BEAC Kobak - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Hedry Zsolt 20/776-9996 hedry.zsolt@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szalay Krisztina 30/397-2512 szalay.kriszta12@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
BEAC Sporttelep 1117 - Budapest Bogdánfy út 10.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Búzás Bálint 1991-09-18
- Durojaiye Péter Ademola 1981-08-18
- Hedry Zsolt 1980-10-02
- Kereszti Ádám 1991-02-17
- Kiss Kálmán 1982-12-15
- Kovács Krisztián 1977-05-29
- Kozma Máté 1991-05-08
- Lénárdt Attila 1983-05-24
- Medgyesi Péter 1989-02-23
- Németh András 1978-12-06
- Radnóti Gábor 1976-05-09
- Radnóti Péter 1974-11-03
- Szöllősi Mátyás 1984-06-20
- Tircsi Tamás 1983-03-06
- Valuska László 1981-09-02
- Vereczkey Lajos 1974-08-25

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0015 Törekvés SE BEAC Kobak 2018/10/11 20:50 54-59
(9-15,19-14,10-16,16-14)
Kocsis Sándor Sportközpont Matics Sándor Steiner Máté
FB0024 BEAC Kobak VICE KSE 2018/10/14 16:30 67-61
(21-13,24-12,9-21,13-15)
BEAC Sporttelep László Zsolt Mocsai László
FB0033 Szentendrei Kinizsi BEAC Kobak 2018/10/29 20:00 50-49
(14-17,15-4,10-17,11-11)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Józsa András Junior Jankovics Viktor Zsolt
FB0042 BEAC Kobak TFSE 2018/11/04 16:30 81-51
(20-13,27-21,20-9,14-8)
BEAC Sporttelep Gaál István Komlódi Benedek
FB0051 7 + SC BEAC Kobak 2018/11/11 18:00 70-59
(16-13,26-13,15-16,13-17)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0062 Albatrosz BEAC Kobak 2018/11/18 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0073 BEAC Kobak Piarista Öregfiúk 2018/11/25 17:00 BEAC Sporttelep
FB0084 Honvéd Zrínyi SE/A BEAC Kobak 2018/12/06 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FB0095 BEAC Kobak Iparterv 2018/12/09 17:00 BEAC Sporttelep
FB0106 Színyei KC BEAC Kobak 2018/12/14 20:40 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0117 BEAC Kobak BLF KK/B 2019/01/13 16:30 BEAC Sporttelep
FB0127 BEAC Kobak MVSE KSE 2019/01/20 16:30 BEAC Sporttelep
FB0136 Budai Vasököl BEAC Kobak 2019/01/30 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0145 BEAC Kobak Törekvés SE 2019/02/10 16:30 BEAC Sporttelep
FB0154 VICE KSE BEAC Kobak 2019/02/17 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0163 BEAC Kobak Szentendrei Kinizsi 2019/02/24 16:30 BEAC Sporttelep
FB0172 TFSE BEAC Kobak 2019/03/03 18:00 TF E-terem
FB0181 BEAC Kobak 7 + SC 2019/03/10 16:30 BEAC Sporttelep
FB0192 BEAC Kobak Albatrosz 2019/03/24 16:30 BEAC Sporttelep
FB0203 Piarista Öregfiúk BEAC Kobak 2019/04/04 18:20 Piarista Gimnázium
FB0214 BEAC Kobak Honvéd Zrínyi SE/A 2019/04/07 16:30 BEAC Sporttelep
FB0225 Iparterv BEAC Kobak 2019/04/13 09:00 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
FB0236 BEAC Kobak Színyei KC 2019/04/28 16:30 BEAC Sporttelep
FB0247 BLF KK/B BEAC Kobak 2019/05/04 18:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FB0257 MVSE KSE BEAC Kobak 2019/05/11 09:00 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
FB0266 BEAC Kobak Budai Vasököl 2019/05/19 16:30 BEAC Sporttelep

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 146 5
2. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 108 5
3. Pajor Dávid (BLF KK/B) 94 5
4. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 75 5
5. Pethő Zoltán (TFSE) 72 5
6. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 68 5
7. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 63 4
8. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 62 3
9. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 61 4
10. Laposa Dávid (7 + SC) 61 5
11. Oláh Dániel (Albatrosz) 60 5
12. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 58 4
13. Kövi Tibor (Albatrosz) 58 5
14. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 57 4
15. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 56 3
16. Pintér Zsolt (VICE KSE) 56 5
17. Horváth Dániel (Iparterv) 53 3
18. Valuska László (BEAC Kobak) 51 5
19. Jantner László (Színyei KC) 50 4
20. Gulyás Dávid (Albatrosz) 49 5
21. Piltmann Ákos (Iparterv) 49 3
22. Herczeg Barnabás (7 + SC) 49 3
23. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 48 3
24. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 47 5
25. Borda Szabolcs (TFSE) 45 4
26. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 44 5
27. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 38 2
28. Simon Péter (Albatrosz) 37 5
29. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 36 3
30. Tapodi László (7 + SC) 36 5
31. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 35 4
32. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 35 5
33. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 34 2
34. Dánffy Balázs (Iparterv) 33 2
35. Bársony Balázs (7 + SC) 33 4
36. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 32 4
37. Kása Dániel (Albatrosz) 32 4
38. Szabó Mihály (VICE KSE) 31 5
39. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 30 3
40. Madarász Attila (Színyei KC) 29 3
41. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 29 3
42. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 29 2
43. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 29 4
44. Németh András (BEAC Kobak) 29 4
45. Dufner Dávid (Albatrosz) 29 5
46. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 29 5
47. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 28 2
48. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 28 3
49. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 27 4
50. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 26 3
51. Cseh István (MVSE KSE) 26 1
52. Simon Gyula (BLF KK/B) 26 5
53. Benedek Szabolcs (Iparterv) 25 4
54. Kerekes Zoltán (7 + SC) 25 5
55. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 24 3
56. Novák Tamás (Budai Vasököl) 22 2
57. Fekete Tamás (TFSE) 22 5
58. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 21 4
59. Schulek Dávid (TFSE) 21 4
60. Holtai András (Albatrosz) 21 5
61. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 20 3
62. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 20 3
63. Schulek Csaba (TFSE) 20 4
64. Rubóczky György (Törekvés SE) 20 4
65. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 20 5
66. Vargha Zoltán (VICE KSE) 19 4
67. Papp András (VICE KSE) 19 5
68. Bánfalvi István (TFSE) 19 5
69. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 19 3
70. Kondor József (TFSE) 18 1
71. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 18 2
72. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 18 3
73. Juhász András (Iparterv) 18 3
74. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 18 3
75. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 18 4
76. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 17 3
77. Juhász Bence (Iparterv) 17 3
78. Kutas Péter (Budai Vasököl) 17 3
79. Soós Miklós (Iparterv) 17 4
80. Szabó György (VICE KSE) 17 5
81. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 16 2
82. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 16 3
83. Rónai András (TFSE) 16 3
84. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 15 5
85. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 14 3
86. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 14 3
87. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 14 2
88. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 14 2
89. Pongrácz András (Iparterv) 14 2
90. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 14 2
91. Orosz Attila (Iparterv) 14 4
92. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 14 4
93. Pap László (Albatrosz) 14 5
94. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 13 2
95. Bereczki Máté (VICE KSE) 13 4
96. Végh Norbert (TFSE) 13 3
97. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 13 3
98. Sivák Róbert (TFSE) 12 2
99. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 12 2
100. Horányi Tamás (Színyei KC) 12 2
101. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 12 3
102. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 12 4
103. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 12 5
104. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 11 4
105. Kócs Olivér (7 + SC) 11 5
106. Sótonyi Péter (Színyei KC) 10 1
107. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 10 2
108. Emri Béla (Iparterv) 10 4
109. Max György (Törekvés SE) 10 4
110. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 3
111. Bánhegyi András (Színyei KC) 9 1
112. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 2
113. Tóth András (VICE KSE) 9 5
114. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 8 3
115. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 8 2
116. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 8 2
117. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 8 5
118. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 8 5
119. Máté Ádám (MVSE KSE) 7 1
120. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 7 3
121. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 7 3
122. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 6 1
123. Bazsó Tamás (Színyei KC) 6 1
124. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 6 1
125. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 6 3
126. Kisari Ákos (VICE KSE) 6 5
127. Szabó Csaba (TFSE) 6 5
128. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 5 2
129. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 5 2
130. Király Csaba (MVSE KSE) 5 2
131. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 4 1
132. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 1
133. Nagy Dávid (Iparterv) 4 2
134. Árva Péter (MVSE KSE) 4 2
135. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 4 2
136. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 4 4
137. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 4 3
138. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 3
139. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 1
140. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3 1
141. Tőrös Balázs (Színyei KC) 3 1
142. Székely Gábor (Törekvés SE) 3 2
143. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 3 5
144. Péter Zoltán (VICE KSE) 3 5
145. Erdős Márton (BLF KK/B) 2 3
146. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2 1
147. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 1
148. Szóga Tamás (Színyei KC) 2 1
149. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 2 1
150. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 1
151. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 2
152. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 2
153. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 5
154. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
155. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 3
156. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
157. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
158. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
159. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
160. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 5
161. Sárai Tamás (7 + SC) 0 4
162. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
163. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 1
164. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
165. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
166. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
167. Szigeti András (7 + SC) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pajor Dávid (BLF KK/B) 23 5
2. Nagy Péter (7 + SC) 19 5
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 15 5
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 11 5
5. Pethő Zoltán (TFSE) 11 5
6. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 9 5
7. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 9 4
8. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 8 4
9. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 7 4
10. Kövi Tibor (Albatrosz) 6 5
11. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 5 3
12. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 5 2
13. Madarász Attila (Színyei KC) 5 3
14. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 5 4
15. Fekete Tamás (TFSE) 5 5
16. Holtai András (Albatrosz) 5 5
17. Bánfalvi István (TFSE) 5 5
18. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 4 2
19. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 4 3
20. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 4 4
21. Szabó Mihály (VICE KSE) 4 5
22. Kerekes Zoltán (7 + SC) 4 5
23. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 3 2
24. Jantner László (Színyei KC) 3 4
25. Kása Dániel (Albatrosz) 3 4
26. Németh András (BEAC Kobak) 3 4
27. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 3 5
28. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 3
29. Juhász Bence (Iparterv) 3 3
30. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 3 3
31. Piltmann Ákos (Iparterv) 2 3
32. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2 4
33. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2 5
34. Valuska László (BEAC Kobak) 2 5
35. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 2 3
36. Pongrácz András (Iparterv) 2 2
37. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 2 3
38. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 3
39. Juhász András (Iparterv) 2 3
40. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 5
41. Simon Gyula (BLF KK/B) 2 5
42. Schulek Csaba (TFSE) 2 4
43. Szabó György (VICE KSE) 2 5
44. Pap László (Albatrosz) 2 5
45. Cseh István (MVSE KSE) 1 1
46. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1 3
47. Horváth Dániel (Iparterv) 1 3
48. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 1 2
49. Dánffy Balázs (Iparterv) 1 2
50. Oláh Dániel (Albatrosz) 1 5
51. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 1 3
52. Bánhegyi András (Színyei KC) 1 1
53. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1 5
54. Bársony Balázs (7 + SC) 1 4
55. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1 4
56. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
57. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 1
58. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
59. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1 2
60. Rubóczky György (Törekvés SE) 1 4
61. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
62. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 1 4
63. Végh Norbert (TFSE) 1 3
64. Bereczki Máté (VICE KSE) 1 4
65. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
66. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 1 3
67. Péter Zoltán (VICE KSE) 1 5
68. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1 5
69. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
70. Kondor József (TFSE) 0 1
71. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 3
72. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0 4
73. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0 4
74. Laposa Dávid (7 + SC) 0 5
75. Borda Szabolcs (TFSE) 0 4
76. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 5
77. Novák Tamás (Budai Vasököl) 0 2
78. Sótonyi Péter (Színyei KC) 0 1
79. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 3
80. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 3
81. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 5
82. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
83. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0 3
84. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 2
85. Simon Péter (Albatrosz) 0 5
86. Tapodi László (7 + SC) 0 5
87. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 2
88. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 0 2
89. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
90. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 0 2
91. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 4
92. Bazsó Tamás (Színyei KC) 0 1
93. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 0 1
94. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0 3
95. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 2
96. Sivák Róbert (TFSE) 0 2
97. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0 2
98. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 0 5
99. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0 3
100. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0 3
101. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0 3
102. Rónai András (TFSE) 0 3
103. Schulek Dávid (TFSE) 0 4
104. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0 4
105. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 3
106. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
107. Soós Miklós (Iparterv) 0 4
108. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
109. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 1
110. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 5
111. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0 2
112. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 2
113. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
114. Papp András (VICE KSE) 0 5
115. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0 4
116. Orosz Attila (Iparterv) 0 4
117. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
118. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 4
119. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 5
120. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0 1
121. Tőrös Balázs (Színyei KC) 0 1
122. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 4
123. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 3
124. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 2
125. Emri Béla (Iparterv) 0 4
126. Max György (Törekvés SE) 0 4
127. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0 2
128. Király Csaba (MVSE KSE) 0 2
129. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 5
130. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0 3
131. Kócs Olivér (7 + SC) 0 5
132. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 1
133. Árva Péter (MVSE KSE) 0 2
134. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 1
135. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 2
136. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
137. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
138. Nagy Dávid (Iparterv) 0 2
139. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0 1
140. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 0 1
141. Tóth András (VICE KSE) 0 5
142. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 5
143. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 5
144. Székely Gábor (Törekvés SE) 0 2
145. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 3
146. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
147. Szabó Csaba (TFSE) 0 5
148. Kisari Ákos (VICE KSE) 0 5
149. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
150. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 4
151. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 3
152. Szigeti András (7 + SC) 0 3
153. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 1
154. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 5
155. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
156. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
157. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 2
158. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
159. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
160. Sárai Tamás (7 + SC) 0 4
161. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
162. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
163. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 3
164. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
165. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
166. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
167. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 5
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 29.2 5
2. Cseh István (MVSE KSE) 26 1
3. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 21.6 5
4. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 20.67 3
5. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 19 2
6. Pajor Dávid (BLF KK/B) 18.8 5
7. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 18.67 3
8. Kondor József (TFSE) 18 1
9. Horváth Dániel (Iparterv) 17.67 3
10. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 17 2
11. Dánffy Balázs (Iparterv) 16.5 2
12. Piltmann Ákos (Iparterv) 16.33 3
13. Herczeg Barnabás (7 + SC) 16.33 3
14. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 16 3
15. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 15.75 4
16. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 15.25 4
17. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 15 5
18. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 14.5 4
19. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 14.5 2
20. Pethő Zoltán (TFSE) 14.4 5
21. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 14.25 4
22. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 14 2
23. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 13.6 5
24. Jantner László (Színyei KC) 12.5 4
25. Laposa Dávid (7 + SC) 12.2 5
26. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 12 3
27. Oláh Dániel (Albatrosz) 12 5
28. Kövi Tibor (Albatrosz) 11.6 5
29. Borda Szabolcs (TFSE) 11.25 4
30. Pintér Zsolt (VICE KSE) 11.2 5
31. Novák Tamás (Budai Vasököl) 11 2
32. Valuska László (BEAC Kobak) 10.2 5
33. Sótonyi Péter (Színyei KC) 10 1
34. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 10 3
35. Gulyás Dávid (Albatrosz) 9.8 5
36. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 9.67 3
37. Madarász Attila (Színyei KC) 9.67 3
38. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 9.4 5
39. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 9.33 3
40. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 2
41. Bánhegyi András (Színyei KC) 9 1
42. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 8.8 5
43. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 8.75 4
44. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 8.67 3
45. Bársony Balázs (7 + SC) 8.25 4
46. Kása Dániel (Albatrosz) 8 4
47. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 8 2
48. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 8 4
49. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 8 3
50. Simon Péter (Albatrosz) 7.4 5
51. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 7.25 4
52. Németh András (BEAC Kobak) 7.25 4
53. Tapodi László (7 + SC) 7.2 5
54. Pongrácz András (Iparterv) 7 2
55. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 7 5
56. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 7 2
57. Máté Ádám (MVSE KSE) 7 1
58. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 2
59. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 7 2
60. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 6.75 4
61. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.67 3
62. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 6.67 3
63. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 6.5 2
64. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.33 3
65. Benedek Szabolcs (Iparterv) 6.25 4
66. Szabó Mihály (VICE KSE) 6.2 5
67. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 6 3
68. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 3
69. Horányi Tamás (Színyei KC) 6 2
70. Juhász András (Iparterv) 6 3
71. Sivák Róbert (TFSE) 6 2
72. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 6 2
73. Bazsó Tamás (Színyei KC) 6 1
74. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 6 1
75. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 6 1
76. Dufner Dávid (Albatrosz) 5.8 5
77. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 5.8 5
78. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 5.67 3
79. Juhász Bence (Iparterv) 5.67 3
80. Kutas Péter (Budai Vasököl) 5.67 3
81. Rónai András (TFSE) 5.33 3
82. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 5.33 3
83. Schulek Dávid (TFSE) 5.25 4
84. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 5.25 4
85. Simon Gyula (BLF KK/B) 5.2 5
86. Rubóczky György (Törekvés SE) 5 4
87. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 5 2
88. Kerekes Zoltán (7 + SC) 5 5
89. Schulek Csaba (TFSE) 5 4
90. Vargha Zoltán (VICE KSE) 4.75 4
91. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 4.67 3
92. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 4.67 3
93. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 4.5 4
94. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.5 2
95. Fekete Tamás (TFSE) 4.4 5
96. Végh Norbert (TFSE) 4.33 3
97. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.33 3
98. Soós Miklós (Iparterv) 4.25 4
99. Holtai András (Albatrosz) 4.2 5
100. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 4 1
101. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 4 5
102. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 3
103. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 4 2
104. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 4 2
105. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 1
106. Bánfalvi István (TFSE) 3.8 5
107. Papp András (VICE KSE) 3.8 5
108. Orosz Attila (Iparterv) 3.5 4
109. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 3.5 4
110. Szabó György (VICE KSE) 3.4 5
111. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.33 3
112. Bereczki Máté (VICE KSE) 3.25 4
113. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 3 5
114. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3 1
115. Tőrös Balázs (Színyei KC) 3 1
116. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 1
117. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 3 4
118. Pap László (Albatrosz) 2.8 5
119. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2.75 4
120. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2.67 3
121. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 2.5 2
122. Király Csaba (MVSE KSE) 2.5 2
123. Max György (Törekvés SE) 2.5 4
124. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
125. Emri Béla (Iparterv) 2.5 4
126. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.4 5
127. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 2.33 3
128. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 2.33 3
129. Kócs Olivér (7 + SC) 2.2 5
130. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2 1
131. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 2 1
132. Árva Péter (MVSE KSE) 2 2
133. Szóga Tamás (Színyei KC) 2 1
134. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 2 3
135. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 2 2
136. Nagy Dávid (Iparterv) 2 2
137. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 1
138. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 1
139. Tóth András (VICE KSE) 1.8 5
140. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.6 5
141. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.6 5
142. Székely Gábor (Törekvés SE) 1.5 2
143. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 3
144. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 1.33 3
145. Szabó Csaba (TFSE) 1.2 5
146. Kisari Ákos (VICE KSE) 1.2 5
147. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 1 4
148. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
149. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.67 3
150. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.6 5
151. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.6 5
152. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
153. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
154. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 2
155. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
156. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 5
157. Szigeti András (7 + SC) 0 3
158. Sárai Tamás (7 + SC) 0 4
159. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 1
160. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
161. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
162. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 3
163. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 5
164. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
165. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
166. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
167. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Pajor Dávid (BLF KK/B) 4.6 5
2. Nagy Péter (7 + SC) 3.8 5
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 3 5
4. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
5. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.25 4
6. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 2.2 5
7. Pethő Zoltán (TFSE) 2.2 5
8. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 2 2
9. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2 4
10. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.8 5
11. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.75 4
12. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 1.67 3
13. Madarász Attila (Színyei KC) 1.67 3
14. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 1.5 2
15. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.33 3
16. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.25 4
17. Kövi Tibor (Albatrosz) 1.2 5
18. Cseh István (MVSE KSE) 1 1
19. Bánhegyi András (Színyei KC) 1 1
20. Pongrácz András (Iparterv) 1 2
21. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 1
22. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 1 4
23. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 3
24. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
25. Juhász Bence (Iparterv) 1 3
26. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 1 3
27. Fekete Tamás (TFSE) 1 5
28. Holtai András (Albatrosz) 1 5
29. Bánfalvi István (TFSE) 1 5
30. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
31. Szabó Mihály (VICE KSE) 0.8 5
32. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.8 5
33. Jantner László (Színyei KC) 0.75 4
34. Kása Dániel (Albatrosz) 0.75 4
35. Németh András (BEAC Kobak) 0.75 4
36. Piltmann Ákos (Iparterv) 0.67 3
37. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 0.67 3
38. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 0.67 3
39. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
40. Juhász András (Iparterv) 0.67 3
41. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 0.6 5
42. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 0.5 2
43. Dánffy Balázs (Iparterv) 0.5 2
44. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 0.5 4
45. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
46. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 0.5 2
47. Schulek Csaba (TFSE) 0.5 4
48. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
49. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 0.4 5
50. Valuska László (BEAC Kobak) 0.4 5
51. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.4 5
52. Simon Gyula (BLF KK/B) 0.4 5
53. Szabó György (VICE KSE) 0.4 5
54. Pap László (Albatrosz) 0.4 5
55. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.33 3
56. Horváth Dániel (Iparterv) 0.33 3
57. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 0.33 3
58. Végh Norbert (TFSE) 0.33 3
59. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.33 3
60. Bársony Balázs (7 + SC) 0.25 4
61. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 0.25 4
62. Rubóczky György (Törekvés SE) 0.25 4
63. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 0.25 4
64. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.25 4
65. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.2 5
66. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 0.2 5
67. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.2 5
68. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.2 5
69. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
70. Kondor József (TFSE) 0 1
71. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 3
72. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0 4
73. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0 4
74. Laposa Dávid (7 + SC) 0 5
75. Borda Szabolcs (TFSE) 0 4
76. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 5
77. Novák Tamás (Budai Vasököl) 0 2
78. Sótonyi Péter (Színyei KC) 0 1
79. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 3
80. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 3
81. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 5
82. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
83. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 2
84. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0 3
85. Simon Péter (Albatrosz) 0 5
86. Tapodi László (7 + SC) 0 5
87. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 0 2
88. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 2
89. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
90. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 0 2
91. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 4
92. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0 3
93. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 2
94. Sivák Róbert (TFSE) 0 2
95. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0 2
96. Bazsó Tamás (Színyei KC) 0 1
97. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 0 1
98. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 0 5
99. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0 3
100. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0 3
101. Rónai András (TFSE) 0 3
102. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0 3
103. Schulek Dávid (TFSE) 0 4
104. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0 4
105. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 3
106. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
107. Soós Miklós (Iparterv) 0 4
108. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 1
109. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 5
110. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
111. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0 2
112. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 2
113. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
114. Papp András (VICE KSE) 0 5
115. Orosz Attila (Iparterv) 0 4
116. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0 4
117. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
118. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 5
119. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0 1
120. Tőrös Balázs (Színyei KC) 0 1
121. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 4
122. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 4
123. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 3
124. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0 2
125. Király Csaba (MVSE KSE) 0 2
126. Max György (Törekvés SE) 0 4
127. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 2
128. Emri Béla (Iparterv) 0 4
129. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 5
130. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0 3
131. Kócs Olivér (7 + SC) 0 5
132. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0 1
133. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 0 1
134. Árva Péter (MVSE KSE) 0 2
135. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 1
136. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
137. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 2
138. Nagy Dávid (Iparterv) 0 2
139. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 1
140. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
141. Tóth András (VICE KSE) 0 5
142. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 5
143. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 5
144. Székely Gábor (Törekvés SE) 0 2
145. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
146. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 3
147. Szabó Csaba (TFSE) 0 5
148. Kisari Ákos (VICE KSE) 0 5
149. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 4
150. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
151. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 3
152. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
153. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
154. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 2
155. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
156. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 5
157. Szigeti András (7 + SC) 0 3
158. Sárai Tamás (7 + SC) 0 4
159. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 1
160. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
161. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
162. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 3
163. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 5
164. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
165. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
166. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
167. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 8 1
2. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 8 3
3. Kondor József (TFSE) 8 1
4. Herczeg Barnabás (7 + SC) 7.67 3
5. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.33 3
6. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 7 4
7. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 6.6 5
8. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 6.5 2
9. Dánffy Balázs (Iparterv) 6.5 2
10. Horváth Dániel (Iparterv) 6.33 3
11. Nagy Péter (7 + SC) 6 5
12. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 6 2
13. Piltmann Ákos (Iparterv) 6 3
14. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 5.5 4
15. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 5.33 3
16. Borda Szabolcs (TFSE) 5.25 4
17. Laposa Dávid (7 + SC) 5.2 5
18. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 5 3
19. Oláh Dániel (Albatrosz) 5 5
20. Novák Tamás (Budai Vasököl) 5 2
21. Sótonyi Péter (Színyei KC) 5 1
22. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.8 5
23. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 4.75 4
24. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 4.67 3
25. Pintér Zsolt (VICE KSE) 4.6 5
26. Jantner László (Színyei KC) 4.5 4
27. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.5 2
28. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 4 3
29. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 4 5
30. Valuska László (BEAC Kobak) 3.8 5
31. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 3.67 3
32. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 3.6 5
33. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 3.5 4
34. Bársony Balázs (7 + SC) 3.5 4
35. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 3.5 2
36. Kövi Tibor (Albatrosz) 3.2 5
37. Tapodi László (7 + SC) 3.2 5
38. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 3 2
39. Pethő Zoltán (TFSE) 3 5
40. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 3 2
41. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 3 3
42. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 3 3
43. Horányi Tamás (Színyei KC) 3 2
44. Bazsó Tamás (Színyei KC) 3 1
45. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 3 1
46. Kutas Péter (Budai Vasököl) 2.67 3
47. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.67 3
48. Simon Péter (Albatrosz) 2.6 5
49. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.6 5
50. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 2.6 5
51. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.5 4
52. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 2.5 4
53. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.5 2
54. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
55. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
56. Benedek Szabolcs (Iparterv) 2.5 4
57. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 2.33 3
58. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.33 3
59. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 2.33 3
60. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2.33 3
61. Rónai András (TFSE) 2.33 3
62. Kása Dániel (Albatrosz) 2.25 4
63. Németh András (BEAC Kobak) 2.25 4
64. Pajor Dávid (BLF KK/B) 2 5
65. Madarász Attila (Színyei KC) 2 3
66. Bánhegyi András (Színyei KC) 2 1
67. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2 5
68. Máté Ádám (MVSE KSE) 2 1
69. Sivák Róbert (TFSE) 2 2
70. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2 2
71. Schulek Dávid (TFSE) 2 4
72. Simon Gyula (BLF KK/B) 2 5
73. Vargha Zoltán (VICE KSE) 2 4
74. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 2 3
75. Soós Miklós (Iparterv) 2 4
76. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 2 1
77. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 3
78. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 2 2
79. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2 2
80. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 1
81. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 1.75 4
82. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 1.75 4
83. Orosz Attila (Iparterv) 1.75 4
84. Juhász András (Iparterv) 1.67 3
85. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 3
86. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 3
87. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.6 5
88. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.6 5
89. Pongrácz András (Iparterv) 1.5 2
90. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1.5 2
91. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 2
92. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.5 4
93. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 1.5 4
94. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.4 5
95. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 3
96. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 3
97. Juhász Bence (Iparterv) 1.33 3
98. Végh Norbert (TFSE) 1.33 3
99. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 1.33 3
100. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.25 4
101. Schulek Csaba (TFSE) 1.25 4
102. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.25 4
103. Max György (Törekvés SE) 1.25 4
104. Papp András (VICE KSE) 1.2 5
105. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
106. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
107. Dufner Dávid (Albatrosz) 1 5
108. Szabó György (VICE KSE) 1 5
109. Bereczki Máté (VICE KSE) 1 4
110. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 1 1
111. Tőrös Balázs (Színyei KC) 1 1
112. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 1 2
113. Király Csaba (MVSE KSE) 1 2
114. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 1 2
115. Emri Béla (Iparterv) 1 4
116. Kócs Olivér (7 + SC) 1 5
117. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 1 1
118. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 1 1
119. Árva Péter (MVSE KSE) 1 2
120. Szóga Tamás (Színyei KC) 1 1
121. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 1 3
122. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 1 2
123. Nagy Dávid (Iparterv) 1 2
124. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
125. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0.8 5
126. Tóth András (VICE KSE) 0.8 5
127. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.8 5
128. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.67 3
129. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0.67 3
130. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
131. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.6 5
132. Fekete Tamás (TFSE) 0.6 5
133. Holtai András (Albatrosz) 0.6 5
134. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0.6 5
135. Szabó Csaba (TFSE) 0.6 5
136. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.6 5
137. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.5 2
138. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.5 4
139. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
140. Gulyás Dávid (Albatrosz) 0.4 5
141. Bánfalvi István (TFSE) 0.4 5
142. Pap László (Albatrosz) 0.4 5
143. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.33 3
144. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0.33 3
145. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.33 3
146. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.25 4
147. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 0 4
148. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
149. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 1
150. Péter Zoltán (VICE KSE) 0 5
151. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0 5
152. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
153. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
154. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 2
155. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
156. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 5
157. Szigeti András (7 + SC) 0 3
158. Sárai Tamás (7 + SC) 0 4
159. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 1
160. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
161. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
162. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 3
163. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 5
164. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
165. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
166. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
167. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 3
2. Tőrös Balázs (Színyei KC) 4 1
3. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 1
4. Vargha Zoltán (VICE KSE) 3.5 4
5. Piltmann Ákos (Iparterv) 3.33 3
6. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 3.33 3
7. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 3.33 3
8. Laposa Dávid (7 + SC) 3.2 5
9. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 3.2 5
10. Pongrácz András (Iparterv) 3 2
11. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 2
12. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 3 5
13. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 3 1
14. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.75 4
15. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.67 3
16. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2.67 3
17. Kövi Tibor (Albatrosz) 2.6 5
18. Pintér Zsolt (VICE KSE) 2.6 5
19. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
20. Novák Tamás (Budai Vasököl) 2.5 2
21. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.5 4
22. Németh András (BEAC Kobak) 2.5 4
23. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.5 2
24. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
25. Soós Miklós (Iparterv) 2.5 4
26. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
27. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2.4 5
28. Pap László (Albatrosz) 2.4 5
29. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 2.33 3
30. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 2.33 3
31. Juhász András (Iparterv) 2.33 3
32. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2.25 4
33. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2.25 4
34. Kása Dániel (Albatrosz) 2.25 4
35. Pethő Zoltán (TFSE) 2.2 5
36. Valuska László (BEAC Kobak) 2.2 5
37. Bánfalvi István (TFSE) 2.2 5
38. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.2 5
39. Cseh István (MVSE KSE) 2 1
40. Kondor József (TFSE) 2 1
41. Horváth Dániel (Iparterv) 2 3
42. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2 2
43. Herczeg Barnabás (7 + SC) 2 3
44. Oláh Dániel (Albatrosz) 2 5
45. Sótonyi Péter (Színyei KC) 2 1
46. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 2 5
47. Bársony Balázs (7 + SC) 2 4
48. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 2 4
49. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2 4
50. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2 3
51. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 3
52. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2 2
53. Bazsó Tamás (Színyei KC) 2 1
54. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 5
55. Rónai András (TFSE) 2 3
56. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2 2
57. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 2 1
58. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2 4
59. Árva Péter (MVSE KSE) 2 2
60. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 2 2
61. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.8 5
62. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 1.8 5
63. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.75 4
64. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.75 4
65. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.75 4
66. Emri Béla (Iparterv) 1.75 4
67. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 3
68. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.6 5
69. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.6 5
70. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.6 5
71. Papp András (VICE KSE) 1.6 5
72. Szabó György (VICE KSE) 1.6 5
73. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.6 5
74. Szabó Csaba (TFSE) 1.6 5
75. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 1.5 2
76. Dánffy Balázs (Iparterv) 1.5 2
77. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 2
78. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 1.5 2
79. Schulek Dávid (TFSE) 1.5 4
80. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.5 4
81. Fekete Tamás (TFSE) 1.4 5
82. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.4 5
83. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.4 5
84. Tóth András (VICE KSE) 1.4 5
85. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1.4 5
86. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 3
87. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 1.33 3
88. Végh Norbert (TFSE) 1.33 3
89. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.33 3
90. Borda Szabolcs (TFSE) 1.25 4
91. Benedek Szabolcs (Iparterv) 1.25 4
92. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 1.25 4
93. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 1.25 4
94. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 1.25 4
95. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.2 5
96. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1.2 5
97. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.2 5
98. Kócs Olivér (7 + SC) 1.2 5
99. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.2 5
100. Nagy Péter (7 + SC) 1 5
101. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1 3
102. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 1 2
103. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 1 2
104. Simon Péter (Albatrosz) 1 5
105. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 1
106. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 1 3
107. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 1 1
108. Juhász Bence (Iparterv) 1 3
109. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1 3
110. Schulek Csaba (TFSE) 1 4
111. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 1 3
112. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 1 3
113. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
114. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
115. Király Csaba (MVSE KSE) 1 2
116. Max György (Törekvés SE) 1 4
117. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 1 3
118. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1 3
119. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 1 1
120. Szóga Tamás (Színyei KC) 1 1
121. Nagy Dávid (Iparterv) 1 2
122. Székely Gábor (Törekvés SE) 1 2
123. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1 5
124. Cseh Tibor (MVSE KSE) 1 1
125. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 1 3
126. Tapodi László (7 + SC) 0.8 5
127. Holtai András (Albatrosz) 0.8 5
128. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.8 5
129. Jantner László (Színyei KC) 0.75 4
130. Orosz Attila (Iparterv) 0.75 4
131. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0.75 4
132. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0.67 3
133. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0.67 3
134. Madarász Attila (Színyei KC) 0.67 3
135. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
136. Sivák Róbert (TFSE) 0.5 2
137. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0.5 2
138. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.5 4
139. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0.5 2
140. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0.5 2
141. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.4 5
142. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.33 3
143. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0.33 3
144. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0.33 3
145. Sárai Tamás (7 + SC) 0.25 4
146. Bánhegyi András (Színyei KC) 0 1
147. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 2
148. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 0 1
149. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 0 2
150. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 1
151. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
152. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
153. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 0 1
154. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
155. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 3
156. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
157. Péter Zoltán (VICE KSE) 0 5
158. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
159. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
160. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
161. Szigeti András (7 + SC) 0 3
162. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
163. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
164. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
165. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
166. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
167. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 7 1
2. Nagy Péter (7 + SC) 5.8 5
3. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 5.4 5
4. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 4.75 4
5. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 4.2 5
6. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 3
7. Horváth Dániel (Iparterv) 4 3
8. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 3.67 3
9. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 3.5 2
10. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.5 2
11. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2.75 4
12. Dufner Dávid (Albatrosz) 2.6 5
13. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.5 2
14. Piltmann Ákos (Iparterv) 2.33 3
15. Simon Péter (Albatrosz) 2.2 5
16. Kondor József (TFSE) 2 1
17. Dánffy Balázs (Iparterv) 2 2
18. Pintér Zsolt (VICE KSE) 2 5
19. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2 3
20. Bánhegyi András (Színyei KC) 2 1
21. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2 2
22. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2 2
23. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 3
24. Sivák Róbert (TFSE) 2 2
25. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2 2
26. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 1
27. Pethő Zoltán (TFSE) 1.8 5
28. Laposa Dávid (7 + SC) 1.8 5
29. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 1.75 4
30. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.75 4
31. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 3
32. Kövi Tibor (Albatrosz) 1.6 5
33. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.5 4
34. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1.5 4
35. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 1.5 2
36. Oláh Dániel (Albatrosz) 1.4 5
37. Valuska László (BEAC Kobak) 1.4 5
38. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 1.4 5
39. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.4 5
40. Papp András (VICE KSE) 1.4 5
41. Jantner László (Színyei KC) 1.25 4
42. Kása Dániel (Albatrosz) 1.25 4
43. Benedek Szabolcs (Iparterv) 1.25 4
44. Schulek Dávid (TFSE) 1.25 4
45. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 1 2
46. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1 5
47. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1 3
48. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1 2
49. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1 5
50. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 1 3
51. Novák Tamás (Budai Vasököl) 1 2
52. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 1 2
53. Pongrácz András (Iparterv) 1 2
54. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 1 3
55. Schulek Csaba (TFSE) 1 4
56. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 1 3
57. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 3
58. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1 3
59. Tapodi László (7 + SC) 0.8 5
60. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0.8 5
61. Pap László (Albatrosz) 0.8 5
62. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0.8 5
63. Borda Szabolcs (TFSE) 0.75 4
64. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.75 4
65. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0.75 4
66. Madarász Attila (Színyei KC) 0.67 3
67. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 0.67 3
68. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 0.67 3
69. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.67 3
70. Juhász András (Iparterv) 0.67 3
71. Rónai András (TFSE) 0.67 3
72. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0.67 3
73. Végh Norbert (TFSE) 0.67 3
74. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0.67 3
75. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 0.6 5
76. Szabó Mihály (VICE KSE) 0.6 5
77. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 0.6 5
78. Bársony Balázs (7 + SC) 0.5 4
79. Németh András (BEAC Kobak) 0.5 4
80. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0.5 4
81. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.5 4
82. Emri Béla (Iparterv) 0.5 4
83. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0.4 5
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Oláh Dániel (Albatrosz) 100% (7/7) 5
2. Pap László (Albatrosz) 100% (4/4) 5
3. Madarász Attila (Színyei KC) 100% (2/2) 3
4. Bánhegyi András (Színyei KC) 100% (2/2) 1
5. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 100% (2/2) 2
6. Bársony Balázs (7 + SC) 100% (2/2) 4
7. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 100% (2/2) 1
8. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 100% (2/2) 4
9. Bereczki Máté (VICE KSE) 100% (2/2) 4
10. Németh András (BEAC Kobak) 100% (2/2) 4
11. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 85.71% (6/7) 3
12. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 84.62% (11/13) 3
13. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 80% (4/5) 2
14. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 79.41% (27/34) 5
15. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 78.57% (11/14) 4
16. Papp András (VICE KSE) 77.78% (7/9) 5
17. Horváth Dániel (Iparterv) 75% (12/16) 3
18. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 75% (3/4) 2
19. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 75% (3/4) 4
20. Nagy Péter (7 + SC) 74.36% (29/39) 5
21. Kövi Tibor (Albatrosz) 72.73% (8/11) 5
22. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 71.43% (5/7) 3
23. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 71.43% (5/7) 2
24. Pajor Dávid (BLF KK/B) 71.43% (5/7) 5
25. Kerekes Zoltán (7 + SC) 70% (7/10) 5
26. Piltmann Ákos (Iparterv) 70% (7/10) 3
27. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 66.67% (6/9) 4
28. Schulek Csaba (TFSE) 66.67% (4/6) 4
29. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 66.67% (4/6) 5
30. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 66.67% (2/3) 3
31. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 66.67% (2/3) 3
32. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 66.67% (2/3) 3
33. Novák Tamás (Budai Vasököl) 66.67% (2/3) 2
34. Kondor József (TFSE) 66.67% (2/3) 1
35. Cseh István (MVSE KSE) 63.64% (7/11) 1
36. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 63.64% (7/11) 2
37. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 63.16% (12/19) 3
38. Kása Dániel (Albatrosz) 62.5% (5/8) 4
39. Jantner László (Színyei KC) 62.5% (5/8) 4
40. Dufner Dávid (Albatrosz) 61.9% (13/21) 5
41. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 60% (21/35) 5
42. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 60% (6/10) 4
43. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 60% (3/5) 3
44. Szabó Mihály (VICE KSE) 60% (3/5) 5
45. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 58.33% (7/12) 2
46. Dánffy Balázs (Iparterv) 57.14% (4/7) 2
47. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 57.14% (4/7) 2
48. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 57.14% (4/7) 2
49. Simon Péter (Albatrosz) 55% (11/20) 5
50. Pintér Zsolt (VICE KSE) 52.63% (10/19) 5
51. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 50% (19/38) 4
52. Laposa Dávid (7 + SC) 50% (9/18) 5
53. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 50% (7/14) 4
54. Valuska László (BEAC Kobak) 50% (7/14) 5
55. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 50% (6/12) 3
56. Sivák Róbert (TFSE) 50% (4/8) 2
57. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 50% (3/6) 5
58. Herczeg Barnabás (7 + SC) 50% (3/6) 3
59. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 50% (2/4) 3
60. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 50% (2/4) 3
61. Juhász András (Iparterv) 50% (2/4) 3
62. Emri Béla (Iparterv) 50% (2/4) 4
63. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 50% (2/4) 2
64. Pongrácz András (Iparterv) 50% (2/4) 2
65. Soós Miklós (Iparterv) 50% (1/2) 4
66. Szabó György (VICE KSE) 50% (1/2) 5
67. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 50% (1/2) 2
68. Tóth András (VICE KSE) 50% (1/2) 5
69. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 50% (1/2) 1
70. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 50% (1/2) 4
71. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 50% (1/2) 1
72. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 50% (1/2) 4
73. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 50% (1/2) 2
74. Király Csaba (MVSE KSE) 50% (1/2) 2
75. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 50% (1/2) 2
76. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 50% (1/2) 3
77. Kutas Péter (Budai Vasököl) 50% (1/2) 3
78. Rubóczky György (Törekvés SE) 46.67% (7/15) 4
79. Schulek Dávid (TFSE) 45.45% (5/11) 4
80. Benedek Szabolcs (Iparterv) 45.45% (5/11) 4
81. Pethő Zoltán (TFSE) 45% (9/20) 5
82. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 42.86% (3/7) 3
83. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 42.86% (3/7) 3
84. Borda Szabolcs (TFSE) 42.86% (3/7) 4
85. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 42.86% (3/7) 3
86. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 41.67% (5/12) 5
87. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 40% (4/10) 5
88. Tapodi László (7 + SC) 40% (4/10) 5
89. Végh Norbert (TFSE) 40% (2/5) 3
90. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 40% (2/5) 5
91. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 37.5% (3/8) 5
92. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 35% (7/20) 5
93. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 33.33% (2/6) 2
94. Rónai András (TFSE) 28.57% (2/7) 3
95. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 25% (3/12) 3
96. Fekete Tamás (TFSE) 25% (1/4) 5
97. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 25% (1/4) 3
98. Vargha Zoltán (VICE KSE) 23.08% (3/13) 4
99. Székely Gábor (Törekvés SE) 20% (1/5) 2
100. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 20% (1/5) 3
101. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 11.11% (1/9) 5
102. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0% (0/2) 5
103. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 0% (0/2) 2
104. Máté Ádám (MVSE KSE) 0% (0/2) 1
105. Orosz Attila (Iparterv) 0% (0/2) 4
106. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 0% (0/3) 5
107. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0% (0/2) 3
108. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 0% (0/3) 4
109. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0% (0/2) 3
110. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0% (0/2) 3
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu