 17 24
29. JANTNER László (Színyei KC) 16 25
30. SIMON Péter (Albatrosz) 16 26
31. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 16 24
32. BUN Zoltán (Iparterv) 15 18
33. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 15 26
34. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 15 23
35. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 14 25
36. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 14 24
37. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 13 24
38. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 13 23
39. MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko (Darazsak Old Boys) 13 17
40. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 12 25
41. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 12 18
42. MADARÁSZ Attila (Színyei KC) 12 19
43. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 11 19
44. FODOR Máté (Budai Vasököl) 11 18
45. HOLTAI András (Albatrosz) 11 17
46. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 10 16
47. OLÁH Dániel (Albatrosz) 10 24
48. VALUSKA László (BEAC Kobak) 10 26
49. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 10 19
50. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 10 26
51. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 22
52. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 9 20
53. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 9 15
54. FODOR Márton (Albatrosz) 9 24
55. HOVORKA András (Iparterv) 8 8
56. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 17
57. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 7 20
58. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 7 9
59. DUFNER Dávid (Albatrosz) 7 25
60. KEREKES Zoltán (7 + SC) 7 25
61. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 7 21
62. PAP László (Albatrosz) 7 18
63. TÖRÖK János (Színyei KC) 6 16
64. VICZIÁN István (Malév SC) 6 24
65. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 6 22
66. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 20
67. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 5 22
68. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 5
69. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 5 26
70. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 5 13
71. PÁPAI Balázs (Malév SC) 5 26
72. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 24
73. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 5 25
74. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 5 13
75. PONGRÁCZ András (Iparterv) 5 18
76. BESZE Tamás (Malév SC) 5 11
77. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 5 14
78. GÁL Martin (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 7
79. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 4 12
80. FEHÉRVÁRI Norbert (Malév SC) 4 8
81. NAGY Olivér (Budai Vasököl) 4 10
82. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 4 23
83. FEKETE Tamás (TFSE Öregfiúk) 4 15
84. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 3 26
85. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 3 21
86. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 22
87. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 3 18
88. KISS Sándor (Albatrosz) 3 26
89. EMRI Béla (Iparterv) 3 24
90. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 3 14
91. STÁJER Péter (Malév SC) 3 24
92. TÓTH Viktor (Malév SC) 3 17
93. KISARI Ákos (VICE KSE) 3 26
94. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 2 25
95. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 2 6
96. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 2 6
97. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 2 15
98. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 2 22
99. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 22
100. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 2 16
101. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 2 26
102. ESÉK Tamás (Malév SC) 2 21
103. SÓTONYI Péter (Színyei KC) 1 3
104. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 1 26
105. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 1 19
106. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 1 25
107. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 25
108. DÁNFFY Balázs (Iparterv) 1 8
109. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 1 22
110. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 1 25
111. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 1 26
112. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 23
113. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 1 15
114. SOÓS Miklós (Iparterv) 1 6
115. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 1 26
116. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 1 13
117. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 1 23
118. SZALAI Csaba (VICE KSE) 1 11
119. KATONA Ferenc (Malév SC) 1 23
120. BERECZKI Máté (VICE KSE) 1 25
121. BESENCZKI Benjamin (VICE KSE) 1 12
122. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 1 18
123. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1 14
124. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 1 12
125. SIVÁK Róbert (TFSE Öregfiúk) 1 11
126. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 1 25
127. SZABÓ Csaba (TFSE Öregfiúk) 1 18
128. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 1 13
129. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 0 26
130. PILTMANN Ákos (Iparterv) 0 5
131. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 26
132. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 25
133. SZÖLLÕSI Mátyás (BEAC Kobak) 0 9
134. STOLLER Balázs (Ultimate Warriors) 0 18
135. BENEDEK Szabolcs (Iparterv) 0 19
136. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 0 10
137. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 24
138. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 0 19
139. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 22
140. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 26
141. HORÁNYI Tamás (Színyei KC) 0 12
142. JANI Márton (Piarista DSE) 0 10
143. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 0 17
144. PATAKI Máté (Piarista DSE) 0 12
145. GEORGIADIS Theofanis (Iparterv) 0 1
146. TAPODI László (7 + SC) 0 23
147. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 25
148. RÓNAI András (TFSE Öregfiúk) 0 19
149. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 19
150. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 0 20
151. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 24
152. PAPP András (VICE KSE) 0 26
153. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 26
154. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 0 19
155. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 21
156. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 0 18
157. MEDGYESI Péter (BEAC Kobak) 0 18
158. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 26
159. PENSZKA András (Piarista DSE) 0 11
160. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 21
161. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 0 15
162. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 22
163. PÁKOZDY László (Színyei KC) 0 1
164. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 22
165. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 24
166. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 23
167. MÉSZÁROS Sándor Péter (BEAC Kobak) 0 6
168. DÖME István (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
169. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 18
170. SCHWANG László (7 + SC) 0 9
171. NAGY Dávid (Iparterv) 0 5
172. MAX György (Törekvés SE) 0 20
173. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 14
174. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 0 11
175. TÓTH András (VICE KSE) 0 24
176. PAP Zoltán Dávid (Ultimate Warriors) 0 5
177. HORVÁTH Gergõ (Ultimate Warriors) 0 13
178. PAPP Attila (Malév SC) 0 4
179. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 0 2
180. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 0 12
181. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0 11
182. SZÓGA Tamás (Színyei KC) 0 9
183. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 23
184. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 0 7
185. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 23
186. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 14
187. SZIGETI András (7 + SC) 0 21
188. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 9
189. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
190. SZARKA Sándor (Malév SC) 0 6
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 22.6 25
2. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 20.58 26
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 18.68 25
4. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 17.38 24
5. JUHÁSZ András (Iparterv) 15.65 26
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 15.54 26
7. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 15.12 26
8. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 14.92 25
9. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 14.77 22
10. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 14.69 26
11. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 13.75 24
12. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 13.28 25
13. OLÁH István (Malév SC) 13.24 25
14. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 13.09 23
15. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 12.46 26
16. JANTNER László (Színyei KC) 12.24 25
17. SIMON Péter (Albatrosz) 12 26
18. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 11.92 25
19. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 11.74 23
20. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 11.27 26
21. OLÁH Dániel (Albatrosz) 10.83 24
22. VALUSKA László (BEAC Kobak) 10.69 26
23. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 10.63 24
24. BIBITY Norbert (Malév SC) 10.54 26
25. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 10.15 26
26. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 10.12 25
27. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 10 25
28. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 9.63 24
29. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 9.55 22
30. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 8.42 24
31. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 8.23 26
32. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 8.08 25
33. KÁSA Dániel (Albatrosz) 7.64 25
34. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 7.52 25
35. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 7.5 22
36. LAPOSA Dávid (7 + SC) 7.39 26
37. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 6.5 22
38. SZABÓ György (VICE KSE) 6.44 25
39. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 6.25 24
40. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 5.92 24
41. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 5.83 24
42. KISS Sándor (Albatrosz) 5.81 26
43. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 5.6 25
44. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 5.54 26
45. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 5.52 23
46. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 5.44 25
47. VICZIÁN István (Malév SC) 5.38 24
48. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 5.25 24
49. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 5.23 22
50. EMRI Béla (Iparterv) 5.08 24
51. PÁPAI Balázs (Malév SC) 4.85 26
52. TAPODI László (7 + SC) 4.83 23
53. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 4.64 25
54. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.5 24
55. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 4.48 23
56. FODOR Márton (Albatrosz) 4.21 24
57. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 4.15 26
58. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 4.13 23
59. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 4.08 26
60. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.96 24
61. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 3.92 26
62. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 3.68 25
63. PAPP András (VICE KSE) 3.5 26
64. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 3.5 26
65. DUFNER Dávid (Albatrosz) 3.48 25
66. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.41 22
67. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 3.29 24
68. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 3.12 26
69. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.04 23
70. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 2.69 26
71. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 2.59 22
72. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.32 22
73. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 2.3 23
74. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 2.09 22
75. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 2.04 26
76. KATONA Ferenc (Malév SC) 2 23
77. KEREKES Zoltán (7 + SC) 1.96 25
78. STÁJER Péter (Malév SC) 1.96 24
79. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 1.91 22
80. BERECZKI Máté (VICE KSE) 1.84 25
81. KÓCS Olivér (7 + SC) 1.79 24
82. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 1.7 23
83. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.88 25
84. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.85 26
85. TÓTH András (VICE KSE) 0.83 24
86. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.44 23
87. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.3 23
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 3.25 24
2. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 2.81 26
3. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.12 25
4. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.77 26
5. JUHÁSZ András (Iparterv) 1.73 26
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 1.73 26
7. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 1.64 25
8. OLÁH István (Malév SC) 1.6 25
9. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 1.4 25
10. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.38 24
11. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 1.08 24
12. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1.08 25
13. SZABÓ György (VICE KSE) 1.08 25
14. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 1.04 24
15. KÁSA Dániel (Albatrosz) 0.92 25
16. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 0.91 23
17. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 0.88 24
18. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 0.81 26
19. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 0.78 23
20. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0.71 24
21. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 0.67 24
22. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.65 26
23. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 0.65 23
24. JANTNER László (Színyei KC) 0.64 25
25. SIMON Péter (Albatrosz) 0.62 26
26. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 0.58 24
27. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 0.58 26
28. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 0.57 23
29. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 0.56 25
30. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0.54 24
31. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 0.48 25
32. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.46 22
33. OLÁH Dániel (Albatrosz) 0.42 24
34. VALUSKA László (BEAC Kobak) 0.39 26
35. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 0.39 26
36. FODOR Márton (Albatrosz) 0.38 24
37. DUFNER Dávid (Albatrosz) 0.28 25
38. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.28 25
39. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 0.27 22
40. VICZIÁN István (Malév SC) 0.25 24
41. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 0.23 22
42. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.21 24
43. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 0.2 25
44. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 0.19 26
45. PÁPAI Balázs (Malév SC) 0.19 26
46. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0.17 23
47. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.14 22
48. EMRI Béla (Iparterv) 0.13 24
49. STÁJER Péter (Malév SC) 0.13 24
50. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 0.12 26
51. KISS Sándor (Albatrosz) 0.12 26
52. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.12 26
53. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 0.09 22
54. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.09 22
55. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 0.08 25
56. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.08 26
57. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 0.05 22
58. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.04 23
59. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0.04 23
60. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.04 23
61. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 0.04 25
62. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.04 25
63. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 0.04 25
64. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.04 25
65. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.04 25
66. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 0.04 26
67. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0.04 26
68. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 0.04 26
69. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 0 26
70. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 26
71. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 25
72. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 24
73. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 22
74. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 26
75. TAPODI László (7 + SC) 0 23
76. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 25
77. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 24
78. PAPP András (VICE KSE) 0 26
79. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 26
80. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 26
81. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 22
82. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 22
83. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 24
84. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 23
85. TÓTH András (VICE KSE) 0 24
86. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 23
87. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 23
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 8.23 26
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 7.76 25
3. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 6.54 26
4. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 5.88 25
5. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 5.77 22
6. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 5.36 25
7. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 5.28 25
8. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 5.12 26
9. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 5.12 26
10. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 4.71 24
11. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.52 25
12. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 4.35 23
13. OLÁH Dániel (Albatrosz) 4.33 24
14. SIMON Péter (Albatrosz) 4.19 26
15. VALUSKA László (BEAC Kobak) 4.19 26
16. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 4.12 25
17. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 4.12 26
18. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 4 25
19. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 3.96 23
20. JANTNER László (Színyei KC) 3.92 25
21. JUHÁSZ András (Iparterv) 3.89 26
22. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.82 22
23. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 3.77 26
24. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 3.75 24
25. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 3.42 26
26. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 3.33 24
27. LAPOSA Dávid (7 + SC) 3.15 26
28. OLÁH István (Malév SC) 3.08 25
29. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 3 22
30. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 2.91 22
31. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.58 24
32. KISS Sándor (Albatrosz) 2.5 26
33. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2.44 25
34. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.24 25
35. BIBITY Norbert (Malév SC) 2.12 26
36. TAPODI László (7 + SC) 2.09 23
37. EMRI Béla (Iparterv) 2.04 24
38. VICZIÁN István (Malév SC) 1.96 24
39. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.92 24
40. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.88 24
41. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 1.85 26
42. PÁPAI Balázs (Malév SC) 1.81 26
43. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 1.75 24
44. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1.72 25
45. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 1.68 22
46. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 1.63 24
47. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.63 24
48. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1.62 26
49. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1.56 25
50. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 1.42 24
51. PAPP András (VICE KSE) 1.39 26
52. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 1.39 26
53. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 1.39 26
54. SZABÓ György (VICE KSE) 1.36 25
55. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.36 25
56. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 1.35 23
57. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 1.33 24
58. FODOR Márton (Albatrosz) 1.29 24
59. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1.27 26
60. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.26 23
61. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 1.19 26
62. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 1.13 23
63. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 1.04 23
64. DUFNER Dávid (Albatrosz) 1 25
65. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 22
66. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 1 26
67. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1 22
68. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 1 22
69. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.87 23
70. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0.86 22
71. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.81 26
72. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.77 22
73. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.76 25
74. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0.74 23
75. STÁJER Péter (Malév SC) 0.71 24
76. KÓCS Olivér (7 + SC) 0.71 24
77. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0.7 23
78. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.62 26
79. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.48 25
80. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.4 25
81. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0.38 24
82. TÓTH András (VICE KSE) 0.38 24
83. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.36 25
84. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0.28 25
85. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.17 23
86. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.13 23
87. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.12 26
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 3.22 23
2. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 2.92 26
3. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 2.69 26
4. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 2.58 26
5. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 2.54 24
6. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 2.52 25
7. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2.52 25
8. LAPOSA Dávid (7 + SC) 2.5 26
9. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.46 24
10. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 2.32 25
11. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.32 25
12. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.27 26
13. KISS Sándor (Albatrosz) 2.27 26
14. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 2.24 25
15. VALUSKA László (BEAC Kobak) 2.23 26
16. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 2.12 26
17. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 2.09 22
18. EMRI Béla (Iparterv) 2.08 24
19. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2.05 22
20. JUHÁSZ András (Iparterv) 2 26
21. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 2 26
22. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 2 22
23. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 1.96 26
24. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.96 25
25. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 1.96 24
26. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 1.96 24
27. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.89 26
28. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 1.85 26
29. SZABÓ György (VICE KSE) 1.84 25
30. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 1.84 25
31. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 1.81 26
32. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 1.8 25
33. DUFNER Dávid (Albatrosz) 1.8 25
34. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 1.78 23
35. VICZIÁN István (Malév SC) 1.75 24
36. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.75 24
37. SIMON Péter (Albatrosz) 1.73 26
38. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1.68 25
39. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1.68 25
40. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 1.65 23
41. TAPODI László (7 + SC) 1.65 23
42. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 1.64 22
43. FODOR Márton (Albatrosz) 1.63 24
44. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 1.6 25
45. OLÁH István (Malév SC) 1.56 25
46. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 1.55 22
47. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1.52 25
48. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 1.48 25
49. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 1.48 23
50. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 1.44 23
51. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 1.42 24
52. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.4 25
53. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 1.38 24
54. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.36 25
55. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 1.35 26
56. KÓCS Olivér (7 + SC) 1.33 24
57. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 1.3 23
58. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.29 24
59. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.29 24
60. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.26 23
61. OLÁH Dániel (Albatrosz) 1.21 24
62. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1.19 26
63. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1.15 26
64. JANTNER László (Színyei KC) 1.08 25
65. PÁPAI Balázs (Malév SC) 1.08 26
66. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.05 22
67. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 22
68. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1 22
69. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 0.96 26
70. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 0.83 24
71. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0.83 24
72. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.81 26
73. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0.78 23
74. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0.77 26
75. PAPP András (VICE KSE) 0.73 26
76. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0.73 22
77. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 0.67 24
78. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.64 22
79. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.57 23
80. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0.54 26
81. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.52 25
82. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.48 23
83. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.46 26
84. TÓTH András (VICE KSE) 0.46 24
85. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.44 25
86. STÁJER Péter (Malév SC) 0.29 24
87. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.17 23
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 22 meccs, min. 44 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 4.12 26
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 3.84 25
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 3.76 25
4. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.81 26
5. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.76 25
6. JUHÁSZ András (Iparterv) 2.69 26
7. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 2.6 25
8. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2.55 22
9. JANTNER László (Színyei KC) 2.48 25
10. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.46 24
11. OLÁH István (Malév SC) 2.28 25
12. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 2.04 23
13. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 2.04 26
14. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 2 25
15. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 1.96 24
16. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 1.92 26
17. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 1.92 26
18. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 1.92 25
19. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 1.89 26
20. SIMON Péter (Albatrosz) 1.77 26
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 22 meccs, min. 44 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 76.62% (59/77) 24
2. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 72.06% (49/68) 26
3. JANTNER László (Színyei KC) 70.45% (62/88) 25
4. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 68.12% (94/138) 25
5. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 68.12% (47/69) 24
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 66.97% (73/109) 26
7. OLÁH István (Malév SC) 64.77% (57/88) 25
8. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 64.71% (33/51) 22
9. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 63.64% (56/88) 22
10. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 62.5% (50/80) 26
11. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 61.15% (96/157) 25
12. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 60.24% (50/83) 25
13. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 60.19% (65/108) 25
14. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 59.7% (40/67) 24
15. BIBITY Norbert (Malév SC) 59.09% (26/44) 26
16. KÁSA Dániel (Albatrosz) 59.02% (36/61) 25
17. JUHÁSZ András (Iparterv) 58.33% (70/120) 26
18. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 57.32% (47/82) 23
19. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 57.14% (48/84) 25
20. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 56.94% (41/72) 24
21. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 56.58% (43/76) 25
22. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 56.38% (53/94) 26
23. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 56.16% (41/73) 25
24. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 55.22% (37/67) 22
25. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 54.29% (38/70) 25
26. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 51.11% (69/135) 25
27. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 51.02% (25/49) 23
28. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 50% (22/44) 24
29. LAPOSA Dávid (7 + SC) 47.46% (28/59) 26
30. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 45.34% (107/236) 26
31. VALUSKA László (BEAC Kobak) 44.78% (30/67) 26
32. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 43.48% (50/115) 26
33. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 43.33% (26/60) 23
34. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 43.06% (31/72) 23
35. SIMON Péter (Albatrosz) 41.82% (46/110) 26
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu